Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 ASSASSIN
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 29/05/2008 :  11:37:14  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Dříve nebo pozdeji tohle tema stejne vznikne tak co :d
V každé hre začínám assassinem.Mám je rád a to ne jen ve hrach ale hodne jsem se zajimal i o jejich historii v realném životě.

Jaký je assassin tady ??
Na PVP i PVM klasika .. plusi a zápory.

Jak vypadá vizuálně a jak moc spatná je jeho obrana?
Zatím je jako obvikle prevaha archerů .. ale věřím že nejakej zabiják se tu najde.

BTW.Velice me zajimá jeho schopnost skrývání.
Je to jako ve Vanguardovi tak že soupeř vás vidí a vlastně vám to jen zpřístupní skilli?

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/05/2008 :  11:43:53  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Dříve nebo pozdeji tohle tema stejne vznikne tak co :d
V každé hre začínám assassinem.Mám je rád a to ne jen ve hrach ale hodne jsem se zajimal i o jejich historii v realném životě.

Jaký je assassin tady ??
Na PVP i PVM klasika .. plusi a zápory.

Jak vypadá vizuálně a jak moc spatná je jeho obrana?
Zatím je jako obvikle prevaha archerů .. ale věřím že nejakej zabiják se tu najde.

BTW.Velice me zajimá jeho schopnost skrývání.
Je to jako ve Vanguardovi tak že soupeř vás vidí a vlastně vám to jen zpřístupní skilli?



Soupeř tě nevidí, navíc tuto schpnost hide mají všechny rogue classy (barbarian, ranger, assassin) tak i priesti (ToS, PoM, BS) Assassin má navíc útoky co může použít z hide. Jinak 1vs1 je parádní. Dobréj na PvP ze zálohy. Co se ke mě tak doneslo tak proti převaze mobu už je to horší, ale necht se vyjádří odborníci.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 29/05/2008 :  11:58:59  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Diky i za tento prispevek ...
Škoda .. neviditelnost by měla být assassinská prácička
ranger ještě budiš.Trošičku mě to mrzí ale překousnu to.

Počítám že bude 1x1 má to tak být.

Jsou v E.O.C podobne jako v L2 areny kde se mužete řezat bezestráty XP?
Vím že jsou tam minihry jako nošení vlajek.
Bych brečel .. mám to už na poště ale maj tam zavřeno .. no a já musím za hodku do práce :D
Go to Top of Page

poooll
Starting Member

20 Posts

Posted - 29/05/2008 :  12:50:02  Show Profile Send poooll a Private Message  Reply with Quote
Mno odehral jsem za nej 42 lvlu, a muzu rict ze 0-25lvl to jeste jde jak v pve tak i pvp, ale s vzrustajicim levelem se stava ass. slabsim a slabsim, jak v proti presile mobu 2 jsou vetsinou max. pokud jsou na stejnym levelu jako ja tak i v pvp, kde proti soldier classam a ranged je dost v nevyhode ikdyz utok zacina z hidu. Vetsina class ma nejakej root, stun, nebo jiny CC. Funcom ma na ass. jeste plno prace. A co se tyka k hidu, bohuzel to taky jeste neni doladeny, nekdy te potvory vidi na 10y a nekdy te nevidi(ikdyz mam max. body v hiding a subtlety), nejhorsi je ze v parte a v BG se do hidu neda prepnout skoro vubec, kvuli hlaskam ze jsem v combatu a nebo me vidi nepritel.
Assasin byl dobrej PVP bete, kdy mel neumernou dmg..tohle vyvojari opravili, ted je z nej spis neco co bafne na nepritele z hidu a ubere mu 10-15%hp utokem, da 2 comba a umre.

Edited by - poooll on 29/05/2008 12:52:08
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 29/05/2008 :  12:51:17  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Diky i za tento prispevek ...


Jsou v E.O.C podobne jako v L2 areny kde se mužete řezat bezestráty XP?




E.O.C ??? To je nejaka nova hra ??


Ale me by zajimalo , co ma presne assasin za utoky z hidu ...
Podle abilit co jsemcetl ,tak jsem nenasel jedniu , co by vyzadovala stealth... Ale mozna blbe koukam a nebo to tam jen Funcom zapomnel napasat :)
A pripadne jak hodne silnej opener to je vuci ostatbnim classum v pvp ??
Go to Top of Page

poooll
Starting Member

20 Posts

Posted - 29/05/2008 :  12:53:46  Show Profile Send poooll a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

quote:
Originally posted by Zarel

Diky i za tento prispevek ...


Jsou v E.O.C podobne jako v L2 areny kde se mužete řezat bezestráty XP?




E.O.C ??? To je nejaka nova hra ??


Ale me by zajimalo , co ma presne assasin za utoky z hidu ...
Podle abilit co jsemcetl ,tak jsem nenasel jedniu , co by vyzadovala stealth... Ale mozna blbe koukam a nebo to tam jen Funcom zapomnel napasat :)
A pripadne jak hodne silnej opener to je vuci ostatbnim classum v pvp ??



Na lvl 40 zatim pouzivam z hidu klasickej smerovej utok...zatim zadnou abilitu z hidu nemam...
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 29/05/2008 :  12:59:04  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
E.O.C ??? To je nejaka nova hra ?? Pardon

hmm tak assassin asi zadna slava .. no kua to abych chodil na nizsi lvl na PVP to se mi zrovna moc nechce

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/05/2008 :  13:21:24  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Diky i za tento prispevek ...
Škoda .. neviditelnost by měla být assassinská prácička
ranger ještě budiš.Trošičku mě to mrzí ale překousnu to.

Počítám že bude 1x1 má to tak být.

Jsou v E.O.C podobne jako v L2 areny kde se mužete řezat bezestráty XP?
Vím že jsou tam minihry jako nošení vlajek.
Bych brečel .. mám to už na poště ale maj tam zavřeno .. no a já musím za hodku do práce :D



Tady nedostáváš -xp z levelu jako to bylo v Lineage (tuším tam to bylo 4 procenta vid?) Zatím ještě neběží pvp systém a level pvp, ale pak by si o něco málo zanedbatelného z pvp exp přícházet měl, ale není to žádná hrůza jako když umřeš na 70 lvl a 4 procenta dole :))

Dokonce se tady ani nic nedropuje a možná tě bude zajímat, že tu nefunguje flagovaní jako v Lineage, takže tě kdokoliv a kdykoliv může bez trestně sejmnout a nemá žádný postih :)

Jinak ještě k tomu assassinovi. Není ani tak důležité jak vypadá ted, protože classy se budou upraovat. Hraj za co tě baví. Navíc je to mmorpg takže není problém na temeř vše najít partu.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 29/05/2008 :  13:21:58  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nojako hraju tos a vcera me prekvapil z hidu asi o 2 lvlvyzsi ass a 1 ranou me vzal +- pulku HP coz teda neni zrovna malo, pro neco co nema heal myslim ze to je celkem smrtici

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 29/05/2008 13:23:12
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/05/2008 :  13:47:01  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nojako hraju tos a vcera me prekvapil z hidu asi o 2 lvlvyzsi ass a 1 ranou me vzal +- pulku HP coz teda neni zrovna malo, pro neco co nema heal myslim ze to je celkem smrtici



Jenže jsi zapoměl dodat, že jsi mu dal dva stuny a než k tobě doběhnul tak měl 10 procent a ty plné hp protože jsi se do healoval:))
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 29/05/2008 :  14:32:35  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Diky i za tento prispevek ...
Škoda .. neviditelnost by měla být assassinská prácička
ranger ještě budiš.Trošičku mě to mrzí ale překousnu to.

Počítám že bude 1x1 má to tak být.

Jsou v E.O.C podobne jako v L2 areny kde se mužete řezat bezestráty XP?
Vím že jsou tam minihry jako nošení vlajek.
Bych brečel .. mám to už na poště ale maj tam zavřeno .. no a já musím za hodku do práce :D



Ty Oli a bacha.. je dost labilní. To je evidentní tady z toho Š. Jak ve slově souloš má uplně jinej sklon než tady "..kdyš jsem tě viděl poprvé" ..

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 29/05/2008 :  16:16:19  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Dříve nebo pozdeji tohle tema stejne vznikne tak co :d
V každé hre začínám assassinem.Mám je rád a to ne jen ve hrach ale hodne jsem se zajimal i o jejich historii v realném životě.

Jaký je assassin tady ??
Na PVP i PVM klasika .. plusi a zápory.

Jak vypadá vizuálně a jak moc spatná je jeho obrana?
Zatím je jako obvikle prevaha archerů .. ale věřím že nejakej zabiják se tu najde.

BTW.Velice me zajimá jeho schopnost skrývání.
Je to jako ve Vanguardovi tak že soupeř vás vidí a vlastně vám to jen zpřístupní skilli?


Plusy jsou jako obvykle silny otvirak ze stinu.

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 30/05/2008 :  01:06:48  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
[/quote]
Plusy jsou jako obvykle silny otvirak ze stinu.
[/quote]

O jakem otviraku to furt tocite ?? jako , ze te napadne pouze defaultne ze stinu ?? To je pro me docela divne, ze nema , zadny opener krom smeroveho utoku . alespon jedna ci dve ability ze stinu by urcite bodli, teda pokud se drzim toho co tu nekdo rekl. Ja ho osobne nehraji, jen me zajimalo cim me muze prave z toho stinu krom smeroveho default utoku prekapit a vidim , ze tedy nicim :P
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 30/05/2008 :  10:25:01  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
Cekat az neco pridaji krome obvykleho silneho otviraku ze stinu,teda popravde skoro kazdy utece kdyz ho poradne nenakopnu po silnem otviraku ze stinu.

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:35:03  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ale muze...musis pockat na lvl 70...from the shadows, death's gaze anebo curse of lotus bude stacit.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 30/05/2008 :  12:59:22  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Assa neumi s lukem ?? mi nejde pouzit.
To je velka skoda.
Jako povolani ovladaji luk krome rangera?
Go to Top of Page

poooll
Starting Member

20 Posts

Posted - 30/05/2008 :  13:24:28  Show Profile Send poooll a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Assa neumi s lukem ?? mi nejde pouzit.
To je velka skoda.
Jako povolani ovladaji luk krome rangera?



Muze strilet jen z kuse (Crossbow)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 03/06/2008 :  11:55:01  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
i kdyz rvu do endurence co se jen dá,tak mi stejně porák kazdej utece..
funguje to vubec??Mel bych déle vydrzet sprintovat .. ale je to porat stejné.

Když pri poji používám uskoky,tak už vubec nevystačím..vlastně jsou k ničemu.

jak rozdělujete atributy vy??
Go to Top of Page

damien
Starting Member

15 Posts

Posted - 03/06/2008 :  21:35:59  Show Profile  Send damien an ICQ Message Send damien a Private Message  Reply with Quote
hide,skulk,movement speed max 300 climb kvuli q
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/06/2008 :  00:48:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ja mam runspeed na 240 /demonlogist L43/ a prijde mi ze diky tomu beham fakt rychle..sprintem komukoliv utecu


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 04/06/2008 :  01:27:30  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

ja mam runspeed na 240 /demonlogist L43/ a prijde mi ze diky tomu beham fakt rychle..sprintem komukoliv utecu



Run speed funguje jen out of combat Takže ono to bude spíš tím, že když už utíká, tak kdokoli komukoli uteče. Protože aby dal dmg musí se soupeř zastavit...
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 04/06/2008 :  05:31:59  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
no .. obcas mám kliu a stihnu ho upálit lukem když ho slušně načnu.
Ale stve mě to jen v případě,že někdo napadl mě a pak utika
a nebo když mi hupne do vody
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/06/2008 :  07:09:04  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
FC aplikoval procentni srazeni ze staminy. Co to znamena? Nikdy nedozenes jako meleer castera. Nejen, ze caster nevyuziva staminu, ale zaroven ma upne stejny modifikator ubytku staminy. Rekneme ze stamina bere 20% per tik. Tim padem je jedno jestli mas 1000 anebo 100 stamina. Vydrzi to stejne. Endurance je zrejme broken.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 04/06/2008 :  07:12:26  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

FC aplikoval procentni srazeni ze staminy. Co to znamena? Nikdy nedozenes jako meleer castera. Nejen, ze caster nevyuziva staminu, ale zaroven ma upne stejny modifikator ubytku staminy. Rekneme ze stamina bere 20% per tik. Tim padem je jedno jestli mas 1000 anebo 100 stamina. Vydrzi to stejne. Endurance je zrejme broken.


Endurance nema snizovat mnozstvi ubytku STA pri jednotlivem ticku, ale ma prodluzovat dobu mezi jednotlivymi ticky, AFAIK. Ale prislo mi, ze to rozhodne moc znatelne neni, uz sem to zrusil ;)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Lashana
Starting Member

9 Posts

Posted - 11/06/2008 :  14:37:49  Show Profile Send Lashana a Private Message  Reply with Quote
Zdravim.
Muze mi nekdo vysvetlit,jak u assasina funguje ambush? Diky
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 11/06/2008 :  14:50:50  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lashana

Zdravim.
Muze mi nekdo vysvetlit,jak u assasina funguje ambush? Diky


Silny otvirak ze stinu?Klasicky prijdes k nekomu a pichnes ho pak uz jen sledujes jak bud utece a nebo jak ti usekne hlavu.

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

Lashana
Starting Member

9 Posts

Posted - 12/06/2008 :  07:18:21  Show Profile Send Lashana a Private Message  Reply with Quote
No me prave nejde pouzit.Zkousel jsem to ze stinu i mimo stin,ale pouzit se mi to jeste nepodarilo a co jsem se zatim ptal,tak mi bylo receno,ze to asi nefunguje.
Go to Top of Page

Rapax
Starting Member

78 Posts

Posted - 13/06/2008 :  22:27:16  Show Profile Send Rapax a Private Message  Reply with Quote
Jestli myslíš to z General Rogue featů, tak to funguje jenom na miniony.
Go to Top of Page

Lashana
Starting Member

9 Posts

Posted - 14/06/2008 :  11:40:13  Show Profile Send Lashana a Private Message  Reply with Quote
Super diky.Hned se toho jdu zbavit :-)
Go to Top of Page

B8M
Junior Member

719 Posts

Posted - 17/06/2008 :  08:48:17  Show Profile  Send B8M an ICQ Message Send B8M a Private Message  Reply with Quote
Mate nekdo vychytany evady? Maxnuty socket veci (fungujou evade sutry)? Fungujou vubec evady? Podle me je to zaklad tohodle charu!!??
Bezi evade Featy?

Jestli mate nekdo zkusenost hodte sem nakej rozum.. diky

88% BugMasta, 1% Killa, 11% Lama
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 17/06/2008 :  16:01:58  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
jdes se toho hnedle zbavit??
to znamena ze body co jsi rozdal do skillu se daji zase zrusit??
to by bylo fajn :-)

BTW.Endurance fakt neni moc znat ... fakt nevim kam strkat dovednostni body .. zda se mi,že nic poradne neni znat :-)

Co treba Subtlety ???
melo by to delat neco jako ze zasahnu vice cílů...
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 17/06/2008 :  16:10:18  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Evade funguje a da se pomoci nej i chvili tankovat. Jeden assassin tankoval asi minutu Vistrixe jenom pomoci evade. Cat's Paw prida na omezenou dobu +40% evade, +10 procent pasivka da prediction, +5% base, +3 acrobat. Takze zaklad muzes mit +18% bez itemu. Dale je mozne chvili mit high evade sanci pomoci uskoku (2x S click). Myslim, ze se to stackuje, takze pohoda. ;-)

Rozhodne dobra volba. Evade plati i pro ranged attack, takze se urcite hodi.

To Zarel: Ne subtlety snizuje aggro. Tzn. je mensi sance, ze se na tebe mob otoci. Dobre pouze pro PvE.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/06/2008 :  11:55:40  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
http://files.filefront.com/Sins+are+fine/;10666414;/fileinfo.html

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/06/2008 :  13:54:02  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

http://files.filefront.com/Sins+are+fine/;10666414;/fileinfo.html



Obtížně se hledá větší shit jak Filefront
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/06/2008 :  14:00:55  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Shemiramoth

http://files.filefront.com/Sins+are+fine/;10666414;/fileinfo.html



Obtížně se hledá větší shit jak Filefront

Ano porad jim to prasi. Tak moment. :-) http://www.youtube.com/watch?v=PiMgO1sGpqA

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 18/06/2008 :  14:52:42  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Shemiramoth

http://files.filefront.com/Sins+are+fine/;10666414;/fileinfo.html



Obtížně se hledá větší shit jak Filefront

Ano porad jim to prasi. Tak moment. :-) http://www.youtube.com/watch?v=PiMgO1sGpqA


a jsou z aoc i nejaka group vs group pvp videa? :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 18/06/2008 14:54:43
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/06/2008 :  14:57:01  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Tohle je prvni slusnejsi video, ktery jsem videl, takze group PvP nemam, ac bych se rad taky podival.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 18/06/2008 :  14:58:45  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě přijdou tyhle videa zavádějící. Autor by tam měl napsat jaký má lvl on a jaký měl zrovna ten protivník.
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 18/06/2008 :  15:14:29  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mě přijdou tyhle videa zavádějící. Autor by tam měl napsat jaký má lvl on a jaký měl zrovna ten protivník.


Asi jako vsechny "I OWN YOU" videa :). Byly v kazde hre a dale budou :)

Kdybych nahraval celou dobu hrani a pak sestrihal vsechny lepsi matche, hlavne ktere sem vyhral samozrejme, tak bude barbarian vypadat taky jako totalne OP classa, a hlavne nejake video kde sem zabil healera, ktery to hral jak nejvetsi troska na svete a nazvat to podobne jako Barbarians are fine, healers are fine. :)

Je to tak podivat se na ty videa, rict si jo dobra/spatna hudba k tomu a jit dal :)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 18/06/2008 :  15:39:31  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Ja se trosku desim toho jak to bude v party pvp vypadat.Sice jeste zdaleka nejsem 80(53) ale proste ted nemam zadny problem vetsinu charu zabit do 8-10sec z full hp(je me to az trapne).. pokud bysme byli dva tak je to sekundova zalezitost.Mno uvidime,no... Vidim to mesice/roky ladeni nez to bude hratelny...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 18/06/2008 :  16:06:57  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little
Asi jako vsechny "I OWN YOU" videa :). Byly v kazde hre a dale budou :)


proto to chce group pvp! tam se lidi obvykle snazi prezentovat zajimave souboje :].

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 18/06/2008 :  23:34:44  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
asi mam spatny monitor nebo co ale ja z toho videa nepoznam skoro nic .. akurat hadam ze asi vzdy toho druheho zabil driv nez ten druhy jeho :)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 19/06/2008 :  00:33:38  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Reyden

asi mam spatny monitor nebo co ale ja z toho videa nepoznam skoro nic .. akurat hadam ze asi vzdy toho druheho zabil driv nez ten druhy jeho :)


jo, toho 90% materialu kdy ten druhy zabil jeho vystřihal... takove videa sou nejlepši...
Go to Top of Page

B8M
Junior Member

719 Posts

Posted - 19/06/2008 :  07:42:59  Show Profile  Send B8M an ICQ Message Send B8M a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Ja se trosku desim toho jak to bude v party pvp vypadat.Sice jeste zdaleka nejsem 80(53) ale proste ted nemam zadny problem vetsinu charu zabit do 8-10sec z full hp(je me to az trapne).. pokud bysme byli dva tak je to sekundova zalezitost.Mno uvidime,no... Vidim to mesice/roky ladeni nez to bude hratelny...



roky asi ne ale nakej ten mesic to bude, predpokladam ze az zapnou vse co maji, 90% lidi bude komplet delat rebuild charu.. hlavni smer tyhle hry jsou pak "guild wars" takze group pvp se vsichni dockame i my na PvE serverech ale to uz to bude fungovat jak ma :o)

88% BugMasta, 1% Killa, 11% Lama
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 19/06/2008 :  10:14:53  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Ja se trosku desim toho jak to bude v party pvp vypadat.Sice jeste zdaleka nejsem 80(53) ale proste ted nemam zadny problem vetsinu charu zabit do 8-10sec z full hp(je me to az trapne).. pokud bysme byli dva tak je to sekundova zalezitost.Mno uvidime,no... Vidim to mesice/roky ladeni nez to bude hratelny...



Group PVP je zdá se celkem delší.

- chary mají víc hp v poměru k dmg
- v grupě bývá jeden nebo dva healeři
- obecně je víc CC
- conqueror a jeho combat ress.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 19/06/2008 :  12:06:41  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold
Group PVP je zdá se celkem delší.
- chary mají víc hp v poměru k dmg
- v grupě bývá jeden nebo dva healeři
- obecně je víc CC
- conqueror a jeho combat ress.


Nejak nechapu kde vzaly chary najednou tech "vice hp" :)

Takze vcera jsme dva assasini(54+56) asi 2 hodinky testovali pvp a score 35:1 mluvi za sebe. Bohuzel to byli vetsinou jednotlivci ale i par dvojic a potkali jsme particku 2x barbar+BS(52a dve 54ky tusim) kteri me po tom co jsme je 3x vsechny zabili dali kill(nejak me nesly flasky,ale nevymluvam se).Kazdopadne BS vzdycky chudak umrel behem 3-4sec :)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/06/2008 :  12:17:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5


Nejak nechapu kde vzaly chary najednou tech "vice hp" :)

Takze vcera jsme dva assasini(54+56) asi 2 hodinky testovali pvp a score 35:1 mluvi za sebe. Bohuzel to byli vetsinou jednotlivci ale i par dvojic a potkali jsme particku 2x barbar+BS(52a dve 54ky tusim) kteri me po tom co jsme je 3x vsechny zabili dali kill(nejak me nesly flasky,ale nevymluvam se).Kazdopadne BS vzdycky chudak umrel behem 3-4sec :)


dvojice komunikujici , navic pocitam i hlasove proti nahodne potkanym hracum az jednotlivcum, kteri navzajem pravdepodobne neznaji svy chary natoz aby dokazali spolupracovat, to se za tu jednicku pekne stydte

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 19/06/2008 :  12:38:03  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5
Nejak nechapu kde vzaly chary najednou tech "vice hp" :)


group buffy na HP, dmg reduction shield apod? :)
pokud ty chary proti vam byly specle na lvling bez PVP featu (zruseni stunu, snare, ability na mitigaci atd) nebo to proste neumeli ty lidi hrat, tak se nediv :)

assassini maji mit velkou single target dmg, ale nevim jak to je, nehraju ho, tak se znovu nediv :)

a prece jen na 80ce to bude zase trosku o necem jinem a po case az se lidi nauci vyuzivat vsechno co dana classa ma ;)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 19/06/2008 :  13:54:20  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5
Nejak nechapu kde vzaly chary najednou tech "vice hp" :)



Equip, group buffy, plus hp zjevně scalujou víc než damage.

Já jen vím, že zatímco okolo 50ky mě barb svým nejsilnějším combem mohl i instakillnout ("já si něco zkusím... jé sorry!"), tak teď mě dá tak na půlku, když to pocrituje na 30%. To je u healera celkem velký rozdíl.

Opět opakuju co jsem říkal - IMHO nelze doopravdy srovnávat sílu charů podle PVE, podle 1v1, a před levelem 75 cca.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 19/06/2008 :  14:03:34  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Me prave desi to ze jsem schopen dat jednim combem ranu za 70-80% hp..Nedokazu si predstavit hru nekolika sehranych lidi na vt..to by ty hp museli oproti dmg zvednout alespon 2-3x . Kazdopadne uvidime, v guilde uz jednoho lvl 80rogua mame a s tim co rikal stale jeste dava v pohode combocrity lowhp classam za 80+% hp...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 19/06/2008 :  14:06:07  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
"Problém" je, že v group PVP na target tikají tři hotky, může dostat instaheal, může z comba utéct a combo může přerušit CC. Fakt to není tak, že by ses na někoho ošklivě podíval a on lehnul - ne, že by se to vzácně nestalo, ale není to pravidlem.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000