Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 01/08/2004 :  22:12:37  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
stejne jako ze jen tato edice bude mit specialni character creation tool pro vice odlisni vzhled postavy s vice moznostma vzhledu.



Kde se o tomto pise?

Za druhe si muzes tento tool uz dnes stahnout z netu. Ovsem nevim jak je to s licenci, ktera se vaze na tento tool.

Za dalsi, kde se pise o tom, ze se budou kupovat ingame penize za dolary?

Edited by - VT on 01/08/2004 22:43:19
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 01/08/2004 :  23:43:03  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Ingame penize pujde - jako vzdy - koupit pres ebay. To je normalni ne?


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 01/08/2004 :  23:59:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

Ingame penize pujde - jako vzdy - koupit pres ebay. To je normalni ne?




To je normalni.

Nicmene Rodier myslel asi neco jineho. A na to "neco jineho" se ho ptam, viz:

quote:
Originally posted by Rodier
Posledni veci je moznost, ze si hraci budou moci menit realne dolary za herni penize.



Ptam se ho na zdroj.

Edited by - VT on 02/08/2004 00:00:17
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 02/08/2004 :  00:32:41  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hoghar

Stale jsem na vazkach mezi DAoCem a EQII, Camelot ma PvP i PvM dobre vybalancovane a EQII vypada zatim jako only PvM s priveskem PvP aby utisili PvP hrace. Pokud ale PvP bude, tak asi tuhle hru hrat budu, do ostre verze zustanu u free UO shardu (mrka na Van Tassela) a pak testnu.



Hehe, Hoghu, pojd do EQ2, uz sem si to preobjednal, tak se tam asi zastavim (ted hraju L2, a podle vseho se budu rozhodovat, kde zustanu).

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/08/2004 :  02:06:44  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Omlouvam se za spatny odkaz. Diky VT za upozorneni, to je tak, kdyz clovek pise 2 novinky na raz - psal sem jeste pro jeden web o oddaleni Xbox2 a tak jsem omylem zamenil odkazy :-))

spravny odkaz je zde :
http://pc.gamespy.com/pc/everquest-ii/534718p1.html

Co se tyce prodeje penez - NE jde o to ze Sony primo povoli vymenu penez na herni penize, tudiz nic bezneho ve smyslu ze nekdo penize vydela a proste je proda. Ne, proste si od Sony budete moci kupovat za dolary ingame prachy. A co je zajimave, ale to uz je jen cira spekulace, ze se tato informace objevila JEN A POUZE ve spojitosti s TIMTO specialnim kitem.
Takze se spekuluje, ze do toho bude nejak zatazen EBgames.com a ze by tuto moznost meli jen ti, jenz vlastni tento kit, ktery bude obsahovat ty specialni ucty s tema rychlobotama a uctama s drivejsim pristupem do hry (to take nikde neni poradne vysvetleno, jak velky naskok majitele tohoto kitu ziskaji, zda pujde o primy pristup do hry, nebo jen ziskaji pristup na nejaky ingame formular kde si budou moci nejak rezervovat jmena - v kazdem pripade i to je svinarna a docela pro nekoho kseft :o)

Ja osobne proste Eq2 pokladam za komercni frasku.

edit : co se tyce tool - ma byt jen pro ty, co budou mit special ucet z tohoto starteru, nebo spise tam je to uvadeno tak divne.. pisou tam a version .. podle mne proste budou mit neco navic majitele toho starter kitu


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 02/08/2004 02:15:43
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 02/08/2004 :  08:50:49  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Co se tyce prodeje penez - NE jde o to ze Sony primo povoli vymenu penez na herni penize, tudiz nic bezneho ve smyslu ze nekdo penize vydela a proste je proda. Ne, proste si od Sony budete moci kupovat za dolary ingame prachy. A co je zajimave, ale to uz je jen cira spekulace, ze se tato informace objevila JEN A POUZE ve spojitosti s TIMTO specialnim kitem.
Takze se spekuluje, ze do toho bude nejak zatazen EBgames.com a ze by tuto moznost meli jen ti, jenz vlastni tento kit, ktery bude obsahovat ty specialni ucty s tema rychlobotama a uctama s drivejsim pristupem do hry (to take nikde neni poradne vysvetleno, jak velky naskok majitele tohoto kitu ziskaji, zda pujde o primy pristup do hry, nebo jen ziskaji pristup na nejaky ingame formular kde si budou moci nejak rezervovat jmena - v kazdem pripade i to je svinarna a docela pro nekoho kseft :o)
Ja osobne proste Eq2 pokladam za komercni frasku.
edit : co se tyce tool - ma byt jen pro ty, co budou mit special ucet z tohoto starteru, nebo spise tam je to uvadeno tak divne.. pisou tam a version .. podle mne proste budou mit neco navic majitele toho starter kitu



Na uvod - kde mas oficilni info?
1) Oficialni info nepise nic o vymene penez ani drivejsim pristupu do hry.
2) CC tool je to same, s cim clovek tvori postavu ve hre - jen si to tim toolem muzes pripravit
3) JBoots jsou jak se spravne pise v oficialnim infu vec, ktera byla uber v EQ, ale v EQ2 bude na prd, jelikoz v boji budou mit vsichni stejnou rychlost (znemozneni kitovani mobu) - navic EQ2 opravdu neni o PvP a jak spravne nekdo nekde uvedl, ty JBoots budou pouze pro jeden char, coz znamena pro 99 procent pro prvni a ten jak znamo asi nevydrzi...

A tady je link na oficialni info o starter kitu od Moorgarda - clovek od SOE, ktery dava oficialni info
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=faq&message.id=17&no_redir=true

A ano, online hry jsou kseft, kdo by to taky delal zadarmo kdyz ti developeri stoji takove penize ....


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 02/08/2004 :  09:09:56  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duncan

Dufam ze sa to bude dat stiahnut a aspon tyzden free, nie kupit krabicu a potom zistit ze si mozem ist piskat.
btw niekde na fore tvrdili ze to ma normalne fachat aj na modeme.



1) je to normalni hra, taky si nedostanes boty na mesic zadarmo na ozkouseni. Zadarmo se dava kratky pristup dnes hlavne u her, ktere jsou jiz za zenitem a chteji jeste zkusit urvat par novych lidi
2) nevim, ale stahnout to asi nepujde, nebot dle neoficialniho infa se bude jednat bud o 12 CD nebo o 2 DVD ...

Tady je zatim oficialni info o retail verzich
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=news_announcements&message.id=19&jump=true&no_redir=true

A EBGames dnes spustila oficialni preorder se starter kitem - opet se tam nic nepise nic o vecech uvadenych v tomto foru drive, viz info na linku
http://www.ebgames.com/ebx/categories/products/deptpage.asp?wherefrom=search&searchword=everquest


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/08/2004 :  09:29:08  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris
A EBGames dnes spustila oficialni preorder se starter kitem - opet se tam nic nepise nic o vecech uvadenych v tomto foru drive, viz info na linku
http://www.ebgames.com/ebx/categories/products/deptpage.asp?wherefrom=search&searchword=everquest



Nakupoval jste nekdo pres EBGames? Do ceske republiky neprodavaji, nebo se pletu?
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/08/2004 :  09:49:12  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Sberatelskou verzi se startem kitem je mozne zakoupit v dalsich inet obchodech. Nase oblibena:

http://www.cdromshop.com/cdshop/desc/p.814582404626.html

EBgames nema nic navic (resp. pouze 30-day trial premium membership na Allakhazam.com).


Jinymi slovy: Collector edice bude mit vsude stejne fyzicke i digitalni vnitrnosti. Ruzne obchody mohou navic prihodit sve pridane hodnoty (mimo plechovou krabici) - EBGames (Allakhazam), Cdromshop (nejlepsi cena) atd.



Edited by - VT on 02/08/2004 10:05:13
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 02/08/2004 :  09:56:27  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Sberatelskou verzi se startem kitem je mozne zakoupit v dalsich inet obchodech. Nase oblibena:
http://www.cdromshop.com/cdshop/desc/p.814582404626.html



Na muj primy dotaz mailem mi z cdromshopu napsali, ze sberatelskou edici sice budou prodavat, ale NEBUDOU rozesilat zadny starter kit drive, to ze bude delat jen omezeny pocet obchodu (asi 2). Je to info z minuleho tydne, treba to jeste zmeni


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/08/2004 :  10:04:51  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

quote:
Originally posted by Van Tassel

Sberatelskou verzi se startem kitem je mozne zakoupit v dalsich inet obchodech. Nase oblibena:
http://www.cdromshop.com/cdshop/desc/p.814582404626.html



Na muj primy dotaz mailem mi z cdromshopu napsali, ze sberatelskou edici sice budou prodavat, ale NEBUDOU rozesilat zadny starter kit drive, to ze bude delat jen omezeny pocet obchodu (asi 2). Je to info z minuleho tydne, treba to jeste zmeni




Ted je otazkou co je to starter kit? Journeyman Boots?

Protoze CC tool je standardne ve sberatelske edici, tedy i na Cdromshop.com.


Ja jsem ochoten dat za sberatelskou verzi se vsim vsudi treba 1000 dolaru, ale pokud to nepujde a mel bych byt o neco ochuzen jen diky tomu, ze ziju v tramtarii, tak na EQ2 kaslu :) Chci vse nebo nic .

Nechci ve hre pobihat jako chudej pribuznej.

Edited by - VT on 02/08/2004 10:09:27
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 02/08/2004 :  10:12:34  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ted je otazkou co je to starter kit? Journeyman Boots?
Protoze CC tool je standardne ve sberatelske edici, tedy i na Cdromshop.com.



Preorder starter kit je to, co ti poslou ted ihned (na EBGames pisi standardni US mail do 5 dni od ted), zatimco sberatelskou verzi ti proste poslou v okamziku releasu hry.
A ten starter kit obsahuje (zminuji jen snad zajimave veci) CC tool ted hned (cili si muzes customizovat postavku uz ted v srpnu, pak si to ulozit a az vyjde hra tak si ten save nahrat do hry jako svoje nastaveni postavy) a JBoots, coz je ingame vec, kterou pouzijes, az vyjde hra (bonus za preorder). Pak to ma jeste dalsi blbosti, viz muj post vyse (trailer, ingame video a tak)


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 02/08/2004 :  10:16:34  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ja jsem ochoten dat za sberatelskou verzi se vsim vsudi treba 1000 dolaru, ale pokud to nepujde a mel bych byt o neco ochuzen jen diky tomu, ze ziju v tramtarii, tak na EQ2 kaslu :) Chci vse nebo nic .
Nechci ve hre pobihat jako chudej pribuznej.



A muj nazor je, ze ty JBoots budou relativne k nicemu - na uvod to bude pouze rychlejsi presun (ale sami psali, ze ne o moc, speed bufy jsou lepsi), boj to neovlivni (jak locknes moba, maji vsici stejnou rychlost) a navic je to k jednomu charu - neznam moc lidi, kteri zacnou na uvod char a ten jim vydrzi celou hru (a kdo by ty boty drzel az jednou ze?) - cili i ti, co je budou mit o ne po chvili prijdou



Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/08/2004 :  10:18:34  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

quote:
Ted je otazkou co je to starter kit? Journeyman Boots?
Protoze CC tool je standardne ve sberatelske edici, tedy i na Cdromshop.com.



Preorder starter kit je to, co ti poslou ted ihned (na EBGames pisi standardni US mail do 5 dni od ted), zatimco sberatelskou verzi ti proste poslou v okamziku releasu hry.
A ten starter kit obsahuje (zminuji jen snad zajimave veci) CC tool ted hned (cili si muzes customizovat postavku uz ted v srpnu, pak si to ulozit a az vyjde hra tak si ten save nahrat do hry jako svoje nastaveni postavy) a JBoots, coz je ingame vec, kterou pouzijes, az vyjde hra (bonus za preorder). Pak to ma jeste dalsi blbosti, viz muj post vyse (trailer, ingame video a tak)



Uz jsem to nasel.

Starter Kit:

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=faq&message.id=17
Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 02/08/2004 :  10:21:16  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
To VT:
nevis nahodou kde bych ten tool na netu nasel? Pokud by to slo chtel bych to videt. Ani nevim jak se to ma jmenovat, takze se mi to spatne hleda

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/08/2004 :  10:26:15  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Griswold

To VT:
nevis nahodou kde bych ten tool na netu nasel? Pokud by to slo chtel bych to videt. Ani nevim jak se to ma jmenovat, takze se mi to spatne hleda



Ja ho videl "na torrentu".
Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 02/08/2004 :  10:27:42  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
Mno ja vim ze za tenhle dotaz dostanu vynadano ale co je to Torrent?

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/08/2004 :  10:30:50  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
http://www.root.cz/clanek/2137

http://www.torrentsearch.us/
http://bitoogle.com

Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 02/08/2004 :  10:54:36  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
Hmm tak z toho nejsem teda moc chytrej....
Ale presto diky za snahu

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/08/2004 :  22:15:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
bittorrent.cz :-)

ad oficialni info - sakra jake porad oficialni info ? ten link co jsem vam dal, to bylo oficialni info - ano muzou na EBgames lhat aby zvysili prodej ale to je tak vse :)
Beru co jsem sam dostal. Je to tam jasne napsany - to stim menenim penez.
to stim drivejsim pristupem do hry
They'll also get early access to their account keys, guaranteeing that they'll be able to reserve their desired in-game names.
Co se tyce penez
it is interesting that SOE would essentially allow players to buy in-game currency with real-life cash, potentially giving some players a slight advantage over others
a ber to jako oficialni info. Gamespy je oficialni partner SoE a NEVERIM ze by psali neco, co nemaji overene. A co se tyce toho kitovani - to je leda tak tvoje prani aby do toho ty botky nikterak nezasahli - zkus premyslet - k cemu by byli rychlostni bufy kdyby se pri boji s moby proste tyhle rychlosti nepocitali ? Navic co ty botky se snad ani neberou jako neco extra, ale jako zaklad k postave jo a ja treba vzdycky zalozil ve hrach jen 1 postavu a tu hral - nejsem blazen ani maniak abych jich zakladal milion..,
No uvidime. Ja verim ze ty boty budou znatelna vyhoda. Sony jsou svine a za prachy si nechaj i koleno vrtat :o)

Van Tassel > ne vsechny hry se delaji pro cistou bezbrehou komerci ala SoE :-)) jo a je svinarna ze ta edice s botma je jen pro US


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 02/08/2004 22:27:20
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/08/2004 :  22:16:47  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jo jeste neco - pokud se chcete zasmat .. nejakej "cskar" napsal preview na EQ2 (nevim kde na to vzal podklady na PREVIEW ?) na gamezone - ale je to dost ubohe
http://www.gamezone.cz/Clanek.asp?idC=12235
ja to teda moc necetl..stacil mi zacatek, kde pise ze EQ zna snad uplne kazdy a ze se dockal jiz 3 datadisku ;-D .. no bludy.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/08/2004 :  22:24:14  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
Van Tassel > ne vsechny hry se delaji pro cistou bezbrehou komerci :-))



Zajimave. Jsem nezkuseny mmorpg hrac, je to pro mne novinka.

Ale, nerekl bych, ze clovek co pise pro Stormera si bude myslet, ze EQ2 bude behat pod licenci blizkou GNU GPL nebo LGPL ci co ja vim.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/08/2004 :  22:27:36  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

jo jeste neco - pokud se chcete zasmat .. nejakej "cskar" napsal preview na EQ2 (nevim kde na to vzal podklady na PREVIEW ?) na gamezone - ale je to dost ubohe
http://www.gamezone.cz/Clanek.asp?idC=12235
ja to teda moc necetl..stacil mi zacatek, kde pise ze EQ zna snad uplne kazdy a ze se dockal jiz 3 datadisku ;-D .. no bludy.



Podobne cteni se tady (na cesko-slovenskem netu) snad niky neobjevilo. Ten clovek nikdy EQ nehral. Ostuda.

Edited by - VT on 02/08/2004 22:28:12
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/08/2004 :  22:30:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hehe to zas ne :-) normalni placena hra je OK , na tom nevidim nic moc komercniho.
Ja za komercni hru povazuju hru, kde uz proste kolem toho je fakt silenej humbuk a publisher se na tom snazi vytriskat silene prachy.
Treba u WoW nic takoveho neni. Ano, jedna collector edice pro vsechny, tecka.
A Sony ? Specialne pro amiky moznost nahlednout dohry drive (nebo nevim jak to budou delat aby sis proste mohl zamluvit jmeno mezi prvnima), ktomu special botky no a na zaver to meneni penez na herni prasule. To je ryzi komerce :) Ne tech 15$/mes kde 10$ padne na naklady.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/08/2004 :  22:30:37  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
k cemu by byli rychlostni bufy kdyby se pri boji s moby proste tyhle rychlosti nepocitali ?


K nicemu samozrejme.

Existuje asi jeden milion(?) mmorpg, kde se v attack modu disabluji veskere "rychlostni" bonusy (itemy, buffy, chanty apod.).

Heh.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/08/2004 :  22:32:52  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Rodier

jo jeste neco - pokud se chcete zasmat .. nejakej "cskar" napsal preview na EQ2 (nevim kde na to vzal podklady na PREVIEW ?) na gamezone - ale je to dost ubohe
http://www.gamezone.cz/Clanek.asp?idC=12235
ja to teda moc necetl..stacil mi zacatek, kde pise ze EQ zna snad uplne kazdy a ze se dockal jiz 3 datadisku ;-D .. no bludy.



Podobne cteni se tady (na cesko-slovenskem netu) snad niky neobjevilo. Ten clovek nikdy EQ nehral. Ostuda.



No prave. a to ma email na cvut.cz - sem myslel ze je to nekdo, kdo sem dochazi :)) Zvlast kdyz tam tak pise jako je EQ kazdodenni chleba, ze snad neni nikdo kdo by ho neznal... - sem ho chtel kritizovat jen za neobjektivnost.. ze si proste mysli ze to co zna on a jeho okoli, zeto zna kazdy..ale jakmile napsal ze EQ ma 3 datadisky, tak mi bylo jasny ze ten clovek si asi stahl Everquest Trilogy (eq+2datadisky) a vi ze se ocekava 1 dalsi :))) nebo co.. a jeste lepsi jsou ty komentare pod tim :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/08/2004 :  22:33:19  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

hehe to zas ne :-) normalni placena hra je OK , na tom nevidim nic moc komercniho.
Ja za komercni hru povazuju hru, kde uz proste kolem toho je fakt silenej humbuk a publisher se na tom snazi vytriskat silene prachy.
Treba u WoW nic takoveho neni. Ano, jedna collector edice pro vsechny, tecka.
A Sony ? Specialne pro amiky moznost nahlednout dohry drive (nebo nevim jak to budou delat aby sis proste mohl zamluvit jmeno mezi prvnima), ktomu special botky no a na zaver to meneni penez na herni prasule. To je ryzi komerce :) Ne tech 15$/mes kde 10$ padne na naklady.



Tuhle mi svagr vypravel, ze nenavidi jakoukoliv komerci, jakejkoliv "silenej" reklamni humbuk a nakup na zaklade prave teto spotrebitelske reklamy.

Proste Chegevara.

Skoda, ze mi prijel na chalupu s Audinou za 1,5 milionu.

Tomu se rika pokrytectvi. Ale zase nam rec u piva nestala.

Edited by - VT on 02/08/2004 22:33:49
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/08/2004 :  22:36:13  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
ale jakmile napsal ze EQ ma 3 datadisky, tak mi bylo jasny ze ten clovek si asi stahl Everquest Trilogy (eq+2datadisky) a vi ze se ocekava 1 dalsi :))) nebo co.. a jeste lepsi jsou ty komentare pod tim :)



Chtel jsem reagovat, ale potom co jsem zjistil, ze se musim za a) registrovat a za b) jsou vsichni na clanek reagujici 'multiplayer fps hraci' uplni magori jsem se na to vykaslal.

Takze bych si dovolil rozsirit svuj extremisticky nazor. Tupy a zaostaly burani nejsou pouze nelegalni warezaci z UO free shardu, ale i primitivni nevzdelanci hrajici multiplayer (multiplayer <> mmorpg) fps.

Nic ve zlem.

Edited by - VT on 02/08/2004 22:42:41
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/08/2004 :  22:41:46  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Rodier
k cemu by byli rychlostni bufy kdyby se pri boji s moby proste tyhle rychlosti nepocitali ?


K nicemu samozrejme.

Existuje asi jeden milion(?) mmorpg, kde se v attack modu disabluji veskere "rychlostni" bonusy (itemy, buffy, chanty apod.).

Heh.


tak to je potom pekne na picu - jake mmorpg ? v AO jsem si toho nevsiml..

Jinak ten lamer na gamezone dokonce pouzil obrazky s oznacenim gamespot ;-DD hovad.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/08/2004 :  22:44:16  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Rodier
k cemu by byli rychlostni bufy kdyby se pri boji s moby proste tyhle rychlosti nepocitali ?


K nicemu samozrejme.

Existuje asi jeden milion(?) mmorpg, kde se v attack modu disabluji veskere "rychlostni" bonusy (itemy, buffy, chanty apod.).

Heh.


tak to je potom pekne na picu - jake mmorpg ? v AO jsem si toho nevsiml..

Jinak ten lamer na gamezone dokonce pouzil obrazky s oznacenim gamespot ;-DD hovad.




DAOC?

Rodier odpovida: A jake dalsi?

VT: nevim, nechce se mi myslet, vypil jsem prave osm piv (uzivaje si prazskou pracovni osamelost, zatimco rodina meni barvu kuze u vody na prazdninach), ale zitra v praci vymyslim dalsi mmorpg ztracejici "speed" v attack modu.

Edited by - VT on 02/08/2004 22:48:18
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/08/2004 :  22:50:49  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hehe jo stema buranama u FPS souhlasim. Vekovej prumer jak redakce tak i hracu na GZ je kolem 13ti let.
Puvodne jsem chtel taky reagovat alenejak si nepamatuju registraci kdyz sem tam hraval Day of Defeat..
tak alespon nejake paste :

# bude WoW zadarmo? 29.7.2004 18:24 Bw.jeDi
paz esly jo, tak je to jednoznacna volba. uz ted je pro me FT jedna z tech nejlepsich her...

nekdo dalsi >>
...doufám že udělají v čr nějakej servr bez poplatků...jinak do toho nejdu




;-DD ty komentare jsou proste gud.



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 03/08/2004 :  15:18:33  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
ad oficialni info - sakra jake porad oficialni info ? ten link co jsem vam dal, to bylo oficialni info - ano muzou na EBgames lhat aby zvysili prodej ale to je tak vse :)
Beru co jsem sam dostal. Je to tam jasne napsany - to stim menenim penez.
to stim drivejsim pristupem do hry
They'll also get early access to their account keys, guaranteeing that they'll be able to reserve their desired in-game names.
Co se tyce penez
it is interesting that SOE would essentially allow players to buy in-game currency with real-life cash, potentially giving some players a slight advantage over others
a ber to jako oficialni info.



Jedine oficialni info je na http://everquest2.station.sony.com/

Early se překládá třeba včasný, což je pak chápáno tak, že hráči s preorder dostanou account key access čili přístup k účtu včas na to, aby založili postavu s vybraným jménem - nikoliv aby začali dříve hrát (což je možné, ale nikde se to nepíše)

O té výměně peněz jsem nečetl nikde, ani na EBGames v preorderu.

Preorder se starter kitem není jen v USA, ale jak se píše na již dříve zveřejněném linku zde http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=faq&message.id=17&no_redir=true, rovnou v několika destinacích :
Canada
UK
Germany
Australia
Austria
Scandinavia (Sweden, Denmark, Norway, Finland)

A jako posledni jsem si nechal o tzv. combat speedu. Opet z oficialniho infa od Moorgarda (http://www.eqii.com/phpbb/viewtopic.php?p=186561#186561 z 10/4/03 11:51am )
When you engage an enemy in combat, more happens with locking the encounter than just preventing outsiders from interfering. Your party begins to move at combat speed, which is significantly slower than running. The only way to flee from an opponent, then, is to unlock the encounter. Thus in your example, kiting won't work, because as soon as you pulled the mob, you'd be at combat speed and would be killed in short order. If you unlock the encounter so you can move at full speed, others can engage the mob, which therefore defeats the purpose of you kiting it. - je to doufám srozumitelne a jasne.

Jen pro info - Moorgard je oficialni mluvci EQ II a pousti do sveta informace k tomu urcene (je zamestnan SOE).


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 03/08/2004 :  15:28:00  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Jinak Moorgard index je opravdu dobre info o tom, co uz o EQ II bylo uvolneno.

Link je zde http://www.eqii.com/phpbb/viewtopic.php?t=5993


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/08/2004 :  22:14:19  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no comment .. ty jsi uplne silena verze komercniho optimisty :)
uvidis sam :)

btw > znate tu nekdo middle earth online ?
tahle hra by mela byt vlastne nejlepsi MMORPG vubec, nebot vychazi z kultu a ze by o ni bylo nejak extra slyset ?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 04/08/2004 :  08:03:36  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Osobne nevim, podle ceho kdo hodnot nelepsi mmorpg, pro me to bylo zatim EQ, ktere jsem vydrzel hrat s prestavkami od startu az do ted, zatimco treba SWG me pustilo cca po mesici a DAOC po roce uplne.

A vzhledem ke kvalitam EQ ocekavam hodne od EQII. A ze je to komercni je jen dobre, alespon se tam lidi nechovaji jako na DP ...


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 04/08/2004 :  08:19:17  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

no comment .. ty jsi uplne silena verze komercniho optimisty :)
uvidis sam :)

btw > znate tu nekdo middle earth online ?
tahle hra by mela byt vlastne nejlepsi MMORPG vubec, nebot vychazi z kultu a ze by o ni bylo nejak extra slyset ?



LOL
Rodiere ty jsi ale případ

Tak EQ2 je šíleně komerční, ale Middle Earth Online, kterou dělá část Turbine z AC2, která má licenci a o které je dle infa jasné, že tam nic jiného než komerce nebude je nejlepší MMORPG hra?

Jinak co psal Jaris, tak s tím souhlasím. EQ1 je pro PvE opravdu nejlepší, jelikož má i po mnoha letech co nabídnout. Pro mě je dobré i DAOC (teď mám trial a docela mě to zas baví).
Ostatní hry prozatím kvalit EQ1 nedosáhly. To si skutečně slibuji od EQ2. A že to bude komerční? No a? Dle infa, videí, obrázků (z hraní myslím, ne trailery) je to prostě dopilované. Navíc, když si přečteš FAQ (ale myslím ty skutečné FAQ, ne ty s odkazem z hlavní stránky - skutečné FAQ jsou na foru v sekci FAQ) plus komentáře, tak je narozdíl od hodně věcí vidět, že to není první hra toho týmu.
Navíc mají svět již vymyšlen - sice po katastrofě, ale některrá místa nemusí vymýšlet úplně od nuly. mají také představu o velikosti a vzhledem k tomu, že nezvolili cestu SWG, kdy se potvory generují automaticky, ale ručně je osazují, jsem si na 95 procent jist, že to bude vyvážené a že zas jak v EQ1 to bude majestátní pocit. Například průchod takovým Kaelem, nebo tak podobně.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 04/08/2004 :  09:26:47  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
to je hrozne subjektivni :)
podle me zas zadna hra nedosahla hratelnosti AO

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 04/08/2004 :  09:38:27  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

to je hrozne subjektivni :)
podle me zas zadna hra nedosahla hratelnosti AO



No ja to zapomnel napsat, ale AO me prestalo bavit po 14 dnech - no bylo to v zacatcich a bugy byly silene.

Lepe jinak, pokud jsme ve foru o EQII, meli bychom mluvit o fantasy PvE online rpg hrach (zadne scifi, PvP atd.). Proste porovnavat to, co se srovnavat da. Proto kdyz mluvim o DAOC nebo SWG, zminuju hlavne PvE stranku a vyvoj charu, i kdyz u DAOC me drzelo pozdeji dost i PvP.


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 04/08/2004 :  12:50:19  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

no comment .. ty jsi uplne silena verze komercniho optimisty :)
uvidis sam :)

btw > znate tu nekdo middle earth online ?
tahle hra by mela byt vlastne nejlepsi MMORPG vubec, nebot vychazi z kultu a ze by o ni bylo nejak extra slyset ?



No ohledne MeO, momentalne mne zajima nejvic, puvodne mela vyjit v dobe jak je planovan EQ2 ale kde nic tu nic (na mmorpg.com je datum vydani zatim neznamy ). Dost mne ale stve ze vyvojari nezverejnuji nejake konkretnejsi info jako vyvoj postavy, class change, skilly atd. Je hloupost tvrdit, ze by mela byt nejlepsi spis jedna z nejpopularnejsich...

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 04/08/2004 :  14:05:39  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Doporucuji ke shlednuti video "In Depth": http://movies.station.sony.com:7000/patch/web/eq2/canned_with_vo_web.wmv

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/08/2004 :  14:12:43  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by James

Doporucuji ke shlednuti video "In Depth": http://movies.station.sony.com:7000/patch/web/eq2/canned_with_vo_web.wmv



Uz to sem bylo postovano asi sedmkrat. Naposledy pred "mesicem". Ale diky.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/08/2004 :  14:21:52  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
O pet sekund jsi byl rychlejsi ..to samy jsem chtel napsat.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 04/08/2004 14:22:06
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 04/08/2004 :  17:07:36  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
Ad link na video: kdybych nespal, tak bych to napsal taky

Ale ted k EQ2:
EQ2's Not So Global Release:
Kdyz jsem si tenkrat delal pre-order EQ2 na cdromshopu, tak jsem si ani nevsiml vety, ktera tam tenkrat myslim ani nebyla a ted jsem se tam podival, kdyz se zacalo diskutovat o serverech a omezeni.

CD-ROM SHOP:
Please note: this North American version is only compatible with North American servers.


Moorgardovo FAQ:
Can people with the U.S. version of the game play on European servers?
Currently there are no plans for players of the U.S. version to be able to connect to the European servers.

Can people with European versions of the game play on U.S. servers?
Currently there are no plans for players of the European versions to be able to connect to the U.S. servers.

Would Europeans need the U.S. client to do so?
Yes, it's planned that the U.S. version will connect to U.S. servers and the European versions will connect to European servers.

Can Europeans buy the U.S. version of EverQuest II?
There will probably be some retailers that will ship internationally at launch; however the localized European versions of the game and European servers are the best choice for optimal gameplay in Europe.


http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=general&message.id=165185

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=Non-Gameplay&message.id=30609


Takze to vypada, ze se zas uchylime k USA serverum jako vzdy

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/08/2004 :  17:18:46  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
No jestli budou hned k mani Evropsky verze EQII, tak klidne pujdu na evropsky server. Jenze o tom silne pochybuju, takze volba je jasna - US servers.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/08/2004 :  19:35:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
eq2 komercni manie nezna hranic.
Sony 3.8 odpoledne (4.8 brzy rano naseho cas) spustilo EQ2 sweepstakes.
Chodte do vyznacenych divadel a kin, kupujte si vyznacenou kolu a popkorn, zbirejte jakesi game piece a muzete vyhrat EverQuest II jeep wrangler.



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/08/2004 :  19:42:37  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

quote:
Originally posted by Pertha

to je hrozne subjektivni :)
podle me zas zadna hra nedosahla hratelnosti AO



No ja to zapomnel napsat, ale AO me prestalo bavit po 14 dnech - no bylo to v zacatcich a bugy byly silene.

Lepe jinak, pokud jsme ve foru o EQII, meli bychom mluvit o fantasy PvE online rpg hrach (zadne scifi, PvP atd.). Proste porovnavat to, co se srovnavat da. Proto kdyz mluvim o DAOC nebo SWG, zminuju hlavne PvE stranku a vyvoj charu, i kdyz u DAOC me drzelo pozdeji dost i PvP.



ja to spis vidim tak, ze ten problem neni ve hrach ale v tobe. spolu s khostrim mate nejakej mentalni blok na Sony a tu peknou zenckou co ji vsude cpou v Eq1 ;]


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/08/2004 :  19:45:24  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

No jestli budou hned k mani Evropsky verze EQII, tak klidne pujdu na evropsky server. Jenze o tom silne pochybuju, takze volba je jasna - US servers.



.. a je to tady, zase mentalci co chtej hrat vo mesic driv a tak kvuli tomu budou tristit komunitu a za x mesicu budou nadavat ze jsou eventy v case kterej se jim nehodi......... jakoze to tady bylo uz aspon milionkrat..



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/08/2004 :  21:28:08  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Shemiramoth

No jestli budou hned k mani Evropsky verze EQII, tak klidne pujdu na evropsky server. Jenze o tom silne pochybuju, takze volba je jasna - US servers.



.. a je to tady, zase mentalci co chtej hrat vo mesic driv a tak kvuli tomu budou tristit komunitu a za x mesicu budou nadavat ze jsou eventy v case kterej se jim nehodi......... jakoze to tady bylo uz aspon milionkrat..





Ty se nejakej chytrej. Jo mimochodem neurazej me a ani ostatni co budou hrat na US serveru. Ja ti taky nerikam, ze jsi idiot co keca samy hovadiny. Hlavne nechci zadnej flame, nemam to zapotrebi.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 05/08/2004 :  08:17:20  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
.. a je to tady, zase mentalci co chtej hrat vo mesic driv a tak kvuli tomu budou tristit komunitu a za x mesicu budou nadavat ze jsou eventy v case kterej se jim nehodi......... jakoze to tady bylo uz aspon milionkrat..



Nevim, kolil let je Rodierovi a kolik online her hral poradne, ale jedno vim jiste - komunita v online hre jsou lidi, co maji spolecny pohled na hrani a spolecne cile a je znamo/vyzkouseno, ze spolecny jazyk opravdu nestaci. Navic si jsem jist, ze s nekterymi lidmi ani hrat nechci (i kdyz mluvi cesky ...).

Navic jsme na US serverech hrali opravdu dlouho a nevim, ze by si nekdo (z normalnich hracu) stezoval, protoze proc si stezovat, kdyz proste muzu jit hrat jinam ze.

V neposledni rade jsem uplne mimo z "anarchistickych deti", kteri se neustale divi, ze jim nekdo neco nechce dat zadarmo. Opravdu udivujici vec, ze nekdo chce vydelavat kdyz do neceho investoval - jsu fakt svine, ze vydelvaji na zabave ostatnich ; jojo, kina, CD, sport a ostatni preci MUSI byt zadarmo


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 05/08/2004 :  10:02:57  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRoch

Ad link na video: kdybych nespal, tak bych to napsal taky

Ale ted k EQ2:
EQ2's Not So Global Release:
Kdyz jsem si tenkrat delal pre-order EQ2 na cdromshopu, tak jsem si ani nevsiml vety, ktera tam tenkrat myslim ani nebyla a ted jsem se tam podival, kdyz se zacalo diskutovat o serverech a omezeni.

CD-ROM SHOP:
Please note: this North American version is only compatible with North American servers.


Moorgardovo FAQ:
Can people with the U.S. version of the game play on European servers?
Currently there are no plans for players of the U.S. version to be able to connect to the European servers.

Can people with European versions of the game play on U.S. servers?
Currently there are no plans for players of the European versions to be able to connect to the U.S. servers.

Would Europeans need the U.S. client to do so?
Yes, it's planned that the U.S. version will connect to U.S. servers and the European versions will connect to European servers.

Can Europeans buy the U.S. version of EverQuest II?
There will probably be some retailers that will ship internationally at launch; however the localized European versions of the game and European servers are the best choice for optimal gameplay in Europe.


http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=general&message.id=165185

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=Non-Gameplay&message.id=30609


Takze to vypada, ze se zas uchylime k USA serverum jako vzdy



Jop, presne tohle, uz jsem jim psal jak to bude (CDrom shopu - jeste predtim nez sem nasel to co pises) jestli to pujde hrat z Evropy na US servrech ,kdyz ne at to canceluji a pockam si na vydani evropske verze.
Edit: jinak jak je to s tou betou v UK? Vybiraji tam primarne lidi z UK nebo taky z ostatni Evropy? Zaregistroval jsem se i tam tak jsem zvedav...
Edit2: tak jsem prave dostal vod nich mail ze to pujde na 100% i z Evropy takze objednavam NA verzi

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)

Edited by - Kromus on 05/08/2004 10:55:43
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000