Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 17/08/2005 :  06:41:01  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:

Nahej nechodi. Zasadne ma kopi na zadech :D

NA zadech nebo V zadech


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Kwah
New Member

423 Posts

Posted - 17/08/2005 :  07:28:02  Show Profile  Send Kwah an ICQ Message Send Kwah a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro
Ty jeste porad nemas kone?



a nevis kde bych na neho vzal?

stejne sem pri presunech raidu rychlejsi nez mnozi konickari
Go to Top of Page

Kwah
New Member

423 Posts

Posted - 17/08/2005 :  07:35:09  Show Profile  Send Kwah an ICQ Message Send Kwah a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach
Co kone, obcas dokonce chodi i nahej



nahati pobihaji leda tak hadraci. nejhur sem dopad kdyz sem mel po 13 smrtich v rade hole ramena. ale aspon vyniklo moje tetovani
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 17/08/2005 :  08:40:35  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kwah

quote:
Originally posted by Pedro
Ty jeste porad nemas kone?



a nevis kde bych na neho vzal?

stejne sem pri presunech raidu rychlejsi nez mnozi konickari

Jo, to me taky desne prudi. Mob lezi tlamou v hline maximalne behem 10 minut, ale nez se presune raid a sejde u dalsiho moba, trva to 30-45 minut. Je to normalni? Myslim ze odkudkoliv kamkoliv je mozny dostat se behem 10 minut (i bez kone jak potvrzuje Kwah).

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 17/08/2005 :  09:31:40  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady
ale nez se presune raid a sejde u dalsiho moba, trva to 30-45 minut. Je to normalni? Myslim ze odkudkoliv kamkoliv je mozny dostat se behem 10 minut (i bez kone jak potvrzuje Kwah).
moc rychle zapominas jake to je hrat z kompu co mas u rodicu...

Pokud nekdo zonuje minuty pripadne ma nekdo LD co s nim? vyhodit je vsechny z raidu?

Zkus byt trochu tolerantnejsi. Nerikam ze mi dlouhe presuny nevadi ale je potreba rozlisovat mezi neschopnosti kdy jede clovek z A do TS hodinu a mezi tim kdy ma nekdo HW horsi nez ostatni pripadne pomalou nebo spatnou internetovou linku.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 17/08/2005 :  17:41:48  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
No, tak se mi začal stahovat splitpaw ... tedy oba. 49minut, bál jsem se, ze to bude horší.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 17/08/2005 :  20:52:21  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
muze mi, moc prosim, nekdo, kdo je v bete poslat ten navod? Ja mam u uctu napsany desert of flames beta enabled, ale email mi nedosel, technicka podpora o tom nic nevi a ja byhc to fakt rad zacal stahovat.

diky predem
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 11/09/2005 :  10:25:48  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
trial of harclave prosel mensi upravou, za heoric moby v solo verzi uz je 0 XP, omezeny sou i dropy
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 11/09/2005 :  14:10:21  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
Konečně....!

Imaziel


Edited by - Dr.Krychlin on 11/09/2005 14:11:32
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 11/09/2005 :  14:26:10  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
to teda, ale lidi nadavaji jako vsine stylem "uz ste si naharvestili, tak ste zacali kricet NERF"... ja tam byl dvakrat, poprvy kvuli updatu questu, podruhy pro xp, ale po chivli sme se radis dolognul, protoze je to nuda a pruda. chudak malley :)
Go to Top of Page

Zorrander
Starting Member

3 Posts

Posted - 13/09/2005 :  21:13:18  Show Profile Send Zorrander a Private Message  Reply with Quote
Smarja tak co jse stim Runnyeye, uz to melo bezet. Jestli tam nebudu mit prachy a veci co jsem mel tak jdu do kytek!.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 13/09/2005 :  21:22:36  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zorrander

Smarja tak co jse stim Runnyeye, uz to melo bezet. Jestli tam nebudu mit prachy a veci co jsem mel tak jdu do kytek!.



? vzdyt jasne napsali ze s prichodem DoF bude i total wipe....;)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 13/09/2005 22:08:31
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 13/09/2005 :  22:27:12  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Ještě, že dnes jede CHELLO rychlostí 16kbps a tak mám po starostech/radostech ... jsem zvědav jak dlouho to potrvá.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)


Edited by - Krvezbrote on 13/09/2005 22:27:53
Go to Top of Page

Zorrander
Starting Member

3 Posts

Posted - 13/09/2005 :  22:27:36  Show Profile Send Zorrander a Private Message  Reply with Quote
No uz to chvili slapalo, ale skusil jsem vlezt do antonicy a hotovo. no hlavne ze mam prachy a veci :-) Jinak bych chtel podekovat SOE ze moje tri adept III spelly ktery me staly 60g jsou sedivy.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 13/09/2005 :  22:50:10  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
no to jsem zvědav kdy ty mizející postavy dá SOE dokupy
Navíc kde je moje nejlepší útočné kouzlo, zbytečně používám nějakou sračku co je DoT a než to něco sundá, jinak to vypadalo zatím ok
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 14/09/2005 :  09:25:08  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
tahle situace nastala v SWG presne po CU, od te doby kazdy patch znamena jenda vec opravena, 10 veci buglych
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/09/2005 :  13:56:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
xzone už má EQII za 550Kč.
Go to Top of Page

sejfTY
Starting Member

12 Posts

Posted - 14/09/2005 :  21:13:38  Show Profile Send sejfTY a Private Message  Reply with Quote
je chyba u mě nebo na druhej straně???

nejsem schopnej se lognout do hry... z 15 pokusu se mi to povedlo 2. a to jsem to musel spustit bez launchePadu-ten mě nenecha přihlásit ani na učet
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/09/2005 :  15:52:44  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
nevím teda, ale ta obtížnost je chvílema fakt přehnaná, hlavně pro nás lowbíky, máme mít kua nějaký xp bonus .. i když mám plno vitalitu a něco zabiju, trvá to 2x více času, uberou mi 2x více HP a mám za to 2x méně XP i s bonusem, co to do boha je? už i předtím byl problém sehnat grupu, teď je to pořád stejné a předtím jsem měl šanci něco jakž takž zabít v pohodě, ale teď to je prakticky nemožné.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 16/09/2005 :  16:35:40  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
vcera sem nasral sve oblibene HC hrace podobnym posteskem.
zvlastni je, ze potvory nad lvl 50 josu relativne dobre zabitelne, ale cokoliv mimo DoF je vyrazne silnejsi. Navic je nepomer mezi schopnosti efektivne bojovat na low a mid levelech a na top levelech respúektive v rozsahu 50-60. je to dane zpusobem testovani, kdy vetsina testovani LU13 probihala na beta serveru, kde bylo vic lidi nez na testu - jenze drtiva vetsina z nich byli lidi kolem padesatky, takze mid level nikdo poradne netestoval.

velky probhlem je i v tom, ze zasadne vzrostl vyznam vybaveni - ale na low levelech je nesehnatelne, droprate beden vyrazne poklesl, na zlomek toho, co bylo jeste pred tydnem na test serveru. nejzasadnejsi zmeny v soubojovym systemu SOE provedlo taky az cca tyden pred vydanim DoF (zmeny v mitigation a resistech). navic ani poradne nefunguje broker...

pokud soe opravi veci, zlepsi droprate vybaveni a trosicku ubere na heroic encounterech, tak to bude prijemne (uz doslo k vyladeni splitpaw a bloodlines, snad, melo by to jit na live dneska nebo zitra). zmeny v kouzlech a nastaveni classu jsou celkem v poradku, pruser je nastaveni npc a dostupnosit vybaveni.

dalsi vec je to, ze skloubili vyznamne ztizeni hry s realnym poklesem zisku xp na mene nez polovinu. skoro mi to pripada, ze soe rezignovalo na snahu oslovit "masy" a chce udrzet eq2 jako graficky vylepseny EQ1 pro mensi pocet hracu s tim, ze bude nabizet datadisk co 10 mesicu, aby udrzeli ty hrace, ktere ta onanie bavi.

a fakt me to stve, protoze pres vsechny moje vytky mam eq2 rad a chci ho hrat.
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 16/09/2005 :  16:43:03  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

nevím teda, ale ta obtížnost je chvílema fakt přehnaná, hlavně pro nás lowbíky, máme mít kua nějaký xp bonus .. i když mám plno vitalitu a něco zabiju, trvá to 2x více času, uberou mi 2x více HP a mám za to 2x méně XP i s bonusem, co to do boha je? už i předtím byl problém sehnat grupu, teď je to pořád stejné a předtím jsem měl šanci něco jakž takž zabít v pohodě, ale teď to je prakticky nemožné.


Nevím, to se mně ani moc nezdá. Jedu s altem na 20lvlu a pokud se vyhnu trojsipkovým heroikům, nemám problém solovat stejně jako před tím. Dokonce se mi zdá, že to jde ještě lépe než předtím. Když si projdeš pláně zjistíš, že hodně potvor má teď dvě až tři šiky dolů a ty zabiješ (bez větších problémů) i když jsou 2-3lvly nad tebou.
Zatím jsem opravdu spokojen.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 16/09/2005 :  16:54:25  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
na snahu oslovit "masy" a chce udrzet eq2 jako graficky vylepseny EQ1 pro mensi pocet hracu s tim, ze bude nabizet datadisk co 10 mesicu, aby udrzeli ty hrace, ktere ta onanie bavi.



- srovnavat eq1 a eq2 je jako srovnavat unix s windows

- eq1 don/dod grafika je uz nekde jinde nez eq classic, ze

- tipuji, ze soe prave dod a dof expanzemi srovanava obe eqkvecka a bude vydavat datadisky pro obe hry kazdeho pul roku plus minus tyden (tak jak to v pripade eq1 dela uz tri roky***), samozrejme do te doby nez pullne plug u eq2 serveru ... ale jeste mate cas ;)


Uz jsem zase pryc :)



***

Planes of Power - 2002/10/21
Legacy of Ykesha - 2003/02/24
Lost Dungeon of Norrath - 2003/09/09
Gates of Discord - 2004/02/10
Omens of War - 2004/09/13
Dragons of Norrath - 2005/02/15
Depths of Darkhollow - 2005/09/13


Edited by - VT on 16/09/2005 16:58:08
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/09/2005 :  11:24:30  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

quote:
Originally posted by spajdr

nevím teda, ale ta obtížnost je chvílema fakt přehnaná, hlavně pro nás lowbíky, máme mít kua nějaký xp bonus .. i když mám plno vitalitu a něco zabiju, trvá to 2x více času, uberou mi 2x více HP a mám za to 2x méně XP i s bonusem, co to do boha je? už i předtím byl problém sehnat grupu, teď je to pořád stejné a předtím jsem měl šanci něco jakž takž zabít v pohodě, ale teď to je prakticky nemožné.


Nevím, to se mně ani moc nezdá. Jedu s altem na 20lvlu a pokud se vyhnu trojsipkovým heroikům, nemám problém solovat stejně jako před tím. Dokonce se mi zdá, že to jde ještě lépe než předtím. Když si projdeš pláně zjistíš, že hodně potvor má teď dvě až tři šiky dolů a ty zabiješ (bez větších problémů) i když jsou 2-3lvly nad tebou.
Zatím jsem opravdu spokojen.



Jenomže tím že priesti nemají dodge už a parry, tak se stane že i u kouzla co má cast time 1 sekundu se mi hodí interrupt a pokud prostě na mě jdou dva mobi najednou, tak to aby se člověk uklikal, zmizelo mi nejlepší útočné kouzlo, takže mydlím příšery furt jedním novým slabým dementním kouzlem + nějaký zeleným co mám už 7 levelů. Na co mi je snare, jsem nějaký archer, sice můžu kitovat, ale přece nebudu někoho vraždit 20 minut, pravda na útěk je to dobré. Prostě zacastím jedno a druhé útočné kouzlo, předtím HO .. no a pak musím asi 5 sekund čekat než HO znova naběhne, předtím to na sobě pěkně navazovalo.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 17/09/2005 :  17:14:44  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
http://eq2players.station.sony.com/en/news_ff.vm?FeatureName=combatchanges2§ion=development sournu dulezitych zmenenych anilit u jednotlivych povolani
Go to Top of Page

Zorrander
Starting Member

3 Posts

Posted - 17/09/2005 :  17:32:56  Show Profile Send Zorrander a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Krvezbrote

quote:
Originally posted by spajdr

nevím teda, ale ta obtížnost je chvílema fakt přehnaná, hlavně pro nás lowbíky, máme mít kua nějaký xp bonus .. i když mám plno vitalitu a něco zabiju, trvá to 2x více času, uberou mi 2x více HP a mám za to 2x méně XP i s bonusem, co to do boha je? už i předtím byl problém sehnat grupu, teď je to pořád stejné a předtím jsem měl šanci něco jakž takž zabít v pohodě, ale teď to je prakticky nemožné.


Nevím, to se mně ani moc nezdá. Jedu s altem na 20lvlu a pokud se vyhnu trojsipkovým heroikům, nemám problém solovat stejně jako před tím. Dokonce se mi zdá, že to jde ještě lépe než předtím. Když si projdeš pláně zjistíš, že hodně potvor má teď dvě až tři šiky dolů a ty zabiješ (bez větších problémů) i když jsou 2-3lvly nad tebou.
Zatím jsem opravdu spokojen.



Jenomže tím že priesti nemají dodge už a parry, tak se stane že i u kouzla co má cast time 1 sekundu se mi hodí interrupt a pokud prostě na mě jdou dva mobi najednou, tak to aby se člověk uklikal, zmizelo mi nejlepší útočné kouzlo, takže mydlím příšery furt jedním novým slabým dementním kouzlem + nějaký zeleným co mám už 7 levelů. Na co mi je snare, jsem nějaký archer, sice můžu kitovat, ale přece nebudu někoho vraždit 20 minut, pravda na útěk je to dobré. Prostě zacastím jedno a druhé útočné kouzlo, předtím HO .. no a pak musím asi 5 sekund čekat než HO znova naběhne, předtím to na sobě pěkně navazovalo.



Skus to jeste chvili hrat, urcite jsi dostal nejaky novy spelly. Ja byl ze zacatku taky nasranej ze mi vzali stary spelly, ale pak jsem si nasel novej system boje s novyma spellama a zjistil (jsem conjuror 29) ze dam solo dva 33 moby nebo jednoho 34. Kdyz zautocim na grupu tak vsichni jdou na myho peta, coz predtim nebylo. Pet je ted sice slabsi ale zase mam neskutecnej demage. Souhrne si myslim ze jsem ted silnejsi. Akorat teda nedam heroic ^^^ moby ktery jsem predtim daval. Nejvic me sere ze na me nabihaj prisery co jsou o 9 levelu niz, to je fakt otrava.
Go to Top of Page

Klattu
New Member

462 Posts

Posted - 18/09/2005 :  08:40:26  Show Profile Send Klattu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
pokud soe opravi veci, zlepsi droprate vybaveni a trosicku ubere na heroic encounterech, tak to bude prijemne (uz doslo k vyladeni splitpaw a bloodlines, snad, melo by to jit na live dneska nebo zitra). zmeny v kouzlech a nastaveni classu jsou celkem v poradku, pruser je nastaveni npc a dostupnosit vybaveni.



Nezda se mi, vcera sme 2 hodiny masili adekvatni moby pro skupinu 3-vice hracu a nabrali sme 4 adepty lvl 50+, 4 craft svitky, hromadu status itemu a 11g trashe pro kazdeho a jeste sme nejake veci brali na pouzivani .... to mi prijde naprosto srovnatelne s dropem pred 13.
Spis jsi namlsany nesmyslnym dropem, kdy z kazdeho 2. moba padla bedna s adeptem.. A co se tyce obtiznosti .... v 5 lidech sme davali grupy lvl 54 epic x2 ....

Co se tyce meho cub-classu (coercer) muzu rict, ze sem zatim spokojeny, main role je posilena... CC ted ovladam super, team role je ok, PvP je ok, damage mam nad fightery a priesty so ... solo sem zatim jeste nezkousel....

Klattu, Runnyeye, EQ2
Klattu, Eclipse, SWG
Klattusun, Atlantean, AO
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/09/2005 :  10:18:53  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:

Skus to jeste chvili hrat, urcite jsi dostal nejaky novy spelly. Ja byl ze zacatku taky nasranej ze mi vzali stary spelly, ale pak jsem si nasel novej system boje s novyma spellama a zjistil (jsem conjuror 29) ze dam solo dva 33 moby nebo jednoho 34. Kdyz zautocim na grupu tak vsichni jdou na myho peta, coz predtim nebylo. Pet je ted sice slabsi ale zase mam neskutecnej demage. Souhrne si myslim ze jsem ted silnejsi. Akorat teda nedam heroic ^^^ moby ktery jsem predtim daval. Nejvic me sere ze na me nabihaj prisery co jsou o 9 levelu niz, to je fakt otrava.



Dostal, ale netýkají se damage, jenom zpomalení a oslabení stats u mobů, to druhé útočné kouzlo dostanu až na level 24 najednou. Nedají se sehnat ani adept1 healy co mám teď, prostě se to nikomu nechce dělat.

Klattu: tobě se to povídá, když máš lidi ze kterýma můžeš hrát, ale když já někoho sháním, tak nezájem, do stormhold jsem nesehnal nikdy více než tři lidi, navíc ani nechci pomyslet jak to tam vypadá teď. Navíc když člověk nemá prakticky peníze, aby si koupil nové kouzla .. sice můj problém že nejsem v guildě, ale radši sóluju a nechci být na nikoho vázaný. Navíc co tak čtu na fórech, tak pro high levely 45+ padá více itemů, než pro lowbíky.

Nejlépe se to kecá hlavně těm co mají nahrabáno za těch deset měsíců, jak to tak pozoruju.
Mohli aspoň všem nechat u kouzel to že některé byly adept, a né že mám půlku healů šedých.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 18/09/2005 :  13:57:23  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
klattu - hodnotis nesrovnatelne, v tuhle chvili je propastny rozdil mezi obtiznosti mobu v DoF a mimo, jak uz sme psal, narozdil od lvl 50+ je low a mid level otestovanej naprosto mizerne. ostatne fora sou plny lidi lvl 50, ktery rikaj jako ty, ze v DoF masti v pohode i potvory o par levelu vejs zatimco mimo DoF jim davaji na budku potvory o dost levelu niz. navic epic mobove o nekolik levelu vejs rozhodne nemai byt cannon fodder, na levelech 50- rozhodne nejsou.


ja uz sem se smiril s tim, ze holt mam mastit modry misot zlutejch, jen se bojim, jak moc bude leveleni pomalejsi az odeberou ten xp bonus.

Ten droprate byl vcera lepsi, myslim, ze delali nejake upravy, adepti sic enic moc nepadaji, ale nejake pouzitelne vybaveni jsem preci jen nasel, i kdyz je to spis nouzovka ve srovnanim s tim, co se da vycraftit. nemluvim radsi o fabled vecech z raidu, low level raidy proste nejedenou. neb ybyste se nechali premluvit na mantor raid? to by bylo skvely!

Fungovat zacal konecne trochu i broker, takze se da neco koupit. ceny jsou pro novacka vysoky. hlavne u cen kouzel, ale i batohy. ja sme vcera dostal komplet kouzla do lvl 20 od malleyho. stravil tim spoustu casu a pomalu me nenavidi :) pro me nebyl problem lognout groggy a predat nove postave 50g a koupit poradny batohy, ale novej clovek proste prachy nema, bude pouzivat appII kouzla a sedou vybavu,. bude chcipat a brzy odejde, ten zacatek je proste moc drsnej na to, aby EQ2 nejak vyznamne rostl
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/09/2005 :  15:28:01  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
....



Zopakuju to i tady - nemam naprosto zadny problem solovat.
DoF update mne zastihl jako cerstvej lev 27.
Ted jsem 32.
V grupe jsem byl asi 2 hod.
Kouzla mam vetsinou Adept1 - mimo tech novejch, ktery proste nejsou a nebo jsou ulety typu App4 15g.

Za equip moc penez nedavam - a ani to neni potreba - na lev 30-31 mne stal KOMPLETNE novej equip cca 8-10g (a neni to zadnej shit - mam v nem INT 176 - ale jelikoz je to v podstate common drop tak se vetsinou prodava za 60s-1g - chudaci crafti, protoze pristine armor na tmhle lev je horsi).

Kouzla - neni NAPROSTO zadnej problem sehnat kouzla za par supu - to spis nezavidim craftum, protoze prave Adept1 kouzel jsou takove mraky, ze nema smysl vyrabet App3-4. Ja osobne nakupuju jakekoliv adepty pro sebe - i treba 20 lev vejs - pokud jsou pod 1g. A musim rict, ze jsem jich takhle nakoupil velkou vetsinu. Zbytek kupuju podle toho jak moc to pouzivam a kolik to stoji - nejvic jsem dal paradoxne za lev 10 spell - zakladniho peta, protoze jsem nechtel cekat (stal mne cca 8g - v ty dobe skoro vse co jsem mel).
Ano ty prachy jsem mel od charu co jsem hral pred cca 3ma mesicema, takze novacek by je nemel - a taky by na sebe nebyl nasrane, protoze o den pozdejs jsem ho videl za 1g.....

Takze jeste jednou - solovalo se snadno a soluje se snadno.


Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 18/09/2005 :  19:40:04  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
neumis cist, o nedostatku kouzel a jeich cenach mluvim u levelu do 20, pak uz je to lepsi. Pro me ted bylo dostat se na lvl 18 otazkou apr hodin diky bonusu a equipu a znalosti hry po roce hrani - to neni pripad novacka.

moznost a schopnost solovat se porad lisi i podle povolani. pro magy je to ted mozna i trochu snazsi protoze mobove maji min hp a sorcerer da moba i na dve rany (kolem lvl 15 sem se grupnul s jednim, co usmazil grupu ctyr mobu se sipkama dolu o lvl vejs nez on behem 20 sekund). Fakt, zkus si udelat novou postavu a zkus kupovat kouzla jen na brokerovi...

jeste edit: nerikam, ze se neda solovat, jen ze to soe uplne nezvladlo a ze novi hraci jsou na tom hur nez driv.

Edited by - Kurik on 18/09/2005 21:18:00
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/09/2005 :  22:33:47  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
...



Na jednu stranu rikas, ze se ti diky znalostem a penezm podarilo vylevlovat na 18 za par hodin (predpokladam, ze narestovanej char plus XP bonus co ted jede).

Na druhou stranu rikas ze to novacci maj tezsi.

Ja teda nevim proc:

Pokud jedou solo moby je to porad o tomtez - pokud jedou Heroic v grupe je to zase totez.
Equip do lev 20 bohate staci obyc bez stat bonusu od vendora - za par stribrnejch (ted jsem to skusil - tak jako to stacilo vzdycky staci to i ted).
Notabene predpokladam, ze kdyz pujde o newbika tak se nebude hnat za grindem, ale bude delat questy - a z nich mas moc fajn equip zadara.

Kouzla do lev 20 - opet upgrade nemusis, u nejpouzivanejsich staci App2 za par drobnejch. Koneckoncu znam lidi co jeli do lev20 na App1 a taky to slo.

Nerikam, ze SOE vsechno zvladlo na jednicku, ale s vyvazenim mobu podle mne vedle neslaplo.

(A navic pokud chce nekdo mermomoci na lev 10 uber equip tak ho muze mit - staci kdyz zacne harvestit - rare mu casem padne a ma takovou hromadu penez, ze se lidem co zacinali v listopadu o ni ani nezdalo).

Pisu pisu, ale mam pocit, ze jen ztracim cas - ty jses proste whiner a nic s tim nenadelas :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 18/09/2005 22:35:44
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 18/09/2005 :  22:49:59  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
proc to maji novacci tezsi? protoze od cu je mnohem dulezitejsi vybaveni a upgrady kouzel a pro novacky je tezky je ziskat. navic nevedi ani kde a co lovit. a rychlsot levelovani moji asi 10. postavy s vyuzitim extra bonusu na adventure xp nema s zacatkem uplnyho nooba co delat
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/09/2005 :  23:15:06  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

proc to maji novacci tezsi? protoze od cu je mnohem dulezitejsi vybaveni a upgrady kouzel a pro novacky je tezky je ziskat. navic nevedi ani kde a co lovit. a rychlsot levelovani moji asi 10. postavy s vyuzitim extra bonusu na adventure xp nema s zacatkem uplnyho nooba co delat



predstav si ze kdyz eq2 zacinalo bylo to jeste horsi
normalne se nosily bezny veci co ti spadly z moba na newbie areas , plna grupa si tak tak troufala na zeleny heroic na modry jen fakt sehrana a pred bilym se utikalo protoze to byla jasna smrt
a predstav si ze nikdo nevedel kde se expuje kde se hraje ale hraci si na to prisli sami , neni treba je vodit za rucicku a dat jim vsechno rovnou a hned

jak si tak ctu o tomhle CU , tak me to laka si eq2 znovu zkusit protoze tohle mohlo dat hre zas novej impuls a smysl, jen me odrazuje myslenka na campovani quest dropu :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  08:27:16  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
pertho, pokud ma hra prilakat normlani lidi, co si chteji hrat par hodin tydne, tak bys je za tu rucicku mel vodit, jinak se ti na to vyserou a pujdou hrat wow nebo gw. a jak uz sem tu psal, casual player plati stejne jako clovek, co je ve hre 24*7. v pripade EQ2 ti pouze HC hraci hru financne neutahnou, neni jich dost
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 19/09/2005 :  08:47:27  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
....



Kuriku ja si nemuzu pomoct, ale zvatlas nesmysly.

protoze od cu je mnohem dulezitejsi vybaveni : neni problem levelovat s vecma od vendoru a z questu - brokera ani nemusis potkat - to ze TVA predstava levelovani do lev 20 je nakup best veci u brokera a bleskurychlej grind neznamena ze takhle chce levelovat noob.
Reseni Kurikova problemu c 1: prvni mob co noob zabije pusti bednu s komplet equipem a kouzlama do lev 20 - noob je potreba si piplat!

navic nevedi ani kde a co lovit : jezisarja! to je ale svinsvo - oni maji poznavat novou mapu a nedostanou k ni navod! opet te nechapu - pro mne je poznavani noveho v podtate to co mne na hrach bavi.....
Reseni Kurikova problemu c 2: zrusme velke mapy jako CL, Ant - idealni bude instance o velikosti jedne mistnosti - do ni si vlezes a pred tebou bude spawnovat mob co ho akorat zabijes ..... pripade bude rovnou pachat sebevrazdu, vzdyt hrace je potreba vodit za rucicku a piplat si je aby neodesli!

Mimochodem ty blbosti co tady prosazujes nesplnuje (pred 5 mesicema nesplnoval) ani WOW.


Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 19/09/2005 :  09:32:48  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

pertho, pokud ma hra prilakat normlani lidi, co si chteji hrat par hodin tydne, tak bys je za tu rucicku mel vodit, jinak se ti na to vyserou a pujdou hrat wow nebo gw. a jak uz sem tu psal, casual player plati stejne jako clovek, co je ve hre 24*7. v pripade EQ2 ti pouze HC hraci hru financne neutahnou, neni jich dost



Pletes si HC s uchylarnou. Uchylaku neni dost, HC hracu je dost. Jenze pro mix mezi wowarnou a HC neni dost hracu. Ale to se tu uz resilo 100x.

Osobne bych EQ2 take zkusil....ale hrat camp (vikend kempit jednoho nameda)...na to fakt nemam.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  09:48:22  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
Brutus: no, navazet se do me umis hezky, ale nejak to miri uplne vedle.
ze ses v EQ2 bezvyhradne spokojenej se vsim, co se deje, super. Ale mozna bys mohl respektovat taky jiny nazor a ne ho zesmesnovat jen proto, ze s nim nesouhlasis.

a opravdu me nepresvedcis o tom, ze soucasny stav hrani na low a mid levelech v EQ2 je idealni. Ze se to pocatecni nastaveni nepovedlo ukazuji i rychle opravy treba u padani beden. Nektere veci, na ktere jsem upozornoval uz byly upraveny, coz znamena, ze jsem si nemyslel sam, ze sou porouchany.

Khaot: pred datadiskem a CU se mi to nastaveni libilo, dungeony byly pro grupy, v overland zonach bylo porad dost heroicu, hlavne vzdycky v hodni casti daneho tieru. Ted, kdyz se zmenila spousta questu na heoric protoze solo verze danych mobu nejsou k dispozici a overland zony jsou zase plne agresivnich heroicu, tak je to casual hrani mnohem vetsi oprus. Zvlast, kdyz k tomu prictes opet prodlouzene stihaci drahy a skutecnost, ze npc klidne za behu kouzli, jako by se nechumelilo.

pritomnost agresivnich mobu je sice korenim, musis si davat bacha a kdesi cosi, ale kdyz je toho koreni moc, tak cejtis akorat koreni a moc si nevychutnas ostatni prisady.


Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 19/09/2005 :  09:59:40  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
Mně se ty úpravy docela líbí,aspoň se už krapet rozliší hráč a LAMA Je vidět,že konečně se zase musí grupovat a ne sólařit.Některý zóny na SS jsou super a musím říct že i loot stojí za to adv. svitky se počítaj,nehledě na Legendary recepty.Pokud byl někdo zvyklej po každým killu otvírat bednu tak má smůlu

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen

Edited by - Drew on 19/09/2005 10:22:39
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 19/09/2005 :  10:28:38  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
...



Ja nikde nerikam, ze jsem bezvyhradne spokojen - ja jen rikam, ze cast tvych tvrzeni neni pravdiva a cast je nesmyslna.

Pokud to mam rozvest tak nepravdiva je cast o nutnosti lepsiho equipu a kouzel po CU.
Naopak na lev 2x vetsina lidi (vcetne mne) dostala diky zmenam App1 kouzla misto Adeptu - a jde to v pohode (vyjimkou jsou problemy nekterych classu kdy prisli o kouzlo a replacement dostanou treba o 1-2 lev pozdejs - ale to znam jen z vypraveni, sice pro mne CU znamenal zmenu z 2xDOT Adept, 2xDD Adept na 1xDOT App a 1xDD App ale levelovat slo stejne dobre - mozna o chlup lip).
Na lev 1x jsem si specialne kvuli tobe vytahnul char co nehraju - ten ma POUZE App1-2 skilly a armor kompletne od vendora/ z questu - tj za par stribrnejch coz si muze dovolit kazdej kdo zacina hrat.
Navic diky novym trainingum ma kazdy moznost vybrat si Master2 kouzlo ktere se jeho stylu hry hodi.

Co se tyce nesmyslne casti tak komentovat to, ze "newbici nevedi ani kde a co lovit" jinak nez ironii nedokazu.

Pokud si ziskal pocit, ze se do tebe navazim tak je mi to lito. Jde o to, ze kdybys byl noob co hru nezna tak se ti snazim pomoct, ale jako cloveku co hraje onlinovky, a navic se je (snazi) recenzovat, nedokazu uverit, ze bys ty veci co pises myslel vazne - a tak na ne take ironicky odpovidam.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 19/09/2005 :  10:38:00  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
Budu trochu off topic, a nebudu tu (f)lamit na všechny strany. Jen se zeptám:

- V CL se snažim nastoupit na S.... Sprocket (pokračování questu) ale při zónování na "Aboard ... Sprocket" mi padne celá hra s tim že modul blablabla.cpp nemůže vytvořit zónu a že mám udělat full scan update (což kupodivu nepomůže ;))
Jen by mně zajímalo jestli to je chyba někde u mně, nebo jestli to dělá všem (btw. při tom zónování jsem byl na koni).
Dík za info.

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  10:45:57  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

Mně se ty úpravy docela líbí,aspoň se už krapet rozliší hráč a LAMA Je vidět,že konečně se zase musí grupovat a ne sólařit.Některý zóny na SS jsou super a musím říct že i loot stojí za to adv. svitky se počítaj,nehledě na Legendary recepty.Pokud byl někdo zvyklej po každým killu otvírat bednu tak má smůlu


hele, DoF zony jsou trochu jinak vyladeny nez ten zbytek... a forced grouping neni casual friendly. podle me je lepsi system, kdy mas pro grupy dost opbsahu v poidobe dungeonu, vybranyhc oblasti velkejch map a raidu, ne,, kdyz agresivni heroicy naflakas vsude a navic na en navazes pulku questu.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  10:50:50  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Kurik
...



Ja nikde nerikam, ze jsem bezvyhradne spokojen - ja jen rikam, ze cast tvych tvrzeni neni pravdiva a cast je nesmyslna.

Pokud to mam rozvest tak nepravdiva je cast o nutnosti lepsiho equipu a kouzel po CU.
Naopak na lev 2x vetsina lidi (vcetne mne) dostala diky zmenam App1 kouzla misto Adeptu - a jde to v pohode (vyjimkou jsou problemy nekterych classu kdy prisli o kouzlo a replacement dostanou treba o 1-2 lev pozdejs - ale to znam jen z vypraveni, sice pro mne CU znamenal zmenu z 2xDOT Adept, 2xDD Adept na 1xDOT App a 1xDD App ale levelovat slo stejne dobre - mozna o chlup lip).
Na lev 1x jsem si specialne kvuli tobe vytahnul char co nehraju - ten ma POUZE App1-2 skilly a armor kompletne od vendora/ z questu - tj za par stribrnejch coz si muze dovolit kazdej kdo zacina hrat.
Navic diky novym trainingum ma kazdy moznost vybrat si Master2 kouzlo ktere se jeho stylu hry hodi.

Co se tyce nesmyslne casti tak komentovat to, ze "newbici nevedi ani kde a co lovit" jinak nez ironii nedokazu.

Pokud si ziskal pocit, ze se do tebe navazim tak je mi to lito. Jde o to, ze kdybys byl noob co hru nezna tak se ti snazim pomoct, ale jako cloveku co hraje onlinovky, a navic se je (snazi) recenzovat, nedokazu uverit, ze bys ty veci co pises myslel vazne - a tak na ne take ironicky odpovidam.


o nutnosit lepsich kouzel a equipu pro boj s bilejma kje to oficialni statement soe, to jsem si envymyslel a ten rozdil mezi AppI a appIV je velice, velice znat. jiste, diky zmene v nastaveni con systemu muzes grondovat bezpecne na zelenejch potvorach,a le to je onanie, tisice potvor na level si clovek uzije na yvssich levelech i pri soubojich se zlutejma.

a to, ze newbieci nevedi kde lovit jsme rekl ve vztahu v tom, ze nevadi, ze jsou overland mapy plny heroic mobu, ze se tam da solovat vpohode - da, kdyz to znas, pokud to neznas, tak mas problem a muze te to znechutit.Normlani clovek nebude nekolik dni prekonavat trable aby se potom zacal bavit... chce se bavit hned.

jo a master II je vyborna vec, jak rikam, CU jako takovy se mi docela libi (alespon an nove postave, zvykat si na uplne jine chovani postavy na high levelu bylo na me trochu moc, nemam rad zmeny). jen to osidleni, zmeny questu na heroic, to mi vadi. a snizeni droprate, ktery ale podle vseho bylo bugly a uz zase truhly padaji.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 19/09/2005 :  11:01:54  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
....



No vidis :) Kdybys to napsal takhle hned ze zacatku tak to vezmu s vyhradama jako rozumnej nazor a nemusim tu popsat "stohy papiru" :)

Ted ale koncim s vykecavanim - musim ukazat taky nejakou praci, protoze po obede to balim a bezim vyuzit XP bonus :D

(btw: nemel jsem narestovano, pritelka mne donutila jit o vikendu ven a na zmrzku a uvarit obed (tolik ztraceneho casu... :) .... a i prez to v patek odpoledne jsem mel lev 28 a v nedeli vecer 33 :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  11:05:59  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
neni to trochu i proto, ze uz mas na me vypestovanou alergii? :)
jinak ja sem od stredy udella lvl 19,5 s novou spotavou, 80 splnenyhc questu... ten xp bonus v kombinaci s vitalitou je brutalni. ale taky musim pracovat, uvidime, jestli v pauze na obed dotahnu lvl 20
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 19/09/2005 :  11:54:44  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik


hele, DoF zony jsou trochu jinak vyladeny nez ten zbytek...


Bla Bla bla O víkendu jsem byl se svým altem ve Stormholdu a nářez jak sviňa.To jak býval SH od úprav trapas,tak teď je to jedna z nej zón pro nováčky.Už od prvních pater trojšipkáči a čím níž tím větší mazec.To vidím jako dobrej počin,páč od základní levelů to naučí hrát lidi v grupě.To že se po SH potloukaly 3 a více grup je toho důkazem.Když srovnám rozmístění a obtížnost levelů v DoF a ve SH vychází to nastejno.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen

Edited by - Drew on 19/09/2005 12:05:15
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 19/09/2005 :  12:05:16  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

quote:
Originally posted by Kurik


hele, DoF zony jsou trochu jinak vyladeny nez ten zbytek...


Bla Bla bla O víkendu jsem byl se svým altem ve Stormholdu a nářez jak sviňa.To jak býval SH od úprav trapas,tak teď je to jedna z nej zón pro nováčky.Už od prvních pater trojšipkáči a čím níž tím větší mazec.To vidím jako dobrej počin,páč od základní levelů to naučí hrát lidi v grupě.To že se po SH potloukaly 3 a více grup je toho důkazem.



Napsal jsi pro nováčky a zřejmě jsi myslel pro low levely.
Low level v grupě a trojšipkáč - ano.
Nováček v grupě a trojšipkáč - smrt.

Chápu tvoje nadšení pro týmovou hru, jen mi trochu uniká proč nejsi schopen pochopit že se chtěj bavit i lidi který nemaj chuť se grupovat s tlupou sebranejch 8mi letejch amíckejch hovad a nemůžou hrát 4 hodiny denně.
Argumentace kterou tu pořád slyším - "EQ2 neni pro sólo, ať se dou bavit jinam" mi zavání "rasismem" a takový lidi já nemám moc rád. Ale jak to tak vidim, tak "Bla Bla Bla" je argument co řeší vše ;)

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 19/09/2005 :  12:12:47  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vtmar6n


Napsal jsi pro nováčky a zřejmě jsi myslel pro low levely.
Low level v grupě a trojšipkáč - ano.
Nováček v grupě a trojšipkáč - smrt.

Chápu tvoje nadšení pro týmovou hru, jen mi trochu uniká proč nejsi schopen pochopit že se chtěj bavit i lidi který nemaj chuť se grupovat s tlupou sebranejch 8mi letejch amíckejch hovad a nemůžou hrát 4 hodiny denně.
Argumentace kterou tu pořád slyším - "EQ2 neni pro sólo, ať se dou bavit jinam" mi zavání "rasismem" a takový lidi já nemám moc rád. Ale jak to tak vidim, tak "Bla Bla Bla" je argument co řeší vše ;)


Mno,když se chcou lidi grupovat s 8-letýma US hovadama je to jejich problém,každej podle svýho gusta Pokud vemu CZ komunitu obecně,tak to ve většině jsou hráči na jiné úrovni než US :))A slovo rasismus cos použil mi nepřijde na místě,je to stále hra že

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 19/09/2005 :  12:18:40  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
Kuriku ty ses pako... tobe proste nevoni zadna polivcicka :))
vykasli se konecne na to neco hodnotit, protoze tvoje hodnoceni je naprosto abnormalni a ujety. Me nezajimaj jak sou na tom noobove, me nezajimaj jak sou na tom lidi co hrajou 3h tejdne... me zajimaj lidi, co nebrecej ze jim nekdo nechce dat vsecko hned a ze ten mob je moc tezkej a on jim nabacal... proste prestan si zase hrat na brecinka a zkus se trosku posadit do role hrace, kterej kdyz dosahne toho co chce, tak nema co delat a konci... EQ2 me porad nabizi dostatecnou davku vyzivavosti a tim padem porad jeste me bevi hrat. Pokud me naservirujou nej itemy a hromady exp jako noobovi, tak to zabalim a pudu hrat neco jinyho... Pokud chce SOE skurvit totalne hru, tak at te poslechne a udela hru pro mistra Kurika, protoze to bude maximalne neco jako GuildWars nebo Diablo a to ja rozhodne uz hrat nehodlam. Navic pokud te to fakt tak trapi, vem si NwN, udelaje si postavu na max levelu v editoru, dej si do zony vsemozny potvory, do rukou nej zbrane a pozvi kamarady at si dou k tobe zahrat paradni mapu pru casual hrace

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  12:41:05  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
marwyn: kdybys alespon cetl, co pisu a nedomejslel si... nebo kdybys alespon pochopil, ze SoE EQ2 inzeruje jako solo friendly a vetsina lidi neni tak HC hrac jako ty. nebo by mozna stacilo, kdybys mi rpestal rikat, co mam hrat. to by byla nadhera.

drew: co se tyka obtiznosti, tak ti povim jedno - v preDoF zonach nema skupina narok zabit heroic encounter o deset levelu vejs, v DoF to nejakym zahadnym zpusobem porad jde... uz lehnuly i potvory na lvl 70... je zvlastni, ze soe chtelo zabranit zabijeni potvor o par levelu vejs nez hrac(i) a u preDoF se jim to celkem povedlo, ale v DoF nic...

a kazdy pritvrzeni se vic dotyka lidi na low a mid levelech nez tech ubah l33t hracu komplet v legendary armorech s master kouzlama na levelu 50+. to proste moc vyvazeny neni. osobne me to netrapi, nezabijim ani vyssi potvory, ani heroicy, ale systemove mi to vadi. A drsny je, ze uz na runenye beha nejakej lvl 55... necely tyden po vydani datadisku. sila.

Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 19/09/2005 :  12:53:59  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
kuriku, kdybys drzel radsi hubu, to by byla nadhera :))
vzdycky kdyz si chco neco precist tak je to tu zasvineny tvejma podivnejma teoriema jak by sis pral aby vypadala ta ci ona hra... Sem na tebe opravdu alergickej, protoze za celou dobu co sem vydel tvoje vyplody, sem souhlasil jen s jednim a to se snad ani netykalo her :))
Takze prosim sklidni uz pro jednou svuj tvorivej, radici, prudici hormon, pac uz to fakt po tom roce docela prehanis a ses vzdy naprosto nespokojen... pokud te EQ2 tak strasne sere a SOE sou banda kokotu co nedodavaj co inzerujou, tak se s nima bez soudit :) treba to klapne a budes bohatej... (ale trubka zustanes porad)

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,97 seconds. on eygor Snitz Forums 2000