Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 FAQ
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 30/04/2008 :  15:47:26  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
cau
vzhledem k tomu, ze sem v gen bete a par postavicek uz sem vytvoril a taky ve hre uz neco zkusil a zazil sem ochotnej odpovedet na jakykoli otazky ohledne AOC. Takze pokud mate zajem tak se ptejte.
Cest a silu


quote:
1. pouzitelnost ranged zbrani u rogue/barbara

U barbara bohuzel minimalni, idealni na pull moba z dalky, vzhledem k absenci ranged comb, ma barbar pro zbrane na dalku minimalni vyuziti. Jeste mozna pri pvp se ke slovu dostanou v pripade, kdyz si v rootu atp.

quote:
2. fungovani stealthu o rogue/barbara ( jsi videt ? jak dlouho vydrzi ? )

hidnout do stinu se umi vsechny povolani, avsak jen u rogue clasu, do ktere spada i barbar, stealth nezere vubec staminu a vydrzi dokud ho utokem ci pouzitim ability/komba nezrusis. V pvp funguje stealth mozna az priliz, tzn nepritele nevidis. Jeho pouziti je instantni, nema zadny cast time. Postava v pvp nebledne, zmizi hned. Pro objeveni postavy schovane ve stinu je treba pouzit abilitu search (skill perception), do ktereho je nejprve nutne nacpat skill pointy a pote se porovna skill hiding nepritele s tvym skillem perception, nasledne system vyhodnoti zda postavu odhalis. Nicmene na rozdil od insta hidu, abilita search ma cast, coz dava vsem hydram velkou vyhodu. Na zaver k hidu je treba zminit, ze schovanym postavam jdou videt stiny a to porad, takze vsimavy clovicek s dobrym pocakem a stinama na full ma vyhodu:) Jo jeste vsechny rogue povolani se pohybuji ve stinu rychleji oproti ostatnim.

quote:
3. porad mi neni jasne jak funguje Herald of Xotli, protoze ma pry na ten morf do ohniveho demona CD 2 minuty a samotny morph ma na 25 sekund, jak bojuje mezitim, ma dost many a kouzel, nebo taky jede mecem ?

HOX bojuje hlavne s mecem, a to obourucnim. Na obourucky dostava dost dobra komba, ktere si muze docela pekne zlepsovat pomoci featu. Premena HOXe v demona je dosti ultimatni a na tu chvili z nej dela opravdu velkeho hosika, proto nevydrzi dlouho. Nemoznost nosit lepsi typy brneni, HOX do jiste miry vyvazuje bufy, takze je to opravdu takovy warlock.


quote:
4. cetl jsem ze ranger, pokud nejede z vlastniho pohledu, tak proste strili automaticky na nejblizsi target, je to tak, nebo si muzes target vybrat ?

target normalne zakliknes a pak trilis z leva/prava/prostred, nebo pouzivas komba. Muzes pouzit fps zamerovani z pohledu prvni osoby. Nicmene je nepouzitelne. Jen si predstav, jak zamerujes beziciho hrace a jeste zaroven odklikavas komba, ktere casto znamenaji pouziti nekolika pozicnich tlacitek pro jejich aktivaci.

quote:
5. pokud strili ranger z kone, je stejne presny jako pesky ?

nemam vyzkouseno, nicmene podle beta fora ano. Na jakemkoliv mountovy funguje jen obycejny utok, nelze aktivovat zadna komba.

quote:
Jak vypadá základní content? Je to quest za questem? A jaký je prostředí? Spíš menší podrobněji nadesignovaný lokace jako třeba WoW? Anebo větší prázdnější svět?


Docela zaludna otazka pokusim se. Zacatek klasika, mensi dobrodruzstvi kdy ztroskotate na lodi, ztrata pameti, tajemne tetovani, prvni krucky, takovy tutorial, nicmene uz od zacatku je pribeh velice poutavy a vtahne do deje. Nejprve je potreba zduraznit, ze vsechny ukoly jsou namluveny a velice kvalitne. Dalsi bomba je, ze pri komunikaci s npc se obrazovka prepne do "kecaciho pohledu", natoci se kamera na ustredni postavy a probiha interakce, presne jako v rpg hrach kotor, nvn atp. Napriklad hodne postav s tebou bude jednat jako s valecnikem, pochvalovat svaly atp a protoze hrajes valecnika dialogy pusobi opravdu jako by npc mluvilo prave s tebou:) Cely pribeh se odehrava v podstate ve dvou urovnich, normalni questy a destiny questy. Prave v destiny questy jsou dobrodruzstvi, kdy se hra prepne do offline rezimu (odehrava se v noci) a odhalujes rousku tajemstvi tveho puvodu a zminovaneho magickeho tetovani. Pribeh se krasne zamotava a protoze je vse naskripteno jako v offline rpg, je poutavy. Podobny system ma LOTRO..(ty fellowship questy nebo nejak tak)
Questu je vsak malo, pokud par nesplnis tak se pristihnes pri grindu nestvur, aby jsi mohl pokracovat s destiny ukolem. Proste questu je tak akorat aby vas dostali na uroven, na ktere zacinaji dalsi. Neni moc na vyber.
Lokace jsou nadizajnovany, pro me ne prilis vhodnym stylem, je zde hodne ulicek a celkove budes citit casto vynucenou cestu, jak se nekam dostat. Neni to uplne tak strasne, pozdejsi lokace jsou uz mnohem vetsi a i svobodnejsi, co se pohybu tyce. (ale nikdy to moc neprezenou) Zon do lvl 80 projdes cca kolem 17-20

quote:
Me by zajimali classy Necromancer a Demonologist - tedy pet classy. Jak si stoji v PvP? Jak silni jsou peti proti hracum? Maji tyhle classy neco jak udrzet hrace od tela .. nebo jsou v PvP proste na nic a tedy neni moznost "donutit" hrace aby mlatil do peta misto do hrace? ;)) proste jak v aoc hraje pet class pvp? dik.


Tak nekrous muze mit vytazene az 3 pety, dostava ruzme varianty, muze je vsemozne kombinovat, nekteri zranuji, jini debufuji atd. Zadny pet u nekrouse ani demonologa nema schopnost tauntu jak ho zname, temer cela "hate" zpusobena petem putuje k panovy. U nekrousu jsou vsehny ty mrtvoly ztvarneny velice pekne a hrozive, ale ve skutecnosti pozbyvaji zatim smysl, je to jen dalsi zranujci dotka. (nekrovym hlavni dps jsou dotky) Peti davaji v pvp minimalni dmg, nektere debufy jsou vsak ucine. Demonolog je na tom trosku lepe, ma jednoho demona, takovou hrozive neonovou hruzu:), ale alespon neco "dela". Vzhledem k tomu ze balanc povolani je uplne vpr.. tak bych nekra doporucil silnym povaham, kterym nevadi pockat na opravu balance v pvp. Demonolog je na tom o poznani lepe, je to klasicky glass kanon a silne dps kouzla s doprovodem kvalitnich a zatim velice tezko odstranitelnych rootu, z nej dela jedno z top pvp povolani. Zduraznuju ze pvp balanc je vprdeli. Pve je jakztakz.

quote:
Hrál si dark templáře? Můžeš o něm něco napsat ....


Tak DT jako vsechny soldier povolani, dostali jako pozehnani mit moznost odtankovat group zalezitosti. Tzn, ze vsichni muzou nosit ty nejtezsi armory a maji dost hp. Kvuli balanci tedy uz na nejake poradne dps nezbylo misto a nemuze byt rec o nejakem alespon priblizeni-se barbarovy apod. Nicmene s dps je na tom mezi soldiery dobre (nejhorsi dps ma guard) DT ma hodne life-tapu tzn. ze si utokem na nepritele, prida zivoty. Muze pouzivat jednorucky secne a tupe, stit, kus od 50 urovne a talismany. DT nema zadny root, ale ma par silnych stunu, nejlepsi ma 6sec. Ma take aoe fear, taky neco okolo 6sec. No hnus velebnosti:). Aby se nestalo, ze kdyz budou v grpe dva soldiery a jeden nemel co na praci, maji vsechny soldier archetypy stance. Frenzy stance dava 50% bonus do celeho dps, ale snizuje dost obranu. Defensive stance zvysuje obranu a je hlavne na tankovani.

quote:
Jeste ohledne stealthu. Kdyz jsi ve stealthu, tak jde videt i jak chodis ve vode :)). Takze nic, za kterym se delaji vlnky a viri se voda.


Kdyz si ve stealthu a budes plavat po hladine, tak ty vlnky vidi vsichni (pokud to maji zaple v detailech), nebo muzes plavat pod hladinou a neuvidi te. (pozor zasoba dechu je jak u nekoho, kdo huli 40 valcu denne)

quote:
Jaký má vliv výběr rasy? (poč. lokace, staty, vztah k ost. rasám..)


vyber rasy nema zadny vliv na staty, staty jsou rozdeleni v zavislosti na povolani, rasy zadne rasove speciality (pouzitelne ve hre)
poc. lokace je pro kazdeho stejna, zacinas v Tortage, piratsky pristav, po jeho dokonceni te to teleportuje do hlavniho mesta tve rasy. (jedina odlisnost)

quote:
Jak je na tom assassin v pve?


s vrahem se soluje o poznani hure, nez s povolanimi, ktere vice vydrzi, a nebo se mohou lecit. Asi tak, ze zacatku je to peklo. Ve hre jsou ted zatim dost ultra lecive lahve, ktere po vypiti aktivuji HOT(heal over time) na cca 60sec, velice ucinny.(ma CD-cooldown 60sec), takze pod efektem leciveho lektvaru muzes byt neustale. Jsou vsak drahe. Jedno z nejdulezitejsich craft povolani bych momentalne videl toho, kdo bude vyrabet lektvary:) Bez pouziti (casteho) techto lektvaru bych videl splneni destiny dobrodruzstvi s vrahem jako nemyslitelne.


quote:
Můžeš porovnat Dark Templáře a Conquerora z pohledu pve?


conq ma aury, muze mit aktvini v jednu chvili 1 utocnou a 1 obrannou auru, dale muze pouzivat wacrys(bojove pokriky) a hazet na pole bojove zastavy, podle slov vyvojaru je jejich cilem aby byl conq ultra suport(podpora) povolani do grupy (zatim nikoliv, aury jsou slabe a na foru na to lide hodne nadavaji). Dale ma nejvetsi dmg ze vsech soldieru a nejmensi vydrz (jen v porovnani soldieru)
DT ma hodne vysavani zivotu a jeho utoky jsou podporovany magii, ma hodne proc bufu (ty ktere spusti efekt nahodne, treba pri utoku). Vzhledem k tomu ze vysava zivoty bojem je na tom lepe jak conq pri solo hre. Jeste sem zapomnel napsat, ze conqa ma vetsinu comb na 2 zbrane(dualwield) a obourucky(davaji velke pecky a maji vetsi dosah a aoe efekt pri sekani), zatimco DT jednorucky+stit.

quote:
Jak je to s dungy/instancemi, jak hodně záleží na počtu lidí - je to jen o počtu a dps nebo stačí menší skupinka šikovnějších 2, 3 lidí?


Dungy/instance jsou zpracovany velice pekne, jen pri plneni ukolu muzete narazit treba na cele tajemne ukryte kridlo nejakeho podzemi. Ovsem to bude asi tim, ze dungy nejsou jeste tak provarene.
Heroic(elite) moby na solo bez sance, neda ani nejsilnejsi solo bojovnik, jsou asi tak 3x-4x silnejsi jak treba elita ve wow nebo heroic v eq2, je zapotrebi opravdu grupy, a to ani zadne homogrupy.(je treba tank a heal a nejaky dps) contentu pro duo, ci trio lidi je ve hre minimum, budto to jde dat solo, nebo je to group (5-6) zalezitost.
Vzhledem k vekove skupine 18+ jsou dungy nadherne a mnohdy strasidelne zpracovane, takova mucirna s tlejcimi kusy tel, utrzene pahyly, "kusy" hlav a vnitrosti po zemi, srazejici-se krev odkapava, no nadhera:) Velice pekne jsou zpracovana monstra a na kazdem kroku je nejaky miniboss, ci boss, ze ktereho neco spadne (vetsinou zelena, modra vec).

quote:
Sice to za pár hodin uvidím, ale i tak, je tu system prefixu, sufixu a rare věcí typu diablo nebo jsou itemy přesně definovány ?


Jsou presne definovany. Hlavne veci z minibossu/bossu se casto jmenuji, podle sveho puvodniho majitele. Na forech jsem cetl, ze loot table je v bete znacne omezeny ,a ze zdaleka neodpovida tomu, co by melo nakonec padat, takte uvidime.

quote:
crafting, jestli jako craft se můžu zaměřit na víc profesí

kraftit se da zacit az od urovne 40 dobrodruha vezmes ukol na vyrobu nejake veci, podle toho, ktery kraft skill jsi si vybral a vyrobis danou vec. Po odevzdani zakladniho vyrobku vam trener nabidne ukol na vylepsenou(rare) verzi toho zakladniho, je na tobe, jestli ho udelas. Rare verze se daji preskocit, ty zakladni nikoliv. Cely system je tedy postaven na bazi ukolu od trenera, tedy zadne grindeni a opakovane vyrabeni hrebiku. Harvesting je stejne postaven jak wow/eq2. Osobne se mi kraft v aoc absolutne nelibi, sice jsem nedoufal v pokrocily a komplexni system SWG, ci VG, ale zatim to vypada, ze kraft nebyl zrovna priorita vyvojaru.

quote:
jaký je postih na smrt


od lvl 10 debuff na 30min, snizujici tvoje statistiky a ktery se pri opakovane smrti pred uplynutim stackuje(scita). Je zde moznost tento debuff zrusit poklikem na hrobecek, ktery se objevi na miste, kde jsi chcip. Pri smrti v pvp navic prijdes o pvp expy(pvp zkusenost)

quote:
Tempest of Set vs Priest of Mitra

TOS mix maga a lecitele, moc se mi nelibi. Ma malo kouzel, celkem asi 2 zranujici kouzla, ktere jsou ale velice ucinne.
POM je CC(crowd control) a AOE povolani, momentalne je to nejvetsi prase, je opravdu strasne overpowered a neni mozne ho moc soudit, rekl bych, ze ikdyz ho opravi, tak to porad bude top povolani alespon na pvp. Hazi stuny, knocky a dost silna kouzla, healy a valna vetsina je aoe.
jeste dodatek, healy se nestakujou(nescitaji), tudiz je hloupost mit ve skupine vice lecitelu. Vetsina lepsich healu ma cone(kuzel pred tebou) efekt, takze prace healera rozhodne nebude pasivni stani na miste. Napriklad bear shamanuv prvni HOT-(heal over time) po seslani nefunguje, nejprve musis prastit do nepritele.

quote:
Co craft? Udela si armorer opravdu slusna brneni, nebo je to ze zacatku jen ztrata casu, protoze naskillovani trva vice casu, nez ziskani lepsiho itemu grindem mobu.


Crafting v bete je velice zabugovany a mnohe specializace ani nejdou zacit delat, celkove je zatim hodne nedodelany. Vyvojari tvrdi, ze kraftene veci by se meli vyrovnat, nebo byt lepsi tem, co padaji primo z nestvur. Celkove me tim jak vyvojari kaslou na kraft hodne nastvali. Dle meho je to dulezita slozka. Zatim bohuzel.

quote:
Ahoj prosím Tě, mohl by jsi osvětlit jak je to se shromažďováním majetku?


Spatne, je zde u npc trader moznost ulozit si nejake veci do banky, a nebo je dat na prodej. U jednotlivce se moznost shromazdovat veci scvrkava na opravdu malo mist v baglu a bance. Uvidime jak tomu bude v housingu (hracska mesta a stavby).
U guild vim, ze neni zatim ani zadna guild banka a nemoznost pojmenovavat hodnosti. Celkova sprava guildy je velmi omezena, nebo neni implementovana.

quote:
Co Aukce? - funguje v betě? jak je řešena?


Prakticky stejne jako ve wow ci eq2 (s mensi moznosti nastaveni filteru)

quote:
Chci se jeste zeptat, jak je to na konec s casterama? Ve hre proste kouzlim klasicky jako ve wow


Ano, kouzelnici nemaji "komba", zmenu by melo prinest implementovani spellweavingu a korupce. Bohuzel nikdo nevi, jak to bude vypadat. Odhaduji ze, pri spusteni to takhle zustane a implementuji to do hry pozdeji.


_________________________
Mummy returns...

Edited by - imhotep on 02/05/2008 10:18:01

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 30/04/2008 :  16:32:58  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Tech otazek je samozrejme mnoho a na nektere asi neni jasna odpoved, ale skus to, diky.

1. pouzitelnost ranged zbrani u rogue/barbara

2. fungovani stealthu o rogue/barbara ( jsi videt ? jak dlouho vydrzi ? )

3. porad mi neni jasne jak funguje Herald of Xotli, protoze ma pry na ten morf do ohniveho demona CD 2 minuty a samotny morph ma na 25 sekund, jak bojuje mezitim, ma dost many a kouzel, nebo taky jede mecem ?

4. cetl jsem ze ranger, pokud nejede z vlastniho pohledu, tak proste strili automaticky na nejblizsi target, je to tak, nebo si muzes target vybrat ?

5. pokud strili ranger z kone, je stejne presny jako pesky ?

Diky

Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 30/04/2008 :  19:17:14  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Jak vypadá základní content? Je to quest za questem? A jaký je prostředí? Spíš menší podrobněji nadesignovaný lokace jako třeba WoW? Anebo větší prázdnější svět?

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 30/04/2008 :  19:22:22  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Me by zajimali classy Necromancer a Demonologist - tedy pet classy. Jak si stoji v PvP? Jak silni jsou peti proti hracum? Maji tyhle classy neco jak udrzet hrace od tela .. nebo jsou v PvP proste na nic a tedy neni moznost "donutit" hrace aby mlatil do peta misto do hrace? ;)) proste jak v aoc hraje pet class pvp? dik.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 30/04/2008 :  23:02:12  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Imhotepe, u mě jseš frajer. Žádný plky o Eula a jseš schopnej věnovat trochu času, abys odpovídal lidem co nemají štěstí na betu. Ještě jednou díky /bow
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 01/05/2008 :  05:02:44  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jojo moc diky ;-) dneska zacina open beta..ale tam toho asi moc clovek nezkusi. Ten necro me zklamal. Cekal jsem ze bude vic podobnej warlockovi z wow..tzn pet dps dotky necro. Jestlize hate jde k panovi.. to jako necro nahazi dotky.. a potom utika? nebo teda dotky+rooty? :))


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 01/05/2008 :  08:19:09  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Hrál si dark templáře? Můžeš o něm něco napsat ....
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/05/2008 :  09:13:30  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jeste ohledne stealthu. Kdyz jsi ve stealthu, tak jde videt i jak chodis ve vode :)). Takze nic, za kterym se delaji vlnky a viri se voda.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Selthiin
Starting Member

2 Posts

Posted - 01/05/2008 :  11:59:12  Show Profile Send Selthiin a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, taky bych měla pár otázek:

1. Jaký má vliv výběr rasy? (poč. lokace, staty, vztah k ost. rasám..)
2. Jak je na tom assassin v pve?
3. Můžeš porovnat Dark Templáře a Conquerora z pohledu pve?
4. Jak je to s dungy/instancemi, jak hodně záleží na počtu lidí - je to jen o počtu a dps nebo stačí menší skupinka šikovnějších 2, 3 lidí?

Děkuju
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/05/2008 :  13:25:27  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Sice to za pár hodin uvidím, ale i tak, je tu system prefixu, sufixu a rare věcí typu diablo nebo jsou itemy přesně definovány ?
Go to Top of Page

Selthiin
Starting Member

2 Posts

Posted - 01/05/2008 :  13:27:15  Show Profile Send Selthiin a Private Message  Reply with Quote
Díky za odpovědi, s tim assassinem jsi mě moc nepotěšil.. To mě tedy zajímají hned další 2 věci - crafting, jestli jako craft se můžu zaměřit na víc profesí nebo jen jednu a jaký je postih na smrt .
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/05/2008 :  13:33:26  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jaky je srovnani healeru Tempest of Set vs Priest of Mitra ?
je to neco ve stylu hotky vs direct healy nebo je odliseni delany jinak

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 01/05/2008 :  13:59:25  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Predem diky za tyhle odpovedi. Me by zajmali prevazne classy Bear shaman a tempest of set. Jak se hrajou, jaka je dmg, heal cc ability, pokud nejaky maj.

Co craft? Udela si armorer opravdu slusna brneni, nebo je to ze zacatku jen ztrata casu, protoze naskillovani trva vice casu, nez ziskani lepsiho itemu grindem mobu. Je pravda jak devove tvrdi zezbrane a armory z craftu nejsou useless oproti normalnim co dropnou? Ve skratce vyplati se jet armorera/weaponsmithera nebo alchemysta > all?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Shigi
New Member

165 Posts

Posted - 01/05/2008 :  22:49:06  Show Profile Send Shigi a Private Message  Reply with Quote
Ahoj prosím Tě, mohl by jsi osvětlit jak je to se shromažďováním majetku? Mám na mysli jak je řešena banka? kolik unese avatar? jsou bágly? nebo je váhové omezení? Co Aukce? - funguje v betě? jak je řešena? atp.
Děkuji Sh

WoW/Drak´thul/Shigolas,Srugrug -offline
WAR/Eltharion/Shigi -offline
AION/Gorgos/Shigi -offline
RIFT/Imperium/Shigi -OFFline
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 01/05/2008 :  23:14:21  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
"TOS mix maga a lecitele, moc se mi nelibi. Ma malo kouzel, celkem asi 2 zranujici kouzla, ktere jsou ale velice ucinne.
POM je CC(crowd control) a AOE povolani, momentalne je to nejvetsi prase, je opravdu strasne overpowered a neni mozne ho moc soudit, rekl bych, ze ikdyz ho opravi, tak to porad bude top povolani alespon na pvp. Hazi stuny, knocky a dost silna kouzla, healy a valna vetsina je aoe.
jeste dodatek, healy se nestakujou(nescitaji), tudiz je hloupost mit ve skupine vice lecitelu. Vetsina lepsich healu ma cone(kuzel pred tebou) efekt, takze prace healera rozhodne nebude pasivni stani na miste. Napriklad bear shamanuv prvni HOT-(heal over time) po seslani nefunguje, nejprve musis prastit do nepritele."

dovolim si dodat,
Tos [aoe,heal,buff]ma nejvice aoe kouzel ve hre, jeho blesky sou overpower, + nejlepsi mana regen buff

Pom [heal,dmg,Cc] je opravdu main healer + super Cc, slusna dmg

Bs [heal,meele,buff] meele healer, +medium armor,snad nejvetsi Hp buff,cool skill "cim vice mlatite tim vice to leci"

-healy se sice nescitaj, ale 3 healer classy se vzajemne buffujou a doplnujou,takze vysledek je zajimavy
stejne jako s soldier class kdyz sou 2 jeden "tankuje" a druhej je "frenzy"

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 01/05/2008 23:16:41
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 01/05/2008 :  23:48:48  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
ktere povolani je adventurer aocu?

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/05/2008 :  08:23:33  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Chci se jeste zeptat, jak je to na konec s casterama? Ve hre proste kouzlim klasicky jako ve wow..atp.. zadne komba nic.. pritom jsem videl nejaky videa kde i s kouzlama byli komba.. oni to zrusili? Kdy se projevi to kombinovani kouzel / spellweaving..atp. Zatim proste v ty open bete castim porad jak magor ala wowko proste.. mashing buttons :( hraju toho Dema..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 02/05/2008 :  09:20:10  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Chci se jeste zeptat, jak je to na konec s casterama? Ve hre proste kouzlim klasicky jako ve wow..atp.. zadne komba nic.. pritom jsem videl nejaky videa kde i s kouzlama byli komba.. oni to zrusili? Kdy se projevi to kombinovani kouzel / spellweaving..atp. Zatim proste v ty open bete castim porad jak magor ala wowko proste.. mashing buttons :( hraju toho Dema..


We are working hard on the features we haven't shown off in beta, features we have held back on purpose to have some new revelations at launch. Among these are spellweaving, massive PVP, and DirectX 10 [graphics].

Staci cist ostatni posty.

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 02/05/2008 :  10:15:38  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
quote:
We are working hard on the features we haven't shown off in beta, features we have held back on purpose to have some new revelations at launch. Among these are spellweaving, massive PVP, and DirectX 10 [graphics].


Podle me to nemaji hotove a jedine z techto featur pritomno pri spusteni hry by mohlo byt dx10. Ale treba se pletu,a to bych byl radsi.

_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

Ranger90
Starting Member

14 Posts

Posted - 02/05/2008 :  10:40:31  Show Profile Send Ranger90 a Private Message  Reply with Quote
tiez by som mal par otazok:
1.Kazda classa ma mannu ?alebo je to vyriesene ako u wow rage,energy,manna ... ?
2.Ako je to s fatality dokazuto urobit len meele classy s kombami alebo len urcita classa?
3.Ako je to so stances u soldierov (teda kolko ich je)

Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 02/05/2008 :  12:46:23  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
.

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 02/05/2008 20:24:39
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 02/05/2008 :  20:22:30  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
.

Edited by - Arnold on 02/05/2008 20:32:34
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 05/05/2008 :  10:24:56  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Moc informaci neni k dispozici:
Nemohl bys udelat u class, ktere jsi hral takovy velmi strucny vycuc charakteristik pripadne nejakych specialit? Pripadne cemu je to nejvice podobne z ostatnich her ?

Myslim napriklad: Bear Shaman - Healer, damage, potrebuje damage pro heal
Tempest of set - damage dealer, AoE, PBAoE, mana regen

Čtu sice Wiki ale otázkou je, nakolik jsou ty informace aktuální.
Dík

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/05/2008 :  10:34:25  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
Ranger - prijde mi nejpodobnejsi Assasinovi z EQ2 dobra melee i ranged comba
Dark Templar - tezko rict podobnou classu tankovaciho charakteru jsem nikdy nehral , je to proste tank s nejakyma abilitama navic at uz drainovani zivotu nakej ten cc debufy atd.
Barbar - vylozene dps warior , pouze melee comba ale dobry :)
toliko k charum, ktery jsem dohral na ten cap lvl v open bete :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 05/05/2008 :  12:43:13  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

Ranger - prijde mi nejpodobnejsi Assasinovi z EQ2 dobra melee i ranged comba
Dark Templar - tezko rict podobnou classu tankovaciho charakteru jsem nikdy nehral , je to proste tank s nejakyma abilitama navic at uz drainovani zivotu nakej ten cc debufy atd.
Barbar - vylozene dps warior , pouze melee comba ale dobry :)
toliko k charum, ktery jsem dohral na ten cap lvl v open bete :)



No podle toho co jsem četl, tak dark templar mi připadá jako dread knight z Vanguarda ... tank + dotky a pod. Mě se líbí jeho charge
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/05/2008 :  14:46:53  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jeste k barbovi. Reaver tree ciste DPS focused. Vice nez 2hand tree. Nema zadny stun a root/crippling v teto vetvi. 2hand tree ma spoustu improved stun specek (nejde pouzit s DW, protoze specky jsou pouzitelne pouze s 2hand zbranemi) (IMO da best do PvP).

Assasin - Lotus vetev, poison, specky na poison z obou bladu, snap kick (silence + knockback), aoe mezz (posledni talent). Corruption pouziva specek pres soul shardy, shadow dmg. Posledni talent je from the shadow (huge dmg z hidu a nejaky buff co z tebe udela avatara smrti ;-)). Pomoci rogue vetve si jej muzes jeste trosku poladit. Obe vetve jsou ciste dmg, lotus mi prijde trosku lepe group oriented (IMO).


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 05/05/2008 :  15:43:35  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Zajimalo by me jestli ma rogue nejakou moznost uniku z boje, tzn nejak se hidnout, sprintnout nebo tak neco, protoze na primy kombat asi neni moc vybaveny ..
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/05/2008 :  16:03:53  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Koho zajima Spellweaving a jeho negative a positive buffy pro dany classy, tak muze mrknout tady. Nicmene jenom Necro je zmineny podrobneji. http://uk.pc.ign.com/articles/870/870119p1.html

Je to z 28.dubna 2008

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 05/05/2008 :  17:59:46  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Může dark templar mít i obouruční meč nebo jen meč a štít?
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 05/05/2008 :  18:43:17  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

Může dark templar mít i obouruční meč nebo jen meč a štít?


1h + stit / od lvl 50 xbow
Go to Top of Page

kalem
Starting Member

5 Posts

Posted - 06/05/2008 :  17:40:31  Show Profile Send kalem a Private Message  Reply with Quote
ahoj, chtěl bych se zeptat, jak je to se střílením z luku u rangera za běhu, jestli to vůbec jde a zda může ranger střílet z luku na potvoru, která je hned u něho(nechci použít meč, ale stále střílet), díky
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 07/05/2008 :  16:20:34  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Vsiml jsem si, ze loot z mrtvolek muze vzit kdokoliv.
To je dost neprijemne, kdyz se na me nalepi nebo z friendly rasy a bude me vyzirat loot...
Nebo to jde nekde zamknout/zmenit?

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/05/2008 :  16:46:31  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Vsiml jsem si, ze loot z mrtvolek muze vzit kdokoliv.
To je dost neprijemne, kdyz se na me nalepi nebo z friendly rasy a bude me vyzirat loot...
Nebo to jde nekde zamknout/zmenit?




Může až otevřeš bágl. Případně až expiruje nějaká doba. Ta bude v řádech minut.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/05/2008 :  16:47:15  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kalem

ahoj, chtěl bych se zeptat, jak je to se střílením z luku u rangera za běhu, jestli to vůbec jde a zda může ranger střílet z luku na potvoru, která je hned u něho(nechci použít meč, ale stále střílet), díky



Můžeš střílet pořád, i když je u Tebe. Ano, taky si myslím - KONEČNĚ ! :-)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 08/05/2008 :  06:51:24  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Tak mam zatim demonologa L10 a nejak nechapu tohle
1. ten jeho pet.. dava 4dmg .. to je nejaky rozladeny ne? vsude jsem cetl ze teda je to dps pet.. a ted zas to lidi okecavaj ze je to spis buff pet.. tak jak to je?

2. mam 2 kouzla lightning a fire, jedno ma psano 60-130dmg druhy 60-80.. presto stim fire davam za 130 zatimco s lightning kolem 100 .. cim to je? lightnin ma 3sec cast.. fire 2.. je to casem nejak vic vybalancovany nebo jsou tam nejake postihy casem na fire? nebo proc je to tak "divny"?

Diky.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 08/05/2008 :  08:44:19  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by kalem

ahoj, chtěl bych se zeptat, jak je to se střílením z luku u rangera za běhu, jestli to vůbec jde a zda může ranger střílet z luku na potvoru, která je hned u něho(nechci použít meč, ale stále střílet), díky



Můžeš střílet pořád, i když je u Tebe. Ano, taky si myslím - KONEČNĚ ! :-)


za behu strilet nejde, na koni strilet jde ale pouze normalni utoky ne komba, z kone jde "sundat", muzes strilet kdyz je moob u tebe ale je za to postih, a potom co brutalne nerf dmg,pvp [beta] si nake meele nechat dojit az k telu se rovna sebevrazde [vydrzis jen par ran]
http://www.youtube.com/watch?v=8aeho9BRsRI

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 08/05/2008 08:49:11
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 08/05/2008 :  09:46:13  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher
http://www.youtube.com/watch?v=8aeho9BRsRI



Hele na tom videu chodi ten ranger ve stealthu ?? To trosku nabourava me rozhodnuti hrat assassina .. prekvapivej ranged utok, me prijde jeste pritazlivejsi nez backstab :)
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 08/05/2008 :  09:57:37  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
vsechny rogue classy umej chodit ve stealthu :) a nakonec se to nauci i zbytek :)

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 08/05/2008 :  10:02:20  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
imo by ranger mel mit complete heal na 8s recharge.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 08/05/2008 :  11:25:25  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Trasher
http://www.youtube.com/watch?v=8aeho9BRsRI



Hele na tom videu chodi ten ranger ve stealthu ?? To trosku nabourava me rozhodnuti hrat assassina .. prekvapivej ranged utok, me prijde jeste pritazlivejsi nez backstab :)


vsechny classy umej zakladni "hide" -sance na "hide" ve slunecne poledne uprosted namesti neni zrovna nejvesti :], zaroven ste videt ve vode,a tahate za sebou nakej stin :] + moznost objeveni "search skilem"
jen assasin ma bonus dmg/crit na utok ze stealtu
a ranger ma ""stun"" pri prvnim utoku ze stealtu

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

JC
Starting Member

19 Posts

Posted - 10/05/2008 :  00:01:59  Show Profile  Visit JC's Homepage  Send JC an ICQ Message Send JC a Private Message  Reply with Quote
možná předčasná otázka bo nikdo asi nemůže přesáhnout lev 20 ale..

jakej je styl hry ? budu muset zabít milion mobů, abych nezůstal pozadu nebo je to spíše pohodovější hraní a hra není stavěná jen na tupém killování ? Jak rychle se expuje ?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/05/2008 :  10:38:19  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jak je na tom guardian a plechy obecne s resistanci vuci spellum, equip s + resisty ma velky/primereny/maly efekt ?

lastfm
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 11/05/2008 :  13:34:04  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by kalem

ahoj, chtěl bych se zeptat, jak je to se střílením z luku u rangera za běhu, jestli to vůbec jde a zda může ranger střílet z luku na potvoru, která je hned u něho(nechci použít meč, ale stále střílet), díky



Můžeš střílet pořád, i když je u Tebe. Ano, taky si myslím - KONEČNĚ ! :-)



Stejně bych chtěl někdy vidět lučištníka jak vesele střílí když ho někdo osekává mečem
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 11/05/2008 :  15:57:50  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by kalem

ahoj, chtěl bych se zeptat, jak je to se střílením z luku u rangera za běhu, jestli to vůbec jde a zda může ranger střílet z luku na potvoru, která je hned u něho(nechci použít meč, ale stále střílet), díky



Můžeš střílet pořád, i když je u Tebe. Ano, taky si myslím - KONEČNĚ ! :-)



Stejně bych chtěl někdy vidět lučištníka jak vesele střílí když ho někdo osekává mečem



Njn taky bych chtěl na vlastní oči vidět mága, co umí střílet firebolt...
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/05/2008 :  16:00:42  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Njn taky bych chtěl na vlastní oči vidět mága, co umí střílet firebolt...



je rozdil mezi tim co je blbost v realnem svete a co ve fantasy. Mag strilejici firebolt ve fantasy svete muze byt ok, lucisnik strilejici z luku zatimco do nej sije nekdo mecem mi prijde jak kravina v obou podanich, nicmene nadruhou stranu pokud to prospeje balanci a hratelnosti tak proc ne

lastfm
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 11/05/2008 :  16:14:36  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Jak říká Rash, magii ve fantasy světě snesu a (pokud se to tak dá říct) "dává smysl", na rozdíl od toho lučištníka. Ale budiž, každý má jinou míru tolerance, mě třeba gnóm warrior s obouručním kladivem ve WOW taky přišel jako totální kravina a dost mi to hru kazilo

Ale nebudeme z toho dělat off-topic, stačilo.
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 14/05/2008 :  09:29:08  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by imhotep
quote:
Jaký má vliv výběr rasy? (poč. lokace, staty, vztah k ost. rasám..)


vyber rasy nema zadny vliv na staty, staty jsou rozdeleni v zavislosti na povolani, rasy zadne rasove speciality (pouzitelne ve hre)
poc. lokace je pro kazdeho stejna, zacinas v Tortage, piratsky pristav, po jeho dokonceni te to teleportuje do hlavniho mesta tve rasy. (jedina odlisnost)



http://www.ageofconan.cz/5-rasy v bodu 5.3 se pise neco jinyho. Co je teda pravda?

Edited by - Nogglli Guemaah on 14/05/2008 09:30:28
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 14/05/2008 :  09:33:35  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
bod 5.3 je pouze omacka kolem toho, ze nektery rasy maji forbidden urcita povolani. To je vsechno. Rozdil ve statech neni mezi jednotlivymi rasami a zadne racial ability neexistuji.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 14/05/2008 09:34:02
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/05/2008 :  23:26:35  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
kdyz spustite hru, jdou vam menit controls ? me se to jaksi nedari

lastfm

Edited by - Rashaverak on 14/05/2008 23:27:01
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 14/05/2008 :  23:42:35  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

kdyz spustite hru, jdou vam menit controls ? me se to jaksi nedari


v bete je to to samy spustis htu nejde editovat controls ale kdyz lognes postavu uz to jde ;)
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 15/05/2008 :  09:02:21  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xMANx

quote:
Originally posted by Rashaverak

kdyz spustite hru, jdou vam menit controls ? me se to jaksi nedari


v bete je to to samy spustis htu nejde editovat controls ale kdyz lognes postavu uz to jde ;)


A jde vám to nastavení pak uložit?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000