Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 26/01/2005 :  15:21:50  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrik

Kurňa! Je v 15:07 me to zas vykoplo, jako že servry šli dolu a když se chci lognout tak jsou OK a ale mě to prostě nepřiloguje....



http://eq2players.station.sony.com/en/network_status.vm

Server Maintenance 1/26/2005 6:00 am

All EQ II servers are currently down for maintenance. Estimated time for maintenance completion is 1 hour. Mistmoore, Najena, Permafrost, Unrest, Grobb, Faydark, Runnyeye, and Splitpaw will remain down for an additional hour for character transfers. As transfers complete, these servers will be opened. We apologize for any inconvenience.

- The SOE Operations Team
Go to Top of Page

Imrik
Starting Member

98 Posts

Posted - 28/01/2005 :  11:30:03  Show Profile Send Imrik a Private Message  Reply with Quote
Mam problém. Nefunguje mi cz channel. Včem je problem? Vůbec mi ho nevypsalo a když dam /join cz tak to nic nedělá a ani /1 pokus nefunguje. To to změnili?
Go to Top of Page

Danilsson
Starting Member

34 Posts

Posted - 28/01/2005 :  13:01:49  Show Profile Send Danilsson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrik

Mam problém. Nefunguje mi cz channel. Včem je problem? Vůbec mi ho nevypsalo a když dam /join cz tak to nic nedělá a ani /1 pokus nefunguje. To to změnili?



Nevim jak dneska, ale včera mi to jelo bez problémů

Magsson - ilusionista
<Rytíři lva>

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 28/01/2005 :  15:15:23  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Zmenila se struktura chatu a nejak se to pokazilo. Nejdou ani wodlr chaty ani personal chaty a to od noci. Standardni chaty (group, guild, say) funguji


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 28/01/2005 :  16:14:48  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
http://eq2players.station.sony.com/news_archive.vm?id=339§ion=Development&month=current
koukam, ze je dobre, ze level odlozil vydani recenze na EQ2 a chce, abych ji zkratil, protze uz ma nejspis od nekoho z vas jiny pohled.
Go to Top of Page

Imrik
Starting Member

98 Posts

Posted - 28/01/2005 :  16:20:59  Show Profile Send Imrik a Private Message  Reply with Quote
A neopravilo se to. Mě prostě cz channel nejede. Protoze se mi porad "vypina" v nastave ni "okna"...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/01/2005 :  16:32:01  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
nj neco se jim povedlo, nefunguje ani friendlist

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 28/01/2005 :  16:32:51  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

nj neco se jim povedlo, nefunguje ani friendlist

mmorpg- always beta :-) asi si pujdu pro osvezeni pameti zahrat nez prekopu tu recenzi, jsem hlavne zajimavej, jeslti je skutecne vic solo mobu
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/01/2005 :  16:41:04  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Pertha

nj neco se jim povedlo, nefunguje ani friendlist

mmorpg- always beta :-) asi si pujdu pro osvezeni pameti zahrat nez prekopu tu recenzi, jsem hlavne zajimavej, jeslti je skutecne vic solo mobu



no jako kazda jina :) nastesti jsou to jen prkotiny

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 28/01/2005 :  16:42:30  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
Btw. od nasazení nového patche vylepšujícího solo hraní je to o něčem jiném.
Předtím jsem měl na L20 problém udělat questy kde jsem měl pokilit nějaká kouzlící monstra (která sice byla už dávno grey, ale díky tomu že kouzlila a healovala se mi jako fighterovi nedala šanci). Včera a předvčírem jsem zkoušel masit potvůrky ^^ zelený a bez problémů i dvě melee najednou a potom mi zbyly 2/3 zdraví. Dokonce jsem dostal i jednoho modrýho ^^ skeletona v Commonlands.
A hlavně zelenýho ^^ co kouzlil jsem zmasil tak rychle že neřek skoro ani abraka... ;)

Jede tu taky někdo solo? Jak jsou na tom jiné postavy než fighter? Třeba healer...?


Btw. ty problémy s chatem jsou od nějakého dnešního update?

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník

Edited by - vtmar6n on 28/01/2005 16:49:07
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 28/01/2005 :  16:42:50  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
vsak jo, pokud se skutecne probrali a udelali zasadny kroky preo zlepseni hry pro solo a maly skupiny, pak pada moje zasadni vytka k celymu EQ2 - je to docela sranda pri pohledu na drivejsi diskuse, kdy jste se tvarili, ze EQ2 ma byt a bude, jaky byl...
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 28/01/2005 :  16:51:05  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vtmar6n

Jede tu taky někdo solo? Jak jsou na tom jiné postavy než fighter? Třeba healer...?
Btw. ty problémy s chatem jsou od nějakého dnešního update?

mam lvl 21 Druida - Fury, vyzkousim a dam vedel,a le az behem vikendu, dnes pracuju do pulnoci, musim jit fotit na iMiss :(
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/01/2005 :  17:09:50  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no za tim si stojim, ze tohle zjednodusovani je cesta , ktera se me nelibi , aby solo char masil group moby je tak otresna kravina, ze k tomu nemam co rict

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Iani
New Member

206 Posts

Posted - 28/01/2005 :  17:29:35  Show Profile  Send Iani an ICQ Message Send Iani a Private Message  Reply with Quote
Podle me akorat zvedli xp za solo encountery, jak je psano v patch notes. Nicmene maseni group mobu je pro velky pocet povolani jen hudba z raje (nad lvl25). Ja jako wizard nemam absolutne sanci group moba sejmout, ani zeleneho, ale napriklad healing classy s tim problem nemaji. Akorat jim to trva dele. Tim padem nemaji problem solovat city tasky, coz bych taky rad

Ono az prijde ocekavany nerf melee damage, tak to zase bude o necem jinem.

-= Major Rivers Durant =- Commando Combat Medic - Red Eclipse EU

Edited by - Iani on 28/01/2005 17:31:04
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 28/01/2005 :  17:30:11  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vtmar6n

Btw. od nasazení nového patche vylepšujícího solo hraní je to o něčem jiném.
Předtím jsem měl na L20 problém udělat questy kde jsem měl pokilit nějaká kouzlící monstra (která sice byla už dávno grey, ale díky tomu že kouzlila a healovala se mi jako fighterovi nedala šanci). Včera a předvčírem jsem zkoušel masit potvůrky ^^ zelený a bez problémů i dvě melee najednou a potom mi zbyly 2/3 zdraví. Dokonce jsem dostal i jednoho modrýho ^^ skeletona v Commonlands.
A hlavně zelenýho ^^ co kouzlil jsem zmasil tak rychle že neřek skoro ani abraka... ;)

Jede tu taky někdo solo? Jak jsou na tom jiné postavy než fighter? Třeba healer...?


Btw. ty problémy s chatem jsou od nějakého dnešního update?



No jelikoz pises o Commonlands tak predpokladam, ze mluvis o lev 12-20. Nevim jestli te to potesi, ale ja jsem do lev 20 se vsema svejma charama (mimo prvniho) soloval na green^^ a blue^^ odjakziva s minimalnima problemama. Ty pro mne zacali na lev 20. Pokud budu mit naladu tak to skusim v TS, ale jelikoz jsem z EQ2 pomerne vypruzenej tak to hned tak nebude ;)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 28/01/2005 :  17:37:50  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Iani

Podle me akorat zvedli xp za solo encountery, jak je psano v patch notes. Nicmene maseni group mobu je pro velky pocet povolani jen hudba z raje (nad lvl25). Ja jako wizard nemam absolutne sanci group moba sejmout, ani zeleneho, ale napriklad healing classy s tim problem nemaji. Akorat jim to trva dele. Tim padem nemaji problem solovat city tasky, coz bych taky rad

Ono az prijde ocekavany nerf melee damage, tak to zase bude o necem jinem.

psali, ze se zvysil pocet solo mobu, coz zrovna pro city tasky je potreba na lvl 20+ ono i niz, tech steppe beetlu bylo malo a najit pak pozdejs solo griphauna bylo skoro nemozny nebo se nedal zabit, bo v dosahu byla cela grupa nebo jeste nejaky jiny agresivni mrchy, takze se to nedalo delat ani v mensi skupince kolem lvl 20 :( holt zrovna guild writs nejsou dobre naskalovany
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 28/01/2005 :  17:39:46  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no za tim si stojim, ze tohle zjednodusovani je cesta , ktera se me nelibi , aby solo char masil group moby je tak otresna kravina, ze k tomu nemam co rict

souhlas s tim, ze by solo nemel davat group moba na stejnym levelu. ale jinak jsem rad, ze si vyvojari uvedomili, ze solo/v male skupine hraje prilis velke mnozstvi lidi na to, nez aby to mohli ignorovat. chapu, ze pro EQ1 veterany je to skoro zrada, pro me je to zasadni zmena, ktera uplne meni me vnimani EQ2. Uz jsme tu psal, kvuli te frustraci, co prisla po levelu 20 s EQ2 skoncila skoro cela guilda Grey Company, a to ani na evrospkym trhu neni wow.
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 28/01/2005 :  18:41:06  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
No ja nejak nepoznal rozdil. Jako 39 druid dam lvl34 zeleny group mostra v pohode, ze me neskrtnou, akorat teda mi to trva dlouho. Lvl 33 jsou ke me sedy a tedy np. Lvl 35 zeleny group monstra dam tak tak, koncim s 0 power a ne o moc vic htps. Lvl 36 modry jsou absolutne bez naroku. Podle me je to docela ok, akorat ze to bohuzel neplati pro ostatni classy, coz je podle me skoda, protoze se domnivam, ze tak jak to je nastaveny pro druida (a asi i ostatni healery) je idealni.
Nepoznal sem zadny zasadnejsi rozdil v narocnosti coz je super. Pokud pridali vic solo mobu, je mi uprimne fuk, ale nekdo to urcite privita.

@ vtmar6n - nechci ti moc kazit dojem z hrani, monstra lvl 1 - 19 jsem soloval az do modry barvy bez nejmensich problemu. Na lvl 20 je skok v obtiznosti, ktery neni primo umerny vyvoji hry. Trochu prekvapeni a podle me blbe udelany, ale zmenit to, by byl tak zasadni zakrok, ze se to nestane. Proste na lvlu 20 se znasobi dmg kterou delaji charactery, pravdepodne kvuli rozdeleni do subclassu. Nevim, nerozumim tomu, nezkoumal sem to, je to proste fakt, kterz se mi nelibi, ale ok je tam :) To samy plati i pro moby, kterym navysili htps a dmg.

Ted si vymyslim (uz si nepamtuju lvl con kolem tohodle lvlu). Tak treba lvl 23 char da lvl 19 moba zelenyho np, ale lvl 24 nema sanci dat lvl 20 moba. Ty lvly muzou bejt trochu jinak posunuty, berto jako priklad. Snad si pochopil, co sem chtel rict. (kurna ja bejt ucitel, tak moje trida bude ta nejblbejsi:))

Jede tu taky někdo solo? Jak jsou na tom jiné postavy než fighter? Třeba healer...?

V EQ2 furt nenajdes moc solo, hracu ... Jinak Druid soluje hodne v pohode. Ostatni nevim, nezkusil sem.

OFFTOPIC: Kurik to trochu zminil ... Po EQ1 stale cekam na hru, ktera bude hodne hardcore. Tim nemyslim nutne narocna na cas, ale na skill hrani. EQ2 je spis jak hra na piano :/

Edited by - Brum on 28/01/2005 19:14:17
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 28/01/2005 :  18:43:57  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brum
V EQ2 furt nenajdes moc solo, hracu ... Jinak Druid soluje hodne v pohode. Ostatni nevim, nezkusil sem.


chyba EQ2, tahle hra proste doposud lidi, ktery chteji hrat taky sami nebo ve dvojici, v podstate uspesne vyhanela, fakt sem zvedavej na ty zmeny
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 28/01/2005 :  19:12:58  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Brum
V EQ2 furt nenajdes moc solo, hracu ... Jinak Druid soluje hodne v pohode. Ostatni nevim, nezkusil sem.


chyba EQ2, tahle hra proste doposud lidi, ktery chteji hrat taky sami nebo ve dvojici, v podstate uspesne vyhanela, fakt sem zvedavej na ty zmeny



Chyba pro tebe, chyba pro EQ2, co se tyka marketingu a prodejnosti. Nicmene ani omylem chyba pro me
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 28/01/2005 :  19:23:17  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brum

quote:
Originally posted by Kurik

[quote]Originally posted by Brum
V EQ2 furt nenajdes moc solo, hracu ... Jinak Druid soluje hodne v pohode. Ostatni nevim, nezkusil sem.


chyba EQ2, tahle hra proste doposud lidi, ktery chteji hrat taky sami nebo ve dvojici, v podstate uspesne vyhanela, fakt sem zvedavej na ty zmeny

presne na ten marketing a prodejnost jsem to myslel... proto mi tak vadilo to pekelne obhajovani predchoziho stavu, kvuli kterymu me EQ2 po dingu na 21 fakt vypudil ze hry
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 28/01/2005 :  19:35:09  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
To je prave ono. Ja bych dal nevim co za to, mit hru fakt narocnou na hrani. A ne mackat skilly na klavesnici jak hru na piano. Jenze to bude hra pro par desitek tisic lidi, a pokud ta hra ma ya neco stat, tak to nezaplati jeji vzvoj :( Tak trochu zacarovany kruh.
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 28/01/2005 :  19:38:35  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Já bych chtěl takovou hru.... jako třeba že bojovník ovládá svůj meč, mág musí číst knihy.... za první měsíc zabiješ tak možná 4 věci.... prostě víc jako život, ale kdo to má financovat

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 28/01/2005 :  19:42:23  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
no tak to je trochu extrem
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 28/01/2005 :  19:45:12  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Nejak nechapu, proc by zrovna questy na zvyseni levlu gildy mely byt solovatelne. Kdyz je ma delat gilda tak by to naopak mela byt co nejlepsi zabava v tymu ne?
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 28/01/2005 :  19:46:06  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
souhlas
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 28/01/2005 :  19:46:31  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Haaahahh já vim dyť já přehánim, jasně. Ale uznej že by bylo lepší kdyby tam toho zabíjení bylo mnohem míň a bylo by zábavnější.

Jako třeba první tejden bys byl ve vojenský akademii než by ses naučil trochu bojovat, mág by zas studoval...

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 28/01/2005 :  19:48:19  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Kuriku, nedelej, nechtej, aby EQ2 bylo jako WoW. Pokud by to tak udelali, skoncili by, protoze lide, kteri hraji TED EQ2 WoW ci ala WoW hrat nebudou. Doufam, ze to SOE vi a uz nebude hru zjednodusovat a ani vice neprikladat vyznamu solo hry.
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 28/01/2005 :  19:50:11  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
no to neni realny udelat. REspektive se o to nekdo muze pokusit, ale bude neuveritlenj propadak. Jedine snad za par desitek let MMORPG ve virtualni realite.... kdo vi...

Me by stacilo, aby byl slozitejsi combat v EQ2. Ale uz sem si zvyknul.
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 28/01/2005 :  20:08:36  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Já sem to napsal jen tak "šup tam s tim", to by chtělo pobavit se o tom v hospodě....

Jen stručně řeknu, že si myslim že MMORPG je jen první žánr tohohle druhu. Lidi teprve začínaj hrát online, teprve se začíná platit, teprve se rozmáhá internet.... budou ostřejší online RPG

.....a jednou v nich všichni skončíme

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 28/01/2005 20:10:58
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 28/01/2005 :  23:33:13  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
EQ 2 mne vyprudilo cca na lev 20 u 5ti ruznejch charu

vcera bylo v newbie zonach u Q cca 5-10 lidi v EU primetime (Runnyeye)

cca 4 dny z5 IoR 0-5 lidi v 5-8 PM


na to ze se EQ tvari jako hra na dlohou dobu tak lidi zacina srat/sere pomerne dost brzo...

jinak preju hodne zabavy vsem co bavi grindovat a pak se vracet do sedejch zon na plneni questu, vsem co bavi vyrabet veci co delaj totez 10lev, vsem co bavi cekat nez neco udelaj s vyvojem skillu, vsem co bavi.... no ja prisel z hospody, ale EQ2 account jsem suspendnul uz pred tim a nemyslim ze bych toho litoval.... skoda ;(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/01/2005 :  00:19:53  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

EQ 2 mne vyprudilo cca na lev 20 u 5ti ruznejch charu

vcera bylo v newbie zonach u Q cca 5-10 lidi v EU primetime (Runnyeye)

cca 4 dny z5 IoR 0-5 lidi v 5-8 PM


na to ze se EQ tvari jako hra na dlohou dobu tak lidi zacina srat/sere pomerne dost brzo...

jinak preju hodne zabavy vsem co bavi grindovat a pak se vracet do sedejch zon na plneni questu, vsem co bavi vyrabet veci co delaj totez 10lev, vsem co bavi cekat nez neco udelaj s vyvojem skillu, vsem co bavi.... no ja prisel z hospody, ale EQ2 account jsem suspendnul uz pred tim a nemyslim ze bych toho litoval.... skoda ;(




muzu mit par otazek ?


mel jsi nekdy nejakoej tym ?

mel jsi nekdy alespon trochu stabilni tym ?

proc jsi hral za goood kdyz vetsina cechu a tudiz tymu je evil ??

nezda se ti ze jsi si vetsinu potizi zpusobil sam ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 29/01/2005 :  00:26:27  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
1, guild writs a solo - ale ono to neni jen proiblem solovani, na lvl 21 jsem na griffauny nebo jak se ty svine menujou nemeli ani ve trech, druid, conjurer a wizzard (klsickej nuker, uz se mi ty nazvy classu motaji) - teda solo verzi jo, ale ten tam lital jeden a kolem hromada group. pokud pridaji solo moby, tak se tohle odstrani, navic ten skok od steppes beetle na dalsi uroven byl proste prilis drsnej. navic nevim, proc by jednotlivec nemel mit moznost prispet guilde svou samostatnou praci... stacilo by skalovat odmeny

2, EQ2 a WoW - nechci wow, ale nechci taky frustraci a ta proste pro hrace, kterej nema moznost vzdycky hrat se stabilnim teamem v plnem obsazeni tank, heal, nuke, po lvl 20 prisla, to je naprosto evidentni podle odchodu lidi, nic jinyho by ostatne asi SOE neprimelo menit hru
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/01/2005 :  00:43:52  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

1, guild writs a solo - ale ono to neni jen proiblem solovani, na lvl 21 jsem na griffauny nebo jak se ty svine menujou nemeli ani ve trech, druid, conjurer a wizzard (klsickej nuker, uz se mi ty nazvy classu motaji) - teda solo verzi jo, ale ten tam lital jeden a kolem hromada group. pokud pridaji solo moby, tak se tohle odstrani, navic ten skok od steppes beetle na dalsi uroven byl proste prilis drsnej. navic nevim, proc by jednotlivec nemel mit moznost prispet guilde svou samostatnou praci... stacilo by skalovat odmeny

2, EQ2 a WoW - nechci wow, ale nechci taky frustraci a ta proste pro hrace, kterej nema moznost vzdycky hrat se stabilnim teamem v plnem obsazeni tank, heal, nuke, po lvl 20 prisla, to je naprosto evidentni podle odchodu lidi, nic jinyho by ostatne asi SOE neprimelo menit hru





probuh ze uz se ptam tak krute , jses tak debilni nebo proste nejses schopen pochopit, ze muze byt vic typu her nez wow a sw a wow a dalsi solovky s chatem ?


ostatne podle poslednich pruzkumu ma wow vyrazne - cca ctyrnasobne vyssi odpadovost nez EQ2 , samozrejme je to zamerenim na masy, ale holt taky ty masy vetsinou naprosto zklame , protoze jediny co wow dokaze je hrace od mmorpg odradit, protoze solovku s chatem navic muzou mit i bez mesicnich poplatku

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 29/01/2005 :  02:38:17  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
To se imho pletes. WoW je o dost blize tymove hre nez DiabloII a DiabloII dokazalo udrzet hrace nekolik let. Ze by mel WoW odrazovat hrace od hrani onlinovek, to si opravdu nemyslim, naopak mi to prijde v soucasnem stavu jako vyborny startovni bod (pro novacky je to slozite tak akorat). Zdali se z WoW vyklube kvalitni onlinovka na dlouhodobe hrani ukaze az cas a dalsi prace Blizzardu.

Ja osobne povazuji start WoW za velmi zdarily. Narozdil od EQII, ktery imho oslovoval predevsim uz znamou komunitu hracu EQ, WoW oslovuje i hrace, kteri predtim nikdy zadnou MMORPG nehrali. Rozhodne predstavuje dobry zaklad pro vznik velmi kvalitni hry, ostatne zkusenost ukazuje, ze kvalitni MMORPG klidne mohou vznikat az par let po jejich vydani (viz Anarchy Online). Vubec bych se nedivil, kdyby se k WoW po case vratili i hraci, kteri prozatim voli jinou MMORPG.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 29/01/2005 :  02:46:23  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Ad tymva hra v EQII. Nevim presne jak dlouho by trvalo prumernemu solo hraci, aby vycerpal vsechny moznosti, co mu EQII pro solo hru nabizi, ale odhaduju to na par mesicu zajimaveho hrani. To mi prije jako docela slusny content pro solo hru. Ze tymova hra nabizi vice zabavy je druha vec, ale rozhodne neni pravda ze se EQII musi hned od zacatku hrat ve stabilnim tymu jinak stoji za prd.

Verim tomu, ze uz se zacinaji formovat silne gildy, ktere si uvedomuji ze potrebuji sirokou zakladnu stabilnich hracu, za nejaky cas budou takove gildy nepochybne primerenou alternativou ke stabilnimu tymu lidi, kteri se primo osobne znaji.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/01/2005 :  08:14:04  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
teda ze zrovna ty rahmane na to skocis jsem necekal :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 29/01/2005 :  08:15:58  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

muzu mit par otazek ?


mel jsi nekdy nejakoej tym ?

mel jsi nekdy alespon trochu stabilni tym ?

proc jsi hral za goood kdyz vetsina cechu a tudiz tymu je evil ??

nezda se ti ze jsi si vetsinu potizi zpusobil sam ?



otazky mit muzes i kdyz jsou teda dost mimo ;)

mel sem tym - prvni char nesoloval temer vubec

opet prvni char udelal 12-22 behem asi tejden s 3ma dalsima lidma (ktery toho pak nechali)

a jeste jednou prvni char byl evil

a nakonec ano mas pravdu ja a jen ja mohu za to, ze mne vadi nesmyslnej craft, bugy, nefunkcni skilly a forced group grind.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/01/2005 :  08:19:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
nejakej konkretni skill je nefunkcni ? o zadnym nevim
craft neni nesmyslnej jen proto ze je jinej nez si ty prejes

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 29/01/2005 :  08:27:47  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

nejakej konkretni skill je nefunkcni ? o zadnym nevim
craft neni nesmyslnej jen proto ze je jinej nez si ty prejes



kdyz dostanu skill delajici totez co skill ktery uz mam je nesmyslny

kdyz dostanu skill na stejnem timeru delajici totez co skill ktery uz mam je zbytecny

kdyz dostanu skill na stejnem timeru delajici totez co skill ktery uz mam, ale hur je nefunkcni


pripada ti jako smyslny craft, kdyz vyrabis na levelu X piti ktere dela zcela totez jako piti na lev X+5 ? kazde z nich je z uplne jinych materialu ma jiny vyrobni postup a lisi se jen tim kolik dava expy....


abych to z me strany uzavrel - az zase casem dostanu chut na group grind (jak se znam tak za 2-3mesice ;) tak se rozhodne nevratim do zabugovaneho nedodelku, ale radsi se budu vztekat s japoncema ve hre ktera v teto kategorii dosahla prakticky dokonalosti ;)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/01/2005 :  08:35:42  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
aha, takze za prve nemluvis o skillech ale o abilitach , to jsou dost rozdilny veci
a to jak to je je umyslne tudiz je to funkcni presne tak jak to ma byt, a nikdy abilita na stejnym timeru kterou dostanes novou nedela to samy, proto je to upgrade te puvodni

a mezi pitim je samozrejme rozdil , je rozdil v delce fillu a taky jak moc ses napitej

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 29/01/2005 :  11:12:46  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
a nakonec ano mas pravdu ja a jen ja mohu za to, ze mne vadi nesmyslnej craft, bugy, nefunkcni skilly a forced group grind.



Craft je v týhle hře opravdu zvláštní, ale co, prostě tahle neni tak o volnosti jako třeba SWG. Tam můžeš cokoliv, někoho to baví, někoho ne. EQ2 je od první vteřiny mnohem lineárnější.

S bugy sem se tu setkal jen málo. Když si to porovnáš se stavem SWG po roce existence....

Jestli nefunkčními skilly myslíš ability tak to je opravdu něco jinýho. Jo, někerá z nich určitě nefungujou (takovejch moc neni), a některý z nich sou nudný a relativně neužitečný. No a? Nemůžeš na každym levelu dostat něco úplně novýho.

Forced group grind... tim myslíš co? Já zaprvé negrinduju, zadruhé skoro nechodim ve družině, a zatřetí mě k tomu nikdo nenutí. Questy se daj pohodlně plnit buďto solo nebo třeba ve dvou, když sou náročnější tak si družinu najdu, hustota hráčů je tu dost veliká (Splitpaw).

I když třeba ten Gobblerock dungeon už mě začíná štvát, od tý doby co ho spustili sem tam nikoho nepotkal... holt to chce tu guildu, ale do tý přece může vstoupit i solo hráč kerej akorát občas potřebuje pomoc. Existujou guildy jejichž jedinym cílem je aby si hráči pomáhali plnit questy, existujou RP guildy, existujou "family" guildy, raid guildy...


"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 29/01/2005 :  11:52:50  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
ostatne podle poslednich pruzkumu ma wow vyrazne - cca ctyrnasobne vyssi odpadovost nez EQ2 , samozrejme je to zamerenim na masy, ale holt taky ty masy vetsinou naprosto zklame , protoze jediny co wow dokaze je hrace od mmorpg odradit, protoze solovku s chatem navic muzou mit i bez mesicnich poplatku



Zajimam se o deni kolem mmorpg, ale tahle studie mi asi unikla. Kde ten posledni pruzkum muzu najit?
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 29/01/2005 :  13:37:19  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
z wow lidi odchazeji spis kvuli technickym problemum se servery, neni tyden, aby blizzard nemusel neco napravovat, naposledy dali hracum cely tyden hrani navic... i kdyz vetsina tech probemu je evidentne zpusobena prostym pretizenim serveru.

kazdopadne netusim, co dava Perthovi pravo me urazet jen proto, ze mam jiny nazor. pokud te tak strasne stve, ze se EQ2 blizi svym pojetim masam, taksi stezuj na ofic. forech, nadavej game directorovi, ale me prosim vynech.

rahman - u sola v EQ2 po lvl 20 neni problem ani tak v tom, ze by snemel co delat jako v tom, ze nemas moznost delat neco efektivne, coz mel zmenit ten velkej lednovej update se solo questama a posledni update upravujici reward a dalsi veci. pokud i vvyojari priznaji, ze po llv 20 nastal pro solo hru zasadni problem, tak to asi tak bude, at si zastanci HC hry tvrdi, co chteji.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 31/01/2005 :  09:04:30  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Jak se tu někdo ptal - jsem healer level 26 (konkrétně Warden).
Solo jsem schopen hrát bez problémů. Více umírám, než v grupě (komu to ale vadí, že jo).

Na svém levelu jsem schopen bez problémů dát v NEctulousu solo zelené, solo modré, solo bílé.Pokud jsou zgrupované tak dám tak grupu dvou zelenejch, někdy grupu dvou modrejch, podle toho, jakou dělají damage a jaký mají miss. grupu dvou zelených trojuhelník dám taky.

Vzhledem k tomu, že používám POUZE jídlo a pití, které si summonu,t zn to nejslabší, co můžu mít, podle mého bych toho možná dal i víc, jelikož se někdy stane, že mi dojde mana.

Pokud enní lag, nemám problém to ustát. Má na sobě svých 5 buffů, při boji mám na sobě ještě navíc 3 stackující se damage shieldy, používám dva stackující se regeny, které podle situace prokládám healem (který má i částečný regen) a dalším normálním healem. NA krizové situace mám instant heal kouzlitelný i za běhu.

Damage dělám z důvodu využití many převážně pomocí DOT kouzel (mám dvě stackující se) které používám v rámci HO. Tu a tam to proložím na silnou potvoru debufem případně DDčkem.

Jak říkám, se solo nemám nejmenší problém - samozžejmě některý místa jako Fallen gate nejsou na solo příliš vhodná vzhledem k povaze mobů, ale tak tam lézt nemusím ne? (i když jsem tam také soloval).

Když jsem ve dvojce nebo trojce s jedním nebo 2 wizzardy, tak tankuju. Zase žádný problém. Z mého hlediska je solo super. Po patchi zaměřeném na solo jsem zaregistroval pouze lepší expu, což mě nijak neurazilo.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 31/01/2005 :  09:26:23  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
No, kazdej co ho bavi zejo. Mne bavi (aspon cas od casu) solo, protoze vetsina lidi se kterejma sem se zgrupoval vzdycky jen zmatene mackala cudliky az jsme vsichni zhebli, i kdyz slo o moba kteryho jsem dal bez problemu solo.
Co mi vadilo je, ze questy ktery jsem mel zeleny nebo hur jsem nebyl schopnej dodelat, protoze zabit 10 runecasters, kdyz jsou v groupach po 4 a ani jeden jedinej neni solo... to je pruda. Nebo zabit 15 highwaymanu... V Ant. existuje jeden jedinej (pry je nekde jeste druhej ale nenasel jsem ho) solo highwayman, na kteryho se stoji fronta. At mi nikdo nerika, ze se highwaymani, nebo runecasteri nikdy nejsou vys*** ... tam preci sakra solo sou!
Chapu, ze spousta lidi hraje MMORPG hlavne kvuli tomu ze hraje s groupou, jeste lip pokud je stabilni. Ja vas chapu ze vas to bavi. Kdyz jsem potkal lidi co to umeli tak mne to taky bavilo, ale taky mne bavi solo... questovani, objevovani cestou harvesteni...
Prijde mi trochu nefer kdyz jako solo jsem uplne out (a kdo rekne bez hrat WOW je bambula :)).

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 31/01/2005 :  09:43:23  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vtmar6n
Prijde mi trochu nefer kdyz jako solo jsem uplne out (a kdo rekne bez hrat WOW je bambula :)).

norozdil od nekterych ceskych hracu si ten problem SOE uvedomilo, cetl si ofic clanek na eq2players bog changes for solo and small groups?
ja jsme hrla od te doby jen tri hodiny a moc sem si nevsiml, ze by v antonice byly solo potvroy potrebny na questy... taky sem dodelaval asi pet gnollich questu na sedejch potvorach :(
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 31/01/2005 :  09:44:41  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Podle me je solo idealni na vyplneni pauzy kdyz lidi co s nema chodim v grupe maji jinou praci - craft, singl questy ktere treba nemam, cekani az vyprsi timer do zony atd.

Tzn. Ze neni problem hrat solo den, dva, mozna i tyden V KUSE ale imho je lepsi grupa. Komu vyhovuje solo tak to jde porad - o tom jsem presvedcen. Jenom je to casem asi nuda a clovek prichazi o 1/2 veci ve hre protoze je proste solo neda - coz je SPRAVNE. Stezovat si ze jako solo nemam vse nebo ze leveluji pomalu mi prijde jak klasicky brekot maleho decka v duchu "buuu ja chci to auticko co ma Honzik taky!"

To vse imho btw.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 31/01/2005 09:46:24
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 31/01/2005 :  10:22:46  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
Pardon, ale solovat se da v EQ2 velice dobre...
TO ze se NEDA odsolovat heritage quest, je snad normalni ne? a vic jak polovina questu se da solovat a to docela bez problemu a kdyz ne, tak si proste clovek pocka az ty potvory nebudou rudy, ale modry. Proste a jednoduse, rovnice zni GROUP = lepsi questy = lepsi odmena, a SOLO = slabci questu = horsi reward.
Jinak skoro kazdej quest se da udelat solo, zalezi jen na tom, jakej ses level. Ano nekomu pride trapny plnit zeleny questy, ale me to bavi, protoze si je i odsoluju (nektere) a nejde me o reward (stejne u beznych questu je o nicem :P), ale o zabavu a prozkoumani vseho moznyho...

jeste se vratim k solovani napriklad guardiana. Attro muze potvrdit ze na lvl 33 sem dal solo lvl 32 v EL. Samotnyho me to prekvapilo ze ten smetak me proste nehitne... Tim sem si potvrdil ze SOLO je jen a pouze o vybaveni (u guardiana), protoze vedle me masil solo potvory guardian lvl 35 a od tech levelu 32 (pro nej zeleny) SOLO verzi brouku dostaval docela na frak. Prozkoumal sem ho a mel agil 82 (oproti me 108) STR 86 (ja mam 96) a jinak mel hromady AC, ale k cemu mu sou, kdyz ho ta potvora hitovala kazdou druhou ranou ?

solovani po levelu 20 je presne takove jake ma byt po celou dobu, akorat jim to proste uteklo pod levelem 20, tam je to spatne :))

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 31/01/2005 :  10:32:27  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Bohuzel nejbeznejsi a nejsnazsi zpusob plneni questu pro lidi bez perma grupy (protoze schanet lidi nahodne na pomoc pri questu....) je:

Grind do chvile kdy quest mob zesedne. Zabiti sediveho. A zase dokola.

TW: tuhost mobu je dost zvlastni - potreboval jsem zabit nejaky castery co byli v grupach po 4. na lev 21 na mne byli zeleny(obcas^).
Skusil jsem zhebnul jsem behem 10sec.
Na lev 22 zesedli.
Skusil jsem a ani mne neskrabli.....
Ten zlom byl proste strasne ostrej.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,91 seconds. on eygor Snitz Forums 2000