Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 General
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 37

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/01/2012 :  08:46:43  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by huhla

nevite jestli nepripravuji dungeon finder nebo neco takoveho? zacina me rozcilovat, ze v podstate jediny zpusob jak se dostat do flashpointu je byt na fleete a spamovat general, vcera jsem se hodinu snazil slozit partu na colicoid war game a nic z toho nebylo :-(


znam jeste jeden zpusob
guilda

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 20/01/2012 :  09:19:29  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

znam jeste jeden zpusob
guilda



Gilda uz je touhle dobou povetsinou na padesatce a alty/rerolly az tak moc lidi nejede. Pokud si chces ten dungeon projit s partou lidi na srovnatelnych levlech, a ne s padesatkovym charem, kteremu tam mobove nic nedelaji, tak moc jina moznost nez pug neni.
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 20/01/2012 :  12:07:29  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
Na druhou stranu, neco pozitivniho http://www.youtube.com/user/swtheoldrepublic#p/u/1/3-TChrg5foo hlavne to UI, KONECNE!

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/01/2012 :  12:18:38  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no a pak kdo je tu hlupak, vy jste si mysleli ze bioware kdyz necha hlavni story dohrat za mene nez mesic a oni maj zatim v kloubouku odstraneni unsubscribe buttonku, ha a co vy na to ?

maj to proste promysleny do posledniho detailu.

lastfm
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 20/01/2012 :  12:32:19  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

no a pak kdo je tu hlupak, vy jste si mysleli ze bioware kdyz necha hlavni story dohrat za mene nez mesic a oni maj zatim v kloubouku odstraneni unsubscribe buttonku, ha a co vy na to ?

maj to proste promysleny do posledniho detailu.

Maj to napsaný v EULA. Tlačítko na ukončení subscribce ti vrátí, pokud doleveluješ vsechny classy na 50 a se všema projdeš všechny instance na normal, hard a nightmare.
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 20/01/2012 :  12:47:50  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Mě to teda v accountu tlačítko Cancel your subscription ukazuje, ale k tomu nemám důvod...
Go to Top of Page

Lucas
New Member

117 Posts

Posted - 20/01/2012 :  12:49:39  Show Profile  Send Lucas an ICQ Message Send Lucas a Private Message  Reply with Quote
Ja tam unsubscripe mam. Ve Fireforxu,ktery bezne pouzivam neni,v IE 9.0 je

jediny co nefunguje a co me stve je ze nejde zmenit subcripce na placeni paypalem


Sludig - Dwarf - Guardian (LOTRO)
Dageorn - Man - captain(LOTRO)
czlucas - WWII online, Czechoslovak PanzerBrigade
Lucas -kdysi davno UO Maniak

Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 20/01/2012 :  12:53:22  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lucas

Ja tam unsubscripe mam. Ve Fireforxu,ktery bezne pouzivam neni,v IE 9.0 je

jediny co nefunguje a co me stve je ze nejde zmenit subcripce na placeni paypalem



ve firefoxu 3.6 ukazuje, novější jsem sem do práce nedával
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/01/2012 :  15:12:04  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nekdě jsem zaslechl, nebo četl na swotor.com foru, že DF nepřidali z důvodu toho, aby si lidé našli více kamarádů a nebylo to tak anonymní jako jiné hry.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/01/2012 :  15:17:54  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Nekdě jsem zaslechl, nebo četl na swotor.com foru, že DF nepřidali z důvodu toho, aby si lidé našli více kamarádů a nebylo to tak anonymní jako jiné hry.



a jak si je mam bez DF najit? to uz jako nikoho nenapadlo?
napred prece musim s nekym jit flashpoint abych se s nim mohl zkamaradit... dobry hrace si clovek "zapise", kdyz je potka a je desnej asocial jako ja.

no mmo
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 20/01/2012 :  15:53:43  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Je to uplne to same, jako nepridavani server for. Ze prej aby byla lepsi komunita. A uz je pridavaj.
Opakuji stejne chyby jako treba Vanguard. A na tyhle napady pali zdroje a na normalni veci nemaji cas.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 20/01/2012 :  15:59:54  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Upřímě, je to offline hra s online hráči. Instancovane lokace, pořád něco loaduješ, jezdís po planetách úzkými koridory které končí skálou nebo kopcem. Vylevelovat postavu trva 10 dní normálnímu hráči, na 50 levelu je pár daily q a PvP, pokud tedy člověk nechce nonstop raidovat přesně dle wow systemu. Craft je naprosto katastroficky, itemizace = vše BOP, o PvP random dropech z baglů ani nemluvím. World PvP neexistuje, 3 battlezony o rozmerech 20x20 metrů s random systémem, kdy si ani clověk nemůze vybrat co joine. UI katastrofa, lagy, bugy. Přiběh je fajn pri levelování, možná u prvního či druhého projití instance. Poté je to pouze otravné loadování a quick click. Když jde člověk po 100té stejnou instanci pvp a pokaždé mu tam naskoči stejné video, případně mu to představuje arenu průletem na speederbiku, má chuť prohodit monitor oknem. Kdyby místo těch 100 mil vražených do dabingu vrazili 50 do hratelnosti a UI, byla by ta hra o 100% lepší. Zůstávám, protože neni nic jiného.

Edit: Tak jsem to po dnesnim 1.1 fail patchi cancelnul. Minimálně jako spotrebitelský signál



Připojuji se k souhlasu. Já to vydržel do cca. 25 levelu. Potom jsem se zeptal sám sebe. "Proč někdu odělal WoWko v hávu hvězdnejch válek ?!" Revoluci udělá ta firma, která udělá tzv. "SANDBOX" = výraz pro pískoviště. Tzn. volný otevřený svět bez zón, kde budu moc jít kam chci a dělat si co chci a hra mě jak tupce nepovede co přesně mám kde dělat a kde kliknout ... viz. quest giveri z vykricnikama/otaznikama apod. Je to marketingově k dokonalosti dotaženej hnus velebnosti.

Edited by - ehivar on 20/01/2012 16:15:07
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 20/01/2012 :  16:24:21  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar
Připojuji se k souhlasu. Já to vydržel do cca. 25 levelu. Potom jsem se zeptal sám sebe. "Proč někdu odělal WoWko v hávu hvězdnejch válek ?!" Revoluci udělá ta firma, která udělá tzv. "SANDBOX" = výraz pro pískoviště. Tzn. volný otevřený svět bez zón, kde budu moc jít kam chci a dělat si co chci a hra mě jak tupce nepovede co přesně mám kde dělat a kde kliknout ... viz. quest giveri z vykricnikama/otaznikama apod. Je to marketingově k dokonalosti dotaženej hnus velebnosti.


Kouakm ze si z cloveka co pred rokem objevoval wow pomerne rychle presel na experta oslavujici sandbox. Ktery tu v prave podobe nejak dlouhodobe hraje par jednotlivcu (jsem zvedav esli se tu zacneme ve velkym bavit co sandbox je a co uz ne:)). Tak si kazdopadne jdi nejaky sandbox zkusit:)
Nevim proc pokud hledas sandbox, zkousis swtor.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/01/2012 :  16:39:31  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Upřímně já na sandbox hry nemám náturu. Naopak "clony" WoW vyhledávám. Když zalamím tak max platím za opravy a není to tak stresující jako sandbox hry. Pro mě je i stresující, když bych dostal postavu a mohl dělat co chci. Mantinely mě naopak uklidnují a cítím se více v pohodě. :o)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/01/2012 :  16:49:17  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Upřímně já na sandbox hry nemám náturu. Naopak "clony" WoW vyhledávám. Když zalamím tak max platím za opravy a není to tak stresující jako sandbox hry. Pro mě je i stresující, když bych dostal postavu a mohl dělat co chci. Mantinely mě naopak uklidnují a cítím se více v pohodě. :o)



kupodivu s tebou sdilim myslenky...

no mmo
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 20/01/2012 :  17:42:17  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
proc se to vlastne jmenuje sandbox, z ceho ten nazev vubec vzniknul ?
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 20/01/2012 :  18:13:37  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

proc se to vlastne jmenuje sandbox, z ceho ten nazev vubec vzniknul ?



z pískoviště

dostaneš prostor (svět) na hraní a můžeš si tam dělat co chceš (v rámci herního enginu)
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 20/01/2012 :  19:30:37  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by ehivar
Připojuji se k souhlasu. Já to vydržel do cca. 25 levelu. Potom jsem se zeptal sám sebe. "Proč někdu odělal WoWko v hávu hvězdnejch válek ?!" Revoluci udělá ta firma, která udělá tzv. "SANDBOX" = výraz pro pískoviště. Tzn. volný otevřený svět bez zón, kde budu moc jít kam chci a dělat si co chci a hra mě jak tupce nepovede co přesně mám kde dělat a kde kliknout ... viz. quest giveri z vykricnikama/otaznikama apod. Je to marketingově k dokonalosti dotaženej hnus velebnosti.


Kouakm ze si z cloveka co pred rokem objevoval wow pomerne rychle presel na experta oslavujici sandbox. Ktery tu v prave podobe nejak dlouhodobe hraje par jednotlivcu (jsem zvedav esli se tu zacneme ve velkym bavit co sandbox je a co uz ne:)). Tak si kazdopadne jdi nejaky sandbox zkusit:)
Nevim proc pokud hledas sandbox, zkousis swtor.



Nehral jsem SWTOR betu, tak jsem se sel podivat o cem to je. Zjistil jsem to a odesel. Velkou hlavu si z toho nedelam. A proc se chci opet vratit ke hre typu sandbox ? Protoze jsem pred mnoha a mnoha lety travil hodne casu v Asherons Call. Tam jsem i po x letech byl schopnej vyrazit ve svete na stara znama mista a bylo to super. V zonach, ktere jsou napr. ve WoW apod. takhle uz nikam ani nepachnu, protoze to proste nelaka. Veskere zony mam vetsinou spojene se "zab 10 tohoto" a "posbirej 15 tamtoho" - pruda. Jedina vec ve WoW co me jeste trochu bavi jsou raidy .. to je vse.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 20/01/2012 :  19:38:41  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

z pískoviště

dostaneš prostor (svět) na hraní a můžeš si tam dělat co chceš (v rámci herního enginu)


Přesně tak. Také si třeba musíš najít sám co k čemu slouží. Co se z čeho vyrábí apod. Dobrej byl začátek Asherons Call. Tam sice byla magie, ale lidi museli sami zjistit jaké komponenty a jaká jejich kombinace dělá to jaké kouzlo atd. Navíc to měla každá postava unikátní. Jakmile si spell objevil, tak už si ho měl ve spell booku a šel normálně používat. Nic tě tam nevodile za ručičku jako v hodně dnešních mmorpg.

Edited by - ehivar on 20/01/2012 19:39:56
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 20/01/2012 :  22:49:51  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Arach

proc se to vlastne jmenuje sandbox, z ceho ten nazev vubec vzniknul ?



z pískoviště

dostaneš prostor (svět) na hraní a můžeš si tam dělat co chceš (v rámci herního enginu)


Od dob 3d nejde skoro nic vse mas predem urceny co kam postavit atd by asi jinak ten sasek co to programuje nedozil vydani hry.
Go to Top of Page

Clavius
Starting Member

46 Posts

Posted - 21/01/2012 :  03:58:47  Show Profile  Send Clavius an ICQ Message Send Clavius a Private Message  Reply with Quote
Sice je to z public test serveru, ale operative nerf se zrejme konat bude http://imageshack.us/f/72/patch111.png/
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 21/01/2012 :  08:23:26  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Next generation PvP experience http://youtu.be/r2FSldYXLug



Ten bordel co tam je vidět neni ten největší problém, problém je v tom že se v tom bordelu údajně nechalo nahnat za hodinu tolik Valoru jako za předchozích 14 dní. Bioware na to přišel až druhej den a tak to opravili, ale nabugovanej valor neodebrali. Kluci to poměrně dlouze rozebíraj na gamebreaker podcastu.

http://massively.joystiq.com/2012/01/20/this-week-in-mmo-hey-guys-have-you-heard-about-ilum-edition/

Myslim že Bioware by měli zůstat u singlovek. Ono se jim to MMO vyplatí, už teď jsem někde četl že mají zisk 500m vůči 300m co do toho vrazili, ale co se mě týče tak je to maximálně velkej důkaz o tom, že velkej rozpočet nezaručuje velkou MMO.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/01/2012 :  10:16:04  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by brutus

Next generation PvP experience http://youtu.be/r2FSldYXLug



Ten bordel co tam je vidět neni ten největší problém, problém je v tom že se v tom bordelu údajně nechalo nahnat za hodinu tolik Valoru jako za předchozích 14 dní. Bioware na to přišel až druhej den a tak to opravili, ale nabugovanej valor neodebrali. Kluci to poměrně dlouze rozebíraj na gamebreaker podcastu.

http://massively.joystiq.com/2012/01/20/this-week-in-mmo-hey-guys-have-you-heard-about-ilum-edition/

Myslim že Bioware by měli zůstat u singlovek. Ono se jim to MMO vyplatí, už teď jsem někde četl že mají zisk 500m vůči 300m co do toho vrazili, ale co se mě týče tak je to maximálně velkej důkaz o tom, že velkej rozpočet nezaručuje velkou MMO.



to bych tech 500M fakt chtel videt pri cene krabice 60$...

no mmo
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/01/2012 :  10:28:58  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
to bych tech 500M fakt chtel videt pri cene krabice 60$...



samo ze je to nesmysl - podle toho co psali tak prodali 2M "krabic" znacna cast z toho byla za ty prachy co jsem to kupoval treba ja (800 za deluxe) cast sezere distribuce tak at nezeru - rekneme ze maji v prumeru tech 40$ z krabice - 40 x 2M = 80M$ zaokrohleme to na 100M a stejne maji zatim zaplacenou jen 1/3 nakladu - coz je urcite krasny vysledek - ale stale je ceka hoooodne dlouha cesta k zisku a hlavne k dlouhodobe vydelecnosti.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 22/01/2012 :  02:59:12  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Dnes jsem našel tenhle topic: http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=180832

Jde o to, že když vám běží na pozadí při hraní SW program FRAPS má to za následek to, že hra jede plynuleji. Usmál jsem se, ale zkusil jsem to a pro mě to teda FUNGUJE !

Nechápu jak je to možné, ale prostě to tak je.

DOPORUČUJI VŠEM SI TO TESTNOUT.

PC: Dual-core E8400, ATI5850, SSD (zde je i hra), 8GB RAM.
SW: vše HIGH, shadow OFF, aa OFF, 1920*1080.
PVP: 27-40FPS

- nejsem si zcela jist kolik FPS jsem měl předtím. Možná bych i řekl, že FRAPS FPS nezvedne, spíš ta hra jede prostě plynujeli.

Edited by - Luka on 22/01/2012 03:03:37
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 22/01/2012 :  23:19:11  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Já si všimnul, že když mi žena donese k počítači kafe, tak se to pak taky na hodinku zrychlí. Doporučuji všem .
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/01/2012 :  03:20:59  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Kdyz jsem mel jeste account, tak jsem taky prochazel fora, i kdyz u me to byly spis fps spiky. A co jsem se tam docetl, to zustaval rozum stat.
Nejlip to tam shrnul nejakej typek: "Aby vam SWTOR slo plynule, musite obetovat jehne, potrisnit jeho krvi monitor a natocit klavesnici smerem na jih."
Moc jsem tu logiku za tou koupi enginu z doby kamenne bez radny dokumentace a nedokoncenych useku kodu, kterej nasledne x let dokoncovali, nepobral.

MMOs failed.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 23/01/2012 :  07:04:42  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Já si všimnul, že když mi žena donese k počítači kafe, tak se to pak taky na hodinku zrychlí. Doporučuji všem .



ja si vsiml, ze kdyz hraju sam a nikdo jinej neni online tak to taky jede dobre, ale tezko rict jestli to byl zamer...

no kdyz jsem to tu psal behem stress testu (nebo to bylo na BW) tak se vsichni mohli vzteky postavit na hlavu a voila... kdo mel pravdu?

zajimavy, ze se zase resi ty samy veci jako ve who... BW se inspirovali u spatnych devu...

no mmo
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/01/2012 :  07:40:48  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
nemam s fps zadnej problem, zadny dropy lagy nic, jede to plynule na 40+ fps a to tch 40 mam pri tech vravach na illumu co tam nekdy jsou

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 23/01/2012 :  08:27:20  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Mám podobné problémy jako píše Jace: na ukazateli 75fps, ale "zacukává" to..

Nejde nějak omezit maximální fps? Tak dobré oči, abych rozeznal 75 fps už nemám, ale kartu to docela zahřívá..

Myslím, že 25 fps by mi docela stačilo, ale bez cukání...
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 23/01/2012 :  08:49:21  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

nemam s fps zadnej problem, zadny dropy lagy nic, jede to plynule na 40+ fps a to tch 40 mam pri tech vravach na illumu co tam nekdy jsou



Pertho ty pracuješ pro Bioware? Prakticky všichni to kritizují jenom ty to chválíš :).

-
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/01/2012 :  08:52:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

quote:
Originally posted by Pertha

nemam s fps zadnej problem, zadny dropy lagy nic, jede to plynule na 40+ fps a to tch 40 mam pri tech vravach na illumu co tam nekdy jsou



Pertho ty pracuješ pro Bioware? Prakticky všichni to kritizují jenom ty to chválíš :).


ne, je spousta veci, ktery mi vadi :)
1. UI at uz je to absence ToT nebo nemoznost s nim jakkoliv manipulovat otevirani oken na statickych mistech atd
2. UI a automaticky deleni lootu v normal modech raidu, to nekdo vymyslel hlavou kdyz vemu priklad parta1 co chodi i hard mody atd se rozhodne pomoct parte2 co prave dolevelila a na to je nejlepsi teoreticky normal mod, no tak je tam vezme a ono to loot naprosto nesmyslne prideluje treba v trech bossech po sobe tem lidem co maj gar z hard modu ....
3. Bugy v mechanikach fightu v endgame

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 23/01/2012 :  10:15:05  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

quote:
Originally posted by Pertha

nemam s fps zadnej problem, zadny dropy lagy nic, jede to plynule na 40+ fps a to tch 40 mam pri tech vravach na illumu co tam nekdy jsou



Pertho ty pracuješ pro Bioware? Prakticky všichni to kritizují jenom ty to chválíš :).



to je takovej ten stav, kdy tě ta hra baví a nevidíš nic napravo nalevo, podobně to mám s Darkfallem, taky bych ho bránil do roztrání těla, ale jsem si vědom, že je to prakticky horší než obhajovat nacisty

mimochodem

Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 23/01/2012 :  11:10:26  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
lol ten for je luxusni!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 23/01/2012 :  11:19:17  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Ano, také jsem tam neměl tlačítko. proto tak rád používám PayPal, kde jsem to zrušil přímo v PayPal účtu.



A ja si rikal proc uz se tu Khostri neukazal.... :D


Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 23/01/2012 11:20:43
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 23/01/2012 :  11:30:52  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

quote:
Originally posted by Pertha

nemam s fps zadnej problem, zadny dropy lagy nic, jede to plynule na 40+ fps a to tch 40 mam pri tech vravach na illumu co tam nekdy jsou



Pertho ty pracuješ pro Bioware? Prakticky všichni to kritizují jenom ty to chválíš :).

Perthák potřebuje u tý hry udržet ještě alespoň 3 lidi, aby mohl chodit hard mody. Proto to tak chválí . Ale nevím, ještě jeden, dva patche ve stylu 1.1 a bude muset chodit hardmody s companionem
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 23/01/2012 :  11:32:19  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Dobrý :)

PayPal to stále jako způsob platby nenabízí a také mi to stále píše, že zvolená doba předplatného 1 měsíc není kompatibilní z mojí kreditní kartou...

Nakonec jsem to včera zaplatil kuponem, jelikož jsem chtěl alespoň dohrát ten příběh.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/01/2012 :  11:36:48  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by sleglik

quote:
Originally posted by Pertha

nemam s fps zadnej problem, zadny dropy lagy nic, jede to plynule na 40+ fps a to tch 40 mam pri tech vravach na illumu co tam nekdy jsou



Pertho ty pracuješ pro Bioware? Prakticky všichni to kritizují jenom ty to chválíš :).

Perthák potřebuje u tý hry udržet ještě alespoň 3 lidi, aby mohl chodit hard mody. Proto to tak chválí . Ale nevím, ještě jeden, dva patche ve stylu 1.1 a bude muset chodit hardmody s companionem


:) jojo a taky hlavne hraju tanka, ten je v pvp obzvlaste mass pvp nanic takze to hraju jen vyjimecne a drtiva vetsina popisovanych problemu souvisi s pvp a teba kdybych ho hral celej vecer a ne max 20 minut kdyz se nudim pri cekani na lidi do instance nebo raidu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/01/2012 :  11:58:53  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jaký je BH tank? Já ho zatím jedu jako pyro a přemýšlím, kdybych někdy chtěl hrát mass pvp, že asík vyjde lépe Socka. Zkoušel jsi někdy pvp build?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/01/2012 :  12:02:13  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Jaký je BH tank? Já ho zatím jedu jako pyro a přemýšlím, kdybych někdy chtěl hrát mass pvp, že asík vyjde lépe Socka. Zkoušel jsi někdy pvp build?



hral jsem ho i v pvp jako tanka, jako dpsko stoji za starou backoru, v tom pvp to jeste jde, protoze burst dmg nejakou da, ale do instance jsem to zkousel ale proste to nefunguje kvuli heatu

jako tank ? momentalne ma mnohem vetsi mitigace nez juggernaut uz v zakladu diky cislickum u abilit jako s tankem s nim nemam zadnej problem funguje jak ma, a to i pripadne v pvp, ale v pvp to nejde hrat pokud nemas "premade" healera k sobe , protoze jinak dopadnes tak, ze das guarda healerovi tauntujes a kontrolujes dpska na nem, ale on ti heal neda

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 23/01/2012 :  12:55:20  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
momentalne ma mnohem vetsi mitigace nez juggernaut uz v zakladu diky cislickum u abilit



To se mi moc nezda, celkem dukladne jsem to porovnaval a vychazelo mi to dost podobne - jug ma vyssi avoidance, powertech ma trochu vyssi armor a shield chance. Imho je na tom celkove lip jug, protoze ma lepsi cooldowny.

Nicmene powertech je urcite viable as tank, o tom zadna.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 23/01/2012 :  12:56:37  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

pokud nemas "premade" healera k sobe , protoze jinak dopadnes tak, ze das guarda healerovi tauntujes a kontrolujes dpska na nem, ale on ti heal neda



Pocitam, ze hlavni problem bude v pugu najit healera :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/01/2012 :  12:57:31  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Pertha
momentalne ma mnohem vetsi mitigace nez juggernaut uz v zakladu diky cislickum u abilit



To se mi moc nezda, celkem dukladne jsem to porovnaval a vychazelo mi to dost podobne - jug ma vyssi avoidance, powertech ma trochu vyssi armor a shield chance. Imho je na tom celkove lip jug, protoze ma lepsi cooldowny.

Nicmene powertech je urcite viable as tank, o tom zadna.


prave ze ne
je to napr debuf 5 procent powertech vs debuf 2 procenta jugg
20 procent accuracy na 20 vterin vs 10 na 10 vterin atd , nekde jsem to srovnani driv nasel (pro me osobne to bylo jedno ja to chtel predevsim kvuli mobilite a ranged moznostem)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/01/2012 :  13:11:56  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
to srovnani:
quote:

Powertech/Vanguards have much more core defensive talents that definitely have synergy where as a Juggernaut I feel like my Immortal tree has very little synergy. Aside from a +4% to shield chance, I feel like there is very little cohesiveness with the tree.

Let's compare what I consider the optimal "Tank" build for Powetech versus Juggernaut.

Powertech: http://www.torhead.com/skill-calc#30...RrogzZMcbZ0c.1
ONLY Defensive Bonuses with Powertech build listed below:

Temporary Buffs/Debuffs(On enemy)
Combust-Lowers enemy damage by 4% when affected by Flame Sweep/Flame Burst
Oil Slick-Lowers enemy accuracy by 20% in an area for 18 seconds.

Permanent Buffs/Debuffs (On enemy)
Rebraced Armor -Armor rating increased by 16%
Shield Vents-Shield chance increased by 2% (Also has a chance to vent heat!)
Ablative Upgrades-Increases Absorption Rating by 6%. (Also reduces cooldown of Self Heal!)
Ion Screen-2% Damage Reduction
Empowered Tech-10% Increased Shield Chance.
Power Armor-Reduces all damage taken by 2%.
Integrated Cardio Package-Increased endurance by 3%.

Total Permanent Defensive Bonuses:
Armor=116%
Shield Chance=X(Base Value of your shield chance)+12%
Shield Absorption=X(Base Value of your shield absorb)+6%
Damage Reduction=X(Base Value of your DR)+4%
Defense Chance=X(Base Value)
Endurance=103%

Juggernaut: http://www.torhead.com/skill-calc#101fMGbu0rkuRZhZGb.1

Temporary Buffs/Debuffs(On enemy)
Quake-Smash lowers affected targets accuracy by 5% for 18 Seconds.
Blade Barricade-Defense chance increased by 6% when using retaliation.
Sonic Barrier-Moderate damage shield that lasts 10 seconds or until broken. Can be used every 12 seconds.
Dark Blood-Increases duration of Endure Pain by 5 seconds (Total of 15 seconds with 30% temporary health)
Invincible-40% Damage reduction for 10 seconds every 3 minutes.
Payback-Heals 10% hp every 1:30 (includes Unleashe talented cooldown reduction)

Permanent Buffs/Debuffs (On enemy)
Guard Stance-Defense chance increased by 6%
Shield Specialization-Shield chance increased by 4%
Dark Blood-Internal/Elemental damaged reduction by 4%

Total Permanent Defensive Bonuses:
Armor=100%
Shield Chance=X(Base Value)+4%
Shield Absorption=X(Base Value)
Damage Reduction=X(Base Value)
---Damage Reduction versus Internal/Elemental=X(Base Value)+4%
Defense Chance=X(Base Value)+6%
Endurance=100%



As a comparison let's look at a few of the differences.
*Oil Slick versus Smash: Holy crap! 20% versus 5% reduced accuracy for 18 seconds. Wow what disparity!

*Self heals: Fully talented "Unleash" versus fully talented "Kolto Overload"
10% Heal every 1:30 versus 15% heal every 2:00 minutes. Comparatively over a timeframe of 6 minutes the Juggernaut would heal for a total of 40% while the Powertech could heal for a total of 45%. The main difference here? Unleash REQUIRES you to be under the effects of some crowd control in order to use, while Kolto Overload doesn't have any such requirement. Meaning...if you aren't being CC'd (Slowed, stunned, knockdown, etc) you can't use it.

*Damage Reduction. Powertechs get 4% damage reduction to EVERYTHING. Juggs get 4% damage reduction versus internal/elemental only. Another big disparity when you consider it.

What does this all mean though? It means that Powertechs rely upon increased shield chance as their main form of mitigation. They shield more often, and for more damage. They have more permanent bonuses, they have more mitigation bonuses. This means their damage will be "less spikey" making them easier to heal. Damage on them is more consistent.

A Juggernaut's damage will be spikey, most of their bonuses are temproary or cooldown related. They have to pay closer attention to their health bars, and if they take a spike of damage use a cooldown to survive until the healer can heal them. They have less permanent bonuses, and overall their bonuses rely upon defense chance mainly. Meaning either the enemy will hit them or not. The only saving grace that Juggernauts get is Sonic Barrier, which I can tell you from experience in Hard-Mode heroics will not last for more then 1 attack.

There is a HUGE disparity between Juggernaut's and Powertechs in their ability to tank damage effectively.

This comparison above doesn't even begin to go into the offensive bonuses for each. Powertechs have an easier time grabbing AoE aggro, while Juggernaut's have difficulty with it. Offensively, the only gain that Juggernauts get is they get a quite a few Crowd Control abilities, but this matters little on bosses.

Edit: I'm not trying to make the classes the same. I like asymmetrical classes with different bonuses. And I'm not saying to nerf Powertechs. They have an obvious synergy with all of their talents that works well. Their entire core of their design revolves around shielding for the most part. But I would like to see Juggernaut talents brought in line with this as well.

***Addendum***
Edit: Did Math for oil slick versus smash comparison on Page 3. Added to first post.

Let's assume that a single fight with an enemy takes 60 seconds.
Also, lets' assume that the enemies attack speed is 2, so in that 60 seconds they'll get 30 hits.

With Smash, their accuracy is reduced to 95% the entire fight so they'll hit 28.5 out of a total possible 30 hits.


With Oil Slick, their accuracy is reduced to 80% for 18 seconds. In a 18 second timespan, 9 hits occur. This totals on average of 7.2 hits.
The rest of the 42 seconds, we'll assume 100% accuracy. That's 21 hits.
In total Powertech gets 28.2 hits.

Juggernaut w/Smash=28.5 attacks hit by enemy.
Powertech w/Oil Slick=28.2 attacks hit by enemy.

In such a small sampling of hits the numbers are close together and as such don't show a huge disparity. However, Oil slick is better tuned for short term fights. As the shorter a fight is, the better returns Oil slick will see. The longer a fight is, Smash might edge out above Oil Slick, but just barely.


Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Xichtor
Starting Member

28 Posts

Posted - 23/01/2012 :  13:13:34  Show Profile  Send Xichtor an ICQ Message Send Xichtor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Mám podobné problémy jako píše Jace: na ukazateli 75fps, ale "zacukává" to..

Nejde nějak omezit maximální fps? Tak dobré oči, abych rozeznal 75 fps už nemám, ale kartu to docela zahřívá..

Myslím, že 25 fps by mi docela stačilo, ale bez cukání...



Já "cukání" vyřešil zapnutím Vsync v menu. Problém je, že to maj zjevně nějak bugnutý, ptž ikdyž se Vsync tváří zapnutej, tak se to furt potrhává a je třeba ho znova vypnout potvrdit a zase zapnout a potvrdit nebo dokonce přepnout mezi fullscreen a fullscreen windowed + vypnout/zapnout Vsync. Je to trochu magie (aspoň u mě:), ale prostě když jsem ve fullscreen windowed a mám max 60fps (fps cap s Vsync), tak poznám, že je opravdu Vsync zapnutej a trhaní je rázem pryč. Samozřejmě se bavim o trhaní obrazu ("tearing"), kterej v SWToR vypadá tak nějak jinak než u jinejch her, kde jsem to poznal opravdu jasně např. při pohybu kolem rovný zdi. Každopádně Vsync nejen omezuje fps na max 60, ale celkově je snižuje, takže na pomalejších strojích se s Vsync můžete zas dostat pod hratelných 25fps, takže je pak lepší přetrpět trochu trhání obrazu za cenu plynulosti hry. Pokud ale mluvíte o trhání v zalidněnejch lokacích apod., tak to je spíš otázka loadingu postav atd. a s tím se moc nenadělá.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/01/2012 :  14:25:01  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vsak ja mel v open world s vypnutyma stinama na high 70-130 fps (na gtx460 a e6850@3.4). Bezim dal zautocit na skupinku 3 statickych mobu, ktery postavaj a blbe cumej, a najednou fps drop na 10 (milisekundovej, ale to proste clovek zaregistruje). Pridejte k tomu ability lag a gcd jak pro mentalne postizeny a neni co resit. Warzony prakticky nehratelny... resp pro me je vsechno pod 30fps nehratelny (to vydrzim jen na konzolich).
Paypalem platit slo, vim, ze jsem ho tam zadaval, ale netusim, jestli ho treba nesestrelili.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 23/01/2012 14:25:16
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 23/01/2012 :  15:51:24  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Dobrý :)

PayPal to stále jako způsob platby nenabízí a také mi to stále píše, že zvolená doba předplatného 1 měsíc není kompatibilní z mojí kreditní kartou...

Nakonec jsem to včera zaplatil kuponem, jelikož jsem chtěl alespoň dohrát ten příběh.

Ja to ma pres paypal zaplaceny, vcera mi strhli prvni platbu.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/01/2012 :  15:57:12  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Za Juga jsem chtěl hrát, ale když jsem viděl kolik to hraje lidí tak mě to odradilo.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 23/01/2012 :  21:08:02  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
PayPal se dal původně zadat. Ale teď, když chceš dát subscription, tak ho to nenabízí.
Takže když jsem chtěl změnit délku periody, měl jsem smůlu

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 24/01/2012 :  07:03:57  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

PayPal se dal původně zadat. Ale teď, když chceš dát subscription, tak ho to nenabízí.
Takže když jsem chtěl změnit délku periody, měl jsem smůlu



Tak je to přesně jak píšeš a tohle se stalo i mě.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page
Page: of 37 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,59 seconds. on eygor Snitz Forums 2000