Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 19/09/2005 :  12:57:25  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
a ted vazne k problemu...
MUJ NAZOR:
Zlepseni o 50%

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 19/09/2005 :  13:58:01  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
To Kurik:

Názor DoF je easy, mid a low lvl je neskutečně težkej, máme lvl 55 chara, lehli 70lvl mobové - myslím, že ti furt uniká jedna věc, v DoF hrají lidi jako Xanadu, Dread Army, Tut Legacy atd... kdyby jsi chtěl hru udělat těžkou pro ně, tak na 1 lvl by si potřeboval utlouct milion mobů, bedna by padala jednou ze 100 mobů, rare tak po 10 hodinách harvestu... sólující casual by nezabil ani šedýho moba a chodil nahej

Já si myslím, že DoF není lehčí, jen ho hrají lidi, co EQ rozumí...

Imaziel

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  14:08:26  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
na tom, ze tam hrjou liid v uber equipu a zkuseni neco je, ale proc ty samy lidi maji vetsi problemy zabit moby mimo DoF? kdyby to bylo jen vybavenim, meli by mastit vsechno stejne snadno.

ale jinak si trefil hlavicku na hrebicek - púroc se hra pritvrzuje na miru mensine? uber raidujicim guildam, kdyz je inzerovana jako casual friendly? to mi nesedi. navic vetsina tech zmen se opravdu dotyka negativne spis tech, kdo tak uber nejsou
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 19/09/2005 :  14:12:32  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

co se tyka obtiznosti, tak ti povim jedno - v preDoF zonach nema skupina narok zabit heroic encounter o deset levelu vejs, v DoF to nejakym zahadnym zpusobem porad jde... uz lehnuly i potvory na lvl 70... je zvlastni, ze soe chtelo zabranit zabijeni potvor o par levelu vejs nez hrac(i) a u preDoF se jim to celkem povedlo, ale v DoF nic...

a kazdy pritvrzeni se vic dotyka lidi na low a mid levelech nez tech ubah l33t hracu komplet v legendary armorech s master kouzlama na levelu 50+. to proste moc vyvazeny neni. osobne me to netrapi, nezabijim ani vyssi potvory, ani heroicy, ale systemove mi to vadi. A drsny je, ze uz na runenye beha nejakej lvl 55... necely tyden po vydani datadisku. sila.



Napsal sem to uz jinde, napisu to jeste sem. Nemas pravdu Kuriku. S altem okolo levelu 30, apprentice kouzlama a vybavou kterou jsem si sam vylootoval se mi hraje uplne stejne dobre a v pohode jako s L51 postavou s uber vybavou. V DoF jsi predpokladam osobne jeste ani nebyl, takze srovnavas neco, o cen nemas ani paru. Nevim co jsi si kde precetl, ale zjevne ses nechal nachytat. Zkus si to prve vyzkouset a teprve potom rozvijet svoje teorie.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  14:16:50  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady

Napsal sem to uz jinde, napisu to jeste sem. Nemas pravdu Kuriku. S altem okolo levelu 30, apprentice kouzlama a vybavou kterou jsem si sam vylootoval se mi hraje uplne stejne dobre a v pohode jako s L51 postavou s uber vybavou. V DoF jsi predpokladam osobne jeste ani nebyl, takze srovnavas neco, o cen nemas ani paru. Nevim co jsi si kde precetl, ale zjevne ses nechal nachytat. Zkus si to prve vyzkouset a teprve potom rozvijet svoje teorie.
[/quote]
fakt neverim, ze grupa 30lvl bude davat epic x2 o 4 levely vejs, ale ma spravdu, nezkousel jsem to sam, jen sem poslouchal guildchat a ctu fora.
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 19/09/2005 :  14:23:02  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
Dobře složená, dobře sehraná a s chanterem jo

Nehledě na to, uvědom si poměr dávat na lvlu 50 moby 54 a na 30 lvl 34 moby... spíš 32 možná 33

Imaziel

Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 19/09/2005 :  14:28:59  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

fakt neverim, ze grupa 30lvl bude davat epic x2 o 4 levely vejs, ale ma spravdu, nezkousel jsem to sam, jen sem poslouchal guildchat a ctu fora.

Tak si spocitej pomer mezi 30 vs. 34 a 50 vs. 54 - dostanes pomerne znatelny rozdil. Navic nezapomen, ze ta grupa co slozi 54 x2 spolu hraje uz nekolik desitek levelu, ma mastery, legendary a fabled vybaveni.

A ze zkusenosti ti rikam, ze i v DoF hrube pritvrdili!!! Ani omylem si uz sehrana grupa nemuze dovolit to, co si mohla dovolit pred tydnem.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired

Edited by - Raady on 19/09/2005 14:32:57
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  14:35:42  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imaziel

Dobře složená, dobře sehraná a s chanterem jo

Nehledě na to, uvědom si poměr dávat na lvlu 50 moby 54 a na 30 lvl 34 moby... spíš 32 možná 33

porad mi to nejde dohromady se snahou soe, aby oranzovy a cerveny mobove byly smrtici...
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 19/09/2005 :  14:40:18  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
Orange má dávat jen dobře sehraná a vybavená grp... a orange jsou až lvl 55+ tuším
Byli yellow...

Imaziel

Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 19/09/2005 :  14:40:43  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Imaziel

Dobře složená, dobře sehraná a s chanterem jo

Nehledě na to, uvědom si poměr dávat na lvlu 50 moby 54 a na 30 lvl 34 moby... spíš 32 možná 33

porad mi to nejde dohromady se snahou soe, aby oranzovy a cerveny mobove byly smrtici...

To co jsi napsal je dukaz, ze nemas paru o cem mluvis. Pro me je zlutej jetse mob lev 56.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  14:43:43  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
[priznam se, ze me nenapadlo, ze o 6 lvl vysis mob je jeste czlutej, ale
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=combat&message.id=67949

tady nekdo povida o zabijeni (rutinnim) mobu lvl 75... to je o 50% vic nez level postavy takze jako by se lvl 30 skupina pokousela o 45ku. tady neco smrdi
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 19/09/2005 :  15:07:49  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

[priznam se, ze me nenapadlo, ze o 6 lvl vysis mob je jeste czlutej, ale
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=combat&message.id=67949

tady nekdo povida o zabijeni (rutinnim) mobu lvl 75... to je o 50% vic nez level postavy takze jako by se lvl 30 skupina pokousela o 45ku. tady neco smrdi

Kuriku, Kuriku... Neumime cist nebo neumime anglicky? Jednak je v tom threadu rec o dropu truhel a druhak je tam jasne napsane: "Oh, and the title about 75+ heroics meant mob count, not mob level. They were not talking about killing a level 75+ heroic mob."

ROFL. Trosku trapas co

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 19/09/2005 :  15:38:56  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
To vse vysvetluje
pokud je to se vsema nazorama stejne, tak se omlouvam, nejses trubka, jen proste musis trosku vic trenovat EN a nebo zacit hrat

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  16:22:16  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
tak to je traps na to, ze me anglictina zivi, ale jak tak do toho threadu koukam, nebyl sem sam, kdo mel ten dojem. neni tma nahodou to vysvetleni dodany pozdejs?

marwyn - tohle nema ani cenu komentovat, snad z toho jednou vyrostes
Go to Top of Page

dyonysos
Starting Member

3 Posts

Posted - 19/09/2005 :  16:33:05  Show Profile Send dyonysos a Private Message  Reply with Quote
Prosím poraďte mi:

1) mám zapnutý cz kanál ale nevím jak na něj něco napsat.

2) co musím udělat abych mohl itemy skladovat ve svém domě ?

3) v které quidě na runnyeye v quenosu je nejvíce aktivních čechů, případně kde hrají postavy na nižších levelech ?
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  16:48:08  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
1) mám zapnutý cz kanál ale nevím jak na něj něco napsat.
napis /1 text (nbo jine cislo podle toho, kolik mas aktivnich custom kanalu

2) co musím udělat abych mohl itemy skladovat ve svém domě ?
dvojklik na dvere bytu, kyz ses uvnitr - klikni na tlacitko house vault - jsou tam dva sloty, do kazdeho mzes dat batoh nebo bednu

3) v které quidě na runnyeye v quenosu je nejvíce aktivních čechů, případně kde hrají postavy na nižších levelech ?
nejvice aktivnich clenu na runneye v Q maji ritiri lva, nejvice clenu celkem ma mor do kuli
Go to Top of Page

sejfTY
Starting Member

12 Posts

Posted - 19/09/2005 :  19:29:41  Show Profile Send sejfTY a Private Message  Reply with Quote
no nemam s hrou zdaleka tak zkusenosti ale zatim hraju z 95% sam a docela me nastve kdyz se ritim splnit quest a na jeho konci na me ciha grupa 5 hovad v cele s trojsipkacem-vyrvavam jak na lesy ale nikdo mi nepomuze.(kdyz uz se nekdo smiluje tak je to vesmes o 10lvl vejs char-takze z toho killu nemaj prej expy nebo co-to me ale tak nevadi).asi jsem ve spatnej cas na spatnym miste, ze se nedari sehnat lidi, ale musim souhlasit s tim ze bych to bral trosku vic prisity i lidem co solujou a kdyz uz ne to tak aspon solo questy s odmenou ktera stoji za to-treba jsou, nevim (jsem teprv lvl 23).

par otazek:

1. co je to "uber"?
2. jaky mi vzniknou povinosti kdyz se dam k nejaky quilde?(platit tejdne nejaky poplatky na to nemam ani nahodou, navic treba i tejden vubec nehraju)
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  20:37:26  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote

1. co je to "uber"?
über neboli "nad" (viz übermench - nadclovek) - do herni anglictiny preenseno pro oznaceni spickoveho vybaveni/dobre sehrane silne guildy...

2. jaky mi vzniknou povinosti kdyz se dam k nejaky quilde?(platit tejdne nejaky poplatky na to nemam ani nahodou, navic treba i tejden vubec nehraju)
v MDK zadny presne stanoveny povinnosti nejsou, high level hraci by se ale meli ucastnit raidu, kdyz uz jsou online a kona se raid. spis prevazuji pozitiva - pohodlny komunikacni kanal, k dispozici ochotni crafti (pokud nejses 30 levelu pod nima)
taky se hodi, kdyz lidi delaji city tasky na status pointy, aby se zvedal guilde level

Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 19/09/2005 :  22:09:52  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Takovej dotaz planuju do konce tydne vstoupit do EQ2 sveta daji se sehnat grupy cechu na mensich LVL? nebo se musim spolehnout na nase zahranicni kamarady?:)
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/09/2005 :  22:39:26  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
par low levelu se najde, ale na zadny velky groupovani to asi nebude.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/09/2005 :  22:44:56  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

Takovej dotaz planuju do konce tydne vstoupit do EQ2 sveta daji se sehnat grupy cechu na mensich LVL? nebo se musim spolehnout na nase zahranicni kamarady?:)



Já ti klidně pomůžu, ozvi se mi pak ve hře
Go to Top of Page

sejfTY
Starting Member

12 Posts

Posted - 20/09/2005 :  01:25:22  Show Profile Send sejfTY a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

Takovej dotaz planuju do konce tydne vstoupit do EQ2 sveta daji se sehnat grupy cechu na mensich LVL? nebo se musim spolehnout na nase zahranicni kamarady?:)



NIKDY kdyz jsem shanel lidi aby mi pomohli se mi neozval NIKDO (krom kamarada) z cz komunity kdo by byl ochotnej pomoct!!! mozna jsem hold nemel stesti, nebo tak malej lvl nestoji za pozornost, nevim.
a to bych si docela v grupe zahral, nikdy jsem to moc nedaval tak bych se to chtel naucit


(na otazky jsem ale odpoved vzdy dostal)

Edited by - sejfTY on 20/09/2005 01:27:07
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 20/09/2005 :  07:04:36  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Doufam, ze to co ted napisu nikoho neodradi od vstupu do Guildy (at uz te nasi nebo jakekoliv jine).

Lidi uvedomte si prosim, ze guilda neni zadna socialni organizace ktera vam zaruci ze budete mit s kym hrat 100% vaseho casu, ze kdykoliv budete potrebovat s necim pomoci lusknete prstem a pribehne 5 guildovnich lidi kteri nedelaji nic jineho nez cekaji na tento povel.

Guilda se vetsinou sklada z vice ci mene pevnych skupin, kteri hravali celkem spolu. Pokud nekdo vstoupi do Guildy, mel by se predevsim snazit najit si spoluhrace kteri hravaji zhruba stejne jako on (lvl, cas, zajmy, povolani) a s tema se snazit domlouvat na dalsim spolecnem hrani. Vykriky na /gu nebo /cz typu "podte mi pomoct s mobem AB" je opravdu ten nejhorsi zpusob jak se veci daji resit.

Verte mi, ze ten kdo do Guildy vstoupi, casem pochopi o cem to tu pisu.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 20/09/2005 :  08:00:35  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach
...
[


OT: Attro spis ty nekdy? ;) At jsem ve hre jak chci dlouho tak jses online - at vstanu jak chci brzo ses online... :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 20/09/2005 :  08:30:13  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

tak to je traps na to, ze me anglictina zivi, ale jak tak do toho threadu koukam, nebyl sem sam, kdo mel ten dojem. neni tma nahodou to vysvetleni dodany pozdejs?


Pravda je, ze tohle vysvelteleni bylo nekde v hloubi threadu a taky je pravda ze si nebyl na omylu zrejme sam. Nicmene hned od zacatku je skutecne rec o drop rate truhel.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 20/09/2005 :  09:08:38  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady
Pravda je, ze tohle vysvelteleni bylo nekde v hloubi threadu a taky je pravda ze si nebyl na omylu zrejme sam. Nicmene hned od zacatku je skutecne rec o drop rate truhel.


jo, ja to beru, omlouvam se.
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 20/09/2005 :  09:53:07  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
Dneska jsem při hledání spellů (blbne ogaming) našel tohle
http://eq2vault.ign.com/?dir=sympoll&dispid=26&vo=26
docela zajímavý.
Vzorek je hodně malej, takže je to neprůkazný a vůbec, ale aspoň pro orientaci kdo jakej styl hry referuje.

Možná je zajímavý i tohle http://eq2vault.ign.com/?dir=sympoll&dispid=36&vo=36 - combat revamp.

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník

Edited by - vtmar6n on 20/09/2005 09:57:10
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 20/09/2005 :  09:55:28  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
Je tu prosim vás nějakej Nekromancer?
Potřeboval bych list T2 spellů (summoner) který máte (těch který jdou upgradnout) - nebo alespoň jejich počet - nikde nejsou aktuální spellisty ... a navíc který z nich se vyplatí (v pořadí podle preferencí) udělat v adeptu. Nerad bych udělal v adeptu něco co potom dostanu v Masteru jako trait :)
Pokud k tomu ještě přidáte které traity si vybrat na T2 budu moc rád (zátím jsem vybíral jen INT+).
Díky moc.

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník

Edited by - vtmar6n on 20/09/2005 11:09:29
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 20/09/2005 :  10:05:05  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sejfTY
kdyz jsem shanel lidi aby mi pomohli se mi neozval NIKDO (krom kamarada) z cz komunity kdo by byl ochotnej pomoct!!! mozna jsem hold nemel stesti, nebo tak malej lvl nestoji za pozornost, nevim.
a to bych si docela v grupe zahral, nikdy jsem to moc nedaval tak bych se to chtel naucit
(na otazky jsem ale odpoved vzdy dostal)


No to co popisujes je docela mozne a verim tomu ze je problem ziskat obcas pomoct, nebo sehnat grupu. Ale ja problem vidim predevsim tam, ze ne vzdy v danou chvili jsou lide schopni pomoci online, a i kdyz treba jsou, maji svöu cinost, ktera nelze prerusit... questy v grupach, raidy, craft atp.
A pak jsou mozna typy jako ja, kterej s main charem nema ani joinutej CZ kanal, protoze zezacatku kdyz sme s EQ zacinali, se tam psali necitelne zvasty a spamovani, takze me to znechutilo a CZ kanal nectu.

Zaverem bych hctel rict, ze je dycky snazsi nekoho sehnat, grupnout nebo mit pomoc spoluhracu na dokonceni questu, pokud jsi v nejake guilde. Vidis presne jaky lvl maji hraci co jsou online, vidis v jake jsou zone a tudis se da i vydedukovat jestli by ti nekdo pomoc nemohl. A ja budu vzdy preferovat pomoc prave lidem z guildy, nez nekomu z CZ kanalu koho vubec neznam. Tohle je muj nazor.... ostatne ja si hrani hry jakou je EQ2 bez guildy nedokazu dost dobre predstavit.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 20/09/2005 :  10:37:19  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
spajdr stebou si strasne rad zahraju spominam na doby horizons:)) jinak sejfty to je hold osud. treba hravas ve spatnou dobu :( (kazdopadne ja si stebou rad zahraju) :)

jinak ohledne guildy myslim ze to je super vec kde poznas pratele,kamarady,spolubojovniky a o tom hlavne mmorpg jsou o lidech alespon pro me:)
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 20/09/2005 :  11:39:22  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
OT: Attro spis ty nekdy? ;) At jsem ve hre jak chci dlouho tak jses online - at vstanu jak chci brzo ses online... :)
To se ti jen zda. Nechavam char Up i treba kvuli prodeji atp. Takze to klame.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

sejfTY
Starting Member

12 Posts

Posted - 20/09/2005 :  15:21:02  Show Profile Send sejfTY a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik
No to co popisujes je docela mozne a verim tomu ze je problem ziskat obcas pomoct, nebo sehnat grupu. Ale ja problem vidim predevsim tam, ze ne vzdy v danou chvili jsou lide schopni pomoci online, a i kdyz treba jsou, maji svöu cinost, ktera nelze prerusit... questy v grupach, raidy, craft atp.
A pak jsou mozna typy jako ja, kterej s main charem nema ani joinutej CZ kanal, protoze zezacatku kdyz sme s EQ zacinali, se tam psali necitelne zvasty a spamovani, takze me to znechutilo a CZ kanal nectu.

Zaverem bych hctel rict, ze je dycky snazsi nekoho sehnat, grupnout nebo mit pomoc spoluhracu na dokonceni questu, pokud jsi v nejake guilde. Vidis presne jaky lvl maji hraci co jsou online, vidis v jake jsou zone a tudis se da i vydedukovat jestli by ti nekdo pomoc nemohl. A ja budu vzdy preferovat pomoc prave lidem z guildy, nez nekomu z CZ kanalu koho vubec neznam. Tohle je muj nazor.... ostatne ja si hrani hry jakou je EQ2 bez guildy nedokazu dost dobre predstavit.




nečekám že když napíšu do cz kanalu jestli by se nenašel někdo kdo by mi helfnul, že se strhne hádka o to kdo bude ten vyvolenej a pujde se mnou... chtěl jsem tím jen říct že za 3 měsíce co to hraju se mi nikdo neozval že by třeba za "hodku" pomohl. (jak říkám, krom jednoho kamaráda)
asi to bude tím jak si napsal. nejsem v guildě. což je ve své podstatě ale smutný...

včera když jsem sháněl pomoc, se mi ozval nějak summoner(né čech) tak jsem s ním fajtil a bylo to v poho. pak se k nam přidal další typan(bojovnik) a když jsme v BB sejmuli queen tak truhla co z ni padla zabila toho summonera, poté co ji bojovnik otevřel, pač měl málo HP. začali se hádat a grupa se rozpadal-respektive bojovnik se odtrhl s tim že s "volem" hrat nebude. ja se pak taky odpojil. když jsem ale viděl jak je tam ten bojovnik držen v šachu spiderama, ktery by sám nedal ani náhodou, chtěl jsem mu helpnou, jenže on pořád tvrdošijně odmítal, že prej ať jdu za svím kamarádem...nakonec se podal a vylezli jsme spolu ven.
tím jsem chtěl říct, že je mi celkem jedno jestli je ten a ten se mnou v guildě...

ale zas vám nechci křivdit, je fakt že čechy, jsem viděl vždy jen prolítnout kolem, když frčeli kamsi pryč. asi těch low/mid lvl co uplně začínaj moc není.kdybych někoho viděl v mistě kde hledam pomoct, určitě by se nevyhnul mé zprávě :)


a co se týče času, tak myslím že hraju v ten nejfrekventovanější (večer)

každopádně když bude někdo hledat někoho do grupy rád se přidám (Nefrite lvl 24 illusionist)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/09/2005 :  08:34:25  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vtmar6n

Je tu prosim vás nějakej Nekromancer?
Potřeboval bych list T2 spellů (summoner) který máte (těch který jdou upgradnout) - nebo alespoň jejich počet - nikde nejsou aktuální spellisty ... a navíc který z nich se vyplatí (v pořadí podle preferencí) udělat v adeptu. Nerad bych udělal v adeptu něco co potom dostanu v Masteru jako trait :)
Pokud k tomu ještě přidáte které traity si vybrat na T2 budu moc rád (zátím jsem vybíral jen INT+).
Díky moc.



ozvi se mne ingame - Dragosani 36 Necro

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 21/09/2005 :  09:21:27  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
ozvi se mne ingame - Dragosani 36 Necro



Už jsem to nějak splácal.
vzal jsem telurian adepta a seism, plánuju ještě petrify v AIII.
Co jsem si měl vybrat trait masterII kouzlo tak jsem vzal nějaké kouzlo co zvyšuje mit petovi a hlavně mu dává vyšší hate gain - snad jsem neudělal zle - ty ostatní se hodily míň.

Ale budu potřebovat poradit tak za dva dny to samé pro T3 tak se ozvu.
Předpokládám že pet v AdeptIII je jasná volba - potěšilo mně že AIII T2 pet neni už trapnej hovnivál ale pořádnej baboučisko :)

Je to můj první kouzlící char a summoner mně fakt příjemně překvapil - zvlášť když hraju ve dvojici s healerem. Doufám že dál to bude taky podobně příjemný. ^^^ sice nedáme, ale dva ^^ modrý s malou ochrankou, nebo jednoho bílýho ^^ celkem bez větších problémů. Kombinace healovanej pet a root je fakt smrtící.

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/09/2005 :  09:39:27  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vtmar6n
...



Njn ty jses zmlsanej prachatej alt-ar :) Ja se vratil presne pred mesicem do EQ a nejvyssi char co jsem mel z predchoziho hrani byl lev 28, bez craftu a chudej jak kostelni mys ;) Takze ja do ted nemam jedinyho A3 - na druhou stranu kontroluju brokera 2x za den a (az na kouzla z expanze) mam vse v Adept1.

Jinak jsi zvolil spravne - pro solo/duo je nejdulezitejsi tank pet + def stance (nejlepsi volba z lev 14 Master2 - coz sis vzal /Protective Brace/).
Na petrify bych se asi vybod - po DoF nam stuny nerfli desive - casting time 3sec je dost o nicem kdyz uz do tebe neco mlati (a duration 4.5 je taky o nicem). Ja stun od Dof nepouzil - a to predyim jsem to jel v kazdym boji (bylo to cast 1s duration 6sec mam pocit)

Ja jsem jinak s Necrem spokojen - jediny co mne toci jak nejsou k sehnani ty novy kouzla tak zrovna necro dostal dost klicovy DD - a to nejsem z lev 35 schopnej sehnat, takze si to suftim s App1 ;(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 21/09/2005 :  11:15:14  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
necro dostal dost klicovy DD - a to nejsem z lev 35 schopnej sehnat, takze si to suftim s App1 ;(
Staci napsat


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/09/2005 :  11:24:50  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by brutus
necro dostal dost klicovy DD - a to nejsem z lev 35 schopnej sehnat, takze si to suftim s App1 ;(
Staci napsat



Ja to vcera vyrvaval na /cz kanalu ;)
Chces snad rict, ze umis udelat Draw Life - lev 35 Necro spell - v app4 nebo nedjdabel AdeptIII forme? ;)


Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 21/09/2005 :  11:31:44  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
brutus cetl jsi nekroskop?
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/09/2005 :  11:32:50  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

brutus cetl jsi nekroskop?



Dragosaniiii synuuuuu ;D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 21/09/2005 :  13:02:35  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Chces snad rict, ze umis udelat Draw Life - lev 35 Necro spell - v app4 nebo nedjdabel AdeptIII forme? ;)
Ano umim uz jsem ho pro nekoho z mdk i delal.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/09/2005 :  13:09:20  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach
Ano umim uz jsem ho pro nekoho z mdk i delal.



Ubah ;) Tak doufam, ze dostojis sve povesti nonstop online cloveka a az dorazim domu tak te /t ;D
(Dokonce jsem vcera i natezil Feysteel :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 21/09/2005 :  13:31:38  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
brutus presne:)))) ja pouzivam nick feathor:)) btw helůe mas 4dil?
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/09/2005 :  14:11:20  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

brutus presne:)))) ja pouzivam nick feathor:)) btw helůe mas 4dil?



:) Temer jiste ne - prvni 2 dily byly super, ale 3 uz mne otravil takze jsem to dal nekupoval.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 21/09/2005 :  15:12:40  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Ubah ;) Tak doufam, ze dostojis sve povesti nonstop online cloveka a az dorazim domu tak te /t ;D
Smula...server jde ve 4 down a bude up az v 7

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/09/2005 :  15:59:19  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach
Smula...server jde ve 4 down a bude up az v 7



njn - lognul jsem zjistil to a ozase odlogoval.... tak holt az vecer ;)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 21/09/2005 :  23:04:53  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
prodejnost mmorpg na amazonu
WoW #4
Guild Wars #5
WoW prepaid card #6
Ultima Online #10
EverQuest Live: DoD #18
Dark age of camelot #38
star wars galaxies:total experience #62
EverQuest II didnt make the top 100 list in PC games at all.

when narrowed the list to RPGs for Windows PC, EQ2oF scored #50, even Matrix Online is currently doing better!

Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 21/09/2005 :  23:11:51  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
3 byl kapku neco jineho ale slo to:) 4 je vsude vyprodanej:( nemuzu ho sehnat
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 21/09/2005 :  23:15:54  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

3 byl kapku neco jineho ale slo to:) 4 je vsude vyprodanej:( nemuzu ho sehnat

eek?
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 22/09/2005 :  10:11:30  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Ja jsem jinak s Necrem spokojen - jediny co mne toci jak nejsou k sehnani ty novy kouzla tak zrovna necro dostal dost klicovy DD - a to nejsem z lev 35 schopnej sehnat, takze si to suftim s App1 ;(



No, zjistil jsem že zatim nemůžu udělat tak 2 - 3 T2 kouzla, který by měly bejt upgradovatelný ale nejsou - prostě neni recept... Nebo je v nějaký super duper knize kterou nemám... ale na scholara mám snad všechny čísla :-/
Nebo třeba na invisibility recept mám - ikona vypadá jako brnění ;) ale kliknutím na recept se nic nestane ;) ...
No, koupil jsem ještě jedno T2 rare tak přemejšlim kam ho vrznu ;) petrify sem včera vyzkoušel a fakt je to skoro vo ničem. Ten Seism v AIII je boží ;) navíc obrněnej pet healovanej klerikem ustojí skoro šechno ;) ... pokud nedojde power. Už se těšim na T3 peta.

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/09/2005 :  10:38:52  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vtmar6n

Nebo třeba na invisibility recept mám - ikona vypadá jako brnění ;) ale kliknutím na recept se nic nestane ;) ...




Invis knihu muzes zahodit - v CU byl system Invisibility zmenen a uz se neda vylepsovat (je default master) stejne tak zmizelo nekolik kouzel co ji po 14 lev upgradeovali a pridavali nejakou picicundu navic (Cloak of Venril etc.)

Jinak doporucuju tuhle stranku co jsem nasel je tam slusnej post-update popis spell:
http://eq2.eqsummoners.com/viewtopic.php?t=1894

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,03 seconds. on eygor Snitz Forums 2000