Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 04/02/2005 :  11:20:24  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrik

[quote]no já nevim,ale já si jako Armorer prodejem NPC a natož taskama nevidělam. Když potřebuju koupit 3/5 věcí. to prostě nejde.



No nevydelas si proto, ze nemas dohodu s ostatnima subdodavatelema o cenach tak, aby jste se o finalni cenu podelili rovnomerne. To je vse. Udelej si kartel/cech/guildu ci jak to chces nazyvat, kde se cena pocita (bez vlivu materialu) mezi crafty pouze podle poctu ukonu. A ukon se pocita jako cena delena vsemi ukony potrebnymi pro final. Pak to mas jednoduche

Je to o komunikaci a komunite, pokud chces jet jako solo, pak musis kupovat na brokerovi a tim logicky prodelas, nebot na trh chodi proste vyssi ceny


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 04/02/2005 :  16:18:31  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
pokud na brokerovi vubec neco je.. je to neuveritelny, jak je na runneye prazdno. absolutne bez sance ziskat adepty nebo appIII svitky :-/
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 04/02/2005 :  16:41:40  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Neni nejlepsi posuzovat situaci na marketu, 10 minut po restartu...

Zbozi na marketu samozrejme ubylo. Je to ale pouze otazka casu kdy se to vrati do +- puvodniho stavu.

To ze na marketu neni vse vystaveno jako v obchodaku, kde clovek prijde a koupi cokoliv je imho super. Clovek se musi snazit aby si lepsi veci proste sehnal. At uz huntem, sledovanim marketu nebo trade kanalu.

Hra kde bych mel vse hned k mani by bylo to nejhorsi co muzou udelat. Komu vadi ze to nema, muze si to preci koupit na ebai od nejakeho korejce.
Jeden den clovek koupi hru, druhej den je l50, 14 dnu frajeri jak je owner vseho a 15 den maze hru a plni fora spamy jak je to stupindi hra


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 05/02/2005 :  00:31:33  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
ano, travit cas opruzovanim u brokera/spamovanim trade kanalu je ohrome skvely prvek, ktery vyznamne zvysuje hratelnost EQ2. nemluve o realnyhc sancich na ziskani neceho uzitecneho z lootu, to se mi shodou okolnosti stalo porve dnes, kdyz mi vypadla tin dagger do dualwieldu u predatora.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/02/2005 :  00:47:41  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

ano, travit cas opruzovanim u brokera/spamovanim trade kanalu je ohrome skvely prvek, ktery vyznamne zvysuje hratelnost EQ2. nemluve o realnyhc sancich na ziskani neceho uzitecneho z lootu, to se mi shodou okolnosti stalo porve dnes, kdyz mi vypadla tin dagger do dualwieldu u predatora.



ja zatim vsechno sehnal, na webu jsem si nasel velmi snadno crafta s potrebnym levelem a zaplatil prislusnou sumu a bylo

a veci z lootu sem uz ziskal spoustu, a kdyz nebyla treba pro me tak pro lidi z tymu atd

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 05/02/2005 :  02:00:18  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri


Decay - pro Bruma
Decay současnou formou (po smrti se sníží kvalita - akorát by se nesnižovala třeba po 10 procentech ale po menších úsecích).
Přidal by se decay při používání - pomalej.

Jak zaručit, aby jsi nabité věci neztrácel a crafti přesto měli užitek? jednoduše:
Necháš si rozbitý armor opravit u NPC Mendera - máš smůlu, sníží se duralibita. Při 0 věc mizí.

nebo

Crafti mají navíc repair. Necháš si to opravit u hráče crafta, opraví to úplně bez ztráty kvality - budeš li opakovaně chodit pouze k hráči, věc máš ve stejné kvalitě pořád.





Jasne takhle to fungovalo v DAOC veskerou opravou se durabilita mohla nebo nemusela snizit. A pokud jde o velmi rare veci ta durabilita by se mohla snizovat sakra dlouho... V Daoc sem mel treba uber torzo v kterem sem chodil snad rok, no mozna pul (a to musim rict, ze sem v te dobe hral cca4-5 hodin denne) a durabilita byla nekde na 90% tzn neznicitelne rare torzo... U normalnich veci bych tu opotrebovanost proste zavedl. Clovek se vybavi a od crafta uz pak nic nepotrebuje, a to je prece spatne...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 05/02/2005 :  11:49:59  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
Cuz...Mam dotaz:jak se muzu pridat do guildy Rytiri lva? Sem 13lvl, crusader, budouci paladin a chci se pridat do ty guildy...Sou tam nejaky specialni pozadavky treba na level nebo neco takovyho?Crafteni se zatim moc nevenuju, ale urcit zacnu...diky
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/02/2005 :  11:51:38  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ghostcz

Cuz...Mam dotaz:jak se muzu pridat do guildy Rytiri lva? Sem 13lvl, crusader, budouci paladin a chci se pridat do ty guildy...Sou tam nejaky specialni pozadavky treba na level nebo neco takovyho?Crafteni se zatim moc nevenuju, ale urcit zacnu...diky



mezi sticky topicama je jeden od rytiru lva prave k temto ucelum

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 05/02/2005 :  13:16:27  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

ja zatim vsechno sehnal, na webu jsem si nasel velmi snadno crafta s potrebnym levelem a zaplatil prislusnou sumu a bylo

a veci z lootu sem uz ziskal spoustu, a kdyz nebyla treba pro me tak pro lidi z tymu atd

u groggy jsem nemel v podstate moc problem, jedinej problem byly penize, ale ted po odchodu lidi z runneye nemam na te nove postave proste moc sanci. a s lootem je to fakt bidny, jen asi dvakrat za celou dobu, co hraju mi padnul combat art/spell, nekolikrat mi ale padl svitek pro crafta. samotny vybaveni z potvor do llv 25 minimalne moc nepada, na raidech je to mozna jiny, ale z obycejnejch potvor mas minimalni sanic na loot a loot tabulky jsou chudy jak kostelni mys. z jednoho typu potvory jedna vec... treba z earth burrowers jsem mel nakonec asi deset tunik, z potvor z TS zase pet stitu...

celej ten loot system pripomina az prilis horizons, a ty na nedostatek beznyho lootu docela dojely - byla to jedna z veci, ktere hraci nejvice uvadeli jako duvod, proc je to mlaceni potvor nebavi. eq2 to zachranuje questama, ale neni to uplne ono
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/02/2005 :  14:26:32  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
beznej loot je, ale jen v obtiznych zonach a dungeonech, na tech nejvic easy planich loot opravdu nepada, a je to dobre

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 05/02/2005 :  17:38:26  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

beznej loot je, ale jen v obtiznych zonach a dungeonech, na tech nejvic easy planich loot opravdu nepada, a je to dobre

proc je to dobre? aby se jen prohloubil rozdil mezi lidma ´, co hrajou v perma grupe a casual playerama? fakt si nemyslim, ze je tohle spravny krok, i kdyz je jasne, ze se v tomhle neshodneme
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/02/2005 :  17:45:51  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
protoze tohle proste neni hra pro casual playery ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 05/02/2005 :  17:51:29  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

protoze tohle proste neni hra pro casual playery ?

a proc se jim taks nazi prizpusobit? jiste, EQ2 neni idealni hra pro masy, jenze prave tma jsou penize, ono je pro proovzovatele hr ylepsi, kdyz mu lidi hrajou min casu. oni nejspis i s tim lootem neco udelaji casem, uz ted hybali s loot tables na solo advanced encounters
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/02/2005 :  20:35:38  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ano zavedli defacto nepotrebnej loot do low zon :) takze jen pribylo vendor trashe , tahle hra se nebude prizpusobovat masam, soe nikdy nemenilo hry podle zdanliveho pozadavku hracu, ale dodrzovali scenar, a budiz jim za to dik, ze z EQ2 neudelaj dalsi zmetek na trhu jakych vychazi dve mesicne

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 05/02/2005 :  21:40:48  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
no, s tou koncepcnosti byhc to nevidel tak slavne, viz swg :) ted zase prekopou celou hru
Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 06/02/2005 :  11:31:47  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
Cuz,mam jeden technickej dotaz.Hraju to na notebooku: P4 Centrino 1,6,512 RAMkou,Radeonem 9700,ale hlavne mam jenom GPRS...Kdyz sem mimo mesto(Qeynos),tak to mam nastaveny na balanced a jede to v poho, ale jakmile sem ve meste tak musim vsechno stahnout na minimum...Prechod z jedny zony do druhy trva tak 2 minuty.V prubehu 2 tydnu budu mit vylepsenej normal comp na:2000+,1GB RAMku,6600GT,ale hlavne prejdu na wifi 256kb...Co myslite,bude tam nakej velkej znatelnej rozdil?Hlavne prechod mezi zonama,tam je to celkem hrozny...Na cem to hrajete vy a jak dlouho vam trva nacteni zony???dik
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 06/02/2005 :  11:53:06  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
ramka udela asi nejvetsi rozdil, taky rychlsot disku na stolnim pocitaci udela svoje, nicmene zonovani je pomaly a otravny
ja hraju na P4 2 GHz, 768 MB RAM, GeForce 5700 FX Windows Xp s SP2 a zonuju tak pul minuty, minutu
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 06/02/2005 :  12:10:51  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
u groggy jsem nemel v podstate moc problem, jedinej problem byly penize, ale ted po odchodu lidi z runneye nemam na te nove postave proste moc sanci. a s lootem je to fakt bidny


Nekdy mam pocit, ze hrajeme kazdy uplne jinou hru :-)

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/02/2005 :  13:46:53  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ramka je nejvetsi rozdil mam amd 2000+ 1GB RAM radeona 9800pro a zonuju tak 10 sec

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 06/02/2005 :  13:55:38  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

quote:
Originally posted by Kurik
u groggy jsem nemel v podstate moc problem, jedinej problem byly penize, ale ted po odchodu lidi z runneye nemam na te nove postave proste moc sanci. a s lootem je to fakt bidny


Nekdy mam pocit, ze hrajeme kazdy uplne jinou hru :-)

no pokud mas pocit, ze hrajeme jinou hru, tka mi prosim sezen adept 1 specky pro predatora, kdzy je to tak snadny...
a pokud ti pada hromada lootu tak mi rekni, kde, ja tma rad pujdu. a pozor, abvime se o hre pod lvl 20 v tuhle chvili...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/02/2005 :  14:23:13  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Genagen

quote:
Originally posted by Kurik
u groggy jsem nemel v podstate moc problem, jedinej problem byly penize, ale ted po odchodu lidi z runneye nemam na te nove postave proste moc sanci. a s lootem je to fakt bidny


Nekdy mam pocit, ze hrajeme kazdy uplne jinou hru :-)

no pokud mas pocit, ze hrajeme jinou hru, tka mi prosim sezen adept 1 specky pro predatora, kdzy je to tak snadny...
a pokud ti pada hromada lootu tak mi rekni, kde, ja tma rad pujdu. a pozor, abvime se o hre pod lvl 20 v tuhle chvili...



hromada lootu pod 20 lvl napriklad bloodskull valley

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 06/02/2005 :  14:25:58  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
hromada lootu pod 20 lvl napriklad bloodskull valley

to asi neni v Queynosu, ze?
ale i tak, co tma teda pada? kolik ruznych predmetu?

Edited by - Kurik on 06/02/2005 14:26:27
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/02/2005 :  14:29:25  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
spousta zbrani adeptu atd, u queynosu bude urcite podobna zona, ale neznam to tam, todle je specialni zona v commonlands, je treba tam udelat access quest a minimalne tri lidi v tymu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 06/02/2005 :  14:40:35  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
no pokud mas pocit, ze hrajeme jinou hru, tka mi prosim sezen adept 1 specky pro predatora, kdzy je to tak snadny...
a pokud ti pada hromada lootu tak mi rekni, kde, ja tma rad pujdu. a pozor, abvime se o hre pod lvl 20 v tuhle chvili...



Kde padaji specky pro predatora nemam tuseni. Mam tuseni, kde padaji a z jakejch mobu pro SK, coz je povolani ktery hraju :-) Pro SK jsem nasel na netu dtb, kam lidi vkladaji, kterej SK adept jim z ceho padnul. Myslim, ze pro ostatni povolani bude podobny info sehnatelny. Jinak adepty si v guilde samzorjme (stejne jako jine vybaveni) vymnenujeme. Take je kupuji od lidi.

Co se tyce te jine hry - ja myslim, ze v podstate causal player sem. Minimalne polovinu casu hraju solo, dalsi kousek s nahodnejma groupama (respektive dnes uz ne tak nahodnejma - udelal jsem si mezi cizinci pomerne dost znamejch, takze sehnat solidni groupu neni problem). Zbytek (predevsim o vikendech) s lidma z guildy. Dnes jsem lvl 30. Vsechny spelly co pouzivam mam adept1, ty zasadni mam adept 3.

Co se tyce solo hrani. Tak i kdyz je EQ2 group oriented - tak si na ni cenim, ze je tam spousta veci, co clovek muze delat solo. Nikdy jsem nemel problem, ze bych nevedel co delat. Nektery veci clovek i solo delat musi (velke kusy herritage Q, harvest napr.). Navic me docela bavi si v klidu prochazet i zelene questy. I kdyz to je mozna uchylka :-)

Abych rekl pravdu - tak na hru pod lvl 20 si moc uz nepamatuji. Co se casu straveneho u hry tyka - tak u me to bylo jenom mziknuti oka (myslim, ze lvl 20 se da udelat za dva vikendy - je to tak 25-30 hodin hrani).

Co se lootu tyce - tak jsou tam (pod lvl 20) sqele drop item questy (veci, ktere se postupne vylepsuji). Hned na 20citce si pamatuju super helmu a stit (cisty loot, zadny drop quest).

Fakt je ale ten - ze ta hra mi prijde cim dele ji hraji - lepsi a lepsi.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/02/2005 :  14:56:21  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja udelal na novym chatu za odhadem 6 hodin hrani lvl 16 :) a to sem se hodne zdrzoval zbytecnyma questama atd :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 06/02/2005 :  15:00:48  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

ja udelal na novym chatu za odhadem 6 hodin hrani lvl 16 :)


No jo, ale to je alt char. Ja mluvil o sobe. Tj. O cloveku, co EQ2 nikdy pred tim nevidel (nehral sem betu). Nemel support class (zadny materialni vyhody). Nemel jsme podporu silnejsich hracu z guildy (vsichni jsme zacinali stejne).

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin

Edited by - Genagen on 06/02/2005 15:16:11
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/02/2005 :  15:08:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
tohle bylo taky bez podpory :) bo sem zacinal good char a v good meste nikdo nebyl :) , ale je fakt, ze sem znal system, takze level 10 byl za vecer se vsim vsudy a pak sem uz jen dolevelil docela rychle 15 , a nechal se zabit od kralovny a odtahl do commonlands

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

jovanotti
Starting Member

2 Posts

Posted - 06/02/2005 :  15:19:56  Show Profile Send jovanotti a Private Message  Reply with Quote
Kupil som si Everquest2 Limited Edition s 30dnami free. Po vytvoreni accountu pyta odo mna sposob dalsej platby, creditka, game card...mam vsak tych 30 dni a nechce ma pustit dalej, neviete poradit?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/02/2005 :  15:23:00  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jovanotti

Kupil som si Everquest2 Limited Edition s 30dnami free. Po vytvoreni accountu pyta odo mna sposob dalsej platby, creditka, game card...mam vsak tych 30 dni a nechce ma pustit dalej, neviete poradit?



zadat platny cislo creditky, ono to penize nestrhne

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 06/02/2005 :  17:39:53  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

ja udelal na novym chatu za odhadem 6 hodin hrani lvl 16 :) a to sem se hodne zdrzoval zbytecnyma questama atd :)

ja mam u toho budouciho rangera taky lvl 16 za tenhle vikend z lvl 9 (patek, v podstate jen patek, vcera jen jeden level, della sem jen questy) a snad 80 hotovejch questu, ale veskery vybaveni je z questu, nic z lootu a specky bohuzel jen app II, protoze na brokerovi nic neni neboi ty adepty stoji kolem padesati S, coz je trochu moc, kdyz si vezmu, ze jsem na tehle postave jeste nemel ani 20 v kuse a pro druida jsem je kupoval kolem deseti, dvaceti.

Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 07/02/2005 :  11:49:27  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Tak sem konecne dosel k rozhodnuti, ze je na me tempo core clenu ve lvech dost rychle a budu proste muset zpomalit. Mam nejakou praci v dilne a obcas pohravam sveho monka (druhej char). Pocitam, ze tak do tydne uz budu levelem natolik pozadu ze uz ani nebudu moc s lidma grupovat. Proste mam jinej styl hrani as ostatnima nedokazu udrzet tempo. Snad prijde druha a treti vlna novejch hracu se kterejma se obcas chytnu. :) Grupu na neco vetsiho si snad obcas najdu ... popripade zacnu vyuzivat ten novej solo konktent ve hre :)
Go to Top of Page

calimar
Moderator

303 Posts

Posted - 07/02/2005 :  12:35:50  Show Profile  Send calimar an ICQ Message Send calimar a Private Message  Reply with Quote
nevite nahodou nekdo co se da s tímhle dělat?

mangled cured quiver
http://eq2players.station.sony.com/en/pplayer_discovery.vm?characterId=310406204

VG : Nathyra high elf cleric MDK
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 07/02/2005 :  16:44:28  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
tak ve freeportu je to se zasobenim brokeru a cenama obdobne, tedy alespon bylo dopoledne, uvidim jeste vecer, ale 40s za appIII u zakladnich kouzel, to je horsi nez u zida
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/02/2005 :  16:50:11  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

tak ve freeportu je to se zasobenim brokeru a cenama obdobne, tedy alespon bylo dopoledne, uvidim jeste vecer, ale 40s za appIII u zakladnich kouzel, to je horsi nez u zida



bo low level kouzla se nedelaj hromadne , zkus to spis na trade kanale od tech co trenuji :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 07/02/2005 :  16:54:54  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Kurik

tak ve freeportu je to se zasobenim brokeru a cenama obdobne, tedy alespon bylo dopoledne, uvidim jeste vecer, ale 40s za appIII u zakladnich kouzel, to je horsi nez u zida



bo low level kouzla se nedelaj hromadne , zkus to spis na trade kanale od tech co trenuji :)

a ze tma nejsou ani adepty... proste nic, pusto prazdno az na predrazene apprentice II a par appII za silene ceny, to je fakt prasarna jen tak mimochodem. ale s tim trade kanalem to asi budu muset zkusit, snad se nekdo slituje v tom bezcitnem meste
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/02/2005 :  16:59:34  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
adepty nejsou proto, ze jsou okamzite skoupeny :) pripadne low levelove prodavaj na tradekanale pripadne vymenujou v zonach kde hrajou, napr ted sem byl v commons a zrovna tam kdosi tradoval naky healer adepty za brawler :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 07/02/2005 :  17:02:14  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

adepty nejsou proto, ze jsou okamzite skoupeny :) pripadne low levelove prodavaj na tradekanale pripadne vymenujou v zonach kde hrajou, napr ted sem byl v commons a zrovna tam kdosi tradoval naky healer adepty za brawler :)

nerikam, ze to tak neni, ale pred tim splitem byly adepty za rozumny ceny k dispozici na brokerovi pomerne bezne... nedela kouzla nekdo z MDK nahodou?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/02/2005 :  17:04:47  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
zalezi na tom pro jakej archetype :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 07/02/2005 :  17:55:10  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

zalezi na tom pro jakej archetype :)

mage, to je postava, kterou jsme v EQ2 jeste nezkusil, tak ted mirim za nekrem, to by melo bejt solovatlny povolani, kdyz na to prijde, ne?
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 07/02/2005 :  20:09:58  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
No necro byl solovatelnej v EQ1.
V EQ2 nevím, ale obecně mi přijde, že nejlépe solovatelné povolání jsou priesti - a je jedno který. Jestli shaman, druid, nebo inquisitor.
Nevím jak ostatní, ale Druid je na tom docela dobře, jelikož má DOT kouzla, které mají a vždy měli velmi dobrej poměr mana/damage. Dále regeny také skvélý poměr heal/mana. No a s buffama taky něco ustojí. Samo nemůžeš jít pak solovat oranžový trvale, ale normální modré jsou třeba bez problémů.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 07/02/2005 :  20:22:49  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Khostri
no, ja sem s druidem i po lvl 20 schopny solovat solo potvory v TS o level i dva nad, ale trva to sakra dlouho, protze to j rpesne ono, pouzivam dot, melee dmg a heal over time + akutni healy.

no a pro necra jsme se rozhodl v podstate proto, ze chci zkusit hrat za evil stranu abych videl, jeslti skutecne hrajeme tak odlisnou hru (treba mi pomuzete, co ja vim :-) a mage je posledni archetyp, ktery jsem nezkusil a protoze me lakaji pet povolani,t ka mam necra jako jedinou volbu. kazdopadne antonica je graficky hezci nez commonlands, ale freeport je zabavnejsi, co se tyka komunikace s npc
Go to Top of Page

Jim Kayne
Starting Member

Kayne

19 Posts

Posted - 07/02/2005 :  20:48:41  Show Profile  Send Jim Kayne an ICQ Message Send Jim Kayne a Private Message  Reply with Quote
Poradte PLS...
Na severovychodni plazi v TS se objevil jakejsi kamen na kterej kdyz sem dablklik (ja pitomec) tak me portnul nekam do dza ..Tam sem samozrejme zhebnul a zustalo tam telo... horsi je,ze ten kamen uz tam neni a vlastne sem ho tam nevidel ani nikdy predtim... V Spirit S. recovery questu mi to pise ze mam telo v Pirates Hidden Stash... Jenze nikdo nevi jak se tam dostat.. Nevi nekdo co stim ??

Mulmanoid-Iquisitor(in progress),Kaynn-Templar,Kaynne-Guardian
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 08/02/2005 :  08:13:32  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Pertha

adepty nejsou proto, ze jsou okamzite skoupeny :) pripadne low levelove prodavaj na tradekanale pripadne vymenujou v zonach kde hrajou, napr ted sem byl v commons a zrovna tam kdosi tradoval naky healer adepty za brawler :)

nerikam, ze to tak neni, ale pred tim splitem byly adepty za rozumny ceny k dispozici na brokerovi pomerne bezne... nedela kouzla nekdo z MDK nahodou?



Ja delam kouzla, su teda zatim 23 sage, ale pomalu lezu...

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 08/02/2005 :  08:14:24  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Pertha

adepty nejsou proto, ze jsou okamzite skoupeny :) pripadne low levelove prodavaj na tradekanale pripadne vymenujou v zonach kde hrajou, napr ted sem byl v commons a zrovna tam kdosi tradoval naky healer adepty za brawler :)

nerikam, ze to tak neni, ale pred tim splitem byly adepty za rozumny ceny k dispozici na brokerovi pomerne bezne... nedela kouzla nekdo z MDK nahodou?



Ja delam kouzla, su teda zatim 23 sage, ale pomalu lezu...

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 08/02/2005 :  08:14:51  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jim Kayne

Poradte PLS...
Na severovychodni plazi v TS se objevil jakejsi kamen na kterej kdyz sem dablklik (ja pitomec) tak me portnul nekam do dza ..Tam sem samozrejme zhebnul a zustalo tam telo... horsi je,ze ten kamen uz tam neni a vlastne sem ho tam nevidel ani nikdy predtim... V Spirit S. recovery questu mi to pise ze mam telo v Pirates Hidden Stash... Jenze nikdo nevi jak se tam dostat.. Nevi nekdo co stim ??


Nevím, ale v nejhorším ti to tělo přibližně za 3 dny zmizí.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 08/02/2005 :  09:44:13  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz
Ja delam kouzla, su teda zatim 23 sage, ale pomalu lezu...

a ses ve freeportu? moc by mi bodly apprentice 3 mage kouzel do lvl 15 (ted jsem devet, nestiham delat questy a poradne levelit), je to moje prvni evil postava. pokud mi napises, co potrebujes, rad budu shanet, s peenzme jsem na tom bidne
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 08/02/2005 :  10:17:04  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Ve Freeportu dělá kouzla třeba Nobras. Když seš ve hře, tak si v panelu otevři GUILD, pak si to kliknutím na hlavičku sloupce seřaď podle typu craftera a máš to přehledně zobrazeno, kdo co dělá a jestli je online, nebo kdy naposledy byl.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 08/02/2005 :  10:41:00  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Kaz
Ja delam kouzla, su teda zatim 23 sage, ale pomalu lezu...

a ses ve freeportu? moc by mi bodly apprentice 3 mage kouzel do lvl 15 (ted jsem devet, nestiham delat questy a poradne levelit), je to moje prvni evil postava. pokud mi napises, co potrebujes, rad budu shanet, s peenzme jsem na tom bidne



Jojo su ve Freeportu, dneska kolem 16h asi budu craftit, zkus /tell Kazgoroth, na T1 uz nevim co tam je za suroviny, na T2 tuber a electrum/turquoise, sice to bude sedy ale pomuzu. Nebo jestli sezenes rovnou pristine sephia a iron gual inky tak by to bylo nej. Jinak suroviny na ne. Pripadne maple quill a cailun paper jedno jake kvality, tohle neumim udelat

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Jim Kayne
Starting Member

Kayne

19 Posts

Posted - 08/02/2005 :  15:33:43  Show Profile  Send Jim Kayne an ICQ Message Send Jim Kayne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

quote:
Originally posted by Jim Kayne

Poradte PLS...
Na severovychodni plazi v TS se objevil jakejsi kamen na kterej kdyz sem dablklik (ja pitomec) tak me portnul nekam do dza ..Tam sem samozrejme zhebnul a zustalo tam telo... horsi je,ze ten kamen uz tam neni a vlastne sem ho tam nevidel ani nikdy predtim... V Spirit S. recovery questu mi to pise ze mam telo v Pirates Hidden Stash... Jenze nikdo nevi jak se tam dostat.. Nevi nekdo co stim ??


Nevím, ale v nejhorším ti to tělo přibližně za 3 dny zmizí.


To sem prave nechtel,zrovna mam rozjeto dost questu... Budu si je muset nechat zadat znova ,kdyz mi telo zmizi ?

Mulmanoid-Iquisitor(in progress),Kaynn-Templar,Kaynne-Guardian
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/02/2005 :  15:38:12  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ne , jediny co je tak ze kdyz mas nevyzvedlej shard tak mas o neco mesi zasobu poweru a healthu

az to zmizi tak se ti power a health vrati jako kdyby sis telo vyzvedl

jediny na co si dej pozor aby si o telo neprisel jeste jednou, za dva spirity nekde je uz dost tvrdej postih do statu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000