Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 CATACLYSM
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/10/2010 :  08:53:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Lidi hlásej pokles FPS po patchi 4.0.1, asi byly nějaký grafický úpravy + ty nové liquid efekty taky něco žerou.



To já hlásím zase zvýšení fps o 15-20fps v Dalaranu při zapnutém DX11 režimu
Go to Top of Page

mablung
Starting Member

25 Posts

Posted - 16/10/2010 :  12:52:48  Show Profile Send mablung a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Jenže arény nejsou o 2v2 a už nikdy nebudou. Teď už netřeba být destruction na zerg, on to zvládne affliction a ještě se nám hezky vyhealuje


Já WoW více jak rok nehraju takže situaci neznám, jen tím říkám že od změny deathcoilu lidé nad warlocky brečí nezávisle na jejich síle. Lidé brečeli nad warlocky když byli totálně nepoužitelní, nepříčetně řvali když v arenách bylo % zastoupení warlocků přibližně stejné jako ostatních class.
Proto beru i současný whine jako součást WoW koloritu
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/10/2010 :  13:39:26  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak to bereš špatně, protože warloci byli nepoužitelní jenom v době, kdy ještě neexistoval soulbag na soulshardy, od toho patche dostali boost a už to jde. Jestli si to někdo nedával v s1/s2 ve 2v2, tak je to jeho smůla, ale lock byl použitelný vždy. Já na offic fóra nechodim, protože mě ty carebear/troll posty neberou, zajímaj mě výsledky a určitě v poslední době se nedalo říct, že by byl warlock nějak OP oproti ostatním. Až do 4.0.1, to s tim zergem jsem si nevycucl z prstu, to mi sám warlock řekl, že je to přehnaný

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

mablung
Starting Member

25 Posts

Posted - 16/10/2010 :  18:30:25  Show Profile Send mablung a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Tak to bereš špatně, protože warloci byli nepoužitelní jenom v době, kdy ještě neexistoval soulbag na soulshardy, od toho patche dostali boost a už to jde. Jestli si to někdo nedával v s1/s2 ve 2v2, tak je to jeho smůla, ale lock byl použitelný vždy. Já na offic fóra nechodim, protože mě ty carebear/troll posty neberou, zajímaj mě výsledky a určitě v poslední době se nedalo říct, že by byl warlock nějak OP oproti ostatním. Až do 4.0.1, to s tim zergem jsem si nevycucl z prstu, to mi sám warlock řekl, že je to přehnaný


Já warlocka hrál prakticky od začátku WoW, takže si pamatuji jak jeho výkonnost v pvp hezky lítala i ve vanile.
S1/S2 byl skutečně na pytel (to mě litovali všichni v guildě a doporučovali mi počkat či reroll), S3/4 se rozjel SL/Sl, takže se vyrovnal ostatním ve výkonnosti a mám dojem že v 5 a 6 už i kapku nabíral navrch do OP. Ale přesně si to nepamatuji, je to už dlouho. V S1/2 skutečně moc použitelný nebyl (nepamatuji si co to zlomilo že už dále použitelný byl).
Jak píšu, rok už se ve WoW nevyskytuji, takže o jeho současné výkonnosti se přít nebudu. Jen říkám že tomu nebylo vždy (narozdíl od whinu který je věčný). Co se OP locků týče, je možné že to Blizzard zase nevybalancoval. Proto v tomto datadisku snižuje variabilitu buildů na nulu, aby mu variace typu Sl/Sl či arm/fury warrior nečekaně nerozhazovali balance
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 16/10/2010 :  19:24:55  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Těm palatum se nedivím dneska jsem lognul alta retri palata cumel jsem na to asi 5 min u trénovaciho panáka a pak jsem ho vypnul ta rotace s holy power me fakt nebaví.

U maina priesta mě zase sere omezení mind seeru na nejhorši spell. Je m i jasný že se snažej všeobecně ponerfovat aoečka do Cataclysmu. Nechtěj aby to lidí hráli stylem hrr na hromadu a znukujte to.

Jenže po tech letech se jim už lidí vykaděj na nějaký stunovaní, sapovaní nebo ovečkovaní, vždyt ty roguny a mágové to už ani neuměj.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 16/10/2010 19:33:57
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/10/2010 :  10:21:22  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jo to jsem četl, že chtěj vrátit CC zase na scénu a ne aby to bylo o lehkých multi-pullech a masskillech jako teď.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

elidor
Administrator

1331 Posts

Posted - 18/10/2010 :  12:43:37  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
To já hlásím zase zvýšení fps o 15-20fps v Dalaranu při zapnutém DX11 režimu

potvrzuju, v dala u banky jsem mel kolem 60-70fps, nyni kolem 90-100.
hra je ted naprosto svizna.
naopak mi zatuhava klient v bg pri .. warlock summonuje stul pro sutry, kliknout na to znamena v 50% zatuhnuti klienta, alt+f4 a 15min desertera, co same stolek u maga nebo vlajka v eos a wsg

vcera 2x freez pri summonovani pred dung (sutr) a jednou pro vstupu do onyxie .. celkove mi klient zatuhnul tak 20x od updatu (do te doby snad jednou ci dvakrat za celou dobu).

bg jsou utrpeni samo o sobe .. cekani 50+min bez vyjimky (i na daily)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 18/10/2010 12:46:47
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 18/10/2010 :  14:10:15  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
BGčka mám naprosto v pohodě i daily. Cyclone / Wirbelsturm

O víkend jsme chodili často v partě random BG a čekačka byla fakt malá. Random dungy neřeší to se vždy najde healer a tank.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/10/2010 :  14:11:19  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by spajdr
To já hlásím zase zvýšení fps o 15-20fps v Dalaranu při zapnutém DX11 režimu

potvrzuju, v dala u banky jsem mel kolem 60-70fps, nyni kolem 90-100.
hra je ted naprosto svizna.
naopak mi zatuhava klient v bg pri .. warlock summonuje stul pro sutry, kliknout na to znamena v 50% zatuhnuti klienta, alt+f4 a 15min desertera, co same stolek u maga nebo vlajka v eos a wsg

vcera 2x freez pri summonovani pred dung (sutr) a jednou pro vstupu do onyxie .. celkove mi klient zatuhnul tak 20x od updatu (do te doby snad jednou ci dvakrat za celou dobu).

bg jsou utrpeni samo o sobe .. cekani 50+min bez vyjimky (i na daily)

se zatuhavanim mam stejnej problem ... ale ty bg jsou v moji battlegrupe "vporadku" cekacna na daily je tak vterina nekdy 2 .. problem je ze je to 3 alici vs. 10 hordaku ... na levelu 50-60 na av se ceka tak minutu .... tam je to ale aspon vyrovnany

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 18/10/2010 :  19:07:50  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak cinematic na Cata nic moc bych řekl za sebe.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 18/10/2010 :  23:26:23  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Já jsem ani víc nečekal, hudba je jako vždy perfektní... nějaký hezký záběry tam byly ale jako nic úžasnýho.. prostě hudba

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/10/2010 :  10:07:50  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ta neoficialni verze je o dost lepsi
http://www.youtube.com/watch?v=x30Ghe_SdTA&feature=player_embedded

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 19/10/2010 :  20:01:18  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
A taky sedi..

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1331 Posts

Posted - 20/10/2010 :  11:02:12  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
komu se zasekava klient (zatuh) pri kliknuti na summonovaci veci, vlajky, ..
oprava od autora dbm http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/cogfix.aspx

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 20/10/2010 :  12:08:38  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

komu se zasekava klient (zatuh) pri kliknuti na summonovaci veci, vlajky, ..
oprava od autora dbm http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/cogfix.aspx



Nebo stačí dvě makra:
quote:
/script GameTooltip.Temphide = function() GameTooltip:Hide() end; GameTooltip:SetScript("OnShow", GameTooltip.Temphide);


quote:
/script GameTooltip:SetScript("OnShow", GameTooltip.Show);


Když jdete někam kde by vám to mohlo zatuhnout (typicky ToC5, battlegroundy, HH event) tak vypnout tooltipy (první makro), pokud potřebujete zjistit za kolik vám ten rend tiká tak druhé ;)

edit: aha tak momentálně lítaj DC i jen za to že se snažíte zazonovat do libovolného random, nejen HH eventu a s Cog of the Doom to nemá co dělat.

Edited by - Rakhen on 20/10/2010 12:22:57
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/10/2010 :  12:53:59  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
videl jsem spravne v tom neoficialnim traileru tauren roguea? je to zalozeno na skutecnosti, ze Blizzard zpristupni rogue class taurenum?

no mmo
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 20/10/2010 :  13:43:57  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

videl jsem spravne v tom neoficialnim traileru tauren roguea? je to zalozeno na skutecnosti, ze Blizzard zpristupni rogue class taurenum?

neblázni :) to bude až v příštím datadisku :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 20/10/2010 :  22:42:00  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

videl jsem spravne v tom neoficialnim traileru tauren roguea? je to zalozeno na skutecnosti, ze Blizzard zpristupni rogue class taurenum?



Jj, v datadisku budu mit maina tauren rogue s nickem "Tichoslapek".
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/10/2010 :  10:42:59  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak dneska poprvé při pouštění horseman eventu mi to zamrzlo. Nevím jestli to je to, o čem všichni mluví ale šlo udělat jen jedno. Vytáhnout comp ze zásuvky jak ve Slunce seno.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 21/10/2010 :  11:27:24  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Tak dneska poprvé při pouštění horseman eventu mi to zamrzlo. Nevím jestli to je to, o čem všichni mluví ale šlo udělat jen jedno. Vytáhnout comp ze zásuvky jak ve Slunce seno.

a lehla pak taky cela vesnice?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 24/10/2010 :  10:32:15  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by celdric

videl jsem spravne v tom neoficialnim traileru tauren roguea? je to zalozeno na skutecnosti, ze Blizzard zpristupni rogue class taurenum?



Jj, v datadisku budu mit maina tauren rogue s nickem "Tichoslapek".



Nehras aj lotro? :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 03/12/2010 :  03:49:37  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
stojí za to na to kouknout, hlavně kvůli hudbě
http://www.youtube.com/watch?v=L10g6JQLJFg&feature=player_embedded
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 03/12/2010 :  12:40:12  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

stojí za to na to kouknout, hlavně kvůli hudbě
http://www.youtube.com/watch?v=L10g6JQLJFg&feature=player_embedded




tak tohle blizzard vzdycky umel... muzika opravdu great. Skoda, ze wow uz je tak strasne ohrany

no mmo
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 03/12/2010 :  13:29:13  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
po 6ti letech je ohrany vsechno .. i tvoje stara :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 03/12/2010 :  14:09:01  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
jj video imba.. ten drsnej hlas a do toho ty 8 bitovy omalovanky :DDD

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 06/12/2010 :  08:18:21  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Včera jsem si zkoušel dělat z nudy ajchy za questy ve starých lokacích a musím říct že Blizzard umí. Prostě umí kam se serou ostatní. Bavil jsem se dobře.

Redridge Mountains za allianci je bombově předělaný.
John F. Keeshan to je borec:) hovadská parodie na Ramba

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 06/12/2010 08:19:24
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 12/12/2010 :  17:52:50  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Včera jsem si zkoušel dělat z nudy ajchy za questy ve starých lokacích a musím říct že Blizzard umí. Prostě umí kam se serou ostatní. Bavil jsem se dobře.

Redridge Mountains za allianci je bombově předělaný.
John F. Keeshan to je borec:) hovadská parodie na Ramba



Slintáš tu nad mrtvolou nekrofile

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/12/2010 :  21:59:58  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Včera jsem si zkoušel dělat z nudy ajchy za questy ve starých lokacích a musím říct že Blizzard umí. Prostě umí kam se serou ostatní. Bavil jsem se dobře.

Redridge Mountains za allianci je bombově předělaný.
John F. Keeshan to je borec:) hovadská parodie na Ramba




jj je to neuveritelne dobry - samo za sebe mluvi ze jsem si udelal v utery alta-worgena a ten je ted lev 69 :)

Skoro v kazdy "stary" zone je dejovej chain questu - nekdy dobrej, ale vetsinou skvelej :D z jednoho jsem byl dokonce nameko... a btw s Keeshanem se zase potkas o hafo levelu pozdeji (pokud se budes drzet questovaci linie na tomhle kontinentu :)

mam ted cukani vylevelovat dalsi char na druhym kontinentu jen protoze sjem zvedavej jak to tam vypada :)

blizz vazne umi - ten system s "phasenutim" do qustu je genialni - diky tomu se clovek podiva do mist kde byl naposled pri startu vanilla WOW kdy se pri xpovani jeste grupovalo.... treba v cauldronu jsem byl vazne snad po 6ti letech

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 12/12/2010 22:08:15
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 13/12/2010 :  08:26:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No to phase questu je sice fajn věc, ale né jednou se mi stalo, že se to jaksi zapomnělo switchnout a zůstal jsem někde stát jak dřevo a nemohl se hýbat, druhá věc je že některé ingame cutscenes měly nějak divně nastavenou kameru a čuměl jsem do zdi a musel jsem to přes escape dát přeskočit a až pak jsem byl schopen si přečíst o co tam šlo, nicméně může to být chyba i třeba většího počtů hráčů na dané mapě.
Jinak jsem naprosto spokojen, hlavně že dělání instancí už jenom na normal není nudné klikání, aspoň zatím ne
Stonemother je fešanda co
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1331 Posts

Posted - 13/12/2010 :  12:06:56  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
questy fajn i kdyz me zarazi jejich trivialnost a ze od zadani po splneni se nehnete casto vic nez par obrazovek ...

druha vec co je porad hrozna je fronta na bg a nyni i dungeony.
vcera 2,5h na daily bg kam se dokonce nemusite dostat i kdyz vam naskoci pozvanka .. a vic nez 40min (pro dps) na dungeony.
u dungu se mi dokonce stalo, ze prestoze byl custom cata a byl prvni, tak protoze parta komplet leavnula kvuli neschopnymu healerovi (po zabiti prvniho bosse) tak jsem tim prisel o bonus za dungeon. tzn nasledujici byl uz jen za klasicke expy po zabiti finalniho bosse.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 14/12/2010 :  12:04:34  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Ponuka a dopyt.

Rady na BG su asi preto, ze ich ludia velmi momentalne nehraju.
Cakacka kvoli DPS, asi je pretlak.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 14/12/2010 :  12:45:59  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Ponuka a dopyt.

Rady na BG su asi preto, ze ich ludia velmi momentalne nehraju.
Cakacka kvoli DPS, asi je pretlak.


aha takze nehrat,ok diky..
questy bytostne nenavidim a stejne to bylo wowko kdo tohle "questovani" (lol) do MMO dotahl a nic novyho tam vlastne neni..na BG vetsi cekacky nez predtim,spatny no..
85tky doleveluju az to budou prodovat v budgetovkach za 300...jako i 80tky sem doleveloval..

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 14/12/2010 :  14:44:15  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
aliance ma myslim instantni fronty

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1331 Posts

Posted - 14/12/2010 :  16:27:14  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
no jsme ve veku kdy uz u hry netravime 8+h denne .. takze kdo si rekne, .. dam tomu 2h a zas pujdu neco delat, tak si rozhodne nezahraje.

dungeony jsou na hodinu i bez fronty a wipu
u random bg mam zrejme smulu poslednich 10 bylo stejnych jako to predvolene vedle daily .. tzn Isle of Conquest (ktere je zaroven tento tyden i daily) .. opet bg na hodinu (pokud jedna ci druha strana neni plna trolu, nebo naopak obe coz je castejsi).
wowko se v mem chapani zmenilo z: logni a hraj, na logni a cekej. mozna je chyba u me, ale opravdu nestihnu odehrat nekdy ani jeden dungen ci bg, protoze to po dvou hodinach (nucenem delani questu) vypnu.

super jsou pripady, kdy vam skoci pozvanka, kliknete a nic se nestane .. nebo se dostanete do party co wipnula a vidite jen suckovani a leavovani. nova fronta, nove cekani .. chtelo by to bg klidne horda proti horde, stejne je ukradeny koho zabijite .. dulezite je, aby jeden team vyhral a druhy prohral.

.. obtiznost heroiku je super. mene super je, ze s random partou se tam jen tak nevydam (mozna to je slabsim eq, ale zatim prusvih za prusvihem a wipovani na potvorach jeste pred bossem) a v guilde se to bude chodit spolecne malo.
do dungeonu z predchoziho datace vas to na 84+ nepusti (myslim tim vyber pod pismenem "i"), novych dungeonu je pomerne malo a rychle se okoukaji. jestli to ma byt zabava na dalsi dva roky nez daji dalsi datadisk, nevim nevim.
kdyz prictu to nove omezeni raidu 10/25man se spolecnym id .. vychazi mi z toho docela velky opruz, alespon ze nove itemy maji peknou grafiku a nesli cestou pridavani ostnu a ruznych vrstev plechu na cokoliv co se da equipnout .. nadruhou stranu, s full icc equipem jsem mel cca 25k hp bez buffu, nyni v zelenem z questu mam 58k hp bez buffu .. na clotaka docela zarazejici, jsem zvedavy kde se to zastavi ve finale.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 14/12/2010 21:26:53
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 14/12/2010 :  20:42:27  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Takže nechci rozjíždět flame ale asi to tak dopadne. Tenhel datač je hnuj, vyhozené peníze.

90% lidí nedá heroicy takže ve hře nemají co dělat, protože na levelu 85 můžeš chodit jen 4 dungy na normal přes finder mam dojem.

Obtížnost HC je taková že doufám těm debilum v Blizzu přestane platit milion lidi do jara a pak s tím něco udělaj.

Healovaní je kapitola sama o sobě to co se stalo s healováním je hnus.
HC se nedají protože healovat to prostě nejde. Tím pádem dokaží chodit HC jen ti co raidovali dřív na world first kill ale plebs si nezahraje.

Ta hra už teď nejde hrát 2 hodinky po práci prostě nejde!!!
Nebo možná jde ale máš nula progress v equipu protože z normalu si odneseš hovno kvalitu. Naštěstí mam placeno jen do 8 ledna pak končím.

Vracím se do LOTRa kde na jaře Turbine přidá dungy a raid snad.
Teď mě napadlo že kdyby teď vyšlo Old republic nakopalo by WoWku prdel jak nic, protože tohle fakt hrát nejde. Lidi jsou nasraný ten whine na foréch je hukot.

Zajímalo by mě jestli si Blizzard uvědomuje co udělal a co se může stát.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 14/12/2010 20:44:22
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 15/12/2010 :  07:05:34  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Takže nechci rozjíždět flame ale asi to tak dopadne. Tenhel datač je hnuj, vyhozené peníze.

90% lidí nedá heroicy takže ve hře nemají co dělat, protože na levelu 85 můžeš chodit jen 4 dungy na normal přes finder mam dojem.

Obtížnost HC je taková že doufám těm debilum v Blizzu přestane platit milion lidi do jara a pak s tím něco udělaj.

Healovaní je kapitola sama o sobě to co se stalo s healováním je hnus.
HC se nedají protože healovat to prostě nejde. Tím pádem dokaží chodit HC jen ti co raidovali dřív na world first kill ale plebs si nezahraje.

Ta hra už teď nejde hrát 2 hodinky po práci prostě nejde!!!
Nebo možná jde ale máš nula progress v equipu protože z normalu si odneseš hovno kvalitu. Naštěstí mam placeno jen do 8 ledna pak končím.

Vracím se do LOTRa kde na jaře Turbine přidá dungy a raid snad.
Teď mě napadlo že kdyby teď vyšlo Old republic nakopalo by WoWku prdel jak nic, protože tohle fakt hrát nejde. Lidi jsou nasraný ten whine na foréch je hukot.

Zajímalo by mě jestli si Blizzard uvědomuje co udělal a co se může stát.






hehe D

mas pravdu:

heroic dungy uz nejdou rushovat stylem "tank prezije vsechno, healer to udrzi a dps to zAOEckujou"
mana ma opet vyznam a neni to nepodstatny vzdy plny modry prouzek
v pickupu to je podle stesti/smuly na lidi

- IMHO vsechno kroky spravnym smerem - opet je tu challenge a neni to jen o farme

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 15/12/2010 :  09:09:36  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Slava. Konecne udelali neco poradnyho a ukaze se, ze 90% lidi ve WoWku by se meli naucit prvne tu hru hrat, coz do ted nevedeli, co znamena.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 15/12/2010 :  09:40:51  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Je dobře že je to konečně zase těžký oproti wotlk ale tohle je přehnaný. Protože i když si zaplníš všechny sloty eq item levelem 333 z normalu, tak šance na uspěch je opravdu malá.

Snad nikdo nevěří že to takhle zůstane napořád až do dalšího datadisku to by byl hodně naivní.


Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 15/12/2010 09:44:18
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/12/2010 :  10:09:00  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě HCčka zas tak drsný nepřijdou. Musíš více CCčkovat. Na bosse musíš znát taktiku a dávat si pozor kde stojíš. Zatím jsme na žádném bossovi neumřeli na to, že nemáme dmg ale spíš na to že jsme někdo zalamil. Chodím jen s guildou na pug si zatím netroufám, protože plno lidí nezná taktiky a nemá equip na to, aby se daly tolerovat chyby co vyrobí.

U mě naprostá spokojenost. Poradím Vám jednu věc. Máte guildu tak toho využijte. Chodte na TSko, když jste v HCčku a snažte se stavit guild runy. Zaprvé Vám tam roste repka s guildou a za druhé Vás to nestojí nervy z pugu a nakonec zjistíte, že ty HC nejsou tak HC, když nemáš v partě lamky.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 15/12/2010 :  10:16:21  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Jaffa: To je prave to. Pral bych Blizzardu, aby alespon jednou meli koule a neustoupili. Jenze to se opet nestane. Vzdycky nakonec vsechno zlehcili, az to bylo smesny. Darmo psat.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/12/2010 :  10:36:24  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Je dobře že je to konečně zase těžký oproti wotlk ale tohle je přehnaný. Protože i když si zaplníš všechny sloty eq item levelem 333 z normalu, tak šance na uspěch je opravdu malá.

Snad nikdo nevěří že to takhle zůstane napořád až do dalšího datadisku to by byl hodně naivní.





kdyz nemas eqip na heroic tak do nej nemaj lidi lista maj delat dungy na normal.

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 15/12/2010 :  11:14:29  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Jaffa

Je dobře že je to konečně zase těžký oproti wotlk ale tohle je přehnaný. Protože i když si zaplníš všechny sloty eq item levelem 333 z normalu, tak šance na uspěch je opravdu malá.

Snad nikdo nevěří že to takhle zůstane napořád až do dalšího datadisku to by byl hodně naivní.







kdyz nemas eqip na heroic tak do nej nemaj lidi lista maj delat dungy na normal.



Koukam že se našel jeden co to nepochopil, item level 333 je max z normalu co se dá sehnat. Kam by jsi chtěl jinam chodit normál pro nic?
Jo ty asi myslíš pro těch 70 justice pointu za daily a po roce si koupit něco :)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 15/12/2010 :  11:40:38  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
me se to libi
konecne to neni zerg
clovek si muze poridit veci za pointy co jsou ilvl 346
zatim ma datac za sebou 1 tyden, takze nevim co presne jste cekali - free epix za to ze mate lvl 85?

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 15/12/2010 :  11:46:19  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mě HCčka zas tak drsný nepřijdou. Musíš více CCčkovat. Na bosse musíš znát taktiku a dávat si pozor kde stojíš. Zatím jsme na žádném bossovi neumřeli na to, že nemáme dmg ale spíš na to že jsme někdo zalamil.


Tak se mi zda ze vy budete asi fakt dost husty typci ze jste jeste neumreli
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1331 Posts

Posted - 15/12/2010 :  12:02:48  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
se tu bavime o horeicich a ..

quote:
Nefarian US 25-Man kill by Premonition
Premonition (US - Sen'jin) was the first guild to kill Nefarian in 25-man in the US! Congratulations to them!

http://media.mmo-champion.com/images/news/2010/december/nef25normwf.jpg

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/12/2010 :  12:04:29  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jaffo, to co jsi napsal, jsou pro mě většinou pozitivní věci.

Bál jsem se opravdového failu, mám zatím lvl 42 a docela se teda na 85 těším

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 15/12/2010 12:04:50
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/12/2010 :  12:14:46  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Jaffa

Je dobře že je to konečně zase těžký oproti wotlk ale tohle je přehnaný. Protože i když si zaplníš všechny sloty eq item levelem 333 z normalu, tak šance na uspěch je opravdu malá.

Snad nikdo nevěří že to takhle zůstane napořád až do dalšího datadisku to by byl hodně naivní.







kdyz nemas eqip na heroic tak do nej nemaj lidi lista maj delat dungy na normal.



Koukam že se našel jeden co to nepochopil, item level 333 je max z normalu co se dá sehnat. Kam by jsi chtěl jinam chodit normál pro nic?
Jo ty asi myslíš pro těch 70 justice pointu za daily a po roce si koupit něco :)



mno... tak pokud mas lvl 333 a chcipate pak zbejva jediny... hold jste lamy :D

Ale priznat si to je prvni krok k uspechu, bo jinak lama nevi ze hraje jak lama a hraje tak dal :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 15/12/2010 12:15:40
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/12/2010 :  21:41:17  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Azkaban

Mě HCčka zas tak drsný nepřijdou. Musíš více CCčkovat. Na bosse musíš znát taktiku a dávat si pozor kde stojíš. Zatím jsme na žádném bossovi neumřeli na to, že nemáme dmg ale spíš na to že jsme někdo zalamil.


Tak se mi zda ze vy budete asi fakt dost husty typci ze jste jeste neumreli



Psal jsem, že umíráme na to že lamíme ne na to že nemáme dmg :o)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 16/12/2010 :  04:49:44  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Azkaban

Mě HCčka zas tak drsný nepřijdou. Musíš více CCčkovat. Na bosse musíš znát taktiku a dávat si pozor kde stojíš. Zatím jsme na žádném bossovi neumřeli na to, že nemáme dmg ale spíš na to že jsme někdo zalamil.


Tak se mi zda ze vy budete asi fakt dost husty typci ze jste jeste neumreli



Psal jsem, že umíráme na to že lamíme ne na to že nemáme dmg :o)


pochopil jsem , sice pozdeji ale pochopil omlouvam se
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 17/12/2010 :  09:18:49  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Musim uznat, ze podla toho co som pocul (bohuzial uz nemam cas ani tie dve hodiny po praci), je Cata obtiaznostou konecne super (vraj porovnatelne s prenerf TBC heroicmi, ak si spominate na Shattered Halls a access na Magtheridona). Aky na to mate nazor?

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,36 seconds. on eygor Snitz Forums 2000