Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Odliv hracu
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 03/11/2008 :  08:42:06  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

Je to tak nastavené u většiny online her - předplatné se automaticky obnovuje dokud není zrušeno, status je vždy zřetelně vidět v account manageru.


mno zrovna u waru/goa je tam takovej checkbox co jsem "musel" zaskrtnout na automaticke obnoveni....

no mmo
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 03/11/2008 :  09:14:05  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Při platbe na 6 měsíců u GOA bych si raději udělal screenshot, abych pak mohl reklamovat, že mi to po měsíci neběží
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 03/11/2008 :  09:32:12  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

Mam zaplaceno na pul roku dopředu a to proto, ze déle to už nejde. Tolik k odpovědi odlivu hráčů z mého pohledu



Mal si aj Conana zaplateneho na pol roka dopredu?



Greetings... ,
Thank you for playing Warhammer® Online: Age of Reckoning™! We hope that you are satisfied and that you want more.
The subscription period for this account will come to an end in 7 days. But your Tome of Knowledge can keep filling up with new pages and new adventures!

To continue the struggle in the Old World, you need to purchase a new subscription period on our portal http://www.war-europe.com/. If you have already done so, then please disregard this email.

The WAR Team

N.B.: You can submit any subscription query to Billing Support via the portal to receive help through the subscription process.
To log onto the portal, please visit Warhammer® Online: Age of Reckoning™ - Europe.
General User Conditions and Code of Conduct


NO, thank you...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 03/11/2008 09:45:12
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 03/11/2008 :  12:50:45  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by NINJA

Mam zaplaceno na pul roku dopředu a to proto, ze déle to už nejde. Tolik k odpovědi odlivu hráčů z mého pohledu



Mal si aj Conana zaplateneho na pol roka dopredu?



Greetings... ,
Thank you for playing Warhammer® Online: Age of Reckoning™! We hope that you are satisfied and that you want more.
The subscription period for this account will come to an end in 7 days. But your Tome of Knowledge can keep filling up with new pages and new adventures!

To continue the struggle in the Old World, you need to purchase a new subscription period on our portal http://www.war-europe.com/. If you have already done so, then please disregard this email.

The WAR Team

N.B.: You can submit any subscription query to Billing Support via the portal to receive help through the subscription process.
To log onto the portal, please visit Warhammer® Online: Age of Reckoning™ - Europe.
General User Conditions and Code of Conduct


NO, thank you...



Conana na pul roku si zaplatil jen retarda.Stacilo prvnich 80 lvl a bylo to jasne

Conana bych ordinovala jako lecba zavislosti na MMORPG.Skoro 100% uspech.Ale ty neustale flame maily o tom jak je hra super jsou opravdu zabavne.


WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 03/11/2008 13:18:23
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 03/11/2008 :  13:50:58  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Myslel som to tak, ze Conan bol po prvom mesiaci stale este celkom zaujimavy, hrany a uspesny, rovnako ako je teraz WAR.
Podla mna, zaplatit si WAR na pol roka po prvom mesiaci je rovnake, ako zaplatit ci vtedy AoC.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 03/11/2008 :  15:15:30  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Abych rekl pravdu tak sem vahal mnohem dele jestli si zaplatim dalsi mesic WHO. U conana sem mel prvni mesic jasno a zaplatil jsem si ho hned a uvazoval dokonce o trech mesicich. Az po dvou mesicich jsem zjistil ze hra stoji za hovno. U WHO mam tenhle pocit bohuzel uz po prvnim tydnu. Budu si platit a hrat dokud nedostanu minimalne jeden ze svych charu na R40 a RR80. Pokud se ale neco radikalne nezmeni tak na RR80 cekat nebudu. Hru hraju jen jako oddychovku, ale rozhodne se u ni zatim moc nebavim. Doufam ze zabavu prinese R40, pokud ne tak bye bye.

Co sem mel zatim moznost hrat ja tak ma WHO zadelano na mnohem vetsi pruser nez AoC. V AoC bylo rozhodne leveleni charu mnohem zabavnejsi. Pvp me tam bavilo vic akorat tam byl zkurvenej high end contend. Respektive tam zadnej nebyl. U WHO v tehle fazi jeste nejsem, tak hodnotim jen to leveleni charu. Pripadam si jako v nejake lacine korejske mobovacce.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 03/11/2008 :  15:19:06  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
tak to ja som conan ani nedolevelil na 80-ku :)pri 30-ke som to vzdal ked som si uvedomil ze jedine co mozem robit su nudne questy. Da sa povedat ze conan bola zabava do 20-ky...aj to len dva - tri krat...

Ono je to vec subjetivna, ale ja som uz pri war .. ja neviem..uz to bude asi tristvrte roka a stale ma to neomrzelo :).

Edited by - ManiaCCC on 03/11/2008 15:19:49
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 03/11/2008 :  15:27:53  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No ja vylevelil BS na 80ku a pak i Rangera a kupodivu sem se u obou dost bavil a to toho rangera uz jsem jel dost na zpusob grindu ve vilach.

Do lvlu 80 si mel dost veci co si mohl delat a pvp sem si uzival rozhodne vic nez mam ted ve WHO. RvR mi prijde spis jako pve aoe grind, kde vyhrava strana ktera prijde s vetsim poctem hracu a scenaria za pvp nepovazuju. World pvp ve who, si jen tak mlhave vzpominam. Jo myslim ze nejaky, bylo. Pred zhruba 2 tydny jsem nahodou narazil na chosena v t3 lokacich. Skoda ze to nemelo ani smysl frapsovat. Porad jen utikal.

V AoC se to midlilo porad a pri questeni sem mel pokazde otocenou kameru do smeru odkud sem cekal utok. WHO open rvr server mi prijde jako nejakej wow PvE server. Nato jak se tvrdilo ze pvp bude ze hry salat tak ze hry sala akorat smrad scenarii.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/11/2008 :  15:34:46  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Budu si platit a hrat dokud nedostanu minimalne jeden ze svych charu na R40 a RR80.



a ja si porad myslel ze max je rr60

lastfm
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 03/11/2008 :  15:48:36  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

No ja vylevelil BS na 80ku a pak i Rangera a kupodivu sem se u obou dost bavil a to toho rangera uz jsem jel dost na zpusob grindu ve vilach.

Do lvlu 80 si mel dost veci co si mohl delat a pvp sem si uzival rozhodne vic nez mam ted ve WHO. RvR mi prijde spis jako pve aoe grind, kde vyhrava strana ktera prijde s vetsim poctem hracu a scenaria za pvp nepovazuju. World pvp ve who, si jen tak mlhave vzpominam. Jo myslim ze nejaky, bylo. Pred zhruba 2 tydny jsem nahodou narazil na chosena v t3 lokacich. Skoda ze to nemelo ani smysl frapsovat. Porad jen utikal.

V AoC se to midlilo porad a pri questeni sem mel pokazde otocenou kameru do smeru odkud sem cekal utok. WHO open rvr server mi prijde jako nejakej wow PvE server. Nato jak se tvrdilo ze pvp bude ze hry salat tak ze hry sala akorat smrad scenarii.



ze bude rvr stat za prd se dalo bohuzel cekat a takovej system zakonite tak musel dopadnout, aspon co se tyce T1-T3
ono je sice hezky ze hlavni myslenka hry je, ze se bude mastit pul serveru proti druhej pulce, ale jestli od tohohle muze clovek kterej par onlinovkama prosel a ma treba zkusenosti s nejakym kvalitnim pvp, ocekavat zabavu nevim, spis ne

osobne me to zatim hodne bavi, ale sem jen v T3 a na rvr mass zerk kaslu, hraju si na co mam zrovna naladu a pomalu si zkousim klasy a levelim WL pomalu ke ctyrictce
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 03/11/2008 :  15:57:19  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem se ponaucil ze kdyz hra neni od Blizzardu, tak radsi vyckat 3 mesice a pak mozna hru zkusit 1. den ve WAR 70 lidi na 1 PQ a po tydnu prazdny tiery

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 03/11/2008 :  16:01:28  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Mozno staci jedna vec, vsetky charaktery aby boli lvl 40 hned po vytvoreni, ziadne ZBYTOCNE LEVELOVANIE, pretoze kazdy caka lvl 40 a to co je predtym predtym berie ako nutne zlo, ktorym sa treba preklikat... a potom vraj pride ta "neuveritelna zabava".

Keby bol svet plny cisto 40 charakterov, boli by plne vsetky zony, nie vymrete T1, poloprazdne T2 atd.

Keby dva levely zabrali mesiac intenzivneho hrania, bolo by to super.
Ale ked boli niektori postihnuti jedinci schopny vylevelovat 40-ku za menej ako tyzden... levely su zbytocne.
Naco su nam lvl5 charaktery? Nanic... naco su nam lvl 18 (ako mam ja)? Tiez nanic, pretoze jedine co mozem, je robit scenaria, pretoze RP toho moc nenasoluje v PQ.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 03/11/2008 16:03:21
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 03/11/2008 :  16:16:34  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Tak pre mna je to v provom rade RPG a potom az MMO :).. to znamena ze pre mna je vyvoj charakteru dost dolezity.. a do toho proste tie levely patria (alebo nejake levelovanie skillov alebo cohokolvek).... ak niekto rank 1-39 berie ako nutne zlo.. tak budiz.... ale ja nemam este ani jeden char na 40-ke ale bavim sa stale velmi dobre :) Ak by som chcel hrat nejake MMO s PvP hned s maximalnymi levelmi :)..tak by som asi hral battlefield 2.

Samotne RvR.. viem ze pre niekoho je lepsie guild vs guild, areny alebo GW system.. ja mam rad RvR.. len bohuzial to chvilku potrva kym sa to dostane na uroven DAoC.. holt, nemozme mat vsetko ... ale pokial sa bavim, nemam s tym problem.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 03/11/2008 :  16:33:20  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
hmmm... WAR a RPG?

A co si tam mozes takeho vyberat, aky vyvoj postavy? Co sa da si natrenujes VSETKO a to ostatne si mozes respecnut. Ostatne veci co ti ovplvnuju vlastnosti su cisto o equipe. Vypracovany vyvoj postavy --> nula cela jedna.

A snad ta nezaujala hlbka a rozpracovanost quetov?

On ten WAR je naozaj viac podobny BF2, ako Daggerfallu, podla mna. Mozno som nieco prehliadol... ale pre mna to je BFko s trpazlikmi.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 03/11/2008 :  16:40:58  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Uvedom si ze ziadne MMO RPG nikdy nebude mat hlbkou na single... teda nie z dnesnymi technologiami..preto hram NWN alebo fallout ....

Ale ten vyvoj charakteru, i ked tebe sa zda povrchny, tu proste je..ja chcem ist od totalneho hovna co sa prave narodil z hribu v nejakej jaskyni po.. dobyvatela hlavnych miest.. jasne..nema to ziadne zvraty ako single, pribehova linia ktora by nebola zabudnuta po jednom dni.. ale ako som povedal.. nato su tu tie singlovky.

Sleduj..WoW, DAoC, WAR alebo EvE.. to vsetko su RPG hry. Zober z toho ten progress charakteru a spravis pre mnoho ludi z toho velmi nezaujimavy produkt.

Edited by - ManiaCCC on 03/11/2008 17:27:22
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 03/11/2008 :  17:47:36  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ono by uplne stacilo, kdyby mergli prazdne servery, pro t1/t2 jedna mapa, pro t3/t4 druha a pridali par questu, ktere by nutily lidi putovat na druhou stranu (napr. pomsti nase padle bratry a ulov 10 destro hracu... za pekny gear), a to same s public questy (nikoho nebavi tupe vybijet 125 zombii... misto toho zabij 10 AM, 10SW a 50 BW :)). Pak by mozna hra prestala pusobit jako singlovka. To se samozrejme tyka hlavne oRvR serveru, kam lidi sli, aby si poradne zabojovali mimo rvr lakes, coz se jaksi nedeje.
A to hraju v prime time na Eltharionu (pisu to snad spravne) v t2/t3 za destro, a presto potkavam lidi jen nashromazdeny ve warcampu a obcas nejaka ta akce v rvr lake, ktera po par minutach stejne skonci, protoze holt jedna strana je precislena, tak to zabali.

Odebrat ze hry content je imo ten nejjednodussi fix.

Dal bych uvidal jednoduchou vecicku na scenaria. Ta jedna sama mapa po case silne leze na mozek.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 03/11/2008 21:05:32
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 03/11/2008 :  18:08:54  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Mandorallen

Budu si platit a hrat dokud nedostanu minimalne jeden ze svych charu na R40 a RR80.



moje rec
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 03/11/2008 :  18:25:24  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya


quote:
Originally posted by Mandorallen

Budu si platit a hrat dokud nedostanu minimalne jeden ze svych charu na R40 a RR80.



moje rec


lenze to je otazka minimalne tak pol roka..mozno viac. :)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 03/11/2008 :  18:29:59  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Co jsem slysel, tak prej RR80 je sotva pro 2% populace serveru

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 03/11/2008 :  21:47:31  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Já slyšel 1 rok na rr80, ale je to stejný jako dkyž řekli 240 hodin na rank 40.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 03/11/2008 :  23:37:01  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach
ze bude rvr stat za prd se dalo bohuzel cekat a takovej system zakonite tak musel dopadnout, aspon co se tyce T1-T3
ono je sice hezky ze hlavni myslenka hry je, ze se bude mastit pul serveru proti druhej pulce, ale jestli od tohohle muze clovek kterej par onlinovkama prosel a ma treba zkusenosti s nejakym kvalitnim pvp, ocekavat zabavu nevim, spis ne



Pokud nemáš rank 40 a neprošel jsi RvR bitvami, jak se opovažuješ WAR soudit? Kde bereš tu drzost když si to nezažil?
RvR je pro mne nejlepší zábava v online hrách - nic lepšího pro mne neexistuje ale není pro každého. Koho nebaví RvR nemá však ve warhammeru co pohledávat. Koho ale baví, nic lepšího nikde jinde v současnosti nenajde.

A abych odpověděl na otázku ohledně Conana - ne toho jsem si nepředplatil na tak dlouho, pouze na měsíc. Udělal jsem si lvl 80 rangera a pořádal několik open PvP bitev ale pak mě došla trpělivost nad nedodělaností základních systémů hry. WAR je zcela jiný a má světlou budoucnost.

Ninjagon
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 04/11/2008 :  01:12:26  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
strasne dlouho sem nelogl (naposledy 8.10.), menil sem internet providera byl dlouho off, a celkove jine starosti. Pravda je, ze sem expil pomerne rychle a v t4 sem se toho casu setkal s mirnym zklamanim - coz sem pri koupi necekal... a po 3 dnech v t4 sem mel jasno ze dal neplatim, ze si pockam 2-3 mesice na par patchu a vetsi zaplneni end zony.
-
btw jak to vypada v t4? hraji se vsechny sc nebo jede intstantne porad to jedno dokola?

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 04/11/2008 :  06:48:00  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

strasne dlouho sem nelogl (naposledy 8.10.), menil sem internet providera byl dlouho off, a celkove jine starosti. Pravda je, ze sem expil pomerne rychle a v t4 sem se toho casu setkal s mirnym zklamanim - coz sem pri koupi necekal... a po 3 dnech v t4 sem mel jasno ze dal neplatim, ze si pockam 2-3 mesice na par patchu a vetsi zaplneni end zony.
-
btw jak to vypada v t4? hraji se vsechny sc nebo jede intstantne porad to jedno dokola?






Dokud budou lidi potřebovat rr tak se bude hrát furt jen to jedno kde to jde nejlépe, proto WAR potřebuje marky za scenarka jakou jsou ve WoW za BG.

Ale zpět k věci, zaplatil sem si měsic a zaplatím asi i další chci vidět ten hypovanej patch 1.1

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 04/11/2008 :  07:38:33  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt


btw jak to vypada v t4? hraji se vsechny sc nebo jede intstantne porad to jedno dokola?


Stále jen Serpent's passage.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 04/11/2008 :  07:46:48  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

quote:
Originally posted by Arach
ze bude rvr stat za prd se dalo bohuzel cekat a takovej system zakonite tak musel dopadnout, aspon co se tyce T1-T3
ono je sice hezky ze hlavni myslenka hry je, ze se bude mastit pul serveru proti druhej pulce, ale jestli od tohohle muze clovek kterej par onlinovkama prosel a ma treba zkusenosti s nejakym kvalitnim pvp, ocekavat zabavu nevim, spis ne



Pokud nemáš rank 40 a neprošel jsi RvR bitvami, jak se opovažuješ WAR soudit? Kde bereš tu drzost když si to nezažil?
RvR je pro mne nejlepší zábava v online hrách - nic lepšího pro mne neexistuje ale není pro každého. Koho nebaví RvR nemá však ve warhammeru co pohledávat. Koho ale baví, nic lepšího nikde jinde v současnosti nenajde.

A abych odpověděl na otázku ohledně Conana - ne toho jsem si nepředplatil na tak dlouho, pouze na měsíc. Udělal jsem si lvl 80 rangera a pořádal několik open PvP bitev ale pak mě došla trpělivost nad nedodělaností základních systémů hry. WAR je zcela jiný a má světlou budoucnost.



zklidni hormony a bez se projit na cerstvej vzduch dneska ma bejt zase pekne, me warhammer bavi, ale ne kvuli mass zerku
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 04/11/2008 :  07:55:13  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Ja se musim smat. Hodne lidi si myslelo jak s tim vybehli kdyz nestali fronty a sli na nove severy. Dobre Vam tak. Na Eltharionu je plno az moc.Scenarko v T4 mi naskakuje co par vterin a o hrady se to mele porad.

Tahle hra preci neni o tom prijit, vylevelovat za 14 dni 2x 40 lvl char, obehat questy a pak vykladat jak se nekdo nudi.Tohle je o RvR. Nase guilda porada pravidelne RvR akce.Dokonce mame kontakt na leadera velke Order aliance a posledne jich prislo branit 100+ charu a bitka to byla paradni a skvela zabava.

Tady preci nejde vubec o lvl.Lidi co svuj zivot realizuji v MMORPG a nic jineho neumi a poradaji nekolikahodinove herni party ve hre aby meli progres, samozrejme nic nehraji. Oni pracuji. Odpracuji si svuj 40 lvl ci 80 lvl a odchazi jinam zase odpracovat dalsi lvl.Tyhle lidi to nikdy bavit nebude.Vetsinou se pasuji do role HC hracu a nad dalsimi ohrnuji nos. Po par tydnech maji max. lvl a vyzkousi jeste tak 1 az dva chary a odchazeji.

Takove to hrace nikdy nejake RvR zajimat nebude, nebot jen oni jsou HC hraci a dalsi noobove je nebudou zdrzovat, natoz jeste nekomu pomahat ve hre(jim preci taky nikdo nepomahal).

Tahle hra je o RvR, organizaci, aliancich, pomoci ostatnim atd.Tedy nic pro HC hrace.Nevim me uz od cca 30 lvl je jedno jaky mam lvl, dulezita je ucast na RvR a ve hre se bavim skvele.Nastesti nemusim plnit tuny questu, ktere beru jako nutne zlo. WAR vykrocil velice dobre ,ale hodne lidi tuhle hru bere jako nejaky druhy WoW ci AOC a tim WAR neni.

Az tu bude nekdo kdo dokazal s guildou a s alianci dobit nepratelske mesto , tak muze hodnotit.Zatim tady neni NIKDO a dat 40 lvl umi i ten nejvetsi retarda ve hre.To neni zadna zasluha ci umeni.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/11/2008 :  08:32:48  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa
Tady preci nejde vubec o lvl.Lidi co svuj zivot realizuji v MMORPG a nic jineho neumi a poradaji nekolikahodinove herni party ve hre aby meli progres, samozrejme nic nehraji. Oni pracuji. Odpracuji si svuj 40 lvl ci 80 lvl a odchazi jinam zase odpracovat dalsi lvl.Tyhle lidi to nikdy bavit nebude.Vetsinou se pasuji do role HC hracu a nad dalsimi ohrnuji nos. Po par tydnech maji max. lvl a vyzkousi jeste tak 1 az dva chary a odchazeji.



Jasný, když jsem doleveloval 70tku ve WoW tak jsem asi rok nudil v progresu KZ, HC dungů, SSC, TK, MH, BT a nakonec Sun :o) Areny a Battle nepočítám. To čemu ty říkáš HC jsou normální rychlokvašky, ale v žádném případě HC hráči. Jsou to lidi co si ve WoW udělají S2 hrdinu (rozuměj epic shit) a myslí jací jsou kingové.

War doplácí na tomto foru (nevím jak je to jinde), že lidé co ta hra nebaví se o to musí dělit pořád dokola jako zaseknutá deska. Tak když mě něco nebaví tak to nehraju rozloučím se a jdu jinam.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 04/11/2008 :  08:39:07  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Marketa
Tady preci nejde vubec o lvl.Lidi co svuj zivot realizuji v MMORPG a nic jineho neumi a poradaji nekolikahodinove herni party ve hre aby meli progres, samozrejme nic nehraji. Oni pracuji. Odpracuji si svuj 40 lvl ci 80 lvl a odchazi jinam zase odpracovat dalsi lvl.Tyhle lidi to nikdy bavit nebude.Vetsinou se pasuji do role HC hracu a nad dalsimi ohrnuji nos. Po par tydnech maji max. lvl a vyzkousi jeste tak 1 az dva chary a odchazeji.



Jasný, když jsem doleveloval 70tku ve WoW tak jsem asi rok nudil v progresu KZ, HC dungů, SSC, TK, MH, BT a nakonec Sun :o) Areny a Battle nepočítám. To čemu ty říkáš HC jsou normální rychlokvašky, ale v žádném případě HC hráči. Jsou to lidi co si ve WoW udělají S2 hrdinu (rozuměj epic shit) a myslí jací jsou kingové.

War doplácí na tomto foru (nevím jak je to jinde), že lidé co ta hra nebaví se o to musí dělit pořád dokola jako zaseknutá deska. Tak když mě něco nebaví tak to nehraju rozloučím se a jdu jinam.




TO je presne. Ja jsem zazila par skutecnych HC hracu. Tyhle lidi vzdy umeli poradit,pomoci a nebyl problem nekomu neco vysvetlit a pod. To byli opravdu HC hraci a jen jsme k nim obdivne vzhlizeli.

Tyhle rychlokvasky hrajici si na HC hrace jen ostatnim otravuji zivot.Kdyz nekoho neco nebavi tak at jde hrat neco jineho nekam jinam. Jenom ze u vetsiny z nich uz asi neni kam, nebot problem je v nich a ne ve hre.

War Vam dava spoustu moznosti jak vyuzit potencial hry a je jen na kazdem hraci jak se bude bavit a hrat. Necekejte ze nejaky kouzelny deda prijde a nacaruje Vam zabavu kdyz Vas vsechno nudi.

PS: WAR je konecne hra, kde nemusim denne travit hodiny delanim questu s tim ze kdyz vynecham tak mi parta utece a q nedodelam.Nemusim do zblbnuti chodit 3x tydne KZ a pod. abych mela badge a DKP, nemusim travit hodniny farmenim marek a honoru.

Proste prijdu, zapnu hru a jdu na RvR pokud se porada a nebo jen tak s pugem na scenarko ci delat public a nebo craftit. Zadne omezeni ci povinnost travit dlouhe vecery ve hre.V tom je WAR skveli ,ale uznavam asi ne pro kazdeho.


WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 04/11/2008 08:49:17
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 04/11/2008 :  09:15:15  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa
Nemusim do zblbnuti chodit 3x tydne KZ a pod. abych mela badge a DKP, nemusim travit hodniny farmenim marek a honoru.
nonono, tos NEMUSELA ani v tom tvem uplne spatnem WoW, jake si to udelas, takove to mas. Hodiny travit farmenim marek a honoru? = tos taky nemusela, aspon je videt jakym stylem si hrala WoW a divim se ze ve WARu od toho upustilas a netravis hodiny farmenim RR, ze najednou jenom prijdes a hrajes.

quote:
Originally posted by Marketa
Proste prijdu, zapnu hru a jdu na RvR pokud se porada a nebo jen tak s pugem na scenarko ci delat public a nebo craftit. Zadne omezeni ci povinnost travit dlouhe vecery ve hre.V tom je WAR skveli ,ale uznavam asi ne pro kazdeho.
skvely jako mlady. u jineho cloveka bych to prehledl:) a jinak tu toto co popisujes samozrejme neni vysadou pouze WARu, ze prijdes pustis a mas X moznosti co delat, v zadne hre skutecne nic NEMUSIS abys MELA, je to jenom na tobe, chci to mit nechci to mit, ja sem sveho WoW casu... ani 1x nebyl KZ a HC sem prosel kazde 1x = proste sem se svobodne rozhodl ze na badge kaslu a ze kaslu i na KZ.
------
nechapu trochu WAR komunitu lidi kteri jedou v t4 porad dokola jedno scenarko - Serpenty (dle Aramira tomu tak po 3 tydnech porad je). Jeste k tomu pomerne stupidni scenarko. To mne na tom mrzelo uz predtim ale pricital sem to tomu ze v t4 bylo par lidi, ale pokud to trva porad, tak zvedam oboci.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 04/11/2008 :  09:40:10  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJAPokud nemáš rank 40 a neprošel jsi RvR bitvami, jak se opovažuješ WAR soudit? Kde bereš tu drzost když si to nezažil?


Vidim, ze si 100% addicted a nema sa zmysel vobec sa s tebou bavit, neberies cudzie nazory, ktore nie su rovnake ako tvoje.

Zda sa mi chore, aby clovek mohol hodnotit hru az ked bude namaxovany.
Ak to nevidis, alebo nechces vidiet, ze sa hraci na nizsich tieroch nudia, je to tvoj problem. TY budes hrat hru, ktoru hraci opustaju.

A kde clovek berie "drzost" nieco hodnotit?
Pravdepodobne si nepochopil vyznam slova drzost, pretoze to nema s drzostou vobec nic spolocne.
Nie je to drzost, je to NAZOR, presne taky aky mas ty, cloveka, co si kupil hru, presne taku istu ako ty, a cloveka ktoremu sa ta hra nepaci - cize presne opacneho ako ty, ktoremu sa hra paci.
Ale ze sa niekomu ta hra nepaci mu neodopiera moznost vyjadrit opacny nazor, ako mas ty.

Jedine TY a len TY mozes pisat o tom, aka je ta hra? Nikto iny na svete? Mozem napisat svoj nazor aspon ja, prosim ta ponizene, mam Collectors Edition, cize som zaplatil o dost viac, mozem teda, prosim ta, aspon ja napisat svoj nazor, aj v pripade, ze sa ti nebude pacit?

Kde ty beries tu drzost, takto sa bavit s ludmi? Kde ty beries tu drzost urcovat kto ma, a kto nema pravo kritizovat WAR? Sa trosku uvedom... ani hlupy narkoman si nenecha vysvetlit, ze tie drogy co si picha mu skodia a je to svinstvo.

A ze si si zaplatil Conana na mesiac ale WAR na pol roka, neviem, nemyslim si ze za prvy mesiac dokazes okamzite a neomylne urcit, ktora hra bude dlhodobo uspesna, alebo hej?

2Marketa: to co popisujes - co mozes, co nemozes, co musis a co nemusis... to plati pre kazdu jednu MMO hru na trhu, je len na tebe, ako tu hru beries. Ver mi, v tomto WAR nie je vynimocny.

P.S. Posledne 3 dni ma WAR bavi rovnako, ako na zaciatku... kua.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 04/11/2008 09:50:18
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/11/2008 :  09:42:47  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já si myslím, že trávíte u počítače moc času. Neberte ty debaty tak osobně.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 04/11/2008 :  10:22:14  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
WOW mě bavil a užil jsem si u něj hodně srandy i nervů na raidech. Bylo to super, ale do datáče nejdu.

Hraju WOH, mám DoK u kterého jsem z 80% levloval pomocí Q. (lvl 37)

Přešel jsem na druhý server, hraju BW , jediný Q které dělám jsou ty za scenária. Jinak běhám po keepech, útočím, bráním. Takhle jsem udělal zatím 29lvl. A baví mě to.

Je to opravdu tak, přijdu domů z práce, zapnu to a mám insta zábavu. Nemusím spěchat aby mi neutekl začátek raidu atd. To mi zde vyhovuje.

Tak to jen tak v kostce.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 04/11/2008 :  10:40:17  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Marketa
Nemusim do zblbnuti chodit 3x tydne KZ a pod. abych mela badge a DKP, nemusim travit hodniny farmenim marek a honoru.
nonono, tos NEMUSELA ani v tom tvem uplne spatnem WoW, jake si to udelas, takove to mas. Hodiny travit farmenim marek a honoru? = tos taky nemusela, aspon je videt jakym stylem si hrala WoW a divim se ze ve WARu od toho upustilas a netravis hodiny farmenim RR, ze najednou jenom prijdes a hrajes.

quote:
Originally posted by Marketa
Proste prijdu, zapnu hru a jdu na RvR pokud se porada a nebo jen tak s pugem na scenarko ci delat public a nebo craftit. Zadne omezeni ci povinnost travit dlouhe vecery ve hre.V tom je WAR skveli ,ale uznavam asi ne pro kazdeho.
skvely jako mlady. u jineho cloveka bych to prehledl:) a jinak tu toto co popisujes samozrejme neni vysadou pouze WARu, ze prijdes pustis a mas X moznosti co delat, v zadne hre skutecne nic NEMUSIS abys MELA, je to jenom na tobe, chci to mit nechci to mit, ja sem sveho WoW casu... ani 1x nebyl KZ a HC sem prosel kazde 1x = proste sem se svobodne rozhodl ze na badge kaslu a ze kaslu i na KZ.
------
nechapu trochu WAR komunitu lidi kteri jedou v t4 porad dokola jedno scenarko - Serpenty (dle Aramira tomu tak po 3 tydnech porad je). Jeste k tomu pomerne stupidni scenarko. To mne na tom mrzelo uz predtim ale pricital sem to tomu ze v t4 bylo par lidi, ale pokud to trva porad, tak zvedam oboci.



Hele negře nekdo kdo nepouziva hacky a carky muze tak akorat o pravopisu drzet usta. Vime

PS: nepisu ze WoW je spatna hra asi na to spatne vidis.Ja taky nelezu na forum WoW a nepisu tam hovadiny jak me to nebavilo a je to nanic a pod. Tak nechapu lidi co WAR nebavi, proc maji tady potrebu to porad opakovat. OK nebavi te to, neni to tvuj salek caje, jdi jinam.TECKA.

PS: pro negra - najdi 10 chybek za 10 sekund.

POZOR slovo NEGR neni nadavka ! To jen tak pro jistotu.

Jinak jsem opravdu nemusela ve WoW chodit na raidy a farmmit honor a marky. Mohla jsem stat u banky a zebrat penize jako to delaji deti na DT.WoW je na 70 lvl je jen farmeni equipu a tahle cerna kukacka co se mi tu snazi nakukat neco jineho je trosku mimo.Kolik znas hracu co behaji v equipu co neni s BG ? a nebo KZ ?
Asi moc ne vid.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 04/11/2008 10:52:56
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/11/2008 :  10:51:14  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka
...



Jop přesně takhle jsem leveloval i já a bavilo mě to. Počkám si až položíme pár bosíku ve WoW a pak si zase obnovím účet ve War, protože jak jsem tu už párkrát psal beru WAR jako parádní CSko nebo BF2.

By Marketa: Tak nechapu lidi co WAR nebavi, proc maji tady potrebu to porad opakovat. OK nebavi te to, neni to tvuj salek caje, jdi jinam.TECKA.

Souhlas. I když hodil by se nějakej spamer, WoW sekce je celkem mrtvá :(
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 04/11/2008 :  10:55:57  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Luka
...



Jop přesně takhle jsem leveloval i já a bavilo mě to. Počkám si až položíme pár bosíku ve WoW a pak si zase obnovím účet ve War, protože jak jsem tu už párkrát psal beru WAR jako parádní CSko nebo BF2.

By Marketa: Tak nechapu lidi co WAR nebavi, proc maji tady potrebu to porad opakovat. OK nebavi te to, neni to tvuj salek caje, jdi jinam.TECKA.

Souhlas. I když hodil by se nějakej spamer, WoW sekce je celkem mrtvá :(



Nemeli jste rusit sekci nakup a prodej tam bylo porad velice zivo.Me bavilo jen si cist ty inzeraty a pak nadavky a vyhrozovani podvedenych majitelu.To byla sranda.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 04/11/2008 :  10:59:20  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
obcas mam chvile kdy taktak mys prezije... (protoze malem leti smer nejblizsi zed) a pak jsou chvile kdy si uziju bajecne 2+ hodinove zabavy, kdy proste se musim odtrhnout, protoze holt prace rano nepocka...

toz tak...

hodne doufam, ze patch 1.1 hru jeste vylepsi v nekterych nedotazenych aspektech... (hlavne ty rooty teda ;-) a vic lidi do open rvr)

jsou ve hre veci z kterych mam z dlouhodobeho pohledu obavy, ale zatim me netrapi... prinejhorsim najit tlacitko "cancel sub." umim ;-)

no mmo
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 04/11/2008 :  11:42:57  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MarketaKolik znas hracu co behaji v equipu co neni s BG ? a nebo KZ ?
z jako z koho ceho tudiz zet.

Nicmene primer a kolik ty znas lidi co behaji v equipu co neni ze renown? ha? - co je to za nesmyslnou uvahu?

... ja nejsem fanatik do wow, ani nejsem ten co pomlouva war kdyz jak spravne rikas.. nemam ani 40ku. Nicmene ke tvemu udivu, predstav si, ale posad se at nespadnes, ze: ve wow existovali a asi porad i existuji lidi, pro ktere hlavnim a jedinym motorem nebyl zisk "epicu" za honor/areny/pve ale ciste samotna hra ve skupine kamaradu, a spolecne sdileni uspechu/neuspechu... a nejaky zisk vybaveni.. (odkudkoliv) byl jakoby "vedlejsi produkt". Je jasne ze ty, kdyz si to jeste na tom "strasnem detskem DT" hrala, a brala si to vsechno jako "farmeni eq" .. takoveho boze, zas musim jit tam, protoze musim met badge abych si MUSELA koupit tento pasek... ale gratuluju ti ze te tento styl hrani ve WAR opustil, ptz uznavam ze WAR je v tomto skutecne mnohem benevolentnejsi, nicmene porad je to to same at se ti to libi nebo ne, RR ====== mnozstvi hrani, nemusis byt vubec dobra, nemusis nic, staci se motat tam kde se neco deje, a kdyz se budes motat vic budes met lepsi veci... takze i klasicti farmeri, ke kterym si driv patrila, si ve war muzou prijit na sve.
--
timto bych to ukoncil, pokud mozno to prejdi uplne nebo jednou nekonfliktni vetou, at nejsem "nuceny" odpovidat, na vei ktere tu 95% lidi nezajimaji.


jo a EDIT: kdyz pises otaznik, vykricnik - nedela se mezernik, tudiz KZ ? je spatne, je to stejne jako carka a tecka tudiz KZ? je spravne, vime?

Edited by - qsubt on 04/11/2008 11:49:08
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 04/11/2008 :  11:46:47  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa
Hele negře nekdo kdo nepouziva hacky a carky muze tak akorat o pravopisu drzet usta.

Nerad dělam ďáblova advokáta, ale vidím značný rozdíl mezi soustavným psaním hrubých chyb a psaním na internetu bez diakritiky. Zatímco za tím prvním stojí v drtivé většině neznalost českého pravopisu či dysortografie, za druhou to může být prosté kódování, nebo dnes rozšířená technicistní neúcta k háčkům a čárkám. Čili nic, co by mělo co dočinění s pravopisem.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 04/11/2008 :  12:32:15  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Opravovat budu posty az tu bude nekdo kdo za to bude stat a tim negr neni takze ......

Jinak jsi zapomel dodat ze WoW taky hraji lidi, kterym nejde ani o equip, lvl atd., ale hraji to proto, aby pak mohli psat takove to sragora posty a kdyz jim dojdou argumenty opravovat aspon ten pravopis.Bez urazky, ale to je u me herni odpad. Takove pijavice, parazitujici na ostatnich na nic jineho bohuzel nemaji. Tim myslim to ukoncime co rikas Negre a pojedem zase na vlne WAR.Nejaka ta chybka bude to vis nejak mi za to nestojis to po sobe opravit.Co nadelas.

Jinak WAR je vyborna hra uz v tom ze prakticky ani nepotrebujete stalou partu na hrani. Take nemusite tezce shanet equip, aby prichodem datace bylo vsechno nanic a zacinate zase odznova.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 04/11/2008 :  13:22:07  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

****blablabla****
mel sem rozepsanou odpoved, ale i vzhledem k ostatnim ctenarum tohoto fora sem to mazl + tebe to stejne nezajima. A tvoje srac.. ehm nazory cos napsala spolknu, neber to ze mne dosly argumenty.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 04/11/2008 :  13:29:16  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Marketa

****blablabla****
mel sem rozepsanou odpoved, ale i vzhledem k ostatnim ctenarum tohoto fora sem to mazl + tebe to stejne nezajima. A tvoje srac.. ehm nazory cos napsala spolknu, neber to ze mne dosly argumenty.



Dobrou chut.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 04/11/2008 :  14:06:26  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Marketa
Tady preci nejde vubec o lvl.Lidi co svuj zivot realizuji v MMORPG a nic jineho neumi a poradaji nekolikahodinove herni party ve hre aby meli progres, samozrejme nic nehraji. Oni pracuji. Odpracuji si svuj 40 lvl ci 80 lvl a odchazi jinam zase odpracovat dalsi lvl.Tyhle lidi to nikdy bavit nebude.Vetsinou se pasuji do role HC hracu a nad dalsimi ohrnuji nos. Po par tydnech maji max. lvl a vyzkousi jeste tak 1 az dva chary a odchazeji.



Jasný, když jsem doleveloval 70tku ve WoW tak jsem asi rok nudil v progresu KZ, HC dungů, SSC, TK, MH, BT a nakonec Sun :o) Areny a Battle nepočítám. To čemu ty říkáš HC jsou normální rychlokvašky, ale v žádném případě HC hráči. Jsou to lidi co si ve WoW udělají S2 hrdinu (rozuměj epic shit) a myslí jací jsou kingové.

War doplácí na tomto foru (nevím jak je to jinde), že lidé co ta hra nebaví se o to musí dělit pořád dokola jako zaseknutá deska. Tak když mě něco nebaví tak to nehraju rozloučím se a jdu jinam.

WAR ma jednu VELKOU vyhodu a to je HC Renown Rank system - i tohle by potreboval WoW

EDiT: Jinak taky uvazuju ze se vratim k WAR az kdyz me WoTLK necim poradne nasere jak uz tomu ve WoW bezne byva a nebo me hra proste omrzi, ale to az tak po ty maturite

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 04/11/2008 14:17:48
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 04/11/2008 :  14:17:59  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa
Jinak WAR je vyborna hra uz v tom ze prakticky ani nepotrebujete stalou partu na hrani.


Akoze to usolujes vsetko sama? Alebo ako... ?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 04/11/2008 :  14:34:56  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
to ne .. ale proste nemusi :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 04/11/2008 :  16:01:41  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa
Nemeli jste rusit sekci nakup a prodej tam bylo porad velice zivo.Me bavilo jen si cist ty inzeraty a pak nadavky a vyhrozovani podvedenych majitelu.To byla sranda.


Marketa Member Since: 22/07/2008

Trade sekce se rusila nekdy v dubnu a ty nevypadas na typ cloveka, co si "jen cte". Treba nekdo pochopi kam mirim.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 04/11/2008 :  16:17:52  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Omg ja se chci dozvedet objektivni nazor na hru a vy tady whinujete toto...ani se nedivim ze ceska komunita je nanic,lidi vy ste ztratili rozum??? Boze nekdo tady neco proti te hre rekne a vy se muzete pretrhnout aby ste mu to vyvratili a prinejlepsim ho jeste nejak urazili nebo z nej udelali debila,tak by me jako zajimal vekovy prumer nekterych lidi tady.
PS:Ja osobne jsem rozhodnuty WAR koupit aa zatim me to pridje jako fajn hra:) (to aby ste me nezaradili mezi ty co tu hru jennom haní )

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------

Edited by - meloun on 04/11/2008 16:19:16
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 04/11/2008 :  16:28:35  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

Omg ja se chci dozvedet objektivni nazor na hru a vy tady whinujete toto...ani se nedivim ze ceska komunita je nanic,lidi vy ste ztratili rozum??? Boze nekdo tady neco proti te hre rekne a vy se muzete pretrhnout aby ste mu to vyvratili a prinejlepsim ho jeste nejak urazili nebo z nej udelali debila,tak by me jako zajimal vekovy prumer nekterych lidi tady.
PS:Ja osobne jsem rozhodnuty WAR koupit aa zatim me to pridje jako fajn hra:) (to aby ste me nezaradili mezi ty co tu hru jennom haní )

proc pises lidi a komunita kdyz mluvis na marketu?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 04/11/2008 :  16:49:23  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Meloun..nic take ako objektivny nazor neexistuje :) Tak sa to ani nesnaz hladat :)
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 04/11/2008 :  16:52:28  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

Omg ja se chci dozvedet objektivni nazor na hru a vy tady whinujete toto...ani se nedivim ze ceska komunita je nanic,lidi vy ste ztratili rozum??? Boze nekdo tady neco proti te hre rekne a vy se muzete pretrhnout aby ste mu to vyvratili a prinejlepsim ho jeste nejak urazili nebo z nej udelali debila,tak by me jako zajimal vekovy prumer nekterych lidi tady.
PS:Ja osobne jsem rozhodnuty WAR koupit aa zatim me to pridje jako fajn hra:) (to aby ste me nezaradili mezi ty co tu hru jennom haní )



Musis citat medzi riadkami.
Nie je to s nami tak zle, ako sa zda.

A mas tu na vyber snad vsetky mozne odpovede, snad si necakal jednu JEDNOZNACNU, na ktorej sa vsetci zhodnu?

Mas tu addicted hracov, mas tu casual hracov a mas tu aj angry odporcov. Kazdy z nich ma svoju pravdu, takze ty si hru kludne kup, ved sa neupisujes krvou, ze to budes hrat na vecne veky. A neskor, ci si zaplatis dalsi mesiac, sa rozdodnes sam.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 04/11/2008 16:53:28
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 04/11/2008 :  17:10:11  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun
***
kup, mesic zkusis, nebude libit, muzes to se slevou a stestim preprodat.
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,44 seconds. on eygor Snitz Forums 2000