Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Odliv hracu
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Dokturek
Starting Member

27 Posts

Posted - 20/10/2008 :  22:31:55  Show Profile  Send Dokturek an ICQ Message Send Dokturek a Private Message  Reply with Quote
Trpaslici jsou nejhustsi a fakt povedeny char v cely hre nejvic se mi libi :-) Ale k tematu musim si chvilku dat pauzu pac nemam love na kupon ... :-X A navic na svy grafice ztracim pozitek z hry kvuli obcasnym padum hry, kterym predchazi fialove-modry matrix code :( Jsem nucen na tyden/dva mozna mesic prestat ale urcite nekoncim super hra.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/10/2008 :  07:11:31  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dokturek

Trpaslici jsou nejhustsi a fakt povedeny char v cely hre nejvic se mi libi :-) Ale k tematu musim si chvilku dat pauzu pac nemam love na kupon ... :-X A navic na svy grafice ztracim pozitek z hry kvuli obcasnym padum hry, kterym predchazi fialove-modry matrix code :( Jsem nucen na tyden/dva mozna mesic prestat ale urcite nekoncim super hra.



Dobrej joke :)
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 21/10/2008 :  08:02:21  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

sice bych rad hral s vama ale order proste hrat nebudu, nelibi se mi tam ani jedinej char, trpaslici sou smesni, pyzmaci zas trapni a lidi taky nic moc :P rozjedu dalsiho maraudera na etharionu tak uvidime jestli to k necemu bude (jestli war prezije dalsi mesic)... 40ku na azgalu dam zatim k ledu a kdyby to tam nekdy ozilo prijdu vam aspon dat obcas naprdel. Kazdopadne se musim hooodne premlouvat abych prekonal odpor k lvlovani dalsiho charu.



Tak si rozjed toho knighta az bude hotovej a mas to

Jinak ja platit budu a muzu rict ze me ta hra furt bavi i kdyz sem smazal svyho milovanyho squiga

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/10/2008 :  08:11:14  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ja ted hraju BW a musim rict ze me hra zase zacina bavit. Je to mnohem vic akcnejsi nez ten WP se kterym clovek sice temer neumira, ale zase toho moc nema. S BW nevim co mackat driv a vychytavam ruzny komba jak dat co nejvetsi burst dmg. Jeste odstranit problem s tim poklesem fps a mozna u toho fakt zustanu.

Sleduju ze je to opravdu dost o tom co si clovek vybere za classu a jak mu sedne.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 21/10/2008 :  09:57:54  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Ja ted hraju BW a musim rict ze me hra zase zacina bavit. Je to mnohem vic akcnejsi nez ten WP se kterym clovek sice temer neumira, ale zase toho moc nema. S BW nevim co mackat driv a vychytavam ruzny komba jak dat co nejvetsi burst dmg. Jeste odstranit problem s tim poklesem fps a mozna u toho fakt zustanu.

Sleduju ze je to opravdu dost o tom co si clovek vybere za classu a jak mu sedne.


Doufam ze BW brzy nerfnout a doufam ze drasticky pac s tim prasetem se nemuze nic rovnat na destro strane, sorcka je chuda pribuzna BW
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/10/2008 :  10:45:08  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nrikej ze si dalsi whinner ye stranz destro lol. WE>>WH, Marauder>WL, BW>Sorcku. Poor destruction potrebujou dominovat naprosto se vsema classama aby mohli neco uhrat. Pritom z pohledu WP, kteryho jsem doted hral mi BW prisel jako chudacek, kterej ma jen tu dmg. Povesi se na nej jeden WE a je mrtvej za dve vteriny. Pusti se do nej marauder a je mrtvej za tri. Povesi se na nej tank a je mrtvej za 5.

Destruction sou akorat neuveritelny lamy to je celej problem lol. Miluju kdyz destrtuction breci jak sou BW OP, pritom staci jeden rozumnej clovek a toho BW dostane. Kolikrat do me Warrior priesta rezali WE a marauderi, kdyz vedle me stal BW, kterej je vesele aoeckoval. Pritom stacilo otocit se, dat mu kazdej jednu ranu a BW by nebyl. Jenze hlupaci z destruction mlati do WP, kterej si je sprehledem oba uheali.

Memu WP dala zase o 5 lvlu nizsi sorcka crit za 1850HP a to uz sem byl pomalu 150metru od nej. Omg nerf. WTF crit za 1850 kdyz muj nejsilnejsi heal healuje jen za 500. Nerf Nerf Nerf. Pockej nalinkuju ti sem prat threadu kde o tomhle par deti whinuje pritom nemaj vubec poneti o tom jak se za BW hraje. Podle me je jakejkoli healer vetsi imba nez BW. To ze je BW mozna trosku silnejsi nez sorcka vykompenzuje sprehledem fakt ze WH je uplna nudla oproti WE.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 21/10/2008 :  10:54:47  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
je to vsechno o spolupraci a sehranosti ;-)
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/10/2008 :  11:32:24  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mandorallen, trosku to prehanas a zacinas sa podobat na Jace (nic v zlom Jace ale genearilozvanie je to v com vynikas ;) ) ... Ja hram aj Order aj Destruction..A ver mi..rovnake lamy mas na oboch stranach.. a ano.. je ich dost.

Ale ono je fakt podozrive ze scenaria fakt vyhravaju Bright Wizardi a Ironbreakry. A myslim ze patch 1.1 len potvrdi ze s nimi nieco neni v poriadku.

Pozri, mozes porovnavat kazdy jeden mirror..ale faktom zostava ze Order ma momentalne dve najpreboostlejsie classy (BW a Ironbreaker), kym Destruction ma zas 2 total gimped chary (Magus a Squig Herder).. ano viem.. Engineer alebo Shadow Warrior natom nie su zas az tak o moc lepsie, ale aspon o nieco lepsie natom urcite su.

Sleduj, ja sa nestazujem.. Hram Magusa a musim povedat ze ja mam asi fakt stastie ale ja vacsinu hier vyhravam, dokonca aj v ORvR sa mi dari... Ale je proste fakt ze ked zacnem scenario, a pozrem si kto je za Order a ak vidim 3x Ironbreaker a 4x BW tak viem ze to bude jasny debakel.. a v 90% pripadoch to aj tak je. Ale aj tak to hram lebo ma to celkom bavi.. Priznam sa ze mam vacsiu zabavu z toho ked sme zatlaceny (popripade sa snazime niekam dostat v niektorych scenariach) ako ked kempime pred Order Spawn pointom.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/10/2008 :  11:42:59  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
mno kdyz uz tu padaj ty narazky na IB... tak jsem moc zvedavej co budete rikat az bude ve hre BG, kterej ma mit uplne stejnej mechanismus jako IB (no nekde jsem cetl ze ten si na rozdil od IB nahazuje "grudge" vlastnima utokama, zatimco IB na grudge potrebuje bud dostavat dmg a nebo sikovne volit "kamose") ...

prijde mi na 12. ranku (takze nevim jak je to potom) ze dostat se na 100 grudge je pomerne dost easy job...obzvlast pokud je clovek sikovnej s oath friendem... a se 100 grudge asi vypada IB dost prebustle (75% armoru down?, na 12. ranku 270 dmg dotka? atd. atd.)...

takze je otazka jestli normalizovat IB podle stavu "mam stale 100 grudge" a nebo spis neco udelat s vybudovanim 100 grudge...

no mmo
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 21/10/2008 :  11:45:18  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
S prichodem BG dostanou oba nerf, nebo jen BG to se jeste uvidi
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/10/2008 :  11:46:33  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
JJ... grudge system je to co robi IB preboostleho.. Respektive to ze grudge sa da ziskat pomerne lahko.. Ja skor dufam ze spravia nieco s Grudge.. obycajne nerfnutie skillov by bolo sice mozno rychlejsie a jednoduchsie riesenie ale mne sa moc nepozdava.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 21/10/2008 :  12:24:29  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Urcite zaplatim. Mrzi ma vsak, ze wow datadisk zase ojebe kopec ludi, ktori si sice mozno hovoria, ze wow sucks, ale datadisk ich zase zamestna na pol roka a sposobi mass odliv. (ktory zacina uz teraz)

Gorf ma z casti pravdu. Ale pravdu maju aj ostatni. Clovek, ktory vie hrat BW, zahra za 5 ludi. full nadotovany clovek od bw, nema sancu na prezitie ani s 1000+ elemental resist, flaskou a healerom. osobna skusenost 39 DoK specnuty na heal.

Ked vidim, ze order ma 3x IB 3x BW a 1-2 RP ... viem ze to bude most probably 500:0 loss...ALE povedat ze "no a co, focusni BW" nie je vobec take izi, pretoze je obrovsky problem dostat sa cez prednu liniu IB, ktori disponuju strasnym CC a v kombinacii so strasnym DPS BW destruction vacsinou rezignuju a mlatia tanky=pure loss.

Osobne mi pridu order classy strasne rozmanite, a VELMI zavidim orderakom, ze to hraju ludia, ktori specnu RP kvoli healovaniu (a je ich dost, v kazdom scenariu vidim 1-2), jakozto destruction hraju zealota kvoli dmg. Casto pozeram rooster destra v scenariu a uvedomujem si, ze wtf, co my vlastne mame obsiahnute v tych 12tich ludoch ? nic... sorcky, kore spamuju doombolty :) a squig herderov co daju 15k dmg

Ale treba si uvedomit, ze to v konecnom dosledku nie je az take zle. Osobne mam pomer win ku loss tak 6:4 v pugoch, ci uz na DoKovi alebo na sorcke, takze som spokojny.


EDIT: nemam najmensie problemy po technickej stranke, tie com som mal, som odstranil odmazanim beta clienta + nainstalovanim retail klienta a vytvorenim profilu v nvidia ovladacoch. Jediny problem mam, ked hram 6+ hodin, tak to padne do windows bez hlasky, ale to sa da ocakavat a tolerujem to.

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 21/10/2008 12:35:04
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/10/2008 :  12:34:37  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja teda kdyz potkam iron breakera tak akorat fousy letaji na vsechny strany, neprijde mi ze bych si s nim jako black ork neporadil

lastfm
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/10/2008 :  12:38:33  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Vcem se podobam jacemu? Ja tu akorat nechapu whinnera co si vybere classu ktera sice udela nejvic dmg, ale absolutne ignoruje ostatni aspekty te postavy. Je to jen demence destruction strany ze nejsou schopni se naucit hrat proti BW. Misto toho aby se s nima naucili neco delat hned breci na foru ze BW je silnejsi nez sorcka a to neni fer.

Opet si zminil jen classy, ktere maji prevahu order strany, ale ignorujes klady destruction strany. To ze nedokazete vyhrat proti pugu, kterej ma 4 BW 3 IB je fakt smutny a je mi te vcelku lito. Mozna by si mel tu hru prestat hrat kdyz je tak strasne nefer vuci tve destruction strane.

Pripominas mi maly decko co nedokaze prestat to ze dostava naprdel a misto aby se napred podival co muze delat spatne on zacne hned hledat chybu v ostatnich classach a hned krici nerf. WoW kids, fakt...

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 21/10/2008 :  12:42:21  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ja teda kdyz potkam iron breakera tak akorat fousy letaji na vsechny strany, neprijde mi ze bych si s nim jako black ork neporadil



pro ty kteri tu psali jak order ma preboostle mirrory ...
Black orc je jako co ? slabej ? seriozne kdo tohle tvrdi tak je mimon ..

ja Sm mam 5,6 k hp na 29 ... Bo na samem levlu diky Da toughnes se vysplha az na 9,5 k Hp ? ... trosku masakr ne ?

EDIT : nehlede na ten rozdil v taktikach ? dit je to az smesny !

Edited by - Fuujin on 21/10/2008 12:52:14
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 21/10/2008 :  12:43:51  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Gorf: tak teraz naozaj neviem, o kom hovoris, ak myslis ManiuCC, tak to by si mal asi docitat jeho prispevky az do konca, nemyslim, ze on whinuje na op :)

EDIT: naozaj ale neviem, co by ste ako chceli. Pravdepodobne snuru 1000 wins 500:0 v scenariach od lvlu 1-40 :) Nie je sanca, aby ste vzdy stretli ludi, ktori vedia hrat svoju classu, bohuzial. A urcite neverim, ze sa lognete cez vikend do hry, date cca 20-30 scenarii a vsetky prehrate. Ak ano, tak to je chyba potom niekde inde, ale urcite nie v BW :)

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 21/10/2008 12:53:17
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/10/2008 :  12:54:24  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

Gorf ma z casti pravdu. Ale pravdu maju aj ostatni. Clovek, ktory vie hrat BW, zahra za 5 ludi. full nadotovany clovek od bw, nema sancu na prezitie ani s 1000+ elemental resist, flaskou a healerom. osobna skusenost 39 DoK specnuty na heal.
Sorry ale tu nemuzu souhlasit. Hraju WP coz je tvuj slabsi mirror a neverim ze jen DOTKY od BW nejsi schopnej prehealovat. Tu si to asi tak 100x zvelicil. Mame oba sice slabej single heal, ale zas ne tak moc aby si neuhealil dotky od BW.

quote:
Originally posted by Greydawn
Osobne mi pridu order classy strasne rozmanite, a VELMI zavidim orderakom, ze to hraju ludia, ktori specnu RP kvoli healovaniu (a je ich dost, v kazdom scenariu vidim 1-2), jakozto destruction hraju zealota kvoli dmg.
Jsem rad ze si zminil i tuhle stranku. Co vidim u destruction jsou DoK vetsinou dost offenzivni, kdezto WP na strane orderu byvaji mezi top healerama. Hraji spis defenzivne a supportujou. Kolikrat vidim DoK jak rushuje jeste pred tankama a hraje si na terminatora misto aby ty tanky suportil. Na order strane uvidis vetsinou WP s nejvyssim healem za scenarko. Ne proto ze by byl WP vic imba, ale protoze ho order hraje vic jako supportera, kcemu je taky tenhle type urcenej.

quote:
Originally posted by Greydawn
Ale treba si uvedomit, ze to v konecnom dosledku nie je az take zle. Osobne mam pomer win ku loss tak 6:4 v pugoch, ci uz na DoKovi alebo na sorcke, takze som spokojny.
No vidis. kazdej dest tu pise jak vyhrava vetsinu scenarek, ale na druhou stranu whinuje ze tu druhou (mensi) polovicku prohraje prave kvuli BW a IB. Nemysli si ze destruction nema setup, kterej by zase neroznesl order. Mozna je problem ze vetsina destruction si zvykla na prevahu v t1 a t2 scenarkach kde jim to vyhravali tankove aspon v empire scenariich a nejsou ted schopni ustat to ze obcas i prohrajou.

Edit: Reagoval jsem na maniu ne na tebe Greydawne. S tebou vicemene vcelku souhlasim.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 21/10/2008 12:59:32
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:06:56  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

quote:
Originally posted by Greydawn

Gorf ma z casti pravdu. Ale pravdu maju aj ostatni. Clovek, ktory vie hrat BW, zahra za 5 ludi. full nadotovany clovek od bw, nema sancu na prezitie ani s 1000+ elemental resist, flaskou a healerom. osobna skusenost 39 DoK specnuty na heal.
Sorry ale tu nemuzu souhlasit. Hraju WP coz je tvuj slabsi mirror a neverim ze jen DOTKY od BW nejsi schopnej prehealovat. Tu si to asi tak 100x zvelicil. Mame oba sice slabej single heal, ale zas ne tak moc aby si neuhealil dotky od BW.




To je uplne jednoduchy, prolozi to playing with fire a jdes se klouzat. Nastesti vetsinu BW hrajou idioti co rerollnuli na easy mode takze se s tim nesetkavam tak casto. A ano BW te muze zabit jen dotkama a to velmi rychle.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:08:55  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mne jako Marauderovi BW nejak hroznej neprisel, spis mi bylo hrozne na bliti z toho EZ MOD expeni. Stacilo leavnout grupu ve scenariu a jet solo a proste neumirat. Za BW to nebyl vubec problem, on tu dmg proste nasazi a shrabne moc renownu a exp. Nechapu jak tohle mohl vubec Mythic pripustit.


Ale tohle neni problem jen BW, ale vsech silnejsich ranged class.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:10:24  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Proste jsou nekteri lide typu maniac, kteri nosi Fanboi Armor of Vengeance (+220 ignorance) a unika jim z toho duvodu spousta veci.
Tento typ lidi ti s klidnym svedomim rekne, ze rift nebo elektromanget (AoE kb s 20s recharge) jsou ok skilly a ze neublizuji hre (baseball simulator anyone?). Ze pokud ti WAR nebezi, jak ma, tak hledej chybu u sebe. Ty tisicovky lidi na WA si taky samorejme vymysleji. Hazeji kolem slova jako generalizace, o nichz si troufam tvrdit, ze sotva tusi, co znamenaji. Proste je to typ lidi, se kteryma nema naprosto zadny smysl diskutovat.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 21/10/2008 13:14:03
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:13:19  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
delas jako by s tebou melo...casto pletes hrusky a jabka...
nemenujes se nahodou druss na MA? desne mi ho pripominas...

no mmo
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:14:45  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Jace: Hehe, made my day. :) Docela vystizny...

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 21/10/2008 13:15:31
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:16:36  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mandorallen, klidek.. ja ti lizatko neberiem tak sa skludni :)

Ta podobnost s Jace-om je v tom ze generalizujes.. ale uznavam ze on s tym aspon prestal :) (doslovne si povedal ze destruction su strasne lamky..a ja ti tvrdim ze lamky su na oboch stranach priblizne v rovnakom pocte)

Druha vec, ja som to uz napisal a napisem to zas..ja sa fakt nestazujem.. aj tak vacsinu scenarii a situacii vyhravame. A nikdy som nekrical "nerf this nerf that"..uprimne, je mi to uplne jedno. Bolo mi to jedno vo WoW-ku ked huntery, roguovia, shamani, warloci alebo cokolvek ine bolo overpowered a je mi to uplne jedno tu.. Viem ze balanc je len mytus a je to jak hojdacka, raz si hore, raz si dole... ale nie som slepy...vidim ze nieco neni v uplnom poriadku s niektorymi classami..poriadku.

Sleduj, toto neber ako whine ale pokusim sa ti aspon jemne nacrtnut co je problem s tymi classami. Myslim ze u IB je to jasne.. je to nedotiahnuty grudge system. A som si absolutne isty ze ak by v hre bol teraz Blackguard tak je natom rovnako..

Co sa tyka BW, tak tu jednoznacne asi nechapes v com je BW overpowered. Tu nejde o to ze dokaze critnut za 2k .. to vie aj Sorc.. a hlavne si nemyslim ze to je taka imba ..nejde o AoE.. aj tak su to vacsinou "sebevrahovia" a free-kill (ci uz sorc alebo BW)..ale je to DoT tree.. Toto proste ziadna classa za destruction nema a pokial si tomu necelil (to by si musel hrat destruction tak minimalne do tier 3), tak to asi nepochopis.. Jedna sa o dokonale synergy mnohych BW dot skillov plus bugnute skilly (playing with fire napriklad) plus combustion system.. Staci byt tak 5 sekund na dostrel Bright Wizardovy co je specnuteho na DoT-ky a mas poriadny maler.. kedze dotky bezne od neho crituju jak sproste a ten damage ide od 300 do 550 (v tier 3) za jeden tick :).. ver mi..ak nemas kamosa na VT ktoremu by si mohol revat "H34L M3H" tak len pozeras ako ti zivoty padaju az k 0.

Ty vravis ze je lahke proti nim bojovat? staci nuknut? Mas pravdu..Bright Wizard padne jak nic..ak sa k nemu dostanes a prezijes a nahodou resistnes root... len skoda ze caz AoE knockback zo snarom sa prechadza setsakramentsky tazko.

Este raz..neber to ako whine.. Ja celkom rad bojujem proti BWs a IBs.. je to taka spravna "čelindž" a aspon mam dobry pocit ak to ustojime alebo vyhrame. Ale clovek by musel byt slepy aby nevidel preco Mark nepovedal ze vsetky classy budu buffnute ale len "most classes".

Edit: Jace, nikdy som nepovedal ze elektromagnet a chaotic rift je v poriadku..a FYI, pretoze viem ze tieto ability su prilis moc, tak nespecujem Deamonology (co som ale najrpv chcel) a idem na inu vetvu. A hej..viem velmi dobre co znamena generalizovat..ale aj tak si tomu vedel nasadit korunu.

Edited by - ManiaCCC on 21/10/2008 13:22:45
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:26:59  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
BW by potrebovali hlavne zvysit dmg z backslashe (hoodne), fixnout bugnute skilly (to ostatne kazda class) a ta fire cage se mi zrovna moc nelibi.
Problem je, ze pokud na ne nejakej AM jen tak z nudy hodi lambent auru, tak maj vystarano a nejaky backslash (explosion) jim muze bejt ukradenej.

Jinak padaji k zemi rychle samozrejme jako kazdy clother... Problem je, ze vetsina lidi nevi, co ma delat. Napriklad WE ve stealth modu misto toho, aby odkrojila BW rekneme na 60%, tak si radsi skoci na zaprocenyho healera, i kdyz vidi, ze jeji team je stompovanej do zeme BW nukama.

Je to proste ten odkaz z dob WoW, kde je 99% hracu nauceno kricet "OMFG N00BS KILL DA HEALAZ FIRST". No a zkuste hadat, odkud pochazi majorita populace WARu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:31:23  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nejvetsi problem je ze BW hraje kde kdo ale sorcka zas tak v oblibe neni... takze neni problem ve scenarku potkat 6 WB a popravde kdyz me jen 4 z nich daj dotky coz jsou instanty tak to proste neulecim ani s lahvickou :)
a to ani nemluvim o spamovani kouzel pres podlahu kdyz je BW kdesi v cudu a jen dostavas silenej kotel :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 21/10/2008 13:32:36
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:34:18  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
Já si dovolím přerušit OT :)...

Zůstávám. WAR momentálně nemá takovou hratelnost jako WoW, ale dá se to, je to pro mě pořád jediná MMORPG alternativa.

Faktem je, že teď jsem týden nehrál a když jsem se lognul, výrazně ubylo lidí (Eltharion/ Order). Ale zůstávám, uvidíme, jak to s hrou dopadne. Snad to nebude další AoC.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:39:11  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

BW by potrebovali hlavne zvysit dmg z backslashe (hoodne),


Toto je dvojsecna zbran.. na jednej strane by to mozno pomohlo..ale uvedom si ze BW su uz aj tak dost labilne classy. Navyse je backlashe zalozeny na "sanci a percentach" a toto proste nesmu prehnat aby im vsetci BW nezdrhli.. chapes..niekto moze byt totalny lucker a kludne si s 50% combustion bude hrat pol a dna a nic a niekomu to moze procnut 3x za sebou pri desiatich percentach a zabije ho to.. Toto neni zrovna "fun".. Podla mna je backlashe damage vporiadku tak jak je..

Ale ludia uz na forach navrhuju ine riesenia..napriklad pridat do combustion este aj healind debuff takze by si BW museli dobre rozmysliet kedy si combustion drzat vysoko alebo ho viac kontrolovat. Navyse si myslim ze combustion by sa mal spravat inac pri nukoch, AoE a dotkach.. Pri dotkach naprikald by som combustion damage aj crit dost znizil kedze je to stale najnizsie riziko (nabehnes na 100ft, das nanho 3-4 dotky, cuvnes dozadu a pockas na heal) a pritom to dava najvacsi damage (Dotka so 60-70% crit ratom + 50% critical damage - to je proste prilis)
A pre tych co by chceli domna zabrdnut.. Tieto zmeny by sa samozrejme museli tykat aj Sorc.

quote:
Sorry ale tu nemuzu souhlasit. Hraju WP coz je tvuj slabsi mirror a neverim ze jen DOTKY od BW nejsi schopnej prehealovat. Tu si to asi tak 100x zvelicil. Mame oba sice slabej single heal, ale zas ne tak moc aby si neuhealil dotky od BW.

Videl som shamanov a zealotov ktory sa neuhealovali cez dotky... Cez Playing with Fire sa proste neda sam seba uhealovat... Velke healy to nestiahju vykryvat a hotky ta navyse zabijaju.

Edited by - ManiaCCC on 21/10/2008 13:46:32
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:43:30  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Co sa tyka BW, tak tu jednoznacne asi nechapes v com je BW overpowered. Tu nejde o to ze dokaze critnut za 2k .. to vie aj Sorc.. a hlavne si nemyslim ze to je taka imba ..nejde o AoE.. aj tak su to vacsinou "sebevrahovia" a free-kill (ci uz sorc alebo BW)..ale je to DoT tree.. Toto proste ziadna classa za destruction nema a pokial si tomu necelil (to by si musel hrat destruction tak minimalne do tier 3), tak to asi nepochopis.. Jedna sa o dokonale synergy mnohych BW dot skillov plus bugnute skilly (playing with fire napriklad) plus combustion system.. Staci byt tak 5 sekund na dostrel Bright Wizardovy co je specnuteho na DoT-ky a mas poriadny maler.. kedze dotky bezne od neho crituju jak sproste a ten damage ide od 300 do 550 (v tier 3) za jeden tick :).. ver mi..ak nemas kamosa na VT ktoremu by si mohol revat "H34L M3H" tak len pozeras ako ti zivoty padaju az k 0.

Ty vravis ze je lahke proti nim bojovat? staci nuknut? Mas pravdu..Bright Wizard padne jak nic..ak sa k nemu dostanes a prezijes a nahodou resistnes root... len skoda ze caz AoE knockback zo snarom sa prechadza setsakramentsky tazko.




Moja rec, ale dovolim si trosicka nesuhlasit. Sorcka ma tiez VELMI silny dot tree (sam ho hram). Ja osobne mam BW rad ked hram sorcku a nenavidim ho, ked hram DoK :) So sorckou mam na lvli 25 569 INT a co nadotujem , tak vacsinou zomrie (a zamerne si vyberam BW, a este ked stoji v pakli ludi, lahnu vsetci, pretoze nadotovany BW rozdava DoT na 20 ft naokolo a to len pozeram ako vyskakuju crity za 500 6+ ludom naokolo a oni su z toho maximalne zmateni :) ) a to s tym BW dotom neprehanam, verim tomu, ze BW s mozgom maxuje INT a na lvli 40 moze kludne dat aj okolo 1000. s DoKom som specol teraz heal, a spolu s 1070 elemental resist a dispelom to uhealujem, ale predtym ako dmg specka som nemal vobec ziadnu sancu, aj cez moje hotky som lahol do 8 sekund (a oni dobre vedeli, preco si vybrat ako target mna :)

MMO traveller
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:45:28  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jeden z problemu taky je, ze v tuhle chvili funguji rekneme divne resisty... sice mas psanou treba 30%+ resist rate, ale z aktualni damage to veme treba jen 5-10%...
snad je pry problem v tom, ze z crit damage se vubec neodecita resistama ci co...

no mmo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:53:38  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn
Moja rec, ale dovolim si trosicka nesuhlasit. Sorcka ma tiez VELMI silny dot tree (sam ho hram). Ja osobne mam BW rad ked hram sorcku a nenavidim ho, ked hram DoK :) So sorckou mam na lvli 25 569 INT a co nadotujem , tak vacsinou zomrie (a zamerne si vyberam BW, a este ked stoji v pakli ludi, lahnu vsetci, pretoze nadotovany BW rozdava DoT na 20 ft naokolo a to len pozeram ako vyskakuju crity za 500 6+ ludom naokolo a oni su z toho maximalne zmateni :) ) a to s tym BW dotom neprehanam, verim tomu, ze BW s mozgom maxuje INT a na lvli 40 moze kludne dat aj okolo 1000. s DoKom som specol teraz heal, a spolu s 1070 elemental resist a dispelom to uhealujem, ale predtym ako dmg specka som nemal vobec ziadnu sancu, aj cez moje hotky som lahol do 8 sekund (a oni dobre vedeli, preco si vybrat ako target mna :)


Ja som ani nepovedal ze Sorc ma slaby DoT tree alebo ze je sorc slaby..:)..ale uprimne orpoti BW dot tree je to "joke"... a to kvoli par bugom a skillom.. Napriklad Sorc nedoakze znizovat resistny na svoj damage. ...to len ako priklad..

Co sa tyka toho uhealovania sa :)..ja osobne by som bol rad za video..nie ze by som neveril..ale chcel by som to vidiet.. Mozno bez playing with fire ale s nim asi tazko :).. ty si das v dobrej vole na seba dve HoTk-y, dostanes playing with fire, a nestacis sa divid ked vidis ze tvoje hotky ta healuju za 150 za jeden tick ale dostavas 600 crit damage od playing with fire za kazdy hot tick :)... priznam sa ze som este nevidel healera co toto ustal (ak mu nepomahali dalsi a nezaspavomali ho dispellom)

Edited by - ManiaCCC on 21/10/2008 13:54:29
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 21/10/2008 :  13:56:48  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nejvetsi problem je ze BW hraje kde kdo ale sorcka zas tak v oblibe neni... takze neni problem ve scenarku potkat 6 WB a popravde kdyz me jen 4 z nich daj dotky coz jsou instanty tak to proste neulecim ani s lahvickou :)
a to ani nemluvim o spamovani kouzel pres podlahu kdyz je BW kdesi v cudu a jen dostavas silenej kotel :)



Aha a to dela jen BW ? mam dojem ze snad i destro muze pres podlahu , takze bych to sem vubec netahal
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 21/10/2008 :  16:59:42  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Mandorallen

Ja ted hraju BW a musim rict ze me hra zase zacina bavit. Je to mnohem vic akcnejsi nez ten WP se kterym clovek sice temer neumira, ale zase toho moc nema. S BW nevim co mackat driv a vychytavam ruzny komba jak dat co nejvetsi burst dmg. Jeste odstranit problem s tim poklesem fps a mozna u toho fakt zustanu.

Sleduju ze je to opravdu dost o tom co si clovek vybere za classu a jak mu sedne.


Doufam ze BW brzy nerfnout a doufam ze drasticky pac s tim prasetem se nemuze nic rovnat na destro strane, sorcka je chuda pribuzna BW



asi si nevidel 40ku maraudera v akci... BW je sice prase ale sotva polovicni co dokaze marauder bezproblemu sem mival o 100k vetsi dmg nez kdejakej 40 BW ve scenariich... a samozrejmne se rozjeli cry posty jak se musej okamzite nerfnout marauderi a jakej sem to zkurvenej exploiter kdyz mam 3nasobnou dmg nez kakejkoliv char ve hre.
kazdopadne nerf marauderu respektive fix uz je jistej...

so...
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/10/2008 :  17:10:32  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar
asi si nevidel 40ku maraudera v akci...



tohle je asi jediny co mne sere na hrani za order - medium armor dps (coz je archetyp kterej hraju hodne rad) je u orderu reprezentovan gay elfem s "pobezim si kam chci a tam budu delat co chci" petem :(
marauder je bozi :(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/10/2008 :  18:17:27  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Btw, spatna zprava pro destruction. Ted sem lognul a v t1 zone je to samej BW :D. Mozna se jeste nakonec vratim k tomu WP, kazdopadne az doleveluje to co ted beha v t1 zone na t3, tak budou T3 scenarka plny tech vasich proklinanejch BW ^^.

Server Eltharion.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/10/2008 :  18:33:28  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No jestli lidi odvozuji silu classy z tech tupych charts, tak snad vyvojari maji dostatek rozumu na to, aby to ignorovali. Bohuzel pokud je to stado podobne smyslejicich OMGONMAVETSICISLONEZJA wowkaru vetsi, tak uz muze byt problem.

Problem je vazne ale s tou premirou knockbacku, rootu a podobnych sracek. Ma witch elfka v t2 je skoro nehratelna, protoze pokazdy proti nam jde 10 BWs a spammuji dokola firecage.
Zase chapu, ze neco proti temhle otravnym zenskym existovat musi, ale takhle akorat jen muzu cekat a klikat na respawn (fleet footed porad bugly). Imo meli by nechat jen detaunty (to se mi libi, nuti to k rychlym zmenam vhodnejsich targetu) a rozumne snare. Knockbacky maximalne tak pro tanky a jeste jako morale abilitu, protoze to, co se deje v t3 nebo t4 nema s pvp hrou uz co delat.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 21/10/2008 18:36:39
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/10/2008 :  18:39:55  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
no vidis jacei jaky rozumny nazor jsi vyplodil ;-)

ja spis cekam zavedeni imunity na rooty a knockbacky po 1. aplikaci na XX sekund

no mmo
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/10/2008 :  18:40:06  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nevim... ja lognul na sveho BW, ktereho jsem si zalozil uz pred nejakym casem a videl kolem sebe asi tak 15 dalsich BW :). Pak tam pobihali dva dwarfove. No podle me si hodne lidi chce udelat postavu, ktera je ted momentalne vcelku OP. Podle me to mythic driv nebo pozdeji vybalancuje/nerfne a hodne lidi odejde z5 ke svejm mainum.

Ja hraju BW protoze sem ho jen chtel zkusit a zacal me bavit. Jen v malo mmo jsem hral mage classy tak sem to chtel zkusit tu a moc se mi to libi. Sice sem porad uz od lvlu 5 na 1. miste v dmg ale to neresim. Az to nerfnou tak to budu hrat dal, libi se mi styl hry s nim. Neni takovej stojak, musi se s nim clovek i dost hybat a to mi vyhovuje. S WP jsem stal prevazne na miste a lecil. Obcas vybehnul nekoho trisknout jen kvuli bufum nebo smite na RF.

Edit:ted kdyz mame restart serveru nechce mi nekdo rict pro mi obcas nejdou castit morale ability? Jak u WP tak u BW. U WP vim ze musim mit aspon trosku RF jinak to necasti, ale i kdyz mam RF tak nemuzu castit. To ma nekdo naky debuffy, ktery znemozni zacastit morale skill?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 21/10/2008 18:42:45
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/10/2008 :  18:41:54  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Btw, spatna zprava pro destruction. Ted sem lognul a v t1 zone je to samej BW :D. Mozna se jeste nakonec vratim k tomu WP, kazdopadne az doleveluje to co ted beha v t1 zone na t3, tak budou T3 scenarka plny tech vasich proklinanejch BW ^^.

Server Eltharion.


Zas u Dwarfov je to samy Ironbreaker :).. I ked obavam sa ze ak nestihnu dolevelovat tier 3 do patchu 1.1, tak si to moc neuziju :)

Je naprikald ale zaujimave ze teraz som isiel skusit altit tak robim Squig Herdra a dost ma prekvapilo ze je tam dost vela tych Squig Herdrov :) Mam pocit ze Destruction si o ten nasup priam pyta :D
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/10/2008 :  18:45:06  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
SH me nahodou pekne vysirali. Nahodou dobre zahranej SH je dobra vec v teamu mi prijde. Ty jeho rooty sou nahodou naprosto imba. Jediny co s WP nedokazu breaknout a kdyz me pokazde zarootuje kdyz jsou ostatni na ustupu tak tam stojim sam a snazim se prezit nez to skonci. Team na me ofc uplne sere a ani nevim kdo to vlastne muze dispelnout.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/10/2008 :  19:17:38  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
@m: ty morale ability jsou celkove bugly. Prvni vzdy odpalis, pak je tam jakasi synchro error. Odeslal jsem na tohle tema uz nekolik ticketu.

@celdric: vim o tve dusevni indispozici, proto ti tvou narazku velkoryse promijim

MMOs failed.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 21/10/2008 :  20:08:00  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Kdo si dokáže přečíst http://www.wardb.com/
tak si i dokáže najít a porovnat jednotlivé schopnosti postav a už z toho lze jasně odvodit nesrovnalosti a výhody té které clasy. A dokonce se to dá zjistit bez OMG, WTF a LOL
Balance postav přijde ve velkém patchi a já si už rámcově dovedu přestavit co v něm bude, že ano, vy Irobreakeři a Bright Wizárdí poserové

Ninjagon
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/10/2008 :  20:12:32  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak já jako light armor Order player doufám že když chcete nerf BWček a Ironu, tak přijmete nerf těch Witch elf kurviček.

Rozdíl jestli vás usmažej 4 BW nebo na mě jako Archmaga z hidu vyskočí 3 WE a lehnu za 3 sekundy je jaký? ano rozdíl je žádný.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 21/10/2008 20:12:53
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/10/2008 :  20:15:59  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa
Rozdíl jestli vás usmažej 4 BW nebo na mě jako Archmaga z hidu vyskočí 3 WE a lehnu za 3 sekundy je jaký?


100ft

Ale vazne.. nerfni Witch Elfky a mas dalsi usless mirror :)... nebolo by lepsie nahodou buffnut Witch Hunterov?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 21/10/2008 :  20:34:22  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nevim o cem diskutujete. Prijde Blackguard a bude equivalent IB a IB nenerfnou stejne, tak co.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/10/2008 :  20:56:09  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Socka nebo BW oba sou to jen hadraci co brzo lehnou. Kdyby obě strany začali nukovat je a ne tanka co mu někdo healuje prdel, tak si ani neškrtne.
Go to Top of Page

Dibone
Starting Member

97 Posts

Posted - 21/10/2008 :  21:36:10  Show Profile  Send Dibone an ICQ Message Send Dibone a Private Message  Reply with Quote
Ja jako Shaman umiram pod rukama skoro vsemu :P zato mam nejvetsi healy v bg, hec Udelam si hezky nejakyho alta s velkou dmg, abych byl uspokojenej na obe strany.. :)

o_O

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/10/2008 :  21:44:41  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Jasne klasika reakce destro strany. Co je u destruction silny to nenerfovat. Raci buffnout jejich mirrory u orderu. To co je u orderu silny to nerfnout a buffnout jejich destro mirrory :). V tech nerfech jste zapomneli zminit Maraudera a black orka a hlavne WE. Takze jdete na fora a whinujte a volejte po nerfech jak maly deti z wow az mythic vyslysi vase slova a bude z toho druhy wow, kde se s kazdym patchem stridaji classy na spici, par jako Warlock a hunter tam budou od zacatku az do konce, nektery se tam bohuzel nedostanou vubec. Takze classa, ktera ma nejvic neschopnejch malejch deti bude ta nejsilnejsi.

Lidi co volaji po nerfech jsou podle me z 90ti procent lidi kteri neumi poradne svou class a nezvladaji ani zakladni mechanismy hry.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/10/2008 :  21:54:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Co sem furt tahas destro a order jak Janek. Bude to pro tebe novinka, ale destro i order hrajou lidi a jsou si v pruměru naprosto podobní.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/10/2008 :  22:01:24  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Jenomze tu porad vidim jen nerf IB, nerf BW, pritom sou tu i jiny classy, chary, ktery se tak trosku vymikaji...

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/10/2008 :  22:04:40  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Krome toho baseballu a rootfestu neni potreba nijak hluboce vymyslet co s tim. To ze healera umlati par witch kurvicek, nema smysl resit, kdyz WAR nema zadnej skill, co by mohl chranit pred spikem.
Pokud se skupinka BW nebo cehokoli sejde na ventu a poslou si nekam tech svych par fireballu, tak ten target chcipne proste vzdycky.

Cetli jste ty morale4 ability? Kdyz beru v potaz, ze morale se nabiji rychle a navic je mozny koupit predmety, co ten narust jeste podporuji, tak za chvili tu mame trestna komadna BWcek, co si naraz jumpnou nekam do davu, aktivuji sve morales a 100 hracu si muze akorat tak klinout na respawn.

Ono parkrat jsem ve scenarich videl 2-3 WE na ventu. Sladili si buildy (suffering a carnage), skocili si na target a neslo delat vubec nic.

Proste ta hra nikdy nebude zadnej srs pvp bzns, ale mohli by aspon omezit ty hruzy (elektromagnet, rift), co tam ted jsou. Ono kdyz si prectete ability jako: for 5 sec ur target receives 100% less healing, tak je to celkem jasne.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 21/10/2008 22:09:45
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,36 seconds. on eygor Snitz Forums 2000