Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Patche - Update notes a vše kolem
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:03:15  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ne, bohuzel je to i v (dobre ne v PvE - nejakej rozdil?) PvM ! Ted se s*ru s mobem stejne jako kdyz jsem mel 2H... Ooooh Christ ! Ale ne musim se uklidnit, hra nebezi ani 2 mesice tak je zbytecny rerollovat, ale jak jsem psal jinde, citim se stejne jako kdybych hral warra ve WoW, jen mam stealth a "jen" vydrzim o neco min.

Edit: tak ted jsem z toho zmatenej, testovano 2x na mobech lvlu 51 a 52, oba nemeli upper shield block a jednou ho dam instantne bez self buffu (na co jsem byl navyklej a nechci si odvyknout ) a podruhy jsem mu nevzal ani 50% .

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 26/06/2008 15:06:07
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:12:32  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Pozor regular mobove byli buffnuti na HP i dmg.

Edit:

Combat log from fully buffed PoM:

Your Cyclone of Steel X slashes Angst for 97.
Your Cyclone of Steel X slashes Angst for 103.
Your Cyclone of Steel X slashes Angst for 110.
Your Cyclone of Steel X slashes Angst for 116.
Your Cyclone of Steel X slashes Angst for 123.
Your Cyclone of Steel X slashes Angst for 133.
Your Cyclone of Steel X slashes Angst for 137.
Your Cyclone of Steel X slashes Angst for 141.
Your Cyclone of Steel X slashes Angst for 144.
Your Cyclone of Steel X slashes Angst for 187.


This is horrible. Have you tested COS with Haste and Predatory instinct abilities active?

Your Cyclone of Steel X critically slashes Angst for 289.
Your Cyclone of Steel X critically slashes Angst for 308.
Your Cyclone of Steel X critically slashes Angst for 328.
Your Cyclone of Steel X critically slashes Angst for 347.
Your Cyclone of Steel X critically slashes Angst for 366.
Your Cyclone of Steel X critically slashes Angst for 397.
Your Cyclone of Steel X critically slashes Angst for 409.
Your Cyclone of Steel X critically slashes Angst for 420.
Your Cyclone of Steel X critically slashes Angst for 432.
Your Cyclone of Steel X critically slashes Angst for 559.

That is with:

Too many to Count x 2
Predatory Instincts
Haste
Armageddon Falls
Impale

On a fully buffed PoM.
With a crit.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 26/06/2008 15:14:46
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:14:17  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
To znamená, že moby co potkávám při levelování budu ted dávat hůře?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:15:06  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

To znamená, že moby co potkávám při levelování budu ted dávat hůře?

Ano, ma to byt pry vice challenging.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:16:19  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Takže nejdříve nerfli co se dalo a ted navíc ještě ztížili moby? Super. co bude příště? Sníží nám HP aby to bylo více challange?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:17:55  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
at proboha zrusej to ze kdokoliv da vic jak 3 moby svyho levelu zaraz a bude to parada

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:21:14  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak týden vydrž Pertho, týden vydrž.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:22:27  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Takže nejdříve nerfli co se dalo a ted navíc ještě ztížili moby? Super. co bude příště? Sníží nám HP aby to bylo více challange?

Nevim, ale ja nejsem developer, tedy jsem, ale ne ve FC. Kazdopadne to nemusi byt tak zly. Problem je v tom, ze si lidi zvykli na jednoduche levelovani. Farmeni 3-x mobu naraz a pripadalo jim to OK. Jenze to OK neni. Myslim, ze jedine Assassin je v tomto "balanced". Obvykle zabijes 2 maximalne 3 moby naraz a to je jeste vetsinou tak tak a zalezi na mnoha okolnostech.

Osobne to povazuju za broken design. Vsechno je az prilis jednoduche.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:22:41  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ta dmg je dost zla, Cyclone of Razor byl 28%, ted je to 10%. Haste a Predatory Instincts na CD a desna bida.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:42:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Azkaban

Takže nejdříve nerfli co se dalo a ted navíc ještě ztížili moby? Super. co bude příště? Sníží nám HP aby to bylo více challange?

Nevim, ale ja nejsem developer, tedy jsem, ale ne ve FC. Kazdopadne to nemusi byt tak zly. Problem je v tom, ze si lidi zvykli na jednoduche levelovani. Farmeni 3-x mobu naraz a pripadalo jim to OK. Jenze to OK neni. Myslim, ze jedine Assassin je v tomto "balanced". Obvykle zabijes 2 maximalne 3 moby naraz a to je jeste vetsinou tak tak a zalezi na mnoha okolnostech.

Osobne to povazuju za broken design. Vsechno je az prilis jednoduche.



Není nic špatného na diablo stylu. Spíš naopak.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:50:07  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Gabe: Ja nemam rad Diablo styl. ;-) Sice je hezke jak to kosis po "stovkach", ale myslim, ze tohle by melo byt spise pro single a ne MMO. Ac chapu, ze by se to dalo udelat i jinak...10 mobu naraz by ti davalo expy co ted 2 a 20 co ted 5 ;-). Kdyz si vzpomenu na lineage 2 a obtiznost mobu...rozhodne jsem nezabijel po dvou ci trech. Kazdopadne v SWG to bylo take masove a fungovalo to. Jenze s tim se jaksi musi pocitat na zacatku. AoC to imo skodi. Leveling je too fast.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:51:09  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Shemiramoth
Osobne to povazuju za broken design. Vsechno je az prilis jednoduche.



Není nic špatného na diablo stylu. Spíš naopak.



Obe varianty jsou OK
Jak varianta FFXI (full grupa zabiji 30sec-1min moba aby byla slusna XP, 1 add jde s CC charem zvladnout 2 addy = wipe)
Tak varianta Diablo (vali se vlny mobu a ty je vytloukas).

Ale je teda vhodne aby se devove rozhodli jak si to predstavujou (idealne v alfa fazi, slabsi tymy v closed bete, debilove v open bete a FU'n'come po mesici ostreho provozu).

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:52:49  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
To urcite skodi, 1-80 3,5 - 4 days pro zkusenyho hrace a uz ted se najdou taci, co maj maina a 1x alta 80 a treba k tomu 50tku dalsiho alta, ne-li 80tku a to jeste nez vysel nejakej poradnej content ?!

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:52:55  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Ale je teda vhodne aby se devove rozhodli jak si to predstavujou



ono nejde o rozhodnuti :) spis by melo jit o narovnani aby to vsechny classy mely stejny :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Havran
New Member

304 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:56:58  Show Profile  Send Havran an ICQ Message Send Havran a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
... Farmeni 3-x mobu naraz a pripadalo jim to OK. Jenze to OK neni.


A proto maji skoro vsechny classy AE dmg a vsichni mobove jdou krasne pullovat po jednom...
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/06/2008 :  15:59:36  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Havran

quote:
Originally posted by Shemiramoth
... Farmeni 3-x mobu naraz a pripadalo jim to OK. Jenze to OK neni.


A proto maji skoro vsechny classy AE dmg a vsichni mobove jdou krasne pullovat po jednom...

Hehe ja se nepru :-). Nicmene jsem nevidel skoro vubec vetsi skupinku nez tri a obvykle je script udelany tak, ze kdyz slapnes na trigger, zacnou roamovat. Nevim jak velke to AOE samozrejme je. :-)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 26/06/2008 :  16:30:41  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
ted jsem dostal ten jejich lag tak jsem to shodil pac jsem tam pobihal 2 minuty a nic se nestalo a ted nemuzu zpet pac prej se mi odlogovava char a uz je to asi 10 minut.

LOL oni opravili alchem dropy a ted zjistili ze to jim dela ty diskonekty tak to museli zase zastavit, takze alchem dropy zase nebudou

Edited by - Araya on 26/06/2008 16:32:59
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/06/2008 :  16:36:26  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak to je super, zrovna jsem chtel rozjet alchemy..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 26/06/2008 :  16:39:23  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
prej v pristim patchi to bude, teda uz najisto.
A prej servers should be stable now, ale ja porad nemuzu lognout zpet
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 26/06/2008 :  16:40:13  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

prej v pristim patchi to bude, teda uz najisto.
A prej servers should be stable now, ale ja porad nemuzu lognout zpet


to je nas vic -)


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/06/2008 :  16:44:40  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya
A prej servers should be stable now, ale ja porad nemuzu lognout zpet



ale ten stav je stabilni ne ? :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 26/06/2008 16:44:59
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 26/06/2008 :  16:47:30  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Ja jeste nebyl dneska online a uz mi to pise ze nemuzu lognout ze nekterej z mejch charu odlogovava hned pri prvnim pokusu :). Potesujici

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/06/2008 :  16:50:07  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Farmil jsem v Potainu a zrovna vidim 100% nodu a lag + nenaloguju

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 26/06/2008 :  17:04:12  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
Taky tak, nezaložím alta, prostě nic :-) asi to řeší pivko - a to jsem IDIOT šel dneska dřív z práce abych si před dovolenou zahrál... :-)))

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....
Go to Top of Page

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 26/06/2008 :  17:16:07  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
no LOL

The fix we installed caused the other problems.... :-))))

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 26/06/2008 :  17:25:14  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Araya
A prej servers should be stable now, ale ja porad nemuzu lognout zpet



ale ten stav je stabilni ne ? :)


jo presne stabilne se nemuzu nalogovat a co ctu EU fora tak je takovych lidi plno
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 26/06/2008 :  17:28:07  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Prave proto se obvykle mmo nepatchuje 2x tydne :)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 26/06/2008 :  17:31:37  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Orias

no LOL
The fix we installed caused the other problems.... :-))))



To je celkem normální
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 26/06/2008 :  19:57:12  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
Soudruzi z Norska by meli k tehle te bete davat herni dny zdarma popr. zatim cele zdarma

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/06/2008 :  20:33:40  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SAS1939

Soudruzi z Norska by meli k tehle te bete davat herni dny zdarma popr. zatim cele zdarma


A duvod?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 26/06/2008 :  20:45:19  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by SAS1939

Soudruzi z Norska by meli k tehle te bete davat herni dny zdarma popr. zatim cele zdarma


A duvod?


Protoze to zatim pekne mrvi, pred tydnem a neco hra bezela docela dobre, ted mi alespon 3x za 3 hodiny padne a to nemluvim o vypadkach kvuli pingu 10000+... A po dnesnim patchi? Nezahraju si, hra preventivne vypadava uz pri vyberu postav:(

Prd Age of Conan ale Age of the Extended Beta

Edited by - Mag1cWalker on 26/06/2008 22:12:05
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/06/2008 :  20:46:11  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ale prd

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/06/2008 :  21:02:19  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker




Za takové podpisy jako máš ty by se měl dávat rok na tvrdo.

Edited by - Gabriel on 26/06/2008 21:03:03
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 26/06/2008 :  21:04:40  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
za posledni hodinu mi to crashlo tak 15x v noble distriktu a pokazde rollback o 30-50k expu :) skvely gmko reagovalo tim ze nemuze pridavat expy a popralo mi krasnou hru tak jsem ho poslal nekam tak pry mi to kvuli rozruseni pro tentokrat odpusti :-))


Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 26/06/2008 :  21:23:21  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

za posledni hodinu mi to crashlo tak 15x v noble distriktu a pokazde rollback o 30-50k expu :) skvely gmko reagovalo tim ze nemuze pridavat expy a popralo mi krasnou hru tak jsem ho poslal nekam tak pry mi to kvuli rozruseni pro tentokrat odpusti :-))


Cas vsechno zahoji neboj

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 26/06/2008 :  21:35:48  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

za posledni hodinu mi to crashlo tak 15x v noble distriktu a pokazde rollback o 30-50k expu :) skvely gmko reagovalo tim ze nemuze pridavat expy a popralo mi krasnou hru tak jsem ho poslal nekam tak pry mi to kvuli rozruseni pro tentokrat odpusti :-))


neboj za 30 minut to na 5 hodin zase shodej
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 26/06/2008 :  21:39:17  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

za posledni hodinu mi to crashlo tak 15x v noble distriktu a pokazde rollback o 30-50k expu :) skvely gmko reagovalo tim ze nemuze pridavat expy a popralo mi krasnou hru tak jsem ho poslal nekam tak pry mi to kvuli rozruseni pro tentokrat odpusti :-))


zatím hraju minut a v pohodě, te´d hlásí na 22:00 5 hodin offline an hotfix
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 26/06/2008 :  21:41:49  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
zatím hraju minut a v pohodě, te´d hlásí na 22:00 5 hodin offline an hotfix

a buch
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/06/2008 :  21:51:25  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
To vsichni resite tak nepodstatny veci jako perma-disconnecty a 5h shutdown, ale nerf reavera nikoho nezajima ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 26/06/2008 :  21:59:31  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

To vsichni resite tak nepodstatny veci jako perma-disconnecty a 5h shutdown, ale nerf reavera nikoho nezajima ?


kazdy nerf cehokoli mimo nekra je jen bonus navic


Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 26/06/2008 :  22:25:14  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Je to takhle lepsi mistri
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/06/2008 :  22:29:20  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Je to takhle lepsi mistri



Je.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 27/06/2008 :  00:18:53  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
ze to tak hrotite? Ja treba dneska musel pracovne pryc a tim, ze neslo aoc tak mi aspon nic neuteklo

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 27/06/2008 :  09:32:37  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

ze to tak hrotite? Ja treba dneska musel pracovne pryc a tim, ze neslo aoc tak mi aspon nic neuteklo

a navíc jako všichnio ostatní dostaneš den zdarma :)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 27/06/2008 :  09:34:36  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Den zdarma? Fakt? no ty jo. To je něco tak úžasného. No kde dostaneš 13 korun zdarma :)
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 27/06/2008 :  09:45:20  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Den zdarma? Fakt? no ty jo. To je něco tak úžasného. No kde dostaneš 13 korun zdarma :)

taky sem to dal se smajlíkem, ne? Ona je to doscela legrace, když funcom dne zdarma dá, tak je to trapně levný, pár korun.... ale kdyby tohle gesto neudělal, tak by nejspíš stejný lidi řvali, jak to, že hráčům ten den, kdy nemohli hrát, nenahradí... chjo
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/06/2008 :  09:47:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Azkaban

Den zdarma? Fakt? no ty jo. To je něco tak úžasného. No kde dostaneš 13 korun zdarma :)

taky sem to dal se smajlíkem, ne? Ona je to doscela legrace, když funcom dne zdarma dá, tak je to trapně levný, pár korun.... ale kdyby tohle gesto neudělal, tak by nejspíš stejný lidi řvali, jak to, že hráčům ten den, kdy nemohli hrát, nenahradí... chjo



to sou hen ty paradoxy :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 28/06/2008 :  15:23:07  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Lepsi den zdarma nez-li nic. Blizzard by s nama vyjebal.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 28/06/2008 :  15:35:23  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Azkaban

Den zdarma? Fakt? no ty jo. To je něco tak úžasného. No kde dostaneš 13 korun zdarma :)

taky sem to dal se smajlíkem, ne? Ona je to doscela legrace, když funcom dne zdarma dá, tak je to trapně levný, pár korun.... ale kdyby tohle gesto neudělal, tak by nejspíš stejný lidi řvali, jak to, že hráčům ten den, kdy nemohli hrát, nenahradí... chjo



Trapne levny? Pocitej se mnou. Platis rekneme 300Kc mesicne. Mesic ma rekneme 30 dnu. To je 10Kc na den. AoC ma nejakych 1m predplatitelu. Tyka se to dost mozna jen evropskych serveru, takze rekneme 500k. Tzn stalo je to jen nejakych ubohych 5 milionu korun.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 28/06/2008 :  15:47:35  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Blizzard sux...

Edit: Aha kua todle neni antiwow topic....Shatteren me opet zmatl sorry



Nejak jsem si nemohl pomoct

.....
http://volby.kategorie.cz/

Edited by - beldor5 on 28/06/2008 15:50:08
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,47 seconds. on eygor Snitz Forums 2000