Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Kdo je Spajdr?
 New Topic  New Poll New Poll
 Topic Locked
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 01/04/2008 :  21:52:44  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message
Kdo to je? Co tu dela a proc lockuje trade sekci? Nakej jeho nazor na naky kradeny accc je mi uprimne nekde.

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/04/2008 :  21:58:38  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message
jedině dobrá věc. Prodávání goldů a acc je proti Eula.

Vím, že tě to asi sere, ale doufám sám za sebe, že ta trade sekce zůstane zavřená dost dlouho.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/04/2008 :  21:58:41  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message
To věřím že ti to je upřímně někde, zvlášť když máš sekci trade jako možnost si akorát přivydělat ..
Btw. pokud od Tebe někdo bude chtít goldy, tak stačí zalistovat v trade sekci, tak o co ti jde? případně prověření prodejci jsou v sticky topics.

EDIT.: navíc se tady o locknutí případně zrušení sekce trade bavíme už nějaký čas, tady je vidět že někdo chodí už jenom víceméně do jedné sekce.

Edited by - spajdr on 01/04/2008 22:02:51
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:09:06  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message
Taky nevim kde se tady vzal, sem tady uz 10 let a to co se deje s forem posledni dny, tak to jsem jeste nezazil. Jeden se namete a upravuje posty, druhej prijde domu z prace a rekne si tak zamknem trade, kde se ve vas ty akcni navaly berou lidi? Funguje to tady 5 let, ze nekdo nekoho okrade tak to rozhodne neni chyba trade fora ale je to jen chyba a naivita lidi. Nechci podstoupit to riziko, nekoupuju. Chci a podstoupim to, koupim. Hazet tady vsechny do jednoho pytle a locknout forum vsem protoze tam jsou zlodeji to je jednani jak od petiletyho ditete, to se na me nezlob a to si FAKT VYPROSUJU BO SI TO BERU OSOBNE. Funguju tam dlouho a nikdy nebyl jediny problem, vse k naproste spokojenosti zakazniku. Ne kazdej ma cas 2 mesice grindit goldy na mouta, ale radeji jde na 2 dny do prace aty goldy si koupi. Nevidim v tom naprosto nic spatneho. A kdyz se ti to nelibi tak toho moderatora poloz a nedelej to. Si tady uz dela kazdej co chce. Neuveritelny.
Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:09:15  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message
Jde o to ze ty jsi rozhodl o uzavreni trade sekce a podle me na to nemas pravo uzavirat verejne forum, nevim zeptam se tibora jak to je.

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:12:07  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message
Tohle jsem přesně čekal :) Gold selers strikes back.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:13:59  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message
quote:
Originally posted by spajdr



EDIT.: navíc se tady o locknutí případně zrušení sekce trade bavíme už nějaký čas, tady je vidět že někdo chodí už jenom víceméně do jedné sekce.


A kdo si ze to v utery ve 21:30 rozhodnes? Co je komu po tom, ze se to nekomu nelibi? Tak at tam nechodi. Jednoduchy jako facka. Nic vas nenuti ale zaroven tady existuje mraky lidi kterym se to libi. A nejde mi naprosto na rozum jak muze clovek jmenem Spajdr, prijit a locknout celey forum.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:19:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message
Vysvětli mi proč by toto forum mělo podporovat lidi co prodávají goldy, acc a rating?

Je to proti EULA dané hry a je to jedině dobře, že se konečně někdo odhodlal tomuto zamezit. Doufám, že na tom nic brekot gold seleru nic nezmeni.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:19:19  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message
Opakuju znova, sekce je sice zamknutá, ale sticky příspěvek o prověřených prodejců goldu funguje stále, jediné co se pro Vás pánové změní je to, že si nemůžete editovat posty a případně změnit si cenu gold/Kč.

A kdo jsem? moderátor co dohlíží na to, aby fórum fungovalo jak má a né aby díky několika lidem někdo přicházel o peníze vlastní či nevlastní chybou.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:26:08  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message
quote:
Originally posted by spajdr

A kdo jsem? moderátor co dohlíží na to, aby fórum fungovalo jak má a né aby díky několika lidem někdo přicházel o peníze vlastní či nevlastní chybou.

Zamkl jsi to vsem. Takze jsi vlastne prohlasil, vsichni jste zlodeji. Ze nekdo prijde o penize? Jeho chyba. Nema obchodovat s lidmi co nezna a nema byt hloupy a naivni. Jak jsem rekl, nekdo to riziko podstoupi nekno ne. Tohle neni duvod pro to aby nekdo sam o sobe rozhodnul o uzamceni celeho fora. A jak jsi rekl ty, jsi moderator takze lockni tech par lidi co krade a ne ty slusny. Proto tady ses. Ale hodit vsechny do jednoho pytle to je mnohem jednodusi, ze? Usetrena prace a hotovo ... neuveritelny.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:29:13  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by spajdr

A kdo jsem? moderátor co dohlíží na to, aby fórum fungovalo jak má a né aby díky několika lidem někdo přicházel o peníze vlastní či nevlastní chybou.

Zamkl jsi to vsem. Takze jsi vlastne prohlasil, vsichni jste zlodeji. Ze nekdo prijde o penize? Jeho chyba. Nema obchodovat s lidmi co nezna a nema byt hloupy a naivni. Jak jsem rekl, nekdo to riziko podstoupi nekno ne. Tohle neni duvod pro to aby nekdo sam o sobe rozhodnul o uzamceni celeho fora. A jak jsi rekl ty, jsi moderator takze lockni tech par lidi co krade a ne ty slusny. Proto tady ses. Ale hodit vsechny do jednoho pytle to je mnohem jednodusi, ze? Usetrena prace a hotovo ... neuveritelny.



A jak člověk pozná, kdo někoho chce okrást a kdo ne?
Dále je tu EULA jak píše Azkaban, to že tím někomu ušetříš čas, je mi osobně ukradené.
Zatím nevidím jediný důvod proč tu sekci znova otvírat, vyjma toho, že se budeš osobně obohacovat, stejně jako tvůj kolega Drizzt.

Klidně si stěžuje u tibora nebo khostriho, každý normální člověk, by to zavřel nebo zrušil podobnou sekci už dávno.

Edited by - spajdr on 01/04/2008 22:32:28
Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:33:36  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message
Obohacovat,proboha pripadam si zas jak v 40tem, to si taky nesmel delat obchod protoze velkej sef rekl ze se to delat nebude. Nevolis nahodou KSCM?

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:36:14  Show Profile Send vlkodlak a Private Message
Už aby bylo 2. že?
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:36:19  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by spajdr

A kdo jsem? moderátor co dohlíží na to, aby fórum fungovalo jak má a né aby díky několika lidem někdo přicházel o peníze vlastní či nevlastní chybou.

Zamkl jsi to vsem. Takze jsi vlastne prohlasil, vsichni jste zlodeji. Ze nekdo prijde o penize? Jeho chyba. Nema obchodovat s lidmi co nezna a nema byt hloupy a naivni. Jak jsem rekl, nekdo to riziko podstoupi nekno ne. Tohle neni duvod pro to aby nekdo sam o sobe rozhodnul o uzamceni celeho fora. A jak jsi rekl ty, jsi moderator takze lockni tech par lidi co krade a ne ty slusny. Proto tady ses. Ale hodit vsechny do jednoho pytle to je mnohem jednodusi, ze? Usetrena prace a hotovo ... neuveritelny.



A jak člověk pozná, kdo někoho chce okrást a kdo ne?
A dále je tu EULA jak píše Azkaban, to že tím někomu ušetříš čas, je mi osobně ukradené.
Zatím nevidím jediný důvod proč tu sekci znova otvírat, vyjma toho, že se budeš osobně obohacovat, stejně jako tvůj kolega Drizzt.

Ale to je normalni nabidka a poptavka, nekdo chodi do prace a nekdo hraje wow. A ze to je proti eula? To tam je jako od vcerejska? Tohle je verejne forum a ne naka hra. Ze se to nekomu nelibi je jeho vec a vubec nic ho nenuti do toho fora chodit. Znam spousty lidi kterym se to libi stejne jako ty znas spousty lidi kterym se to nelibi. To je demokraciie, nekdo voli socany a nekdo ODS. A aby tady jediny clovek rozhodnul tak to bude a ne jinak to je hodne silna kava. Ale vidim ze vubec neberes jakykoli argument v potaz, ani na ICQ kde vubec nereagujes a ni tady tak se poptam jinde jak je to. Protoze me prijdou moje argumenty docela v pohode i prezto ze jsem zaujaty a na trade foru obchoduji.

BTW.: Spajdre naposledy jsi tam vsem gold sellerum asi pred 14ti dny supnul animaci mince s tim ze takhle to bude lepe vypadat. Ale to jsi mel asi lepsi naladu nez dnes, ne? Pred 14ti dny to proti eula jeste nebylo, nebo ted fakt nevim jak si to vylozit. Placas tady furd dokola 3 vety ze ty jsi moderator, ze se tam krade a ze je to proti eula ... ale ja tady na foru zadny eula nepodepisoval, ja na trade foru nekradu takze tvuj duvod ze jini kradou me fakt nezajima, ja se chovam slusne a to ze jsi moderator znamena ze tu budes udrzovat poradek a ne ze budes lockovat fora ze svych osobnich duvodu.

Edited by - PRIBOO on 01/04/2008 22:40:44
Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:36:38  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message
A pokud funguje sticky topic, tak tedy pokorne zadam o STICKY meho topicu at to tu nemusim cist a resit co se teda bude dit.

kthxbye

btw gold minci soupal myslim Max,ten oblibenej moderator:).

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight

Edited by - Drizzt on 01/04/2008 22:37:48
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:40:32  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message
Počkejte si na vyjádření adminů, pokud uznají za vhodné to znovu otevřít, tak ať si to otevřou, já to otvírat nebudu a kdybych mohl, tak tu sekci smažu úplně a né jenom locknu.
Náladu mám pořád v pohodě, stejně jako Stilgar mám i pravidelnou stolici.
Takže hošíci případně pánové, jdete už spát, dnes se nic už nezmění, zdar.

Edited by - spajdr on 01/04/2008 22:40:56
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:41:36  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt

A pokud funguje sticky topic, tak tedy pokorne zadam o STICKY meho topicu at to tu nemusim cist a resit co se teda bude dit.

kthxbye

btw gold minci soupal myslim Max,ten oblibenej moderator:).

Ne supnul to tam Spajdr a jeste mi k tomu napsal ze to tak bude lip vypadat ...
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:42:45  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message
quote:
Originally posted by spajdr

Počkejte si na vyjádření adminů, pokud uznají za vhodné to znovu otevřít, tak ať si to otevřou, já to otvírat nebudu a kdybych mohl, tak tu sekci smažu úplně a né jenom locknu.
Náladu mám pořád v pohodě, stejně jako Stilgar mám i pravidelnou stolici.
Takže hošíci případně pánové, jdete už spát, dnes se nic už nezmění, zdar.

A ja si myslel ze ocekavas diskusi na toto tema, respektive jsi to napsal do toho lock topicku ...

Hosici? No lol.

Edited by - PRIBOO on 01/04/2008 22:43:52
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:45:32  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by spajdr

Počkejte si na vyjádření adminů, pokud uznají za vhodné to znovu otevřít, tak ať si to otevřou, já to otvírat nebudu a kdybych mohl, tak tu sekci smažu úplně a né jenom locknu.
Náladu mám pořád v pohodě, stejně jako Stilgar mám i pravidelnou stolici.
Takže hošíci případně pánové, jdete už spát, dnes se nic už nezmění, zdar.

A ja si myslel ze ocekavas diskusi na toto tema, respektive jsi to napsal do toho lock topicku ...

Hosici? No lol.



Zatím tady vidím jenom brečení lidí co prodávají goldy, co se chceš na toto téma více bavit?

Kdybyste spíš někdo nadhodili nápady, ať ta sekce nevypadá jak jeden velký bordel a aby se to dalo bez problému moderovat.

Edited by - spajdr on 01/04/2008 22:46:25
Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:48:03  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message
Mám hrozně rád lidi,co nejspíš ani tu hru nehrajou a mají moderátora protože...nikdo neví. Myslejí si, že jsou strašně super a můžou si dělat co chtěj a jejich denní zábavou je to, že otravují ostatním lidem život.

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:48:08  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message
quote:
Originally posted by PRIBOO

Ale to je normalni nabidka a poptavka, nekdo chodi do prace a nekdo hraje wow. A ze to je proti eula? To tam je jako od vcerejska? Tohle je verejne forum a ne naka hra. Ze se to nekomu nelibi je jeho vec a vubec nic ho nenuti do toho fora chodit. Znam spousty lidi kterym se to libi stejne jako ty znas spousty lidi kterym se to nelibi. To je demokraciie, nekdo voli socany a nekdo ODS. A aby tady jediny clovek rozhodnul tak to bude a ne jinak to je hodne silna kava.

...




Asi nikdy me neprestanou udivovat lide, co se zacnou ohanet pojmy jako "verejne forum" a "svoboda slova", kdyz moderator toho fora udela neco, co se jim nelibi :)

Novinka: moderovani fora se podoba spis despotismu nez demokracii :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:51:10  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt

Mám hrozně rád lidi,co nejspíš ani tu hru nehrajou a mají moderátora protože...nikdo neví. Myslejí si, že jsou strašně super a můžou si dělat co chtěj a jejich denní zábavou je to, že otravují ostatním lidem život.



WOW hraju, každý den.
A ano jsem svým způsobem vlastně super moderátor a nestydím se to zde sdělit
Tím že jsem zavřel fórum, jsem vlastně zachránil kdo ví kolik účtů co chtěli zloději někomu prodat, případně někomu ukrást a ten pocit mě prostě hřeje u srdce vážení chataři
Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:52:54  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message
Tak to byla hodně naivní odpověď
Něco jako:

zavřem celé lidstvo do vězení a dobrý pocit z toho, že po světě již neběhají zloději mě hřeje u srdce

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight

Edited by - Drizzt on 01/04/2008 22:56:43
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:58:46  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt

Tak to byla hodně naivní odpověď
Něco jako:

zavřem celé lidstvo do vězení a dobrý pocit z toho, že po světě již neběhají zloději mě hřeje u srdce



Kde není človíčka neděje se nic dobrého, ale ani nic špatného takhle jsi to myslel? :)

Zase to nedramatizuj.
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 01/04/2008 :  22:59:58  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message
quote:
Originally posted by Azkaban
Kde není človíčka neděje se nic dobrého, ale ani nic špatného ....

Landa? Krysar? :)

jinak ja pomalu o trade sekci ani nevedel .. netusil jsem ze to je tak oblibene

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/04/2008 :  23:07:54  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message
quote:
Originally posted by Reyden

quote:
Originally posted by Azkaban
Kde není človíčka neděje se nic dobrého, ale ani nic špatného ....

Landa? Krysar? :)




Dobře von :))
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/04/2008 :  23:08:42  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message
quote:
Originally posted by spajdr

Zatím tady vidím jenom brečení lidí co prodávají goldy, co se chceš na toto téma více bavit?

Kdybyste spíš někdo nadhodili nápady, ať ta sekce nevypadá jak jeden velký bordel a aby se to dalo bez problému moderovat.

A kdo cekas ze se ozve, lidi co tam neobchodujou? Hodil jsem ti tady X argumentu a od tebe reakce 0. Tak mi odpovez na tyhle argumenty nejak smysluplne, jeste jsem ti tam hodil i par prirovnani aby jsi to zvladnul pochopit ...

1. Oduvodnil jsi to tim ze se tam krade - ja nekradu, proto nechapu proc bych mel mit locknute forum ja, kdyz tam krade nekdo jinej. To je jako kdyz na zakladni skole v prvni tride nekdo ukradne kridu a ucitelka necha po skole celou tridu protoze jeden z nich to urcite byl, tak potrestame vsechny. Me z toho jasne vypliva ze jsis jako moderator jen chtel usetrit praci a nechtelo se ti pracne hledat prave viniky, od cehoz tu podle mne jsi. Hodil jsi nas vsechny do jednoho pytle a je zameteno.

2. Jiste existuji lidi lidi kterym se to nelibi ale stejne tak existuji lide kterym ano. To ze ty patris k tem prvnim a jsi moderator te podle meho nazoru jeste neopravnuje k tomu aby jsi zamknul celou sekci a rozhodl jsi se za nas vsechny.

3. Ze nkdo nekoho okrade neni vinou fora ale lidi. Ti lide na sebe berou riziko s tim obchodem spojene. Nechci byt okraden nebo to nechci riskovat, tak tam neobchoduji. Chci to risknout, tak do toho jdu. To je jak kdyby ti nekdo v hospode rozbil hubu, mel tu moc tak by jsi rekl aha, tak v hospode se rozbiji huby, od ted vsechny hospody necham zavrit a uz se to nestane. A zavrel je.

4. Ohanis se tu eula podminkama nejake hry. Jo ja je podepsal a nesu si sam plnou zodpovednost za to, jestli mne nekdo chytne a potresta za to ze je porusuji. A rozhodne si nepreju, aby to za me rozhodoval nekdo jiny, zvlast kdyz ta sekce tu funguje 5 let za naprosto totoznych eula podminek.

5. Ze nekdo prodava goldy? A v cem ti to vadi nebo lidem kterym to vadi. Rizika s tim spojene nesu ja, pripadne kupec ale nikoho nenutim aby je kupoval. Nekdo si je proste radeji koupi nez aby tupe grindoval 2 mesice po outlandu. Vadi to lidem co na ne nemaji nebo zavidi jinym ze si trochu privydelaji. Nikdo prece nenuti lidi co nemaji o ty sluzby zajem aby do toho fora lezli. A kdo tam obchoduje, automaticky na sebe bere rizika s tim spojene. Tak to tam nekam nahoru napiste a hotovo. Neco jako koureni skodi zdravi. Tady mas navrh na zlepseni.


Tak mi skus odpovedet na techdle 5 bodu a ja ti pak supnu dlasi ...
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/04/2008 :  23:14:06  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message
To Spajdr: I kdyz bych nechal vymenu a prodej accountu, tak preci jenom moje reakce na zamceni trade sekce je:

/bow
/applause for Spajdr


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/04/2008 :  23:16:46  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message
bod 4. Jak muze funguvat zde trade 5 let když ta hra oslavila ted 3tí rok? díky za info.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/04/2008 :  23:17:55  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message
quote:
Originally posted by Azkaban

bod 4. Jak muze funguvat zde trade 5 let když ta hra oslavila ted 3tí rok? díky za info.

A jaky je rozdil mezi 5ti a 3mi lety?
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/04/2008 :  23:18:39  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Azkaban

bod 4. Jak muze funguvat zde trade 5 let když ta hra oslavila ted 3tí rok? díky za info.

A jaky je rozdil mezi 5ti a 3mi lety?



2 roky.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/04/2008 :  23:21:41  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Spajdr: I kdyz bych nechal vymenu a prodej accountu, tak preci jenom moje reakce na zamceni trade sekce je:

/bow
/applause for Spajdr



To je presne ono, o tom tu celou dobu mluvim. Jednomu nevadi prodej a vymena acountu ale vadim mu prodej goldu, druhej zase napise ze mu prodej goldu nevadi ale vadi mu prodej acountu ... nekomu tohle oboje nevadi a naopak to uvita, nekomu naopak vadi uplne vsechno. Takze jak to muze rozhodnout jeden clovek, kteremu zrovna nevadi to ci ono ale vadi mu uplne neco jinyho. Tohle nechapu. ak clovek jmenem Spajdr prijde k bedne, rekne si kurva tam se krade, to locknu a nejede prez to vlak ...
Go to Top of Page

Miso
Starting Member

38 Posts

Posted - 01/04/2008 :  23:35:53  Show Profile Send Miso a Private Message
Dobrá práca Spajdr.

Vsetci ste blazni, len ja som lietadlo
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 01/04/2008 :  23:39:08  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message
quote:
Originally posted by PRIBOO


1. Oduvodnil jsi to tim ze se tam krade - ja nekradu, proto nechapu proc bych mel mit locknute forum ja, kdyz tam krade nekdo jinej. To je jako kdyz na zakladni skole v prvni tride nekdo ukradne kridu a ucitelka necha po skole celou tridu protoze jeden z nich to urcite byl, tak potrestame vsechny. Me z toho jasne vypliva ze jsis jako moderator jen chtel usetrit praci a nechtelo se ti pracne hledat prave viniky, od cehoz tu podle mne jsi. Hodil jsi nas vsechny do jednoho pytle a je zameteno.

2. Jiste existuji lidi lidi kterym se to nelibi ale stejne tak existuji lide kterym ano. To ze ty patris k tem prvnim a jsi moderator te podle meho nazoru jeste neopravnuje k tomu aby jsi zamknul celou sekci a rozhodl jsi se za nas vsechny.

3. Ze nkdo nekoho okrade neni vinou fora ale lidi. Ti lide na sebe berou riziko s tim obchodem spojene. Nechci byt okraden nebo to nechci riskovat, tak tam neobchoduji. Chci to risknout, tak do toho jdu. To je jak kdyby ti nekdo v hospode rozbil hubu, mel tu moc tak by jsi rekl aha, tak v hospode se rozbiji huby, od ted vsechny hospody necham zavrit a uz se to nestane. A zavrel je.

4. Ohanis se tu eula podminkama nejake hry. Jo ja je podepsal a nesu si sam plnou zodpovednost za to, jestli mne nekdo chytne a potresta za to ze je porusuji. A rozhodne si nepreju, aby to za me rozhodoval nekdo jiny, zvlast kdyz ta sekce tu funguje 5 let za naprosto totoznych eula podminek.

5. Ze nekdo prodava goldy? A v cem ti to vadi nebo lidem kterym to vadi. Rizika s tim spojene nesu ja, pripadne kupec ale nikoho nenutim aby je kupoval. Nekdo si je proste radeji koupi nez aby tupe grindoval 2 mesice po outlandu. Vadi to lidem co na ne nemaji nebo zavidi jinym ze si trochu privydelaji. Nikdo prece nenuti lidi co nemaji o ty sluzby zajem aby do toho fora lezli. A kdo tam obchoduje, automaticky na sebe bere rizika s tim spojene. Tak to tam nekam nahoru napiste a hotovo. Neco jako koureni skodi zdravi. Tady mas navrh na zlepseni.


Tak mi skus odpovedet na techdle 5 bodu a ja ti pak supnu dlasi ...



Muzu odpovedet ja? Nudim se :)

"Vyhrazujeme si právo editovat nebo ostranit libovolný příspěvek či materiál, který je dle našeho vlastního uvážení v rozporu s pravidly fóra, dobrou morálkou či zákonem. A to i v případě, že daný druh materiálu není na fóru jmenovitě zakázán."

S timhle jsi souhlasil, kdyz sis tu zakladal ucet.

To ti odpovida na vsechny body a zrejme i na tech dalsich 5, co pak vyplodis.


quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by PRIBOO

A jaky je rozdil mezi 5ti a 3mi lety?



2 roky.




Edited by - Gurrshael on 01/04/2008 23:48:41
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/04/2008 :  23:47:19  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message
Dobře ty. Tohle dá za 1000 slov.
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 01/04/2008 :  23:51:49  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message
Vecna...

Pokud vim, tak tohle forum se od jiste doby orientuje vyhradne na legalni kopie hry, platici hrace a tim padem dodrzovani smluv s vyvojari a jejich EULA.

Po sem se asi vsichni shodnem.

Tak ted mi vysvetlete, jaky je rozdil mezi locknutim topicu o free shardu, ktery je proti EULA a locknutim topicu o prodavanim goldu/accountu.

Jsem zvedav na vysvetleni, pac dalsi otazka je nasnade... Patri sem vubec trade sekce?

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Nataniel
New Member

334 Posts

Posted - 01/04/2008 :  23:53:22  Show Profile  Send Nataniel an ICQ Message Send Nataniel a Private Message
Gold sellers cry me a river...

Gurshuv prispevek byla trefa do cerneho. Ja souhlasim s tim,ze se trade sekce zamkla. Toto forum je v mysli mnoha lidi charakterizovano jako forum obsahujici hodnotne informace od lidi, kteri ve svete MMORPG maji mnohalete zkusenosti. A rozhodne by mu tahle reputace mela zustat oproti reputaci typu: 14ti letejch pubertaku propadajicich z cestiny, bez znalosti etiky a slusnyho chovani k cizim lidem.

Mensi napad: Proc misto tech ubrecenejch postu tady nedate hlavy dohromady a nezalozite si vlastni forum/stranky s nabidkou prodeje charu, goldu, ratingu? A nemoderujete si to tam sami?
Jasne bude vam chybet reklama a masovej denni proklik, kterej tohle forum ma, ale zacatky jsou tezky pro kazdyho...takze who cares
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 02/04/2008 :  00:19:29  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message
quote:
Originally posted by Gurrshael
"Vyhrazujeme si právo editovat nebo ostranit libovolný příspěvek či materiál, který je dle našeho vlastního uvážení v rozporu s pravidly fóra, dobrou morálkou či zákonem. A to i v případě, že daný druh materiálu není na fóru jmenovitě zakázán."

S timhle jsi souhlasil, kdyz sis tu zakladal ucet.
Já měl teda dycky za to, že tohle "právo" určujou admini, jakožto majitelé fóra, ne moderátoři, jakožto policie fóra. Nebo se pletu? Esli jo, tak fajn, esli ne, neviděl sem nikde vyjádření žlutého, že teda prej prodej a nákup a výměna a dojení a kojení atd. je zakázáno. Pokud to má mít nějakou úroveň, tak ať se buďto řekne kde nic tu nic, nebo ať se to povolí všechno. Ale nikoliv podle rozmaru jednotlivých moderátorů, pak tu je akorát bordel.

Khostrííííí, Tiboréééééééé...

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 02/04/2008 00:24:14
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 02/04/2008 :  00:41:59  Show Profile Send Marigold a Private Message
Zatím jak koukám dvěma lidem to fórum zjevně chybí. Někdo další?
Go to Top of Page

berousek
New Member

197 Posts

Posted - 02/04/2008 :  00:48:23  Show Profile Send berousek a Private Message
Nevidim nejmensi duvod proc, sekci prodej drzet. Je to poruseni eula? Je. Tak nevim co tu brecite.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 02/04/2008 :  07:11:11  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt

Obohacovat,proboha pripadam si zas jak v 40tem, to si taky nesmel delat obchod protoze velkej sef rekl ze se to delat nebude. Nevolis nahodou KSCM?



Tak dělej něco co neporušuje něčí pravidla, co ty na to? Spíš ty volíš KSČM, když chceš porušovat pravidla...

Někdo má určitá pravidla, ty je porušuješ, někdo proti tobě zasáhne a on je podle tebe komunista? Máš z mozku piva kostku?

-
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 02/04/2008 :  07:20:34  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message
quote:
Originally posted by PRIBOO


4. Ohanis se tu eula podminkama nejake hry. Jo ja je podepsal a nesu si sam plnou zodpovednost za to, jestli mne nekdo chytne a potresta za to ze je porusuji. A rozhodne si nepreju, aby to za me rozhodoval nekdo jiny, zvlast kdyz ta sekce tu funguje 5 let za naprosto totoznych eula podminek.



Určitě nechceš, aby veřejné forum podporovalo něco co se je v rozporu s pravidly tvojí oblíbené hry? Nikdo za tebe nerozhoduje, moderátor rozhoduje za toto forum, ty si můžeš pořád rozhodovat dle svého. Jenom sem necpi ty tvoje reklamy, ju?

-

Edited by - sleglik on 02/04/2008 07:21:11
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 02/04/2008 :  07:21:19  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message
Koukám, že zatím se zlobí 2 největši prodejci. Udělali si takovou "malinkou" živnost a za prezentanci nic neplatí (je to pořád jen a pouze o prachy, to je důvod, proč tu tak křičíte).

Osobně je mi trade sekce ukradená, ale kdyby ji šlo posunout úplně na dno při výpisu, bylo by to super. Nevím, proč pro informaci o novinkách ze světa SWG, AO a dalších měl přelistovávat stránku prodeju z WoW. Nehledě na to, že trade v tom rozsahu, který tu je, by měl být jinde. Nicméně argument Spajdra, že to zavírá kvůli prodejům kradených accountů je pouze zástěrný, pokud ne, tak naprosto směšný.
Každý svého stěští strůjce.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/04/2008 :  08:07:53  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message
se zamcenim sekce souhlasim, a to nezastiram ze proti nakupovani goldu nic nemam, ale tohle neni ebay, kdyz tu chcete reklamu na svy prodeje zaplatte si u khostriho nebo tibora baner

btw 5 let funguje tahle sekce ? :) nekdo si nam tu trosicku zaprehanel

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 02/04/2008 08:09:02
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 02/04/2008 :  08:24:59  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Spajdr: I kdyz bych nechal vymenu a prodej accountu, tak preci jenom moje reakce na zamceni trade sekce je:

/bow
/applause for Spajdr



To je presne ono, o tom tu celou dobu mluvim. Jednomu nevadi prodej a vymena acountu ale vadim mu prodej goldu, druhej zase napise ze mu prodej goldu nevadi ale vadi mu prodej acountu ... nekomu tohle oboje nevadi a naopak to uvita, nekomu naopak vadi uplne vsechno. Takze jak to muze rozhodnout jeden clovek, kteremu zrovna nevadi to ci ono ale vadi mu uplne neco jinyho. Tohle nechapu. ak clovek jmenem Spajdr prijde k bedne, rekne si kurva tam se krade, to locknu a nejede prez to vlak ...
Dost jsme to resili jinde, myslim WHO forum. Jsem pro vymenu accountu a prodej. Duvody proc tomu tak je, jsem zminoval jinde. Osobne bych cely trade smazal a zalozil novy. Vsechno ostatni krome vymeny ci prodeje accountu by se mazalo. Ale ja to nemoderuju. Pokud se dohodneme na jednotnym postupu, tzn. trade sekce nebude, "vyhraje" jina varianta, tak se klidne prizpusobim. Rozhodne by to melo byt jednotne pro cele FI.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 02/04/2008 :  08:25:10  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Gurrshael
"Vyhrazujeme si právo editovat nebo ostranit libovolný příspěvek či materiál, který je dle našeho vlastního uvážení v rozporu s pravidly fóra, dobrou morálkou či zákonem. A to i v případě, že daný druh materiálu není na fóru jmenovitě zakázán."

S timhle jsi souhlasil, kdyz sis tu zakladal ucet.
Já měl teda dycky za to, že tohle "právo" určujou admini, jakožto majitelé fóra, ne moderátoři, jakožto policie fóra. Nebo se pletu? Esli jo, tak fajn, esli ne, neviděl sem nikde vyjádření žlutého, že teda prej prodej a nákup a výměna a dojení a kojení atd. je zakázáno. Pokud to má mít nějakou úroveň, tak ať se buďto řekne kde nic tu nic, nebo ať se to povolí všechno. Ale nikoliv podle rozmaru jednotlivých moderátorů, pak tu je akorát bordel.

Khostrííííí, Tiboréééééééé...



quote:
Originally posted by Khostri

Takže pravděpodobně jsi tímto nesmyslným polem urychlil rozhodnutí zrušit kompletně Trade sekci. Jelikož to nechce nikdo dělat a volně to nechávat nebudeme, půjde pravděpodobně celá pryč. Ma3x byl jediný, kdo měl zájem to trošku čistit, ale dále to dělat nebude.

Takze tak, muzu za to ja. A vubec me to netrapi.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 02/04/2008 :  08:26:20  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message
prodavani accountu a goldu je proti ToS kterou kazdej z Vas uzavrel s blizzardem...

kdyby vam na to prisli tak dostanete ve wowku ban a mate utrum... takze tak...

navic nezapomente, ze u Blizzardu si kupujete pouze pravo hrat sve postavy a nikdy se nestavate majitelem cehokoliv spojeneho s WoW...je to takovy chytry pristup prave kvuil tomu aby mohli rozhazovat bany doleva, doprava jak chteji...

no mmo
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 02/04/2008 :  08:45:09  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message
dobra prace

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 02/04/2008 :  08:50:26  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message
quote:
Originally posted by celdric

prodavani accountu a goldu je proti ToS kterou kazdej z Vas uzavrel s blizzardem...

kdyby vam na to prisli tak dostanete ve wowku ban a mate utrum... takze tak...

navic nezapomente, ze u Blizzardu si kupujete pouze pravo hrat sve postavy a nikdy se nestavate majitelem cehokoliv spojeneho s WoW...je to takovy chytry pristup prave kvuil tomu aby mohli rozhazovat bany doleva, doprava jak chteji...

Tohle ja vim, ze i prodej accountu je poruseni EULA. Presto si myslim, ze to neporusuje mechaniky hry a tudiz by to mohlo byt tolerovany.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 02/04/2008 :  08:58:02  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by celdric

prodavani accountu a goldu je proti ToS kterou kazdej z Vas uzavrel s blizzardem...

kdyby vam na to prisli tak dostanete ve wowku ban a mate utrum... takze tak...

navic nezapomente, ze u Blizzardu si kupujete pouze pravo hrat sve postavy a nikdy se nestavate majitelem cehokoliv spojeneho s WoW...je to takovy chytry pristup prave kvuil tomu aby mohli rozhazovat bany doleva, doprava jak chteji...

Tohle ja vim, ze i prodej accountu je poruseni EULA. Presto si myslim, ze to neporusuje mechaniky hry a tudiz by to mohlo byt tolerovany.

Dobre, ale porad mi tu nikdo neodpovedel na mou otazku, jaky je rozdil mezi porusenim EULA skrze topicy o free shardech, ktere se tu bezne netoleruji a porusenim EULA skrze prodej accountu? Free shardy te prece taky nemusi trapit, neporusuji tve mechaniky hry. Pokud se tohle forum tvari jako oficialni mmorpg forum v CZ/SK, tak by se tu mely nachazet i oficialni veci, na trade je webu hafo.

Jinak nez na me nekdo zacne utocit, tak bych rad rekl dopredu, ze je mi trade uplne ukradeny. Klidne si tam prodavejte i bile maso nebo kokain, stejne to nectu. Jen obhajuju krok spajdra s tim, ze to chapu.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 02/04/2008 :  09:02:33  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message
Vsak ja se Spajdrem taky souhlasim. Jo a kdyby jsi cetl co jsem psal vyse, tak jsem schopen se prizpusobit. Tzn. zrusi se i prodej a vymena accountu pro cely FI a ja to normalne prijmu taky i pro fora o WAR a AoC. Nemam s tim jediny problem.

Ja bych jen chtel, aby rozhodnoti ohledne tradu byl obecny pro vsechny sekce.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Topic Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,24 seconds. on eygor Snitz Forums 2000