Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Hardware, připojení na internet ....
 jakou grafickou kartu v dnešní době
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 17/07/2012 :  09:26:11  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Zdar, odešla mě grafika GTX460 a potřebuji si objednat novou. Absolutně jsem ztratil krok s dobou a netuším jaký grafiky jsou dnes považovány jako nejlepší kup ale s výhledem používání aspoň 2 let.
Nechci žádnou top kartu za 10K+ ale ani výběhový model.
Umí někdo poradit ideální co nejtišší kartu na dnešní dobu?
Spíše ATI. nVidia GTX460 mě dost zklamala.

Očekávám od toho maximální detaily vetšiny dnešních her při rozlišení 1920x1080.


Noe

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/07/2012 :  09:57:29  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
s ati a hrama nezbyva nez poprat hodne stesti :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 17/07/2012 :  10:24:17  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

s ati a hrama nezbyva nez poprat hodne stesti :)



hele koukej poradit. Kdyby ti odešly 2 nVidie z posledních 3 karet co jsi měl tak by jsi taky koukal po ATI :)


Noe

Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 17/07/2012 :  10:30:49  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

s ati a hrama nezbyva nez poprat hodne stesti :)


Pertho ty jsi zamrznul tak v roce 2000 ne?

P.S. ATI už pár let neexistuje, abysme nazývali věci pravými jmény :P
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 17/07/2012 :  10:43:08  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Horký kandidát ... něco proti? Co vy na to a koukejte se vyjádřit k tématu hehe

http://diit.cz/clanek/test-sapphire-radeon-hd-7750-ultimate-pasivne-chlazeny

http://www.czc.cz/sapphire-hd-7750-ultimate-1gb-gddr5/104660/produkt


Noe

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 17/07/2012 :  10:55:36  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Obecne k tematu ATI/AMD:)
Ja jedu na ATI od 9600 XT a funguju. Po HW strance jeden problem a to ze prestal vetrat vetrak v zarucni dobe.
Po SW strance, tu a tam se neco najde, ale nikdy se mi nestalo, ze si s ATI neco nezahraju.

Co se konkretne modelu tyce, ja si kupoval dycky, stredni vyssi:) Coz v dnesnim pojeti je ta 770 (tusim ze mam 5770).
A pasiv je fajn, pokud nemas v kompu tak jako tak dalsi 4 vrtule, pak se ztrati:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 17/07/2012 :  11:14:37  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
tak to je velice obmedzeny interval, ked si mal GTX460 a zaroven nechces platit 10k+ ...

Ja som v piatok rezignoval a kupil som GTX580 (350euro) a skoro som omdlel, mal som GTX295 ale GW2 a TSW uz mi nesli na full. TSW mi dokonca pisalo, ze nemozem aplikovat ULTRA detaily lebo nemam dost ramky na karte a o specialnych featurach ani nehovorim (motion blur, FSAA, teselacia). Vrazil som tam tu 580 a skoro som odpadol, vsetko zapnute a 100+ FPS. 1920x1200.

Kamos ma tiez 460 a hovori, ze on TSW nemoze hrat ani na HIGH detaily. Takze tipujem, ze ta moja GTX295 bola dokonca silnejsia ako ta jeho 460. Nech sa vyjadria ostatni, ci existuje nejaka karta medzi 460 a 580 s dobrym pomerom cena/vykon

MMO traveller
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/07/2012 :  12:04:27  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
osobne bych uz do ati nesel, zkusenosti mam presne opacne, ted ma vyjit v blizke dobe 660Ti, jinak bych sel do 670 (ale to uz je prave grafika za 10K), ale pokud to ma byt Ati tak to poradit nedokazu, snad jedine jako zarazku pod dvere

http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/24538-graficke-karty-geforce-gtx-660-budou-dostupne-v-puli-srpna

http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/24080-grafika-asus-geforce-gtx-670-dcu-ii-prekona-i-gtx-680

lastfm

Edited by - Rashaverak on 17/07/2012 12:09:39
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 17/07/2012 :  12:35:37  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

osobne bych uz do ati nesel, zkusenosti mam presne opacne, ted ma vyjit v blizke dobe 660Ti, jinak bych sel do 670 (ale to uz je prave grafika za 10K), ale pokud to ma byt Ati tak to poradit nedokazu, snad jedine jako zarazku pod dvere

http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/24538-graficke-karty-geforce-gtx-660-budou-dostupne-v-puli-srpna

http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/24080-grafika-asus-geforce-gtx-670-dcu-ii-prekona-i-gtx-680



nechci už trhat žádné rekordy, HighEnd grafiky už taky nechci, jak jsem pochopil z minulých let tak je stejně využiji naplno až po 2-3 letech kdy se stanou lowendem a za uštřený prachy jsem mohl 2x upgradovat na výkonnější kartu.

Kamarád co staví kompy mě naopak varuje od nVidie které reklamuje prý mnohem častěji než AMD u kterých reklamace takřka nezná.

To zde fakt není nikdo kdo umí doporučit kartu s dobrým poměrem cena/výkon na dnešní dobu?



Noe

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/07/2012 :  13:58:31  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja ted mam 6850 v crossfiru, pomer cena vykon v dobe kdy jsem je kupoval byl vynikajici, dneska bych tipnul to bude podobne. osobne uz bych do toho nesel, ne kvuli hardwaru ale kvuli tomu ze ati podle me neumi delat drivery/nebo malo podplaci ty co delaj hry aby optimalizovaly primarne pro ne, to je vicemene jedno, pro me jako koncoveho uzivatele je to ve vysledku jedno. Nevim jak je to sporuchovosti, myslim ze u predchozi generace nvidia 5xx a amd 6xxx bylo amd o trochu hardwarove ve predu, u soucasne generace bych rekl ze si pozici prohodily ale po softwarove strance amdcku nemuzu prijit na jmeno.

Nedavno ceskym webem prosli kratke clanky o tom jak Linus kritizuje nvidi za drivery pro linux ... inu pro me jako pro hrace pouzivajiciho windows, pokud to znamena ze se o to vice soustredi na drivery pro okna to je jenom dobre.

lastfm
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 17/07/2012 :  15:16:50  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Souhlasím, že crossfire je kapitola sama pro sebe. Do toho nikdy nepudu:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 17/07/2012 :  16:26:25  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
nechci už trhat žádné rekordy, HighEnd grafiky už taky nechci, jak jsem pochopil z minulých let tak je stejně využiji naplno až po 2-3 letech kdy se stanou lowendem a za uštřený prachy jsem mohl 2x upgradovat na výkonnější kartu.

Kamarád co staví kompy mě naopak varuje od nVidie které reklamuje prý mnohem častěji než AMD u kterých reklamace takřka nezná.

To zde fakt není nikdo kdo umí doporučit kartu s dobrým poměrem cena/výkon na dnešní dobu?




http://pctforum.tyden.cz/viewforum.php?f=93

HW uz davno nesleduju, ale pokazde kdyz jsem v poslednich cca 5ti letech potreboval zjistit co je zrovna vyhodna koupe, tak mi to forum dost dobre poslouzilo (nejen na grafiky).

Btw, taky mam ATI 6850 a naprosta spokojenost.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/07/2012 :  17:18:36  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ono nejde o vyrobce cipu ale toho kdo to sklada podle toho jsou spi ty reklamace
spatny zkusennosti mam s komponentama dlouhodobe od ASUS a gigabyte posledni dobou jak ktera serie a je treba to prvne pohledat na zahranicnich forech

s cipem jako takovym proste bohuzel stale plati, ze napr nvidia - 1 den po vyjiti secret worldu vysly beta ovladace pro DX11 karty s optimalizaci pro tuto hru

stalo se nekdy v posledni dobe neco podobnyho s optimalizaci ovladacu s kartama s cipem ati (amd) ? ja mam pocit, ze jsou radi kdyz v radu tydnu az mesicu vyresi fps dropy a vypadky textur

jinak v TSW mel zatim s grafikou ve fusangu jeden znamej zasadni problem s fps a mel 5770 od amd :)

osobne na tvym miste bych se vubec nebral mainstreamu nvidie napr.
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007K0BX6O213K9
v pripade touhy po vyssim vykonu a nechuti cekat na 660, uz moc moznosti s cipem od nvidie neni
a do hernich pc proste nemam dobry zkusennosti s kartama amd, za posledni rok jsem skladal cca 15 pc na hry a tri lidi trvali na karte od amd
2 z nich si neustale stezuji ze jim ta a ta hra nejede jak ma a hledaji novy ovladace po vsech certech jestli je nekde nekdo neprepsal

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 17/07/2012 17:20:12
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 17/07/2012 :  18:08:07  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Ja mam 570 od toho co vysel RIFT a jsem spokojenej, konkretne http://www.alza.cz/gainward-gtx570-1-28gb-ddr5-gs-goes-like-hell-d266620.htm jedina nevyhoda ale to me netrapi (tebe by to trapilo) je hlucnost pri plnem vykonu. Kazdopadne cena je jen o kousek vyssi nez u 560. Myslim ze jsem tehdy hledal kartu s display porten a ne vsechny ho mely.

Black
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/07/2012 :  18:43:45  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Ja mam 570 od toho co vysel RIFT a jsem spokojenej, konkretne http://www.alza.cz/gainward-gtx570-1-28gb-ddr5-gs-goes-like-hell-d266620.htm jedina nevyhoda ale to me netrapi (tebe by to trapilo) je hlucnost pri plnem vykonu. Kazdopadne cena je jen o kousek vyssi nez u 560. Myslim ze jsem tehdy hledal kartu s display porten a ne vsechny ho mely.



jojo ze zacatku kdyz jsou ty karty novy neda se moc vybirat jakej chladic to ma na sobe, znam to s mou GTX 480 , kterou mam no ani nevim ktera hra tehdy vysla :D ale jsem rad, ze pri hrani pouzivam headset a i tak uz sem si parkrat pohraval s myslenkou na bud novou grafarnu nebo aspon chladic, ale kdyz ona tim svym vykonem zatim porad staci

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 17/07/2012 :  20:31:33  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Black
jedina nevyhoda ale to me netrapi (tebe by to trapilo) je hlucnost



jojo ze zacatku kdyz jsou ty karty novy neda se moc vybirat jakej chladic to ma na sobe, znam to s mou GTX 480 , kterou mam no ani nevim ktera hra tehdy vysla :D ale jsem rad, ze pri hrani pouzivam headset a i tak uz sem si parkrat pohraval s myslenkou na bud novou grafarnu nebo aspon chladic, ale kdyz ona tim svym vykonem zatim porad staci


Mas tip na konkretni kartu co neni hlucna? Z ty Blackovy karty me huci v hlave i pres skype natoz ji mit fyzicky vedle sebe. Hlucnost je pro me asi dulezitejsi nez uplne top high detaily.

Edit: hodne uvazuji o teto karte pokud je ten vetrak na karte fakt tak bezhlucnej ... Predpokladam ze hlucnost bude diky stejnemu vetraku take tak nizka jak pisi u te nvidie na kterou hodil odkaz Pertha. Jen doufam ze to je fakt tichy :)
http://www.czc.cz/msi-r7850-twin-frozr-2gd5-oc/104886/produkt


Noe


Edited by - Noe on 17/07/2012 21:11:53
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/07/2012 :  21:39:15  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
mohla by byt :)
btw ne ze mi budes volat, ze spustis secret world a mas cernou obrazovku a jen ti hraje hudba :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 17/07/2012 :  22:59:56  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Nejlepší je z mýho pohledu podívat se po high-ende z předchozí generace. Máte pak velkou šanci, že už jsou odladěný ovladače, a dá se dohledat kdo s tím má jaký zkušenosti, a jestli není nějakej zásadní globální problém.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/07/2012 :  00:37:12  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Mám půjčenou low-end kartu Radeon HD 5670 512MB a kupodivu zvládá Secret na High 1920x1080 zcela plynule. Ultra nastavení mě nejde zkusit protože hra píše že vyžaduje více než 710 MB paměti.

V tomto kontextu se skoro mám chuť vrátit k té pasivní HD 7750 kartě viz můj vrchní post. Moc tomu nerozumím, ale ta by měla být mnohem výkonnější než stará HD 5670 karta ... takže by mohla zvládnout i Ultra nastavení.




Noe

Go to Top of Page

Gullsy
Starting Member

10 Posts

Posted - 18/07/2012 :  00:40:22  Show Profile Send Gullsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Horký kandidát ... něco proti? Co vy na to a koukejte se vyjádřit k tématu hehe

http://diit.cz/clanek/test-sapphire-radeon-hd-7750-ultimate-pasivne-chlazeny

http://www.czc.cz/sapphire-hd-7750-ultimate-1gb-gddr5/104660/produkt



Přitlač na 7770 a budeš happy.

Nebo nebuď lamer a projdi si nějaký weby, aby ses vzdělal. www.ddworld.cz, www.pctuning.cz, www.svethardware.cz

Edited by - Gullsy on 18/07/2012 00:40:43
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/07/2012 :  08:05:38  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
k tomu bych jen pridal komentar ze ddworld.cz je web fanaticky oddan amd, zatimco pctuning je podobne pokriven na stranu nvidie (i kdyz dle meho nazoru trochu mene nez ddworld opacnym smerem)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 18/07/2012 08:05:50
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1331 Posts

Posted - 18/07/2012 :  14:31:30  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
pokud by ses nechal premluvit k AMD/ATI, pak http://www.zive.cz/bleskovky/amd-snizuje-ceny-radeonu-hd-7870-7950-a-7970/sc-4-a-164579/default.aspx

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 18/07/2012 14:36:31
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 23/07/2012 :  11:40:21  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
tak jsem nakonec objenal tuhle http://www.czc.cz/sapphire-hd-7850-oc-2gb-gddr5/104835/produkt


Noe

Go to Top of Page

Neo
Starting Member

neo2

7 Posts

Posted - 23/07/2012 :  12:44:59  Show Profile Send Neo a Private Message  Reply with Quote
Pochvalte mu to někdo...
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 23/07/2012 :  13:33:52  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

tak jsem nakonec objenal tuhle http://www.czc.cz/sapphire-hd-7850-oc-2gb-gddr5/104835/produkt



Jako asi dobry, jen me zarazi ze karta popdoruje jen DirectX 10.
Fakt si nechtel neco s Directx 11?

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 23/07/2012 :  14:21:46  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
2 Demawend: kde jsi to vykoukal - já čtu u karty podpora DirectX: 11,1

2 Matrix: Nechápu oč ti jde, přijde mě slušnost napsat pro co jsem se rozhodl a tím ukončit diskuzi když jsem jí založil a nemyslím si že bych se zrovna touto kartou nějak vytahoval. I když je mi jasný, že na tvým nickem je někdo kdo má mnohem víc postů.


Noe

Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 23/07/2012 :  15:03:15  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
karta střední třídy teď stojí 6k ? drsný :)
Go to Top of Page

Neo
Starting Member

neo2

7 Posts

Posted - 23/07/2012 :  15:08:38  Show Profile Send Neo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

2 Demawend: kde jsi to vykoukal - já čtu u karty podpora DirectX: 11,1

2 Matrix: Nechápu oč ti jde, přijde mě slušnost napsat pro co jsem se rozhodl a tím ukončit diskuzi když jsem jí založil a nemyslím si že bych se zrovna touto kartou nějak vytahoval. I když je mi jasný, že na tvým nickem je někdo kdo má mnohem víc postů.



Jo, nicky střídám často. Pokaždé, kdy se mi zachce. A postuju taky kde chci a co chci, dokud mě to baví. Můžeš mě ignorovat, pokud tě to baví, nebo mě můžeš mazat, pokud tě seru, to jsou tvoje problémy, tak si je vyřeš.

Fakt je, že mám důvod si z tebe dělat prdel, stejně jako další, jak vidím... a měl bys být rád, že se vůbec obtěžují.

Akkamov, Gullsy, Neo
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 23/07/2012 :  16:07:55  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Neo
Jo, nicky střídám často. Pokaždé, kdy se mi zachce. A postuju taky kde chci a co chci, dokud mě to baví. Můžeš mě ignorovat, pokud tě to baví, nebo mě můžeš mazat, pokud tě seru, to jsou tvoje problémy, tak si je vyřeš.

Fakt je, že mám důvod si z tebe dělat prdel, stejně jako další, jak vidím... a měl bys být rád, že se vůbec obtěžují.

Akkamov, Gullsy, Neo

aha aha, takze nic jineho nez jen dalsi zmrd, co si dela kde chce co chce..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 23/07/2012 :  16:26:28  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
Díky moc za tipy a Guršovi za odkaz - řeším už delší dobu podobný problém. Karta sice funguje, ale moc už nestíhá - do launche GW2 chci novou v cca stejné cenové relaci - měl jsem vybranou 560Ti, ale ještě to asi přehodnotím :)

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 23/07/2012 :  16:31:06  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
aha aha, takze nic jineho nez jen dalsi zmrd, co si dela kde chce co chce..


Je to horší ... Bohužel je to můj vlastní bratr.

2 bracha: budu rad pokud mě dále budeš ignorovat jak v životě tak i v matrixu, ale jsem rád, že byť touto formou mě občas dáš najevo, že stále žiješ. Odpověď teď fakt netřeba stačí zase za pár měsíců (let).


Noe

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 23/07/2012 :  16:43:59  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sorrow

Díky moc za tipy a Guršovi za odkaz - řeším už delší dobu podobný problém. Karta sice funguje, ale moc už nestíhá - do launche GW2 chci novou v cca stejné cenové relaci - měl jsem vybranou 560Ti, ale ještě to asi přehodnotím :)


Tu 560 Ti jsem taky zvažoval defakto obe karty stojej stejne tak nakonec vyhrala novejsi technologie, display port a hlavne spotřeba + nizka hlucnost a samy dobry ohlasy na ten radeon od Saphire.
Test: http://extrahardware.cnews.cz/sapphire-radeon-hd-7850-oc-test-recenze-review


Noe

Go to Top of Page

Neo
Starting Member

neo2

7 Posts

Posted - 23/07/2012 :  19:37:53  Show Profile Send Neo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by JerzeeG
aha aha, takze nic jineho nez jen dalsi zmrd, co si dela kde chce co chce..


Bohužel je to můj vlastní bratr.



To je asi nějaký omyl.
Go to Top of Page

Neo
Starting Member

neo2

7 Posts

Posted - 23/07/2012 :  19:38:32  Show Profile Send Neo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Neo
Jo, nicky střídám často. Pokaždé, kdy se mi zachce. A postuju taky kde chci a co chci, dokud mě to baví. Můžeš mě ignorovat, pokud tě to baví, nebo mě můžeš mazat, pokud tě seru, to jsou tvoje problémy, tak si je vyřeš.

Fakt je, že mám důvod si z tebe dělat prdel, stejně jako další, jak vidím... a měl bys být rád, že se vůbec obtěžují.

Akkamov, Gullsy, Neo

aha aha, takze nic jineho nez jen dalsi zmrd, co si dela kde chce co chce..



Přesně.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 24/07/2012 :  08:13:43  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Také se připojím k diskuzi.
Má cenu kupovat 560ti do sestavy s procesorem Intel Core 2 Duo E8400 @ 3,6 GHz ? Nebo už to vážně chce komplet novou sestavu?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Gullsy
Starting Member

10 Posts

Posted - 24/07/2012 :  09:15:12  Show Profile Send Gullsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Také se připojím k diskuzi.
Má cenu kupovat 560ti do sestavy s procesorem Intel Core 2 Duo E8400 @ 3,6 GHz ? Nebo už to vážně chce komplet novou sestavu?



Záleží na hře. Na nové už to tvoje CPU bude velká brzda.

http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/24529-the-secret-world-zajimave-mmorpg-s-podporou-directx-11?start=5

PS: Takže mě Noe nebo nějaký admin bloknul účet Neo? Nejde mi lognout. Pokud ano, tak prosím zdejší mrdky, aby blokly i tento účet.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1331 Posts

Posted - 24/07/2012 :  11:45:28  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gullsy
Záleží na hře. Na nové už to tvoje CPU bude velká brzda.

http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/24529-the-secret-world-zajimave-mmorpg-s-podporou-directx-11?start=5

PS: Takže mě Noe nebo nějaký admin bloknul účet Neo? Nejde mi lognout. Pokud ano, tak prosím zdejší mrdky, aby blokly i tento účet.



u tech procesoru jsou dost velky skoky .. mit 4 roky starou sestavu znamena problem ..

k banu: Akkamov, Gullsy, Neo .. kdyz tu nechces bejt, tak co se divis ze ti nejde lognout.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 24/07/2012 :  12:49:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
mno nevim, ani bych se nedivil kdyby u vetsiny her byl rozdil mezi i5 a c2duo tak 2 framy. obzvlaste ve vyssim rozliseni

lastfm
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 24/07/2012 :  13:22:05  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
taky bych to s těma procesorama neviděl moc dramaticky, ale ono to dost záleží hru od hry, některý dokážou procesor pěkně potrápit ...
Go to Top of Page

Gullsy
Starting Member

10 Posts

Posted - 24/07/2012 :  15:04:39  Show Profile Send Gullsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by Gullsy
Záleží na hře. Na nové už to tvoje CPU bude velká brzda.

http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/24529-the-secret-world-zajimave-mmorpg-s-podporou-directx-11?start=5

PS: Takže mě Noe nebo nějaký admin bloknul účet Neo? Nejde mi lognout. Pokud ano, tak prosím zdejší mrdky, aby blokly i tento účet.



u tech procesoru jsou dost velky skoky .. mit 4 roky starou sestavu znamena problem ..

k banu: Akkamov, Gullsy, Neo .. kdyz tu nechces bejt, tak co se divis ze ti nejde lognout.



Chci tu bejt pod nickem Neo, ovšem nějakýmu buzíkovi se to nelíbí. Pokud tady rozhoduje o banech buzík, tak tu nechci bejt vůbec, to máš recht - a ať mě tu raději zablokují úplně. Dokud to neudělají, tak budu chtít odblokovat nick Neo a budu tvrdit, že tu rozhodují buzíci... sem tam, když dostanu chuť tu na něco zareagovat pro normální lidi.

Go to Top of Page

Gullsy
Starting Member

10 Posts

Posted - 24/07/2012 :  15:08:36  Show Profile Send Gullsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

taky bych to s těma procesorama neviděl moc dramaticky, ale ono to dost záleží hru od hry, některý dokážou procesor pěkně potrápit ...



Mám zkušenost s Age of Conan, C2D 8300 na 4Ghz s GTX 280. Když jsem taktnul na 4,2 GHz, FPS výrazně poskočily. AoC je jedna z her, které jsou na CPU hodně závislé. Záleží fakt na hře, pokud to bude hra, která dokáže potrápit Hi-End compy, tak tam ten procík bude nejspíš zaostávat a srážet celkový výkon hodně dolů.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 24/07/2012 :  16:16:16  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
to jsou dve trochu odlisne veci, takt jader a mnozstvi jader, zatimco takt se projevi vzdy (pokud ta hra procesor vubec vyrazneji vyuziva) tak mnozstvi jader se projevit vubec nemusi.

mam pocit ze dost casto je na procesoru zavisla jen urcita cast, rekneme treba stiny, pokud je clovek vypne muze hru hrat treba na 8 let starym procaku bez problemu. Aspon si myslim ze takhle nejak to funguje.

Jak bylo receno zalezi jak je to napsane.

lastfm
Go to Top of Page

Gullsy
Starting Member

10 Posts

Posted - 30/07/2012 :  05:30:23  Show Profile Send Gullsy a Private Message  Reply with Quote
http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/24643-velky-test-27-grafik-predstaveni-modelu-nvidia-geforce?start=1

Účet Neo je stále bloklý vy buzeranti. Proč?
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 31/07/2012 :  14:33:53  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Jestli to s tím bratrem nebyla recese, docela Noeho lituju, že má v rodině duševně vyšinutýho debílka.
Go to Top of Page

Gullsy
Starting Member

10 Posts

Posted - 01/08/2012 :  14:40:45  Show Profile Send Gullsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Jestli to s tím bratrem nebyla recese, docela Noeho lituju, že má v rodině duševně vyšinutýho debílka.



Octopussy, tak jak to je s tím účtem Neo? Ty jsi tu admin?
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1331 Posts

Posted - 01/08/2012 :  14:46:09  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gullsy
Octopussy, tak jak to je s tím účtem Neo? Ty jsi tu admin?


ne, je to rumovy kral ... problemy adminu jsou pro nej malicherne
pochybuju ze ti bude cokoliv obnoveno, .. chovat se jako debil v defakto uzavrene komunite a domahat se nasledne cehokoliv, je imho naivni .. gl jinde

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Gullsy
Starting Member

10 Posts

Posted - 01/08/2012 :  23:51:40  Show Profile Send Gullsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by Gullsy
Octopussy, tak jak to je s tím účtem Neo? Ty jsi tu admin?


ne, je to rumovy kral ... problemy adminu jsou pro nej malicherne
pochybuju ze ti bude cokoliv obnoveno, .. chovat se jako debil v defakto uzavrene komunite a domahat se nasledne cehokoliv, je imho naivni .. gl jinde



Jo v pohodě. Přišel jsem, zjistil jsem, co jste zač, odešel jsem. ... :-)
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 02/08/2012 :  05:42:14  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Jsi tu ještě?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000