Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 Rift: Planes of Telara
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 07/01/2011 :  00:40:03  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Posílám ještě odkaz na mapu, pokud byste se chtěli juknout:
http://img406.imageshack.us/img406/1183/000002fc.jpg
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 07/01/2011 :  07:07:02  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Tak nejak ctu vas prispevky a nejak jsem se nedozvedel, jaky ten Rift vlastne je. Tak jaky je? PR reci me nezajimaji. :-)

Dik.

Jo a nesrovnavat pokud mozno. Kazda hra je podobna s necim. Spise by me zajimaly pocity typu "dobre se to hraje, vsechno jaksi funguje, mechaniky jsou spravne vymysleny" atp.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 07/01/2011 07:08:52
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 07/01/2011 :  08:58:11  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Heh, právě jsi to napsal. Všechno funguje, mechaniky jsou dobře vymyšlené atd. :-). Nebudu se opakovat, jestli chceš nějaké dojmy, zajdi k nám na forko.

http://www.boiians.glh.cz/index.php?board=33.0

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 07/01/2011 08:58:48
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 07/01/2011 :  09:03:06  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Na Direct2Drive UK i US je tento víkend sleva na všechny MMO hry (po zadání kódu).

Mají tam i Rift a pokud teda není blokovaná IP koupíte ho na D2D US za 755Kč nebo sběratelskou za 905Kč.
www.direct2drive.com

Kdyby to nešlo, tak na D2D UK je jen o něco málo dražší, obyčejná za 818Kč a sběratelská 935Kč.
www.direct2drive.co.uk

Tohle jsou naprosto krásné ceny, tak neváhejte, pokud si to chcete koupit.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 07/01/2011 :  12:25:47  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Pokud by to nekoho zajimalo,
budu v Riftu na EU EN serveru za guardiany.

Pravdepodobne jako:
Kasicka - healer
a/nebo
Casea - caster

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 07/01/2011 :  13:31:12  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Tak skoč na ten Blightweald, ať je nás tam víc. Už teď to vypadá za nás tak na 5-7 lidí tento víkend.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 07/01/2011 :  14:24:37  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
koukal jsem na nejaky videa a prijde mi to nebo to ma ui uplne stejny jako wow? grafiku komentovat nebudu ..vido blo nekvalitni ale ty panacci nejak podivne poskakovali :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 07/01/2011 :  18:15:29  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Tak nejak ctu vas prispevky a nejak jsem se nedozvedel, jaky ten Rift vlastne je. Tak jaky je? PR reci me nezajimaji. :-)

Dik.

Jo a nesrovnavat pokud mozno. Kazda hra je podobna s necim. Spise by me zajimaly pocity typu "dobre se to hraje, vsechno jaksi funguje, mechaniky jsou spravne vymysleny" atp.



Takže moje-only moje dojmy. První pokus jsem vydžel cca asi 5 hodin, vypnul to a šel radši pařit BF2BC. Celou dobu jsem měl dojem,že už jsem to někde viděl. Dělalo to na mě dojem, že se musí každou chvíli objevit Ninjagon a zavelet huráá na hrad. Pak pokus č. 2, už to bylo lepší a nakonec mě nějaký démon nakukal, abych šel do kolektorky

Odborné hladisko je rozhodujúce. Ohledně PVE mě to nějak moc nechytlo, grafika je ucházející, vše je easy, žádná výzva, postavíš si specky a jsi terminátor. Bude hoooodně záležet na PVP. Doufám že to zase nebude o jednom či dvou top povoláních a ostatní budou dělat terče.
Jako odpůrce pixelových omalovánek, které hraje polovina populace v Chině a pár milionů pomatenců jinde (WoW), je tohle dle mého soudu docela dobrá náhrada, pokud na to máš PC. Já bych to asi i doporučil určitě vyzkoušet,ale na mě moc nedej, já jsem složitá osobnost a mám i několik drobných charakterových vad a píšu jako pig
Shrnu to:
Není to nic nového, okopírovali WoW,WAR,EQ2,VG atd.,ale pokud jim to bude fungovat, proč ne. Nejsou tam rozmazaní šmloulové a postavy nevypadají v equipu, jako když zdrhaj z kolotoče, takže se na to dá obstojně koukat a můžeš jezdit na želvě


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 07/01/2011 20:11:52
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 07/01/2011 :  19:33:30  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Diky vsem za osobni nazory. Ono se nadarmo nerika, ze vykrast nejakou hru je snadne, ale dobre to implementovat, to uz malo kdo umi. :-)

Toz pockam chvili a kdyztak se na to taky podivam.


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 07/01/2011 :  23:35:42  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
do lvl 10 je to snad nejvěrnější kopie WOW, kopie na první pohled kvalitní. Uvidíme...

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 08/01/2011 :  09:09:34  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Vůbec mě nevadí jestli vykradou polovinu her, ono taky co mají udělat aby se nemohlo říkat, že někoho vykradli?

Každopádně hra na mě dělá fakt dobrý dojem a pokud bude mít pár věcí dotaženějších než WOW například PVP a Crafting může mít velký úspěch.
Je nezbytně nutné pro nás hráče i jiné vývojáře aby se konečně nějaká jiná hra než WOW chytla a byla zisková.

BTW: chystá se někdo z Vás (guild) hrát na PvP serveru?


Noe

Go to Top of Page

atomiccz
Moderator

189 Posts

Posted - 08/01/2011 :  09:41:04  Show Profile Send atomiccz a Private Message  Reply with Quote
Mě se hra líbi zatím moc a taky je mi uplně ukradeno že okopčili x dalších A takový stav v jakém je hra teďka v bete nemají ani neměly hry co do teď vyšly. Na kterém serveru se chystáte hrát ?

Edited by - atomiccz on 08/01/2011 09:43:37
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/01/2011 :  10:20:33  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no ja nevim neuspelo xx her predtim, nevidim duvod proc by mnelo uspet todle. je to crap. neskutecne prekopirovany wow, aoc, war a buch vi co jeste dokupy. slatanina az to pekny neni. questy a pve nuda, pvp strasny, jeste snad strasnejsi jak mel conan a tj uz co rict. jediny co nevim je jak funguje crafting ale tj asi tak to posledni co by mne zajimalo nebo nedej boze dokazalo zmenit pohled na hru.
Jen dalsi zbozny pohledy na neco co vypada libive a ted vychazi ostatne jako vzdy. 2 mesice... max 2 mesice

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 08/01/2011 :  13:30:06  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Proč Mrchožravý Havran krákorá, v přítomnosti Terawatta, náčelníka kmene Kelari, samozvaného vládce Telary a pojídače elfích novorozeňat ?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/01/2011 :  13:46:44  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nevim proc, ale posledni dobou jde vetsina mmo uplne mimo me. Nejak mi prijdou vsechny stejny. Hlavne jsem zjistil, ze vsechny mmo, kde je autotargetovani me proste nezajmaji. Od te doby co jsem si zahral DF vim, ze proste uz hru, kde je autotargetovani hrat nemuzu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 08/01/2011 :  14:04:28  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Nevim proc, ale posledni dobou jde vetsina mmo uplne mimo me. Nejak mi prijdou vsechny stejny. Hlavne jsem zjistil, ze vsechny mmo, kde je autotargetovani me proste nezajmaji. Od te doby co jsem si zahral DF vim, ze proste uz hru, kde je autotargetovani hrat nemuzu.



Autotargeting má své výhody..., kdykoli jde ping nad 300ms..., škoda, že poslední MMORPG, kde šla kombinace (autotarget + mouse wheel) byl WOW

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 08/01/2011 14:07:25
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/01/2011 :  14:43:38  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Proč Mrchožravý Havran krákorá, v přítomnosti Terawatta, náčelníka kmene Kelari, samozvaného vládce Telary a pojídače elfích novorozeňat ?



protoze havran stoji nad jeho mrtvolou a klove mu mu voci

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 08/01/2011 14:44:01
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 08/01/2011 :  17:56:48  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jsem se na to podival, abych zjistil, vo cem je tady ten fuzz... a fakt jsem z tech videi nechtel verit tomu, ze nekoukam na WoW. 110% shoda. Dokonce snad i format jmen nad hlavou hracu je totoznej nehlede na volenou paletu barev. To fakt i Allods online je proti tomuhle original.

Misto sporeni na stari a barak si koupim garaz, najmu par vietnamcu a neco vytvorime, protoze tohle fakt nemuze dal pokracovat.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 08/01/2011 :  19:21:54  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Jsem se na to podival, abych zjistil, vo cem je tady ten fuzz... a fakt jsem z tech videi nechtel verit tomu, ze nekoukam na WoW. 110% shoda. Dokonce snad i format jmen nad hlavou hracu je totoznej nehlede na volenou paletu barev. To fakt i Allods online je proti tomuhle original.

Misto sporeni na stari a barak si koupim garaz, najmu par vietnamcu a neco vytvorime, protoze tohle fakt nemuze dal pokracovat.



Nedržkuj, tahle hra je 100% WoW killer

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 08/01/2011 :  20:39:05  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja uz tem konspiracnim teoriim zacinam normalne verit. Je velka megakorporace Blizzard a vsechny ostatni firmy jsou jeji soucasti.
Jakmile vznikne firma, ktera odmitne Blizzard dev toolkit, do druhyho dne jeji majitel najde orci hlavu ve svy posteli a do tydne uz bubla na dne Orlicky.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/01/2011 :  16:50:52  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Postrehy:
Hratelnost - dobra
Zabava - dobra
Zpracovani - dobre
Stav bety - vytecny

myslim ze po dlouhe dobe kvalitne odvedena prace a jsem si jist ze si to sve fandy najde.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 10/01/2011 :  08:44:58  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Postrehy:
Hratelnost - dobra
Zabava - dobra
Zpracovani - dobre
Stav bety - vytecny

myslim ze po dlouhe dobe kvalitne odvedena prace a jsem si jist ze si to sve fandy najde.


100% suhlas. Napriek tomu vsak po vikende stravenym v Telare ostanem skepticky.

Graficke spracovanie je super, vyzera to na 110% ako Neverwinter Nights 2+, modely, animacky, vsetko. Na ultra detailoch mi to ide nejakych 15 fps na celkom slusnom stroji, co podla mna nie je moc velka vyhoda pre MMORPG, mat eye-candy engine. Pri vacsich bitkach to bola klasicka fps slideshow, kamera plavala atd. Pozera sa na to ale vyborne.

Obslehli WoWko/WAR uplne nehorazne , to som este nevidel. Kazdy jeden prvok v tej hre ste uz niekde videli, pre mna to bolo celkom usmevne.

Event_4 bol moj prvy, takze som zacinal od nuly. Dal som lvl 21 pomerne rychlo cez chain questy, ktore su klasicky nudne ako vsade inde. Lvlovat sa da celkom slusne aj cez pvp, za vyhru vo Warfronte (100% okopcene BGcka z WAR-u) je kotel XP.

Bohuzial je ale vidno, ze to nie je AAA titul, je tam celom dost veci, ktore su take ... amaterske, co mi ale az tak nevadilo. Jedina vec co mi vyslovene vadila, boli tie invasion eventy, v nedelu vecer bola mapa pre lvly 10-19 uplne zasrata invaziami, uplne vsade po mape boli elitne moby, ktore obcas az znemoznovali lvling, pretoze zadrbavali quest moby

Soul system povazujem za celkom dobry napad. Dava to moznost naozaj pestrych kombinacii, ako si vytvorit postavu a troska limituje "OP" system, resp kamen-papier-noznice. Musim ale povedat, ze som ten system celkom nepochopil, zaplnil som tri "sloty" na duse, marksman-ranger-saboteur, a napr v hlavnom meste som dostal questy na dalsie specializacie, bladedancer a podobne. Nie je mi jasne, naco mi to bude.

Komunita, ak ostane taka, aku som mal moznost vidiet cez vikend ... tak uprimnu sustrast, Rift.

Banda kokotov a deciek, co sa vedeli hadat DONEKONECNA, ze WoW/WAR/GW je best a naopak, nadavali si, rofl omg wtfpwn fuck you suck ... a do toho kazde dve minuty nejaky kokot typu "where i can queue to BG" alebo "where can i buy items for honor". Musel som to vypnut, lebo by ma porazilo.

Implementacne je to ale uplne v pohode, za cely vikend som nenarazil na JEDINY bug, klobuk dole. On-the-fly opravuju niektore chyby, uz v sobotu rano bol patch s nejakymi opravami.

MMO traveller
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 10/01/2011 :  09:18:04  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
taky jsem hral tu betu o vikendu,natocil jsem i nejaka videa:
Warftronty (pvp) je to na malym lvl,tak moc nesoudit..okolo 19tky uz se lidi naucili a nakoupili ty pvp classy..uz bylo to lepsi
http://www.youtube.com/watch?v=H5dTsXrBsIM

Vyse zminovana invaze:
http://www.youtube.com/watch?v=Lup6DlsZDyA

Rift:
http://www.youtube.com/watch?v=q-xPBZ3EGrQ

Invazni event o kterem kdosi taky psal vyse (aka mapa "zasrana invazema")
http://www.youtube.com/watch?v=lo93AXxUO5g

Tady nejakej quest:
http://www.youtube.com/watch?v=TsqhTJjb4h0

Ukazka mestecka "quest hubu" kterejch je vsude po mapach desitky
http://www.youtube.com/watch?v=DLKpK22CCCo

tady je videt smrt a death penalty:)
http://www.youtube.com/watch?v=1LQqXfURCv4

Jinak od nas (Boiians) to bude hrat par lidi,jeste je nejaka diskuze ohledne pvp/pve serveru,ale bylo nas dost,(a dost lidi to kupuje),kdyztak podte taky,stirius nebo hoki urcite pak napisou kde a za koho..
ja sam za sebe jeste nevim,ale beta me nezklamala teda,ac se cekal ze zklame:)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 10/01/2011 :  09:24:44  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Postrehy:
Hratelnost - dobra
Zabava - dobra
Zpracovani - dobre
Stav bety - vytecny

myslim ze po dlouhe dobe kvalitne odvedena prace a jsem si jist ze si to sve fandy najde.



jo přiznávám se bez mučení, že mě si Rift našel a že jsem si koupil na D2D.uk CE verzi :)

Ta hra mě prostě dostala je to v nezkutečně dobrý kondici na betu a ten systém soulů kdy si defakto můžeš udělat 4 naprosto různě herně pojeté postavy kombinací 3 stejně zaměřených classů, pro lidi jako já co nemají čas si expit twinky je prostě geniální.

Hrál jsem celý víkend a nemám snad žádnou výhradu ke konceptu hry.

Samozřejmě netuším jestli vyřeší klasické problémy snad všech her jako aby PvP bylo pokud možno vyvážené a nebyl to jen holý zerg či aby craft itemy byly minimálně srovnatelný néli lepší než loot itemy.


Noe

Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 10/01/2011 :  09:29:57  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Kuzmik

Postrehy:
Hratelnost - dobra
Zabava - dobra
Zpracovani - dobre
Stav bety - vytecny

myslim ze po dlouhe dobe kvalitne odvedena prace a jsem si jist ze si to sve fandy najde.


100% suhlas. Napriek tomu vsak po vikende stravenym v Telare ostanem skepticky.

Graficke spracovanie je super, vyzera to na 110% ako Neverwinter Nights 2+, modely, animacky, vsetko. Na ultra detailoch mi to ide nejakych 15 fps na celkom slusnom stroji, co podla mna nie je moc velka vyhoda pre MMORPG, mat eye-candy engine. Pri vacsich bitkach to bola klasicka fps slideshow, kamera plavala atd. Pozera sa na to ale vyborne.

Ultra detaily ještě navýšené - ATI 5750, E8400 3,2 GHz, 4 giga ram - nikdy nebyly problémy na 1680, slideshow jen při eventu, kde 100+ lidí kouzlilo na bosse. Netuším, co máš za kompa...

Obslehli WoWko/WAR uplne nehorazne , to som este nevidel. Kazdy jeden prvok v tej hre ste uz niekde videli, pre mna to bolo celkom usmevne.

Ano, ale nikde se tím netají. Ještě to propojili s VG.

Event_4 bol moj prvy, takze som zacinal od nuly. Dal som lvl 21 pomerne rychlo cez chain questy, ktore su klasicky nudne ako vsade inde. Lvlovat sa da celkom slusne aj cez pvp, za vyhru vo Warfronte (100% okopcene BGcka z WAR-u) je kotel XP.

Dobré expy, snad nejlepší, jsou za rifty. Expit jde mnoha způsoby a je tam na zábavu i kraft. Nemusíte jen questit.

Bohuzial je ale vidno, ze to nie je AAA titul, je tam celom dost veci, ktore su take ... amaterske, co mi ale az tak nevadilo. Jedina vec co mi vyslovene vadila, boli tie invasion eventy, v nedelu vecer bola mapa pre lvly 10-19 uplne zasrata invaziami, uplne vsade po mape boli elitne moby, ktore obcas az znemoznovali lvling, pretoze zadrbavali quest moby

Mno, WAR je teda dle tebe AAA titul? Tohle je rozhodně o MOC lépe vyladěné a provedené, jak celý WAR, zábavnější jak Aion, prakticky naprosto bez bugů (což neumí plno her ani po půl roce) a má to hotový content na high-end levelu (proti třeba Conanu). Takže teď nevím, to značí, že je to BBB titul?

Soul system povazujem za celkom dobry napad. Dava to moznost naozaj pestrych kombinacii, ako si vytvorit postavu a troska limituje "OP" system, resp kamen-papier-noznice. Musim ale povedat, ze som ten system celkom nepochopil, zaplnil som tri "sloty" na duse, marksman-ranger-saboteur, a napr v hlavnom meste som dostal questy na dalsie specializacie, bladedancer a podobne. Nie je mi jasne, naco mi to bude.

Ano, kombinací je tuna a čím vyšší lvl, tím zajímavější. Pokud nevíš, na co máš další souly, tak jsi opravdu jen questil a vůbec nezkoušel další možnosti, co ti hra nabídla. Nemám nic proti tobě, ale ty jsi dle mě jen zkusil dostat se skrz questy co nejrychleji co nejvýš, ale to je tak vše...

Komunita, ak ostane taka, aku som mal moznost vidiet cez vikend ... tak uprimnu sustrast, Rift.

Banda kokotov a deciek, co sa vedeli hadat DONEKONECNA, ze WoW/WAR/GW je best a naopak, nadavali si, rofl omg wtfpwn fuck you suck ... a do toho kazde dve minuty nejaky kokot typu "where i can queue to BG" alebo "where can i buy items for honor". Musel som to vypnut, lebo by ma porazilo.

To neposoudím, protože záleží taky server od serveru. Kde jsi byl? A taky jsem general vůbec nečetl, v gildě bylo pořád 5+ lidí online a nemám potřeby cokoliv jinde řešit.

Implementacne je to ale uplne v pohode, za cely vikend som nenarazil na JEDINY bug, klobuk dole. On-the-fly opravuju niektore chyby, uz v sobotu rano bol patch s nejakymi opravami.



Kuva, jak normálně barvit text?? Přes označení to nejde, RED v hranaté závorce to pořád cpe na úplný konec textu. Je mi jasné, že tohle forko nikdo aktualizovat nebude, ale je už hodně za zenitem...

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 10/01/2011 09:33:06
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 10/01/2011 :  09:36:05  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Souhlas s Stiriusem, jinak test barevnosti to funguje

takto to má vypadat ale jen s jedním /:
[red]test[//red] [green]barevnosti[//green] [blue]mě[//blue] [brown]to[//brown] [orange]funguje[//orange]


Noe


Edited by - Noe on 10/01/2011 09:40:18
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 10/01/2011 :  09:54:52  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn
Bohuzial je ale vidno, ze to nie je AAA titul, je tam celom dost veci, ktore su take ... amaterske

Neda mi to abych nereagoval... na zbytek ti jiz odpovedel Stirius a dalo by se snim ve vetsine odpovedi souhlasit.

Ja se vyjadrim pouze k tomu "A"ckovemu titulu.
Nevim kolik si toho nahral, jake mas zkusenosti, kazdopadne za poslednich par let jsem nevidel v bete lepsi kousek.
Tohle je jednoznacne ackovej titul a srovnavat to s amaterskejma pokusama jako je Darkfail, Champion online atp. je nesmysl. Stejne tak jako s milionama asijskejch sracek.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 10/01/2011 :  10:06:36  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
no nejake bugy tam jsou,co si budem nalhavat :)
2x jsem propadl texturou,jednou to mam i na videu,ale na youtube to dam az kdyz mi nedaji invite na dalsi betu:)

Byly tam nejake bugy s teleportovanim do dungeonu (Stirius nejak relogoval protoze ho to za nema nechtelo preportovat)

a je tam bug ze kdyz tu hru vypnete kdyz ste mtrvy (duch) tak kdyz znovu lognete,zmizi vam jmena u vsech npc a hracu a je treba restartovat celej pocitac (nestaci relog)

vsecho z osobni zkusenosti..ale neni to nic zasadniho

Bylo bu naopak podezrely kdyby tam ani jeden bug nebyl

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 10/01/2011 :  10:09:48  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Jo, ale to jsou mini bugy, které neruší extra hru a pořád je to BETA. Ne ostrý provoz, takže vše očekávané. Taky jsem měl např. při vkládání 3 šutráků do toho enchantovacího náramku bug, že nemůžete klikat pravým, ale postupně přesunout, jinak vám to bugne inventář. Nahlásil jsem to, doufám, že ty Dyntíku taky

Test barevnosti. Ani prd, ty redy mi to hodilo za slovo "barevnosti". NEvím, jestli nemám nějaký omezený editor na zprávy?

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 10/01/2011 10:12:48
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 10/01/2011 :  10:11:12  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Greydawn
Bohuzial je ale vidno, ze to nie je AAA titul, je tam celom dost veci, ktore su take ... amaterske

Neda mi to abych nereagoval... na zbytek ti jiz odpovedel Stirius a dalo by se snim ve vetsine odpovedi souhlasit.

Ja se vyjadrim pouze k tomu "A"ckovemu titulu.
Nevim kolik si toho nahral, jake mas zkusenosti, kazdopadne za poslednich par let jsem nevidel v bete lepsi kousek.
Tohle je jednoznacne ackovej titul a srovnavat to s amaterskejma pokusama jako je Darkfail, Champion online atp. je nesmysl. Stejne tak jako s milionama asijskejch sracek.


No, dost lidi se pro neco hodne nadchne a po par tydnech svuj nazor na vec zmeni.

Ted tu napriklad pomlouvas Darkfall, coz me dost mrzi, protoze jsi ho hral i ty i ja a myslim, ze na zacatku, stejne jako je tomu ted u Riftu, se nam to libilo...

Bohuzel jsme se presvedcili, ze i dobrej koncept (a to Darkfall bezesporu mel) se da seredne pokazit.

--

Nicmene jdu Rift zkusit a budu doufat, ze se tam nekde (vsichni) potkame.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 10/01/2011 :  10:13:12  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Jo, ale to jsou mini bugy, které neruší extra hru a pořád je to BETA. Ne ostrý provoz, takže vše očekávané. Taky jsem měl např. při vkládání 3 šutráků do toho enchantovacího náramku bug, že nemůžete klikat pravým, ale postupně přesunout, jinak vám to bugne inventář.

Test barevnosti. Ani prd, ty redy mi to hodilo za slovo "barevnosti". NEvím, jestli nemám nějaký omezený editor na zprávy?

Je to offtopic a dle me je to browser related.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)

Edited by - Deimnia on 10/01/2011 10:13:30
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 10/01/2011 :  10:14:48  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
No Deime, možná potkáme, ale řekl bych, že ne u nás v gildě. Přítelkyně by neměla radost, jak bych na tebe asi p..oval a byl nasraný. Ale ono by to bylo obojetné, že?

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 10/01/2011 :  10:30:36  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius
Mno, WAR je teda dle tebe AAA titul? Tohle je rozhodně o MOC lépe vyladěné a provedené, jak celý WAR, zábavnější jak Aion, prakticky naprosto bez bugů (což neumí plno her ani po půl roce) a má to hotový content na high-end levelu (proti třeba Conanu). Takže teď nevím, to značí, že je to BBB titul?

Soul system povazujem za celkom dobry napad. Dava to moznost naozaj pestrych kombinacii, ako si vytvorit postavu a troska limituje "OP" system, resp kamen-papier-noznice. Musim ale povedat, ze som ten system celkom nepochopil, zaplnil som tri "sloty" na duse, marksman-ranger-saboteur, a napr v hlavnom meste som dostal questy na dalsie specializacie, bladedancer a podobne. Nie je mi jasne, naco mi to bude.

Ano, kombinací je tuna a čím vyšší lvl, tím zajímavější. Pokud nevíš, na co máš další souly, tak jsi opravdu jen questil a vůbec nezkoušel další možnosti, co ti hra nabídla. Nemám nic proti tobě, ale ty jsi dle mě jen zkusil dostat se skrz questy co nejrychleji co nejvýš, ale to je tak vše...



WAR bol od zaciatku prezentovany ako AAA titul, reklama vsade, dokonca aj v telke, vydavatel EA, prestizni vyvojari...to, ako to dopadlo, to uz je uplne odlisna vec. A btw, WAR/AION/AoC boli tiez na zaciatku super hratelne zalezitosti a kazdy spieval ody. A netusim, odkial mas skusenosti s high endom, to uz je na lvli 27 ? AOC tiez ludia vylevelovali a zistili, ze na konci nic nie je, bez ohladu na to, ako tam bol prezentovany high-end.

A s tymi soulami, nechapem, co stresujes. Praveze som vyquestil celu zonu, precital tutorial, vyquestil som si 3 soul sloty, zaplnil ich troma ranged speckami a do lvlu 21 mi 4ty slot neponuklo, mam hotove questy na bladencera/assasina, ale nemam ich kde strcit.

EDIT: je mozne, ze stvrty slot bola ta moznost u class trenera "buy new class" za 30g, asi to bol ten svrty slot. Pripadalo mi to ale aj tak bezpredmetne, nemal som soul pointy ani len na sekundarny specialization, nie to este na tretiu alebo svrtu.

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 10/01/2011 10:36:18
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 10/01/2011 :  10:40:40  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
No právě, jak dopadl WAR :-). Co se týká high-endu, tak už teď je známé, kolik je dungeonů, jakým způsobem se budou "grindit", co bude potřeba na další postup, jak to bude obtížné atd. Na webu je o tom článek, link teď nevím. A z komunikace a dosavadních zkušeností tomu všemu věřím asi 5x víc jak ve WARu, kde nebyli schopní udělat pořádné pvp 20 na 20. Conan o high-endu nemluvil vůbec a to, že nebylo namluvené vše, ale jen po lvl 20, to je taky další věc.

Ad souly, máš možnost mít 4 role. Druhou koupíš za 30 g, další za asi 3,5 platiny nebo kolik. U trenéra můžeš respecnout, dát si do role jaké chceš souly (3 z nich). Tzn. já mám 8 soulů, 2 role, a nonstop respecuju, protože testuju různé varianty, stavím pvp roli, pve roli, dung roli atd. atd. Ale dokud nejsi max lvl, nemáš tolik možností, co bys chtěl.

Pravděpodoně jsi to jen pustil a zkusil, ať vidíš, jaké to je. Ale věř, že pokud si zjistíš veškeré dostupné info, co se kde kolem válí, tak to vypadá hodně nadějně. A taky by ses tak neplácal s infem o soulech :-).

Btw. ve hře jsme překvapivě Boiians gilda a na Blightwealdu nám můžeš napsat. I když dnes budu dvě hodky večer, než to zavřou, na pvp serveru na test.

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 10/01/2011 10:43:02
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 10/01/2011 :  10:45:00  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius
Ad souly, máš možnost mít 4 role. Druhou koupíš za 30 g, další za asi 3,5 platiny nebo kolik. U trenéra můžeš respecnout, dát si do role jaké chceš souly (3 z nich). Tzn. já mám 8 soulů, 2 role, a nonstop respecuju, protože testuju různé varianty, stavím pvp roli, pve roli, dung roli atd. atd. Ale dokud nejsi max lvl, nemáš tolik možností, co bys chtěl.


pls pro hloupého Noe ... ty můžeš mít všech 8 classů co jsou daného zaměření a různě je prohazovat do těch 2 rolí u jedné postavy?


Já si kvůli tomu abych vyzkoušel víc class kombinací udělal asi 6 postav :)


Noe

Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 10/01/2011 :  10:49:33  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Heh, tak to sis musel užít. Máš 4 základní rozdělení - warrior, rogue, cleric a mage. Každý z nich má 8 soulů. A ty můžeš kombinovat jak chceš po třech. A tyto trojice nakonec můžeš mít ve 4 rolích. Takže přepínáním si točíš dle situace až 4 mixy 3 soulů. Dej si respec a zkus si přes "N" nastavit a pohrát si s tím.

Vše si pořád můžeš mazat, měnit, přehazovat atd. Není nutné nikdy tvořit novou postavu pokud jsi např. rogue a chceš jiného rogua. Pouze pokud chceš třeba zkusit mága, tak musíš mít novou postavu.

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 10/01/2011 10:50:46
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 10/01/2011 :  10:55:55  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Heh, tak to sis musel užít. Máš 4 základní rozdělení - warrior, rogue, cleric a mage. Každý z nich má 8 soulů. A ty můžeš kombinovat jak chceš po třech. A tyto trojice nakonec můžeš mít ve 4 rolích. Takže přepínáním si točíš dle situace až 4 mixy 3 soulů. Dej si respec a zkus si přes "N" nastavit a pohrát si s tím.




no to je super zpráva ... :) respec jsem si skusil samo dát ale nesmazal mě souly ale jen rozdělené body v rolích. Tedy jsem si myslel že během prvních 6ti levelů si musíš vybrat 3 souly a ty máš u postavy natvrdo, to že jdou mazat souly a naučit se všech 8 soul to jsem vůbec netušil a zakládal právě další a další postavy na test kombinací .)))

BTW: na jakém levelu dostáváš další soul questy ... nejvíc mám level 11 a do té doby jsem dostal právě jen první 3 soul questy.


Jinak tato informace znamená že v PvP tě nijak nemusí trápit balanc a to že jsi gimp, prostě máš možnost si za každých okolností udělat tu nej balanc roli jakou mají případně i ostatní ... jediné co si volíš je tedy zdali jsi Mág/cleric/war/rogue ... to se mi kua fakt líbí, lepší automatický balanc pro PVP nemohli ani vymyslet :)))


Noe


Edited by - Noe on 10/01/2011 11:00:28
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 10/01/2011 :  11:01:49  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Netuším lvl. Potom v hlavním městě u npc vemeš quest, musí ti spadnout plane shard nebo jak a doděláš quest. Souly měníš tak, že v "N" na něj klikneš a změníš.

A teď teda nevím, píšeš teď, že máš max lvl 11. Předtím píšeš, že máš lvl 21. Pokud jsi psal 21, tak jsem právě nechápal, že nevíš základy. Pokud jsi 11, tak to chápu, ale potom je nesmysl psát tvé dojmy, když jsi udělal pár základních lvlů...

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 10/01/2011 :  11:10:15  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius
Pokud jsi psal 21, tak jsem právě nechápal, že nevíš základy. Pokud jsi 11, tak to chápu, ale potom je nesmysl psát tvé dojmy, když jsi udělal pár základních lvlů...




Tedy promin, ale myslím, že po cca 20 hodinách odehraných přes víkend (celkem asi 10 postav na cca 8-11 level) s různými kombinacemi soulů a classů si mohu dovolit napsat tento svůj "velmi vyčerpávající" dojem ze hry:

quote:
Originally posted by Noe
o přiznávám se bez mučení, že mě si Rift našel a že jsem si koupil na D2D.uk CE verzi :)

Ta hra mě prostě dostala je to v nezkutečně dobrý kondici na betu a ten systém soulů kdy si defakto můžeš udělat 4 naprosto různě herně pojeté postavy kombinací 3 stejně zaměřených classů, pro lidi jako já co nemají čas si expit twinky je prostě geniální.

Hrál jsem celý víkend a nemám snad žádnou výhradu ke konceptu hry.

Samozřejmě netuším jestli vyřeší klasické problémy snad všech her jako aby PvP bylo pokud možno vyvážené a nebyl to jen holý zerg či aby craft itemy byly minimálně srovnatelný néli lepší než loot itemy.



Nebo to že jsi udělal o 10 levelů výše tebe o dojmech z hry psát opravnuje a mne nikoliv?


BTW: nikde jsem o nějakém 21 levelu nepsal a jiné dojmy také ne.


Noe


Edited by - Noe on 10/01/2011 11:13:06
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 10/01/2011 :  11:26:45  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Aaa, promiň, plete se mi tu Greydawn :-). Ale i tak jsi mohl jet dál a nemuset hrát x krát lvl 11 Čím jsi dál, tím víc jsi toho viděl a lepší rifty a eventy měl možnost prožít. Plus dungy a tak. Ale teď jsem četl, že se ti to líbí, takže pohoda.

Jinak cz, sk hráčů je docela dost. Já na našem serveru do gildy bez žádného většího náboru dostal asi 20-25 lidí, z toho tak 10-15 z Boiians, zbytek ze serveru. Samozřejmě v ostré verzi bude selekce idiotů a děcek.

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 10/01/2011 11:28:32
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 10/01/2011 :  11:31:57  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Aaa, promiň, plete se mi tu Greydawn :-). Ale i tak jsi mohl jet dál a nemuset hrát x krát lvl 11



v poho, jsem si říkal proč do mě jdeš tak útočně :))

No kdybych to věděl, že to lze umět vše s jednou postavou to víš, že bych hrál dál :))
... nicméně důležitější pro mě o víkendu bylo poznat jak se spolu kombinují různé souly než udělat o pár levelů více a sfouknout pár dalších kvestů :)



Noe

Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 10/01/2011 :  11:48:44  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
To jo, ale právě třeba s lvlem 16+ a 5+ soulama si s tím můžeš hrát pořádně. Víc bodů, víc možností. Jsem třeba půl hodiny stál u trenéra a mixoval, mixoval, mixoval a pak hodinu testoval v pvp a pve :-).

Naprostý masakr třeba na první sebrání vlajky ve frontě je rifstalker a marksman. Nahodím 70% movement speed, do toho se riftnu o 15 metrů a vlajka je moje, když enemy teprve dobíhá a to mám pořád ještě speed buff, abych zdrhl

To, že hraju s pugem a pak to projedem, protože jsou to lamy a neudrží mě, to je jiná...

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 10/01/2011 :  13:30:35  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia
Ted tu napriklad pomlouvas Darkfall, coz me dost mrzi, protoze jsi ho hral i ty i ja a myslim, ze na zacatku, stejne jako je tomu ted u Riftu, se nam to libilo...

Bohuzel jsme se presvedcili, ze i dobrej koncept (a to Darkfall bezesporu mel) se da seredne pokazit.

To nebyla pomluva, to bylo konstatovani faktu.
U tehle hry jsme do toho sli s vedomim, ze to rozhodne neni "A"ckovej titul, ze to dela parta amateru, ale ze maj dobrej koncept. A i pres to ze odzacatku hra byla zabugovana, nedotazena jsme hrali s chuti zjistit kde to ma potencial. Po te co ruzny jedinci drive nepo pozdeji prisli na to ze nema jsme se na to vyprdli.
Takze to klidne muzu nazvat Darkfail, ale nebral bych to jako pomluvu.
A srovnavat DF s RIFTem mi pride trosku jako jabka a hrusky.... proste ten rozdil je moc velkej.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 10/01/2011 :  13:39:52  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

To jo, ale právě třeba s lvlem 16+ a 5+ soulama si s tím můžeš hrát pořádně. Víc bodů, víc možností. Jsem třeba půl hodiny stál u trenéra a mixoval, mixoval, mixoval a pak hodinu testoval v pvp a pve :-).

Naprostý masakr třeba na první sebrání vlajky ve frontě je rifstalker a marksman. Nahodím 70% movement speed, do toho se riftnu o 15 metrů a vlajka je moje, když enemy teprve dobíhá a to mám pořád ještě speed buff, abych zdrhl

To, že hraju s pugem a pak to projedem, protože jsou to lamy a neudrží mě, to je jiná...



Jak tak to respecovaní poslouchám, nedojede to na balanc? Že použitelný bude pro každou jednu roli práve jeden spec, takže to prvotní nadšení opadne s tím, že kdo hraje healera specne to a to atd?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 10/01/2011 :  13:54:35  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Toho bych se nebál. Těch variant je tam fakt brutálně. Nemůžu mluvit za ostatní classy, ale u rogua jen na lvlu 22 vím, že takových 10 hratelných variant MINIMÁLNĚ najdu. Čisté range dps, range s petem, hybrid range a close meelee, critic range, critic meelee, fast meelee s flashováním, dot meelee, dot range, aoe range, snare range, support off healer (tank), off tank, hybrid tank a dps atd. atd. atd. Fakt mega moc možností. Vem si, že bys jel v jiné hře čistého warriora dps, co má 51 skill pointů, ale mohl by sis přidat další dva chary jako je ranger, tank nebo něco podobného a dát do nich dalších 15 bodů. A nebo 66 bodů rozdělit všude, kam potřebuješ. A když najdeš souly, které se budou navzájem podporovat, budeš mít jeden good build. Ale bude dobrý jen na jeden účel. A tak dál. Kromě toho existuje i jeden pvp soul, ale tam potřebuješ i pvp ranky. Jsou tam čistě skilly na pvp boje.

Tady je soul builder: http://www.riftrolebuilder.com/

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 10/01/2011 13:55:59
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 10/01/2011 :  13:56:25  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Jak tak to respecovaní poslouchám, nedojede to na balanc? Že
Asi v kazde hre existuje nejaky nejlepsi build pro konkretni cinnost. Otazkou je, podle ceho budou pvp balancovat. Zda podle prumeru nebo podle best buildu.

Kazdopadne pvp me netrapi, odumirajici eq2 ano.
Tohle vypada jako alternativa a jen cas ukaze na jak dlouho.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 10/01/2011 :  13:58:52  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Jak tak to respecovaní poslouchám, nedojede to na balanc? Že použitelný bude pro každou jednu roli práve jeden spec, takže to prvotní nadšení opadne s tím, že kdo hraje healera specne to a to atd?


Tak jiste ze to tak dopadne
Najde se jeden build pro kazdou klasu na PvP, druhej na PvE a nazdar
Pak vyvojari udelaj v nejakem patchi class balance, a chvilku se budou hledat novy specy... za mesic ho uz vsichni budou znat, takze si zase kazdej prejde na svuj nejlepsi PvP/PvE spec a hodinove vystavani u treneru je zbytecne.
Takhle je to ale v kazde hre... necekam ze RIFT by mel bejt v tomhle nejak pokrokovej. Ostatne me to tak vyhovuje. Najdu si co mi vyhovuje, nastavim a hraju... postavani u treneru a zkouseni si naklikavani nejakejch kulicek ve stromu me nebavi... proto nehrajem MMO

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 10/01/2011 :  14:27:30  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius
Čisté range dps, range s petem, hybrid range a close meelee, critic range, critic meelee, fast meelee s flashováním, dot meelee, dot range, aoe range, snare range, support off healer (tank), off tank, hybrid tank a dps atd. atd. atd.


I v rade jinych her muzu mit nejlepsiho tanka, horsiho tanka, jeste blbejsiho tanka a uz ne tanka:)
Na co je mi pak milion moznosti jak udelat tanka, kdyz spravna je jen jedna + nejaka kosmeticka, esli budu mit 1% kritu, nebo 1% hastu.

To Kuzma: Ja se jen pozastavuji nad chvalozpevem nad variabilitou charu. Pak to dopada tak, ze ve vysledku neni skoro zadna a jen se s tim devove zbytecne srali a pak balancujou a balancujou...

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 10/01/2011 :  14:57:23  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
Noe ma pravdu
vestina lidi,rek bych tak 90% stejne nejsou FOTM reroleri ktery by hrali jen to co je zrovna nejlepsi,nebo nic..a kdyz proste hrajou lucisnika,tak hrajou lucisnika i v PvP

Stejne tak komentar s "nejlepsi na PvE" je vedle,protoze treba i ten rogue tam ma jeden strom na tank,a jeden na heal...a co je lepsi na PvE,tank heal nebo DPS?

Tim nechci rict ze nevzniknou lepsi a horsi kombinace,ale vyvojari tim evidentne chteli zabranit tomu aby se hrac dostal k otazce "Hrat gimpa nebo vylevelovat FOTM"

Kdyz hrajes rogunu na blizko,backstabby teleporty za zada atd...a vsichni enemaci v kazdym BG do kterho vlezes behaj chumlu a zergujou to..ty zacnes backstabovat v tom chumlu,das 15 dmg a chcipnes tak to moc zabava neni..uznas ze takhle pvpit nejde,ale tady misto grindovani novy postavy nahazes do role cislo 3 Sabotera/Marksmana a v pristim BG uz doprostred zergu nehazes svym telem ale AOE Slowama a bombama..

Stejne tak to pomuze guildam,neni dost lidi,sli byste v utery o pulnoci dung,online 2 magove a 3 roguny...jeden mag prepne na healovaci talenty,jedna roguna na tank a jde se...Klerik a warrior z nich nebudou,ale dungeon muzou

Ja bych rek ze to je na tomhle veskrze neoriginalnim kousku celkem povedeny a hra se bude vicemene balancovat sama

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 10/01/2011 :  15:11:47  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Řekl jsem si, že se podívám, co tady přibylo, ale neměl jsem na to sílu. Už před 4. betou jsem si koupil CE a na hru se těším. Jsem na 27, několikrát jsem viděl všechny dungy (nejvíce se mi asi líbí Darkening Deep). Hra mě chytla, líbí se mi PvE, na PvP moc nejsem. To, že je to kopie všeho možného, to je sice hezké. A CO? Vysněnou hru některých z vás by kromě vás nikdo nehrál. Jsou tu zas lidi, které hra baví a těší se na ni. Druhou skupinu tvoří lidi, kterým se vlastně nelíbí žádná hra a tak všechny z proncipu pomlouvají. Třetí skupinu tvoří lidi, kteří dohráli do desátého levelu a zhodnotí vše. Potom tu máme 4 skupinu, kteří hrají jinou hru a dokazují, jak je ta jejich dobrá.

Bylo by fajn, kdybyste si konečně nekteří uvědomili, že každého baví něco jiného. Někoho baví PvPčko, jiného ne atd. Z těch prvních pár příspěvků jsem si neodnesl vůbec nic. Něco je amatérské (to by mě zajímalo co), má to divné barvy. To spíš člověka pobaví. Naštěstí tan potom přispěl Stirius, který okomentoval jeden z nejzaujatějších a nejnesmyslnějších příspěvků, jaké jsem kdy četl. Proboha lidi, proč si o něčem nezjistíte víc informací, než začnete psát?

A celkem mě dostal Greyhawk, kterému se nelíbilo, že všude kolem byly invaze:) Tím končím. Užijte si flame, přijdu zase za týden.

Pro všechny koho Rift baví: navštivte určitě naše boianské forum, dohadujeme se na serveru a straně, za kterou hrát
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,36 seconds. on eygor Snitz Forums 2000