Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 Stejný server / guilda (hlavně pro exEQ2 hráče)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 09/12/2011 :  11:11:43  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
Hoj, chtěla jsem se zeptat, jestli se pár lidí sleze na stejnym serveru, abysme si mohli zase zahrát spolu.

Pro exPohodáře - založila jsem když tak topic http://pohodari.pvp.cz/index.php?topic=1328.0

Tak snad se nějak rozumně slezeme. Naštěstí není potřeba tolik lidí ani na grupy ani na raidy.

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/12/2011 :  12:11:59  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Servery budou přiděleny registrovaným guildám, já skončím asi na českým serveru (golden circle), Kuzma asi na ruským (MDK):) bo nemají vazby.
Ne že by se server pak nedal změnit, ale víc se o tom neví:)

Jinak ofc imperium pvp

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 09/12/2011 12:12:21
Go to Top of Page

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 09/12/2011 :  12:31:57  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
No proto si uděláme guildu až ve hře, ne? Nebo to nejde?
Ale jinak se na tebe těším, Fildo!
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/12/2011 :  12:45:52  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
De, ale server ti reknu az 13.12.

A jak uz sem psal, budes si muset vybrat mezi mnou a Kuzmou, tak jako dycky

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/12/2011 :  12:46:58  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

De, ale server ti reknu az 13.12.

A jak uz sem psal, budes si muset vybrat mezi mnou a Kuzmou, tak jako dycky


nebo pockat tri tydny :) nez bude Kuzmovi samotnymu v guilde smutno

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 09/12/2011 :  12:54:18  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
GC nejde na euro pvp?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/12/2011 :  13:02:34  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

GC nejde na euro pvp?


:) nevime kam nas to soupne

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 09/12/2011 :  14:24:49  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
No totok, já teda nechci, aby se mnou někdo manipuloval a řikal mi, na jakej server půjdu. To je hnus. :)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/12/2011 :  14:37:18  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Terudit

No totok, já teda nechci, aby se mnou někdo manipuloval a řikal mi, na jakej server půjdu. To je hnus. :)


Vybrat si muzeš. Kdyz se to veme kolem a kolem, tak nevim presne v cem je prinos, pokud ty prideleny nebudou mit nejaky servery/nebudou servery lockly pro novy postavy.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/12/2011 :  15:14:30  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

De, ale server ti reknu az 13.12.

A jak uz sem psal, budes si muset vybrat mezi mnou a Kuzmou, tak jako dycky



Kuzma snad není leader MDK v této hře nebo ano? Pokud se nepletu tak tomu bude tradičně šéfovat Araya případně Demawend pokud bude hrát.
Po zkušenostech z Riftu tomu doufám.

btw: Pertho máte v plánu vybrat stejný server jako MDK nebo půjdete svou cestou?


Noe

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/12/2011 :  15:17:46  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
Kuzma snad není leader MDK v této hře nebo ano?

Nevim, proc? Souvisi to nejak s topicem?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/12/2011 :  15:30:10  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by tojejedno

De, ale server ti reknu az 13.12.

A jak uz sem psal, budes si muset vybrat mezi mnou a Kuzmou, tak jako dycky



Kuzma snad není leader MDK v této hře nebo ano? Pokud se nepletu tak tomu bude tradičně šéfovat Araya případně Demawend pokud bude hrát.
Po zkušenostech z Riftu tomu doufám.

btw: Pertho máte v plánu vybrat stejný server jako MDK nebo půjdete svou cestou?



primarne si vybirame eu pvp server s dostatkem cs/sk hracu, pravdepodobne nas to nekam soupne, a doufam ze dobre a nebudeme to muset menit abychom meli zakladnu lidi odkud brat pripadne "novacky" a kam vyhazovat idioty :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 09/12/2011 :  15:31:39  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Ja chci byt kazdopadne na stejnem serveru jako GC, je v tom nejakej problem se domluvit ? Tech PvP EU EN nebude tolik odhaduju dva. A nepredpokladam ze chcete jit na francouzkej nebo nemeckej.

Black
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/12/2011 :  15:31:49  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Nevim, proc? Souvisi to nejak s topicem?


jasně, že souvisí - když ne proto, že jsi tuto informaci tady uvedl tak třeba proto, že jsou lidé co by pod leaderstvím Kuzmy třeba uvažovali o jiné guildě.


Noe


Edited by - Noe on 09/12/2011 15:32:57
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/12/2011 :  15:35:16  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Ja chci byt kazdopadne na stejnem serveru jako GC, je v tom nejakej problem se domluvit ? Tech PvP EU EN nebude tolik odhaduju dva. A nepredpokladam ze chcete jit na francouzkej nebo nemeckej.



jak rikam ja budu jen rad kdyz budeme na stejnym ale GC pujde proste na server kde bude vetsina cz/sk komunity, sice tam bude tuna idiotu, ale bude tam snad i dostatek lidi normalnich na hrani, coz bohuzel napriklad kdybychom sli na server kde bude jen MDK bylo problematicky soude i podle reakci lidi z MDK na hru v te interni sekci

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/12/2011 :  15:37:10  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by tojejedno
Nevim, proc? Souvisi to nejak s topicem?


jasně, že souvisí - když ne proto, že jsi tuto informaci tady uvedl tak třeba proto, že jsou lidé co by pod leaderstvím Kuzmy třeba uvažovali o jiné guildě.


Na jeho vedouci schopnosti si muzeme otevrit vlastni topic:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 09/12/2011 15:37:28
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 09/12/2011 :  15:40:09  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
No ja nevidim problem si zalozit postavu rucne i na jinem serveru nez kterej budu mit doporucenej. Doufam ze i ostatni budou takhle rozumni. Jeste ale jedna vec tohle se musi udelat hned, nebudu se pak stehovat v prubehu hry.

Jinak co se tyce Kuzmy nemam s nim sebemensi problem jako v podstate s kymkoliv ze stare party kdo se o to bude dobre starat

Black

Edited by - Black on 09/12/2011 15:41:27
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/12/2011 :  15:40:17  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Ja chci byt kazdopadne na stejnem serveru jako GC, je v tom nejakej problem se domluvit ? Tech PvP EU EN nebude tolik odhaduju dva. A nepredpokladam ze chcete jit na francouzkej nebo nemeckej.


Kdyz se domluvite jedinne dobre.
Akorat jedna z tech guild bude imho muset zvednout zadek z pridelenyho serveru a zalozit se nekde jinde.
Jestli to je problem nebo ne, to uz je na dohode tech co tomu sefuji (stejne tak jako ty guildy spojit:S)

Nejjednodussi bude, kdyz nas to tam hodi samo. Jinak to proste bude o tom, "podte k nam", "ne podte vy k nam".

Edit: A dá se čekat, že pár hodin po rolloutu už se některým noliferům nebude chtít jet znovu na jiném serveru, takže ta dohdoa se musí udělat během pár hodin mezi tím, co oznámí kde kdo bude a otevřením early access serverů

Edit: Tolik jen ke tretimu velkemu schizmatu a proc tu Teru pisu o Kuzmovi a sobe.

Osobne se mi to taky nelibi ze bude par lidi co znam ve dvou guildach.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 09/12/2011 15:46:35
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 09/12/2011 :  15:44:11  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Tak tak, coz vetsinou byva problem ale jak rikam za sebe dovedu si predstavit se bez problemu premistit. Dovedu si predstavit se i spojit, coz by imho bylo to nejlepsi.

Black
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/12/2011 :  15:47:41  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Jestli to je problem nebo ne, to uz je na dohode tech co tomu sefuji


Doufejme tedy, že to budou leaderovat rozumní lidé.
On zrovna server může být nerozlousknutelný oříšek viz. Rift


Noe


Edited by - Noe on 09/12/2011 15:48:26
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/12/2011 :  16:14:01  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Jen tak pro info a klid tech co nevi...

Teruuuu... bud v klidu. Budes nas mit s Tojem pohromade

v MdK se hrat nechystam, protoze jsou tam lidi kteri vekem senilnej a jediny co delaj ze placou a vysiraj... ja radsi pohodicku

Takze doufam ze jsem Vas uklidnil vsechny.... Terudit pocinaje a Noem konce... vy co ste nekde ve stredu, si to nechte treba na cvrtek

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 09/12/2011 :  16:53:21  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Moc hezká diskuse. Obdobnou jsem viděl letos v létě na dětském hřišti a jednalo se o lopatku na písek mé 3 leté dcery.

Navrhuji založit co nejvíce guild po 1-3 hráčích na co nejvíce serverech. Hráč A si tím pádem nepoleze na nervy s hráčem B a hráč C může být leadrem guildy i přes to, že ho nechce hráč D. Bude to ku prospěchu i těch guild, protože 2 hráči se domluví snáze než třeba 10.

Dobrý na tom systému je i to, že se náhodou nepotkají ani na global chatu a můžeme nadále plošně šířit dobré jméno CZ komunity na všech serverech ve hře!
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 09/12/2011 :  19:09:41  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
ten socialni aspekt tehle her je fakt vzrusujici .... ani nevíte , jak me mrzí, ze jsem takovej asocial
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 09/12/2011 :  22:00:14  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Moc hezká diskuse. Obdobnou jsem viděl letos v létě na dětském hřišti a jednalo se o lopatku na písek mé 3 leté dcery.

Navrhuji založit co nejvíce guild po 1-3 hráčích na co nejvíce serverech. Hráč A si tím pádem nepoleze na nervy s hráčem B a hráč C může být leadrem guildy i přes to, že ho nechce hráč D. Bude to ku prospěchu i těch guild, protože 2 hráči se domluví snáze než třeba 10.

Dobrý na tom systému je i to, že se náhodou nepotkají ani na global chatu a můžeme nadále plošně šířit dobré jméno CZ komunity na všech serverech ve hře!



Ah, pockej, ty taky budes hrat tuhle hru? Damn, I want my money back! :)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 09/12/2011 :  22:55:39  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Ah, pockej, ty taky budes hrat tuhle hru? Damn, I want my money back! :)
Zalž si svou guildu Rahma. Na jiným serveru .
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 10/12/2011 :  00:08:55  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Rahman

Ah, pockej, ty taky budes hrat tuhle hru? Damn, I want my money back! :)
Zalž si svou guildu Rahma. Na jiným serveru .



To bych mohl, treba Mor do Krychli :)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 10/12/2011 :  01:01:51  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

To bych mohl, treba Mor do Krychli :)

To né, Mor do Krychli už založil Noe. Skus nějakou jinou nemoc, třeba Rýma do Kuli.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 10/12/2011 :  19:54:33  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO
To né, Mor do Krychli už založil Noe. Skus nějakou jinou nemoc, třeba Rýma do Kuli.


Klidně si to založ je volná, sklamu Vás já naopak jsem pro co největší integritu CZ hráčů.
.
A to že jsem si dovolil konstatovat, že bych nebyl dvakrát nadšenej z leaderování K po zkušenosti z Riftu není proto, že by mě osobně nějak vadil, naopak v reálu ho mám rád a rád sním pokecám, a nebylo to proto, že bych chtěl vyvolávat hádky nebo rozdělovat populaci, ale právě naopak doufám, že guildleadeři napříč budou z lidí co umí potlačit své ego a domluvit se s ostatními.
Takže schrnutě, doufám, že bude ideálně jedna větší G s několika rozumnými lidmi ve vedení a pokud více guild tak na stejném serveru


Noe


Edited by - Noe on 10/12/2011 19:55:37
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 10/12/2011 :  20:11:51  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
Čéče Noe, už to tu zaznělo několikrát a já to pořád nepochopil. Co bylo špatně v MN v Riftu? Sice to může vypadat jako těžkěj offtopic, ale můžeme se pak vyvarovat podobných chyb v dalších hrách - tedy pokud nějaké nalezneme.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 10/12/2011 :  21:25:13  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Nechci se vracet k Riftu, nehodlám rozvíjet žádný flame. Napsal jsem jeden svůj názor za kterým si sice stojím, ale psát to byl jasně omyl. Nechtěl jsem vyvolat žádný flame. Ukončeme tuto debatu a věnujme se doufejme světlým zítřkům.


Noe

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 10/12/2011 :  22:22:06  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Nechci se vracet k Riftu, nehodlám rozvíjet žádný flame. Napsal jsem jeden svůj názor za kterým si sice stojím, ale psát to byl jasně omyl. Nechtěl jsem vyvolat žádný flame. Ukončeme tuto debatu a věnujme se doufejme světlým zítřkům.



Svetle zitrky u Imperia Sithu? No nevim... :)
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 10/12/2011 :  22:33:53  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Noe

Nechci se vracet k Riftu, nehodlám rozvíjet žádný flame. Napsal jsem jeden svůj názor za kterým si sice stojím, ale psát to byl jasně omyl. Nechtěl jsem vyvolat žádný flame. Ukončeme tuto debatu a věnujme se doufejme světlým zítřkům.



Svetle zitrky u Imperia Sithu? No nevim... :)


Jestli jsi hrál Kotory, tak víš, že to s těma Sithama zas není tak zlý a démonický :)

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 10/12/2011 22:35:59
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 11/12/2011 :  00:56:33  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Este ze mi je swtor uplne u prdele Je mi defakto tak u prdele, ze zatim planuju hrat jen volnej mesic a to prevazne solo. Jinak by me tyhlety vnitropoliticky veci desne srali
Kazdopadne, tahle sranda za 300mega me muze jenom prekvapit...
Jo a nehadejte se kuadrat!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 11/12/2011 :  12:49:03  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Naše skupina by ráda hrála s cz/sk komunitou. V swg na eclipse to fungovalo, tak proč ne tady? IPF z swg bude fungovat i zde, název odpovídá straně a chceme hrát na en pvp serveru

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 11/12/2011 :  14:01:23  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
tak snad se sejdem na stejnem serveru :)

Black
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 11/12/2011 :  20:21:33  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
když sem v úterý napíšete server tak se připojíme

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 12/12/2011 :  14:39:30  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
Kurva, co mi tu flejmujete? Já se chtěla domluvit s lidma, se kterejma jsem několik let hrála EQ2 a vyvine se z toho hádka o Kuzmovi? OMG!
Dozvěděla jsem se tu spoustu názorů a jinejch píčovin, tak koukám, že se fakt mezi českou komunitou nic nezměnilo a půjdu si hledat mezinárodní guildu.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 12/12/2011 :  14:42:57  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Terudit

Kurva, co mi tu flejmujete? Já se chtěla domluvit s lidma, se kterejma jsem několik let hrála EQ2 a vyvine se z toho hádka o Kuzmovi? OMG!
Dozvěděla jsem se tu spoustu názorů a jinejch píčovin, tak koukám, že se fakt mezi českou komunitou nic nezměnilo a půjdu si hledat mezinárodní guildu.



Ale houno... na picarny se vyser pod za mnou... vsak ty sama vis nejlip, jak je mi bez tebe smutno.. a v GC bude pohoda a klidecek, rekl bych lidi vylozene "Pohodari"

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 12/12/2011 :  14:54:51  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Terudit

Kurva, co mi tu flejmujete? Já se chtěla domluvit s lidma, se kterejma jsem několik let hrála EQ2 a vyvine se z toho hádka o Kuzmovi? OMG!
Dozvěděla jsem se tu spoustu názorů a jinejch píčovin, tak koukám, že se fakt mezi českou komunitou nic nezměnilo a půjdu si hledat mezinárodní guildu.



Ale houno... na picarny se vyser pod za mnou... vsak ty sama vis nejlip, jak je mi bez tebe smutno.. a v GC bude pohoda a klidecek, rekl bych lidi vylozene "Pohodari"



Moje Teru

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 12/12/2011 :  14:56:09  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Moje Teru


Pockej ja to reknu Kubovi....!

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 12/12/2011 :  15:40:24  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by tojejedno
Moje Teru


Pockej ja to reknu Kubovi....!


Takovyho cucaka se nebojim:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 12/12/2011 :  19:46:24  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Golden Circle
Assigned to Server Tomb of Freedon Nadd

http://www.swtor.com/guilds/search?shardName[]=he6002

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 12/12/2011 19:48:16
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 12/12/2011 :  19:48:28  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Golden Circle
Assigned to Server Tomb of Freedon Nadd




ted jeste musime zkontrolovat kde jsou ostatni, jestli to nebudeme menit :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 12/12/2011 :  19:54:07  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Prej to všechny Cz Sk rozházelo, spolu moc nejsme. My Beast riders jsme taky na tom Tomb of Freedon Nadd

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 12/12/2011 19:54:57
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/12/2011 :  20:00:30  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
z Twitteru:

DrizzlePistol Christian Hammerud
@Rockjaw Only 2 English speaking PvP servers in the EU? They will get HAMMERED! Don`t repeat the mistakes of beta. Add more, please!

Stephen Reid
@Rockjaw Stephen Reid
@DrizzlePistol We're adding many more. What you saw today is the number of servers required for guild placement.


chapu to spravne ze pro vsechny EU guildy z preorderu vyhradili 2 PvP servery? :D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 12/12/2011 :  20:00:31  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
MDK - Server: Niman
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 12/12/2011 :  20:05:44  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

z Twitteru:

DrizzlePistol Christian Hammerud
@Rockjaw Only 2 English speaking PvP servers in the EU? They will get HAMMERED! Don`t repeat the mistakes of beta. Add more, please!

Stephen Reid
@Rockjaw Stephen Reid
@DrizzlePistol We're adding many more. What you saw today is the number of servers required for guild placement.


chapu to spravne ze pro vsechny EU guildy z preorderu vyhradili 2 PvP servery? :D


jo, asi neni moc eu eng pvp guild v preorderu

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/12/2011 :  20:11:15  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
jo, asi neni moc eu eng pvp guild v preorderu



A ja uz chapu k cemu doslo:

Animae Fidelium
Allegiance to: The Galactic Republic
Server: The Ravager
Other language than English, Francais or Deutsch, Europe (GMT)
Hardcore (20+ hrs/week), forum and website usage required
Founded on March 09, 2011, led by Samohnat
231 members

Vylistoval jsem si nejvetsi CZ guildu - a jelikoz zadali, ze jsou jiny jazyk nez EN/FR/DE tak je to asi suse mrsklo na nejakej ne-EN server?

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 12/12/2011 20:11:55
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 12/12/2011 :  20:14:24  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Animae Fidelium
Allegiance to: The Galactic Republic
Server: The Ravager
Other language than English, Francais or Deutsch, Europe (GMT)
Hardcore (20+ hrs/week), forum and website usage required
Founded on March 09, 2011, led by Samohnat
231 members

Chceš řict, že si dali "other lang" jako že mluví česky? Mno ale logicky by pak měli být všechny other servery ENG, dva teda asi nebudou.

Edited by - PRIBOO on 12/12/2011 20:17:34
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 12/12/2011 :  20:16:20  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
To bych neresil tech skoda nebude, jedine na cem se musime domluvit je jestli MDK pujde zaq GC nebo naopak

Black
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/12/2011 :  20:17:39  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO
Chceš řict, že si dali "other lang" jako že mluví česky?



Tak to chapu :) No a amik co to rozdeluje se podival na mapu a rika "a hele to je nekde u Deutschlandu - sup s nima na germanskej server tam si budou se vsema rozumet :D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000