Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 TRADE FORUM PRESUN 2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:31:31  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Nemam moznost jinou jak reagovat nez zalozit jinej topic. Takze pravidla se tu meni za pochodu presne tak jak se to hodi a doporucujes precist stick kterej tam nebyl? Kdyz jsem tam daval inzerat tak tam tyhle pravidla nebyli. Naopak bylo tam napsano ze je tam trade wow povoleno. Ten stick zmizel a objevil se tam jinej kde je to zakazano. Fakt dobry.

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:37:57  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Opravdu zrovna tobě mám vysvětlovat, že pravidla jsem psal v tom topicu, kde se diskutovalo, načež ty během 10 minut schválně postneš něco, co jsme přesně rozebírali jako nedovolené?
Ano, Topic jsem napsal až po tvém postu, protože mě nenapadlo, že budeš schválně tohle postovat.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:43:06  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
nezapomente to locknout

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:50:33  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ACSforever

nezapomente to locknout



Locknout? To je prece tvoje specialita...
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:52:18  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by ACSforever

nezapomente to locknout



Locknout? To je prece tvoje specialita...



moje ne ja sem obycejny user ktery se prizivuje na tomto forum a hlta informace

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:57:33  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
On se Ma3x v novém hávu snaží provokovat tak dlouho, až se někdo podívá na jeho IP adresu a přestane mu fungovat přístup. Respektive na jeho IP adresy.

Chtěl jsem to vyřešit po ICQ, ale jak je vidět je jednodužší prudit než konstruktivně mluvit - například s Pribeem se vcelku obstoně domluvím na ICQ. Jak je vidět, pravděpodobně jsem udělal velkou chybu a nedal si říci od ostatních. Když jsi chtěl moderovat TRade, řekl jsem jasně a nemíchal se do toho. A docela to bylo moderované hezky. To, že se v případě rohodnutí, které je odlišné od tvého, začínáš chovat jak malé dítě, jsem opravdu nečekal. Nyní budu poučen.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 02/04/2008 :  12:59:04  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

On se Ma3x v novém hávu snaží provokovat tak dlouho, až se někdo podívá na jeho IP adresu a přestane mu fungovat přístup. Respektive na jeho IP adresy.

Chtěl jsem to vyřešit po ICQ, ale jak je vidět je jednodužší prudit než konstruktivně mluvit - například s Pribeem se vcelku obstoně domluvím na ICQ. Jak je vidět, pravděpodobně jsem udělal velkou chybu a nedal si říci od ostatních. Když jsi chtěl moderovat TRade, řekl jsem jasně a nemíchal se do toho. A docela to bylo moderované hezky. To, že se v případě rohodnutí, které je odlišné od tvého, začínáš chovat jak malé dítě, jsem opravdu nečekal. Nyní budu poučen.



amen

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/04/2008 :  13:05:46  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
jojo jen mě utvrzuješ.
Normální člověk mi většinou napíše, co se děje, probereme to po ICQ, já ho odemknu. No a pak je druhá skupina, co nejen že nereaguje na ICQ, ale založí si nový nick a myslí si, že je king.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Miso
Starting Member

38 Posts

Posted - 02/04/2008 :  13:06:00  Show Profile Send Miso a Private Message  Reply with Quote
Trade Forum Presun 2 - Den zúčtování

Vsetci ste blazni, len ja som lietadlo
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 02/04/2008 :  13:17:45  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

jojo jen mě utvrzuješ.
Normální člověk mi většinou napíše, co se děje, probereme to po ICQ, já ho odemknu. No a pak je druhá skupina, co nejen že nereaguje na ICQ, ale založí si nový nick a myslí si, že je king.



ty si me zamknul khostri? o tom ani nevim ja sem si ten nick udelal jen tak aniz bych vedel ze si me zamknul a za par postu kde ani nejsou sprosty slova a urazky chces davat ban? to uz je prehnany ne?

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/04/2008 :  13:43:20  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
za přístup, chlapče za přístup.nepřipadá ti, že když seš "na druhé straně barikády", tak ti vadí přesně ty věci, co jsi prováděl? (ano, na zamykání jsi práva neměl, myslím princip)

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/04/2008 :  14:00:17  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
ACSforver ty jsi dostal asi sedačkou na derby přes hlavu nebo proč se takto chováš?

Priboo chovat se jako hlupák jsi nám už několikrát ukázal. Nech nás normální uživatele už těma svejma připomínkama bejt a jdi si brečet jinam.

Edited by - Azkaban on 02/04/2008 14:09:09
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 02/04/2008 :  14:02:46  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

ACSforver ty jsi dostal asi sedačkou na derby přes hlavu nebo proč se takto chováš?

Priboo chovat se jako hlupák jsi nám už několikrát ukázal. Nech nás normální uživatele už těma svejma připomínkama bejt a jdi si brečet jinam.

Za prve:Kazdy se obcas chova jako hlupak, bez vyjimek.
Za druhe:Khostri psal, ze si to s Pribooem vyresili pres icq, takze co se ted snazis resit?

+1?

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/04/2008 :  14:08:46  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pompo

quote:
Originally posted by Azkaban

ACSforver ty jsi dostal asi sedačkou na derby přes hlavu nebo proč se takto chováš?

Priboo chovat se jako hlupák jsi nám už několikrát ukázal. Nech nás normální uživatele už těma svejma připomínkama bejt a jdi si brečet jinam.

Za prve:Kazdy se obcas chova jako hlupak, bez vyjimek.
Za druhe:Khostri psal, ze si to s Pribooem vyresili pres icq, takze co se ted snazis resit?

+1?



To mi uniklo. To smazu :)

Edited by - Azkaban on 02/04/2008 14:09:41
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/04/2008 :  14:25:44  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

ACSforver ty jsi dostal asi sedačkou na derby přes hlavu nebo proč se takto chováš?

Priboo chovat se jako hlupák jsi nám už několikrát ukázal. Nech nás normální uživatele už těma svejma připomínkama bejt a jdi si brečet jinam.


ne, to on tema sedackama hazel a trefoval benga, mam to natoceny

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 02/04/2008 :  14:27:12  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Azkaban

ACSforver ty jsi dostal asi sedačkou na derby přes hlavu nebo proč se takto chováš?

Priboo chovat se jako hlupák jsi nám už několikrát ukázal. Nech nás normální uživatele už těma svejma připomínkama bejt a jdi si brečet jinam.


ne, to on tema sedackama hazel a trefoval benga, mam to natoceny

Neverim tomu, ze byt jediny takovy vymastenec chodi na imperium.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 02/04/2008 :  14:29:17  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Azkaban

ACSforver ty jsi dostal asi sedačkou na derby přes hlavu nebo proč se takto chováš?

Priboo chovat se jako hlupák jsi nám už několikrát ukázal. Nech nás normální uživatele už těma svejma připomínkama bejt a jdi si brečet jinam.


ne, to on tema sedackama hazel a trefoval benga, mam to natoceny



rofl

A.C.A.B.
Go to Top of Page

bsr
Starting Member

3 Posts

Posted - 02/04/2008 :  16:51:16  Show Profile Send bsr a Private Message  Reply with Quote
Neviete co sa deje s trade sekciou ? mal som tam inzerat ale na novy link sa nemozem dostat.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 02/04/2008 :  17:19:03  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
A takovejhle dotazů tu bude imo víc... a budou furt.

Je zamčená. Trade no more, alespoň ne v nejbližší době.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 02/04/2008 :  17:56:08  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
áááá co to lidi děláte??? Takhle jsem si defakto WOW sekce vůbec nevšímal pokud jsem vyloženě neměl zbytečnej čas ale přesun TRADE do sekce Všeobecně, kterou sleduji mě tedy silně otrávil - ted v tý záplavě WOW accountů cokoliv ostatního z jiných her zcela zapadne což je velká škoda - lepší mít ty wow prodeje izolované ve své vlastní sekci ... toť můj názor.


Noe

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/04/2008 :  17:59:12  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nejlepsi by bylo presunout WoW-Trade sekci proste na jinej web, promazat tam tu spinu, respektive tam proste zanechat jen topic s linkem, kterej by presmeroval

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/04/2008 :  18:43:55  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

áááá co to lidi děláte??? Takhle jsem si defakto WOW sekce vůbec nevšímal pokud jsem vyloženě neměl zbytečnej čas ale přesun TRADE do sekce Všeobecně, kterou sleduji mě tedy silně otrávil - ted v tý záplavě WOW accountů cokoliv ostatního z jiných her zcela zapadne což je velká škoda - lepší mít ty wow prodeje izolované ve své vlastní sekci ... toť můj názor.




asi tak to radsi nez tohle obnovte wow trade sekci

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 02/04/2008 :  20:00:08  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
hej to bude jeste srandovni serial :)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Dangen99
Starting Member


7 Posts

Posted - 02/04/2008 :  20:08:40  Show Profile  Send Dangen99 an ICQ Message Send Dangen99 a Private Message  Reply with Quote
:D

P.o.w.e.rH-o-n-o-r-i-n-g
------------------------
10k Honors-35g
1Day-8-15k Honors

ICQ: 489 800 816
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/04/2008 :  21:06:25  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Mám něco v řešení. Aby se to nemíchalo do normálních prodejů, založil sjem tam dva na prodej. jeden na herní věci a druhej na zbytek, kde jsou ty klasické posty (přesouval sjem tam jen ty novější, staší jsem nechal být.)

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Milacekimperia
New Member

194 Posts

Posted - 03/04/2008 :  16:13:17  Show Profile Send Milacekimperia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Nejlepsi by bylo presunout WoW-Trade sekci proste na jinej web, promazat tam tu spinu, respektive tam proste zanechat jen topic s linkem, kterej by presmeroval



Nejlepsi by bylo presunou ostatni sekce nekam jinam a jinej web a nechat jen nejnavstevovanejsi setkci WoW-Trade.Zamyslete se nad tim.

GW(20 2x),
L2 EU(50+,Spoil 40+),
EQ2 US(2x80),
VG-uz nikdy
Fury-Beta
AoC-Beta
Back WoW ofik
Twink 19+,29+39+49+59+69+

World of WarCraft, WoW, WoWko. Fenomén jenž ovládl herní branži. S nedávným příchodem datadisku Burning Crusade se počet platících hráčů přehoupl přes 10 miliónů. Jde pořád jen o hru nebo je v tom něco víc?
Go to Top of Page

hunnreh
Starting Member

16 Posts

Posted - 04/04/2008 :  19:23:33  Show Profile Send hunnreh a Private Message  Reply with Quote
Pokud tedy byla udělána jiná stránka kde lze obchodovat jak s acc tak s goldy tak prosím link ..... dikes
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 04/04/2008 :  19:40:46  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hunnreh

Pokud tedy byla udělána jiná stránka kde lze obchodovat jak s acc tak s goldy tak prosím link ..... dikes



Od čeho jsou tady sticky příspěvky?
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=17904

A prodávat goldy nezkoušej
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/04/2008 :  20:13:49  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
proc to trade nikde nevidim ? kliknu na link.. a nemam pristup ;-D

sem teda prodal svuj char za 5 minut 12 ;-D vcera ;-D a to sem ho tu mel 2 mesice

imho na takovej spam neni tohle forum delany..mozna to novy..jestli se ho nekdy dockame ;-D a v nem udelat aby se v trade nepocitali posty a hlavne nebyl videt v active topics


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/04/2008 :  20:14:44  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
aha tak se nic moc nestalo.. jen koukam to trade je uplne jinde ;-D


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 05/04/2008 :  06:22:11  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Priboo to dobre osulil, ze?

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/04/2008 :  09:21:58  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

Priboo to dobre osulil, ze?

Já? Ja nic ja muzikant ....
Go to Top of Page

joXerus
New Member

128 Posts

Posted - 05/04/2008 :  17:25:06  Show Profile  Send joXerus an ICQ Message Send joXerus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Neverim tomu, ze byt jediny takovy vymastenec chodi na imperium.

a to ja se vsadim, ze by ti nestacily prsty, abys je vsechny spocital

Deathmolda - full affli lock <SAC> Chromaggus realm
Joxadin - tankadin <SAC> Chromaggus realm
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000