Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 31/01/2005 :  15:52:29  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Jo ostrost zlomu kdy na jednom levelu prostě nedáš grupu 4 zelenejch 2 UP a na dalšim sou šedý a ani tě nemůžou zasáhnout je zajímavá. Myslim že tu nejde jen o to že máš díky tomu levelu o nějakejch 5 vyšší skill a o 50 vyšší armor, ale asi tam je v pozadí něco co říká "rozdíl levelů je X, proto ho nemůžou zasáhnout" a ignoruje to tak případnou slabost hráčské postavy.

Jinak co se solování questů týče, já teď v Nektulos Forest mám furt asi 10 questů, z toho 8 zelenejch, 1 žlutej a 1 modrej. A ani jeden z nich nejde odsólovat!

Ten modrej quest - pardon ale grupu 3 zelenejch potvor nedám. Jako možná bych dal, dyž budu dva držet v mezzu, a třetího v řetězech a zabiju ho DOTama. Ale sledovat tak vlastně 5 kouzel a obnovovat je aby ani jedno nevypršelo je docela náročný, jak na pozornost tak na manu.

Zelený questy - asi těžko zabiju 30 tohohle když je to všechno ve skupinách po 4, mezi tim nějakej solo ale toho zabíjim třeba minutu a pak z něj ten object nevypadne a eště riskuju že chytim aggro od všeho co pobíhá okolo. Taky asi těžko doběhnu skontrolovat nějakou bránu když cestou sou pro mě oranžový a červený potvory kerý mě viděj invis.

Strašně rád solo plnim questy (i když sou šedý a odměna je 0,1 XP a 3 silver), třeba takovej heritage na šedý namedy, ale teď už žádnej takovej nemám a tak prostě nahodim LFG a než se někdo ozve buďto zabíjim pro XP nebo du na fórum atd. A pak se ozve skupina kerá grindí nějakou blbost a na questy kašle...

Ale solovat se rozhodně dá, akorát je to asi 4 krát pomalejší než chodit se skupinou. Jak v XP, tak v questech, tak v penězích... to mi naštěstí moc nevadí.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 31/01/2005 :  16:00:26  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dargnon



Jinak co se solování questů týče, já teď v Nektulos Forest mám furt asi 10 questů, z toho 8 zelenejch, 1 žlutej a 1 modrej. A ani jeden z nich nejde odsólovat!



Jde

quote:

Ten modrej quest - pardon ale grupu 3 zelenejch potvor nedám. Jako možná bych dal, dyž budu dva držet v mezzu, a třetího v řetězech a zabiju ho DOTama. Ale sledovat tak vlastně 5 kouzel a obnovovat je aby ani jedno nevypršelo je docela náročný, jak na pozornost tak na manu.



A že to je úplně jednoduché neříkal nikdo - prostě se musí člověk snažit. to je ale správné ne? Kdyby to bylo jednoduché, tak by to bylo asi jako kdyby to hra hrála sama a ty ses jenom koukal

quote:

Zelený questy - asi těžko zabiju 30 tohohle když je to všechno ve skupinách po 4, mezi tim nějakej solo ale toho zabíjim třeba minutu a pak z něj ten object nevypadne a eště riskuju že chytim aggro od všeho co pobíhá okolo. Taky asi těžko doběhnu skontrolovat nějakou bránu když cestou sou pro mě oranžový a červený potvory kerý mě viděj invis.


No a? riskuješ? A to bys chtěl hrát bez risku? Bránu - myslíš Firegate? Myslíš tu Firegate, kam jsem solo doběhnul bez invis, protože žádnej nemám? (ano, 5x jsem umřel, ale o tom se tu nebavíme ne?) Máš sprint ne? Dá se koupit lepší pití ne? Dá se chodit opatrně.

quote:

Strašně rád solo plnim questy (i když sou šedý a odměna je 0,1 XP a 3 silver), třeba takovej heritage na šedý namedy, ale teď už žádnej takovej nemám a tak prostě nahodim LFG a než se někdo ozve buďto zabíjim pro XP nebo du na fórum atd. A pak se ozve skupina kerá grindí nějakou blbost a na questy kašle...

Ale solovat se rozhodně dá, akorát je to asi 4 krát pomalejší než chodit se skupinou. Jak v XP, tak v questech, tak v penězích... to mi naštěstí moc nevadí.



Jo, solování je pomalejší - hlavně se čověk musí snažit. Pokud není snaha ať už riskovat, umírat nebo se snažit, tak to asi fakt nepůjde. Ve skupině se to možná ztratí, pokud člověk zmáčkne akorát autoatack, ale solo ne. 4x pomalejší - pomalejší co, levelování? Plnění questů? Průzkum? Naopak některé věci jsou solo několikanásobně rychlejší, jiné o něco pomalejší. Ale to, že je vše 4x pomalejší rozhodně neplatí.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 31/01/2005 :  16:18:04  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
plne souhlasim Khostri...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 31/01/2005 :  17:48:05  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Bohuzel nejbeznejsi a nejsnazsi zpusob plneni questu pro lidi bez perma grupy (protoze schanet lidi nahodne na pomoc pri questu....) je:

Grind do chvile kdy quest mob zesedne. Zabiti sediveho. A zase dokola.

TW: tuhost mobu je dost zvlastni - potreboval jsem zabit nejaky castery co byli v grupach po 4. na lev 21 na mne byli zeleny(obcas^).
Skusil jsem zhebnul jsem behem 10sec.
Na lev 22 zesedli.
Skusil jsem a ani mne neskrabli.....
Ten zlom byl proste strasne ostrej.



A v cem je problem? Anarchy Online je presne o tom. Expi se na expovnich mobech, questy delas protoze te bavej, nebo kvuli itemum.

Nekdy zvladnes moby na quest solnout dokud za ne jeste expy jsou, nekdy ne. Pak to proste bud prekousnes a vlezes do grupy ve ktere to zabijes, a nebo si proste pockas a das to az na to budes mit.

Naopak mi prijde az prehnane, ze v podstate neni nic, co bys na solo nedokazal, pokud ses o dostatecny pocet levlu vys. Je to jen o tom hledat si prekazky s obtiznosti odpovidajici tomu na co mas, ale to je prece i v tymu.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 31/01/2005 :  17:57:55  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
jak to tu sleduju, tak sem stastnej, ze EQ2 nevyvijeji nekteri z vas, ale lidi, kterym zalezi na tom, aby EQ2 hralo hodne lidi.
jen je legracni, jak mistni hardoceri neustale jedou tu svou, i kdyz je rozhodnuto o zmenach a nektere jsou uz i live...
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 31/01/2005 :  21:46:37  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

quote:
Originally posted by Dargnon



Jinak co se solování questů týče, já teď v Nektulos Forest mám furt asi 10 questů, z toho 8 zelenejch, 1 žlutej a 1 modrej. A ani jeden z nich nejde odsólovat!



Jde

quote:

Ten modrej quest - pardon ale grupu 3 zelenejch potvor nedám. Jako možná bych dal, dyž budu dva držet v mezzu, a třetího v řetězech a zabiju ho DOTama. Ale sledovat tak vlastně 5 kouzel a obnovovat je aby ani jedno nevypršelo je docela náročný, jak na pozornost tak na manu.



A že to je úplně jednoduché neříkal nikdo - prostě se musí člověk snažit. to je ale správné ne? Kdyby to bylo jednoduché, tak by to bylo asi jako kdyby to hra hrála sama a ty ses jenom koukal

quote:

Zelený questy - asi těžko zabiju 30 tohohle když je to všechno ve skupinách po 4, mezi tim nějakej solo ale toho zabíjim třeba minutu a pak z něj ten object nevypadne a eště riskuju že chytim aggro od všeho co pobíhá okolo. Taky asi těžko doběhnu skontrolovat nějakou bránu když cestou sou pro mě oranžový a červený potvory kerý mě viděj invis.


No a? riskuješ? A to bys chtěl hrát bez risku? Bránu - myslíš Firegate? Myslíš tu Firegate, kam jsem solo doběhnul bez invis, protože žádnej nemám? (ano, 5x jsem umřel, ale o tom se tu nebavíme ne?) Máš sprint ne? Dá se koupit lepší pití ne? Dá se chodit opatrně.

quote:

Strašně rád solo plnim questy (i když sou šedý a odměna je 0,1 XP a 3 silver), třeba takovej heritage na šedý namedy, ale teď už žádnej takovej nemám a tak prostě nahodim LFG a než se někdo ozve buďto zabíjim pro XP nebo du na fórum atd. A pak se ozve skupina kerá grindí nějakou blbost a na questy kašle...

Ale solovat se rozhodně dá, akorát je to asi 4 krát pomalejší než chodit se skupinou. Jak v XP, tak v questech, tak v penězích... to mi naštěstí moc nevadí.



Jo, solování je pomalejší - hlavně se čověk musí snažit. Pokud není snaha ať už riskovat, umírat nebo se snažit, tak to asi fakt nepůjde. Ve skupině se to možná ztratí, pokud člověk zmáčkne akorát autoatack, ale solo ne. 4x pomalejší - pomalejší co, levelování? Plnění questů? Průzkum? Naopak některé věci jsou solo několikanásobně rychlejší, jiné o něco pomalejší. Ale to, že je vše 4x pomalejší rozhodně neplatí.



Ano, seš hardcore hráč když kvůli questu za kterej neni odměna 5 krát umřeš. A když 3 hodiny budeš plnit další a nabereš 50% debt. Takhle moc lidí nehraje, ani já.

Aneb, když na 80% vim že mě to zabije a já toho mám zabít 30.... tak se opravdu nesnažim riskovat. Nemám na to 5 hodin. Spíš to za 20 minut dám s družinou.

A nebudu běhat k nějaký bráně když mám probíhat metr od něčeho co mě zabije třema ranama a nemám kam utýct ani kam sprintovat když je to plný mobů co sou pro mě červený. Ani pro tělo se nedostanu. To pak neni hra...

Mě baví questy, né X00 % debtu.

Jistě že solování je mnohem pomalejší, 4x se mi zdá docela výstižný. Jak při získávání XP, tak při plnění questu kde dvě minuty zabíjim potvoru kerejch mám zabít 30. S družinou je zabijem tak za 10 minut.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 31/01/2005 21:51:42
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 31/01/2005 :  22:42:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

jak to tu sleduju, tak sem stastnej, ze EQ2 nevyvijeji nekteri z vas, ale lidi, kterym zalezi na tom, aby EQ2 hralo hodne lidi.
jen je legracni, jak mistni hardoceri neustale jedou tu svou, i kdyz je rozhodnuto o zmenach a nektere jsou uz i live...




no oni to prave bohuzel momentalne meni podle lidi jako ses ty, ktedy tech kteri to nehrajou a hrat nebudou, ale bohuzel nejvic nahlas kricej

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 31/01/2005 :  22:43:25  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
no oni to prave bohuzel momentalne meni podle lidi jako ses ty, ktedy tech kteri to nehrajou a hrat nebudou, ale bohuzel nejvic nahlas kricej

a nemyslis, si, ze si SOE proste udelalo nejakou analyzu a zjistilo, ze jim lidi masivne prchaji po prekroceni lvl 20?
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 31/01/2005 :  22:50:10  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
nemyslis, si, ze si SOE proste udelalo nejakou analyzu a zjistilo, ze jim lidi masivne prchaji po prekroceni lvl 20?



Kdyz uz jsme u tech analyz, statistik a studii :

quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Pertha
ostatne podle poslednich pruzkumu ma wow vyrazne - cca ctyrnasobne vyssi odpadovost nez EQ2 , samozrejme je to zamerenim na masy, ale holt taky ty masy vetsinou naprosto zklame , protoze jediny co wow dokaze je hrace od mmorpg odradit, protoze solovku s chatem navic muzou mit i bez mesicnich poplatku



Zajimam se o deni kolem mmorpg, ale tahle studie mi asi unikla. Kde ten posledni pruzkum muzu najit?



bump
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 31/01/2005 :  22:50:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Pertha
no oni to prave bohuzel momentalne meni podle lidi jako ses ty, ktedy tech kteri to nehrajou a hrat nebudou, ale bohuzel nejvic nahlas kricej

a nemyslis, si, ze si SOE proste udelalo nejakou analyzu a zjistilo, ze jim lidi masivne prchaji po prekroceni lvl 20?



ne bo neceho takovyho by si clovek vsiml ve hre , a tam se zadny uprky nedejou naopak naprosto kontinualne se postupne stavaj zaplneny zony vyssi a vyssi level

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 31/01/2005 :  22:59:32  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
ne bo neceho takovyho by si clovek vsiml ve hre , a tam se zadny uprky nedejou naopak naprosto kontinualne se postupne stavaj zaplneny zony vyssi a vyssi level


ja jsme si toho tedy rozhodne vsimnul, ale o to, jak hru vnimam ja nebo ty nejde, SOE si muselo hodne dobre spocitat, proc pomerne zasadni zmenu v nastavebi hry provede. Pokud si myslis, ze to udelali na zaklade par whinneru na forech, tak ses blazen.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 31/01/2005 :  23:25:45  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Bejt to na me tak bych solo ztizil nebo uplne zrusil

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 31/01/2005 :  23:48:08  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Jedno malinke info.

Ano, SOE pridalo solo content, ale paradoxne jsem zadny nevidel v high level zonach, max par sbiracich a obihacich questu v Zeku

Cili hra zustava group oriented, o tom hovori i heritage questy a best veci, ktere solo NELZE ziskat


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/02/2005 :  00:03:25  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

Jedno malinke info.

Ano, SOE pridalo solo content, ale paradoxne jsem zadny nevidel v high level zonach, max par sbiracich a obihacich questu v Zeku

Cili hra zustava group oriented, o tom hovori i heritage questy a best veci, ktere solo NELZE ziskat


precti si ten oficialni post big changes for solo a small groups. tyhle veci neudelas jednim patchem...
kazdopadne ano, nektere veci budou stale group only, ale o tom preci ten spor solo group neni.
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 01/02/2005 :  00:45:06  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

precti si ten oficialni post big changes for solo a small groups. tyhle veci neudelas jednim patchem...
kazdopadne ano, nektere veci budou stale group only, ale o tom preci ten spor solo group neni.



To je tvoje zasadni mylka.

Krok 1) Ja chci jen hrat solo
Krok 2) Proc nemam stejne veci jako hraci v grupe???

Protoze solistu nikdo do poradne grupy neveme stejne jako nedostane solista loot na raidu (proc ze, kdyz stale hraje solo). Jenze takovi jsou lide, nyni rikaji, diskriminujete nas tim, ze nemuzeme hrat solo a pak diskriminujete nas tiom, ze nemuzeme ziskat veci jako hraci v grupe.

Proto je nesmysl se snazit o obojetnou hru. Zvlaste i proto, ze prave zaryti solo hraci maji nejvetsi problem s egem a tim i s problemem horsiho vybaveni. Toto je moje osobni zkusenot a tak to prosim berte


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 01/02/2005 :  07:53:11  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dargnon

Jinak co se solování questů týče, já teď v Nektulos Forest mám furt asi 10 questů, z toho 8 zelenejch, 1 žlutej a 1 modrej. A ani jeden z nich nejde odsólovat!



Tak se taky pridam, vcera jsem v Nektulu bez problemu dodelal oranzovej Q, sam bez grupy. Sice za neho bylo 1s1c, ale to nevadi :)

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 01/02/2005 :  07:53:18  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Jaris

Jedno malinke info.

Ano, SOE pridalo solo content, ale paradoxne jsem zadny nevidel v high level zonach, max par sbiracich a obihacich questu v Zeku

Cili hra zustava group oriented, o tom hovori i heritage questy a best veci, ktere solo NELZE ziskat


precti si ten oficialni post big changes for solo a small groups. tyhle veci neudelas jednim patchem...
kazdopadne ano, nektere veci budou stale group only, ale o tom preci ten spor solo group neni.




Ty jsi na omylu. Myslis, ze ti do hry neco pridaji, ale fakt se mylis. Pridaji par solo mobu do "low" zon a tim to hasne.

Nehlede na to, ze nevim, proc chces pridat solo hru, kdyz EQ2 stejne hrat nebudes (respektive hrat stejne jako AO a jine hry...takze nijak).

Poradne si precti fora a presvec se, co skutecne pridaji pro solo hru

Edit: SOE totiz moc toho solo contentu do hry pridat nemuze, protoze pak se ze hry stane neco jineho, zasadne se zmeni (solo totiz chteji, aby se hra zmenila) a utecou lide, kterym vyhovuje soucasny stav (a to jsou ti, kteri plati dlouhodobe, lide jako ty plati 2-3 mesice a zase hup jinam)

Edited by - Khaot on 01/02/2005 07:58:25
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 01/02/2005 :  07:53:30  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dargnon

Ano, seš hardcore hráč když kvůli questu za kterej neni odměna 5 krát umřeš. A když 3 hodiny budeš plnit další a nabereš 50% debt. Takhle moc lidí nehraje, ani já.

Aneb, když na 80% vim že mě to zabije a já toho mám zabít 30.... tak se opravdu nesnažim riskovat. Nemám na to 5 hodin. Spíš to za 20 minut dám s družinou.

A nebudu běhat k nějaký bráně když mám probíhat metr od něčeho co mě zabije třema ranama a nemám kam utýct ani kam sprintovat když je to plný mobů co sou pro mě červený. Ani pro tělo se nedostanu. To pak neni hra...

Mě baví questy, né X00 % debtu.

Jistě že solování je mnohem pomalejší, 4x se mi zdá docela výstižný. Jak při získávání XP, tak při plnění questu kde dvě minuty zabíjim potvoru kerejch mám zabít 30. S družinou je zabijem tak za 10 minut.


No moc hardcore teda nejsem, vzhledem k tomu, že mám z důvodu mrňavého dítěte velmi omezen čas hraní.

Ok, teď píšeš, že tě nebaví debt - souhlas. Že když potřebuješ, tak si to uděláš v grupě - naprostý souhlas. Proč tady ale teda postuješ něco o tom, jak tě to solo štve, že to jde pomalu nebo že to nejde vůbec?

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/02/2005 :  10:00:20  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

Edit: SOE totiz moc toho solo contentu do hry pridat nemuze, protoze pak se ze hry stane neco jineho, zasadne se zmeni (solo totiz chteji, aby se hra zmenila) a utecou lide, kterym vyhovuje soucasny stav (a to jsou ti, kteri plati dlouhodobe, lide jako ty plati 2-3 mesice a zase hup jinam)

aha, takze tohle http://eq2players.station.sony.com/news_archive.vm?id=339§ion=Development&month=current je vymysl, slib dungu pro solo a maly grupy je prazdny a nikdy se nenaplni a zmena xp za solo je taky vymysl.

a nebo proste nechapes, ze nikdo nebere hc hracum jejich raidy, ale ze pokud chces solovat, tak bys na jeden level nemel zabitet nekolik set potvor na stejnym levelu, zvlast, kdyz neni moc z ceho vybirat, to pak vazne neni zabava, ale grind.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 01/02/2005 :  10:19:45  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Hehe solo expu ze solo mobu zvednou. Expu na maly tym zvednou. Udelaji male dungy...jenze....jenze to nebude jak TY cekas. Bude to presne ve smyslu jiz pridanych dungu, mozna bude jeden/dva hloupe dungy plne solo mobu s jednim/dvema solo questy. A tim to skonci.
Cti co tam je napsane, ne to co chces, aby tam bylo napsane.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/02/2005 :  10:38:37  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

Hehe solo expu ze solo mobu zvednou. Expu na maly tym zvednou. Udelaji male dungy...jenze....jenze to nebude jak TY cekas. Bude to presne ve smyslu jiz pridanych dungu, mozna bude jeden/dva hloupe dungy plne solo mobu s jednim/dvema solo questy. A tim to skonci.
Cti co tam je napsane, ne to co chces, aby tam bylo napsane.

to by me zajimalo, co ja podle tebe chci
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 01/02/2005 :  10:43:00  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

to by me zajimalo, co ja podle tebe chci


LOL

Vsem je to jasne. Lidove receno offline s chatem. Chces si vse sehnat sam, vse udelat sam, mit to nejlepsi, respektive prumerne vybaveni a obcas pokecat s lidma. Jenze o tom EQ2 neni. EQ2 je pro 2-6 lidi do tymu.

Edited by - Khaot on 01/02/2005 10:51:13
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 01/02/2005 :  11:01:17  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
mmorpg - Massively Multiplayer Online Role Playing Game. nevim uz z nazvu mi to pripada ze by hry tohohle zanru nemeli byt solo... mozna se pletu ale nejsou solo hry ty ofline? Kdo chce at si hraje solo i mmorpg ale pak at si nestezuje

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/02/2005 :  11:21:42  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

quote:
Originally posted by Kurik

to by me zajimalo, co ja podle tebe chci


LOL

Vsem je to jasne. Lidove receno offline s chatem. Chces si vse sehnat sam, vse udelat sam, mit to nejlepsi, respektive prumerne vybaveni a obcas pokecat s lidma. Jenze o tom EQ2 neni. EQ2 je pro 2-6 lidi do tymu.

ano, presne proto jsem stravil nejvice casu s lidma z guildy the grey company. mas uzasny pozorovaci talent.

dorlas - mmorpg neni forced grouping, ale moznost interakce s ostatnimi a ta nemusi byt pouze bojova. a dobra online hr aumozni oboje, zajimave boje ve skupine i zabavu pro cloveka, ktery ma proste jine preference nebo dispozice. EQ2 se snazi te druhe skupine nabidnout lepsi pocit za hry tim, ze solo leveleni nebude tak uporne pomale. fakt mam pocit, jako by tu cas zamrznul nekde pred peti lety.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 01/02/2005 :  11:35:30  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
dorlas - mmorpg neni forced grouping, ale moznost interakce s ostatnimi a ta nemusi byt pouze bojova. a dobra online hr aumozni oboje, zajimave boje ve skupine i zabavu pro cloveka, ktery ma proste jine preference nebo dispozice.


Nevsiml jsem si, ze by Dorlas psal neco o nasilnem grupovani.

quote:

EQ2 se snazi te druhe skupine nabidnout lepsi pocit za hry tim, ze solo leveleni nebude tak uporne pomale. fakt mam pocit, jako by tu cas zamrznul nekde pred peti lety.



A v cem je tedy problem? Proc to tady stale resite? Ty jsi happy, ze se EQ2 snazi solistum nabidnout neco "lepsiho" (alespon to rikas v quotovane vete viz. vyse) a MdK pve mlaticky jsou taky happy bo je EQ2 fajnova group pve hra.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/02/2005 :  11:56:31  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

mmorpg - Massively Multiplayer Online Role Playing Game. nevim uz z nazvu mi to pripada ze by hry tohohle zanru nemeli byt solo... mozna se pletu ale nejsou solo hry ty ofline? Kdo chce at si hraje solo i mmorpg ale pak at si nestezuje



Ono hrát sólo neznamená singl hra. To je nejčastější a nejzbytečnější omyl - zhruba na stejné úrovni, jako MMORPG to je hra ve skupině.

MMORPG znamená hodně lidí na jednom serveru s možností interakce. Jestli je to formou chatu, obchodu nebo společného plnění questů není důležité. Tvé pojetí je zavádějící.

Obecně se hráči MMORPG dělí na dvě kategorie: Ti, co preferují sólo hru s možností udělat grupu dle potřeby a nálady a na ty. co preferují groupování s možností hraní sólo, pokud grupa není k dispozici. Wow je typický příklad oslovující první skupinu, přičemž EQ2 jasně oslovuje druhou skupinu. V obou případech to k něčemu bude jen za předpokladu, že si tento směr udrží. Protože kočkopes nepřežije.

Četl jsem zajímavou studii, kterou si právě Blizzard nechal vypracovat a ze které vyšlo, že většina hráčů se začíná přemisťovat do první skupiny. (Pro VT - opravdu se snažím ten link najít, bylo to kdysi v aktualitách na Doupěti, ale nedaří se). Proti tomu ale stojí fenomenální úspěch FF XI, která je čistě týmovou hrou. A pak babo raď :-) Samozřejmě tady je možno spekulovat o obrovské tradici FF série a naprosto dokonalém zakomponování FF XI, japonském patriotismu atd. Ovšem FF XI uspěla i v US a EU. Je prostě stylová. Totéž si myslím o WoW a totéž si myslím o EQ2.

A také si myslím, že přechod EQ2 na WoW kontent by znamenal smrt a je nemyslitelný.
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 01/02/2005 :  12:41:48  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Khaot

quote:
Originally posted by Kurik

to by me zajimalo, co ja podle tebe chci


LOL

Vsem je to jasne. Lidove receno offline s chatem. Chces si vse sehnat sam, vse udelat sam, mit to nejlepsi, respektive prumerne vybaveni a obcas pokecat s lidma. Jenze o tom EQ2 neni. EQ2 je pro 2-6 lidi do tymu.

ano, presne proto jsem stravil nejvice casu s lidma z guildy the grey company. mas uzasny pozorovaci talent.

dorlas - mmorpg neni forced grouping, ale moznost interakce s ostatnimi a ta nemusi byt pouze bojova. a dobra online hr aumozni oboje, zajimave boje ve skupine i zabavu pro cloveka, ktery ma proste jine preference nebo dispozice. EQ2 se snazi te druhe skupine nabidnout lepsi pocit za hry tim, ze solo leveleni nebude tak uporne pomale. fakt mam pocit, jako by tu cas zamrznul nekde pred peti lety.


pardon, ale vazne prestavam verit ze si nekdy vubec hral nejakou MMORPG... a pokud ano tak snad jen strasne vozralej a pouze par hodin... To co tu plodis za chorobny predstavy a vymysly me irituje jak snad dlouho nic :))) Hraj diabla, nebo piskvorky po netu a radsi zapomen na MMORPG, bude to snad pro nas pro vsecky lepci :P my budem mit klid od neustaleho napadani vseho na svete a ty budes mit klid ze ti nikdo nebude porad pripominat jak ze to blbe hrajes a jak vo tom vis ale vopravdu kulovi...

doufam ze ses jinak docela v pohode a ze i muzez bejt v necem fakt dobrej, kazdopadne v posuzovani a hrani mmorpg asi ne

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/02/2005 :  13:02:32  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn
doufam ze ses jinak docela v pohode a ze i muzez bejt v necem fakt dobrej, kazdopadne v posuzovani a hrani mmorpg asi ne

me by vazne zajimalo, jak se posuzuje "byt dobry v hrani mmorpg" ale to je jedno. nastesti si muzu delat co chci a existuji mmorpg, ktere cloveku tu volnost davaji.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 01/02/2005 :  13:10:06  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Jak? Koukni se sem.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/02/2005 :  13:33:13  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Sorry ale jedine relevatni meritko uspesnosti hrani her je zabavnost. Pokud vas bavi spolupracovat na budovani statusu gildy (jako ze je pochopitelne ze vas to bavi, je to vyborna motivace pro relativne velkou skupinu lidi), tak je to urcite meritko uspechu, ale neplati to obracene.

Co ovsem vetsine zdejsich prudilu je to, ze alfou a omegou vsech non-rp hracu je motivace. At uz jsou to nove skilly ktere dostanu na dalsim levlu, nove itemy, cokoliv co prinasi hraci pocit, ze investovanym casem neco ziskal (to co skutecne ziska je zabava, uber equip a level ve skutecnosti nemaji realnou cenu skoro zadnou, ale predpokladem pro zabavu je ve vetsine pripadu motivace).

Otazkou zustava, co je motivaci pro grupove hrani. Kdyz se nad tim trochu zamyslite, zjistite, ze hrani ve skupine je natolik obtiznejsi nez hrani solo (domluvit se na spolecnem hracim case, na spolecne naplni, na spolecnem stylu hry, na spolecne taktice, to vse jsou extremne obtizne problemy ktere solo hrac proste resit nemusi), ze NUTNE MUSI byt hernimi mechanismy ocenene vys. Pokud tomu tak neni, odpada motivace pro grupove hrani, a prestoze treba hra umoznuje udelat grupu, neda se o ni rict, ze podporuje kooperativni tymove hrani.

Everquest II je designovany jako hra s kooperativnim tymovym contentem, takze je naprosto jasne, proc v tomhle ohledu funguje tak jak funguje. To co sem se snazil zduraznit je, ze EQII ma az prekvapive hodne solo contentu, a hlavne strasne maly krok od encounteru, ktery je zvladnutelny jen v grupe (rekneme bily grupovy encounter), k tomu samemu encounteru zvladnutelnemu solo (sedive cokoliv). Jinymi slovy, velkou vetsinu grupoveho obsahu hry je mozne odehrat uspesne i solo (vyjimkou jsou pouze zony, do kterych se neda vstoupit bez grupy).

Nechapu, co vam na tomhle pozorovani prijde hardcore.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/02/2005 :  13:40:56  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Jak? Koukni se sem.

gratuluju k efektivnimu vedeni guildy, ale tohle pro me neni meritko. zabavnost tedy sunjektivni dobry pocit z hrani nejakym guild statusem nevyjadris, i kdzy chapu, ze pro soutezive hrace jsou podobne zebricky neskutecnou motivaci. pak je ale otazka, jestli nehrajete spatnou hru vy a nemeli byste namisto hrani role svych postav hrat zavodni nebo bojove hry spojene s nejakou ligou...

rahman - promin, ale solovani sedych mobu neni ani obsah ani zabava, to je oprus, ke kterymu je clvoek nucenej, pokud nesezene grupu na questy, ktery likvidaci group contentu vyzadujou. neznam moc lidi, co by hodiny pro zabavu zabijeli sede moby.

s tim, ze hra v grupe musi byt ocenena vice nez solo naprosto souhlasim, jde o miru rozdilu v tomto oceneni a zabavnost obou fazi hry. Rychlost ziskavani XP solo v EQ2 byla tristni a porad je dost ubijejici. Źvlast, pokud hrajes kuvli rozvoji postavy, takze na kazdej level cekas jako na spaseni. A pak zjistist, ze to, co si dostal neni vubec tak uzasny a tebe ceka dalsich tisic potvor na dalsi level. Mozna mate pravdu, ze to neni vubec problem solo/grupa ale problem pojeti vyvoje postavy v EQ2.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/02/2005 :  13:47:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
level guildy je zpusoben prave tymovym hranim, protoze level guildy se zveda questama , z nichz ani jeden neni soloable , a naopak vetsina jich konci raid zonou pro vic nez jeden tym


no tak ty ses dost vedle , level charu je to absolutne nejsnadnejsi co lze v eq2 ziskat , nalevelit na 50ku jde velmi rychle a ucinne , odhadem dneska s dostupnosti craftenyho equipu rek bych za tri tydny pro jen trosku znalejsiho hrace, ale chapu to kurik neni , on potrebuje hru, ktera bude ne user friendly ale retard compatible

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 01/02/2005 13:48:36
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 01/02/2005 :  13:57:56  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
pak je ale otazka, jestli nehrajete spatnou hru vy a nemeli byste namisto hrani role svych postav hrat zavodni nebo bojove hry spojene s nejakou ligou...



To fakt nechapu proc by soutezivej clovek nemohl hrat mmorpg; ktera jeste navic umoznuje ziskat zpetnou informaci o tom jak si 'vedu' v porovnani s ostatnima.



Edited by - VT on 01/02/2005 13:58:37
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/02/2005 :  13:59:14  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

level guildy je zpusoben prave tymovym hranim, protoze level guildy se zveda questama , z nichz ani jeden neni soloable , a naopak vetsina jich konci raid zonou pro vic nez jeden tym


no tak ty ses dost vedle , level charu je to absolutne nejsnadnejsi co lze v eq2 ziskat , nalevelit na 50ku jde velmi rychle a ucinne , odhadem dneska s dostupnosti craftenyho equipu rek bych za tri tydny pro jen trosku znalejsiho hrace, ale chapu to kurik neni , on potrebuje hru, ktera bude ne user friendly ale retard compatible

nechapu, proc neustale sahas k osobnim utokum, to jinak argumentovat neumis? Skutecnost, ze ty muzes s podporou guildy levelovat rychle neznamena, ze to dokazou vsichni, vetsina lidi tak nehraje. powerplayeri tvori jen minoritu v kazde hre. Na tomto foru ale ocividne prevladaji. V Ao se taky da dostat na lvl 150 behem tydne, dvou, kdyz mas penize , vhodnou postavcu a stesti na tymy, normalni clovek se ale na tech 150 splna mnohem, mnohem dyl. A ses rpesvedcenej, ze kazdej z takovyhc lidi je retardovanej?
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/02/2005 :  14:00:23  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Kurik
pak je ale otazka, jestli nehrajete spatnou hru vy a nemeli byste namisto hrani role svych postav hrat zavodni nebo bojove hry spojene s nejakou ligou...



To fakt nechapu proc by soutezivej clovek nemohl hrat mmorpg; ktera jeste navic umoznuje ziskat zpetnou informaci o tom jak si 'vedu' v porovnani s ostatnima.




to je prave ono... jd ejen o protiargument proti tomu, ze je nesmysl hrat mmorpg prevazne solo (v boji) a s interakci jinymi zpusoby.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 01/02/2005 :  14:04:16  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Berete to moc vážně. Ten odkaz jsem myslel napůl jako legraci a napůl jako provokaci.
IMHO je celá takhle diskuse úplně zbytečná, ale pokud vás to baví ....
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/02/2005 :  14:04:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ty tri tydny jsem myslel pro hrace co bude hrat ciste na level tedy bez questu, ale prevazne solo a pickup groupy protoze fakt neni problem si sehnat podobnou groupu a obcas jsem to delal kdyz me lidi kvuli mymu nedostatku casu utekli , ze jsem prosel mapu odpovidajici mymu levelu a pridal se k nejake grupe co huntila neco odpovidajic mymu levelu a dingl jsem za hodku az dve bez problemu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 01/02/2005 :  14:09:13  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Nevím nevím Kuriku, jestli záměrně ty posty nečteš.
Pertha napsal, že by to bylo třeba otázkou 3 týdnů. Jestli sis nevšiml, tak již uplynuly dva měsíce a nikdo z guildy, kterou jsme ti tu dávali není level 50, takže pravděpodobně nemůžeme mluvit o guildě hardcore hráčů dle tvého měřítka.

Že zrovna ty, který v eq2 nejsi víš, že hráčů kolem levelu 26 (což je průměrný level Mor do Kuli (dle tebe hardcore guildy)) je velmi málo.

Například na webu EQ2Players se mohu dočíst, že jsem 2000 warden v pořadí, který tohoto levelu dosáhl. Vzhledem k tomu, jaké classy potkávám bych si dovolil říci, že warden je jedním z méně zastoupených charakterů. Pokud vezmu toto v úvahu, dále vezmu v úvahu, že classů je celkem 12, dovolil bych si říci, že něco kolem 30000 lidí, kteří dosáhli level 25 přede mnou moc minorita není.

Můžeš prosím tě v odpovědi použít pouze logické argumenty?

A jestli ti to není pořád jasné, tak si to přečti ještě jednou - všem je tady ukradené, jak hraješ, nehraješ a tak podobně. Ale nepiš posty ve smyslu "eq2 je nahovno, protože není přístupný mé osobě, o které si myslím, že reprezentuje průměrného hráče"

Všechny tvé posty totiž jsou v tomto duchu.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 01/02/2005 :  14:30:05  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Mno ja to vidim tak, ze se nas snazi presvedcit o tom jak je eq2 spatne a porad nechape proc to nechceme uznat.

Druha moznost skutecne je ze ho proste neumi hrat a stve ho ze nekdo jiny ano a kevsemu ho to i bavi.

Me taky prestalo bavit Shadowbane kvuli idiotum Pkckum, ale nebudu kvuli tomu psat porad dokola to same jako "Shadowbane je debilni hra a meli by ji opravit podle me". Max to napisu 1x 2x a konec.

Vickrat uz to neni debata ale uchylka, pripadne cesta k tomu aby si z podobnych dokola porad poukazujicich postu na stejne veci zacali lide delat srandu.

A rek bych ze tady to vetsina lidi pochopila...krom autora.

Stoupnout si do davu majitelu motorek H&D a zacit vykrikovat neco jako "to jsou ale stupidni motorky, rachot delaji drahe jsou, to ja mam jawu a to je ta jedina nejlepsi cesta" je idelani cesta aby te ti lidi rozcupovali...


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/02/2005 :  14:37:54  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Proc by nemelo byt zabijeni sedych mobu zabavne? Pokud byli dostatecne slabi i jako zeleni, tak si je mohl solovat zelene, pokud nebyli, tak nejspis jsou porad challenge (na solo), prestoze jsou sedivi. Quest snad delas kvuli rewardu, moby na expy muzes zabijet i bez questu.

Momentalne se bavim solovanim BTW, hraju ten char 6 dni, mam splnenych asi 120 questu a level 15. Opravdu mi to neprijde pomale (pro upresneni powerleveler nejsem, v AO mi level 200 trval skoro dva roky).

edit:
A jeste jeden fakt: expove moby negrinduju, pouze nejsem liny hledat si questy ktere solnu, questu je ve hre tolik, ze i cast z tech, ktere mam k dispozici na svem levlu mi staci na ziskani levlu, zbytek stejne delam kdyz uz jsou sedive, jde jen o to najit spravne poradi.

Edited by - Rahman on 01/02/2005 14:41:43
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 01/02/2005 :  14:49:00  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Souhlasim s Attrem ..... presne o tom to je ....

Nelibi ... nehraj .... jednoduche jak facka a neotravuj ostanim zivot kecama. Ja taky nechodim "picovat" na WoW fora popripade jinam.

Co se tyka treba me, tak me v EQ bavi proste zit .. a to doslova Obca se projdu po meste co je kde eventuelne noveho .... postupne si buduju hnizdecko a vybavuji ho nabytkem, tezim a craftim dle nalady, stavim se za vecer alespon 2x doma abych pokecal z pettem :) . Level je to posledni co me posledni dobou zajima. Tak nejak delam vse a ono to obcas jednou za cas dingne o jednu vyse :)
Pro odreagovani od healera sem si udelal jednoho monna a obcas ho tak pohravam .... proste pohoda ... zadnej spech. Veci co maji prijit tak me neminou :) (jako nove brneni ... lepsi jewelery apod.)
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 01/02/2005 :  15:02:13  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
BTW jeste chci otestit Conjurera ... necete si nekdo vytvorit taky nejakej low level a mastit obcas se mnou lowlevalaky ? :) Treba Attro by si mohl udelat taky nejakeho tanka pro zmenu :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/02/2005 :  15:04:09  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

BTW jeste chci otestit Conjurera ... necete si nekdo vytvorit taky nejakej low level a mastit obcas se mnou lowlevalaky ? :) Treba Attro by si mohl udelat taky nejakeho tanka pro zmenu :)



mam v planu jet high elfa a pak zradit na inkvizitora , tak mozna :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 01/02/2005 :  15:14:27  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem rad, ze tak nejak zvladam 1 adv. plus 2 crafty.
Na dalsi uz nemam proste cas. A stejne stiham 1/2 veci co bych chtel.

Levelovani jde opravdu samo, staci jedna 'smena' v NC a je to level jistej. K tomu tuna srandy, strachu a prekvapek :)
A samozrejme loot, funny debata na group kanale.

Proste se fakt bavim.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 01/02/2005 :  15:21:58  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
jj Cas zaziva v NC plno prekvapek, protoze se vsude cpe prvni ac ma na sobe jen takrka spodni pradlo :) Potom se Ehi musi vrhat do chumlu mobu aby "kamikazde Caseu" reznul :) Marwe asi by si mel vodit Caseu na nejakem kratkem voditku aby te furt nepredbihala :)
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 01/02/2005 :  15:37:08  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

jj Cas zaziva v NC plno prekvapek, protoze se vsude cpe prvni ac ma na sobe jen takrka spodni pradlo :) Potom se Ehi musi vrhat do chumlu mobu aby "kamikazde Caseu" reznul :) Marwe asi by si mel vodit Caseu na nejakem kratkem voditku aby te furt nepredbihala :)


neni duvod :) aspon je pak poradny vzruso :)

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 01/02/2005 :  15:42:08  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
No jo Case je zrusena a my jsme z toho vzruseny :)
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 01/02/2005 :  15:43:34  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
jo jo,ta sranda musí být,jinak by to stálo za dvě věci.nevím jak vy,ale já se vždycky v guild grupě super pobavím

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Kwah
New Member

423 Posts

Posted - 01/02/2005 :  15:44:00  Show Profile  Send Kwah an ICQ Message Send Kwah a Private Message  Reply with Quote
nevim proc, ale v tom pobihani vsude kolem sou asi hadraci vsichni stejni

Edited by - Kwah on 01/02/2005 15:45:48
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 01/02/2005 :  15:46:33  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
No jo jsou presvedceny ze Healer je pouze jedna z jejich abilit, ktera se navic pouziva automaticky :))
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,02 seconds. on eygor Snitz Forums 2000