Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 GuildWars
 Guild Wars 1 & 2 - General forum
 Guild Wars 2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/09/2012 :  07:32:10  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Retardovany Aukro! Kliknul jsem 3x na kup ted tlacitko u toho gw2 klice, protoze jsem chtel videt zpusoby platby a mnozstvi ktere tam mam nejde zmenit... kdyz to vymazu v sekci "moje aukro" tak se to tvari ze to uz tam nemam, ale pri kazdem dalsim pokusu to koupit, mam tam zase o jednou kopii navic. Ted jsem na cisle 11 kusu cd-key... a nejde to zmenit primo pri placeni. Nevim...



prijde ti na mail info o platbe atd pak napis tomu cloveku, ze to byl omyl a chtel jsi jen jeden klic,

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 06/09/2012 :  07:52:43  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Ano, 1 klíč ale máš jich tam 11 :D (pobavilo)

Dáš kup teď s počtem kusů. Pak vybereš z tabulky způsob platby a dopravy. (ideální platba je ta přednastavená pro tvoji banku - vybereš si např. KB a automaticky tě to přesměruje na tvoji KB netbanku, kde po přihlášení uvidíš už vyplněný platební příkaz)

To, že jsi to smazal ze svého přehledu nic neznamená, jakmile dáš "kup teď" máš to tam a hotovo.

Určitě mu napiš, snad to pochopí :)
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 06/09/2012 :  08:12:10  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Retardovany Aukro! Kliknul jsem 3x na kup ted tlacitko u toho gw2 klice, protoze jsem chtel videt zpusoby platby a mnozstvi ktere tam mam nejde zmenit... kdyz to vymazu v sekci "moje aukro" tak se to tvari ze to uz tam nemam, ale pri kazdem dalsim pokusu to koupit, mam tam zase o jednou kopii navic. Ted jsem na cisle 11 kusu cd-key... a nejde to zmenit primo pri placeni. Nevim...


Hahaha ty ses trubka.

Uz sem si zazil prvni zklamani. Posledni quest(reward) a Arah na story mode. "Finale" PvE linky mohli tedy vyladit.




Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 06/09/2012 :  08:16:36  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace


Rashaverak: tohle neni smlouvani, to uz hranici se zmrdstvim.



tak pravil expert

lastfm
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/09/2012 :  08:38:34  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Není ten War bugnutej? Včera jsem viděl ja smazal pulku raidu jedním utokem. Tím obouručákem jak se rozmáchne.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/09/2012 :  09:04:29  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

[quote]Originally posted by Noe
Když vydržíš hrát déle jak tejden a začneš v instancích používat i skilly, tak ti ty 2g věnuju .



V tom případě v neděli očekávám tvé dva goldy
Týden již uplynul a skilly už mám nakoupené a občas je i použiju byť mimo instaci jen ze srandy protože doopravdy nemám vůbec potřebu použít skill když i tak moby stejnýho levelu padaj jako hrušky sami od sebe
Přijde mě že bílej mob by měl být o cca 5 lev více než jsem já aby to mělo nějakou výzvu.


Jinak jsem si všiml, že jsi se v té instanci co jsme byli onehdá válel po zemi stejně jako já i přes skilly na liště :)


Noe

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 06/09/2012 :  09:24:28  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Retardovany Aukro! Kliknul jsem 3x na kup ted tlacitko u toho gw2 klice, protoze jsem chtel videt zpusoby platby a mnozstvi ktere tam mam nejde zmenit... kdyz to vymazu v sekci "moje aukro" tak se to tvari ze to uz tam nemam, ale pri kazdem dalsim pokusu to koupit, mam tam zase o jednou kopii navic. Ted jsem na cisle 11 kusu cd-key... a nejde to zmenit primo pri placeni. Nevim...



Ty jsi chtěl použít ten můj návod s těma opicema co Tak držím palce v dalším nákupu klíčů


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 06/09/2012 :  18:02:46  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Pozorujete někdo jak funguje herní mechanika statů? dávám do toughness zvyšuju armor ale pecky dostávám a chcípám furt stejně.

Jinak je tohle taky slušně crit base hra jsem na 45% procentech v level 80 zoně.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 06/09/2012 :  18:48:07  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Pozorujete někdo jak funguje herní mechanika statů? dávám do toughness zvyšuju armor ale pecky dostávám a chcípám furt stejně.

Jinak je tohle taky slušně crit base hra jsem na 45% procentech v level 80 zoně.


Hehe presne toto riesim teraz. Mal som celkom dost itemov s toughness a aj tak som scipaval dost casto. Dnes rano, kym isiel AH, som nakupil full bizuteriu power/precision/crit dmg, takze som stratil aj to malo toughness a vitality, co som mal.

To ma priviedlo k myslienke, resetnut trait body a investovat taku dvacku do toughness alebo vitality. Na fore pise more toughness=more armor=less dmg.

Toughness is a defensive character attribute. Each attribute point put into toughness increases the armor of the character by one, which improves the character's ability to withstand direct damage.


Typek mal 1800 armor a cez toughness to zvysil na 2800 a dmg reduction isla cca o 30% hore, co nie je spatne. Lenze henten rozdiel je 1000 toughness ...zjavne je vysledok vidno az pri drastickom zvyseni.

MMO traveller
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 06/09/2012 :  20:06:23  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Kdyz jsem jeste v pvp zkousel support wara, tak jsem tymu nahazoval bannery na zvyseni vitality a toughness a nedelalo to prakticky nic. Mozna to maji nadimenzovany pro zergfest, kde kdy by to neco delalo, tak ve 100 lidech by to mohl byt problem, ale takhle to byl dalsi z mnoha duvodu, proc si myslim, ze je ta hra zjednodusena na kost. To samy plati o conditions.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 06/09/2012 :  23:40:48  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
need!!!

https://d2vn94glaxzkz3.cloudfront.net/wp-content/uploads/2012/02/CharrPlushDetail.jpg

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 07/09/2012 :  10:21:45  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
zajimave tipy...

https://forum-en.guildwars2.com/forum/game/players/OMG-If-you-only-knew-this-tips-for-new-players

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 10/09/2012 :  13:09:07  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Prodam ucet do GW2 za 1000,- Kc, platba bankovnim prevodem. Zajemci piste na icq 147723002.

EvE

Edited by - GORTHAUR on 10/09/2012 13:15:58
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2012 :  14:06:45  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GORTHAUR

Prodam ucet do GW2 za 1000,- Kc, platba bankovnim prevodem. Zajemci piste na icq 147723002.



Nedivim se ti, ze to prodavas, ja se toho taky rad zbavil!.
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 10/09/2012 :  15:51:35  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Naopak, je to vyborna hra. Jen na ni bohuzel nemam dostatek casu.

EvE
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 10/09/2012 :  16:45:44  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Copak, srdickovy questy a dajnmik evnts uz nebavej? Japato?

MMOs failed.
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 10/09/2012 :  18:20:40  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Copak, srdickovy questy a dajnmik evnts uz nebavej? Japato?


Vzhledem k tomu, jak je tu mrtvo bych právě řekl, že pořád baví :p

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 10/09/2012 :  18:48:22  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr


Nedivim se ti, ze to prodavas, ja se toho taky rad zbavil!.



My tě chápeme, ale kdyby tomu snad ještě někdo jako úplně nerozuměl, napiš to pro jistotu aspoň do dalších třech postů


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 10/09/2012 18:48:47
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2012 :  09:32:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GORTHAUR

Naopak, je to vyborna hra. Jen na ni bohuzel nemam dostatek casu.



A na to jsi prisel po tydnu nebo dvou hrani hry, ze na to nemas cas? zajimave. Chapal bych, kdyby se musely platit mesicni poplatky, ale takhle..
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 11/09/2012 :  11:38:51  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Teda upřímně já jsem po dvou týdnech hraní ještě nepřišel na to za jakou budu hrát postavu a jiní lidé už končí :o)

Jak jste na tom s WvWvW? Myslím co se organizace týká? Já zatím chodím jen tak random že se joinu. Zajímalo by mě jestli se jde joinout v nějakém raidu nebo je to o tom prostě čekat než se tam všici nedostanou?
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 11/09/2012 :  11:53:22  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by GORTHAUR

Naopak, je to vyborna hra. Jen na ni bohuzel nemam dostatek casu.



A na to jsi prisel po tydnu nebo dvou hrani hry, ze na to nemas cas? zajimave. Chapal bych, kdyby se musely platit mesicni poplatky, ale takhle..


Byla to ironie, proc psat pravdu o necem ceho se chci zbavit a odrazovat tim pripadne zajemce.

EvE
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2012 :  12:54:46  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GORTHAUR

quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by GORTHAUR

Naopak, je to vyborna hra. Jen na ni bohuzel nemam dostatek casu.



A na to jsi prisel po tydnu nebo dvou hrani hry, ze na to nemas cas? zajimave. Chapal bych, kdyby se musely platit mesicni poplatky, ale takhle..


Byla to ironie, proc psat pravdu o necem ceho se chci zbavit a odrazovat tim pripadne zajemce.



Chapu, ja to delal stejne.
Je to skoda, protoze jsem na hru cekal nekolik let a jak to dopadlo...
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 11/09/2012 :  13:40:18  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
wvw se da chodit zatim jen v 1grp. Na vytvoreni squadu potrebujes koupit nejakou knizku za 100g

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 11/09/2012 :  15:23:07  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr


Chapu, ja to delal stejne.
Je to skoda, protoze jsem na hru cekal nekolik let a jak to dopadlo...



Ukápla mi slzička, úplně to vidím jak na tu hru čekáš roky, sedíš doma, čekáš a čekáš a pak přijde ten den, ten vysněný, vytoužený den a tu hru, tu hru máš doma, pomazlíš se s krabicí, olízneš roztouženě DVD a chvějící se rukou opatrně vložíš DVD do PC. A je tam, cítíš divné chvění po celém těle, instalace běží, rychle, rychleji, nejrychleji áááááá, už je to naistalovné ochhhhhh. S posvátnou úctou klikáš na tlačítko hrát a .....a HOVNO, přijde nejhorší chvíle tvého života, tvoje PC je na úrovni sdředoškolské kalkulačky z 90 let a místo GW2, hraješ WoW.....takže tě chápu V touze se autorům pomstít utíkáš napsat postík na imperium, kde si to přečtou a také všichni ostatní, kteří to přestanou kvůli tobě hrát


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 11/09/2012 15:28:08
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 11/09/2012 :  15:31:58  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No mě právě na tom WvW trošku vadí, že zatím jsem tam nešel z větší partou než 5-6 lidí co jsme se tam potkali. Občas mi to přišlo že některé "raidy" proti nám byli třeba 20-30 z jedné guildy a to se nedalo. Nechali nás vždy namlsat a dostat dveře na 30 procent. Pak se celá země změnila v AoE a smazali nás. Tohle nám udělali několikrát. Přesto to pořád baví. I když jsem myslel že ty lvl tam porostou rychleji. Na druhou stranu je to možná dobře.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/09/2012 :  15:59:42  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
kdyz to neumite hrat a jako prvni se zenete na branu :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 11/09/2012 :  16:30:48  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Není nad to, postavit 2-3 katapulty někde na kopci a rozstřílet boční zeď pevnosti. Paráda, ten pohled na obránce jak poskakují po hradbách. Podle mě WWW je potřeba organizovat, což ale zabere ještě hodně času než se vše ustálí. Navíc ne každý má na to utrácet ve WWW za blueprinty a podle toho to pak taky vypadá když se jde do brány mlátit palicí :)

Ale brát zásoby by se lidi už pomalu naučit mohli :o/
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 11/09/2012 :  17:45:23  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Není nad to, postavit 2-3 katapulty někde na kopci a rozstřílet boční zeď pevnosti. Paráda, ten pohled na obránce jak poskakují po hradbách. Podle mě WWW je potřeba organizovat, což ale zabere ještě hodně času než se vše ustálí. Navíc ne každý má na to utrácet ve WWW za blueprinty a podle toho to pak taky vypadá když se jde do brány mlátit palicí :)

Ale brát zásoby by se lidi už pomalu naučit mohli :o/



Je fakt že tady se pozná drsně inteligence, když člověk ničí hrad katapultem nebo ručním kladivem buší do brány :-)) docela rozdíl. Teď jsem se fakt pobavil.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/09/2012 :  18:20:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ono taky spousta lidi ani obrancum neodrizne supply :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 11/09/2012 :  18:21:57  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

kdyz to neumite hrat a jako prvni se zenete na branu :)



Já navrhoval obléhat a nechat je vyhladovět.

Ale pravdu máš, neumíme to hrát :)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/09/2012 :  21:52:03  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Muze mi prosim nejaky dobrotivec poradit, jak se dela gladiator armor? Kde ziskam recept na insignii, u ktere to procne. Bral jsem od vendora, ale ucraftil jsem pouze master. Zadny gladitor set. :(

Jedna se o verzi pro lvl 50, ci kolik to je.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 12/09/2012 :  08:25:22  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Muze mi prosim nejaky dobrotivec poradit, jak se dela gladiator armor? Kde ziskam recept na insignii, u ktere to procne. Bral jsem od vendora, ale ucraftil jsem pouze master. Zadny gladitor set. :(

Jedna se o verzi pro lvl 50, ci kolik to je.



Žlutá/rare verze insignie se kupuje normálně u vendora za karmu i nižší levely při postupu craftem nahoru. Zelené/master se ti odemykají automaticky při craftění a levelovaní craftu.

Někde jsi udělal chybku a špatně se podíval při craftění.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 12/09/2012 :  09:15:45  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Muze mi prosim nejaky dobrotivec poradit, jak se dela gladiator armor? Kde ziskam recept na insignii, u ktere to procne. Bral jsem od vendora, ale ucraftil jsem pouze master. Zadny gladitor set. :(

Jedna se o verzi pro lvl 50, ci kolik to je.



gladiator armorov je viac, aspon podla databazy. ak vravis, ze level 50, tak jedina moznost je Box of armor - napr.

http://www.gw2db.com/recipes/10864-box-of-ravaging-gladiator-armor#related:ingredients

na ziaskanie toho receptu musis dat urcite veci do mystic forge, neda sa normalne discovernut.

tu mas krasny navod:
http://www.youtube.com/watch?v=qcoxrNRaK14

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/09/2012 :  10:39:50  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Jaffa. To je prave to. Koupil jsem recept na rejuvenation insignii od vendora za karmu. Problem je, ze ja potrebuju insignii s nazvem rejuvenation intricate atd a tato se jmenovala zcela jinak. Jde o to slovicko intricate. Kdyz jsem recept precetl ziskal jsem craft na green insignii s jinym prefixem. Budu se muset jeste jednou podivat.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 12/09/2012 :  11:22:18  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
jo todlencto dal. potrebujes toto:

http://www.gw2db.com/items/67593-recipe-rejuvenating-intricate-cotton-insignia

to sa kupuje u vendora za karmu - si si to asi zle pozrel.

inak to co som napisal hore je samozrejme kravina - ten gladiator armor sa da vyrobit aj normalne, nielen z toho boxu.

Edited by - skuko on 12/09/2012 11:23:40
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 12/09/2012 :  12:02:00  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
s takovyma vecma se vubec nezatezujte ten pravej grind je na legendarni zbran :)

http://www.youtube.com/watch?v=RxBpU7OhfKI

http://www.gamefaqs.com/boards/938738-/63733779

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 12/09/2012 :  15:01:53  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Zas az taky grind to nie je.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 12/09/2012 :  15:09:09  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
:) zalezi s cim se srovnava, ve srovnani s napr lineage je to malo, ve srovnani s napr swtor je to grind jak z prave koreje

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 12/09/2012 :  15:18:42  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Zas az taky grind to nie je.



Že není? a co takhle jeden shard na legendary za 200 skill pointu? Takže třeba nafarmit 1000 skill pointu tak to gl to je na rok pohodového hraní :)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 12/09/2012 :  15:22:17  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Skill pointy jsou omezené nebo nekonečně lzou získat, popřípadě za co? Za nějaké opakováky?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/09/2012 :  16:09:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Diky vsem za odpovedi...jsem akorat pekny $^%(#$@. Jsem totiz vcera omylem ucraftil spatnou insignii a ne tu dobrou koupenou. Grrr. Epic fail (tedy rare fail) ;-)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/09/2012 :  16:15:31  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Skill pointy jsou omezené nebo nekonečně lzou získat, popřípadě za co? Za nějaké opakováky?

Muzes porad levelovat i po 80tce. Jestli se nepletu, tak to rika i v tom videu. :)) Zkratka vem si slot skilly jenom co potrebujes do buildu a zbytek uz setri.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 12/09/2012 :  16:36:20  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Skill pointy jsou omezené nebo nekonečně lzou získat, popřípadě za co? Za nějaké opakováky?




Po dosažení 80 levlu ti prostě leze xpa dál, je potřeba 250k na jeden extra skill point. Samozřejmě můžeš sbírat i ty na mapě co jsi minul a dá se očekávat že jich bude plno v datadiscích.

Skill pointy jsou potřeba do Mystic Forge, což je prý něco jako Horadic Cube v Diablu. Mužeš tam transmutovat předměty, vylepšovat suroviny a hromadu dalších volovin, vynalézat, recepty zbraně atd. ještě to ani není pořádně na netu ty kombinace. Na to všechno jsou potřeba součástky které koupíš za skill pointy. No a proto taky dostáváš xp ve hře za každé prdnutí. Nekonečné expení. Všechno to je ale jen pro Prestige look. Maximalní staty dostaneš na exotic itemech třeba z craftu. Ona je celá paleta dropu ve hře i v dungách prostě craft. Jde o Prefixy a sufixy nic jiného.

Dokážeš si představit vycraftit nejlepší drop z raidu ve WoWu třeba tier 13 craftem? :-))) to by byla teprve revoluce u Blizzardu.

Edit: ukázka xp na 80lvl.
jedno kopnutí do veinu s rudou 318 xp celý vein ti dá skoro 1000
utřžení chilli papričky 1200xp :-)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 12/09/2012 16:43:49
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 12/09/2012 :  17:49:25  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No paráda, díky moc za vysvětlení. To zní celkem dobře.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 14/09/2012 :  12:27:29  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Tak sem si vcera dal par her v turnaji. myslel sem si, ze gw2 je zalozena na pvp. A ono hovno, hovno slavny soude. V tech turnajich je dulezitejsi kdo zabije vic mobu, dobehne z bodu A do bodu B. To me zase nasrali... Jeste ze aspon funguje wvw, ktery zase bohuzel nema zadny realm body atd. Ach yo

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/09/2012 :  12:34:23  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
me kompletne unika smysl wvw v gw2, odmyslim-li si moznou zabavnost, ktera je diskutabilni, tak jaksi k cemu to je dobry ? tech par zbytecnejch bufu nemuzou myslet vazne.

lastfm
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 14/09/2012 :  13:27:49  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
taky si myslim.

Puvodne sem mel zato, ze wvw je proste ten end game to hlavni v tyhle hre. Ale bez jakehokoli smyslu, to je dost demotivacni to hrat. No uvidime, uz se objevuji hlasy, ze by snad meli zavezt nejake ranky ala daoc. Ale hlavne at delaj rychle dokud to este nekdo hraje

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 14/09/2012 :  13:53:45  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

Tak sem si vcera dal par her v turnaji. myslel sem si, ze gw2 je zalozena na pvp. A ono hovno, hovno slavny soude. V tech turnajich je dulezitejsi kdo zabije vic mobu, dobehne z bodu A do bodu B. To me zase nasrali... Jeste ze aspon funguje wvw, ktery zase bohuzel nema zadny realm body atd. Ach yo



ty si nikdy nehral ABcko vo wowku? 5v5 ABcko s tromi pointami miesto 5. ten keep lord/svanir/chieftain su tam sekundarne faktory.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 14/09/2012 :  14:29:16  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Tyhle quake areny sem zkousel a ne to neni pvp. proto me mrzi, ze vsude proklamavana ultra mega uber pvp hra gw2 pouziva tyhle posrany areny

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/09/2012 :  15:38:45  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Hra je to, jak vime vsichni pekna picovina, nicmene engine maji pekne vyladeny, kez by to tak platilo pro vsechny onlinovky pri situaci, kde se sejde vice jak 40 hracu.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,9 seconds. on eygor Snitz Forums 2000