Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 supreme
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 11/09/2010 :  00:53:28  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
nazdárek,
mám char lvl39, je dnes hotový grandmaster weaponsmith, v nabídce se už nezobrazuje nic dalšího, jak tedy dosáhnout stupně supreme weaponsmith? co mám udělat, za kým jít.
jeden hráč mi říkal, že musím mít Moria Expansion Pack, který nemám, ale přijde mi to jako <>vina, jak by asi existovali supreme před jeho vydáním? Poradí mi někdo jak postupovat? Díky

One village in Kenya is missing an idiot.

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 11/09/2010 :  09:16:08  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
No je to tak. A supreme před Morií fakt nebylo...
Tuším musíš jít za expert trenérem pro tvojí profesi.
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 11/09/2010 :  10:37:04  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

No je to tak. A supreme před Morií fakt nebylo...
Tuším musíš jít za expert trenérem pro tvojí profesi.



Díky. Budu muset dokoupit Morii :)
Už jsem to někde našel, že je to tak jak říkáš. Je to takovej malej, smrdutej trpajzlík pod schodama v Thorins hall, dá mi nějakej vopruz úkol, to zas bude destinace na blití.
Tak ještě jednou díky.

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 11/09/2010 :  20:32:30  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Máš víc levelit :P
Na 39 stejně nemůže použít nejlepší nástroje s crit šancí, tak to možná ani nemá smysl.
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 12/09/2010 :  09:22:30  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
Levelit budeš muset, Lothlorien a Mirkwood recepty jsou reputation based a boa. Craft alti jsou bohužel nuceni dolevelit aspoň na těch 60.
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 12/09/2010 :  18:36:00  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Teos

Levelit budeš muset, Lothlorien a Mirkwood recepty jsou reputation based a boa. Craft alti jsou bohužel nuceni dolevelit aspoň na těch 60.



Nevím sice, co je boa (based už bych snad uhádnul), udělám co budu muset. Osobně si myslím, že až úplně lvl 60 nebude snad nezbytný pro supreme kovařinu, snad jen ty questy s tím spojené budou možná trošku o ústa, ale to se zase nějak udělá - někoho poprosím o doprovod za mírný úplateček, prozatím holt budu syslit ingoty na potom a máchat mečem kolem sebe. Stejně těch 60 budu muset udělat, když se chci skoro všude podívat. Koneckonců, začal jsem to hrát proto, abych viděl, jak to tam vypadá :)

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 12/09/2010 :  18:36:01  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Teos

Levelit budeš muset, Lothlorien a Mirkwood recepty jsou reputation based a boa. Craft alti jsou bohužel nuceni dolevelit aspoň na těch 60.



Nevím sice, co je boa (based už bych snad uhádnul), udělám co budu muset. Osobně si myslím, že až úplně lvl 60 nebude snad nezbytný pro supreme kovařinu, snad jen ty questy s tím spojené budou možná trošku o ústa, ale to se zase nějak udělá - někoho poprosím o doprovod za mírný úplateček, prozatím holt budu syslit ingoty na potom a máchat mečem kolem sebe. Stejně těch 60 budu muset udělat, když se chci skoro všude podívat. Koneckonců, začal jsem to hrát proto, abych viděl, jak to tam vypadá :)

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 13/09/2010 :  10:39:08  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Muzz

quote:
Originally posted by Teos

Levelit budeš muset, Lothlorien a Mirkwood recepty jsou reputation based a boa. Craft alti jsou bohužel nuceni dolevelit aspoň na těch 60.



Nevím sice, co je boa (based už bych snad uhádnul), udělám co budu muset. Osobně si myslím, že až úplně lvl 60 nebude snad nezbytný pro supreme kovařinu, snad jen ty questy s tím spojené budou možná trošku o ústa, ale to se zase nějak udělá - někoho poprosím o doprovod za mírný úplateček, prozatím holt budu syslit ingoty na potom a máchat mečem kolem sebe. Stejně těch 60 budu muset udělat, když se chci skoro všude podívat. Koneckonců, začal jsem to hrát proto, abych viděl, jak to tam vypadá :)



BoA=bind on acquire, tzn. jakmile se ti ta věc jednou octne v báglu, nemůžeš jí tradnout nikomu dalšímu nebo poslat poštou.

Btw potřebuješ minimálně lvl 45(?), na kterým můžeš používat nářadí s 20% crit šancí. Na 55 pak existuje trojkombinace, což má stejnej bonus, ale je to jen jedna věc na craftění pro všechny tři profese co sis vybral.
Syslení ingotů na lvl39 je ti k ničemu, protože materiál pro výrobu věcí ze supreme úrovně se získává v high lvl zónách.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000