Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 GuildWars
 Guild Wars 1 & 2 - General forum
 Guild Wars 2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 15/09/2012 :  12:34:04  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by DarkFace

Zas az taky grind to nie je.



Že není? a co takhle jeden shard na legendary za 200 skill pointu? Takže třeba nafarmit 1000 skill pointu tak to gl to je na rok pohodového hraní :)



Akych 1000 skill pointov? Na zbran potrebujes jeden scroll - 200 SP. Normalne explorujem a po lvl80 to ide samo. Mam uz 187 SPs. Ostatne veci na kraftenie nie su za skill pointy.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 15/09/2012 :  13:57:05  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Do mystic forge potrebujes vsechno za skill pointy treba scroll za 50 sp.

Pravda je že na zbraň potřebuješ 200sp jestli ale přidají legendary armory tak to muže jít do těch tisíců.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 15/09/2012 :  13:57:23  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mno smysl WWW jsem taky nepochopil. Porad jsme se tam tocili jak prd ve virivce a kde nic tu nic. Mel jsem z toho jakysi divny pocit, ze se nic nedeje ( i kdyz se delo). To uz mi prisly zajimavejsi klasicke scenare, kde clovek dostal nejaky bod, nejak se to ubiralo atp. Ja bych spise potreboval vedet jak vydelat vice goldu. Porad se hybu mezi 1-2 a skrz to vsechno utraceni zustavam porad na te stejne urovni. Asi jsem spatny hospodar .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/09/2012 :  13:58:01  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no ono i na subkomponenty vyuzivas skillpointy , a to nemluvim o tom, ze neni nikdo komu by stacila jedna zbran :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 15/09/2012 :  14:01:15  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Pravda je že na zbraň potřebuješ 200sp jestli ale přidají legendary armory tak to muže jít do těch tisíců.

Pokud se nepletu, tak napriklad ja potrebuju 4 zbrane. Stit + mace a mec a focus. Tedy pokud bych k tomu pristupoval co nejefektivneji. Coz je 800Sp a to nepocitam goldy za nakup zbrani, ktere se transformuji a dalsi resources.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 15/09/2012 :  14:08:54  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Jaffa

Pravda je že na zbraň potřebuješ 200sp jestli ale přidají legendary armory tak to muže jít do těch tisíců.

Pokud se nepletu, tak napriklad ja potrebuju 4 zbrane. Stit + mace a mec a focus. Tedy pokud bych k tomu pristupoval co nejefektivneji. Coz je 800Sp a to nepocitam goldy za nakup zbrani, ktere se transformuji a dalsi resources.



Tohle ale všechno samozřejmě děláš/budeš dělat jen proto že tu hru a vlastní postavičku máš rád a chceš aby vypadala jinak než ostatní. Já totiž taky přemýšlím jestli to má cenu grindit tu legendary když vlastnosti jsou stejné jako exotic.

Pro mě je právě i těžké sehnat exotic výbavu přesně jako chci, jdu na to přes craft ale jak říkají lidi tak to je ta nejdražší cesta. Zase máš ale 100% kontrolu nad tím jaké bude mít staty které chceš. Mám tři Orichalcum klenoty. Ostatní crap master/rare.

Pokud jde o profit z WvW tak asi jen expy, goldy, karma, + suroviny na mapě a fun factor. Jenže tohle si asi raději budu dělat v poslední Orrian mapě když chytneš dobrej chain event tak dostaneš 60k exp 10s klidně.

Jak vydělat nevím jedině si ty goldy koupit přes gemy nebo farmit. Náturu na AH spekulace nemám. Teď mám 13g přibližně v bance. Řídím se jedním pravidlem prodávat na Ah co to jde. Co momentálně nepotřebuješ dokud tu hru lidi hrají a je poptávka.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 15/09/2012 14:11:32
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 15/09/2012 :  16:09:05  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ja si skladam farm set of traveler, luck, scavenging. Docela to jde poznat, alespon subjektivne se mi zda, ze mobove dropuji casteji. Uvidime na 80tce. Jeste mi par levelu chybi. Taky se chci juknout do instanci. Ne nadarmo jsem delal " healovaciho surv " guardiana.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 15/09/2012 :  17:00:49  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Každej říká něco jiného ale podle mě je tohle čistě solo/surv hra v dungu. Sice nějaká taková kooperace jde ale pro mě je tahle hra prostě Diablo3 s logickým drope. Vezmeš 4 lidi a jdete mlátit, dá se říct každej na sebe. V explore modu prý lehne každá clasa na 2-3.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 15/09/2012 :  17:08:21  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Zasadnim problemem, ktery ja vidim, je fungovani aggra. Nemuzu prijit jak si monstrum vybira svuj target. Zrejme neco takoveho funguje pouze sporadicky. Nevim. Nekdy drzi monstrum jak pribite a nekdy neni sance ho udrzet. Mechanika funguje zrejme nahodne.

Mozna ten muj build je k nicemu, ale ten pocit, ze neco malo pridas at uz npc ci lidem na eventu je pro me dostatecne, aby me to bavilo tak hrat.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 15/09/2012 17:09:03
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/09/2012 :  17:48:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
agro je jednoduchy pokud ma cil meleeka co do nej jede u sebe tak na 99 procent krom mobu s nahodnyma speckama drzi agro na tomto meleekovi takze my se naucili chodit explore na jednoho meleeka - a to je tim padem tank , zadny holy trinity neodstranili, jen to udelali nehratelny pro melee dps

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 15/09/2012 :  17:50:17  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak ta hra má mít rozdělení podle tvůrců dmg/support/control
Jedinej kdo drží aggro je pet u rangera, nebo aspoň ten muj se snaží :-)

Mě osobně vadí jen jedna jediná věc a to je pocit že ať rozdělíš body v traitech jakkoliv tak nikdy nedosáhneš nějaké viditelné změny nebo specificky zaměřeného buildu. Furt je to takové mlácení kde naskáče nějako dmg a pár kondic které mají 2-4 sekundy, což v té rychlosti co zmizí ani nijak jejich řetězení nejde moc plánovat.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 15/09/2012 18:04:00
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 16/09/2012 :  08:10:59  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Jaffa

Pravda je že na zbraň potřebuješ 200sp jestli ale přidají legendary armory tak to muže jít do těch tisíců.

Pokud se nepletu, tak napriklad ja potrebuju 4 zbrane. Stit + mace a mec a focus. Tedy pokud bych k tomu pristupoval co nejefektivneji. Coz je 800Sp a to nepocitam goldy za nakup zbrani, ktere se transformuji a dalsi resources.


Chlapi nastudujte si, co vsetko treba na legendarku Mozes ukraftit max dve ... pretoze za 100% world exploration dostanes 2x gift of exploration. Dava to zmysel, vraj sa daju potom legendarky "mergnut" a vznikne nieco mega-hyper-ultimatne, nikto to ale este nevie, v bete to nikto nedal Cize treba si sakra rozmysliet, ake legendarky budete kraftit. Aby to bola kombinacia, ktora sa da zkombinovat. Cize napr Twilight a Sunrise, legendarne greatswordy. Co treba na legendarku, sa da zistit lahko, kupit recept za 10g u tej Mystic vendorky. Enjoy

MMO traveller
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 16/09/2012 :  09:12:32  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
No nielen to...

V noci som nafarmil 250 dungeon tokenov (z 500 potrebnych) a myslel som si, ze som z najhorsieho vonku.

Ak je toto pravda, tak som sa priserne mylil...

http://www.guildwars2guru.com/topic/64363-legendary-weapons-guide/

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 16/09/2012 :  10:25:40  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

No nielen to...

V noci som nafarmil 250 dungeon tokenov (z 500 potrebnych) a myslel som si, ze som z najhorsieho vonku.

Ak je toto pravda, tak som sa priserne mylil...

http://www.guildwars2guru.com/topic/64363-legendary-weapons-guide/


Ano, je to pravda, je to este horsie nez si cakal. Legendarka znamena, ze si pokoril uplne vsetky aspekty hry farma, pvp, dungy, exploration, craft. Neviem si vybrat, co je najhorsie. Ci 100% mapy, na serveri, kde dostavas na prdel vo WvWvW a mas naozaj mizivu sancu objavit PoIs v enemy base, alebo farma penazi na key material (exotic weapon), bids idu okolo 60g, realne ak sa ta zbran objavi na trade poste, stoji 100+ a je len jedna, mizne okamzite. Mozes gamblit v mystic forge ... 4x exotic weapon rovnakeho typu dava stale malinku sancu. 500 badges of honor je v porovnani s hentymi joke, ale stale dost velky time sink. Snad o rok, pre casualov ako si ty

EDIT: Nehovoriac o milione gold, co potrebujes na matros okolo toho, tisicka ori ore, 250 ectoplasm globov, to su len perlicky na zaciatok. Better start farming...

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 16/09/2012 10:37:20
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 16/09/2012 :  10:29:00  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Kecyyy :).

Mapu som odhalil tak, ze som switchol servery, kym je transfer zadara a pobehal basy/visty.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 16/09/2012 :  10:40:07  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Sa ozvi ked to ukraftis, snad este budem nazive

MMO traveller
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 16/09/2012 :  12:08:37  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Včera jsem viděl na Ah Leaf of Kudzu za 110g

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 16/09/2012 :  13:43:50  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Včera jsem viděl na Ah Leaf of Kudzu za 110g


HAHAHA 1.10g bych dohromady dal. Ti lidi jsou sileni.

Edit:

Pokud nad tim tak uvazuju, tak bych sel zrejme do stitu a zbran nevim...:\

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 16/09/2012 13:44:30
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 17/09/2012 :  14:09:06  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mno smysl WWW jsem taky nepochopil. Porad jsme se tam tocili jak prd ve virivce a kde nic tu nic. Mel jsem z toho jakysi divny pocit, ze se nic nedeje ( i kdyz se delo). To uz mi prisly zajimavejsi klasicke scenare, kde clovek dostal nejaky bod, nejak se to ubiralo atp. Ja bych spise potreboval vedet jak vydelat vice goldu. Porad se hybu mezi 1-2 a skrz to vsechno utraceni zustavam porad na te stejne urovni. Asi jsem spatny hospodar .

Myslím si, že WWW nás ještě překvapí. V posledních dnech to začíná dávat smysl, přestává to být pouze zerg bez rozmyslu a začíná se to více organizovat. Menší grupy napadají dědiny které genrují supply, následně se dobývají "vyhladovělé" hrady za použití katapultů, atd. Myslím, že se to rozjede až lidi zjistí jak co funguje. Stačí pár lidí a ten zerg se nasměruje sám. Včera večer jsem byl na FR realmu, kdy se tam 2 hodiny honili před enemy hradem 2 grupy a kde nic tu nic. Ostřelovali to z hradeb katapulty, nebylo možné zaůtočit na bránu. Vytahl jsem katapult, sesmahnul jim ty 2 katapulty, co měli postavený na hradbách a hned se grupa pohla správným směrem .

PS: Doporučuju katapult stavět za nějakou překážkou (zeď, kopeček a pod.), než jsem na to přišel, dva mi sejmuli a jeden stojí 24s :D. Jinak se tyhle věci dají celkem levně nakupovat za marky co padají za zabití enemy.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/09/2012 :  16:09:21  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nojo ale proc to delat ? druhej den lognes a cela mapa vypada uplne jinak nez kdy jsi odlognul, cela snaha k hovnu, neni tam zadnej dlouhodobejsi cil toho snazeni.


a nejde dokoncit skoro zadna pve mapa, temer na kazdy je bugnutej nejakej skill point. Teda aspon na tech 70+ mapach, ty low levely byly v pohode.

lastfm
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 17/09/2012 :  16:29:02  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

nojo ale proc to delat ? druhej den lognes a cela mapa vypada uplne jinak nez kdy jsi odlognul, cela snaha k hovnu, neni tam zadnej dlouhodobejsi cil toho snazeni.
Mno tak je tam jestě pravděpodobně dost věcí, o kterých nemáme ani tucha. Například ty hrady si časem budou zabírat guildy, mužes si otvírat waypointy a podobně.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/09/2012 :  07:56:25  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Rash: Ohledne PvE map a skill pointu. Muzu jenom souhlasit. Taky me to sere, ale diky tomu, ze snad ani nejde kontaktaktovat primo GM (WTF), tak nemas sanci. Jak jednoduchy by bylo respawnout znovu NPC, ktere dava skillpoint. A to same plati u eventu, kdy jsou NPC pod zemi, ci zaseknuty v kolizich atp.


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/09/2012 :  08:19:53  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nektery lidi to resi tim ze transfernou na jinej svet pac je to zdarma, udelaj to tam pokud maj stesti a trefi ten kde to jede a pak transfernou zpatky, ale tenhle postup mi prijde jako kanon na vrabce, krom toho mam utkvelou predstavu ze ve chvili kdy bych transfernul tak ty transfery okamzite zrusi :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 18/09/2012 08:20:35
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/09/2012 :  08:42:53  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jo par jich je buglych ale nejvic se vzdycky nasmeju u tech ktery jsou dostupny jen v ramci nejakyho eventu a lidi behaj okolo skillpointu nemuzou se k nemu dostat ale dojit vedle do campu a spustit ten event je nenapadne :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/09/2012 :  08:58:48  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Mne serou ty 2 bugly spirit weapon skill pointy na posledni mape v Orr.
Zvlast ta v labyrintu mne vytocila - jsem si myslel (jelikoz na mape svitil aktivni event) ze nekdo moba vytahnul kolem a pobihal jsem tam jak kokot s 10 mobama za zadkem.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/09/2012 :  09:48:57  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
v nedeli jsem delal to same, stejne tak na te lodi kde jsem probihal cele podzemi jestli tam nahodou nekde neni, nakonec me tam umlatili

lastfm

Edited by - Rashaverak on 18/09/2012 09:49:28
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/09/2012 :  10:46:20  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

v nedeli jsem delal to same, stejne tak na te lodi kde jsem probihal cele podzemi jestli tam nahodou nekde neni, nakonec me tam umlatili



Na lodi jsem mazane otevrel velkou bednu.... :D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 18/09/2012 :  12:41:18  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Mne serou ty 2 bugly spirit weapon skill pointy na posledni mape v Orr.
Zvlast ta v labyrintu mne vytocila - jsem si myslel (jelikoz na mape svitil aktivni event) ze nekdo moba vytahnul kolem a pobihal jsem tam jak kokot s 10 mobama za zadkem.



Tie so spirit weaponami idu resetnut Guardianom. Sam som ich tak urobil, ku kompletnej mape mi chyba jeden challenge a jeden PoI ku ktoremu sa neviem dostat (waypoint je uz dva tyzdne contested...).

Edit: Co sa tyka legendarky, tak problem vidim v Mystic Clover (random a BoP), okolo 700k karmy a tych minimalne 200g. Ale nejak sa to uprace...

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 18/09/2012 12:46:13
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/09/2012 :  13:03:13  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
k te legendarce me tak napada kdyz to clovek za rok za pul trebas slozi, jestli pak nevyjde datac kterej z toho udela bezcenou sracku ? prinejmensim statove kdyz uz mame henty transmodifikacni sutry

lastfm
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/09/2012 :  13:04:52  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

k te legendarce me tak napada kdyz to clovek za rok za pul trebas slozi, jestli pak nevyjde datac kterej z toho udela bezcenou sracku ? prinejmensim statove kdyz uz mame henty transmodifikacni sutry



jednoznacne :) a rekl bych driv nez za pul roku , ncsoft je na prachy hodne hladovej

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/09/2012 :  13:09:36  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Ja myslim, ze vetsine z vas to bude za pul roku u prdele.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 18/09/2012 :  13:20:56  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Ja myslim, ze vetsine z vas to bude za pul roku u prdele.



to asi bude, po tom co jsem se dneska docetl o "Anti-farm codu"... No uvidime...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/09/2012 :  13:22:06  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
...prinejmensim statove kdyz uz mame henty transmodifikacni sutry



tak to by bylo zrovna UUUUUPLNE jedno ne?
uz ted jsou legendarky ciste o looku - vsechny legendary maji identicke staty jako exotic

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 18/09/2012 :  13:33:10  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Presne tak.

Legendarka je len a len o vzhlade (a trosku ePeenu :D).

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/09/2012 :  13:48:34  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

quote:
Originally posted by spajdr

Ja myslim, ze vetsine z vas to bude za pul roku u prdele.



to asi bude, po tom co jsem se dneska docetl o "Anti-farm codu"... No uvidime...


copak ? jsem se nikde nic nedocetl :)
krom historek o lidech co transferujou mezi serverama a farmej orichalcum / ancient wood

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 18/09/2012 :  13:56:04  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
http://www.guildwars2forum.com/threads/11410-Guild-Wars-2-Anti-farm-code

Je to aj na GW wiki.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 18/09/2012 :  13:56:26  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
mno borci zavedli to, ze jdes treba farmit krve a po pul hodine zabijeni stejnejch mobu, te to vyhodnoti jako farmera a zacnou padat jen sedivy veci...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/09/2012 :  14:17:26  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
to par klukum znici zazitek ze hry kdyz nebudou moct denne nastoupit na sestihodinovou sichtu na trollech ve frostgorge :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/09/2012 :  14:36:00  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no par postu vyse tu kdosi tvrdil ze mezi legendarkou a exotic je ve statech stejny rozdil jako mezi rare a exotic, jestli ne, tim lip.

lastfm
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/09/2012 :  14:50:58  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mno ja nevim ohledne legendarek. Pry ty staty jsou spatne a pochybuju, ze ma nekdo opravdu realne. A ano vim o statech na GW2DB.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 18/09/2012 :  18:44:27  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Ja myslim, ze vetsine z vas to bude za pul roku u prdele.



No co je už teď většině lidí u prdele, jsou tvoje brekposty o GW2


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 18/09/2012 18:45:24
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 18/09/2012 :  19:33:22  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
TDK se ocitl na druhy strane barikady, tak to je zajimavej vyvoj Ja porad zvazuju, jestli tomu dat druhou sanci nebo ne, ale ty topicy mnozici se na tema oversimplified me dost odrazujou. No ted jsou borderlands 2 a tl2, takze mozna bude zas co hrat po tech letech.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 18/09/2012 19:35:05
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/09/2012 :  07:42:23  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

TDK se ocitl na druhy strane barikady, tak to je zajimavej vyvoj Ja porad zvazuju, jestli tomu dat druhou sanci nebo ne, ale ty topicy mnozici se na tema oversimplified me dost odrazujou. No ted jsou borderlands 2 a tl2, takze mozna bude zas co hrat po tech letech.



vzdycky ses tu projevoval jako clovek s vlastnim tim na krku...zacinas byt jako 90% hracu kterym nekdo na forech musi napsat jestli neco maji nebo nemaji hrat.

Az to budou davat zadarmo tak se ozvite :-) treba to stahnu a nainstaluju

no mmo
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 19/09/2012 :  08:14:59  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
hlavne za mesic vychazi reinkarnace xcomu

lastfm
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/09/2012 :  09:10:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

hlavne za mesic vychazi reinkarnace xcomu



a na tu jsem hodne zvedavej :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/09/2012 :  09:23:55  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tu sem hrál jako 15. To to sakra letí.

Nenašel jste někdo na netu nějakej dobrej navod na tu studnu? Podle toho co slyším na TS se mi zdá hodně bezedná.

V PvP mi padají nějaké věci co se tam dají prej taky naházet. Nemohl by jste mě někdo popostrčit správným směrem. Nějak nemám štěstí.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 19/09/2012 :  09:31:26  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Slabo hladas...

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Mystic_Forge

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/09/2012 :  13:08:54  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

hlavne za mesic vychazi reinkarnace xcomu



v pripade firaxis posledni doby by bylo velmi vhodne byt na pozoru a nedelat day 1 buys...

no mmo
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/09/2012 :  13:24:16  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Podle previews ohledne xcomu co ma vyjit to nikde nevypada, ze by to mel byt pruser, spis naopak. Ale hledat se mi to nechce.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/09/2012 :  13:30:06  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
necekam, ze to bude takova bomba jako stary enemy unknown / terror from the deep , ale tak nejak doufam, ze to za tech par dolaru bude stat :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000