Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Conqueror - Diskuze
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 19/05/2008 :  10:17:53  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
Feats Calculator:

http://feats.goonheim.com/conqueror

"zatim" Muj tip na dw build (urcite se jeste dost veci zmeni po odskouseni takze klidne kritizujte pokud uz s nekterejma mate zk.):
http://feats.goonheim.com/conqueror#t0a5c3d3e5h3i5j5m1n1o3s1u5w5z5C1t1t2a5b5c5g3h3i3l3

hraju CQ a bavi me akorad mam trochu obavy aby to nebyl pvp useless char... protoze zatim dostavam uplne nehoraznej pojezd od ranged class ( rangeri si me davaj i kdyz sou o 4 lvl nizsi aniz bych mel sanci jim dat jedinou ranu)
sice zato z nejvetsi casti muze to ze pri questeni mam skoro non stop Frenzy stance (+100% vulnerab. ). Tak doufam ze se CQ hodne posili az na high lvlu se skalovanim equipu...
jinak FFA PvP je fun... tak snad bude dobrej balance.



EDIT:

http://www.tentonhammer.com/node/31877#ABILITIES

vypis vsech CQ abilit.

so...

Edited by - Khandar on 20/05/2008 14:26:10

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 19/05/2008 :  12:27:53  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar
( rangeri si me davaj i kdyz sou o 4 lvl nizsi aniz bych mel sanci jim dat jedinou ranu)




rangeři si dávaj co pozoruju všechny classy :)
Jinak naopak plechové maj oproti mágům velkou výhodu, že mág musí při castu stát ... já např. plecha takřka nedám a kor když napadne on mě ... na meele proti němu nemám šanci - na dálku musím 3sec castit DD a pak čekat na 4sec recast což když není blbej a zahlídne mě a jde po mě na blízko nemám šanci ustát.

Jinak o Conquerovi osobně velmi uvažuju protože healer co ho zatím hraju moc healersky nevypadá ... aspon ten jedinej heal 2hp per tik co mám je hodně k ničemu když DDčko dává za 60-180hpp a meeleři mě masej za 100+ hp hehe :)


Noe

Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 19/05/2008 :  13:00:53  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Khandar
( rangeri si me davaj i kdyz sou o 4 lvl nizsi aniz bych mel sanci jim dat jedinou ranu)




rangeři si dávaj co pozoruju všechny classy :)
Jinak naopak plechové maj oproti mágům velkou výhodu, že mág musí při castu stát ... já např. plecha takřka nedám a kor když napadne on mě ... na meele proti němu nemám šanci - na dálku musím 3sec castit DD a pak čekat na 4sec recast což když není blbej a zahlídne mě a jde po mě na blízko nemám šanci ustát.

Jinak o Conquerovi osobně velmi uvažuju protože healer co ho zatím hraju moc healersky nevypadá ... aspon ten jedinej heal 2hp per tik co mám je hodně k ničemu když DDčko dává za 60-180hpp a meeleři mě masej za 100+ hp hehe :)


chvilku vydrz na lvl 17 uz bys mel mit 3 healy
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 19/05/2008 :  13:25:41  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Khandar
( rangeri si me davaj i kdyz sou o 4 lvl nizsi aniz bych mel sanci jim dat jedinou ranu)




rangeři si dávaj co pozoruju všechny classy :)
Jinak naopak plechové maj oproti mágům velkou výhodu, že mág musí při castu stát ... já např. plecha takřka nedám a kor když napadne on mě ... na meele proti němu nemám šanci - na dálku musím 3sec castit DD a pak čekat na 4sec recast což když není blbej a zahlídne mě a jde po mě na blízko nemám šanci ustát.

Jinak o Conquerovi osobně velmi uvažuju protože healer co ho zatím hraju moc healersky nevypadá ... aspon ten jedinej heal 2hp per tik co mám je hodně k ničemu když DDčko dává za 60-180hpp a meeleři mě masej za 100+ hp hehe :)


pocitam ze hrajes Tose tak naprosto to same melee a rangeri me davaj se stoprocentnim ucinkem :) s magama je to vyrovnany ale jak se ke me proste meleek dostane(i pres dva stuny) tak lezim hodne rychle :)


Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 19/05/2008 :  13:34:56  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Khandar
( rangeri si me davaj i kdyz sou o 4 lvl nizsi aniz bych mel sanci jim dat jedinou ranu)




rangeři si dávaj co pozoruju všechny classy :)
Jinak naopak plechové maj oproti mágům velkou výhodu, že mág musí při castu stát ... já např. plecha takřka nedám a kor když napadne on mě ... na meele proti němu nemám šanci - na dálku musím 3sec castit DD a pak čekat na 4sec recast což když není blbej a zahlídne mě a jde po mě na blízko nemám šanci ustát.

Jinak o Conquerovi osobně velmi uvažuju protože healer co ho zatím hraju moc healersky nevypadá ... aspon ten jedinej heal 2hp per tik co mám je hodně k ničemu když DDčko dává za 60-180hpp a meeleři mě masej za 100+ hp hehe :)


Predpokladam, ze ten healer je Priest of Mitra .... Taky jsem si ho rollnul a nejak mi tam stale chybely healy, na to, ze by to mela byt nej healovaci classa. Zatim jsem level 13, na 10. lvlu dostanes nejaky heal, ktery healuje postavy v zornem poli a trochu tebe.
Takze rikas vydrzet do 17. levelu a tam by se mel dostat nejaky heal?


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 19/05/2008 :  13:58:39  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000
Predpokladam, ze ten healer je Priest of Mitra .... Taky jsem si ho rollnul a nejak mi tam stale chybely healy, na to, ze by to mela byt nej healovaci classa. Zatim jsem level 13, na 10. lvlu dostanes nejaky heal, ktery healuje postavy v zornem poli a trochu tebe.
Takze rikas vydrzet do 17. levelu a tam by se mel dostat nejaky heal?



Hraju TOS a pokud sem dobre koukal budu mit na 15lev jediny heal (zrejme group) jeho síla/kvalita/rychlost pro me rozhodne jestli s touto postavou dál nebo jít do Conquerora ... přeci jsem jsem chtěl primárně healera a když nebude dobrej healer raději pujdu do plecha.


Noe

Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 19/05/2008 :  13:58:54  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Scout: pokud by meele nesejmul maga, kdyz se k nemu dostane, bylo by to hodne spatny.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/05/2008 :  14:12:35  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote

quote:

Predpokladam, ze ten healer je Priest of Mitra .... Taky jsem si ho rollnul a nejak mi tam stale chybely healy, na to, ze by to mela byt nej healovaci classa. Zatim jsem level 13, na 10. lvlu dostanes nejaky heal, ktery healuje postavy v zornem poli a trochu tebe.
Takze rikas vydrzet do 17. levelu a tam by se mel dostat nejaky heal?



PoM má ještě i jiný heal, je sice slabší ale jak se kombinuje s tím druhým, tak se to dá. Ale je fakt že by priest měl mít silnější healy než damage, ale nestěžuju si prozatím, mám level 14 a to je dost málo na to dělat nějaké závěry
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 19/05/2008 :  14:12:59  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
jak to tady tak ctu, aby nebylo preconquerovano . Prece ti healeri musi mit pak nejake healy, k cemu by jinak v te hre byli?
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 19/05/2008 :  14:19:06  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Hraju CQ taky a to samé, ranger no chance ... myslím že později má CQ taky charge, to by mohlo situaci změnit, na blízko už bych šanci měl mít ...
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 19/05/2008 :  14:21:28  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Scout: pokud by meele nesejmul maga, kdyz se k nemu dostane, bylo by to hodne spatny.



imho záleží na situaci ... pokud je meele překvapen mágem neměl by se k němu vůbec dostat a obráceně pokud je mág překvapen meelařem a dostane se mu na tělo neměl by to jen tak ustát stejně tak pokud se healer neuhealuje v situaci 1:1 (podotýjám neuhealuje - neříkám že musí zabít) je to taky hodně špatný .))

Nicméně osobně mě 1:1 nevyváženost nevadí pokud bude vždy takové že mě někdo v poho zabije ale i já třeba zabiju jinou klassu ... důležitější je group:group ... navíc tohle se nesmí porovnávat v prvních dnech po spuštění hry. Spíš se bojím celýho konceptu určitých class viz. to že zatím žádný healer nevypadá jako healer ale jako hybrid něčeho s možností částečnýho healování.


Noe

Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 19/05/2008 :  14:28:55  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Tak tak. Vyvazenost postav se nemuze brat podle 1v1, protoze kazda class nemuze byt DD. Musi se to porovnavat v grupach.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 19/05/2008 :  15:05:14  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Tak tak. Vyvazenost postav se nemuze brat podle 1v1, protoze kazda class nemuze byt DD. Musi se to porovnavat v grupach.

Prave naopak. Koncept postav v aoc je naopak na balanc navrzen suprove. Alespon podle toho co jsem tom kterem povolani cetl.

Urcite to neni snadny ukol ale melo by to jit.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 19/05/2008 :  17:02:39  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Nemuzes prece udelat healera konkurujiciho DDckum. Pokud je hra zalozena na tymove spolupraci, nemuze byt kazda class shopna 1v1 s DD.
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 19/05/2008 :  17:42:30  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Nemuzes prece udelat healera konkurujiciho DDckum. Pokud je hra zalozena na tymove spolupraci, nemuze byt kazda class shopna 1v1 s DD.


Muze. Kdyz bude mit healer podobny self heal jako ma DDckar DPS, tak muze.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 19/05/2008 :  18:09:57  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
to se ale uhealuje ale nikoho nezabije.....v tomto pripade pak souhlasim. Ja na to reagoval, protoze nekteri by chteli aby kazda class mohla nekoho zabit.
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 19/05/2008 :  18:23:13  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

to se ale uhealuje ale nikoho nezabije.....v tomto pripade pak souhlasim. Ja na to reagoval, protoze nekteri by chteli aby kazda class mohla nekoho zabit.


No pokud bude mit zaroven healer podobny dps jako DDckar self heal, tak pak zalezi na sikovnosti hracu:)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 19/05/2008 :  18:33:07  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Jestli ma nekdy healer dps jako DD, tak to neni healer, ale pekne sprasena hra :)
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 20/05/2008 :  01:16:14  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
takovy bludy reste az na 80 lv :]]
Tos je overpower :]

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 20/05/2008 :  02:15:22  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Jestli ma nekdy healer dps jako DD, tak to neni healer, ale pekne sprasena hra :)


healer dps jako DD self heal

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 20/05/2008 :  06:47:19  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher
Tos je overpower :]

NE proti Assasinovi. Proti nemu neni OP zadny caster.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 20/05/2008 :  08:19:01  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher

takovy bludy reste az na 80 lv :]]
Tos je overpower :]


nerekl bych :-) pravdepodobne to bude tim ze to neumim ale blesky maj obri rozptyl dmg a hp mam tak malo ze me jakej koli meleek pojede velice rychle:)


Go to Top of Page

Pharoxx
Starting Member

Rei-wow

70 Posts

Posted - 20/05/2008 :  08:59:24  Show Profile  Send Pharoxx an ICQ Message Send Pharoxx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher

takovy bludy reste az na 80 lv :]]
Tos je overpower :]



Kdo je overpower bych resil az na 80tce s equipem

World of Warcraft:
Pharris <Motion>, 70lvl shaman @ Drak'Thul EU
Pharoxx <Motion>, 70lvl rogue @ Drak'Thul EU

Age of Conan:
Pharra <Dawn>, 80lvl, Stygian Tempest of Set @ Wildsoul EU (PvP)
Pharris <Dawn>, 22+lvl, Cimmerian Bear Shaman @ Wildsoul EU (PvP)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 20/05/2008 :  17:57:18  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Jen skromny dotaz, meleeci maji od prvniho levelu 3 zakladni utoky, puvodne meli 5. Zmenili to, nebo ty dalsi 2 prijdou s vyssim levelem ?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 20/05/2008 :  19:00:01  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Jen skromny dotaz, meleeci maji od prvniho levelu 3 zakladni utoky, puvodne meli 5. Zmenili to, nebo ty dalsi 2 prijdou s vyssim levelem ?


Přijdou s vyšším levelem, klávesy Q+E (když si je nezměníš).

Lexon
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 20/05/2008 :  19:08:51  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

quote:
Originally posted by terawatt

Jen skromny dotaz, meleeci maji od prvniho levelu 3 zakladni utoky, puvodne meli 5. Zmenili to, nebo ty dalsi 2 prijdou s vyssim levelem ?


Přijdou s vyšším levelem, klávesy Q+E (když si je nezměníš).



Dík, btw s defaultním nastavením bych určitě nehrál, první den Early Accessu jsem se hrabal jen v tom a pořád to nebylo ono, ptám se právě proto, že do lvl 22 žádné nové nebyly a ty 3 se mi zdály akorát, tak jsem myslel, že to změnili.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

shadak
Starting Member

19 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:21:42  Show Profile Send shadak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

Feats Calculator:

http://feats.goonheim.com/conqueror

"zatim" Muj tip na dw build (urcite se jeste dost veci zmeni po odskouseni takze klidne kritizujte pokud uz s nekterejma mate zk.):
http://feats.goonheim.com/conqueror#t0a5c3d3e5h3i5j5m1n1o3s1u5w5z5C1t1t2a5b5c5g3h3i3l3

hraju CQ a bavi me akorad mam trochu obavy aby to nebyl pvp useless char... protoze zatim dostavam uplne nehoraznej pojezd od ranged class ( rangeri si me davaj i kdyz sou o 4 lvl nizsi aniz bych mel sanci jim dat jedinou ranu)
sice zato z nejvetsi casti muze to ze pri questeni mam skoro non stop Frenzy stance (+100% vulnerab. ). Tak doufam ze se CQ hodne posili az na high lvlu se skalovanim equipu...
jinak FFA PvP je fun... tak snad bude dobrej balance.



EDIT:

http://www.tentonhammer.com/node/31877#ABILITIES

vypis vsech CQ abilit.



Nevim na jakym ses lvlu, ale ja na 28 s Conq nemam problem, zatim me jeste nikdo suverenne nezabil ani ranger... A to me prepadavaj lidi hned po boji s mobem atd. Pouzivam 2H build, na lvlu 25 uz sem mel 2knockbacky a 1 stun, coz je takovej mensi stunlock, kdyz to vyjde vsechno :) Ale je mozny, ze to bylo jen stesti na lidi..

Edited by - shadak on 21/05/2008 10:25:15
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 03/06/2008 :  11:52:18  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Kterou větev featu jedete? A daji se ty featy nekde resetovat když změním názor?
Na jakem levelu se dostávaji ty stance?
Používate radeji 2H nebo dual?

Edited by - Milan on 03/06/2008 11:53:32
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 03/06/2008 :  13:15:20  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Kterou větev featu jedete? A daji se ty featy nekde resetovat když změním názor?
Na jakem levelu se dostávaji ty stance?
Používate radeji 2H nebo dual?



jestli si to dobre pamatuju tak Frenzy stance na lvl 10, defense stance na lvl 20

reset featu u NPC ve mestech, oznacena je jako Trainer.

osobne zatim jedu DW (vetsi dps) pro grind a lvlovani... ale v pozdejsi fazi urcite switchnu na 2H ten je lepsi na pvp...

so...
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 03/06/2008 :  14:08:47  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Guardian dostava vsecky stance na 15ce, nebude to stejny?

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 04/06/2008 :  10:29:05  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
myslim ze conq ma obe najednou ale na 20 :D ale abych si vzpomel to rozhodne nezvladnu...

jinak lvl 39 2H a hraje se me s nim uzasne. PvE trosku maso (oproti casterum) a v PvP zatim spatne skore, ale dal sem si i o 7 levelu silnejsiho assasina. Naopak ranger me masi nehorazne, obzvlast kdyz pouzije teren (stoupne si na kopec nakerej se nada vylezt ze strany utoku :p a muzu jen utikat) :) Zatim nejlepsi vysledek je smrt z rukou lvl 80 :D ale nahanel me asi 3 minuty.

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 17/06/2008 :  08:45:34  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
Chtel bych se zeptat....kam davat skill bodiky u CQ...zalezi na tom nebo to je uplne jedno kam to dam ?
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 17/06/2008 :  10:33:55  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johny

Guardian dostava vsecky stance na 15ce, nebude to stejny?


je to stejny, vcera potvrzeno :p

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/06/2008 :  11:17:10  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
moh by zde nakej conqueror napsat kde maji combat ress ? kdy ho cca dostanou ?
nasi conquerori jsou zrovna ti co anglicky neumej skoro vubec a ja kdyz koukam na weby tak jsou tam comba a talenty, tam jsem to pravdepodobne nenasel tak toa si bude abilita, ale jak se jmenuje a jakej lvl buh sud :) tak esi je mam servat , ze to nepouzivaj nebo je usetrit, ze to teprve dostanou :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 24/06/2008 :  11:24:19  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

moh by zde nakej conqueror napsat kde maji combat ress ? kdy ho cca dostanou ?
nasi conquerori jsou zrovna ti co anglicky neumej skoro vubec a ja kdyz koukam na weby tak jsou tam comba a talenty, tam jsem to pravdepodobne nenasel tak toa si bude abilita, ale jak se jmenuje a jakej lvl buh sud :) tak esi je mam servat , ze to nepouzivaj nebo je usetrit, ze to teprve dostanou :)

preventivne je servi, ze to teprve dostanou nehraje zadnou roli

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 24/06/2008 :  12:25:47  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Jinak to není učitelná ani použitelná abilita, prostě to samo resuje, a conqueror to nemůže nijak ovlivnit, jen musí žít a mlátit.

Ale stejně je radši seřvi
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/06/2008 :  13:09:29  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Jinak to není učitelná ani použitelná abilita, prostě to samo resuje, a conqueror to nemůže nijak ovlivnit, jen musí žít a mlátit.

Ale stejně je radši seřvi



tak tohle jsem necekal :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 24/06/2008 :  13:26:53  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Tohle mi ve skutecnosti prijde jako genialni abilita pro tanka (skoda ze ji ma ofezivne ladeny soldier a ne guard). Dava to totiz v pvp nutnost rozhodnout se, jestli focusnout nejdriv char postaveny na defenzivu s tim, ze to samozrejme pujde ztuha, nebo ho nechat byt s tim, ze existuje slusna sance, ze bude zvedat svoje partaky. Tedy presne ta abilita ktera tankum v pvp da nejaky vyznam (a jak rikam strasna skoda, ze to neumi guard).
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,18 seconds. on eygor Snitz Forums 2000