Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Odliv hracu
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 17/10/2008 :  15:04:18  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
WHO se dostava do faze kdy prichazi rozhodovani predplatit/nepredplatit a aspon na prvni a druhej pohled to vypada ze tohle obdobi moc dobre nedopadne...

cilem tohoto dredu je aby se ukazalo jak v jednotlivych guildach na jednotlivych servrech je mmt situace tzn. predplaci nepredsplaci, vraci se k minule mmo nebo konci uplne atd...

zadny hazeni spiny na who ani obhajoby jen proste aktualni stavy hracu... jestli odpadaji nebo pribejvaji...


pokud zacnu tak na srv Karak-Azgal za destruction se to zacina hroutit opravdu solidne takze i kdyz by byla chut hrat neni s kym... a vypadato ze bude hur :(

vylvlovat char nekde jinde by mozna nebyl problem pokud by to na ostatnich servrech bylo obracene ale to asi nebude pravda...


so...

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/10/2008 :  15:08:42  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Khandare rozveď to. Tohle je jak jedna paní povídala. Řekni to na konkrétních případech.
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 17/10/2008 :  15:31:25  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Khandare rozveď to. Tohle je jak jedna paní povídala. Řekni to na konkrétních případech.



konkretni pripady na jinejch srv me prave zajimaji :)

v guilde kde sem byl(srv karak-azgal desto) bylo proste den ode dne min a min online hracu v prime timu az nakonec nema cenu ani logovat protoze si stejne muzu jit akorad tak solovat hrat pickupy nebo jit do inter guildy.
Proste i kdyz to zezacatku vypadalo ze spoluhracu bude dost tak uz dnes temer nejsou... tak me zajima jak jsou natom ostatni guildy/ servry...

so...
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 17/10/2008 :  15:39:44  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Na to ti muze odpovedt i xfire. Propad grafu v poctu odehranych hodin je asi 30 procentni (to samozrejme neznamena, ze i podobny pocet hracu prestava hrat, ale pro predstavu to staci).

Ja osobne oba accounty uzaviram. Duvod - who nema zadne cc a hra je diky tomu prilis jednoducha a v case i nudna.

Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 17/10/2008 :  16:56:14  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ja som jeden z tych co momentalne v hre moc nie su.. a ked sa napojim tak su reakcie v guilde skor take "Ty aj zijes??"..

Tazko povedat ako je to u nas v guilde.. Lognem sa cez tyzden niekedy okolo druhej-tretej a sme tam tak dvaja, traja... ked sa lognem cez "prime time" tak je nas dost..Co sa tohto tyka, nestazujem si..

Ale preco ja hravam tak malo teraz....proste nemam cas.. Pisomky, projekty, zapocty, do toho praca, priatelka... mam dost malo casu.. Este par tyzdnou dozadu to v skole bolo v pohode..ale teraz som rad ak si najdem hodinku-dve volno na zahratie pocas par dni. Zaplatim si dalsi mesiac? To zatial netusim... I ked sa priklanam skor k tomu ze dalsi mesiac by to aj tak bolo zbytocne kedze casu bude este menej ako teraz.. Ale urcite sa v Decembri znova ukazem..

Ale aby to nebol cisty offtopic.. ked som si tak pocas prime timu pozeral zaludnenie serverov tak som si vsimol par veci..napriklad to ze servery ktore kedysi byvali full skoro stale su teraz dost casto iba medium.. Sice som pocul ze zvysovali zas server cap..ale aj to celkom pekny ukazovatel populacie. Zas na druhej strane..pred par tyzdnami bolo ovela viac serverou ktore boly low-low... teraz je drviva vacsina serverov medium-medium.. takze otazka znie.. naozaj WAR traca hracov alebo sa len presuvaju na ine servre? Ale ja radsej nebudem hadat.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 17/10/2008 :  17:02:01  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
sledujte nekdo co se stane az vyjde datadisk WoW a co 2 mesice na to ...

docela me to zajima ale nemm cas se tomu venovat

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/10/2008 :  17:46:06  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja se rozhodl si dalsi mesic nezaplatit.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 17/10/2008 :  19:07:21  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
karak azgal order v posledni dobe sleduji staly priliv zajemcu o misto v guilde
+ ted k nam presli 4 lidi od destra (nevim jestli je to od vas khandare)

globalne se neodvazuji hodnotit ;-)

edit: jo a mam zaplaceno do prosince :-) war se blizi nejvic me predstave idealni mmo hry, kterou bych chtel hrat... pokud casem klesne pocet hracu pod unosne mnozstvi tak holt asi se zanrem skoncim ;-)

no mmo

Edited by - celdric on 17/10/2008 19:10:39
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 17/10/2008 :  19:09:13  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Taky nezaplatim. U wotlk skoncit nechci, tak se asi pri dlouhych zimnich vecerech budu ucit spanelsky nebo co :)

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 17/10/2008 :  19:43:12  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
O pocet hracov by som sa nebal. Myslim ze ten free transfer poriesi tieto problemy.. I ked verim tomu ze dost serverov skonci kompletne ako "ghost town" a nebudem sa divit ak ich aj par zatvoria ale aspon ostatne servre budu ako tak zive..

Navyse by som sa nebal ze WAR skonci ako Vanguard alebo AoC.. aby bolo problem zaplnit co len par serverov. Predsa WAR ma velmi silny zaklad a vyzera to tak ze ani tvorcom nie su ukradnute problemy ako "open world RvR" alebo zabugovane PvE... takze verim tomu ze kazdy major patch prilaka naspet dost ludi a aj dost novych.. len November bude pre WAR dost kriticky.. Mnoho ludi pochopilo ze ta hra me este mnoho problemov a ze to stale neni ono..mnohych to mozno nadobro odradilo a mnohi (ako ja) teraz nato cas nebudu mat a navyse vychadza WotLK.. Ale v Decembri..po patchi 1.1 pojde zase WAR-u karta. (moj nazor)
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 17/10/2008 :  23:11:03  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ja mam jasno. Dalsi mesic si rozhodne nezaplatim.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 18/10/2008 :  00:04:40  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Ja dalsi mesic urcite zaplatim. Hraju to jen par hodin tydne a bavim se...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/10/2008 :  00:14:55  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Ja si dalsi mesic zaplatim, ale mrzi me, ze hrani za Destruction je proste daleko zabavnejsi, je videt cemu se Mythic vice venoval. Odliv hracu nevidim vubec, porad je i v t1 zonach dostatek lidi na PQ, samozrejme je to server od serveru.
WOW si mozna nekdy zkusim, kdyz uz mam objednanou CE krabici druheho datace. Hosi se snazi, hotfixy vychazeji celkem pravidelne.
Go to Top of Page

Aceman
Starting Member

33 Posts

Posted - 18/10/2008 :  08:35:53  Show Profile  Send Aceman an ICQ Message Send Aceman a Private Message  Reply with Quote
Rozhodne zustavam, mame ve War skvelou partu a hra nas bavi, jsem prijemne prekvapen jeji kvalitou.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 18/10/2008 :  10:34:29  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já zustanu. WoW datač si koupím.
Go to Top of Page

Werrtigo
Starting Member

24 Posts

Posted - 18/10/2008 :  11:50:36  Show Profile Send Werrtigo a Private Message  Reply with Quote
Proste a jasne zustavam hra me bavi navic je rychla a vyhovuje i nam co uz nemame tolik casu.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 18/10/2008 :  12:30:57  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
Slysel jsem par nazoru lidi u nas na serveru ze se vrati do WoW kvuli spatnym zkusenostem ze scenarii a presrane dmg BW.
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 18/10/2008 :  13:00:38  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Já rozhodně zůstávám, hra mě baví... i když někdy dostaneme nakladačku od Destos. Hra je na začátku, všechno není dokonalé, ale opravy vycházejí a na hře je to znát. Neřekl bych, že je ta hra jednoduchá. Jinak odlivu hráčů jsem si nevšiml, na našem serveru jsou fronty i za order, v gildě (Tears of Asur) je dost lidí a stále přibíráme... řekl bych, že podobný stav je i u inpressed
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 18/10/2008 :  14:34:53  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja zustavam taky :) Sice je hra stale prolezla bugama (odeslal jsem uz more ticketu), z nichz nektery (jako nefungujici morale ability ve scenarich) jsou imo celkem zavazny. Celkove se zda, ze poladili engine (a taky jsem upgradoval na 4GB teda no...), takze mi to jde krasne plynule zhruba tak do tri hodin hrani, kdy pak musim resetovat hru (asi spatna prace s pameti) kvuli poklesu framerate.
Nicmene i v heraldu pisi, ze o tomhle vedi a ze to budou v 1.1 resit stejne jako tech milion nefungujicich abilit u kazde classy, takze zatim jim tak nejak verim. I kdyz cist ty jejich komunisticky ladene zpravy o tom, jak jejich hra splnila vsechny predpoklady a je da best, je nekdy vazne o zivot.

Celkove je ta hra takovej prijemnej relax. Nic narocnyho, ale dost zabavnyho na to, aby udrzela moji pozornost. Pred patchem 1.0.3 bych tohle ale nikdy neprohlasil :)

Ovsem stale zustava ten smutny fakt, ze hra samotna mela podle videi Paula Barnetta vypadat o 100% jinak. Holt to uz jsou ty prolhany marketingovy drzky :)

MMOs failed.

Edited by - Jace on 18/10/2008 14:42:51
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 18/10/2008 :  17:18:30  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
ja dalsi mesiac neplatim, teraz som to napr tyzden nezapol a nejak ma to ani nelaka to hrat... ak sa nejak poriesia nejake veci v hre a ked kupim nove pc, tak sa ktomu mozno vratim, to este ale uvidim
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/10/2008 :  20:15:45  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
zustavam, i diky vyborne komunite hracu na burloku kde podobnou nepamatuju snad od dob uo

lastfm
Go to Top of Page

Leendrix
Starting Member

33 Posts

Posted - 18/10/2008 :  22:18:36  Show Profile Send Leendrix a Private Message  Reply with Quote
ja zustavam a budu platit:) na burloku je to za order docela ok kdyz nepocitam ten naklep co nam dava destro :) + u me v guilde nejaky utlum byl ale vetsina lidi se nikam nechysta :)

EU eng. server Karak Eight Peaks (EN Core) - Dwarf Engineer Leendrix, Empire Warrior Priest Weodo
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 19/10/2008 :  12:15:00  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Rozhodně zůstávám, gilda nám pořád funguje stabilně, a na Azgalu je lidí imho pořád dost. Navíc prosincovej patch vypadá opravdu slibně.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Eskymak
Starting Member

73 Posts

Posted - 19/10/2008 :  12:26:22  Show Profile  Send Eskymak an ICQ Message Send Eskymak a Private Message  Reply with Quote
Rozhodne pokracuji.
Karak-Azgal-order
Tauron/Dedecek
Go to Top of Page

Yenlui
Starting Member

85 Posts

Posted - 19/10/2008 :  12:50:21  Show Profile  Send Yenlui an ICQ Message Send Yenlui a Private Message  Reply with Quote
Taky pokracuji. Myslím že pro lidi kteří mají na hraní míň času je WAR lepší než WOW.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 19/10/2008 :  13:14:24  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Mam CE verziu a nezaplatim si dalsi mesiac, pockam, tak dva, tri mesiace a uvidime, ci sa vratim.

Uz vyse tyzdna som to ani nezapol.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Crushe
Starting Member

12 Posts

Posted - 19/10/2008 :  23:44:19  Show Profile  Visit Crushe's Homepage Send Crushe a Private Message  Reply with Quote
Já zůstávám, situace u nás v guildě je docela parádní a hráčů je celkem dost online. Jestli někdo má zájem hrát za destro a rozpadla se mu guilda rádi Vás přijmeme do naší guildy na serveru Karak-dron. Je to tu docela fajn.

Nick : Crushe / Black Orc / Server : Karak Dron / Destruction / Guild : Spectrum Era
přihlášky do guildy na nicky : "Crushe", "Paf", "Grimrat"

Web guildy : http://war.pvpgn.eu/
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/10/2008 :  00:31:37  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

Mam CE verziu a nezaplatim si dalsi mesiac, pockam, tak dva, tri mesiace a uvidime, ci sa vratim.

Uz vyse tyzdna som to ani nezapol.

Jsem na tom do slova a do pismene stejne.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/10/2008 :  07:07:33  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Wuuduu

Mam CE verziu a nezaplatim si dalsi mesiac, pockam, tak dva, tri mesiace a uvidime, ci sa vratim.

Uz vyse tyzdna som to ani nezapol.

Jsem na tom do slova a do pismene stejne.



Před nedávnem jsem měl zásek, že mě to nějak nebavilo a nějak jsem nemohl přijít na to, kterou hru bych zahrál. Absolvovat znova ten samý kolotoč ve WoW mě zas tak moc neláká, ale až mě WAR nasere tak to bude asi jediné řešení. Není co hrát a ze singlovek jsem už vyrostl.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 20/10/2008 :  09:57:33  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban...Není co hrát a ze singlovek jsem už vyrostl.



Ja sa urcite nevratim do mrtveho EQ2, ale zaplatil som si dalsie dva mesiace EVE...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 20/10/2008 10:06:15
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 20/10/2008 :  10:17:23  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ja se vratim pouze v pripade ze mythic konecne pochopi ze maji domrdanyho clienta a celkove napi.. optimalizovanou hru pro plno pc sestav hracu.

Nejvic funny momentalne je ze mythic tvrdi ze zadny vetsi problemy nemaji a hra je az na pra nedostatku vpohode. Samozrejme ale na drobnostech jako stuttering/hitching pracuji nicmene nezaznamenali ze by to byl nejaky velky problem. Dementi...

Staci 15min na warhammer alliance foru a je mi jasny ze nejsem sam a ze problem neni v mem pc ale nekde u mythicu.

http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=99123 (51 stranek s postama lidi kteri nemuzou hrat hru za kterou si plati.)
http://www.warhammeralliance.com/for...ad.php?t=96158 dalsi
http://www.warhammeralliance.com/for...ad.php?t=81721 a dalsi
http://www.warhammeralliance.com/for...ad.php?t=90109 a jeste dalsi
http://www.warhammeralliance.com/for...ad.php?t=95633 a dalsi
http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=157772 a dalsi aneb proc neupgradnout sve pc pro horsi performance?
A tisice dalsich threadu o tomhle problemu. Jestli hodla mythic mlzit a delat ze zadnej problem u nich neni a psat sracky o tom ze lidi co nesplnuji minimalni pozadavky na hru a stezuji si ze jim hra nejde, tak at jdou do prdele. Problem s timhle kurevstvem maji i lide s high-high end masinama na kterejch rozjedou jakoukoli jinou hru v tech nejvyssich detailech, ale WHO je misty nehratelny i uplne osekany. Tenhle ignorantskej pristup se mi vubec nelibi. Diky bohu jeste nemam lvl40, to uz bych tu hru nejspis davno vyhodil do popelnice po tom co bych zjistil ze endgame tu prakticky taky zadnej neni a navic i itemizace je strasne poor.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/10/2008 :  10:46:04  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
v tomhle souhlasim... i ja mivam s fps problemy... jak kdyby se tam "neco" hromadilo a postupne to uzira fps...
zvlastni je, ze treba u nas v guilde lidi co maji visty tvrdi ze jedou na max detaily za vsech situacich a bez problemu X hodin (a to dokonce i jak jsme dobyvali keep kde nas bylo asi 50)...
fakt divny...

no mmo
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 20/10/2008 :  11:01:16  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No tenhle problem nevim jestli je zrovna ve vistach. Nevim jestli vsichni co psali ty tisice postu meli jen XPecka. Pochybuju. Kazdopadne to dela jen nekterym lidem. Treba ja nemam problem pri RvRku. Pred hradem kdyz na hradbach stoji treba 20 destructu a nas je dole 30+. Vsechno vpoho, 40+ fps na max detaily. Jakmile ale dojdeme do keepu a zautocime na keeplorda tak se mi to zaseka tak ze vidim 1 obrazek za 5 sekund. Neco zacastit je temer nemozny.

Ten samej pripad v dungu v chaos wastes nebo jak. Tam pri fighteni tech "bossu" nemuzu udelat vubec nic. To samy scenarka. Nekdy je to vpoho a v mass bitce nemam jedinej pokles fps a nekdy stojim na miste a nedocastim ani heal, nemuzu ani bezet stojim jak curak v nejakym lagu.

Ja uplne rezignoval a problem se uz nesnazim odstranit, protoze jak vidim se to zatim nikomu z tech tisicu lidi jeste nepovedlo a to uz toho zkusili hodne.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 20/10/2008 :  11:11:14  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
Treba ja nemam problem pri RvRku. Pred hradem kdyz na hradbach stoji treba 20 destructu a nas je dole 30+. Vsechno vpoho, 40+ fps na max detaily. Jakmile ale dojdeme do keepu a zautocime na keeplorda tak se mi to zaseka tak ze vidim 1 obrazek za 5 sekund. Neco zacastit je temer nemozny.



Tohle mne dela v podstate taky - v okamziku kdy se vleze do keepu a zacnou tam na malem prostoru litat mraky efektu tak mne spadne FPS tak na pulku (ale diky HW je to porad v poho hratelny).

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 20/10/2008 :  11:11:39  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

No tenhle problem nevim jestli je zrovna ve vistach. Nevim jestli vsichni co psali ty tisice postu meli jen XPecka. Pochybuju. Kazdopadne to dela jen nekterym lidem. Treba ja nemam problem pri RvRku. Pred hradem kdyz na hradbach stoji treba 20 destructu a nas je dole 30+. Vsechno vpoho, 40+ fps na max detaily. Jakmile ale dojdeme do keepu a zautocime na keeplorda tak se mi to zaseka tak ze vidim 1 obrazek za 5 sekund. Neco zacastit je temer nemozny.

Ten samej pripad v dungu v chaos wastes nebo jak. Tam pri fighteni tech "bossu" nemuzu udelat vubec nic. To samy scenarka. Nekdy je to vpoho a v mass bitce nemam jedinej pokles fps a nekdy stojim na miste a nedocastim ani heal, nemuzu ani bezet stojim jak curak v nejakym lagu.

Ja uplne rezignoval a problem se uz nesnazim odstranit, protoze jak vidim se to zatim nikomu z tech tisicu lidi jeste nepovedlo a to uz toho zkusili hodne.



Ten samý příběh mám. Full nastavení 1900 x 1200, všude plné FPS než začne fight s jakýmkoliv bossem. V tu chvíli z toho mám tahovku, kdy on táhne 3x a já 1x.Bez ohledu na to, jestli tam jsme tři nebo je nás tam 20.

Edited by - Gabriel on 20/10/2008 11:12:52
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 20/10/2008 :  11:19:53  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
ja jedu na vistach hra me tak podstatne min pada...
problem s padem fps mam hlavne kdyz se utocilo na fortres kde sem mel asi 10 fps¨, jinak u keepu celkem pohoda
ale kdyz se utoci na keep lorda taky se me uz taky stalo ze hra se jakoby rekneme z plynule hry uplne zacala trhat dokud boss neumrel, pak to hned preslo.
Ovsem co me daleko vic vadi jsou ty spike lagy nebo co to je ze proste castim a v prubehu 3s kouzla se me to tak 2-3x jakoby skubne a hra se celkove potrhava zase se to deje jen pri boji

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 20/10/2008 11:21:21
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 20/10/2008 :  11:44:56  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
No ja furt premejslim, po tom co na Karak Azgalu (stejne jako khan) lidi zacali na to srat jsem se na to skoro vyprdnul ... a byl 100% odhodlanej to nehrat. Pak ale 5 kamosu smazali destro chary (lvl 35+) a sli hrat za order a tak jsem se pridal.

Ted musim rict mame pravidlene v kolem 25-30 lidi online, v prime timu i vic a levely uz jsou taky docela vysoky, a zacina me to vice mene i bavit zase :)

Kazdopadne jeste uvidim, jeslti platit nebo ne.

P.S. Khane, pod taky :(

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 20/10/2008 :  11:46:21  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
strácate niť

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 20/10/2008 :  12:24:15  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
Ja urcite zaplatim.
Hra mne bavi, na Karak Azgal je lidi dost a Tears of Asur jen zkveta :)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/10/2008 :  12:25:46  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

No ja furt premejslim, po tom co na Karak Azgalu (stejne jako khan) lidi zacali na to srat jsem se na to skoro vyprdnul ... a byl 100% odhodlanej to nehrat. Pak ale 5 kamosu smazali destro chary (lvl 35+) a sli hrat za order a tak jsem se pridal.

Ted musim rict mame pravidlene v kolem 25-30 lidi online, v prime timu i vic a levely uz jsou taky docela vysoky, a zacina me to vice mene i bavit zase :)

Kazdopadne jeste uvidim, jeslti platit nebo ne.

P.S. Khane, pod taky :(



Šli jste k Unimpressed?
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/10/2008 :  13:38:37  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
WAR ma desny memory leaky. Kazdou hodku nebo dve doporucuji rebootnout klienta.

Problem je, ze mythic stale mlzi a dela jako by nic. Takze je sice fajn, ze prodalo 750k+ kusu, ale fajn nebude, az si pouze 20k lidi zaplati dalsi mesice.

Proste uz aby vyslo GW2, tohle me fakt mrda...

MMOs failed.

Edited by - Jace on 20/10/2008 13:46:38
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/10/2008 :  13:49:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Memory leaky žádné nemám, u mě naprosto vše šlape v pohodě
Ale chce to minimálně 4GB RAM, méně nemá smysl.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 20/10/2008 :  13:51:13  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Ja taky nemam, a mam 2Gb ram, hra bezi porad stejne i po 12ti hodinach
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 20/10/2008 :  14:15:26  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Memory leaky žádné nemám, u mě naprosto vše šlape v pohodě
Ale chce to minimálně 4GB RAM, méně nemá smysl.


Uvazuju o dokoupeni dalsich 2GB, ale ne jen lide s 2GB ramky maji tenhle problem. Tim to bohuzel taky neni, kazdopadne dokoupim a budu doufat. Kez by to byl tenhle problem. Dokoupit ramku je to nejmensi.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/10/2008 :  14:58:28  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Mam 4GB RAM (3.5 - win xp) a presto mi to tohle dela. Ten framerate drop neni nijak sileny, ale je to proste trochu znat.

MMOs failed.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/10/2008 :  14:58:33  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
no nejsou to memory leaky v pravem slova smyslu... hre se zabrana pamet nezvetsuje...
spis se to tak nejak "saturuje"... neco to proste s casem zere...

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/10/2008 :  15:01:30  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
To jo, alokovana pamet je porad stejna, ale proste to vypada, jako by se casem vyuzivala cim dal min.

MMOs failed.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 20/10/2008 :  15:21:41  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Tak je nas tu par stastlivcov ktorym to ide normalne i s 2 Gb RAM..ja som tiez natom ako Lobos..ale je urcite neprijemne ked to nejde ako ma.. Co sa tyka toho mlzenia..myslim ze Mythic uz niekolkokrat povedal ze to je priorita cislo 1..
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 20/10/2008 :  16:50:03  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Colldor

No ja furt premejslim, po tom co na Karak Azgalu (stejne jako khan) lidi zacali na to srat jsem se na to skoro vyprdnul ... a byl 100% odhodlanej to nehrat. Pak ale 5 kamosu smazali destro chary (lvl 35+) a sli hrat za order a tak jsem se pridal.

Ted musim rict mame pravidlene v kolem 25-30 lidi online, v prime timu i vic a levely uz jsou taky docela vysoky, a zacina me to vice mene i bavit zase :)

Kazdopadne jeste uvidim, jeslti platit nebo ne.

P.S. Khane, pod taky :(



Šli jste k Unimpressed?



jo

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Bulway
New Member

191 Posts

Posted - 20/10/2008 :  20:16:28  Show Profile  Send Bulway an ICQ Message Send Bulway a Private Message  Reply with Quote
WO jsem si uz nezaplatil. Kupuju Wotlk a budu pokracovat ve WoW.
WO neni spatna hra , ale nemel jsem nutkani logovat a hrat to jen proto , ze je to ted novinka, snad me to zacne bavit vic pozdeji ... ne. Pokud me hra nechytne na zacatku , nevim , proc by me mela chytnout pozdeji.
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 20/10/2008 :  21:33:21  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

No ja furt premejslim, po tom co na Karak Azgalu (stejne jako khan) lidi zacali na to srat jsem se na to skoro vyprdnul ... a byl 100% odhodlanej to nehrat. Pak ale 5 kamosu smazali destro chary (lvl 35+) a sli hrat za order a tak jsem se pridal.

Ted musim rict mame pravidlene v kolem 25-30 lidi online, v prime timu i vic a levely uz jsou taky docela vysoky, a zacina me to vice mene i bavit zase :)

Kazdopadne jeste uvidim, jeslti platit nebo ne.

P.S. Khane, pod taky :(



sice bych rad hral s vama ale order proste hrat nebudu, nelibi se mi tam ani jedinej char, trpaslici sou smesni, pyzmaci zas trapni a lidi taky nic moc :P rozjedu dalsiho maraudera na etharionu tak uvidime jestli to k necemu bude (jestli war prezije dalsi mesic)... 40ku na azgalu dam zatim k ledu a kdyby to tam nekdy ozilo prijdu vam aspon dat obcas naprdel. Kazdopadne se musim hooodne premlouvat abych prekonal odpor k lvlovani dalsiho charu.

so...
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000