Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Pro amatéry
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 28/05/2008 :  10:50:12  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Obědnal jsem si tu hru včera.
Moc se mi líbili recenze,a slibuje to pekne PVP a to mám rád.
Nehrál jsem ale betu..A všechno tu pročítat by zabralo příliš času.

Proto bych moc poprosil všechny co již E.O.C hrajou o zasvěcení.
Takové ty první rady co se hodí pri prvním spuštění hry.
Nastavení .. volba serveru .. co by mohlo nováčka zaskočit a co naopak potěšit..
Prostě takové ty základní věci.
(NEJLEPŠÍ BUDE KDYŽ POPÍŠETE SVÉ PRVNÍ DOJMY PO PŘIPOJENÍ)

dĚKUJI MOC VŠEM ...

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 28/05/2008 :  11:14:37  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
prvni dojmy po pripojeni? hmm, kua musim koupit vetsi pamet a novou grafiku

pak pokud chces na nejaky servr a ten je Heavy Load, tak te nepusti vytvorit postavu, pokud tam chces za znamymi, komunitou etc, musis pockat az zmizi oznaceni Heavy Load, to je jak kdy.

Jinak rady fakt netusim :) nikam nespechat, pokud budes na pvp servru, tak pevny nervy do zacatku, jinak si vsechno vyzjistis sam :)
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 28/05/2008 :  12:13:32  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
PvP servery jsou nej... jasan, že se mi stalo, že mě někdo zabil při questovani, ale to se dá překousnout... Jednou jsem restoval a ze zadu mě napadl assasin, ale healnul jsem se a pak ho dorazil... pak zabil on mě a nakonec jsme udělali groupu a šli questovat TO jinde není

A ty dojmy... hra je super, ale taky potřebuješ super comp. já si budu kupovat novej tak za měsíc
Bugy ve hře jsou ale ty se opraví časem, je hodně lidí co hru kritizují, nemá tohle, chybí tamto... Neřeš to a uvidíme jak se s tim Funcom poradí a jak bude makat na vylepšování, já věřím, že to zvládne

Edited by - Waiden on 28/05/2008 12:17:18
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 28/05/2008 :  12:25:33  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden
Bugy ve hře jsou ale ty se opraví časem,


Optimismus, to te u funcomu prejde.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/05/2008 :  13:47:11  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
První dojem bylo zhnusení, když jsem přes 24 hodin musel čekat no nový activation key, ale řikám si oukej, pro tohle mám pochopení, stát se to může. Druhé zhnusení jsem už ovšem nepřekous, když jsem vytvořil acc, a koukám, že 30 dní hraní mi běží už od 23.5. , přitom jsem začal hrát od 27. Paráda. Zatím lvl 19, ale že ybch si řikal, to je super hra, to zatim nenastalo. LOTRO mě ze začátku bralo daleko víc.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 28/05/2008 :  14:28:46  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

První dojem bylo zhnusení, když jsem přes 24 hodin musel čekat no nový activation key, ale řikám si oukej, pro tohle mám pochopení, stát se to může. Druhé zhnusení jsem už ovšem nepřekous, když jsem vytvořil acc, a koukám, že 30 dní hraní mi běží už od 23.5. , přitom jsem začal hrát od 27. Paráda. Zatím lvl 19, ale že ybch si řikal, to je super hra, to zatim nenastalo. LOTRO mě ze začátku bralo daleko víc.

Mno myslim, že nejseš jedinej co měl takovýhle potíže, ale stane se a myslím si že všechny MMO měli při releasu nějáký mouchy, ať už velký, nebo malý... Nechápu lidi co AOC(nebo jinou hru) vyloženě nesnášej=stále ho kritizujou a stejně ho hrajou.. Někdo 2 hodiny denně, někdo 10 => Proč to hrajete když se vám to tak nelíbí... Asi jste na tom hodně špatně s časem a musíte se hodně nudit, že u toho sedíte a hrajete ho!!

Edited by - Waiden on 28/05/2008 14:29:41
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 28/05/2008 :  16:29:08  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

První dojem bylo zhnusení, když jsem přes 24 hodin musel čekat no nový activation key, ale řikám si oukej, pro tohle mám pochopení, stát se to může. Druhé zhnusení jsem už ovšem nepřekous, když jsem vytvořil acc, a koukám, že 30 dní hraní mi běží už od 23.5. , přitom jsem začal hrát od 27. Paráda. Zatím lvl 19, ale že ybch si řikal, to je super hra, to zatim nenastalo. LOTRO mě ze začátku bralo daleko víc.



Seš si jistej, že to běží od 23.5? Ptal jsem se na fóru tam mi všichni řekli, že to běží až když to zádám. Poslal jsem mail i Funcomu ten odpověděl uplně něčim jiným...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 28/05/2008 :  17:19:55  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden

quote:
Originally posted by Filda LNL

První dojem bylo zhnusení, když jsem přes 24 hodin musel čekat no nový activation key, ale řikám si oukej, pro tohle mám pochopení, stát se to může. Druhé zhnusení jsem už ovšem nepřekous, když jsem vytvořil acc, a koukám, že 30 dní hraní mi běží už od 23.5. , přitom jsem začal hrát od 27. Paráda. Zatím lvl 19, ale že ybch si řikal, to je super hra, to zatim nenastalo. LOTRO mě ze začátku bralo daleko víc.

Mno myslim, že nejseš jedinej co měl takovýhle potíže, ale stane se a myslím si že všechny MMO měli při releasu nějáký mouchy, ať už velký, nebo malý... Nechápu lidi co AOC(nebo jinou hru) vyloženě nesnášej=stále ho kritizujou a stejně ho hrajou.. Někdo 2 hodiny denně, někdo 10 => Proč to hrajete když se vám to tak nelíbí... Asi jste na tom hodně špatně s časem a musíte se hodně nudit, že u toho sedíte a hrajete ho!!



Nejde o to ze bychom se nudili, ale kdyz ono nic lepsiho neni, co se tyce MMORPG, WOW uz je ojete jak stetka z bordelu ...
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 28/05/2008 :  19:16:18  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Waiden

quote:
Originally posted by Filda LNL

První dojem bylo zhnusení, když jsem přes 24 hodin musel čekat no nový activation key, ale řikám si oukej, pro tohle mám pochopení, stát se to může. Druhé zhnusení jsem už ovšem nepřekous, když jsem vytvořil acc, a koukám, že 30 dní hraní mi běží už od 23.5. , přitom jsem začal hrát od 27. Paráda. Zatím lvl 19, ale že ybch si řikal, to je super hra, to zatim nenastalo. LOTRO mě ze začátku bralo daleko víc.

Mno myslim, že nejseš jedinej co měl takovýhle potíže, ale stane se a myslím si že všechny MMO měli při releasu nějáký mouchy, ať už velký, nebo malý... Nechápu lidi co AOC(nebo jinou hru) vyloženě nesnášej=stále ho kritizujou a stejně ho hrajou.. Někdo 2 hodiny denně, někdo 10 => Proč to hrajete když se vám to tak nelíbí... Asi jste na tom hodně špatně s časem a musíte se hodně nudit, že u toho sedíte a hrajete ho!!



Nejde o to ze bychom se nudili, ale kdyz ono nic lepsiho neni, co se tyce MMORPG, WOW uz je ojete jak stetka z bordelu ...

Mno jo no... Wow, to už je fakt ojetina... Sám jsem u toho strávil 3 roky na officu. Ale AOC me zaujmul takže jsem spokojen
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 28/05/2008 :  23:11:10  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
děsíte mě .. tohle normálně nedělám a ani se mi tento dotaz moc nelíbí .. ale vzhledem k vašim odpovedím..

NVIDIA GeForce 8800 GTS 512
Intel(R) Core(TM)2 DUO CPU E 6550 2.33GHz
2.00RAM

Spustim ja to vubec??
Oblivion a crisis sel OK .. z MMO byl asi nejkrvavejsi Vanguard . .taky sel OK

Omlouvám se za tento dotaz...a dekuji za odpoved.

Hele jak je to se sekanim hlav?? je to critical a nebo je to po kazdom killu?

Jak je to s inteligenci Mobbu?? Braní se ?? leci se??

a co skilli ?? kolik jich asi tak ma kazde povolani ??
Podle obrazku to o skillech nebude .. mista na ne je tam pomálu :-)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 28/05/2008 :  23:23:21  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

děsíte mě .. tohle normálně nedělám a ani se mi tento dotaz moc nelíbí .. ale vzhledem k vašim odpovedím..

NVIDIA GeForce 8800 GTS 512
Intel(R) Core(TM)2 DUO CPU E 6550 2.33GHz
2.00RAM

Spustim ja to vubec??
Oblivion a crisis sel OK .. z MMO byl asi nejkrvavejsi Vanguard . .taky sel OK

Omlouvám se za tento dotaz...a dekuji za odpoved.

Hele jak je to se sekanim hlav?? je to critical a nebo je to po kazdom killu?

Jak je to s inteligenci Mobbu?? Braní se ?? leci se??

a co skilli ?? kolik jich asi tak ma kazde povolani ??
Podle obrazku to o skillech nebude .. mista na ne je tam pomálu :-)



s tím sekáním, to je prostě fatalita, dorážka nepřítele a podle toho čím utočíš, tak pak uvidíš různě vypadající fatalitu. Sestavu máš v pohodě, ale možná by to chtělo více RAMky a potaktovat trochu ten procesor. Inteligence je průměrná, mobové se brání, přehazují štíty podle toho kde dáváš pecky, léčí se, pokud to stihnou včas a nerozsekáš je :-)) zatím jsem třeba neviděl že by se NPC někde seklo a běželo jako kdyby na místě, za to ty se dokážeš zaseknout o každý malý šutr ovšem skok to pořeší. Je tady zvláštně řešeno, že pokud běžíš poblíž okraje skály a dolů tě to bude stát život, tak se postava zastaví, jako že ti dá najevo že pokud skočíš, tak ti ubyde zdraví, případně pokud je to větší výška tak seš KO, někdy to je výhoda, někdy ne ale když tě nedorazí mob, tak výška ano
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 28/05/2008 :  23:32:09  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Nic taktovat nemusi, poslape mu to naprosto v pohode.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/05/2008 :  23:52:02  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by x2z

quote:
Originally posted by Filda LNL

První dojem bylo zhnusení, když jsem přes 24 hodin musel čekat no nový activation key, ale řikám si oukej, pro tohle mám pochopení, stát se to může. Druhé zhnusení jsem už ovšem nepřekous, když jsem vytvořil acc, a koukám, že 30 dní hraní mi běží už od 23.5. , přitom jsem začal hrát od 27. Paráda. Zatím lvl 19, ale že ybch si řikal, to je super hra, to zatim nenastalo. LOTRO mě ze začátku bralo daleko víc.



Seš si jistej, že to běží od 23.5? Ptal jsem se na fóru tam mi všichni řekli, že to běží až když to zádám. Poslal jsem mail i Funcomu ten odpověděl uplně něčim jiným...



100% si můžeš být jistý málokdy a máločím. Teď už tu hlšáku citovat enmůžu, ale bylo tam něco jako 30 days free starting on 23.5. Snad jsem to jen špatně pochopil, protože někdo třeba už má krabici, začne hrát za měsíc, a uvidí, že už mu 30 dní propadlo?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 29/05/2008 :  00:31:09  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by x2z

quote:
Originally posted by Filda LNL

První dojem bylo zhnusení, když jsem přes 24 hodin musel čekat no nový activation key, ale řikám si oukej, pro tohle mám pochopení, stát se to může. Druhé zhnusení jsem už ovšem nepřekous, když jsem vytvořil acc, a koukám, že 30 dní hraní mi běží už od 23.5. , přitom jsem začal hrát od 27. Paráda. Zatím lvl 19, ale že ybch si řikal, to je super hra, to zatim nenastalo. LOTRO mě ze začátku bralo daleko víc.




Seš si jistej, že to běží od 23.5? Ptal jsem se na fóru tam mi všichni řekli, že to běží až když to zádám. Poslal jsem mail i Funcomu ten odpověděl uplně něčim jiným...



100% si můžeš být jistý málokdy a máločím. Teď už tu hlšáku citovat enmůžu, ale bylo tam něco jako 30 days free starting on 23.5. Snad jsem to jen špatně pochopil, protože někdo třeba už má krabici, začne hrát za měsíc, a uvidí, že už mu 30 dní propadlo?



Já to nezadal jelikož mám CE a nemám ještě na to komp a mám to v plánu zadat až ho budu mít. Pokud to běží hned tak si řikám, že to můžu zadat hned. Není tam něco jak aktivni subscription? od kdy do kdy?

Edited by - x2z on 29/05/2008 00:31:52
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/05/2008 :  00:35:08  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
U vsech mmo bezi mesic zdarma od aktivovani acc, nevidim duvod proc by to u aoc melo byt jinak.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 29/05/2008 :  08:20:44  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
a ani to nebude jinak. Dnes jsem dostal mail, ze to byl bug a ze to opravuji, takze 30dnu pobezi od doby aktivace a tem co se to aktivovalo driv, tak prihodi ty dny zpet...
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 29/05/2008 :  11:06:54  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

a ani to nebude jinak. Dnes jsem dostal mail, ze to byl bug a ze to opravuji, takze 30dnu pobezi od doby aktivace a tem co se to aktivovalo driv, tak prihodi ty dny zpet...



Fajn. Ale původně to tak fakt bylo

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 30/05/2008 :  21:57:07  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden
Bugy ve hře jsou ale ty se opraví časem


jo, u funcomu nejdriv po za nekolik let :)

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/05/2008 :  16:57:11  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
1. nemapsal by mi nekdo nejake animacni skradky?? zatim mi vysla jen /bow .. zadnej tanecex nebo flex to neumi??

2.jak je to s tema skillama?? az od lvl 10?? ale ty co dostavam tedka na ostrove mi zustanou ze?? pouzivate je do konce??

3.da se nejak pridavat stamina??(nemyslim lahve)
nebo se zvisuje jen pomoci LVL?

4.jake atributi doporucujete zvisovat Dark Templarovi??

To je prozatim snad vse :-) neni toho malo ja vim no :c)
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 31/05/2008 :  17:24:39  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

1. nemapsal by mi nekdo nejake animacni skradky?? zatim mi vysla jen /bow .. zadnej tanecex nebo flex to neumi??

2.jak je to s tema skillama?? az od lvl 10?? ale ty co dostavam tedka na ostrove mi zustanou ze?? pouzivate je do konce??

3.da se nejak pridavat stamina??(nemyslim lahve)
nebo se zvisuje jen pomoci LVL?

4.jake atributi doporucujete zvisovat Dark Templarovi??

To je prozatim snad vse :-) neni toho malo ja vim no :c)



Tohle je nějaká provokace?

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/05/2008 :  18:32:03  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
ee neni tu jedine tema ktere vypada ze by jsem to tam vycet.
Leda nejpravdepodobnejsi je obecny pokec.
Kouknu teda do nej.
Hodne veci co tu je je z bety a nebo jsou to domenky tak me spise zajimaj prizpevky z posledniho tydne.

Jeste je tu druha moznost .. vrhnout se do překladu

Ale dik .. chapu ze tohle uz jsou zbytecne otazky...
Go to Top of Page

Holov
New Member

116 Posts

Posted - 31/05/2008 :  18:37:02  Show Profile Send Holov a Private Message  Reply with Quote
Normalne napis do Chatu /E pak dej 2xTab a vyjede ti list s emocema pak staci vybrat podle libosti:)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/05/2008 :  19:21:32  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
čumim jako puk.Fakt parada..tolik jsem toho necekal.
Dekuju ti...
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 31/05/2008 :  19:59:09  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

1. nemapsal by mi nekdo nejake animacni skradky?? zatim mi vysla jen /bow .. zadnej tanecex nebo flex to neumi??

2.jak je to s tema skillama?? az od lvl 10?? ale ty co dostavam tedka na ostrove mi zustanou ze?? pouzivate je do konce??

3.da se nejak pridavat stamina??(nemyslim lahve)
nebo se zvisuje jen pomoci LVL?

4.jake atributi doporucujete zvisovat Dark Templarovi??

To je prozatim snad vse :-) neni toho malo ja vim no :c)



Tohle vytvořit to je taky umění .... nejhorší na tom je, že to děcko neví co udělalo špatně
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/05/2008 :  20:31:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by Zarel

1. nemapsal by mi nekdo nejake animacni skradky?? zatim mi vysla jen /bow .. zadnej tanecex nebo flex to neumi??

2.jak je to s tema skillama?? az od lvl 10?? ale ty co dostavam tedka na ostrove mi zustanou ze?? pouzivate je do konce??

3.da se nejak pridavat stamina??(nemyslim lahve)
nebo se zvisuje jen pomoci LVL?

4.jake atributi doporucujete zvisovat Dark Templarovi??

To je prozatim snad vse :-) neni toho malo ja vim no :c)



Tohle vytvořit to je taky umění .... nejhorší na tom je, že to děcko neví co udělalo špatně



Co se ti na tom nelíbí? tohle je prostě těžký roleplay language i když styl psaní spíš sedí na barbara než dark templar
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 31/05/2008 :  20:55:52  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by Zarel

1. nemapsal by mi nekdo nejake animacni skradky?? zatim mi vysla jen /bow .. zadnej tanecex nebo flex to neumi??

2.jak je to s tema skillama?? az od lvl 10?? ale ty co dostavam tedka na ostrove mi zustanou ze?? pouzivate je do konce??

3.da se nejak pridavat stamina??(nemyslim lahve)
nebo se zvisuje jen pomoci LVL?

4.jake atributi doporucujete zvisovat Dark Templarovi??

To je prozatim snad vse :-) neni toho malo ja vim no :c)



Tohle vytvořit to je taky umění .... nejhorší na tom je, že to děcko neví co udělalo špatně



Co se ti na tom nelíbí? tohle je prostě těžký roleplay language i když styl psaní spíš sedí na barbara než dark templar



Tak to pardon, mě nenapadlo že on jede rp i tady na foru
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/05/2008 :  21:09:07  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
jeeee uz zase
je fakt že píšu jako kocour.
alespoň tady bych si mohl dát bacha .. pardon ^^
Ale to dite bych si odpustil :-/ to se mi jeví zbytečné
až bude nejhůř,tak se budu vymlouvat na papíry :d.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/05/2008 :  22:22:40  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
jak máte nastavené štíty??
Já všechny 3 pred sebou,ale nevím o kolik to pomáhá.
Pak se dá krýt klávesou X používáte ji?? (me se zatím neosvědšila )
Štít se také neovládá jestly se nepletu.
Jinak boji snad rozumím.
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 31/05/2008 :  23:16:26  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

... neosvědšila ... jestly ...


Omg
...máš alespoň krabici?

EDIT:
quote:
Originally posted by Zarel

1. nemapsal by mi nekdo nejake animacni skradky?? zatim mi vysla jen /bow .. zadnej tanecex nebo flex to neumi??

2.jak je to s tema skillama?? az od lvl 10?? ale ty co dostavam tedka na ostrove mi zustanou ze?? pouzivate je do konce??

3.da se nejak pridavat stamina??(nemyslim lahve)
nebo se zvisuje jen pomoci LVL?

4.jake atributi doporucujete zvisovat Dark Templarovi??

To je prozatim snad vse :-) neni toho malo ja vim no :c)



1. napiš do chatu /emote a dvakrat zmačkni TAB, zobrazi to seznam
2. talenty od lvl10, jdou vyresetovat npcčkem "Trainer", ktery je v hlavnich městech
3. asi leda nějakym +stamina equipem
4. na to přijdeš časem sam, co se ti hodi

Edited by - vlkodlak on 31/05/2008 23:24:41
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 04/06/2008 :  17:34:47  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
smejte se mi jak chcete
ale já myslel,že tohle http://feats.goonheim.com/barbarian
jsou skilli pro barbariana .. a nekteré z nich i aktivní.
Ale zatím se nezdá že by něco bylo bráno jako aktivní skill..
Je to tedy tak,že utočné comba,a buffi dostává každý stejně??
(podle povolání)??


Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 05/06/2008 :  18:55:08  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
http://img516.imageshack.us/my.php?image=20080605184927ue3.jpg

prosim o radu ..
Guest ještě na ostrově.(SINGL)
Od Stroma jsem měl získat klíč (ten mi dal)
a tím klíčem odemknout truhlu...ale tam kam mi to ukazuje není..

Nepamatujete se nekdo na ten ukol prosím ??
kde je ta truhla ??
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 06/06/2008 :  09:26:35  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

http://img516.imageshack.us/my.php?image=20080605184927ue3.jpg

prosim o radu ..
Guest ještě na ostrově.(SINGL)
Od Stroma jsem měl získat klíč (ten mi dal)
a tím klíčem odemknout truhlu...ale tam kam mi to ukazuje není..

Nepamatujete se nekdo na ten ukol prosím ??
kde je ta truhla ??



Nahoře v místnosti kde má postel, jsou dveře do pokladnice? V pokladnici je truhla? Je to v místech, kde jsi vlezl do věže.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 06/06/2008 :  22:16:29  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
pane boze .. jak jsem to mohl prejit ..
dekuji ti fakt moc.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000