Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Odliv hracu
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 21/10/2008 :  22:07:46  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Serious pvp myslis, ze si pred sebe vlezou, zamavaji a daji si duel? :)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/10/2008 :  22:10:46  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
To si mozna tak myslis ty... Ja to radsi nebudu rozvadet nebo na me zase skoci zdejsi fanbois.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/10/2008 :  22:26:09  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Jenomze tu porad vidim jen nerf IB, nerf BW, pritom sou tu i jiny classy, chary, ktery se tak trosku vymikaji...



Největší problém vidím v tom, že lidi tu řeší něco na co ta hra není stavěná. Nečekejte vyvážené 1vs1. BW nebo IB jdou sejmout stejně jako Socka nebo Choosen.
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 22/10/2008 :  07:09:21  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
hra mě baví, zaplaceno na další dva měsíce.. rvr je super (jamboree:)



quote:
Originally posted by Dibone

Ja jako Shaman umiram pod rukama skoro vsemu :P zato mam nejvetsi healy v bg, hec Udelam si hezky nejakyho alta s velkou dmg, abych byl uspokojenej na obe strany.. :)





ale tak to si zas nemyslim, sice nikoho jen tak nezabiješ ale tebe taky nikdo ne :) Gork & Mork rulez:)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 22/10/2008 :  08:44:13  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

quote:
Originally posted by †… Havran …†

nejvetsi problem je ze BW hraje kde kdo ale sorcka zas tak v oblibe neni... takze neni problem ve scenarku potkat 6 WB a popravde kdyz me jen 4 z nich daj dotky coz jsou instanty tak to proste neulecim ani s lahvickou :)
a to ani nemluvim o spamovani kouzel pres podlahu kdyz je BW kdesi v cudu a jen dostavas silenej kotel :)



Aha a to dela jen BW ? mam dojem ze snad i destro muze pres podlahu , takze bych to sem vubec netahal



no narozdil od orderu tak sorcka necasti ignite pres 4 zdi a buguje kde muze :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 22/10/2008 :  08:58:11  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Ten Destruction je strašnej. Zerguje to a ještě whinuje
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 22/10/2008 :  10:06:27  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
kk, tak konec flame, trocha officiálních informací:

- Podle vyjádření Marka Jacobse se bude Mythic snažit balancovat postavy pokud možno bez jejich nerfů a jít naopak cestou zlepšení ostatních povolání.
- 2 nová povolání: Knight of the Blazing Sun a Black Guard (tedy 2 tanci) přijdou především z důvodu že Order potřebuje nového lidského tanka a očekávat je můžeme na konci tohoto podzimu, jejich příchod bude událostí ve světě WARHAMMER.
- Co se týče odlivu hráčů v souvislosti s WotLK, tak Mythic pochopitelně očekává že nejúspěšnější online hra současnosti (WoW) přetáhne určité procento hráčů zpět, ale po vyčerpání obsahu datadisku na nový rok přibude zase více nových zájemců o WAR.

http://www.tentonhammer.com/node/46958

Ninjagon
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 22/10/2008 :  10:10:48  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Aby si WAR udržel větší procento lidí, stačí vydávat a obohacovat RvR. PvE je vedlejší, i když neříkám, aby se zanedbávalo.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/10/2008 :  10:33:36  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Aby si WAR udržel větší procento lidí, stačí vydávat a obohacovat RvR. PvE je vedlejší, i když neříkám, aby se zanedbávalo.



Ano souhlasím. Přeci jen si hodně lidí vybralo WAR hlavně kvůli pvp.

K datadisku WoW. Já mu říkám Wipe serveru. Jede se od znova.
Go to Top of Page

Quend
Starting Member

5 Posts

Posted - 22/10/2008 :  18:53:54  Show Profile Send Quend a Private Message  Reply with Quote
Jsem na Kaz'azgalu (order) a dalsi mesic si urcite nezaplatim, hra pro me nic moc nenabizi to slavne RvR co me lakalo ? Pro me to same jako BG ve WoWku a healeni za moji class WP se mi vubec nelibi.. Gameplay nuda, mlaceni ve scenariich mi pripomina zabijeni mobu proste to nema zadnou energii pvpcka na kterou jsem zvyklej.. /cry btw.. prodam acc jeste na 15 dni zaplacen za levno..
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/10/2008 :  21:53:31  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quend

Jsem na Kaz'azgalu (order) a dalsi mesic si urcite nezaplatim, hra pro me nic moc nenabizi to slavne RvR co me lakalo ? Pro me to same jako BG ve WoWku a healeni za moji class WP se mi vubec nelibi.. Gameplay nuda, mlaceni ve scenariich mi pripomina zabijeni mobu proste to nema zadnou energii pvpcka na kterou jsem zvyklej.. /cry btw.. prodam acc jeste na 15 dni zaplacen za levno..



Energie pvpčka z které hry?
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 22/10/2008 :  22:00:35  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Quend

Jsem na Kaz'azgalu (order) a dalsi mesic si urcite nezaplatim, hra pro me nic moc nenabizi to slavne RvR co me lakalo ? Pro me to same jako BG ve WoWku a healeni za moji class WP se mi vubec nelibi.. Gameplay nuda, mlaceni ve scenariich mi pripomina zabijeni mobu proste to nema zadnou energii pvpcka na kterou jsem zvyklej.. /cry btw.. prodam acc jeste na 15 dni zaplacen za levno..



Energie pvpčka z které hry?

Tak WoW ma treba zivejsi PvP

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/10/2008 :  22:09:25  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren
...



I když na druhou stranu pvp ve WAR mi nekdy pripada ja zavody v letani.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 23/10/2008 :  05:11:45  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quend

Jsem na Kaz'azgalu (order) a dalsi mesic si urcite nezaplatim, hra pro me nic moc nenabizi to slavne RvR co me lakalo ? Pro me to same jako BG ve WoWku a healeni za moji class WP se mi vubec nelibi.. Gameplay nuda, mlaceni ve scenariich mi pripomina zabijeni mobu proste to nema zadnou energii pvpcka na kterou jsem zvyklej.. /cry btw.. prodam acc jeste na 15 dni zaplacen za levno..


A proto jsi sel na core server aby jsi mel vic energickeho PvP mimo scenaria?
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 23/10/2008 :  07:32:52  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya


A proto jsi sel na core server aby jsi mel vic energickeho PvP mimo scenaria?


No, ono to není o nic lepší ani na open RvR. Na Eltharionu je v zónách dost pusto a bitky, které byly dost frekventované v T1, už prakticky neexistují, když nepočítám občasné sebevrahy.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/10/2008 :  09:15:38  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir
No, ono to není o nic lepší ani na open RvR. Na Eltharionu je v zónách dost pusto a bitky, které byly dost frekventované v T1, už prakticky neexistují, když nepočítám občasné sebevrahy.



Azgal bol vcera vecer ako po tretej svetovej vojne.

Chcel som porobit nejake PQ, pobehal som zopar T2 zon a ... nic.
Za celu hodinu som stretol TROCH hrajucich hracov, aj ti len grindili, pretoze co ine mali robit.
Stvrteho mastili nejaky dvaja destraci, tak som sa pridal a nakopali sme im prdel... ale uz sa nevratili, takze bolo po zabave... log off.

To uz WAR hraju len styridsiadky?

Myslite si, ak si az teraz niekto kupi WAR, ked uz hlavna vlna hracov je v T4, a ostatne su uplne prazdne, ze ho to solovanie bude bavit tak, aby si zaplatil dalsie mesiace?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 23/10/2008 09:23:50
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 23/10/2008 :  09:25:49  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Aramir
No, ono to není o nic lepší ani na open RvR. Na Eltharionu je v zónách dost pusto a bitky, které byly dost frekventované v T1, už prakticky neexistují, když nepočítám občasné sebevrahy.



Azgal bol vcera vecer ako po tretej svetovej vojne.

Chcel som porobit nejake PQ, pobehal som zopar zon a ... nic.
Za celu hodinu som stretol TROCH hrajucich hracov, aj ti len grindili, pretoze co ine mali robit.
Stvrteho mastili nejaky dvaja destraci, tak som sa pridal a nakopali sme im prdel... ale uz sa nevratili, takze bolo po zabave... log off.

To uz WAR hraju len styridsiadky?



Ja nevim jakej jsi lvl , ale podle me vsichni este levelujou na 40 ..
ja mam skoro 30, seberu v gilde lidi a chodime PQ a mezitim Scenarka..
takze zabava je.. jen bud se levluje, nebo sou uz na 40tce a cekaj na ty opozdilce jako sme my :)

taky si myslinm ze hafo lidi slo vyzkouset WoW patch , ale vratej se, nebo by se mohli vratit, pre War ceka velkej a snad slibnej patch taky
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/10/2008 :  09:55:20  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
som len ubohy lvl 17, nehram WAR kazdy den a ked, urcite nie dlhsie ako dve hodinky, takze to ide pomalsie.
Akurat ze teraz to uz nepojde nijak.

V tejto hre vobec nemali byt levely. Aj tak vsetci zavodia, aby uz boli v cieli a kto nie je zavodnik, alebo nema kazdy den cas, nema sancu chytit hlavnu vlnu. Tym padom je v prdeli.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 23/10/2008 :  10:04:52  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

som len ubohy lvl 17, nehram WAR kazdy den a ked, urcite nie dlhsie ako dve hodinky, takze to ide pomalsie.
Akurat ze teraz to uz nepojde nijak.

V tejto hre vobec nemali byt levely. Aj tak vsetci zavodia, aby uz boli v cieli a kto nie je zavodnik, alebo nema kazdy den cas, nema sancu chytit hlavnu vlnu. Tym padom je v prdeli.



tak holt nebudes mit 40 lvl za mesic ale za pul roku no, hlavni je ze se u tho bavis, level ti k zabave nepomuze
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 23/10/2008 :  10:40:39  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by Wuuduu

som len ubohy lvl 17, nehram WAR kazdy den a ked, urcite nie dlhsie ako dve hodinky, takze to ide pomalsie.
Akurat ze teraz to uz nepojde nijak.

V tejto hre vobec nemali byt levely. Aj tak vsetci zavodia, aby uz boli v cieli a kto nie je zavodnik, alebo nema kazdy den cas, nema sancu chytit hlavnu vlnu. Tym padom je v prdeli.



tak holt nebudes mit 40 lvl za mesic ale za pul roku no, hlavni je ze se u tho bavis, level ti k zabave nepomuze



presne.. ja zacal s hlavni vlnou a ted maj lidi v gilde a na servru 40tky, kdezto ja dodelavam 30 .Levluji jen scenarkama a delam PQ, takze to jde pomalejc, ale pridu z prace v 7 a styl hrani mi vyhovuje.. nikam nezavodim, nepospicham .T1,2,3 sem mel vzdy dobou zabavu .

Jeslti si na Karak azgal a bez gildy, Tears of Asur maj volno a mame pomerne dost lidi v t2
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/10/2008 :  10:46:37  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
ved prave, v sucasnom prazdnom T1 a T2 svete sa uz akosi nebavim... a nudit sa a solovat aspon do T3 (kde je zbytok guildy), dakujem, neprosim.

Zabava hned na zaciatku hry bola paradna (zacinal som s CE startom), len mi akosi vsetci usli :-)

Dakujem za ponuku, ale CZ/SK guildy nie su pre mna, dik.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 23/10/2008 10:50:02
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 23/10/2008 :  10:56:02  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

ved prave, v sucasnom prazdnom T1 a T2 svete sa uz akosi nebavim... a nudit sa a solovat aspon do T3 (kde je zbytok guildy), dakujem, neprosim.

Zabava hned na zaciatku hry bola paradna (zacinal som s CE startom), len mi akosi vsetci usli :-)

Dakujem za ponuku, ale CZ/SK guildy nie su pre mna, dik.



Hm hele ja vzdy hraval v inter gilde, ale jelikoz uz nehraji HC tak cz/sk gilda mi nevadi.. lidi tu jsou dobry.
Ale obecne, najdi si gildu a hrja s lidma, jinak muzes jit hrat nejako u singlovku
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 23/10/2008 :  11:16:29  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

ved prave, v sucasnom prazdnom T1 a T2 svete sa uz akosi nebavim... a nudit sa a solovat aspon do T3 (kde je zbytok guildy), dakujem, neprosim.

Zabava hned na zaciatku hry bola paradna (zacinal som s CE startom), len mi akosi vsetci usli :-)

Dakujem za ponuku, ale CZ/SK guildy nie su pre mna, dik.



nemas dene postovat blbosti na czech kanal v EVE ale expovat :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/10/2008 :  15:27:30  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nemas dene postovat blbosti na czech kanal v EVE ale expovat :D



Srandičky, srandičky... ale mna to serie, mam doma peknu hru a nemam ju chut hrat. Este ani tu postavicku som si nepomaloval a nezlepil a uz ma hra nebavi.

Btw. aj ty sa v poslednej dobe castejsie objavujes v EVE, wazzup?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/10/2008 :  15:39:20  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
me ten WAR docela zajima ale pomtech vasich reakcich do toho asi nepujdu ... a ty Hoode uz dneska konecne dodelej tu misi :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/10/2008 :  15:47:30  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

ved prave, v sucasnom prazdnom T1 a T2 svete sa uz akosi nebavim... a nudit sa a solovat aspon do T3 (kde je zbytok guildy), dakujem, neprosim.

Zabava hned na zaciatku hry bola paradna (zacinal som s CE startom), len mi akosi vsetci usli :-)

Dakujem za ponuku, ale CZ/SK guildy nie su pre mna, dik.



Tak se nemáš srát furt v nižších zónách, nicméně je fakt že na některých serverech už T1 je prázdná (scénáře), ale vzhledem k tomu jak rychle se dá levelovat (pokud už víš kde běhat, tak to jde velice rychle, např. u vytváření altů) tak to není takový problém udělat pár levelů a šup do T2. Případně si dělat alty na jiných serverech jako to mám já.

takže Eagle, klidně do toho jdi, ale spíš jdi na RP servery, kde lidi se tak netlačí na honění levelů
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 23/10/2008 :  16:25:17  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Děkuji za dobré téma...
Hodně uvažuji že bych si tuto hru pořídil ... ale po tomto přečtení asi zustanu u AoC.Také není kdovíjaké .. ale ještě to trochu tej zábavy dá.

BTW.o WoW datadisku jsem v recenzi od viktara jen samou špínu...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/10/2008 :  16:38:00  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Děkuji za dobré téma...
Hodně uvažuji že bych si tuto hru pořídil ... ale po tomto přečtení asi zustanu u AoC.Také není kdovíjaké .. ale ještě to trochu tej zábavy dá.

BTW.o WoW datadisku jsem v recenzi od viktara jen samou špínu...



Tohle už píšeš pokolikráté? prostě záleží na jakém serveru hraješ, někde už opravdu je většina lidí hodně vysoko s levelem, ale jsou taky lidi co si dělají alty, např. já a to je pak všude s kým hrát.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 23/10/2008 :  17:37:21  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
momentálně je s kým hrát i v AoC nevidím problém v počtu hráčů.Vždy se najde dobrá guilda ... Spíš to beru tak,,,Odcházejí hráči tak to nebude zas tak kvalitní hra.
Přejít z AoC by bylo asi jako z bláta do louže.
(nad vlastní názor není .. ale proč riskovat litr)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 23/10/2008 :  17:48:56  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

momentálně je s kým hrát i v AoC nevidím problém v počtu hráčů.Vždy se najde dobrá guilda ... Spíš to beru tak,,,Odcházejí hráči tak to nebude zas tak kvalitní hra.
Přejít z AoC by bylo asi jako z bláta do louže.
(nad vlastní názor není .. ale proč riskovat litr)



lol

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/10/2008 :  19:01:00  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Zarel : to kolik hráčů odešlo se dá těžko zjistit, spousta jich mohla přejít jinam, kde hraje více lidí, mohli navýšit kapacitu serverů, ale rozhodně hra má větší budoucnost než nějaké posrané AoC.
Ale věta že to je jako přejít z bláta do louže, to je vtip týdne

Edited by - spajdr on 23/10/2008 19:01:33
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 23/10/2008 :  19:08:44  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Nechtel jsem aby to vyznělo že ty hry porovnávam ..
Neva jestly jen týdne tak to ještě ujde ...
Krabice obědnána tak uvidím sám ^^
Za 2 dny čau ve_hře.


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/10/2008 :  22:12:38  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
No neudrzim se, ale nekteri jedinci by meli spise s prominutim zvednout svou tlustou prdel a jit se podivat taky do RL, nez postovat jejich radoby inteligentni nazory, ktery maji podlozene svou zarucene nejlepsi "zkusenosti".

I'm really tired of this...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/10/2008 :  00:09:53  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

No neudrzim se, ale nekteri jedinci by meli spise s prominutim zvednout svou tlustou prdel a jit se podivat taky do RL, nez postovat jejich radoby inteligentni nazory, ktery maji podlozene svou zarucene nejlepsi "zkusenosti".

I'm really tired of this...



Já jsem zase pro at odejdou lidi co to nebaví a to rychle. Lamení ve scénářích po měsíci a něco od lunche mi přijde vážně hloupé. Už nemám sílu koukat na bandu idiotů jak tlučou v houfu tanka a BW se jim zdálky směje a nukuje je. Healeri delaj dmg atd. atd. atd.. Pak čteš o tom jak je OP. Houno OP jen to lidi neumí hrát. Takže táhněte.

Edited by - Azkaban on 24/10/2008 00:11:19
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 24/10/2008 :  03:26:58  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
hmm, nejak mi unika spojitost medzi tym ze hra niekoho nebavi a tym ze ju nevie dobre hrat...

Edited by - Punky on 24/10/2008 03:27:31
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 24/10/2008 :  05:57:45  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
no neumíš li hrát = nebaví tě to.
A pak nadáváš ^^
Dobrý příklad GW

BTW.Jak Shemiramoth muže vědět kdo je jak tlustej fakt nevim..
Možná jen někdo začínajicí na R.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/10/2008 :  07:00:50  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Punky

hmm, nejak mi unika spojitost medzi tym ze hra niekoho nebavi a tym ze ju nevie dobre hrat...



no nekdo se to nenauci nikdy

zejo Punky
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 24/10/2008 :  08:18:32  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by †… Havran …†

nemas dene postovat blbosti na czech kanal v EVE ale expovat :D



Srandičky, srandičky... ale mna to serie, mam doma peknu hru a nemam ju chut hrat. Este ani tu postavicku som si nepomaloval a nezlepil a uz ma hra nebavi.

Btw. aj ty sa v poslednej dobe castejsie objavujes v EVE, wazzup?



no pokud te nebavi uz ted ani to nema smysl jit dal bo na 40 to neni o nic lepsi :D
navic po jejich uber patchu uz nema smysl hrat ani rvr bo zona je temer nelockovatelna...

a btw ja sem v eve kazdej den jen ne s gregem

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 24/10/2008 :  08:32:20  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Já jsem zase pro at odejdou lidi co to nebaví a to rychle. Lamení ve scénářích po měsíci a něco od lunche mi přijde vážně hloupé. Už nemám sílu koukat na bandu idiotů jak tlučou v houfu tanka a BW se jim zdálky směje a nukuje je. Healeri delaj dmg atd. atd. atd.. Pak čteš o tom jak je OP. Houno OP jen to lidi neumí hrát. Takže táhněte.



vcera jsem si hral za alta shamana scenarko, byl jsem tam jedinej healer a vsichni na me rvali ze at healuju pritom jsem byl daleko pred vsema healerama orderu v tabulce a nic jinyho jsem nedelal tak po peti minutach kdy jsem byl obvinen z toho ze vsechno nestesti sveta je kvuli me jsem je opravdu healovat prestal poslal jsem doprdele a zacal jsem delat dmg.

lastfm
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/10/2008 :  09:20:32  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
...



To se dá pochopit. A zase další ukázka toho jak jsou lidé pitomí, že se ani nepodívaj na soupisku s kým jsou ve scénárku.

Havri: Jakej patch na RvR? Teda vím, že zdvojnásobili expa, ale jak se to projevilo?
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/10/2008 :  09:28:06  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
doku budou mit pveri pocit ze v arene je lepsi expa, bude to tam stat za prd dycky
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 24/10/2008 :  10:18:04  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Rashaverak
...



To se dá pochopit. A zase další ukázka toho jak jsou lidé pitomí, že se ani nepodívaj na soupisku s kým jsou ve scénárku.

Havri: Jakej patch na RvR? Teda vím, že zdvojnásobili expa, ale jak se to projevilo?


no spis podle nich zlehcili locknuti oblasti ovsem vysledek je ze oblast se skoro neda locknout :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 24/10/2008 10:24:39
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/10/2008 :  01:47:37  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

doku budou mit pveri pocit ze v arene je lepsi expa, bude to tam stat za prd dycky



No vzhledem k tomu, ze jadro hry tvori wowkari...

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 25/10/2008 :  03:07:50  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Já jsem zase pro at odejdou lidi co to nebaví a to rychle. Lamení ve scénářích po měsíci a něco od lunche mi přijde vážně hloupé. Už nemám sílu koukat na bandu idiotů jak tlučou v houfu tanka a BW se jim zdálky směje a nukuje je. Healeri delaj dmg atd. atd. atd.. Pak čteš o tom jak je OP. Houno OP jen to lidi neumí hrát. Takže táhněte.



vcera jsem si hral za alta shamana scenarko, byl jsem tam jedinej healer a vsichni na me rvali ze at healuju pritom jsem byl daleko pred vsema healerama orderu v tabulce a nic jinyho jsem nedelal tak po peti minutach kdy jsem byl obvinen z toho ze vsechno nestesti sveta je kvuli me jsem je opravdu healovat prestal poslal jsem doprdele a zacal jsem delat dmg.



V podobne situaci si jednou jeden witch hunter stezoval, ze nikdo nehaluje wh. Tak jsem tak do scenario chatu oznamil ze ok, od ted nedostane ani heal at vidi rozdil. Cely zbytek scenarka behal ze spawn pointu a v dalsim mi poslal omluvny whisper :P
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 25/10/2008 :  19:12:00  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Jenom taková technická - k navýšení maximálního počtu hráčů na server již došlo. Mimo jiné proto již nejsou fronty a proto se některé servery dříve vykazované jako "high" jeví teď jako "medium". O kolik to bylo netuším.

Ninjagon
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 25/10/2008 :  19:14:50  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
V podobne situaci si jednou jeden witch hunter stezoval, ze nikdo nehaluje wh. Tak jsem tak do scenario chatu oznamil ze ok, od ted nedostane ani heal at vidi rozdil. Cely zbytek scenarka behal ze spawn pointu a v dalsim mi poslal omluvny whisper :P



Pravda. Bez healerů to prostě nejde a i bez tanka je to špatné - rozhodně mají svou důležitou úlohu a nejdou nikým zcela nahradit.

Ninjagon
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 25/10/2008 :  19:27:51  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
dovod ze fronty nie su, je skor to, ze to uz cast ludi prestala hrat

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 25/10/2008 :  21:11:14  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

dovod ze fronty nie su, je skor to, ze to uz cast ludi prestala hrat


No ono bude pravda niekde v strede..
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/10/2008 :  22:29:08  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak mame po prvnim free mesici a zatim zadna EA commie like zpravicka. Tak copak hosi, nako vam ty lidi utikaji coz?

Ja si dalsi mesic zaplatil, protoze me bavi testovat jednotlive classy a doufam, ze patch 1.1 se vyrazne projevi, jinak tu mame AoC2.

Dalsi vec: bude umoznen bezplatny transfer charakteru na jednotlive servery. Predpokladam, ze nezverejni nejake populacni statistiky a podle nich se to bude ridit, takze se bude mozne prestehovat prakticky kamkoli po nejakou tu vymezenou dobu. Tech xx mrtvych serveru se pak odpoji a mythic se treba probudi z vavrinu.

Kazdopadne moc by me zajimalo, kolik lidi si predplatilo. Kdyz se tak honosili tituly nejprodavanejsi mmorpg historie, tak by bylo fajn vylozit karty na stul. Muj odhad je, ze z tech 750k+ pokracuje tak necelych 20-30% hracu. Ono nejvic imo poquitovali MDPS z tieru 3/4, protoze tam je to prakticky nehratelny, ale zas vysoka clenska zakladna bright wizardu to jisti :)

MMOs failed.

Edited by - Jace on 25/10/2008 22:34:11
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 26/10/2008 :  01:55:58  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
aj tych 30% je dost optimisticke cislo.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,44 seconds. on eygor Snitz Forums 2000