Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Připravované online hry
 World of Tanks
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 13/07/2010 :  17:28:24  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no nejde o zakladni dily tam pak stejne vyberes jednu urcitou.. leda bys pak chtel vetsi dmg na ukor sance na proniknuti pancirem. ale spis muzes pak kupovat dalsi bonusovy veci na tank. zatim jsem moc nestudoval, vim ze je tam 25% bonus na rychlost repovani, -10% cas na stelbu etc

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 20/07/2010 :  09:46:36  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
Nu tak uz mam skoro tigera 2...

ve hre je zatim furt jeste jen quick battle. osobne mne zajima hlavne clan war o uzemi a docela i historicky bitvy. Ale i tak je celkove hrani velice zabavne a myslim si ze pak az spolu budou hrat teamy bude to hodne takticke.

par feautur jako auto aim bych tam radsi nevidel, ale pak by se to pomalu zacalo priblizovat k simulatoru, coz mne osobne nevadi ale myslim si ze by to pak hralo min lidi.

spg nejsou tak op jak jsem puvodne myslel, alespon pro mne v heavy tanku, je to sice neprijemne kdyz na mne strilej treba 3 ale casto mne poskozujou hlavne pasy nez delaj nejakej dmg ale i ten se obcas povede schytat :) uz to ale neni ze co vystrel to mrtvej tank

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

hofal
Starting Member

25 Posts

Posted - 28/07/2010 :  06:57:43  Show Profile Send hofal a Private Message  Reply with Quote
Momentálně jsou random bitvy docela zábavné hlavně díky širokému spektru tanků od nejhorších po nejlepší. Jen nevim jak to pak bude vypadat, když časem většina pravidelných hráčů získá top modely. Účastnit se pak jako nováček takového střetnutí, kde nebudeš schopen nic poškodit, bude asi dost otrava.

Edited by - hofal on 28/07/2010 06:58:26
Go to Top of Page

Wawar
Starting Member

25 Posts

Posted - 30/07/2010 :  16:47:32  Show Profile  Visit Wawar's Homepage  Send Wawar an ICQ Message Send Wawar a Private Message  Reply with Quote
Plná verze rozdělení techniky !!!

Rusové:
http://game.worldoftanks.com/media/uploads/tech_trees/full_soviet_tree.jpg
Američani:
http://game.worldoftanks.com/media/uploads/tech_trees/full_american_tree.jpg
Němci:
http://game.worldoftanks.com/media/uploads/tech_trees/full_german_tree.jpg

=BiA= Steel panthers
Go to Top of Page

Lianna
Starting Member

48 Posts

Posted - 30/07/2010 :  19:50:48  Show Profile  Visit Lianna's Homepage Send Lianna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†
par feautur jako auto aim bych tam radsi nevidel, ale pak by se to pomalu zacalo priblizovat k simulatoru, coz mne osobne nevadi ale myslim si ze by to pak hralo min lidi.



Nastesti vetsina lidi nikdy neprijde na to, kdy ma AutoAim pouzivat, kdy ho nepouzivat v zadnem pripade, a jake mouchy ma pri strelbe na ruzne cile.

Edited by - Lianna on 30/07/2010 19:51:09
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 30/07/2010 :  20:10:01  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
tj fakt hodne lidi jeste nepochopilo ze auto aim pres skalu fakt nestrili

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Marti
New Member

159 Posts

Posted - 04/08/2010 :  18:13:25  Show Profile  Send Marti an ICQ Message Send Marti a Private Message  Reply with Quote
http://www.mmoabc.com/giveaway/world-tanks-closed-beta-key-giveaway


tady se dá sehnat klič :-)

EVE Online - Bel Gar family :-).
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 05/08/2010 :  20:19:48  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Tak jsem si prave poridil BT-7 v domeni ze budu mit navrch, no asi takhle, ted muzu hrat jen standart game, ne recruit kde uz je to samej hutnej tank destrojer a medium tank...

nevim jesli to je novinka ale pod tlacitkem battle je rozrolovaci sipka kde je na vyber vice moznosti pro boj

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians

Edited by - Lim-Dul on 05/08/2010 20:22:08
Go to Top of Page

hofal
Starting Member

25 Posts

Posted - 06/08/2010 :  07:20:23  Show Profile Send hofal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lim-Dul

quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Tak jsem si prave poridil BT-7 v domeni ze budu mit navrch, no asi takhle, ted muzu hrat jen standart game, ne recruit kde uz je to samej hutnej tank destrojer a medium tank...

nevim jesli to je novinka ale pod tlacitkem battle je rozrolovaci sipka kde je na vyber vice moznosti pro boj



Novinka to neni. Nicmene diky tomuto menu se obcas ve standard game objevuji tanciky z recruit.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 06/08/2010 :  08:47:54  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Jo, jsem nějak jednou špatně kliknul a objevil jsem se s traktorem v bitvě medium tanků
Go to Top of Page

clone9
Starting Member

Battleground-europe-cover-100px

83 Posts

Posted - 14/08/2010 :  14:07:32  Show Profile  Visit clone9's Homepage Send clone9 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
...
...

V kazdem pripade World of tanks vypada hodne pekne a je urcen proste fandum tanku. Stejne jako Navy field je pro fandy do lodi.. Osobne se na to tesim, protoze jedina konkurence je WW2 Online a to se fakt hrat neda..



Tohle je fakt úlet, nechápu, jak jsem to mohl přehlédnout. Rozhodně by sis měl doplnit vzdělání alespoň jako Milan, WW2 Online není konkurence pro WoT. WoT je maximálně konkurence pro Armored Assault, které se nedá hrát.

Sleduj
WWIIOL = MMO FPS RTS RPG simulace (leveluješ hodnost a získáváš přístup k vehiklům)
WoT = MMO FPS RPG arkáda (leveluješ vehikl a posádku)

Last played
Rodier Aug 25 2005
Rodiercz Apr 26 2006

A podle těchto údajů, které nemusí být spolehlivé použil-li si jiné účty, tak podle nich si to přestal hrát těsně před upgradem na verzi 1.26, tedy těsně před nasazením druhého nejrozsáhlejšího upgrade po nedávno vyšlé 1.31

World War II Online: Battleground Europe CZ
(perzistentní virtuální bojiště ve světě PvP MMO FPS RTS RPG)

Edited by - clone9 on 14/08/2010 15:46:36
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 14/08/2010 :  16:41:10  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
World of Tank není žádná konkurence WW2 online. To jsem nikde netvrdil. WoT je jen taková fragovačka s tankama. Uvidíme až přidaj ten svět, co slibujou.
A ty Clone se hod do klidu. Vem si v te tve WW2 dělo, zaparkuj s ním někde a hodinku, dvě čum na rozmazané pixeli a pozoruj, jestli náhodou někdo nepujde. Když tě to baví, tak ja ti to neberu.
Go to Top of Page

clone9
Starting Member

Battleground-europe-cover-100px

83 Posts

Posted - 14/08/2010 :  17:18:50  Show Profile  Visit clone9's Homepage Send clone9 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

World of Tank není žádná konkurence WW2 online. To jsem nikde netvrdil. WoT je jen taková fragovačka s tankama. Uvidíme až přidaj ten svět, co slibujou.
A ty Clone se hod do klidu. Vem si v te tve WW2 dělo, zaparkuj s ním někde a hodinku, dvě čum na rozmazané pixeli a pozoruj, jestli náhodou někdo nepujde. Když tě to baví, tak ja ti to neberu.


Proč já ? Když se podíváš na ten quote pořádně, tak uvidíš, že jsem v tom nevinně.

Já to nikomu nikde nenutím, jen se snažím uvést nesmysly, které se o WWIIOnline píší, na pravou míru. Například slovo "nejlepší" vygoogluješ na mých stránkách jen ve spojení s nastavením "Extension Limit" a "Force Mipmaps" u popisů funkcí grafické karty. S největší pravděpodobností to pravděpodobně nenajdeš ani v diskusích, kde přispívám. Víc snad ani psát nemusím, jen to, že jsi krásně popsal jeden typ mise, který není z těch nejzábavnějších, protože ti nepřítel nemusí najíždět do rány jako ty nemusíš najíždět do rány jemu.

World War II Online: Battleground Europe CZ
(perzistentní virtuální bojiště ve světě PvP MMO FPS RTS RPG)
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 15/08/2010 :  14:28:03  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by clone9

quote:
Originally posted by Milan

World of Tank není žádná konkurence WW2 online. To jsem nikde netvrdil. WoT je jen taková fragovačka s tankama. Uvidíme až přidaj ten svět, co slibujou.
A ty Clone se hod do klidu. Vem si v te tve WW2 dělo, zaparkuj s ním někde a hodinku, dvě čum na rozmazané pixeli a pozoruj, jestli náhodou někdo nepujde. Když tě to baví, tak ja ti to neberu.


Proč já ? Když se podíváš na ten quote pořádně, tak uvidíš, že jsem v tom nevinně.


Pobijte je všechny! Bůh si je přebere.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 04/09/2010 :  12:56:23  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
novej patch ja online.
Moznost hlasit se do hry jako team, 2 nove mapy, nejakej ten novej tank. Probehl reset, tzn smazlo to vsechny veci, credity, etc. Kazdej dostal svoje puvodni expy a mohl si naklikat znovu co chtel, + jako bonus asi 8K goldu

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 04/09/2010 :  20:33:13  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

novej patch ja online.
Moznost hlasit se do hry jako team, 2 nove mapy, nejakej ten novej tank. Probehl reset, tzn smazlo to vsechny veci, credity, etc. Kazdej dostal svoje puvodni expy a mohl si naklikat znovu co chtel, + jako bonus asi 8K goldu



napad kde este nekde pobejvaj nake keys ?

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 04/09/2010 :  23:28:25  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no ja myslim ze kdyz se regnes na strankach tak ti to klic posle

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 13/09/2010 :  00:24:33  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ww2ol byl fail pri startu (o tom se snad hadat nebudeme) byl fail a je fail.

ano ma ohromnej svet a snazi se simulovat 2. svetovou, ale podivej se kolik lidi to hraje vs potencial hry.
ta firma to proste posrala. muzes ww2ol nazvat treba adventurou, pro naprostou vetsinu lidi (i skutecne vaznejch zajemcu) je to asi neco jako Vanguard (snaha o dosazeni moc contentu stim ze nakonec nic nedovedli k dokonalosti a vysledkem je polotovar na kterej se prasi). Znam lidi kteri tu hru hraji nejakou dobu a kdyz se zrovna nekoukaji jejich kolegove, ochotne reknou co je na te hre vsecko spatne a proc to tvoje RTS RPG zrovna moc nefunguje. Ale na plnou hudbu to nikdo nepovi, bo se drzi basa ne?! kurna chlapy..

World of Tank je samozrejme jina liga - ale konkurence to je. respektive neni. tech par paprdu co hnije o ww2ol by nikam jinam nesli a lidi co si chtej zahrat neco novejsiho by nikdy nesli do ww2ol.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 13/09/2010 :  08:56:20  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
rozhodne neni fail, potencial ma problem je ze je to simulace a tu hrajou jen HC hraci. Ovsem komu to vadi WWII ma dost hracu na to aby fungovala, rozhodne lepsi nez tam mit dalsich 10k tardu

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 13/09/2010 08:58:55
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 15/03/2011 :  23:15:13  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

no ja myslim ze kdyz se regnes na strankach tak ti to klic posle



jj dik,
uz poslaly,zkusil sem, jednoduche,napadite, zabavne

jen skoda divne vyvazeny balance tieru ,tezko se bojuje s tier 2 lehkej vs tier 5 tezkej tank :[

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 16/03/2011 :  08:59:57  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
primarne s nim treba nemas bojovat ale scoutnout ho :) oni se uz o nej postaraj jinaci. vsechny tanky jsou ve hre potreba ja treba kdyz jezdim s mausem uplne nesnasim kdyz nemame light tanky kteri by to scoutnuli bo pak vsichni stoji zastrudlovani za mnou a cekaj jakoze ja asi pojedu prvni nebo co :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Manatar
New Member

125 Posts

Posted - 16/03/2011 :  11:38:31  Show Profile Send Manatar a Private Message  Reply with Quote
Když je dobrej skaut tak dokáže arty zabít 2-3 vehikly než přestanou být vidět enemy na mapě. Vyváženost je ale někdy trošku divná, včera bylo v jednom týmu 7 td a v druhém 2. btw. kdy má být reset hry? koncem tohoto měsíce?

WoT: IS-7, BC , E4 , IS-4 ,T62A...
Go to Top of Page

Manatar
New Member

125 Posts

Posted - 16/03/2011 :  11:40:08  Show Profile Send Manatar a Private Message  Reply with Quote
.

WoT: IS-7, BC , E4 , IS-4 ,T62A...

Edited by - Manatar on 16/03/2011 12:30:43
Go to Top of Page

Wawar
Starting Member

25 Posts

Posted - 18/03/2011 :  16:37:03  Show Profile  Visit Wawar's Homepage  Send Wawar an ICQ Message Send Wawar a Private Message  Reply with Quote
London (17. března, 2011)

Wargaming.net s potěšením oznamuje, že vydání jeho vysoce očekávané free-to-play MMO hry World of Tanks, bylo pro Evropu a Severní Ameriku stanoveno na 12. dubna 2011.

S tímto oznámením World of Tanks pomalu vstupuje do fáze vydání, po devíti měsících uzavřené i otevřené bety, díky kterému hra získala velký počet hráčů a vybudovala si silnou komunitu, která pomohla vývojářům pozvednout a vybrousit hru poskytováním cenného feedbacku a hlášení chyb.

„Náš team pracoval opravdu tvrdě, aby vytvořil unikátní směs akce, strategie, simulace a RPG prvků snoubících se v World of Tanks a nyní je tento okamžik, který všichni fanoušci napříč světem očekávali, právě za rohem“, řekl Victor Kislyi CEO Wargaming.net. „Jsme rádi, že jsme konečně mohli oznámit datum vydání tohoto průkopnického titulu a pozvat tak všechny veterány i nováčky, aby si užili nekompromisních bojů na bitevních polích World of Tanks“.

V rámci přechodu na plnou verzi budou vymazány všechny vozidla, achievmenty, statistiky a neaktivní/duplicitní účty, kromě vozidel obdržených v rámci PR akcí! Všichni hráči, kteří prošli dlouhou cestou z uzavřené bety k plné verzi, od nás obdrží nějaké bonusy!

=BiA= Steel panthers
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/03/2011 :  18:05:52  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
s radosti nam oznamuji ze budeme moci konecne platit? :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 19/03/2011 :  23:33:28  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Platit nemusis, je to dobrovolny. :)
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 24/03/2011 :  23:51:25  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Slunicko

Platit nemusis, je to dobrovolny. :)



Udělají to tak, že bez premium budou silnější tanky prodělávat...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

jan333
Starting Member

49 Posts

Posted - 26/03/2011 :  15:30:41  Show Profile Send jan333 a Private Message  Reply with Quote
a prijde mi ze to s cenou za gold dost prehnaly

bůh mě seslal,abych trestal!
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/03/2011 :  18:00:51  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jan333

a prijde mi ze to s cenou za gold dost prehnaly


Ze jo. Za vsechno muzou zensky, ja to porad rikam.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 26/03/2011 :  19:10:22  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jan333

a prijde mi ze to s cenou za gold dost prehnaly



Co ja vim tak cenu goldu jeste nikde definitivne nerekli...
Ukazali jen 3 exkluzivni preorder balicky ktere jsou drahe fest to jo, ale jsou exkluzivni a goldu je tam na nekolik mesicu + dostanete unikatni tank..
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 26/03/2011 :  19:52:20  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

quote:
Originally posted by jan333

a prijde mi ze to s cenou za gold dost prehnaly



+ dostanete unikatni tank..




STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/03/2011 :  22:27:36  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
To je ale poradnej kanon

MMOs failed.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 26/03/2011 :  22:37:07  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

quote:
Originally posted by jan333

a prijde mi ze to s cenou za gold dost prehnaly



Co ja vim tak cenu goldu jeste nikde definitivne nerekli...
Ukazali jen 3 exkluzivni preorder balicky ktere jsou drahe fest to jo, ale jsou exkluzivni a goldu je tam na nekolik mesicu + dostanete unikatni tank..



No hele i v tom nejdrazsim preorderu (mel by byt za jednotku goldu nejvyhodnejsi) mas v podstate mesic premium za 7,5 eura. Pokud pocitam s tim, ze normalne to bude drazsi, tak mi vychazi 10 euro na mesic. A to jim teda nedam ani nahodou.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 27/03/2011 :  10:56:46  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Pokud bude zachovanej system jako doposud, tak pri f2p neni problem uzivit temer cokoliv do T8, pokud clovek neni uplnej felar.

Edited by - Slunicko on 27/03/2011 10:59:41
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 27/03/2011 :  11:19:47  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Slunicko

Pokud bude zachovanej system jako doposud, tak pri f2p neni problem uzivit temer cokoliv do T8, pokud clovek neni uplnej felar.



Užívat jo, ale kolikrát déle ti bude trvat vydělat třeba na tu T8? Desetkrát? Budeš si moci dovolit dát binoculars a camouflage net třeba na Leoparda? Já bych to za současných pravidel bez premium prostě nehrál.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 27/03/2011 :  12:16:37  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
http://overlord-wot.blogspot.com/2011/03/release-prices-for-gold.html

Takže 9,95 euro za měsíc za arénové FPS

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 27/03/2011 12:16:49
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 27/03/2011 :  21:58:51  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Hm, s tou cenou to teda docela prepalili. Mel jsem v planu si prvnich par mesicu dat premium, ale pri tomto kurzu na to prdim. A spousta lidi, kteri by i nejakou korunu dali, se na to asi taky vybodne.
Ale i pri f2p se (ikdyz pomalu) da dobre zahrat.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 17/05/2011 :  12:54:43  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Hraju. Premium acc zatim jedu Tier IV tanky s plne upgradnutym PzIII + vybaveni za 500k. Pripadne si muzu dokoupit i nakej Tier V tank. Hraje jeste par mejch kamosu.

Pokud by nekdo chtel zahrat se mnou, pripadne s nama Tier 4 hry tak napise ingame nick Gorf.

Jinak hra je to skvela. Primo mozna dokonala, nebo by spis byla, kdyby ji totalne nekurvil ten debilni match making system, kde to hodi tank pzIII s dvojkovejme tigrama a dalsim t8+ heavy tankum, kterym z deseti strel nepenetruju armor ani jednou a pro ne jsem na jednu ranu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 17/05/2011 :  16:38:06  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Oni ten balanc system hájí tím, že lehký tank má být na scouting. Zároveň by měl mít light tank teoretickou šanci proti těm, co se pomalu otáčejí. TD či např KV. Ve skutečnosti ale na tyhle manévry potřebuješ prostor a klid. A toho moc ve hře není.
Bohužel již jsem zahlédl i IS-3 vs MS-1. Děsnej lol pro všechny co tam stáli s Tierem V a výš.
Další fail je spoting system. Často se stává, že nepřítel vyjede spoza rohu a nevyditelný ujede několik metrů, než ho moje poloslepá posádka zahlídne. Přitom stojím na místě a čučím přímo na ten roh.
Ale na druhou stranu je to vynikající odreagovačka. A i když jako správný lakomý čech jedu free, tak již teď jezdím s KV-3 a STUGem III. Takže to jde i bez goldů.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 17/05/2011 :  17:45:17  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak me nijak netrapi tech 9,-EUR za premium acc a dalsich tusim 9,-EUR za 2500 goldu. Nechtelo se mi porad cekat na expy a credity tak sem si to koupil a prevadim si na free expy jak potrebuju. Navic nemam problem s creditama takze sem do pzIII dal dva upgrady jeden za 200k sa druhej za 250 a dam ofc jeste dalsi. Pouzivam stabilne to naradi na opravu pasu za 3k atd. Bez te kupy kreditu bych se moc omezoval a hlavne bych musel hrat hry s tankama se kterejma hrat ani nechci.

Jinak nemam problem s tim byt scout, ale nechapu proc nemuzu mit moznost dat tem tankum ze zadu aspon nakou dmg. Vetsinou je to ale ze zadu porad jen "we did not even scratched them" a "we did not penetrated their armor". Jo 1/10 mozna nakej naboj projde, ale vetsinou dmg za 1-2 procenta... A jen jet jak kokot na zacatku hry k enemy, scoutnout 4 tanky a chcipnout te samo dlouho bavit nemuze.

Tohle tu hru desne degraduje. Jo, jedna z deseti her se povede a projedes jim do zad, kde si das 4 killy na TDckach a artillerce, ale to je tak vse. Ostatni t4 poradne nedas, Heavy uz vubec ne. Onehda sem do KVcka vystrilel vsechny svoje naboje. Dal ho jen diky tomu, ze zustal on + 2 artilerky proti me a jeste jednomu typkovi v pzIII. Vyndal sem artilerky a pak sme ve dvou asi 2 minuty krouzili kolem KVcka nez sme ho dostali. Jo, mel sem 5cm delo s AP strelama. 7,5cm s HE by ho oddelalo rychlejc. Nicmene KV je stejne nejslabsi HT proti kterejm me to hazi. Vyssi tiery uz proste ani neskrabnu.

Tohle je vazne totalni demence. Jak pzIII miluji kvuli tem obcasnejm momentum, kdy diky super manevrum das par light tanku naky DT a jeste artilerku tak se fakt tesim na pzIV, kterou uz to hazi s tierama, kterym je schopna delat dmg a ne jen nekam dojet a chcipnout.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

clone9
Starting Member

Battleground-europe-cover-100px

83 Posts

Posted - 18/05/2011 :  02:03:40  Show Profile  Visit clone9's Homepage Send clone9 a Private Message  Reply with Quote
9 Éček není moc, připočtěte si k tomu kolik platíte za připojení, kolik za napajení svého počítače, vydělte taky cenu OS počtem měsíců, po které plánujete platit predplatné a tak nějak vám to dá cenu jako když půjdete dvakrát do kina na dvouhodinovou produkci.

Stejně počítá i provozovatel serverů a vývojář, započítá vývoj hry za x let dozadu, započítá cenu eletřiny za měsíc předplatného a cenu eletřiny spotřebovanou při vývoji hry, započítá cenu připojení serveru k Internetu, započítá taky úrok, protože mu hra přináší zisky až po několika letech, taky provozovat servery v Evropě bude dražší než v Rusku.

Suma sumárum nad cenou bych tu vůbec nediskutoval, WoT má takovu cenu za jakou si ho budou lidi předplácet. Kdyby takovu cenu neměl, tak neprodaj ani měsíc předplatného.

Ve srovnání s obdobně zaměřeným ale neporovnatelným WWIIOL mi to přijde docela normální, obě hry jsou zadarmo a obě hry nabízí předplatné s různým zvýhodněním.

World War II Online: Battleground Europe CZ
(perzistentní virtuální bojiště ve světě PvP MMO FPS RTS RPG)
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 18/05/2011 :  11:41:55  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
za co tam platit? za tu průměrnou perzistenci charu? jinak nevidím rozdíl mezi tím zapnout si kdejakou arenovou střílečku na PS3 zdarma

Vyjede pár tanku na ohraničenou mapu uděla to bum bum bum a jde se zpět do menu za tohle platit nevím

Teda von si pomalu ten Activision zpoplatní CoD taky ne že ne a už brzo.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 18/05/2011 :  16:10:56  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Jo, jako odreagovacka je to dobry... je to zadara a je to "instantni" zabava. Kliknes a jedes jak chces... 5 minut nebo 5 hodin.
A de to i bez prachu... obcas mi tam hraje i mladej, ale na PzIV se clovek dostane v celku rychle a pro me je to zatim idealni tancik

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 20/05/2011 :  10:20:04  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
9 Eur opravdu neni moc, ale každý si zábavu za 9 Eur představuje jinak. Já bych to dal pokud by tam byla i pěchota, nějaký support a mapa ala WWIIOL. V současné Counter Strike verzi, je pro mě akceptovatelná pouze nálepka f2p.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 20/05/2011 :  12:24:33  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Vsak to taky f2p je. Driv jsem se na tenhle system poplatku dival spis odmitave, posledni dobou si ale rikam, ze do budoucna je to vlastne ten nejlepsi model. Hrat to muze kazdej protoze je to zadarmo. Komunita tedy neustale roste a kdyz jsou ceny nastaveny rozumne tak sou spokojeny obe strany.

Kdyz vyresi ballance mezi jednotlivejma tankama a tierama a hlavne poresi ten match making system, kterej je podle me jedinej duvod proc lidi prestavaj WoT hrat, tak si myslim, ze to bude dobra hra. Jen nesmi usnout na vavrinech a pridavat porad dalsi a dalsi mapy, tanky a pripadne i pechotu, letectvo atd.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 20/05/2011 :  13:48:34  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Vsak to taky f2p je. Driv jsem se na tenhle system poplatku dival spis odmitave, posledni dobou si ale rikam, ze do budoucna je to vlastne ten nejlepsi model. Hrat to muze kazdej protoze je to zadarmo. Komunita tedy neustale roste a kdyz jsou ceny nastaveny rozumne tak sou spokojeny obe strany.

...


Několik věcí, které mě na jejich modelu štvou:
NENÍ to F2P. Měl jsem v betě Jagdtigera a IS7 a bez premium by to šlo velmi těžko.
Skoro 10 euro měsíčně za arénové FPS, které mají drzost nazývat "a team-based massively multiplayer online game".
Díky matchmakingu vás nutí hrát vyšší tiery. Co si vzpomínám, tak zábava začínala tak u Stug III/Jagdpanzer a bylo to pořád lepší. A na vyšší tiery potřebujete premium...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 20/05/2011 :  13:50:47  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by clone9

9 Éček není moc, připočtěte si k tomu kolik platíte za připojení, kolik za napajení svého počítače, vydělte taky cenu OS počtem měsíců, po které plánujete platit predplatné a tak nějak vám to dá cenu jako když půjdete dvakrát do kina na dvouhodinovou produkci.

Stejně počítá i provozovatel serverů a vývojář, započítá vývoj hry za x let dozadu, započítá cenu eletřiny za měsíc předplatného a cenu eletřiny spotřebovanou při vývoji hry, započítá cenu připojení serveru k Internetu, započítá taky úrok, protože mu hra přináší zisky až po několika letech, taky provozovat servery v Evropě bude dražší než v Rusku.


Jen málokdo si dnes může dovolit určovat cílovou cenu nákladovou metodou. Jde o trh a konkurenci.
A já vidím mnoho jiných porovnatelných a levnějších arénových fps.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 20/05/2011 :  18:12:46  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
ve světe kde neznámější MMO je WoW, už můžeme řikat MMO prakticky čemukoliv co se hraje po síti

jinak jestli tě ta hra baví, tak je těch 9 euro irelevatní, jestli tě to nebaví, tak to nehrej .)

ano, nejde o náklady, jde o konkurenci, kolik podobnejch her s tankama tu máme ? a věř tomu, že spousta lidí to hraje jen proto, že tam jsou tanky ...
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 20/05/2011 :  19:05:27  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

ve světe kde neznámější MMO je WoW, už můžeme řikat MMO prakticky čemukoliv co se hraje po síti


No WoW ale za MMO zrovna považuju :)
quote:

jinak jestli tě ta hra baví, tak je těch 9 euro irelevatní, jestli tě to nebaví, tak to nehrej .)


Hra mě baví. Ale baví mě i jiné hry, které pro mě mají větší hodnotu.
quote:

ano, nejde o náklady, jde o konkurenci, kolik podobnejch her s tankama tu máme ? a věř tomu, že spousta lidí to hraje jen proto, že tam jsou tanky ...


Planetside, několik battlefieldů, ET:QW a asi i další.

Musím připustit, že hra je svým způsobem unikátní. Jak tématicky, tak svou hratelností. Celý můj rant je spíš založen na tom, že se mi nelíbí, jakým směrem se ta hra vyvíjí a jak se chovají vývojáři. Ale prostě si holt musím připustit, že jim ten model asi funguje, jen není pro mě.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Wawar
Starting Member

25 Posts

Posted - 22/05/2011 :  14:06:09  Show Profile  Visit Wawar's Homepage  Send Wawar an ICQ Message Send Wawar a Private Message  Reply with Quote
=BiA=Steel panthers hledá nové hráče pro online mapu.

www.biaclan.cz

=BiA= Steel panthers
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000