Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Připravované online hry
 World of Tanks
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 16/02/2010 :  20:27:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tankova mmo

http://worldoftanks.com/
Your arsenal includes more than 150 armored vehicles from America, Germany, and the Soviet Union, carefully detailed with historical accuracy.

Vypada to HODNE pekne .. sem zvedavej kdy to vyjde :-D


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 16/02/2010 :  23:14:38  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

tankova mmo

http://worldoftanks.com/
Your arsenal includes more than 150 armored vehicles from America, Germany, and the Soviet Union, carefully detailed with historical accuracy.

Vypada to HODNE pekne .. sem zvedavej kdy to vyjde :-D

Trailer maj pěknej, ale inspirace v traileru na global agendu "no elves" se rozhodně nezapře

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/02/2010 :  01:11:29  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja nevim, na prvni pohled se mi to nelibi uz jen z principu, pokud se teda hra odehrava pouze v tanku. Je moznost mit nejakou postavu a vystoupit z neho ? Jinak by to bylo jako EvE, kde se cela hra odehrava jen v lodi a to mi dost na tom vadi

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/02/2010 :  07:51:29  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Ja nevim, na prvni pohled se mi to nelibi uz jen z principu, pokud se teda hra odehrava pouze v tanku. Je moznost mit nejakou postavu a vystoupit z neho ? Jinak by to bylo jako EvE, kde se cela hra odehrava jen v lodi a to mi dost na tom vadi



nadruhou stranu me hned napada startrek kde by vyrazne prospelo kdyby se hra odehravala jen v lodi

lastfm
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 17/02/2010 :  09:38:35  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Shatteren

Ja nevim, na prvni pohled se mi to nelibi uz jen z principu, pokud se teda hra odehrava pouze v tanku. Je moznost mit nejakou postavu a vystoupit z neho ? Jinak by to bylo jako EvE, kde se cela hra odehrava jen v lodi a to mi dost na tom vadi



nadruhou stranu me hned napada startrek kde by vyrazne prospelo kdyby se hra odehravala jen v lodi



zajimavy,ze presne tohle byla moje prvni reakce po hrani 3 hodin bety STO a co se na me sneslo kriku ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 17/02/2010 :  13:24:10  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
no co uz dneska nevymysli.Uvidime co se z toho vyklube.Star Trek postrada snad vsechno a muze nadchnout jen opravdoveho fandu.Jedina deviza jsou snad jen ty boje ve vesmiru, ale to zlatej eve.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 19/02/2010 :  18:52:00  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Speh - Eve zadne boje ve vesmiru nema. Eve je bohapusta makro klikacka. FUJ.

Co se tyce STO - to rikaj lidi co ho hrali v bete tudis se nikam nedostali a nic nevideli, krome par prvnich vesmirnejch/pozemnich misi.
To je asi jako udelat 10 levelu ve wowku (tedy v okoli kde zabijite dementni moby co se ani nebranej..atd) a odhadovat jaka hra je.

A zajimave je, ze je spousta lidi kteri naopak volaji po vice misich na zemi (v sto).

V kazdem pripade World of tanks vypada hodne pekne a je urcen proste fandum tanku. Stejne jako Navy field je pro fandy do lodi.. Osobne se na to tesim, protoze jedina konkurence je WW2 Online a to se fakt hrat neda..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 19/02/2010 :  18:53:56  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
a to, ze se nekdo ve hre zamerene na tanky pta, jestli pujde vylejzat ven.. to je jako kdybyste chteli aby v eq2, vanguard, wow a vsech tedlech chodickach byla moznost mit nejake realne vozidlo.
Nemyslim texturu ptaka kterej se zvedne kdyz zmacknete mezernik, ale neco co ma fyzikalni vlastnosti.

proste zdejsi stare kysele smrdute obecenstvo se demenci blizi uzivatelum CSFD. aneb, "nic nehraju, nic me nebavi, na vsecko nadavam, sem starem kyselej fotr s koulema plnejma mrdu".

tak. to sem si ulevil. tohle sedi na vas vsechny co ste tu ted psali :-D


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 19/02/2010 :  19:57:47  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Speh - Eve zadne boje ve vesmiru nema. Eve je bohapusta makro klikacka. FUJ.

Co se tyce STO - to rikaj lidi co ho hrali v bete tudis se nikam nedostali a nic nevideli, krome par prvnich vesmirnejch/pozemnich misi.
To je asi jako udelat 10 levelu ve wowku (tedy v okoli kde zabijite dementni moby co se ani nebranej..atd) a odhadovat jaka hra je.

A zajimave je, ze je spousta lidi kteri naopak volaji po vice misich na zemi (v sto).

V kazdem pripade World of tanks vypada hodne pekne a je urcen proste fandum tanku. Stejne jako Navy field je pro fandy do lodi.. Osobne se na to tesim, protoze jedina konkurence je WW2 Online a to se fakt hrat neda..



ty mas bohapuste vyklikanej mozek

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/02/2010 :  12:26:39  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric


zajimavy,ze presne tohle byla moje prvni reakce po hrani 3 hodin bety STO a co se na me sneslo kriku ;-)



ja to nebyl :)

lastfm
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 20/02/2010 :  13:02:05  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Rodier

Speh - Eve zadne boje ve vesmiru nema. Eve je bohapusta makro klikacka. FUJ.

Co se tyce STO - to rikaj lidi co ho hrali v bete tudis se nikam nedostali a nic nevideli, krome par prvnich vesmirnejch/pozemnich misi.
To je asi jako udelat 10 levelu ve wowku (tedy v okoli kde zabijite dementni moby co se ani nebranej..atd) a odhadovat jaka hra je.

A zajimave je, ze je spousta lidi kteri naopak volaji po vice misich na zemi (v sto).

V kazdem pripade World of tanks vypada hodne pekne a je urcen proste fandum tanku. Stejne jako Navy field je pro fandy do lodi.. Osobne se na to tesim, protoze jedina konkurence je WW2 Online a to se fakt hrat neda..



ty mas bohapuste vyklikanej mozek



Tak to je drsná hláška.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 23/02/2010 :  18:53:10  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Speh - Eve zadne boje ve vesmiru nema. Eve je bohapusta makro klikacka. FUJ.

Co se tyce STO - to rikaj lidi co ho hrali v bete tudis se nikam nedostali a nic nevideli, krome par prvnich vesmirnejch/pozemnich misi.
To je asi jako udelat 10 levelu ve wowku (tedy v okoli kde zabijite dementni moby co se ani nebranej..atd) a odhadovat jaka hra je.

A zajimave je, ze je spousta lidi kteri naopak volaji po vice misich na zemi (v sto).

V kazdem pripade World of tanks vypada hodne pekne a je urcen proste fandum tanku. Stejne jako Navy field je pro fandy do lodi.. Osobne se na to tesim, protoze jedina konkurence je WW2 Online a to se fakt hrat neda..


Faktem je, ze jsem toho moc ve star treku nenahral, ale co jsem nahral mi stacilo + par inf od kamaradu co u toho prosedeli vic nez ty vecinou venujes kazde hre [trial max par dni] a pak oni zasvecene pises.
Na to eve nebudu ani reagovat, protoze bych musel byt sprosty.Nicmene pokud mi tvrdis ze eve je bohapusta makro klikacka.Tak me pouze utvrzujes v mem nazoru, ze hram nevenujes vic nez [trial or par dni hrani].

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 24/02/2010 :  09:27:46  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

quote:
Originally posted by Rodier

Speh - Eve zadne boje ve vesmiru nema. Eve je bohapusta makro klikacka. FUJ.

Co se tyce STO - to rikaj lidi co ho hrali v bete tudis se nikam nedostali a nic nevideli, krome par prvnich vesmirnejch/pozemnich misi.
To je asi jako udelat 10 levelu ve wowku (tedy v okoli kde zabijite dementni moby co se ani nebranej..atd) a odhadovat jaka hra je.

A zajimave je, ze je spousta lidi kteri naopak volaji po vice misich na zemi (v sto).

V kazdem pripade World of tanks vypada hodne pekne a je urcen proste fandum tanku. Stejne jako Navy field je pro fandy do lodi.. Osobne se na to tesim, protoze jedina konkurence je WW2 Online a to se fakt hrat neda..


Faktem je, ze jsem toho moc ve star treku nenahral, ale co jsem nahral mi stacilo + par inf od kamaradu co u toho prosedeli vic nez ty vecinou venujes kazde hre [trial max par dni] a pak oni zasvecene pises.
Na to eve nebudu ani reagovat, protoze bych musel byt sprosty.Nicmene pokud mi tvrdis ze eve je bohapusta makro klikacka.Tak me pouze utvrzujes v mem nazoru, ze hram nevenujes vic nez [trial or par dni hrani].

rodier mozna nevenuje hram vic nez trial ale s EvE ma naprostu pravdu :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 24/02/2010 :  11:11:27  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno Eve je spise pro starsi trpelivejsi lidi,ne pro deti nebo zastydly postpubertaky.Takze se nedivim ze se zrovna vam dvema nelibi

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 24/02/2010 :  11:51:37  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Eve je jedinecna zalezitost, ackoliv uz dlouho nehraju, musim se ho zastat.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 24/02/2010 :  12:19:38  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Mno Eve je spise pro starsi trpelivejsi lidi,ne pro deti nebo zastydly postpubertaky.Takze se nedivim ze se zrovna vam dvema nelibi

me se eve libi :) hral sem to asi pul roku ... a ano mas pravu je to pro trpelivy lidi ... porad tam jen a neco cekas ... nez to nekam doleti nez nekdo prileti nez se neco dotrenuje (trenink je v podstate jenom o cekani) no proste je to hra na cekanou ... ale jinak je to vsechno super udelany ... jen cekat muzu ve fronte na banany ... proc to delat ve hre kde se chci bavit? :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 24/02/2010 :  15:44:37  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
jakoze musim uznat ze eve prvniho pul roku neni zodna moc zabavna a v podstate toho clovek nemuze moc delat.ale vecinou je to spis spojeno s nevedomosti, ted kdyz hru znam bych se bavil celou dobu.Nicmene po tom pul roce se to docela lame.Kazdopadne neni to tim, ze by clovek na neco musel cekat a delat neco dokola.Jde jenom oto, ze ze zacatku nema vubec paru ze je toho v teto hre tolik co se da delat i relativne od zacatku.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 24/02/2010 :  19:38:27  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Ano souhlasim.Speh to rekl naprosto presne.V te hre je totiz obrovske mnozstvi moznosti jak se zabavit.Ovsem cloveku tak cca rok++ trva nez je vsechny pozna,pochopi, pripadne na ne ma skily...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 25/02/2010 :  06:36:39  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jenze vy furt mluvime o zabave a bohatosti

ja mluvim o stylu boje
az tam pridaj stanice/planety a poradne full 3D vesmir tak bude Eve dokonala.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 25/02/2010 :  08:57:43  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
lol... neee v eve nejsou stanice ani planety. hochu ty ses opravdu dement :D

edit: nevim teda cemu ty rikas 3d vesmir pocitam ze to bude nejakej stupidni vymysl jako litani hlavou dolu. pochybuju ze tebe by to pritahlo kdyby se dalo litat takhle

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 25/02/2010 09:17:11
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 25/02/2010 :  10:44:56  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Můžete se pokusit alespoň trochu omezit lítání (3D, 2D, 1D, hlavou nahoru i dolů) a věnovat se ježdění po pásech? Nebo zamoříte toto vlákno jako většinu ostatních tím, že budete psát: ale to není WOW :( fůj, ale to není EVE, fůj, ale to není zangband! Fůj! Ježíš, ono tam nejde stylusem rozvazovat šňůrky u plavek! Fůj!

Doufám, že tam bude i můj oblíbený tančík poručka Grubera.



http://www.achtungpanzer.com/votw/sdkfz222.htm
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 25/02/2010 :  11:06:59  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Ach ano achtungpanzer, ma oblibena stranka, dobry vkus pane kolego

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 25/02/2010 :  11:18:19  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
pokud bych mel v necem jezdit tak tohle je ma volba:

I kdyz tohle je pro mne asi nejvetsi krasavec

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 25/02/2010 11:28:16
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 25/02/2010 :  11:54:47  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Panter s vezi ze ctyrky neni uplne obvykly jev, ale budiz, proc ne

Ja osobne ulitavam na Jagdpanzeru a Jagdpanteru.

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 25/02/2010 11:55:42
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/02/2010 :  12:00:06  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
osobne se mi spise libi tanci podobneho vzezreni

http://i180.photobucket.com/albums/x292/Borg_Collective/womanRomaNova.jpg

predevsim ten predni pancir vypada dost bytelne

lastfm

Edited by - Rashaverak on 25/02/2010 12:00:48
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 25/02/2010 :  12:01:20  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

Panter s vezi ze ctyrky neni uplne obvykly jev, ale budiz, proc ne

Ja osobne ulitavam na Jagdpanzeru a Jagdpanteru.



Mne u tech Jagd verzi vadi fixni vez - musi se hrozne blbe mirit pri tom jak mizernou maji tyhle mrchy manevrovatelnost.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 25/02/2010 :  12:23:46  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

osobne se mi spise libi tanci podobneho vzezreni

http://i180.photobucket.com/albums/x292/Borg_Collective/womanRomaNova.jpg

predevsim ten predni pancir vypada dost bytelne



Pro podobne zalezitosti mam technicky vyraz "nahaty brneni"

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

clone9
Starting Member

Battleground-europe-cover-100px

83 Posts

Posted - 25/02/2010 :  18:58:14  Show Profile  Visit clone9's Homepage Send clone9 a Private Message  Reply with Quote
Nějak se obávám, že sníte na špatném místě. Mrkněte sem http://www.wargaming.net a uvidíte co ta firma plodí.

"In WORLD OF TANKS 30-player teams are fighting action-packed PvP battles." - trochu větší multiplayer

Takže vám zase zbylo jen Battleground Europe, to je smůla, co ?

World War II Online: Battleground Europe CZ
(perzistentní virtuální bojiště ve světě PvP MMO FPS RTS RPG)

Edited by - clone9 on 25/02/2010 19:42:46
Go to Top of Page

Darrion
Starting Member

49 Posts

Posted - 01/07/2010 :  20:04:34  Show Profile  Send Darrion an ICQ Message Send Darrion a Private Message  Reply with Quote
Kdo máte zájem o closed beta key do World of Tanks, tak zkuste. http://www.massively.com/2010/07/01/score-yourself-a-world-of-tanks-closed-beta-key-here/
Closed beta začíná 8.7.2010 (klient ke stažení od zítra 2.7.)

Planetside NEXT --> Star Wars: The Old Republic (2011) --> Warhammer 40k Online (2012)

Edited by - Darrion on 01/07/2010 20:13:51
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 02/07/2010 :  13:45:33  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Poslal jsem to i na mmogames,ale asi je tam moc chyb, nebo špatný překlad :-), kdo ví. Tak to hodím sem, at vite jestli do bety jít nebo ne.
-----------------
Ačkoliv nápad založit MMO hru pouze na tancích, může připadat někomu divný. Evropský uzavřený betatest World of Tanks, vytřel všem těmto pochybovačům zrak. Testování se zúčastnilo přes 40 000, převážně Ruských a Evropských hráčů. Mimo to zde bylo možné potkat i několik stovek Američanů, kteří byli tak nedočkavý, že již nechtěli čekat na US betatest, který bude následovat za pár týdnů.

Na E3 jsme se sešli s Viktorem Kislyi, CEO firmy Wargaming.net a probrali jsme nejen důvody, proč by si lidé měli tuto hru zahrát, ale i změny, které jsou ještě nutné udělat, aby se hra ještě více přiblížila našemu očekávání.

„Nejdříve jsme chtěli mít v uzavřené betě pouze 5 000 hráčů“ rozpovídal se Viktor o právě probíhajícím betatestu. „ Nakonec jsme však skončili na číslovce 40 000. A stále sledujeme jak se počet, díky službám Facebooku nebo youtube, zvětšuje.“

Dále nám popsal, co bylo inspirací k vytvoření Wolrd of Tanks. „Byl to rozhodně Counter strike, ale v našem podání to bude mnohem pomalejší. CS je oproti nám instantní střílečka, jeden headshot a jsi mrtvý. Zde, k vyřazení tanku, budete potřebovat nejméně pět střel, otočení věže zabere nějaký čas, to samé přebíjení. Když bojuji s jiným tankem, tak to trvá takových 15 až 30 vteřin.“
Dále řekl, že vlastnosti reálných tanků byly ve hře pozměněny tak, aby to přispělo k celkové hratelnosti. Například věži německého tanku zabralo cca dvě minuty, než se otočila o 180 stupňů. Takováto realita by na hratelnosti rozhodně nepřidala. Další věc, kdy menší tanky byly v podstatě neškodné proti těm těžkým, byla změněna na to, že lehké spíše využívají svoji manévrovatelnosti, zatímco těžké se spoléhají na svůj masivní zbraňový arzenál.

Hratelnost se tak spíše než CS přibližuje Battlefieldu. Tak jako v něm, je i zde klíčem k úspěchu komunikace v týmu. Hráči budou mít například možnost označit právě spatřený nepřátelský tank, který se ihned ukáže všem spojencům na minimapě. Díky této možnosti tak bude možné zapojit do strategie i dalekonosné Jagdpanthery.

World of tanks je převážně orientovaný na akci a spíše než klasické MMORPG se podobá kooperační střílečce. Ale zatímco konkurenční tituly se spíše zaměřují na jednotlivé zápasy, zde je kladen důraz na klanové války v persistentním světě, s boji o nadvládu nad teritoriem.

Victor také přiznal, že v mnoha věcech se nechal inspirovat hrou EVE. Klanové války se budou konat na světové mapě, kde se bude válčit o jednotlivé regiony. Každý takový region pak bude poskytovat rozdílné bonusy, jako například peníze na nákup nových strojů. Ty budete dostávat za každý den, kdy teritorium bude pod vaší kontrolou. Každý klan bude limitovaný počtem útoků za den. Ty se pak budou zadávat ve web-browser rozhraní, takže každý bude mít okamžitý přehled co se kde děje. Vyzvaný klan bude informován o plánovaném útoku a bude mít možnost si zvolit čas útoku. To zajistí lepší rozložení sil bránícího klanu, aniž by byl nucen bránit, v jeden čas, více území.

Webové rozhraní je plně integrováno. Jak Viktor podotknul, již při vydání bude podporovat mobilní telefony, iPhone a Facebook. Například pomocí Facebooku bude možné získat upozornění na připravovaný útok. Tuto zprávu pak díky mobilnímu rozhraní přepošlete všem členům přes SMS. Přímo ve hře, pak budou všichni členové upozorněni na právě probíhající bitvu a bude jim daná možnost, se do ní automatický přenést. A to do doby, než obě strany vyčerpají maximální počet hráčů.

Tak jako v EVE, bude i zde možnost si najímat žoldáky. Nezávislé hráče se žoldáckou licencí.
„V případě že nechcete být součástí žádného klanu, můžete se stát „vlkem samotářem“. Leadři klanů si Vás budou najímat a v případě, že jim budou chybět hráči, vám za vaše služby slušně zaplatí. Žoldáci se pak budou hlavně starat o svoji reputaci, poněvadž by si je pak již nikdo nenajal.“ Pokud jsme s EVE něco pochytili tak to, že žádný slušný klan žoldáků nebude existovat. Viktor ihned dodal, že toto vše bude podporovat vznik aliancí, dvojitých agentů a špionáže celkově.

Jedna z připomínek hráčů je chybějící PvE obsah. „Plánujeme přidat několik menších modulů, něco jako PvE. Jen tak pro zábavu vyhazovat věci do vzduchu či pro trénink modů jako obrana konvoje, zabrání základny či prostý střílecí mód.“ Viktor vysvětlil, že hra je převážně zaměřena na PvP složku, která by vás měla uspokojit tak, že nějaké PvE nebudete vyhledávat.

Dále bylo zmíněno, že hráči se budou moci zúčastnit mini kampaní. Ty odrážejí nejen reálné kampaně v historii lidstva ale i „co kdyby“ scénáře. „Bude zde například možné se zúčastnit Americké občanské války. A to jak v Lee či Sherman tanku. To aby se hratelnost trochu okořenila. Tyto módy nebudou hlavní páteří hry, budou spíše jen na takové to odreagování a pro zábavu.“

Jak již bylo vysvětleno v jiném našem preview, zkušenosti nabité ve hře budou postupně otvírat strom tanků, který bude pro každý národ unikátní. Novinka pro nás ale byla myšlenka čtyř členné posádky tanku. Posádka bude ovlivňovat chování tanku. Například schopný řidič vám přidá bonus na rychlosti, zatímco vycvičený nabíječ zrychlí výměnu munice. Zároveň zde bude omezení v oblasti národnosti. Například americký střelec nebude tak zručný, když bude muset ovládat německý stroj.

World of Tanks bude Free to Play hra, s microtransakcemi. Hráči si budou moci v Cash shopu pořídit speciální tanky, které vám umožní hrát se všemi základními druhy, aniž byste museli levelovat. Nicméně tento tank bude srovnatelný s tím, který si může pořídit vytrénovaný hráč. A také zde nebudou k dostání všechny druhy. Například z německého vozového parku si v Cash shopu bude možné zakoupit „Panzera“ ale například skoro nezničitelný „Tiger“ a „Tiger II“ spolu s ultra těžkým „Mauz“ budou dostupný jen pomocí levelování. Dále bude možné si dokoupit různé barevné varianty laku či přidání emblémů, které budou reprezentovat Váš klan.

Z toho co jsem viděl se Wolrd of Tank vyloupl do celkem zajímavého MMO počinu. A ačkoliv ještě nevíme všechny podrobnosti, potenciál této persistentní hry s prvky podobnými z EVE a na skill zaměřené PvP, skrývá určitě velký potenciál. A jak již bylo podotknuto. US beta přijde za méně než měsíc. Tak se těšte.

Originální článek je zdehttp://www.massively.com/2010/06/18/e3-2010-victor-kislyi-talks-tanks-not-the-aggro-kind/

Edited by - Milan on 02/07/2010 13:47:02
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 08/07/2010 :  16:55:27  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Tak uz nam to jede, jedna se jen o teamovou hru, nazyvat to MMO asi nebude to prave orechove... dalsi info brzo
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 08/07/2010 :  19:30:51  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Zatim prvnich par screenu ze hry - http://mmosite.cz/v/users/Wolowitz/shot_001.jpg.html

edit: http://mmosite.cz/v/shot_007.jpg.html

Edited by - Tarvis on 08/07/2010 20:25:04
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 08/07/2010 :  20:50:40  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
chytlava hra
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 09/07/2010 :  17:53:43  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
prima hra ale kazi to par veci...

- autoaim (katastrofa kdo si da dobrovlone do hry aim bota?)
- op spg a tank dostrojery (spg bych jeste prezil, ale ve hre kde neni pechota neni vubec jedinej duvoad hrat nic jinyho jak destrojer
- cervenej ramecek kolem enemy tanku kdyz na nej najedes, otresna feautura

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 09/07/2010 17:54:38
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 10/07/2010 :  10:38:41  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
maji co dohanet, ale je to rychla a chytlava hra ktera ma potencial...
Go to Top of Page

spellshaper
New Member

112 Posts

Posted - 10/07/2010 :  11:33:34  Show Profile  Visit spellshaper's Homepage  Send spellshaper an ICQ Message Send spellshaper a Private Message  Reply with Quote
Tam je auto-aim? Kua tak proč nemůžu trefit ani vrata od stodoly :D

Mundus vult decipi ergo decipiatur.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/07/2010 :  12:10:58  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tarvis

Zatim prvnich par screenu ze hry - http://mmosite.cz/v/users/Wolowitz/shot_001.jpg.html

edit: http://mmosite.cz/v/shot_007.jpg.html



Mas hodit link na cele sve album ne?
http://mmosite.cz/v/users/Wolowitz/
a je to :-D


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/07/2010 :  12:22:13  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Tak uz nam to jede, jedna se jen o teamovou hru, nazyvat to MMO asi nebude to prave orechove... dalsi info brzo



Tak slibovali persistentni svet, tak snad ho nakonec otevrou ;)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/07/2010 :  12:37:26  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tahle ta jejich MMO RTS vypada hodne cool
http://store.steampowered.com/app/34670


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/07/2010 :  12:42:56  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak jsem prave M.C. donutil ze si hru zkusi az vyjde


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/07/2010 :  12:49:37  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ja bych tam chtel :-D bohuzel to je 1. svetova no..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 10/07/2010 :  13:40:38  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spellshaper

Tam je auto-aim? Kua tak proč nemůžu trefit ani vrata od stodoly :D



yup, staci oznacit tank pravim tlacitkem a je to

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 10/07/2010 :  15:23:20  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by spellshaper

Tam je auto-aim? Kua tak proč nemůžu trefit ani vrata od stodoly :D



yup, staci oznacit tank pravim tlacitkem a je to



do tedka jsem o tom nevedel a ja proc to vsichni tak "umi" :D
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 10/07/2010 :  21:50:33  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
ono je to nic moc na close, bo ten auto aim miri automaticky na nejvetsi pancir. ovsem kdyz jedes a palis na velkou vzdalenost je to fuk

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 11/07/2010 :  14:06:40  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
premium acc prida 50% more exp a credits... Docela hruby
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 11/07/2010 :  14:10:37  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
premium acc prida 50% more exp a credits... Docela hruby
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 11/07/2010 :  15:18:27  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si prave poridil BT-7 v domeni ze budu mit navrch, no asi takhle, ted muzu hrat jen standart game, ne recruit kde uz je to samej hutnej tank destrojer a medium tank...
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 11/07/2010 :  15:32:22  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
snad si nechtel ownovat traktory :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Batchman
Starting Member

10 Posts

Posted - 11/07/2010 :  19:27:16  Show Profile Send Batchman a Private Message  Reply with Quote
no ten auto aim neni zas tak presny, manualne dosahnes vysi sance na zasah, takze v tom bych problem nevidel :)

jinak je to zajimave, ale neco tomu chybi
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 12/07/2010 :  00:58:56  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
ato aim je absolutne ultimatni pri strelbe na velkou vzdalenost nebo za jizdy... neni moc sance bejt lepsi

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Batchman
Starting Member

10 Posts

Posted - 13/07/2010 :  16:49:25  Show Profile Send Batchman a Private Message  Reply with Quote
jen je zajimave jak propaguji customizaci ale kdyz se na ni clovek podiva pozna ze nema na vyber spoutu casti kde by byly kazde dobre na neco jineho ale proste spatne lepsi a nejlepsi na kterych zkonci vsichni, jedine kde se da trochu premyslet sou hlavne a to taky ne dlouho :)
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000