Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 Warden - Tipy & Triky
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 15/09/2010 :  15:47:37  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Mate nekdo nejake zajimave odkazy? Nebo rady?

Zatim cerpam info odtud http://lotro-wiki.com/index.php/Warden ale prijde mi ze warden je mnohem komplexnejsi nez se zda...

Edited by - Mag1cWalker on 15/09/2010 15:48:26

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 15/09/2010 :  16:53:12  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
No ja si hlavne myslim, ze by mela byt postava na levelu 65, alespon 3 mesice s ni chodit aktivne raidovat a PAK se zacit rochnit nekde na webu a žvejkat cizí rozumy. Obracene to vzdycky prinasi jen premoudrele rychlokvasky, ktere sice vedi, co zrovna postnul nejakej 11 letej harant sofistikovaneho na US foru v zalozce "111warden rule3!", ale herne jsou jaksi v prdeli a jen delaji ostudu. Ale uznavam, ze moje naroky na spoluhrace a jejich kvality jsou hodne vysoke az extremni, takze je klidne mozne, ze se surfovanim na forech da udelat par levelu, jen jsem na to jeste neprisel

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000