Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Odliv hracu
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 04/11/2008 :  17:33:17  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
objektivni jednoznacny a pravdivy nazor samozrejme existuje ... a je to tan muj ... a ja vam ho nereknu :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 04/11/2008 :  21:32:46  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
tady mate ten odliv hracu :)
Nejaka cast odesla, ale porad slusne cislo

EA zveřejnilo svojí finanční zprávu, kde se jasně ukazuje, že nová onlinovka Warhammer Online má od svého spuštění v září neuvěřitelných 800 000 předplatitelů. Hru si pak koupilo na 1,2 milionu onlinovek chtivých hráčů.

Zajímavé je, že World of Warcraft má 11 milionů předplatitelů, ale od začátku roku zaznamenal nárůst "pouze" o jedtno milion hráčů navíc.

Tak jako tak je jasné, že Warhammer Online není hra, která se dá jen tak přehlížet.

http://hratelne.centrum.cz/zpravy/clanek.phtml?id=621199

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 04/11/2008 :  21:47:26  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Nejak se mi to cislo nezda. Alespon v EU si WAR chysta na poradnej propadak.

MMOs failed.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 04/11/2008 :  21:49:19  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Sudis podla coho? :)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 04/11/2008 :  22:45:27  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Sudis podla coho? :)



siri se reci ze si nepredplatil dalsi mesic!
takze war is 100%ne doomed now

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 04/11/2008 :  22:54:28  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Odliv to je, tak ci tak. Proste pocet hracov KLESOL - to je odliv, nech je vysledne cislo akekolvek.
(dokazom je, ze poradovnik na join do hry som nevidel uz dva tyzdne, T1, T2 a T3 mapy su ludoprazdne...)


Ale sudil by som tak v marci 2009.

To uz predobjednavatelia budu mat uplne jasno ci hrat, alebo nie, novi hraci maju tak dva mesiace, aby si hru kupili, budu vianoce a dalsi free mesiac pre kopu deti, nahodni hraci (taki, co hru dostanu ako nahodny darcek, kupia v nejakej akcii, vyhraju v sutazi) budu mizive cislo a hlavne bude uz na svete dlhsiu dobu datadisk WOWka.

Snad sa ukaze, co su neschopaci schopni opravit v patchoch (maju toho poriadne mnozstvo, len dnes sa mi objavili dve neuveritelne chyby, co pekne lezu na nervy v scenarku).

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 04/11/2008 22:56:20
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 04/11/2008 :  23:52:48  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ohladom poctu servrou a poctu ludi od Marka

quote:
Oh, and as some of the threads indicated, our CEO called out our numbers a few times during last week's earnings call. That's why I've been so silent on them. Couldn't steal the thunder from our CEO, not a nice thing to do and not great for the old job security thing. Our sales are absolutely fabulous and as JR said, our conversion rate is not only high but it is higher than it was during our DAoC days by a nice margin. And as I've said before, we couldn't say that if it wasn't true unless we wanted to possibly spend some time at one of our country's finer penal establishments and I have no intention of ever doing that.

Mark


quote:
1) Our retention rate is higher than 70% based on current data. DAoC was indeed 72% in North America. WAR's number is higher and remains higher than DAoC since billing began. I'm quite happy with WAR's numbers as they are exactly what I expected they would be.

2) No retailer has sent back copies of WAR, they are still selling nicely especially considering new games out/coming out, the economy, etc.

3) We opened the amount of servers we thought we would need for the sales volume we expected and opened a few extra to help with initial population load in the starter areas. If we had opened too few, there would have been queues on most servers and people would have been screaming at us (just as they screamed at Blizzard for WoW's initial server queuing). If we could have known the perfect number, we would have done that but we didn't so we took a guess and decided to open more rather than fewer servers. We might have been better off opening fewer (obviously) but we figured we'd be better off erring on the side of making life easier for the players rather than making them queue.

Those are the facts.

Oh, here's another fact FYI. I've never, ever said anything about WAR hitting WoW's numbers or anything like that and since we have already sold more copies of WAR than any other MMO (with the usual caveat of maybe WoW since I don't have their exact numbers) during the first 6 weeks how can I be anything but pleased with that? All my quotes/interviews have always focused on us being #2 as my goal and in terms of initial sales, well, we have met and/or exceeded that goal. In a year we'll really be able to judge how successful WAR is overall.

Mark
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 05/11/2008 :  01:59:21  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu: Kdy ti prosimte konci mesic zdarma? Uz se nemuzu dockat...
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 05/11/2008 :  07:28:36  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Marketa
Nemeli jste rusit sekci nakup a prodej tam bylo porad velice zivo.Me bavilo jen si cist ty inzeraty a pak nadavky a vyhrozovani podvedenych majitelu.To byla sranda.


Marketa Member Since: 22/07/2008

Trade sekce se rusila nekdy v dubnu a ty nevypadas na typ cloveka, co si "jen cte". Treba nekdo pochopi kam mirim.



Nebyl duvod se tu regnout, WAR tu nemel sekci a psat do WoW jsem nemela duvod.Cetla jsem to pro zabavu.Nebudu hodnotit nektere lidi s WoW na imperiu to je snad jeste horsi nez tady.

Treba nekdo pochopi kam tim mirim.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 05/11/2008 :  07:33:36  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Wuuduu: Kdy ti prosimte konci mesic zdarma? Uz se nemuzu dockat...



To on jenom mlzi a zaplati si dalsi mesic aby tady mohl rozumovat jak je hra strasne nanic.Vlezl na poloprazdny server ,aby nemusel cekat fronty a ted nema s kym hrat.Dobre mu tak.
Tohle neni AGE OF ONAN ,ale plnokrevna RvR hra a ta prezije i datac WoW to nemam strach.

PS: Wuuudu uz jsi dlouho nenapsal zadnou poradnou cunarnu v mem topicu, vem sebou kamarada melouna a prijdte.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 05/11/2008 07:36:39
Go to Top of Page

Durrbar
Starting Member

Durr

83 Posts

Posted - 05/11/2008 :  07:34:23  Show Profile  Send Durrbar an ICQ Message Send Durrbar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Wuuduu: Kdy ti prosimte konci mesic zdarma? Uz se nemuzu dockat...


jj, uz aby to bylo ... ty jeho infantilni "argumenty" se nedaj cist ...

@Wuuduu:Odliv to je, tak ci tak. Proste pocet hracov KLESOL - to je odliv, nech je vysledne cislo akekolvek.
videl si uz nekdy MMO, kde by po free month nedoslo k poklesu hracu, ty trumbero ?
hezky to tady shrnul ManiaCCC

- Durr ...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/11/2008 :  07:50:21  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Lidé odešli a to je jedině dobře. Odešli lidé, které to nebaví a zustávají lidé co to baví a tak by podle mě mohla růst i kvalita scénárek a RvR.

Jestli WAR přečká datáč WoW? Jasně že přečká. Obě hry jsou pro jinou základnu lidí. WoW je zaměřen na PvE zato WAR je spíše pro PvPčkaře.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 05/11/2008 :  08:08:51  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa
...WAR tu nemel sekci...

Jen pro upřesnění. WAR tu měl topic od konce roku 2005 a vlastní sekce mu byla vytvořena v půlce roku 2007.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 05/11/2008 :  08:18:08  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Lidé odešli a to je jedině dobře. Odešli lidé, které to nebaví a zustávají lidé co to baví a tak by podle mě mohla růst i kvalita scénárek a RvR.

Jestli WAR přečká datáč WoW? Jasně že přečká. Obě hry jsou pro jinou základnu lidí. WoW je zaměřen na PvE zato WAR je spíše pro PvPčkaře.



Já bych se toho WoW D. tak nebál..
Četl jsem nějaké recenze a mělo by to mýt obrácený efekt.
Hráči WoWu se prý nudí a čekají jen na datadisk .. ale má být tak špatný,že za 1.2 měsíce odejde slušná část právě sem.

WoW prý hru chce oživit a přitáhnout nové liďi .. hodně hru zjednodušil a to co lidi dělali doteď jim je k ničemu páč datadisk přinese o moc silnější předměty .. skilli se zjednoduší atd.
Docela to štve hlavně veterány a hrozí odchodem..
Uvidíme časem ^^
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 05/11/2008 :  08:31:33  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
Já spíš myslím a sleduju, že znudění veteráni naopak čekají na další dungy, itemy a levely.

<cool signature here>
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 05/11/2008 :  08:34:00  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Veteránství ve WoW nic neznamená. Expanze ve wow jsou vždycky dělaný tak, aby kompletně resetli progress všech, a dali "stejnou" šanci jak starým, tak i novým hráčům. Ale podle mě prostě Blizzard neumí udělat "normální" rozšíření, a tak uděla do stávající kompletně novou a překopanou hru (navíc vcelku zjednodušenou).
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 05/11/2008 :  09:14:36  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Muj nazor je objektivni :).

Polozil sem si par otazek a snazil se odpovedet objektivne.

1) Jsem celkove zklamany z WHO? - Ano
2) Cekal jsem o WHO dobrou zabavu? - Ani moc ne ale doufal sem
3) Bavi me hra? - Moc ne, nekdy vubec, ale sou tu i svetle chvilky kdy se opravdu bavim
4) Mam ve dost moznosti co delat? - Ano
5) Vyuzivam vsech moznosti? - Ne, a neni to proto ze bych nechtel ale spis nemuzu
6) Je muj server mrtvej? - Ano, Eltharion je opravdu mrtvej server. Doufam v merge serveru. Lidi potkavam pouze ve warcampech a jen zridka kdy se to v t4 lokaci nekde reze.
7) Bavi me RvR? - Ne, nebavi. Zatim sem nevidel ze by rozhodovala strategie, skill, nebo taktika. Zerg>all
8) Bavi me scenaria? - Ano, ale ne jedno a to same porad dokola. Soucasny stav totalne znuden v kazdem scenariu
9) Libi se mi design class ve WHO? - Ano, az na par se mi classy libi
10) Libi se mi prostredi WHO, grafika + detaily? - Nadsenej z toho jak WHO vypada rozhodne nejsem, ale libi se mi
11) Bavi me PvE ve WHO? - Za celych 34 lvlu jsem ho moc nenasel a to co jsem videl bylo tank and spank, no challange
12) Bavi me world pvp? - Zadne tu neni, neni koho zabijet a nic cloveka nenuti vylezt ven do RvR zony
13) Libi se mi Questy ve WHO? - Klasika, stejne jako v ostatnich mmo, nic prevratnyho. Bohuzel umocneno tim ze je za ne temer nulovy reward a nema smysl je poradne delat az na vyjimky jako cleansing the empire a par dalsich.
14) Bavi me PQ? - Par zajimavejch jich bylo. Bohuzel vetsinou sem videl jen zacatek druhe faze protoze u orderu je pokazde vsude prazdno a jen zridka se mi podari dat dohromady partu. Takze grind, grind a zase jenom grind. Clovek zabije 500 skeletonu, jde o 500 metru vedle a v dalsim chapteru zabije zase 550 dark elfu.
15) Bavi me WHO celkove? - Da se rict ze jo. Ze bych ho ale nejak hltal to teda vubec ne. Posloucham u nej MP3, varim, uklizim a divam se na TV. Nekdy vypnu mozek posloucham mp3 a u toho mackam tlacitka a monitor poradne ani nesleduju. Libi se mi na nem ale jak uz tu kdosi psal ze je to odreagovavacka na chvilku. Hrat to vic jak 3 hodiny denne bych asi dlouho nevydrzel, ale vzhledem k tomu jak moc casove narocnou praci mam tak je to tak akorat.

Co mi ve WHO chybi, nebo prebejva: Areny, World pvp, Questy s cool rewardy v RvR zonach, vadi mi guardi co davaji IK v kazde vesnici nebo scenariu, nemoznost dobit nepratelskou vesnici a pobit jim npc. Nektere mapy jsou dost puste a nevyuzite.

Cim me WHO prekvapilo a co se mi opravdu libi: Obarvovani itemu, pomerne velky svet s vcelku propracovanym terenem.

Takhle hru vidim ja. Snazil jsem se byt objektivni jak jen to slo. Samozrejme ze kazdeho bavi neco jineho a kazdy mame rozdilne pozadavky na hru. Rozhodne ale nejsem addicted fanboi. WHO pro me neni spatna mmo, bohuzel ma ale porad dost nedodelavek a nedomyslenejch veci. Proste plno prace pred sebou, ale hratelny to oproti AoC zatim je.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 05/11/2008 09:17:02
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 05/11/2008 :  09:17:11  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
nerad jsem offtopic, ale BC pro me wow pohnojil jeste vic nez kdy se povedlo preBC wowku...
mam pocit, ze preBC wow melo aspon nejaky svuj smer a focus...
BC z toho udelalo dort pejska a kocicky...

jen doufam, ze to samy se nestane s WARem...
podle me se neda delat hra "pro vsechny" je z toho pak nechutna bramboracka...
vzdycky jsou skupiny ktery vuci sobe souperi a nikdy se neda vyhovet vsem zaraz...

WoTLK po pocatecnim nadseni (hlavne z world pvp zony) po upravach a tweacich z bety + upravy class me presvedcilo, ze WoW je pro me uz pase... jen tak pro srovnani si schvalne bezte precist neco o Lake Wintergrasp a celkovem vyzneni... me to smrdi "just another battleground" na sto honu...
uz me Blizzardi nekolikrat presvedcili ze world pvp opravdu neumi a zmeny v bete Lakeu me to jen potvrdili...
mythic mel v tomhle u me vzdycky navrch a uvidime jak to dotahnou ve waru... zatim vzdy kdyz se nejake world pvp ve waru skutecne odehravalo tak to melo pro me velkej smrnc a naboj... bohuzel se ho kona zatim dost malo... (aspon v t2 na K-A)

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 05/11/2008 :  09:43:15  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Wuuduu: Kdy ti prosimte konci mesic zdarma? Uz se nemuzu dockat...



...este mam niekolko dni, to vies, CE bonusove tyzdne...
Ale ukaz trosku inteligencie a vyvrat moje nazory, rad sa necham vyviest z omylu. Inak su tvoje slova len ako letny prd do vetra. Clovek bez vlastneho nazoru... s bezvyznamnym nevyjadrenym nazorom.

Ale asi ta sklamem, hra ma zacala trosku bavit, aj ked som odkazany len a len na scenarka, dokola scenarko za scenarkom, non-stop. Tie jedine su plne ludi.
Takze asi si ju este na mesiac zaplatim, ako to tusi "jednoducha" Marketka... mna sa nezbavite.

Btw. mne sa Karak Azgal ako prazdy server nikdy nezdal, cakacie doby aj za Order tam boli bezne nad 20 minut.

Alebo vy, addicted zaslepenci poznate server, kde nemam problem joinut super plnu partu na akekolvek PQ? Chcel som jednu peknu palicu pre runepriesta, ale som bez sance, dat dokopy partiu. Mna, na rozdiel od vas, solovat milion milionov mobov, len aby som nahnal potrebne influence, naozaj nebavi.

quote:
Originally posted by Durrbar
jj, uz aby to bylo ... ty jeho infantilni "argumenty" se nedaj cist ...

Skresleny nazor addicted hraca WAR. Ty budes mat nadseny nazor, aj ked budes sam na celom serveri...
Pisem, ze pokles poctu hracov (aj ten prirodzeny) je Odliv hracov, alebo sa myslim, a moja matematika je nejaka ina?
Riadim sa aj podla guildy v ktorej som. Som v medzinarodnej guilde, s poctom hracov vyse 50, ale posledny tyzden je problem stretnut online viac, ako 3 ludi. Vacsina prestala hrat uplne a asi tretina potom odisla. To je pre mna odliv hracov. Ale niekdy som netvrdil, ze je to uplne mrtva hra. Proste sa slusne preriedili stavy, pretoze hra naozaj nesplna vsetko, co bolo slubovane pred launchom.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 05/11/2008 10:19:33
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/11/2008 :  09:47:19  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Lidi je opticky málo, protože většina expí přes scénárka. Jeden den vypnout scénárka a to by jsi viděl lidí :o)
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 05/11/2008 :  09:50:16  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Lidi je opticky málo, protože většina expí přes scénárka. Jeden den vypnout scénárka a to by jsi viděl lidí :o)


quote:
Originally posted by Wuuduu
...som odkazany len a len na scenarka, dokola scenarko za scenarkom, non-stop. Tie jedine su plne ludi.

Ved to som uz zistil, prave preto som sa k nim pridal.
Ale nejak sa neviem potom dostat k PQ equipu.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 05/11/2008 10:21:43
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 05/11/2008 :  10:20:36  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ma osobni zkusenost je nasledujici:
uz od zacatku jsem mel jasno o openRvR serveru. To, ze tam zadne world pvp neni, ted ponechme stranou.
Sel jsem na Dragonback mountains, kde jsem si vytvoril AM a vytahl ho na lvl 31. Potom jsem byl nucen server opustit, protoze tam nebyla ani noha, coz jsem si overil i podle wardb.com. V t3/t4 prazdno, scenario vyskocilo jednou za hodinu.
Tak jsem rerollnul na finuval plains a udelal si swordmastera. Dal jsem lvl24 a nastalo pusto. Opet cely server vylidneny.
Tak jsem nakonec vlezl na Eltharion za destro a i tam se to zacina vylidnovat.

Tak se mi tady nesnazte cokoli vysvetlovat.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 05/11/2008 10:22:06
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/11/2008 :  10:25:13  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace
...



Tak to nehraj.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 05/11/2008 :  10:26:05  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Serverů je prostě moc. To, že si všichni po free měsíci nezaplatí dál je snad jasné. Teď je na Mythicu/GOA, aby mergnuli servery a zvedli populaci. Dál je to už jen na Mythicu, jak se ke konceptu hry postaví a jakým směrem ji bude ladit.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 05/11/2008 :  10:27:05  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No nic jinyho mi ani nezbyde, i kdybych nakrasno chtel. Ale tak nerikejte, ze war nema zadelano na propadak, kdyz tomu tak evidentne je. A to dokonce uz i amici zacinaji brecet, aby se udelal crosscontinental server pool.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 05/11/2008 10:28:25
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 05/11/2008 :  10:34:26  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Jace
...



Tak to nehraj.

Nechapu proc by nemel hru hrat. Muze snad on za to ze jsou jeho servery mrtvy. Eltharion, kterej bejval kdysi narvanej k prasknuti ted taky zeje prazdnotou.

Nechapu proc uz neni free migrace mezi servrama. Jestli budou cekat jako v AoC na nejakej zazrak a doufat ze se lidi vrati, tak jim taky muzou zdrhnout ty zbytky co sou po tech serverech rozhazeny. WHO ma vetsi rozlohu sveta nez AoC tak je logicky tezsi nekoho vubec potkat. I v prtavym aoc to bejval problem natoz tak tady. Tu je to navic umocneno tim ze jsou vsichni zalezli ve warcampech a scenariich.

Proc by nekdo nemel hrat hru za kterou si zaplatil a jen neci neschopnosti neni schopen plnohodnotne hrat. Vsichni sme si tu hru zaplatili a mame pravo kritizovat to s cim sme nespokojeni. Samozrejme musi byt kazdej trosku soudnej, ale neco jako je free migrace by problem vyresila a myslim si ze to neni nic slozityho.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 05/11/2008 :  10:40:50  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen


Musim uznat, ze toto je jeden z mala rozumnych nestrannych nazorov v celej tejto diskusii.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 05/11/2008 :  10:54:50  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Vy jste ale tragicka banda whineru...
Muzete mne prozradit co na vas Mythic ma, ze mu MUSITE platit? :)

Mimochodem - ja nemam pocit, ze je WHO nejlepsi vec pod sluncem od doby vynalezu platkovanyho chleba - ale na druhou stranu se u nej slusne bavim a skutecne nemam problem s populaci serveru... zony od T1 po T4 rozhodne nejsou prazdne (a to rika clovek co ma chary 34 30 21 20 19 17 a par T1).
Cekani na scenaria (ktera pokladam za zlo) je cca 10sec-3min.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 05/11/2008 :  11:17:39  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Ja ti verim, ale:
1. Brutus na akom serveri hras?
2. Grupujes sa zasadne s clenmi vasej guldy, alebo robis ci sa pridavas do open parties?

P.S. my nemusime hrat, ale hru sme si kupili a CHCEME ju hrat. Lenze podmienku su take ze ju hrat NEMOZEME, chapes ten rozdiel? Chceme, ale neda sa, nemozeme.

Ja naozaj sam nedokazem urobit kompletny PQ vratane finalneho bossa, nie len nahanat influence na prvych moboch.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 05/11/2008 11:20:26
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 05/11/2008 :  11:18:17  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
A ted mi rekni ze hrajes na Eltharionu a puknu smichy. Sorry, ale na MEM serveru Eltharion zeji uplne vsechny lokace prazdnotou. O vikendu jsem za celou sobotu a nedeli potkal v t4 lokacich maximalne 3 lidi. Plnil jsem ty questy speak to, ktery te posilaj skrz vsechny t4 lokace a projel jsem teda opravdu hodne.

Jo sorry, kecam. Pak sem jeste za cely ty dva dny videl dobyvat t4 keep v dragoncosi t4 elf chapter lokaci. Prijel sem tam a videl guildu server police + TSA jak to zergovali v 50+ lidech. Nebyl tam zadnej order. Bitka proti mobum, proste paradni RvR akce. Panecku, ta valka je ve WHO na kazdym kroku.

Ano, muj server a jeho lokace jsou opravdu narvany k prasknuti. Potom mam nejspis nejakej bug jako v AoC ze ja ty hrace na svym monitoru nevidim. Nic jdu to asi reportnout :).

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 05/11/2008 11:20:45
Go to Top of Page

Vincento
Starting Member

7 Posts

Posted - 05/11/2008 :  11:20:10  Show Profile Send Vincento a Private Message  Reply with Quote
WAR me zatim bavi, ale jako pracujici clovek hraju vetsinou v nocnich hodinach a pocet hracu mi prijde nic moc.
Nevim jak je to pres den se zaplnenim jednotlivych map, ale taky mam pocit, ze lidi ubyva. Hraju od zacatku a postupne se mi zda, ze co tier, tak min lidi - prijde mi malo, abych na Karak Azgalu u trposu v tieru 4 ve 22:00 videl jednu skupinu na PQ "16 minut" vzdalenou o poctu 2 lide a kdyz si vyjedu seznam lidi v dane mape, je jich 6.

Scenarka jsou dobra, jenom nevim proc je mi porad nabizen (z 90%) Serpent i kdyz davam join all. Je fakt ze naskoci zase na druhou stranu docela rychle (radove max minuty cekani). Ale kdyz zkusim dat prihlaseni bez serpentu, malokdy se dockam. Muze mi nekdo vysvetlit proc porad serpent ? Neleze mi sice tak na nervy jako Tor v tieru 3 ale i tak.

A co se tyce RvR - zatim me nejak ty masove bitvy nechytly, pripadaji mi takove moc chaoticke (mozna mam i spatnou taktiku s WH, protoze jsem nejak moc casto mrtvy :)). Nejsem v gilde, takze mozna je to tam oraganizovanejsi a zabavnejsi - asi budu muset zkusit.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 05/11/2008 :  11:21:45  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Eltharion - Order
Grupuju s kymkoliv kdo dela stejny q jako ja
Na aliancnim kanalu se tak od 6 vecer permanentne davaj dohromady grupy na sc/dungy/PQ.
Predevcirem se s WB 40 lidi objizdel svet a obsazoval jeden keep za druhym.
V aliancnim kalendari jsou akce skoro na kazdy den.

Vazne si nestezuju.

Edit: co se PQ tyce tak tady je problem. S prvnim charem jsem jel ciste jen PQ a na kazdem byla permanentne grupa/WB takze mam komplet splnene PQ T1-T2 u lidi. U dalsich charu uz PQ lidi moc nedelali. Ono se bohuzel neni moc co divit - ty rewardy jsou proste slaby a hlavne kdyz se k tomu PQ dostanu tak je ten reward uz v podsatte obsolate (zelenej urcite a modrej je mozna cca na urovni zelenyho co mam na sobe).

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 05/11/2008 11:25:42
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 05/11/2008 :  11:31:36  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Souhlasim ze s dobrou guildou je tech moznosti otrosku vic, ale porad to neodboura fakt ze, kdyz nekde dobyvas mesto tak ho vetsinou obsadis, driv nez dorazi obrana, ktera ma realnou sanci ho ubranit. Ja jsem v international mensi guilde, ke ketere jsem joinul protoze hodne dobyva hrady, chodi do scenarek apod. I tahle mala pidi guilda je schopna dobyt keep naprosto bez problemu driv nez to dojede nekdo branit. Kolikrat se ani nikdo neobtezuje prijet po celou dobu dobejvani.

V jake si guilde? Koho mate v alianci? Asi nejsi v guilde ceske co? Doufam ze me lidi z te guildy co jsem joinul brzo doleveli a budu chodit na ty jejich akce s mym WP, ktery me ted zase vic bavi.


DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 05/11/2008 :  11:34:14  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Eltharion - Order
Grupuju s kymkoliv kdo dela stejny q jako ja
Na aliancnim kanalu se tak od 6 vecer permanentne davaj dohromady grupy na sc/dungy/PQ.
Predevcirem se s WB 40 lidi objizdel svet a obsazoval jeden keep za druhym.
V aliancnim kalendari jsou akce skoro na kazdy den.

Vazne si nestezuju.

Edit: co se PQ tyce tak tady je problem. S prvnim charem jsem jel ciste jen PQ a na kazdem byla permanentne grupa/WB takze mam komplet splnene PQ T1-T2 u lidi. U dalsich charu uz PQ lidi moc nedelali. Ono se bohuzel neni moc co divit - ty rewardy jsou proste slaby a hlavne kdyz se k tomu PQ dostanu tak je ten reward uz v podsatte obsolate (zelenej urcite a modrej je mozna cca na urovni zelenyho co mam na sobe).




Tohle muzu podepsat. Presne tak to je.

Lidi pokud mate nejaky problem, nepiste tu kvaky o tom jak je ta hra desna a neplate to. Tahnete jinam, nam schazet nebudete.
WoW na vas cekam uz se tesim na topic odliv hracu s WoW a nebo odvracena strana WoW.Kdyt je to porad dokola jedno a to same.

Seberte si Wuudua s melounem a bezte saskovat jinam.

EDIT: Smazán urážlivý text. Takovéhle věci si vyřešte mezi sebou mimo toto fórum. NoX

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - NoX on 05/11/2008 12:00:54
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/11/2008 :  11:38:45  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa
uz se tesim na topic odliv hracu s WoW



Objednej si cement a postav si betonovou čekárnu ;)

Na to, že je ta hra tak stará ji vzrostl za poslední rok počet hráčů o 1mega a přitom v době kdy vyšlo LOTRO, AoC a War.

WAR za první měsíc opustila 1/3 hráčů ;)
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 05/11/2008 :  11:42:28  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Marketa
uz se tesim na topic odliv hracu s WoW



Objednej si cement a postav si betonovou čekárnu ;)

Na to, že je ta hra tak stará ji vzrostl za poslední rok počet hráčů o 1mega a přitom v době kdy vyšlo LOTRO, AoC a War.

WAR za první měsíc opustila 1/3 hráčů ;)



Jenomze ten meloun new hracu je z Ciny a jedna se o podnikatele, kteri prodavaji goldy a leveling. Hracu z asie je min. jak priznali pres 6 min, takze ......

Tipuji ze skutecnych MMORPG hracu neni ve WoW ani 2 mil.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 05/11/2008 :  11:44:23  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
takze sme na to prisli, ak chce clovek zabavu, questy a PQ, MUSI byt v guilde, ktora je clenom nejakej alli, inak si ani neprdne.

Clen mensej guildy, alebo unguilded samotar si proste partiu na PQ nenajde.


EDIT: Smazán urážlivý text. Takovéhle věci si vyřešte mezi sebou mimo toto fórum. NoX

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - NoX on 05/11/2008 11:57:27
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 05/11/2008 :  11:57:28  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
i jen farmarskejch uctu mam wow vic jak ma war dohromady :) zrejme se to nekomu vyplati ... asi proto ze tam je dost lidi co kupujou ... takze to tezko bude 2 miliony hracu na 9 milionu farmaru :)

hele scenaria z war jsou to samu jak bg ve wow ne?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 05/11/2008 12:00:54
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/11/2008 :  11:58:09  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa
...



Kdyby to byla pravda co píšeše. Tak si ty goldy prodavaj mezi sebou. :o) Jinak azie ma jiné favority než je WoW. Je to například jednička v MMORPG L2, které hraje přes 20 mega lidí. Pak je to plno jiných korejských vypalovaček.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/11/2008 :  12:00:57  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle
hele scenaria z war jsou to samu jak bg ve wow ne?



Ano i ne. Scénárka ve WAR jsou mnohem živější, zábavnější a nutí tě je navštěvovat i když nemáš 70lvl. (ještě teda 39 a 51 lvl kvuli bracerum a rewardu za AV)
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 05/11/2008 :  12:05:17  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

takze sme na to prisli, ak chce clovek zabavu, questy a PQ, MUSI byt v guilde, ktora je clenom nejakej alli, inak si ani neprdne.

Clen mensej guildy, alebo unguilded samotar si proste partiu na PQ nenajde.


EDIT: Smazán urážlivý text. Takovéhle věci si vyřešte mezi sebou mimo toto fórum. NoX



Tohle please nemazte. Wuudu pokud mas nutkavi pocit psat cunarny i zde, tak vyuzij muj topic, kam jsi hojne psal a tam ti nikdo nic mazat nebude. Uz tam na tebe tyden cekam. Zde dame prostor diskuzy na urovni k tematu, kterym je WAR. Dekuji za pochopeni - tvoje Marketa

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 05/11/2008 12:05:54
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 05/11/2008 :  12:06:38  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Pánové a dámy, rád bych vás upozornil, že toto je topic o odlivu hráčů z WAR, né xchat.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 05/11/2008 :  12:17:50  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Eagle
hele scenaria z war jsou to samu jak bg ve wow ne?



Ano i ne. Scénárka ve WAR jsou mnohem živější, zábavnější a nutí tě je navštěvovat i když nemáš 70lvl. (ještě teda 39 a 51 lvl kvuli bracerum a rewardu za AV)

nevim co znamena zivejsi .. ale myslel jsem jako systemove stejny .. pripojis se ... mas nejaky cile ty dobijes zaberes splnis ... cestou pobijes par nepratel a konec ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 05/11/2008 :  12:29:20  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Tipuji ze skutecnych MMORPG hracu neni ve WoW ani 2 mil.



Tak tohle me pobavilo. WoW hraje 2 miliony skutecnych hracu a 9 milionu cinanu co pro ne farmej goldy

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 05/11/2008 :  12:29:52  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

takze sme na to prisli, ak chce clovek zabavu, questy a PQ, MUSI byt v guilde, ktora je clenom nejakej alli, inak si ani neprdne.

Clen mensej guildy, alebo unguilded samotar si proste partiu na PQ nenajde.


Z me zkusenosti vim ze nemusi, staci nebyt antisocial a neco kvaknout do chatu. Dokonce ani nemusis hrat porad jedno scenario, kdyz uz jsme u nich, ale vyzaduje to trochu aktivniho pristupu od hracu, ne jen cekat co vam prileti na podnose.


K tem tvym argumentum ze pocet hracu "KLESOL" (), to je mozny, ani mi to nevadi. Tady ma naprostou pravdu Aramir, ted uz staci jen mergnout servery a bude spokojenost, zbytek bude na Mythicu s cim se vytasi v dalsim patchi. Me je uprime jedno jestli to hraje 100k nebo 20 mega lidi, me zajima jen server na kterym mam panaka.

Edited by - Lobos on 05/11/2008 12:33:20
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/11/2008 :  12:38:01  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos
...



Jako spojit servery třeba v 5 pořadně velkých.. to by bylo panečku RvR. Ještě k tomu boostnout rewardy za PQ. Zvýšit expa za PvE. Přidat par dungeonu, aby se namlsal i exWoWkar a to by byl mazec.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 05/11/2008 :  12:42:09  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
No uvidime jak to bude v EU s migraci nebo merge, zatim se spis vyjadrily ze vyckavaji jak to dopadne v US a podle toho zvoli nejlepsi cestu

Edited by - Lobos on 05/11/2008 12:42:46
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 05/11/2008 :  12:51:56  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nevim jak je to ve WHO s PvE, do lvlu 40 to teda urcite poradna bida teda je. Pockam na 40ku pak uvidim.

Merge servu imo stacit nebude. Porad budou lidi zalezli ve scenarkach, akorat jich tam bude vic a warcampy budou hlava na hlave.

-Presunout warcampy do RvR zony. Dat tam normalni straze, ktery nedavaji instanty a daji se zabit. Moznost vyhladit warcamp druhe frakce a pobit npc at se nemuzou nejakou dobu prihlasovat. Moznost ho obsadit na dobu dokud si ho nedobudou zpet.
-Pridat do RvR zon questy s peknymi rewardy tak aby to lidi motivovalo expit v RvR zonach.
-PQ v RvR zonach ne jen v dobe eventu.
-World bossy do RvR zon.

Pokud by tohle nekdy ve hre bylo, jsem maximalne spokojenej a nic vic bych k spokojenosti nepotreboval.


DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 05/11/2008 12:55:17
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/11/2008 :  13:39:04  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
byla by prdel kdyby po zabiti postavicky ji to zabilo i ve scenarku a pak odpojilo ze scenarka, neco jako v matrixu.

vybijeni campu zni dobre ale ma to i par stinnych stranek, napriklad obsazeni litace takze druha strana by prakticky nemela moznost se presunout z jinych realmu a rvr by se opet nekonalo.

lastfm
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 05/11/2008 :  13:47:58  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

byla by prdel kdyby po zabiti postavicky ji to zabilo i ve scenarku a pak odpojilo ze scenarka, neco jako v matrixu.

vybijeni campu zni dobre ale ma to i par stinnych stranek, napriklad obsazeni litace takze druha strana by prakticky nemela moznost se presunout z jinych realmu a rvr by se opet nekonalo.



No slo by to,NPC by jedine neslo zabit a ty bys po priletu mel 15 sec imunitu a pak dej se vule bozi.Proc ne.WAR je teprve na zacatku a ja pevne verim ze do roka si tu budete chrochtat blahem.

Uz se tesim na topic- priliv hracu

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 05/11/2008 13:48:28
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000