Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 herní styl
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 07/11/2010 :  10:46:04  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
Jde hrát LOTRO na sólo nebo v páru ? je to spíše zábava pro full grupu? dá se hrát s pick-upem nebo to je bez šance? právě jsem logl F2P a tak jsem zvědavej zda to je hra pro mne nebo jen pro mladýho nebo trochu doufám že pro oba, zima bude dlouhá. Zatím mě trochu trápí ta jednoduchá grafika, ale uvidím zda to zkousnu.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 07/11/2010 :  11:28:01  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Ze začátku jde v pohodě solovat nebo hrát ve dvou, qusty pro 3 lidi jsem si solnul, když jsem byl o něco větší lvl, než bylo potřeba. Jako ve většině starších titulů, i tady platí to, že dneska se expí mnohem snadněji než v době vydání. Když jsem hrál LOTRO poprvé před skoro 3 lety, tak s emi grafika moc líbila, letos už mě trochu zaskočila, ale po pár minutách jsem si zvyk. K LOTR lore mi sedí, obličeje jsou celkem hezký, outfity taky. Určitě si zkuste chvíli zahrát, cca do 25. levelu to jde v pohodě bez placení, pak uvidíte, jak vás to bude bavit.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 07/11/2010 :  12:30:22  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Patas

Jde hrát LOTRO na sólo nebo v páru ? je to spíše zábava pro full grupu? dá se hrát s pick-upem nebo to je bez šance? právě jsem logl F2P a tak jsem zvědavej zda to je hra pro mne nebo jen pro mladýho nebo trochu doufám že pro oba, zima bude dlouhá. Zatím mě trochu trápí ta jednoduchá grafika, ale uvidím zda to zkousnu.


Jak to myslíš jednoduchá grafika? :)

Jde to vcelku i solovat, ale některý questy určený pro víc lidí pochopitelně budeš muset vypustit. A pak je samozřejmě nutno poznamenat, že solo s equipem co dostaneš za questy a vypadá z mobů toho moc neupižláš :)
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 07/11/2010 :  18:36:49  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Cau Patasi, taky bych si to zahral. Akorat se vzdy musime domluvit na casech abych si to v praci zaridil. Naistaluju a zjistim co tam vubec mam za postavu, byl to takovy maly tlsuty hobbit s dvouma kudlickama, uz netusim co to muze byt za class ani level asi max do 20.
Ale moc me to tenkrat bavilo.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 07/11/2010 :  19:49:30  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
Čau Patasi, nezapomeň - server Snowbourn, to je mezi servery pro Čechy něco jako Drachenfels :)
pokud někdo bude říkat něco jiného, tak lže :)

One village in Kenya is missing an idiot.

Edited by - Muzz on 07/11/2010 19:58:03
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 08/11/2010 :  07:44:22  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Lepší je začít úplně od nuly :)
Akorát musím říct, že pokud se do toho zažerete, dřív nebo později do toho nějaký prachy vrazíte :)
Go to Top of Page

hofal
Starting Member

25 Posts

Posted - 08/11/2010 :  07:59:18  Show Profile Send hofal a Private Message  Reply with Quote
Co se expení týká dostaneš se na 65 v pohodě sólo. Samozřejmě to předpokládá mít koupené obě rozšíření. Nebudeš mít top equip, ale jestliže chceš hrát jen sólo tak ti to může být fuk. Základem questění jsou booky. Příběhové knihy táhnoucí se celým světem až do maximálního levelu. Momentálně prvních 15 můžeš projít sólo i v instancích pro skupinu. V dalších narazíš na nutnost skupiny. S příchodem ftp přibylo i hodně nových hráčů v kinech takže jestli někdy začít s hraním je to teď asi nejlepší čas.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/11/2010 :  08:08:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Muzz

Čau Patasi, nezapomeň - server Snowbourn, to je mezi servery pro Čechy něco jako Drachenfels :)
pokud někdo bude říkat něco jiného, tak lže :)



jojo Snowbourne, to je ten server kam bych nikdy nevlez :D a kde hraje rodier

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 08/11/2010 :  09:40:37  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
Solo se dá dostat na lvl65 v pohodě a za relativně krátký čas. Na max levelu je to ale group only, solo hra prakticky neexistuje.
Drobná poznámka k F2P: levelení v LOTRO je quest based, na grind mobů se moc nehraje. F2P playeři ale mají v základu jen questy ve 3 startovacích zónách, zbytek se musí zaplatit. Takže úplně free se dá dostat dejme tomu tak na level 25, dál to bez nákupu v lotro store nejde.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 08/11/2010 :  10:27:55  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ja bych tedy jen s dovolenim poznamenal, ze solo questeni v LOTRu je oproti jinym hram (wow, eq2 napr.) neskutecnej opruz:-) A trva to.
Tak zalezi co tam vlastne chces delat.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 08/11/2010 :  10:40:01  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Teos

Solo se dá dostat na lvl65 v pohodě a za relativně krátký čas. Na max levelu je to ale group only, solo hra prakticky neexistuje.
Drobná poznámka k F2P: levelení v LOTRO je quest based, na grind mobů se moc nehraje. F2P playeři ale mají v základu jen questy ve 3 startovacích zónách, zbytek se musí zaplatit. Takže úplně free se dá dostat dejme tomu tak na level 25, dál to bez nákupu v lotro store nejde.



Jde, přes skirmishe.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 08/11/2010 :  11:28:09  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
Solo je naprosto skvělý způsob hry i v LOTRO, a nejen v něm. Samozřejmě že tahle hra není nic pro honiče všeho druhu :)

P.S. pro Perthu a Patase - Rodiera jsem tam nepotkal, nebo to aspoň nevím, jeho nicky nezkoumám (nicky jako jména postav, ne jako nuly)
je to tam docela velký, dá se nepotkávat dost dlouho :)

One village in Kenya is missing an idiot.

Edited by - Muzz on 08/11/2010 11:30:41
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 08/11/2010 :  15:09:13  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
no budu hrát jako obvykle v mém pokročilém věku - prostě se flákat světem a kydlit potvory. Když bude čas tak mi synátor bude dělat tanka a já se ho budu snažit udržet živýho, tak nám to šlo v DDo napohodu ale tam mi ten Favoured Soul vyloženě sednul, byl prostě super! ... btw čistej healer je který povolání v Lotro? Zkusil jsem dva dny minstrela a už mi to brnkání leze na mozek.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/11/2010 :  16:48:40  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Patas

no budu hrát jako obvykle v mém pokročilém věku - prostě se flákat světem a kydlit potvory. Když bude čas tak mi synátor bude dělat tanka a já se ho budu snažit udržet živýho, tak nám to šlo v DDo napohodu ale tam mi ten Favoured Soul vyloženě sednul, byl prostě super! ... btw čistej healer je který povolání v Lotro? Zkusil jsem dva dny minstrela a už mi to brnkání leze na mozek.



minstrel. :) ale muzes si sehnat jinej nastroj, no a nebo slevit z cistyho healera ke kapitanovi, ale tam ti bude vadit ten rev :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 08/11/2010 :  17:44:42  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Patas

no budu hrát jako obvykle v mém pokročilém věku - prostě se flákat světem a kydlit potvory. Když bude čas tak mi synátor bude dělat tanka a já se ho budu snažit udržet živýho, tak nám to šlo v DDo napohodu ale tam mi ten Favoured Soul vyloženě sednul, byl prostě super! ... btw čistej healer je který povolání v Lotro? Zkusil jsem dva dny minstrela a už mi to brnkání leze na mozek.


Zkus lecit na kravsky zvonec.

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 08/11/2010 :  20:48:54  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Muzz

Čau Patasi, nezapomeň - server Snowbourn, to je mezi servery pro Čechy něco jako Drachenfels :)
pokud někdo bude říkat něco jiného, tak lže :)



jojo Snowbourne, to je ten server kam bych nikdy nevlez :D a kde hraje rodier


Blekotáš hovna. A S Rodierem hrát tě nikdo nenutí, nebo jo?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000