Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 MA3X-poll
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 28/03/2008 :  23:40:00  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Je MA3X pouze spatny moderator nebo opravdovy blb?

Choices:

Spatny moderator
Blb
Neco jineho, napisu co

(Anonymous Vote)

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 29/03/2008 :  00:05:29  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
jsem pro aby mu byla moderatorska prava odebrana

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 29/03/2008 :  00:43:53  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A jaký je důvod pro odebrání jeho práv?

Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 29/03/2008 :  00:57:36  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

A jaký je důvod pro odebrání jeho práv?




uz se to tady xkrat resilo, ale diky tomu ze pan moderator vzdy debatu prinejlepsim lockne ale vetsinou smaze tak to pak vyzni do ztracena

uplne nesmyslne mazani postu a lockovani threadu, podivne pujcovani accountu "kamaradum co se pak opiji a delaji tady bordel" apd.

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 29/03/2008 :  01:04:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Něco jsem mazal i lockoval já, o tom půjčování accountu nic nevím.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 29/03/2008 :  03:26:45  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Reyden

jsem pro aby mu byla moderatorska prava odebrana



Nechapu, proc k tomu nedoslo uz davno.

Kazdopaden /sign.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 29/03/2008 :  05:20:54  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Nevím mně locknul topic s VT a nějak jsem nepochopil důvod. Když tu může být topic o HW na hraní tak proč ne o VT?

-
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/03/2008 :  08:31:14  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Myslím si, že Max je špatný moderátor, ale na druhou stranu se mi nelíbí jak je anketa vedena. Snad jsme dospělí lídé, abychom se nemuseli urážet to blb tam rozhodně nepatří. Můj názor.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 29/03/2008 :  11:08:32  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Myslím si, že Max je špatný moderátor, ale na druhou stranu se mi nelíbí jak je anketa vedena. Snad jsme dospělí lídé, abychom se nemuseli urážet to blb tam rozhodně nepatří. Můj názor.

Soude podle vysledku hlasovani bych rek, ze tam ta polozka zjevne patri


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 29/03/2008 :  12:08:23  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Myslím si, že Max je špatný moderátor, ale na druhou stranu se mi nelíbí jak je anketa vedena. Snad jsme dospělí lídé, abychom se nemuseli urážet to blb tam rozhodně nepatří. Můj názor.

Ano, prehnal jsem to, ale bylo to umyslne. Nehodlam se za to omlouvat. Je mi jedno, kdyz mi nekdo smaze post jako treba "+1," ale nehodlam akceptovat, kdyz mi nekdo smaze prispevky do normalni diskuze a sam tam pak napise nehorazny blabol. Kdyby to bylo poprve, nereknu ani fň, ale mily MA3X uz to prehani delsi dobu.

P.s.:Viz druha moznost ankety, nema tam malo hlasu.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova

Edited by - pompo on 29/03/2008 12:09:02
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 29/03/2008 :  13:15:34  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Ja se divim, že tenhle topic jeste neni locked nebo deleted... ma3x asi jeste spi :)
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 29/03/2008 :  13:32:36  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Prosím o konkrétní post, kdy ho ma3x zamknul. Poslední takový je zmiňované ventrilo s doby před měsícem. Nechci řešit, jak moc bylo vhodné daný topic zamknout a jak moc vhodné bylo odůvodnění - jelikož se ale jednalo o jeden topic z mála, kdy bych to možná osobně udělal jinak, nepřijde mi to jako nějaký příklad extra špatného moderování. Jelikož vím, že ma3x nemá již nějakou dobu čas, tak tohle pokládám pouze za flame, protože pochybuju, že za poslední měsíc zamknul nějaké výrazné procento postů. A nevšiml jsem si, že by mě nebo tibora někdo kontaktoval případně napsal do jiné sekce post ohledně špatného moderování.
Navíc z obsahu ankety je jasné, že nejde o nějaké názory, ale pouze a čistě flame.
Doporučuji si nejprve u této sekce přečíst jména všech moderátorů a až potom dělat závěry. Zajímavé je, jak si najednou taková spousta lidí přisadí, aniž by s tím měla co do činění.

Takže pravděpodobně jsi tímto nesmyslným polem urychlil rozhodnutí zrušit kompletně Trade sekci. Jelikož to nechce nikdo dělat a volně to nechávat nebudeme, půjde pravděpodobně celá pryč. Ma3x byl jediný, kdo měl zájem to trošku čistit, ale dále to dělat nebude.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 29/03/2008 :  13:43:46  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
heh fakt si me pompo pobavil koukam ze khostri ti to uz vysvetlil :) celkove za dobu statusu moderator sem v tyhle sekci locknul nebo smazal maximalne 5 veci z toho byly 4 veci co sem nepatri a zmineny VT topic, a nevymazal sem jedninej post v jakym koli topicu.... takze nechapu proc tu trapcis jako maly decko. Co se tyce trade sekce tak bych ji nechal moderovat napr treba tebe pompo a chci videt jak te to bude bavit kdyz ti tam dene pribude 80 topicu a a musis je vsechny cist, jen si to zkus a uvidis jaky to je, vsichni se do me jen navazite ale samy ste obycejny flameri nic vic nic min

a rahman to je pripad sam pro sebe

ale rad vam jeste jednou vsem vysvetlim i tem tupejm vid rahmane, jak to vlastne bylo s tim 'pujcenim accountu na imperium' dostal sem moderatora do trade sekce a do wow sekce a zacal sem moderovat mazal sem a lockoval topicy jednoho bota co delal reklamu na goldy urcite si na nej pamatujete vsichni ste si radi udelali v jeho topicach +1 .

Pak se zde zacala resit afera ohledne domluvenych aren a nekdo zde zalozil flame topic na prandura, rahman a spousta dalsich lidi vcetne prandura do nej napsala svoje nazory a v osudny vecer ktery dodnes rahmana trapi, sem sel v pohode spat ale netusil sem, ze muj kamarad z RL si ze me udela legraci protoze sme dlouholety kamaradi zname nektery svoje hesla napr na imperium prave (ted uz samozrejme ne) a jeho nenapadla lepsi kravina nez se pobavit na muj ucet, upravil par postu rahmanovi prandurovi a dalsim aby davaly jinej smysl...... vsech kterejm upravil posty sem se nasledne omluvil a avenger dostal za ten vtipek ban na ip na imperium (dosvedci khostri) vsichni to pochopily ale rahman tady zije na imperiu a jeho ego se odviji asi od postu tady takze tuhle skutecnost do ted neprenes pres sdrdce. To ze ti nekdo zmenil 3 usmudlany posty je skoro na sebevrazdu rahmane !!!

to je cely udeljte si obrazek samy, vsichni davate jen na prvni dojem vubec nevite jakej sem ve skutecnosti ...

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum

Edited by - MA3X on 29/03/2008 13:55:23
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 29/03/2008 :  14:51:42  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
Hehe, zajimave. Treba asi tak pred dvema dny topic trial acc. Mel jsem v nem asi 5 postu, najednou vsechny zmizely, pod prvnim postem se obejvil naky post primo od tebe s totalnim blabolem, pak na situaci nekdo upozornil, uz nevim kdo a topic zmizel uplne. Ale naposledy topic VT, LOL. Ty si pres ty lzi uz ani nevidis do huby nebo co? Takovychhle topicu uz tu byly kvanta. Vymluvy alias, ze nemas cas, musis cist vsechny topicy atd. Co to ma znamenat? Kdyz ti to vadi, dej to nekomu jinemu, spousta lidi to uvita.

Klidne se do me navazej, me nasrat nemuzes. Lidi, kteri me znaji, vedi, ze za svym nazorem (a to i kdyz je spatny) jdu (obrazne) pres mrtvoly a pokud jedna z nich bude ta tvoje, tak me to vadit vubec nebude. A lidi, kteri znaji tebe hlasuji v tomhle topicu, zajimave, ze jeste nikdo nepouzil moznost cislo tri a nenapsal dobry moderator.

Ze se zrusi trade sekce, na ktere mel MA3X takovy lvi podil prace? Ze par lidi prestane prodavat goldy? To me ma mrzet?

P.s.:Ano, zpousta lidi dava na prvni dojem a vubec te neznaji. Vis co to asi znamena? Zanechavas ku*evsky spatny dojem kamo!

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova

Edited by - pompo on 29/03/2008 14:54:28
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 29/03/2008 :  14:53:40  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

heh fakt si me pompo pobavil koukam ze khostri ti to uz vysvetlil :) celkove za dobu statusu moderator sem v tyhle sekci locknul nebo smazal maximalne 5 veci z toho byly 4 veci co sem nepatri a zmineny VT topic, a nevymazal sem jedninej post v jakym koli topicu.... takze nechapu proc tu trapcis jako maly decko. Co se tyce trade sekce tak bych ji nechal moderovat napr treba tebe pompo a chci videt jak te to bude bavit kdyz ti tam dene pribude 80 topicu a a musis je vsechny cist, jen si to zkus a uvidis jaky to je, vsichni se do me jen navazite ale samy ste obycejny flameri nic vic nic min

a rahman to je pripad sam pro sebe

ale rad vam jeste jednou vsem vysvetlim i tem tupejm vid rahmane, jak to vlastne bylo s tim 'pujcenim accountu na imperium' dostal sem moderatora do trade sekce a do wow sekce a zacal sem moderovat mazal sem a lockoval topicy jednoho bota co delal reklamu na goldy urcite si na nej pamatujete vsichni ste si radi udelali v jeho topicach +1 .

Pak se zde zacala resit afera ohledne domluvenych aren a nekdo zde zalozil flame topic na prandura, rahman a spousta dalsich lidi vcetne prandura do nej napsala svoje nazory a v osudny vecer ktery dodnes rahmana trapi, sem sel v pohode spat ale netusil sem, ze muj kamarad z RL si ze me udela legraci protoze sme dlouholety kamaradi zname nektery svoje hesla napr na imperium prave (ted uz samozrejme ne) a jeho nenapadla lepsi kravina nez se pobavit na muj ucet, upravil par postu rahmanovi prandurovi a dalsim aby davaly jinej smysl
...... vsech kterejm upravil posty sem se nasledne omluvil a avenger dostal za ten vtipek ban na ip na imperium (dosvedci khostri) vsichni to pochopily ale rahman tady zije na imperiu a jeho ego se odviji asi od postu tady takze tuhle skutecnost do ted neprenes pres sdrdce. To ze ti nekdo zmenil 3 usmudlany posty je skoro na sebevrazdu rahmane !!!

to je cely udeljte si obrazek samy, vsichni davate jen na prvni dojem vubec nevite jakej sem ve skutecnosti ...



Mam snad jit hledat ten post, kde jsi to vysvetlovalm jak k tomu tenkrat doslo? ...Ono totiz docela zasadni problem je, ze dycky prvne prijdes s nejakou fakt hodne lol a absurdni vyhovorkou.
(naposledy asi "sem troaku mimo naladu vid bohemka prohrala na zizkove je me spatne z alkoholu fakt blbej den a jeste tady naky kecy sux", TOHLE je prosim doslovna citace - viz. http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=27365&whichpage=3 , jako vysvetleni proc si zamkl topic o VT a nasledne me smazal jeho regulerni pokracovani)

Tenkrat si taky nenapsal to co ted. (I kdyz ani tak te to vubec neomlouva, ... byt takle nezodpovednej s heslama bych cekal u duchodce... ale uz je to rekneme oobstojne jako vysvetleni.) ... ale misto toho jsi napsal nejakej desnej alibistickej blabol, jako je vyse uvedene.

2Khostri: Proti moderovani trade sekce nikdo nic nerikal. Sice to imho na muj vkus bylo / je trochu moc "formatovane" a pedanticke, ale vzhledem k tomu, o to kdo tam a jak pise ... a , ze je to trade sekce (tj. neni o diskuzi a nazoru ale o tom aby lide nabizeli / poptavali, takze je lepci jakekoliv debate, ktera by stejne vedla k flamu spis zabranit) to beru.
Ale proc ma mit mod. prava do general chatu? Rikas, ze moc zasahu neudelal... v tom pripade ma pomerne skarede velke % "slapnuti vedle".

Ono, vcelku vzato CBA jestli ty prava ma nebo ne, zily me to fakt netrha. ALe osobne si myslim, ze to dobry Moderator neni.

Ad Anketa: Bohuzel sama anketa si sama bere jakykoliv smysl tim, ze je spatne postavena ... chyby kladne moznosti, neutralni ... a urazeni je zbytecne ... to nechame tem, kteri to bez toho nedovedou, ze MA3X ("...jeste jednou vsem vysvetlim i tem tupejm..." v postu vyse).

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.

Edited by - Stilgar on 29/03/2008 14:57:54
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/03/2008 :  14:56:30  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri
Takže pravděpodobně jsi tímto nesmyslným polem urychlil rozhodnutí zrušit kompletně Trade sekci.


No tady je problem, ze by pak vsichni davali ty svoje inzeraty do general sekce nebo do bazaru... a zase by je musel nekdo mazat tam.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 29/03/2008 :  14:59:57  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

Ad Anketa: Bohuzel sama anketa si sama bere jakykoliv smysl tim, ze je spatne postavena ... chyby kladne moznosti, neutralni ... a urazeni je zbytecne ... to nechame tem, kteri to bez toho nedovedou, ze MA3X ("...jeste jednou vsem vysvetlim i tem tupejm..." v postu vyse).


Ankete nechybi kladne moznosti, je pouze tendencne postavena a pod kladne moznosti pocitej moznost cislo 3-neco jineho.

Jinak bez urazeni by to slo, samozrejme. Jenze bez urazek uz tu tech topicu bylo spousta, tohohle si najednou zacinaji lidi vsimat. Splnil svou funkci.

Mimochodem je zajimave, ze kolikrat je nejhorsi prave ta nejmene hanliva urazka, ackoli by si kazdy z vas dokazal vzpomenout na nejmene deset horsich a mozna tak na jednu mirnejsi.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 29/03/2008 :  15:29:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pompo

Hehe, zajimave. Treba asi tak pred dvema dny topic trial acc. Mel jsem v nem asi 5 postu, najednou vsechny zmizely, pod prvnim postem se obejvil naky post primo od tebe s totalnim blabolem, pak na situaci nekdo upozornil, uz nevim kdo a topic zmizel uplne. Ale naposledy topic VT, LOL. Ty si pres ty lzi uz ani nevidis do huby nebo co? Takovychhle topicu uz tu byly kvanta. Vymluvy alias, ze nemas cas, musis cist vsechny topicy atd. Co to ma znamenat? Kdyz ti to vadi, dej to nekomu jinemu, spousta lidi to uvita.



Ten příspěvek o trialu jsem nakonec promazal a smazal já, protože se tam vedla spousta zbytečných keců (typu hlavně si sežeň krabici), prostě to bylo o ničem.

Stačí že už je dost bordelu v trade sekci, tak nemusí být i tady a doufám že jak se přejde na nové fórum že trade sekce zanikne úplně.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 29/03/2008 :  15:30:53  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Je velký problém, pokud ti vadí něco konkrétního na moderování napsat mě nebo Tiborovi zprávu?
Je velký problém uvést nějaké konkrétní příklady postů, kde je špatné moderování, abych so to mohl v klidu prohlédnout a například sledovat reakci moderátorů? (v horších případech obnovit smazanou zprávu z archivu)
Která spousta topiců tu byla bez urážek?

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 29/03/2008 :  15:37:52  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by pompo

Hehe, zajimave. Treba asi tak pred dvema dny topic trial acc. Mel jsem v nem asi 5 postu, najednou vsechny zmizely, pod prvnim postem se obejvil naky post primo od tebe s totalnim blabolem, pak na situaci nekdo upozornil, uz nevim kdo a topic zmizel uplne. Ale naposledy topic VT, LOL. Ty si pres ty lzi uz ani nevidis do huby nebo co? Takovychhle topicu uz tu byly kvanta. Vymluvy alias, ze nemas cas, musis cist vsechny topicy atd. Co to ma znamenat? Kdyz ti to vadi, dej to nekomu jinemu, spousta lidi to uvita.



Ten příspěvek o trialu jsem nakonec promazal a smazal já, protože se tam vedla spousta zbytečných keců (typu hlavně si sežeň krabici), prostě to bylo o ničem.

Stačí že už je dost bordelu v trade sekci, tak nemusí být i tady a doufám že jak se přejde na nové fórum že trade sekce zanikne úplně.

A ano krabice je dulezita, kdyz se te clovek zepta, jak upgradovat z trialu na normalni acc. Si to uvedom. Ta krabice tam byla zminena jednou nebo dvakrat a mela tam vyznam, nebyl to spam.

P.s.:Ony tu funguji PMs? Sem si nevsiml.

Tusim jinak by se stalo uz mockrat a ne jen ode me. Prosim pohlednete na vysledky ankety. Muzete udelat novou klidne o me, mozna tam bude odpoved cislo 2 ve 100%, ale aspon s vedomim, ze nemam moderatorske prava.

A to je vse, vic uz to nema smysl komentovat.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova

Edited by - pompo on 29/03/2008 15:40:55
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 29/03/2008 :  15:49:39  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Klikneš na jméno, klikneš poslat email. Je to na tebe složité?

jinak přesně jak jsem čekal - žádný konkrétní příklad, jen ukončení debaty stylem "Nemá se cenu dál bavit". Pokud ses nechtěl dál bavit, tak proč jsi tu anketu zakládal?
Jinak viz vysvětlení spajdra - ty jsi byl ale hrozně chytrej a automaticky založil anketu o někom jiném bez toho, aniž by sis ověřil, kdo opravdu post editoval nebo mazal.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 29/03/2008 :  15:54:02  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Klikneš na jméno, klikneš poslat email. Je to na tebe složité?

jinak přesně jak jsem čekal - žádný konkrétní příklad, jen ukončení debaty stylem "Nemá se cenu dál bavit". Pokud ses nechtěl dál bavit, tak proč jsi tu anketu zakládal?

Konkretni priklad? Cetls ten topic? Cetsl odpovedi me nebo jinych lidi? Malo? Divis se, ze se nema cenu o tom dal bavit?

To se pak opravdu nemame o cem bavit!

A ten editnuty zbytek:Kupodivu, vzhledem k tomu, jak se tohle posledni dobou stava casto a v 99% to dela jedina osoba, jak jen sem mohl podlehnout svodu poslat tento topic a neoverit si to? Ach ja popleta.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova

Edited by - pompo on 29/03/2008 15:55:49
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 29/03/2008 :  16:14:52  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Jedinej normální post s příkladem je od Stilgara. Od tebe stále nic.
Navíc přesně jak jsem předpokládal ani náznak něčeho jako " Sorry, v tomto případě jsem se spletl"
Ne, my se skutečně nemáme o čem bavit, dokud budeš psát v tomto duchu.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 29/03/2008 :  16:26:41  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
Omlouvam se MA3Xi, v pripade smazani topicu Trial acc jsem se spletl.

Tohle jsi chtel videt Khostri? To ti klidne dam i s autogramem. Pokud cekas omluvu za urazku MA3Xova moderovani general sekce, tak se nedockas. Tohle forum je plne spameru, ale 90% z nich ma aspon nakou uroven a tech zbylych 10, jako jsem treba ja, dela tu spinavou praci a mensimy skandalky pritahuje pozornost k aktualnim tematum.

Dnesni tema zni:Je MA3X spatnym moderatorem WoW general sekce Imperia? 97% lidi rika, ze je.

Ale abychom byli prece jen spravedlivi, tak zalozim jeste jeden Poll.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova

Edited by - pompo on 29/03/2008 16:32:31
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 29/03/2008 :  16:27:52  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
No nevim Khostri ... vetsina lidi ti to tady pismne a na nekolika prikladech potvrdila ze s Ma3xem nejsou spokojeni .. ver me ze jsou dalsi kterym taky vadi ale nepisou to tady. Osobne ho nikdo nezna takze to asi bude opravdu jen na zaklade toho jak se tady prezentuje (a ano skoda ze je ta anketa tak spatne postavena)

To opravdu potrebujes sahodlouhe vysetrovani, dokazovani apd. abys ho tech prav zbavil a byl tady klid jako predtim? Bavime se o general topicu, na tradu at si dela co chce. Nikdy predtim me tady zadnej moderator nevadil, i shemi jako hodne prisnej mod je ok, ale tohle je fakt slendrianstvi (a bohuzel tady mel byt podobny topic uz tak pred mesicem kdy bylo toto tema cerstvejsi)

Me prijde ze nas tady ma MA3X spasit a ze bez nej by tady zavladla anarchie ... delame tady z komara velblouda

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 29/03/2008 :  17:03:20  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
resite naivni veci proste sem ten topic VENTRILO locknul tak sem ho locknul staci ti to stilgare? nebo mas mindrak ze nejsi moderator napis khostrimu on ti ho rad da.

jo pompo spletl si se omluva prijima

vsichni se tu pasujou do role starsich lidi ale vase breceni je tak na 14let imho

raydene na nekolika prikladech? to je zajimavy ze nevidim krome stilgara zadnej, a to ze sem odpvedel v topicu otazkach a odpovedich to je spatny? fakt smesny

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum

Edited by - MA3X on 29/03/2008 17:04:21
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 29/03/2008 :  17:20:09  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
Proste te mam zafixovaneho jako spatneho moderatora general wow sekce, there's an end of it. Beres me pravo na muj nazor?

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/03/2008 :  17:34:15  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

resite naivni veci proste sem ten topic VENTRILO locknul tak sem ho locknul staci ti to stilgare?


Hezke, v kombinaci s nejakym takovym pristupem
quote:
Originally posted by MA3X

sem troaku mimo naladu vid bohemka prohrala na zizkove je me spatne z alkoholu fakt blbej den a jeste tady naky kecy sux


Se divis ze te lidi povazuji za spatnyho moderatora? Ja si treba pamatuju, jak si lockoval topic o prodeji ratingu, kde si po par dnech uznal chybu. Editovani postu v trade sekci, bez toho abys napsal co si editnul (ne dohledavat to nebudu), mazani +1 postu jenom nekomu atd...

Nazor na cloveka si kazdej udela velice rychle a velice tezko se pak meni a ty si zatim sam moc nepomahas.

Krabice je zaklad.

Edited by - -Mike- on 29/03/2008 17:35:30
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 29/03/2008 :  17:53:51  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

resite naivni veci proste sem ten topic VENTRILO locknul tak sem ho locknul staci ti to stilgare? nebo mas mindrak ze nejsi moderator napis khostrimu on ti ho rad da.

jo pompo spletl si se omluva prijima

vsichni se tu pasujou do role starsich lidi ale vase breceni je tak na 14let imho

raydene na nekolika prikladech? to je zajimavy ze nevidim krome stilgara zadnej, a to ze sem odpvedel v topicu otazkach a odpovedich to je spatny? fakt smesny



Ted nevim, co jsi tou vetou sledoval? Jenom si tak zaryt? prizivit flame? Ale v podstate si polozil dalsi kamen o ktery se da oprit, kdyz se nekdo zepta, co mnohym lidem na tobe vadi.

Napsat, ze si proste neco jen tak loknul a tak to je a smitec... to dovedu akceptovat od Adminu (Tibor, Khostry), ale rozhodne ne od moda.


EDIT: A mindrak, ze nejsem mod opravdu nemam ... Zeleny hvezdicky sem uz kdysi mel.. a ted nemam (nehraju uz danou hru).... a nejak jsem nezaznamenal vyraznejsi zmeny - chutna mi stejne, stolice pravidelna ... fakt v pohode i bez moda.

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.

Edited by - Stilgar on 29/03/2008 18:01:01
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/03/2008 :  18:14:22  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
Jako priklad bych dal sice ten topic o ventrilu ale ne on konkretne ale ty reakce ma3xe pote co ho za to nekdo si dovolil zkritizovat a on zacal kritizujicim vulgarne nadavat

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 29/03/2008 :  18:39:52  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
loled , jak malý děti ...

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/03/2008 :  06:31:13  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Zvlastni ze te natolik deprimuje moje vecne vyjadreni nazoru, ze ti narozdil od ostatnich X hlasujicich stojim za osobni napadani. Ja jsem te onehda pomerne slusne upozornil, ze to, co provadis, se se standardni predstavou rozumneho moderovani ani omylem neshoduje.

Ze tento nazor nadale ignorujes pres to, ze stejny nazor zde vyjadrila hromada dalsich lidi a dal potvrzujes, ze se ta hromada lidi opravdu nemyli, je ciste tvuj problem. Ty si tim utvaris prislusny image. Mne by to za to nejspis nestalo. Mel si dost moznosti presvedcit, ze se jednalo o chvilkovou nepricetnost. Vyuzil si je k presvedceni o opaku.

Khostri: Vzpominat o jake presne topiky slo a co presne se s nimi delo zhruba po mesici asi nema smysl. Nehlede na to, ze excessy byly nasledne s pouzitim moderatorskych prav dusledne zcenzurovany.
Vec, ktera mne onehda presvedcila, bylo smazani celeho topiku (jednoho z nejzajimavejsich topiku za velmi dlouhou dobu, mimochodem), ciste za ucelem zamaskovani vlastnich excessu. Bral bych omluvu, byt tak absurdni, kdyby nedoslo k nasledne cenzure.

Ja mel (z tveho vyjadreni v danou dobu) pocit, ze se tim zabyvas a s nejvetsi pravdepodobnosti cekas na potvrzeni/vyvraceni. Je pro mne docela prekvapenim, ze dotycny zustava moderatorem i pres to, ze nekolikrat potvrdil, ze to je velka chyba. Neprislo mi primerene reportovat kazdy jednotlivy excess. Nejsem admin a nebyl jsem o takovou vec pozadan.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/03/2008 :  10:33:24  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Stejně je to fuk.. z 90 procent je tohle forum jen o druidech tak at to smaže třeba celé :) Když sem přijde někdo nový a chce poradit tak mu zaflejmujeme topic nebo si z něho někdo začne dělat srandu a už nikdy nepřijde.

Ještě jedna věc nemyslím si že je Max spatnej kvuli tomu, že něco maže ale kvůli tomu, že si to neumí obhájit a neumí vycházet z lidma na tomto foru. Hodně postů zde si zaslouží smazat.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 30/03/2008 :  13:05:37  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Mě šlo čistě o toto:
Pokud je nějaký problém, tak bych očekával, že mi někdo napíše a v tu danou chvíli mi dá třeba link na daný topic. Případně napíše, že by smazaný a tak. Je jasné, že zpětně to nemá cenu řešit. Na druhou stranu řešit to pouze stylem, že to všichni vidí bez konkrétního příkladu není to pravé.
Já například si nejsem vědom nějakých problémů kromě problému s ukradeným ma3x accountem. To jsme zkontrolovali a skutečně se v danou dobu na daný account logovala jiná IP adresa, která jednak nebyla od ma3xe a jednak byla stejná jako jiný uživatel na foru.
TAkže jsme to vyřešili, druhý uživatel byl zamčen a bylo to.
Topic, který zde odkazoval Stilgar, jsem četl poprvé včera. Pokud bych dostal link přímo v danou dobu a někdo mě upozornil tak, abych si ho mohl přečíst, třeba by se to řešilo jinak.
A za další mi vadila forma prezentace ankety. Pokud by pompo postnul rovnou normální anketu, četl bych názory a rozhodl se

pompo: ano, šlo mi o omluvu konkrétního příkladu - je přece nesmysl omlouvat ze za svůj názor ohledně komplexního moderování.

Jak říkám je hloupé, že se to neřešilo hned u příslušných postů. Pro klid jsem ma3xe odstranil už včera z general sekce. V trade ho zatím nechám, když se mu to bude chtít dělat. Do general sekce byl už před nějakou dobou přidaný spajdr.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 30/03/2008 :  13:07:49  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar
Napsat, ze si proste neco jen tak loknul a tak to je a smitec... to dovedu akceptovat od Adminu (Tibor, Khostri), ale rozhodne ne od moda.


Snažím se, abych nikdy nedával lock nebo nemazal bez vysvětlení. Dělám to pouze v případě spamerů například porna, nějakých klasických reklam, warezu a tak podobně.
Stejně tak se ale na druhou stranu sanžím nemíchat moderátorům do stylu moderování. V hodně případech bych u všech moderátorů něco udělal jinak, ale pokud to extra nevybočuje z nějakého normálu, nechávám to být. Nebudu přece každému podsouvat svůj názor jako jediný správný. Pokud někdo dělá moderování soustavě jinak, snažím se mu nejdřív řící, jestli by nemohl trošku poupravit systém tím určitým směrem. Ale zase neurčuju přesně co a jak. Každý má snad svou hlavu.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 30/03/2008 :  14:06:17  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
Khostri:Mam ted pauzu od hrani, tak sem zalozil aspon naky flame, at neni nuda, proc rovnou normalni anketu, ze?

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Tuberkul.es
New Member

107 Posts

Posted - 30/03/2008 :  14:55:38  Show Profile Send Tuberkul.es a Private Message  Reply with Quote
jelikoz sem na forum koukam skoro kazdy den, neda mi to abych taky neco napsal - sice sem moc nepisu.
na MA3Xovo jednani mam svuj nazor (rozhodne ne pozitivni), pokud te to nebavi, tak se na to vykasli, pokud jo tak se to snaz delat poradne(vetsinou se clovek pod svoji praci podepise, tnz locked by... ;) treba), nejsem clovek co rika veci o kterejch nic nevi, sam sem moderoval asi 2 roky na gamezone/gamepark, takze vim o cem to je a presne ze stejnejch duvodu sem s tim zkoncil - nebavilo me cist tu vetsinu doslova hovadin a flamu lidi/deti co kolikrat neumi ani psat a druha vec byl cas. Ale domluvil sem se tak ze sem si proste nechal moda vzit a predal oprate cerstvy sile. Je to cely o tom jak si to sam nastavis a jak to dodrzujes, pokud omlouvas svoje excesy stylem sem ozralej nebo bohemka(bo kdokoliv jinej) prohral, muzes cekat ze presne stejne budou argumentovat ostatni a rozhodne nebudes mit zadnou autoritu/uznani za to co delas.

rogue
shaman
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/03/2008 :  21:38:22  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Ja bych to nehrotil ... vsichni si kazdej vikend dame 100 piv (kdo ne je maslo) a to ze pak logne forum a neco smaze nebo upravi za to prece nemuze, navic si to nemuze ani pamatovat. Tak o co tady de?

PS: Jedinej Rahman je tu abstinet ...
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 31/03/2008 :  01:10:34  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Ja bych to nehrotil ... vsichni si kazdej vikend dame 100 piv (kdo ne je maslo) a to ze pak logne forum a neco smaze nebo upravi za to prece nemuze, navic si to nemuze ani pamatovat. Tak o co tady de?

PS: Jedinej Rahman je tu abstinet ...


Tyve sem maslo... pivo nepiju

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Ulti
Starting Member

34 Posts

Posted - 31/03/2008 :  09:05:35  Show Profile  Send Ulti an ICQ Message Send Ulti a Private Message  Reply with Quote
Citam toto forum kazdy den uz dlho a MA3Xa som si vsimol, nemyslim si vsak ze je zly moderator akurat sa nehodi sem do Wow - general fora. Max totiz spravil jednu blbost a to ze asi bol az moc aktivny ked dostal mod. prava totizto chcel zmenit nejake pravidla na foru ktore su uz davno zauzivane.

Na druhu stranu ale zasa trade sekciu vedie naozaj dobre uz to tam nie je samy spam a +1.

A v neposlednom rade aj tak vam to moze byt ukradnute kedze toto forum je aj tak samy posthunter a v poslednom case ak sa tu niekto spyta naozaj serioznu vec tak je akurat vylolovany ze je noob atd. A nakoniec cely topic aj tak zaklincuje nejaky highratednightgosupvper so s1. (samozrejme su tu este stale ludia ktori dokazu spravne poradit ako napr. Rahman , Stilgar a iny ktori si nezasluzia aby im niekto nadaval ci mazal posty).

Moje riesenie: MA3X by nemal mat pravo moderovat Wow - general pretoze sa ukazalo za na tuto funkciu nie je vhodny ale malo by sa mu nechat moderovanie trade sekcie(pokial nebude sekcia zrusena).
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/03/2008 :  09:54:38  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nebudu soudit MA3X. Ja sam jsem u nejednoho cloveka osinou v riti, o tom zadna. Kazdopadne se snazim drzet jistych pravidel, protoze jakmile jednou odbocim, tak mi to date sezrat. Takze kazat vodu a pit vino, neni mozne. A ani to delat nechci.

To co me tady osobne zaujalo je neprima diskuze o tom, jak by melo takove moderovani na imperiu vlastne fungovat. Mam urcite zasady. Nepodporucuju flame, offtopic, +1 a dalsi veci. Offtopic v drtive vetsine pripadu mazu az po nekolika dnech, ci tydnech. Je to ale dost narocny, protoze se musim casto vracet o nekolik stran zpet.

Proc to delam? Je to jednoduche. Tyto posty nemaji zadnou informacni hodnotu. Dalsi duvod je, ze pisatel a prijemce (ten co ji cte) ;-) si zpravy prectou a splni svou informacni hodnotu. Treba jen to, ze se nekdo zasmeje a chce to dat najevo. Ja kdyz je potom smazu, tak uz to nikdo neregistruje.

Nemam rad spammery a flamery a muzu jich jmenovat desitky. V conanovi jsem jednu takovu sekci zamknul a ceka na smazani. Nekdy se nestacim divit, co jsou schopni lide napsat, kdyz to neni z oci do oci.

Moje otazka zni, co vlastne chcete za forum? Ja osobne preferuju diskuzi + informace. Hranice je velmi tenka. Diskuze (vcetne +1 a offtopics, flame, atd.) zahlti dany topic a jeho informacni hodnota se v balastu ztrati. Co s tim. Promazat zminovane veci..jenze i to byva problem a nekteri to nechteji zkousnout. Presto si rikam, ze je to asi jedina cesta, jak zachovat forum v rozumnem balancu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 31/03/2008 09:58:08
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 31/03/2008 :  10:01:09  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
Ja si myslim, ze to nelze rict jednoznacne, ja napriklad u her, ktere se teprve chystaji mam radsi vice informacni . U tech jako je napr WoW sekce kde uz informace asi neni proc hledat, tak mi uplne staci mazani reklam :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/03/2008 :  10:05:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

Ja si myslim, ze to nelze rict jednoznacne, ja napriklad u her, ktere se teprve chystaji mam radsi vice informacni . U tech jako je napr WoW sekce kde uz informace asi neni proc hledat, tak mi uplne staci mazani reklam :)
Jo to je ok, to chapu. Jenze me osobne treba dost stvou lidi, kteri na dotaz odpovidaji stylem RTFM. Bud odpovidam jako clovek anebo vubec nepostuju. Videl jsem to mnohokrat. Alespon tohle by se mohlo nejakym zpusobem resit. Navic diskuze byvaji i po tak dlouhe dobe, viz topic drood vs war. Jenze i tady je to dost casto hruzostrasny balast. Vecne diskuze mezi gershlem a rahmanem mi uz prijdou jako staly inventar WoW sekce. ;)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 31/03/2008 :  10:22:12  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Nechci se primo zapojovat do teto diskuze a nebudu rozebirat Ma3xe. Nedocetl sem ten topic cely, ale dosel sem k trade sekci, jejimu zruseni z duvodu nemoderovani, co s ni atd, ze by se mely objevovat inzeraty v general sekci. Na tohle bych rad rekl svuj nazor.

Zrusit celou trade sekci a veskere inzeraty mazat. Prodej accountu prousuje EULA, prodej ingame penez porusuje EULA, prodej raitingu nevim jestli porusuje EULA, ale urcite to taky zas tak moc v poradku nebude. Diky trade topicum se sem zacinaji stahovat takova individua, ktera delaji akorat bordel.

Ma to byt forum, kde se lidi pribiraji novinkami, informacemi, debatuji a ruznych strategiich kombinacich atd, popripade se zalozi flameovaci topic a lide se tam odreaguji, proc ne, nemam proti tomu nic, pokud se to nerozlejza do ostatnich topicu. Pokud chce nekdo kurvit hru prodejem cehokoliv za realne penize, coz rozhodne nebylo zamerem hry, at si jde na stranky tomu urcene a ne na imperium.

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 31/03/2008 :  10:31:40  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
Moje otazka zni, co vlastne chcete za forum? Ja osobne preferuju diskuzi + informace. Hranice je velmi tenka. Diskuze (vcetne +1 a offtopics, flame, atd.) zahlti dany topic a jeho informacni hodnota se v balastu ztrati.


Tak napriklad na "dostal jsem ban" topic se da koukat dvemi zpusoby.
1) Informace, kdy se smaze spam a necha se tam jen popsany postup jak zazadat Bliz o odbanovani
2) "diskuze" v aktualni forme, ktera mi zprijemnila par dni:-)

Osobne mam pocit, ze drtiva vetsina dulezitych informaci se vejde do par sticky moderovanych topicu/sekci ala navody a zbytek topicu je ponechatelny spam.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 31/03/2008 :  10:34:05  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
Ponechatelny spam... Hezky vyraz.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 31/03/2008 :  10:39:30  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Gurrsh nediskutuje, Gurrsh jenom prudi :)

K tematu moderovani:

Osobne nevidim rad mazani a lockovani, pokud se nejedna o veci, ktere vylozene na fora nepatri (nadavky, osobni utoky, spam, reklama).

Dohazal bych to pochopil u cisteho posthuntu (+1).
Offtopic jeste nemusit nutne znamenat, ze je nutne mazat. Mnohem lepsi byva presun do jineho (noveho) topiku, zvlast kdyz se jedna o slibne se rozvijejici debatu (tzn je co cist a neni to uplne o nicem).

Jedna vec je vsak jeste zasadnejsi: Nevidim tu moc casto vecne pripominky moderatoru, tnz moderovani svou autoritou a nikoliv svou moci.

Pokud napriklad z titulu pozadam o diskusi k topiku, nebo o zalozeni noveho topiku na dane tema, s nejvetsi pravdepodobnosti tim docilim presne toho, jako bych novy topik zalozil sam (porad je tu dost slusnych lidi). Navic to pro daneho cloveka nevyzni jako cenzura ci omezovani prav a svobod, ale jako vec, o kterou byl pozadan a ze sve vule vyhovel.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 31/03/2008 :  10:41:53  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

Nechci se primo zapojovat do teto diskuze a nebudu rozebirat Ma3xe. Nedocetl sem ten topic cely, ale dosel sem k trade sekci, jejimu zruseni z duvodu nemoderovani, co s ni atd, ze by se mely objevovat inzeraty v general sekci. Na tohle bych rad rekl svuj nazor.

Zrusit celou trade sekci a veskere inzeraty mazat. Prodej accountu prousuje EULA, prodej ingame penez porusuje EULA, prodej raitingu nevim jestli porusuje EULA, ale urcite to taky zas tak moc v poradku nebude. Diky trade topicum se sem zacinaji stahovat takova individua, ktera delaji akorat bordel.

Ma to byt forum, kde se lidi pribiraji novinkami, informacemi, debatuji a ruznych strategiich kombinacich atd, popripade se zalozi flameovaci topic a lide se tam odreaguji, proc ne, nemam proti tomu nic, pokud se to nerozlejza do ostatnich topicu. Pokud chce nekdo kurvit hru prodejem cehokoliv za realne penize, coz rozhodne nebylo zamerem hry, at si jde na stranky tomu urcene a ne na imperium.



Tohle je samozřejmě reálné. prvotní důvod založení Trade sekce bylo jednak konsolidování prodejců a kupujících do jednoho místa mimo klasické sekce a druhá věc původně byla umožnit například výměnu postavy za jinou - vím, není to v rámci EULA úplně v pořádku.
Navíc jelikož se migrace na CS trochu protáhla a Snitz není v ohledu spamu zrovna user friendly, tak to nějak krystalizovalo. Ma3x se nabídl, že bude trade moderovat a jelikož to docela urovnal, nechávalo se to být. Pokud budou mít moderátoři klasických sekcí náladu tyhle prodeje accountlů mazat, nemám nic proti tomu, aby se celá sekce zrušila. (tím nemyslím přesun prodejů do generalu, ale zrušení prodejů obecně - nejen ve wow). Pokud si bude chtít nějaký moderátor svojí hidden sekce udělat prodejní topic, nemám nic proti tomu, ale jinak by všechny prodeje z celého fora zmizely.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/03/2008 :  10:43:07  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
On je offtopic a offtopic...diskuze na tema war vs druid ve WoW v AoC sekci je proste mimo, ale diskuze v sekci co za povolani o tom, jestli je lepsi ranger anebo barbarian je uz diskuze, ktera muze mit vlastni sekci, pripadne byt presunuta jinam. Tohle je treba take rozlisovat.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 31/03/2008 :  10:45:19  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

Nechci se primo zapojovat do teto diskuze a nebudu rozebirat Ma3xe. Nedocetl sem ten topic cely, ale dosel sem k trade sekci, jejimu zruseni z duvodu nemoderovani, co s ni atd, ze by se mely objevovat inzeraty v general sekci. Na tohle bych rad rekl svuj nazor.

Zrusit celou trade sekci a veskere inzeraty mazat. Prodej accountu prousuje EULA, prodej ingame penez porusuje EULA, prodej raitingu nevim jestli porusuje EULA, ale urcite to taky zas tak moc v poradku nebude. Diky trade topicum se sem zacinaji stahovat takova individua, ktera delaji akorat bordel.

Ma to byt forum, kde se lidi pribiraji novinkami, informacemi, debatuji a ruznych strategiich kombinacich atd, popripade se zalozi flameovaci topic a lide se tam odreaguji, proc ne, nemam proti tomu nic, pokud se to nerozlejza do ostatnich topicu. Pokud chce nekdo kurvit hru prodejem cehokoliv za realne penize, coz rozhodne nebylo zamerem hry, at si jde na stranky tomu urcene a ne na imperium.




100% souhlas. Nekolikrat jsem se setkal s diskusi o Imperiu, ktera ho oznacovala presne na zaklade tohohle crapu. Pritom slo o lidi, kteri nemaji ani poneti o historii for a jejich vyznamu pro ceskou mmorpg komunitu. A dost mozna i o lidi, ktere bych tu rozhodne videt nechtel.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/03/2008 :  10:52:56  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ja osobne toleruju vymenu accountu a prodej. Vim, ze to porusuje EULA, ale nemyslim, ze to zasadnim zpusobem nici mechaniky dane hry. Navic jsem uz zminoval, ze nekteri maji za sebou uz nejaky max level, ale uz trebas nemaji cas levelovat dalsi postavu. Rikam si, ze prodej ci vymena by mohla byt umoznena. Ostatni aktivity nejsou tolerovany (beta account selling, gold selling, powerleveling, prodej ratingu, item selling..)

A take si rikam, ze by tady na to mohla byt sekce. Nejlepe u kazde MMO, aby ji mel moderator generalu pod kontrolou.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 31/03/2008 10:54:18
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000