Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Odliv hracu
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 26/10/2008 :  04:09:50  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
"Trvanlivost" hracov prakticky pre kazde MMO po prvom mesiaci je priblizne 60-75%.. Ci to bolo WoW, Tabula Rasa, AoC alebo Vanguard... cisla sa ale vyraznejsie lisia po druhom a tretom mesiaci :) (skusim vygooglit ten clanok o tom nech to nevyzera ze si to cucam z prsta)..

WAR nebude ine.. ak su "pooly" na roznych forach aspon trochu smerodatne tak to presne sedi do toho "vzorca".. priblizne 70% ludi si zaplatilo dalsi mesiac. Patch 1.1 si myslim ze vela napovie.

Ja som stale neni rozhodnuty ci dam dalsi mesiac.. Mam toho fakt teraz dost..ale mam este cas sa rozhodnut... acount pojde do 8.11.. I ked, najneskor koncom Decembra by som sa chcel vratit.. :)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/10/2008 :  12:33:10  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
BTW tohle je k nalezeni na oficialnim webu war europe...

Grab Bag Tip: If you’re a healer and you want to make the most of earning Renown, heal those around you who seem to be doing the most damage. The system encourages grouping with and/or keeping the top killers alive, so if you do so, your healing Renown will flow!

Takze misto aby se snazili vynegovat delostrelecke baterie slozene z 5 bright wizardu a 1 jejich pocket healera, tak je jeste podporuji a primo tim jeste vybizeji nechat vychcipat ostatni melee classy jako WH, WE, ktere se specializuji (umm v t3/t4 vlastne jen litaji vzduchem nebo cekaji na miste, nez skonci root, aby mohl nasledovat dalsi) na niceni jednotlivych cilu.

Samo o sobe to zni dost strasidelne, ale tim hur, ze to pravdepodobne nenapsala nejaka sekretarka, ale vyvojar. RIP WAR.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 26/10/2008 12:36:18
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/10/2008 :  13:08:24  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak nakonec jsem take nezaplatil a jdu se seberealizovat do WoW. Kdyz uz wipe tak poradnej. Za aliky jsem hral par lvl tak jsme rozjeli alianci a zaciname uplne od nuly.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 26/10/2008 :  13:14:10  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace, skus aspon docitat dokonca:

Edited to add: One word can make a difference in a statement. It's important for healers to group, and to heal everyone in your group, not just the damage dealers. Of course we never intended to suggest ignoring everyone else
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/10/2008 :  13:14:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
/facepalm
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/10/2008 :  13:25:30  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
http://www.war-europe.com/#/grabbag/?gbag=32&lang=en uplne dole. Budto jsem slepej nebo to tam neni.

Azkaban: hele nejsi ty z te uber guildy, co ma v pravidlech hrat aspon 3 hodiny denne, jinak kick a dalsi inteligentni veci? Aby ti tvuj vudce nesjednal nejakou navstevu gestapem za tvou neposlusnost nebo tak neco.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 26/10/2008 13:28:34
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/10/2008 :  13:49:16  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace
...



Nejsi ty ten sasek z imperia?

Edited by - Azkaban on 26/10/2008 15:04:01
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 26/10/2008 :  14:16:20  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Jace
...



Nejsi ty ten sasek s imperia?


http://knihy.abz.cz/prodej/pravidla-ceskeho-pravopisu-5
Zvaz zakoupeni teto knihy - prospelo by ti, kdybys do ni pri psani textu nahledl.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/10/2008 :  15:04:44  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael
...



Dekuji grammer police. Opravil jsem.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/10/2008 :  15:41:43  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
az: no to vis, je to takova ironie osudu. Musel jsem si rypnout. Nicmene preji ti hodne stesti se studiem ceske mluvnice a uspesnou karieru ve wow.

MMOs failed.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 26/10/2008 :  19:20:13  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Tak nakonec jsem take nezaplatil a jdu se seberealizovat do WoW. Kdyz uz wipe tak poradnej. Za aliky jsem hral par lvl tak jsme rozjeli alianci a zaciname uplne od nuly.



Tak, po roce je tu reaktivace
btw zítra vyjde v US Fallout3

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Georgis
Starting Member

5 Posts

Posted - 26/10/2008 :  19:52:44  Show Profile  Send Georgis an ICQ Message Send Georgis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

az: no to vis, je to takova ironie osudu. Musel jsem si rypnout. Nicmene preji ti hodne stesti se studiem ceske mluvnice a uspesnou karieru ve wow.


A není to tak, že mluvnice, neboli gramatika se zabývá spojováním a ohýbáním slov (skladbou věty), zatímco vztahem mezi grafickou a zvukovou stránkou jazyka (tedy i tím s-z) se zabývá pravopis? Abys ze sebe náhodou nedělal šaška, když už si musíš na fóru o počítačových hrách do někoho rýpnout ohledně chybky v čestině.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/10/2008 :  21:06:40  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Scroll up nebo l2read... vyber si, co ti sedi vic.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/10/2008 :  14:30:22  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
war neni spatna hra, ale taky nejak uz nemam duvod logovat.. nejak me to moc nechytlo. zacatek jo..ale potom uz ne. nema to poradnej pve content.

wow - datac = must.
kdyby mel nekdo zajem levne o war, konci 1.11. tak mi napiste


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 29/10/2008 :  10:45:03  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

war neni spatna hra, ale taky nejak uz nemam duvod logovat.. nejak me to moc nechytlo. zacatek jo..ale potom uz ne. nema to poradnej pve content.

wow - datac = must.
kdyby mel nekdo zajem levne o war, konci 1.11. tak mi napiste



Ano nema to poradnej PvE kontent...
a nebude mit poradnej pve kontent ...
ja nevim ze to furt tady nekdo resi pve... proc jste do te hry vubec lezli kdyz vas zajima pve
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 29/10/2008 :  11:04:47  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

war neni spatna hra, ale taky nejak uz nemam duvod logovat.. nejak me to moc nechytlo. zacatek jo..ale potom uz ne. nema to poradnej pve content.

wow - datac = must.
kdyby mel nekdo zajem levne o war, konci 1.11. tak mi napiste



Rodier, ty si lolo :) aj v aoc ked uz sme mali vsetci po dve 80tky, ty si nemal tusim ani 55+ :)

Podla mna to ma, na to ze to je RvR hra, PvEcka az dost. Nasa aliancia robi uplne kazdu noc warbandy do raid instancii, v mestach su raid instancie ...Preliezol si aspon Mount Gunbad, ale cele, vsetky kridla ? Ak vobec vies, co to je .. ale pochybujem, ze si tam bol, neverim ze si dal potrebny lvl 22+ ...

MMO traveller
Go to Top of Page

lozes
New Member

143 Posts

Posted - 29/10/2008 :  13:52:25  Show Profile Send lozes a Private Message  Reply with Quote
mno třeba Gunbádem jsem mile překvapen. Zajímavé fajty a obecně perfektní nápad s pq po cestě do instanci. Jen velkým zklamáním boj s dvouhlavým squigem na konci. To mi přijde jako omyl celého dungu. Těšil jsem se na něco alespoň vizuálně zajímavého jako u ostatních bossů. Tohle tank and kill od začátku do konce....škoda.

PVE má ta hra až až. Já jsem spokojen s poměrem PVE,RVR ... líbí se mi jak na tom makají a reagují na odezvu od hráčů. Zatím 31 lvl u jedné z postav. Uvidíme až se přehoupnu na max level.

- lozka(Unimpressed) - rune priest r25/rr23
- orhori(Unimpressed) - ironbreaker r31/rr26
- Heldo(Unimpressed) - bright wizard r26/r25
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 29/10/2008 :  15:42:38  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
Od nas neodesel zatim nikdo.

Lidem z CZ s aspon trochou citu pro RP mame naruc otevrenou :)

The Dawn of Morrslieb, Destruction @ Allariele EU

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 29/10/2008 :  18:19:49  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn
Rodier, ty si lolo :) aj v aoc ked uz sme mali vsetci po dve 80tky, ty si nemal tusim ani 55+ :)


Mne ako lolovia pripadaju ludia, co musia mat max. level do 24 hodin a ostatnym sa potom smeju... presne ako ty.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 29/10/2008 18:20:31
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 30/10/2008 :  00:00:45  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Greydawn
Rodier, ty si lolo :) aj v aoc ked uz sme mali vsetci po dve 80tky, ty si nemal tusim ani 55+ :)


Mne ako lolovia pripadaju ludia, co musia mat max. level do 24 hodin a ostatnym sa potom smeju... presne ako ty.


Ja myslim ze se mu nesmeje, jen spis rika ze Rodier je pako co rika ze ho to nebavi aniz by dolevloval cokoli nakonec.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 30/10/2008 :  00:20:10  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Greydawn
Rodier, ty si lolo :) aj v aoc ked uz sme mali vsetci po dve 80tky, ty si nemal tusim ani 55+ :)


Mne ako lolovia pripadaju ludia, co musia mat max. level do 24 hodin a ostatnym sa potom smeju... presne ako ty.

suhlasim s tebou, vazne. aoc som hral casualovo, druhu 80tku som mal az daavno po ostatnych .. mne len prislo smiesne, ako Rodier chodil na VT, rozpraval ody na aoc, do lvlu 30 isiel s ostatnymi a potom dalsich 20 lvlov robil 2 mesiace a urobil alta na kazdu classu v hre :) a chodil na VT iba otravovat, ze ako ho to nebavi

Araya: presne tak som to myslel :)

MMO traveller
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 30/10/2008 :  00:34:19  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
v tom pripade, to neber osobne, ale ten nazor plati na inych

Takych Rodierov su tisice...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/10/2008 :  00:41:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Ja bych tento topic prejmenoval na Odliv sracu
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 30/10/2008 :  00:42:13  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
Takych Rodierov su tisice...


nestras

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 30/10/2008 :  09:39:28  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Ja bych tento topic prejmenoval na Odliv sracu


Preco, zda sa ti WAR ako najnarocnejsia PvP hra sucasnosti?
Neviem, za zabitie nie su nijake postihy, o nic neprides, takze vlastne o nic nejde.

Nemyslis, ze ta hra naozaj nesplnila uplne vsetky sluby co sme dostali?
Ze ma este miliony bugov a nie je este zdaleka dokoncena?

Nezda sa ti, ze sa ti co odidu, este niekedy mozu vratit, ked uz konecne bude vsetko fungovat ako ma a snad (comu neverim) budu aj T1-T2 zony mat nejakych hrajucich hracov.

Vcera mi na K-Azgale trvalo snad hodinu a pol, pokial som prebehal vsetky mozne T2 zony a nasiel skupinku robiacu PQ, ktora mala aspon 3 clenov. Bol som vsade, vsetko prazdne, vymrete...
Cakacky na join do hry uz neexistuju (nemyslim preto, ze bol zvyseny cap).
Na blbe Scenarko som vcera cakal snad 10 minut, ak nie viac - tak leveluj - PQ solo, alebo scenarka 3x za hodinu?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 30/10/2008 09:40:56
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/10/2008 :  09:55:19  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
onehda tu probehla debata co je whine post, diky za nazorny priklad, ale nemusel byt

lastfm
Go to Top of Page

Durrbar
Starting Member

Durr

83 Posts

Posted - 30/10/2008 :  10:03:28  Show Profile  Send Durrbar an ICQ Message Send Durrbar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
Na blbe Scenarko som vcera cakal snad 10 minut, ak nie viac - tak leveluj - PQ solo, alebo scenarka 3x za hodinu?


hmmm ... tak to je opravdu skandalni ...

- Durr ...
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 30/10/2008 :  10:23:54  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Durrbar
hmmm ... tak to je opravdu skandalni ...


Ani nie, sak pohoda.
Ale zato v scenarku uz to bolo super, aj ked sme orderaci prehrali, mal som s jednym destrom najvyssie healy (min. raz take ako treti v poradi), cize XP mi kaplo pekne, ja som bol spokojny. O tom svedcili aj Tells, co mi prisli.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 30/10/2008 :  12:28:24  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Cetli jste, jake problemy maji amici s patche 1.0.4? :) 15 min loading zon, crashe... a jeste to pry nefixli uplne.
No a pred chvili to pristalo i k nam, takze enjoy :)

MMOs failed.
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 30/10/2008 :  12:46:26  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
Na blbe Scenarko som vcera cakal snad 10 minut, ak nie viac - tak leveluj - PQ solo, alebo scenarka 3x za hodinu?


Na finuval plain se ceka v T4 na scenarko tak hodinu takze cry more :)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 30/10/2008 :  15:01:25  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
ta hra je mrtva

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/10/2008 :  15:19:16  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bottenanna

ta hra je mrtva



uz jsi jim zase utek z ustavu nebo jste se vratili ze skoly v prirode ?

lastfm
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/10/2008 :  15:49:45  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Bottenanna

ta hra je mrtva



uz jsi jim zase utek z ustavu nebo jste se vratili ze skolky v prirode ?



Fixed it for ya.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 30/10/2008 :  18:27:32  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Cetli jste, jake problemy maji amici s patche 1.0.4? :) 15 min loading zon, crashe... a jeste to pry nefixli uplne.
No a pred chvili to pristalo i k nam, takze enjoy :)



Nadhera, prvy krat odkedy hram (t.j. start CE) mi to dnes zamrzlo... chlapci ten patch fakt zvladli...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 30/10/2008 :  18:47:10  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
také mi to zamrzá ... nikdy předtím nic.
Ale to nebude kdo ví jakej problém doufám :-)
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 30/10/2008 :  18:52:56  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bottenanna

ta hra je mrtva


Roflmao...tohle je fakt idiot,nejsi nahodou Marek z fora Discordia???Ten blbec mel podobne nazory

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 30/10/2008 :  19:54:21  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

quote:
Originally posted by Bottenanna

ta hra je mrtva


Roflmao...tohle je fakt idiot,nejsi nahodou Marek z fora Discordia???Ten blbec mel podobne nazory



Blbec ses tady jedine ty a jeste k tomu neinformovanej. K tomuhle dojde velice brzy, pokud mythic neprestane ignorovat ty gamebreaking issues, kterych je lidove receno jak nasrano.

MMOs failed.
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 30/10/2008 :  20:50:47  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Ano ale tam mas to slovo "dojde" ne ze uz se to stalo...takze pokud pise ze ta hra je mrtva tak rozhodne nema pravdu protoze ta hra podle me mrtva jeste rozhodne neni

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 31/10/2008 :  01:48:24  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No to sice jeste neni, ale uz ted se staci podivat na server list. Vsechny ty empty/empty tam asi nebudou ze srandy.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/10/2008 :  05:48:17  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
nelámejte hůl .. ale jen to zamyšlení .. WoW po datadisku má přijít o slušnou sortu lidí a hodně se jich nebude chtít vrátit...
Po warhammer online mě další hra nenapadá.
Asi nebudu sám kdo bude za A) více se věnovat drahé polovičce...
nebo za B) z5 k singlu (Fallout 3 nebo Diablo 3) hrozné řešení


BTW.maska na orokovi vypadá děsně co ?? nej je goblin ^^
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 31/10/2008 :  07:28:38  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Blbec ses tady jedine ty a jeste k tomu neinformovanej. K tomuhle dojde velice brzy, pokud mythic neprestane ignorovat ty gamebreaking issues, kterych je lidove receno jak nasrano.



jde o to ze bottennega je zdejsi idiot bez problemu predstihne tebe i s rodierem dohromady. on zadne nazory nema, vse co napise je pouze snaha o pruzeni, takze zastavat se ho ukazuje na jistou miru, zbytek uz domyslis.

lastfm
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 31/10/2008 :  07:42:40  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jacei neprehanej... ja teda zadne opravdove gamebreaking issues az tak nevidim...

jiste hra ma jiste mouchy a nedoladenosti... ale vzhledem k povaze mmo je snad jasny, ze se na hre stale pracuje... i na wowku se po 4 letech stale pracuje a ja treba ji za buhvijak zabavnou hru ve stavajici podobe nepovazuju a takovej loot lag tam maj uz 4 roky...

jinak muzu vrele doporucit tomu komu to jde prijit z Windows XP a na Windows Vista, predevcirem realizovano a vcera jsem hral na balanced settings v t2 oRvR coz na XP bylo naprosto nemyslitelne... nevim proc, ale je to proste tak... HW se nezmenil samozrejme...
jasne ze diky povaze procesoru mi to jelo mezi 15 a 25 fps, ale proti 10 fps na fastest framerate nizke rozliseni (vcera jsem hral 1680x1050) na XPckach je to prece jen kurva rozdil...
podobnou zkusenost by potvrdil i muj bratr, kterej se mi vcera zminil, ze mu to taky vyrazne pomohlo :-)

no mmo
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 31/10/2008 :  07:44:43  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Blbec ses tady jedine ty a jeste k tomu neinformovanej. K tomuhle dojde velice brzy, pokud mythic neprestane ignorovat ty gamebreaking issues, kterych je lidove receno jak nasrano.



jde o to ze bottennega je zdejsi idiot bez problemu predstihne tebe i s rodierem dohromady. on zadne nazory nema, vse co napise je pouze snaha o pruzeni, takze zastavat se ho ukazuje na jistou miru, zbytek uz domyslis.



ja bych ho nepodcenoval - rekl bych ze je to stejnej mental, pokud ne primo primo alt :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 31/10/2008 :  08:20:54  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Super, diky Celdricu. Delsi dobu o tom uvazuju, ale sem porad linej to reinstalnout. Asi se k tomu budu muset dokopat.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 31/10/2008 :  08:41:30  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Super, diky Celdricu. Delsi dobu o tom uvazuju, ale sem porad linej to reinstalnout. Asi se k tomu budu muset dokopat.



mno ja se dokonce dokopal k tomu dat mrkvosoftu 2 litriky za OEM license ;-) a myslim, ze to za to stalo... mozna lepsi nez ty 2 litry dat za novej amd procak ;-)

no mmo
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 31/10/2008 :  10:04:57  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Hmm jak to tady posloucham tak ale WHo dlouho nebude co??? hodne sem uvazoval ze bych si zo koupil pac AiC je mrtve a WoW je totalni demence...takze WHO nebude asi jasna volba co?

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 31/10/2008 :  10:06:43  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Do měsíce skončí
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 31/10/2008 :  10:08:28  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Super, diky Celdricu. Delsi dobu o tom uvazuju, ale sem porad linej to reinstalnout. Asi se k tomu budu muset dokopat.



Celda myslim zapomel dodat ze to sou 64bit Visty ;-)

osobne to muzu taky potvrdit ze na 64bit Vistach me to jede daleko lip jak na XP
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 31/10/2008 :  10:12:42  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Tak to uz krome WoW neexistuje jedina poradna normalni MMO??? Je fakt ze za normalnich okolnosti bych se na vase nazory vysral a koupil to ale jelikoz je to mass PvP hra a kdyz tam nebudou lidi tak je to o hovnu Vazne nemam co hrat

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 31/10/2008 :  10:44:43  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

za normalnich okolnosti bych se na vase nazory vysral a koupil to


Nekupuj to, dementu je tam uz dost a dalsiho nepotrebujeme.
Kdyz ti nevoni nase nazory tak tahni odkud jsi prisel.

Jedeeeššššš !!!!

PS: bez urazky ,ale clovek ktery se rozhoduje podle nazoru s imperia je Dement s velky D.Ty musis byt pekny magor.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 31/10/2008 10:46:57
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000