Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 Jak se dostat k uctu
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 08/11/2010 :  22:37:28  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Cau stahnul jsem klienta, loguju ale hazi me to na obrazovku turbine account management, ze musim zadat LOTRO product key. Ja uz ani nevim jestli jsem kupoval krabici nebo to bylo pres DD. Nekdo z vas vyresil? Nebo muzu na svoji starou postavu zapomenout a musim udelat novy ucet?

Diiik

Dema

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 08/11/2010 :  22:40:51  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Pokud tě to hází na turbine, tak sis stáhnul US klienta.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 08/11/2010 :  22:50:59  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
na ja :) a takovych GB ..., tak znova :)

Me to zmatlo, protoze na US turbine to muj accoutn naslo s aktivaci D&D...

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 08/11/2010 23:04:59
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 08/11/2010 :  22:56:02  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Jeste ten server. Koukam ze jsem hral na Laurelinu, takze rikate ze ted frci Snowburn jo? Ja abych se nepletl a pak do konce zivota nelitoval :)

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 08/11/2010 :  23:21:45  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
Laurelin je RP server ak sa nemýlim. O niečo menej detí, trochu iná komunita. Záleží na tom, čomu dávaš prednosť.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 08/11/2010 :  23:39:12  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Jo, Češi frčej na Snow, ale nejen oni, je to živej server, nováčky tam uvítali vycraftěnejma itemama, na questy se pokaždý najdou společníci. Hlavně je tam výhoda starý gardy, na novym serveru budou samý f2p, který s tim pak seknou. Jinak Turbine ti našel starej DDO účet proto, že převzali EU servery, LOTRO je furt rozdělený, bohužel.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 08/11/2010 :  23:48:48  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Uz se tesim az to zase spustim. Jako pro me bylo LOTRO opravdu asi nejlepsi zabava hned po DAOC a UO. Asi proto ze jsem zatizenej na to lore, proste vide a moct hrat to o cem jsem jen cetl nebo videl film, bylo fakt super a mysim, ze se jim to prevedeni do hry opravdu povedlo. Teda nemuzu hodnotit end game, to me zatim minulo :)

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 08/11/2010 :  23:53:46  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Sice poslední dobou lotro trochu wowkovatí, ale pořád je to super hra. V zásadě se dá říct, že je víc a víc zaměřená na nehardcore hráče, takže se dá vcelku solidně bavit i když člověk nemá moc času.
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 09/11/2010 :  08:58:25  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
jojo dema jsem taky na snowburnu, hodlám se tam plácat celou zimu tak uvidíme. Zatím to mám f2p, ale to asi dlouho nevydrží neboť lvl 10 je za dva večery.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 09/11/2010 :  09:04:04  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Patas

jojo dema jsem taky na snowburnu, hodlám se tam plácat celou zimu tak uvidíme. Zatím to mám f2p, ale to asi dlouho nevydrží neboť lvl 10 je za dva večery.


Dřív nebo pozdějc do toho pár ojro stejně vrazíš :)
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 11/11/2010 :  21:35:18  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Tak uz jsem to rozchodil. Zacinam znoba na Snowburm. Burglar Demavend. Ne Demawend, ten byl zabrany :(

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 12/11/2010 :  12:17:34  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Skoda zes tak nejak zapomnel s kym jsi Lotro hral Demo. Hodne stesti na Snowburn.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 12/11/2010 :  16:35:49  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

Skoda zes tak nejak zapomnel s kym jsi Lotro hral Demo. Hodne stesti na Snowburn.



Nerikej, ze jeste hrajete ?

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Trimanius
Moderator

6302 Posts

Posted - 12/11/2010 :  18:29:46  Show Profile  Send Trimanius an ICQ Message Send Trimanius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

quote:
Originally posted by Meddy

Skoda zes tak nejak zapomnel s kym jsi Lotro hral Demo. Hodne stesti na Snowburn.



Nerikej, ze jeste hrajete ?


Stačilo jen obyčejně lognout, ať už do hry na Laurelinu nebo na kinshipové forum, Demo ...

Human Guardian Markethia - leader kinshipu SeY (The Lord of the Rings Online na serveru Laurelin)
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 13/11/2010 :  01:28:26  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

quote:
Originally posted by Meddy

Skoda zes tak nejak zapomnel s kym jsi Lotro hral Demo. Hodne stesti na Snowburn.



Nerikej, ze jeste hrajete ?



Naposledy si vybavuji tvuj prispevek na foru ve kterem jsi nadsene psal jak moc s tesis jak si konecne poradne zahrajes s nami Lotro a jestli se nezlobime, ze to posledne jaksi nevyslo. To je tak zhruba rok a pul - od te doby o tobe jaksi nebylo brachu moc slyset, skoro by se reklo, ze jsi asi znovu hrat nezacal, az ted

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 14/11/2010 :  19:44:54  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Tak uz jsem to rozchodil. Zacinam znoba na Snowburm. Burglar Demavend. Ne Demawend, ten byl zabrany :(


super tak se určitě potkáme, zkouším minstrela.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000