Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Guardian diskuze
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/05/2008 :  08:51:03  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
premyslel jsem jak pojmout ze zacatku guardiana a buduju ho zatim spis jako ofenzivniho meleeka se stitem, chvili jsem zkousel polearmy ale proste mi to nesedi :)
zatim jsem premyslel o budovani tohohle buildu
http://feats.goonheim.com/guardian#t0a5b5f5h5i5j1k1l3m1n5r5v5x1t1t2a5b5c5g5h3k3l3p1
pro tankovani v pve by to chtelo samozrejme respec, ale takhle si myslim by to mohlo jit

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/05/2008 :  09:17:48  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
On ma hrozne malou dmg s polearmama, to se ti fakt vyplati ho jet radsi jak rikas - ofenzivne se stitem.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 20/05/2008 09:18:01
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/05/2008 :  09:30:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

On ma hrozne malou dmg s polearmama, to se ti fakt vyplati ho jet radsi jak rikas - ofenzivne se stitem.



jj na polearmu switchuju uz jen kvuli stageru :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 23/05/2008 :  10:32:12  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
muze mi nekdo rict co je to ten vengeance counter?
Pertho ty si jel strom az k Titanic smash, me prijde ta vetev zvlastni, asi tim ze nevim co je ten VC

Jinak co ty bleedy - na counterstriku ci na dulling blow? Vyplati se to?

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Nightmare
New Member

171 Posts

Posted - 23/05/2008 :  13:59:27  Show Profile  Send Nightmare an ICQ Message Send Nightmare a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

muze mi nekdo rict co je to ten vengeance counter?



Pokazdy, kdyz nekdo z tvoji grupy dostane damage, mas sanci dostanes buff Vengeance. Pridava ti +damage a +movement speed. Stackuje se snad az 10x (mozna i vic). Klidne se s tim dostanes na napr. +25% damage a +25% movement speed.

Jeste bych mel dotaz k lvl 30 soldier destiny questu v Blessed Caves. Posledni boss zustava immuni a nemuzu ho zabit (i pres to, ze sem predtim pouzil 3 purple lotusy u oltare :( ).
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 24/06/2008 :  14:12:19  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Mate nekdo zkusenosti s Bloody Vengeance kombem? Premyslim, jestli stoji za to dat do jen 1 bod a nechce se mi kvuli tomu respecovat ;)

Aha co koukam, tak by to melo byt instantni kombo (bez spoustecich utoku). Asi jedine, ktere juggernaught guard bude mit. Takze ten 1 bodik za to urcite stoji.

Edited by - Rahman on 24/06/2008 14:27:32
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 24/06/2008 :  15:24:04  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
mno, tak ho skus a napis vo co de :) ja nad nim premejslim, ale taky nechci respec. Pride me ze to je pouze grup combo, protoze vegenance countery ti zbira damage co de do grup memberu (jestly sem dobre pochopil diskuzi na ofic forech).

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 24/06/2008 :  15:39:49  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

mno, tak ho skus a napis vo co de :) ja nad nim premejslim, ale taky nechci respec. Pride me ze to je pouze grup combo, protoze vegenance countery ti zbira damage co de do grup memberu (jestly sem dobre pochopil diskuzi na ofic forech).



Jasne. Jenze zaprve vetsinou se tankuje na vic tanku a zadruhe co jineho chces delat s guardem nez hrat v grupe? :)

Krom toho by to snad melo neco udelat i kdyz vengeance counter mas na 0. Riposte tak funguje taky, kdyz nemas evaded buff tak taky neco dela, s nim je pouze silnejsi.
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 24/06/2008 :  15:49:51  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
nehrat v grupe ? :)) ne, vazne ja zatim prakticky jen soluju a uvidime casem.Zatim sem jen lvl 55, takze mam jeste hodne casu do grupovani popripade raidovani.

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 24/06/2008 :  15:55:31  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
BTW jedna zajimava vec. Prijde to jen mne, nebo maji polearmova komba tu zahadnou vlastnost, ze kdyz zasahuji vic mobu, tak se damage jaksi zvlastnim zpusobem rozklada?

Kdyz odpalim Flashing Arc VIII do jednoho moba meho levlu tak s nejvetsi pravdepodobnosti upadne. Kdyz do dvou, tak vetsinou musim pridat jeste jedno dve dalsi komba. Pritom je to kombo u ktereho je vyslovene napsane, ze zasahuje vic mobu (coz komba delaj vsechna i bez toho).
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/06/2008 :  16:06:09  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

BTW jedna zajimava vec. Prijde to jen mne, nebo maji polearmova komba tu zahadnou vlastnost, ze kdyz zasahuji vic mobu, tak se damage jaksi zvlastnim zpusobem rozklada?

Kdyz odpalim Flashing Arc VIII do jednoho moba meho levlu tak s nejvetsi pravdepodobnosti upadne. Kdyz do dvou, tak vetsinou musim pridat jeste jedno dve dalsi komba. Pritom je to kombo u ktereho je vyslovene napsane, ze zasahuje vic mobu (coz komba delaj vsechna i bez toho).


jo tak to mam taky ten pocit u tohodle comba :)
jinak ja osobne momentalne hodne hraju v grupe, skoro nesoluju a presel jsem na nasledujici build, kterej postupne buduju
http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=7#::efe2dfecfe2f3e3be2fefef24e2fe4f2ef3edfe2

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 24/06/2008 :  16:14:47  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

jo tak to mam taky ten pocit u tohodle comba :)
jinak ja osobne momentalne hodne hraju v grupe, skoro nesoluju a presel jsem na nasledujici build, kterej postupne buduju
http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=7#::efe2dfecfe2f3e3be2fefef24e2fe4f2ef3edfe2



Tak to bude asi zaklad vsech tankovacich buildu u guarda, je tam prostor pro drobne variace. Napriklad imho stoji za to nekde vysmudlit ten jeden bodik do volcanic rage. 20% damage na 20s jednou za 2 minuty se urcite hodi (initial aggro). Nemluve o tom, ze to zrejme multiplikativne stackuje s hateful strikes.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/06/2008 :  16:24:31  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Pertha

jo tak to mam taky ten pocit u tohodle comba :)
jinak ja osobne momentalne hodne hraju v grupe, skoro nesoluju a presel jsem na nasledujici build, kterej postupne buduju
http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=7#::efe2dfecfe2f3e3be2fefef24e2fe4f2ef3edfe2



Tak to bude asi zaklad vsech tankovacich buildu u guarda, je tam prostor pro drobne variace. Napriklad imho stoji za to nekde vysmudlit ten jeden bodik do volcanic rage. 20% damage na 20s jednou za 2 minuty se urcite hodi (initial aggro). Nemluve o tom, ze to zrejme multiplikativne stackuje s hateful strikes.


jo premyslel jsem o tom to prehodit z lifesaveru odtam by to teoreticky melo byt nejmin bolestny

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 26/06/2008 :  10:26:46  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
co se tyce bloody vengeance, tak to je nej dps combo pro guarda do grupy snad, na lvl 52 5/5 featu, kdyz mate nastackovano 10x vengeance counter, tak to ma CD 5s, bez vengeance to ma cd 30 - 45s? no a daval jsem ve frenzy /neimpr/ i 2,3k crity :)
vzhledem k tomu, ze je to instant, tak treba v group pvp to muze byt masakr, takovej MS z WoW :))
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 26/06/2008 :  11:34:59  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss

co se tyce bloody vengeance, tak to je nej dps combo pro guarda do grupy snad, na lvl 52 5/5 featu, kdyz mate nastackovano 10x vengeance counter, tak to ma CD 5s, bez vengeance to ma cd 30 - 45s? no a daval jsem ve frenzy /neimpr/ i 2,3k crity :)
vzhledem k tomu, ze je to instant, tak treba v group pvp to muze byt masakr, takovej MS z WoW :))



A vzpomenes si, jaky bonus davaji ty ctyri talenty po prvnim?
Jinak otazka byla smerovana na pouzitelnost v pve. V pvp ji snad neni treba rozebirat pac je to cesta k titanic smashi.
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 26/06/2008 :  12:59:01  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
rekl bych ze jen zvetsuje dmg, ale neni to zanedbatelna dmg, rozdil mezi 4 a 5 featama jsem mel 200-400 v critech na lvl 52, bohuzel se neda nijak zjistit nic blizsiho, no a jeste snad zvetsuje sanci na dostani vengeance counteru.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 26/06/2008 :  13:40:46  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss

rekl bych ze jen zvetsuje dmg, ale neni to zanedbatelna dmg, rozdil mezi 4 a 5 featama jsem mel 200-400 v critech na lvl 52, bohuzel se neda nijak zjistit nic blizsiho, no a jeste snad zvetsuje sanci na dostani vengeance counteru.



Zjistit by to melo jit, jak tam vrazis 1 feat point, tak ti to na tooltipu pise, kolik pridavaji dalsi (aspon u ostatnich featu).

Sanci na increment vengeance counteru zvysuje ten talent pod tim.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 28/08/2008 :  17:25:01  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Není teďka Guardian tak nějak buglej ?? :-)

Ale fakt .. ten s kopím ..
Ještě jsem neviděl,že by ho někdo porazil 1x1.
Jak se rozeběhne .. praští a skopne vás .. ze 70% je po vás ..
A když né tak vás dodělá příští ránou.

Dokonce jsem vyděl guardiana 62 rosekat barbariana lvl 80...
Tak Guardiáni s pravdou ven .. jak to je
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/08/2008 :  18:24:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Gemmed. TO bude nerfnuty s prichodem PvP patche, snad uz pristi tyden. Pak uz one shoty nebudou.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000