Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 dostal jsem ban:(
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

xjackson
Starting Member

8 Posts

Posted - 26/03/2008 :  16:37:20  Show Profile  Send xjackson an ICQ Message Send xjackson a Private Message  Reply with Quote
zdravim vas lidi, chci se na neco zeptat procital jsem tady to botovani a proste mi to nedalo a chtel jsem to vyzkouset, stahl jsem nejakej sux program a hurraaa do toho dla jsem AV a zacalo to chodit samo ale uplne hloupe to bylo a behem 1,5min me to kicklo ze servru a dostal jsem ban, tak si rikam aha, tak dostanu ban na 3hodiny a budu vedet ze je to proste kravina a ze to vede jen ke zniceny nalady a veci co jsem si statecne vybojoval, ale kouknu na mail a oni mi dali perma ban, account cancellet bo tak nejak proste nevim co mam delat byla to fakt jen chvilka chtel jsem vedet jak ten program fugnuje nevite co stim ?

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 26/03/2008 :  16:59:04  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xjackson

zdravim vas lidi, chci se na neco zeptat procital jsem tady to botovani a proste mi to nedalo a chtel jsem to vyzkouset, stahl jsem nejakej sux program a hurraaa do toho dla jsem AV a zacalo to chodit samo ale uplne hloupe to bylo a behem 1,5min me to kicklo ze servru a dostal jsem ban, tak si rikam aha, tak dostanu ban na 3hodiny a budu vedet ze je to proste kravina a ze to vede jen ke zniceny nalady a veci co jsem si statecne vybojoval, ale kouknu na mail a oni mi dali perma ban, account cancellet bo tak nejak proste nevim co mam delat byla to fakt jen chvilka chtel jsem vedet jak ten program fugnuje nevite co stim ?



nechces treba napsat jim?

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 26/03/2008 :  17:02:07  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
ja napisu jen, dobre ti tak..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/03/2008 :  18:35:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Jako že jsi chtěl zkusit jestli banují ? Ježiši to jsou keci, prostě jsi chtěl zkusit bota na leechování v AV a moc dobře jsi věděl, k čemu to slouží.

Takže mi Tě fakt není líto. I všechny ostatní by měli zabanovat, zvláště teď kdy se leechování v AV defintivině přestane vyplácet.
Go to Top of Page

tjtm
New Member

113 Posts

Posted - 26/03/2008 :  18:54:04  Show Profile Send tjtm a Private Message  Reply with Quote
Dostane banan a jeste si stezuje. Kam ten svet speje...Snad jsi to nechtel zadarmo .

We are the ones we’ve been waiting for.
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 26/03/2008 :  18:55:47  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

ja napisu jen, dobre ti tak..

/sign

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

xjackson
Starting Member

8 Posts

Posted - 26/03/2008 :  19:51:28  Show Profile  Send xjackson an ICQ Message Send xjackson a Private Message  Reply with Quote
kdyt jsem psal ze jsem to chtel vyzkouset a ne to banovani, proste jak to funguje nic vic, a jeste jsem to vyzkousel na blbim twinkovi lvl 45 :D to nastve no hold je to moje chyba no :/
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 26/03/2008 :  20:03:14  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xjackson

kdyt jsem psal ze jsem to chtel vyzkouset a ne to banovani, proste jak to funguje nic vic, a jeste jsem to vyzkousel na blbim twinkovi lvl 45 :D to nastve no hold je to moje chyba no :/



I smell bullshit.

AV 51+
Twink 45?

QQ MOAR.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/03/2008 :  20:32:10  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
vídíš kdyby jis to zkoušel před 2 měsícema tak to máš jen na 3 hodiny :)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 26/03/2008 :  21:38:02  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
puncoska strikes back?

Stejný sloh, stejná absence gramatiky, stejný verbální průjem...
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 26/03/2008 :  21:55:20  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xjackson

kdyt jsem psal ze jsem to chtel vyzkouset a ne to banovani, proste jak to funguje nic vic, a jeste jsem to vyzkousel na blbim twinkovi lvl 45 :D to nastve no hold je to moje chyba no :/



K cemu ti proboha je, ze si vyzkousis, jak funguje bot na cheatovani?

Nechces si treba taky vyzkouset, jak funguje zastreleni cloveka?
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 26/03/2008 :  21:58:47  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by xjackson

kdyt jsem psal ze jsem to chtel vyzkouset a ne to banovani, proste jak to funguje nic vic, a jeste jsem to vyzkousel na blbim twinkovi lvl 45 :D to nastve no hold je to moje chyba no :/



K cemu ti proboha je, ze si vyzkousis, jak funguje bot na cheatovani?

Nechces si treba taky vyzkouset, jak funguje zastreleni cloveka?



Nenavadej, Gurrshi :p Nevis, kdo posloucha :)

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 27/03/2008 :  07:21:08  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sorrow

quote:
Originally posted by Gurrshael
Nechces si treba taky vyzkouset, jak funguje zastreleni cloveka?



Nenavadej, Gurrshi :p Nevis, kdo posloucha :)


Jo nikdy nevis kolik blaznu jako ja posloucha !! :) No nic... je cas jit spat, dobrou noc :p

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Zodiac-r
Starting Member

35 Posts

Posted - 27/03/2008 :  07:37:01  Show Profile  Visit Zodiac-r's Homepage  Send Zodiac-r an ICQ Message Send Zodiac-r a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xjackson

kdyt jsem psal ze jsem to chtel vyzkouset a ne to banovani, proste jak to funguje nic vic, a jeste jsem to vyzkousel na blbim twinkovi lvl 45 :D to nastve no hold je to moje chyba no :/




Seš debil , dobře ti tak

http://s1.darkpirates.cz/c.php?uid=45190
http://www.hattrick.org
http://imazodiac.sweb.cz/DDD.jpg
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 27/03/2008 :  09:59:14  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
zamrzi

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 27/03/2008 :  10:18:02  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
clovek ktery by toto udelal by musel byt tak velky idiot ze se jedna pouze o humorne ladeny prispevek ktery se nezaklada na pravde

lastfm
Go to Top of Page

Asocial
Starting Member

14 Posts

Posted - 27/03/2008 :  12:05:00  Show Profile Send Asocial a Private Message  Reply with Quote
jestli je to pravda tak ..... JUPIII konecne to resej nak ostrejc!!! :)

kdož jsi bez miny hod kamenem
Go to Top of Page

Fantom
Starting Member

72 Posts

Posted - 27/03/2008 :  13:29:34  Show Profile Send Fantom a Private Message  Reply with Quote
Jaxsone,napiš blizzu a dej tomu čas,nějak se to vyřeší.A nic si z toho nedělej,každej jednou zkusí,či zkusil.Hold na někoho přijdou,na někoho ne..
Go to Top of Page

xjackson
Starting Member

8 Posts

Posted - 27/03/2008 :  14:20:56  Show Profile  Send xjackson an ICQ Message Send xjackson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fantom

Jaxsone,napiš blizzu a dej tomu čas,nějak se to vyřeší.A nic si z toho nedělej,každej jednou zkusí,či zkusil.Hold na někoho přijdou,na někoho ne..

oki, ale chapu jakej k tomu mate postoj me to taky stve kdyz si du zahrat po dvanacty vecer AV a tam polovina hordaku beha do zdi, ale je to tak no zkusi ci zkusil. Skusim napsat blizzu ale co jim mam napsat pravdu ? jako ze jsem to jen zkusil ? ja si osobne myslim ze se mi vysmejou do emailu, ale fakt je ze to resej hned, bylo to rychli tvrdy ban :( :)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 27/03/2008 :  14:27:51  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jestli je pravda to co říkáš a bylo to poprvé a jen jsi jednou to zkusil.. tak se mi to nezdá, protože oni napoprvé dávají vždy jen varování. Takže bud jsi to zkoušel už víckrát nebo nevím ;)

Každopádně jestli mluvíš pravdu tak jim napiš, že nechápeš jakto, že tě někdo zabanoval a nechápeš jak se to stalo. Oni ti řeknou, že jsi se chvoal divně v AV tak jim napiš, že jsi si šel jen pro pití a tvůj mladší bratr si hrál na počítači a mačkal klávesy.. Oni nemají páky na to ti prokázat, že jsi na to používal nějaký PiroxBOT.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 27/03/2008 :  14:34:09  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban
Oni nemají páky na to ti prokázat, že jsi na to používal nějaký PiroxBOT.

Jejich velkou výhodou je, že nic dokazovat nemusí.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 27/03/2008 :  14:45:36  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Kdyby banovali každeho kdo prodava, kupuje goldy nebo botuje tak by místo 10 mega hrálo WoW 1 mega lidí :)

Kdysi jsem hrál Lineage 2 a tam byl problém s botama mnohem větší také aby ne je to jen o tom grindit na pár místech moby.

Když jsi se logoval do hry tak jsi se po zadání hesla a jména dostal na server a z něho až pak do hry. Botaři měli vychytávky, které tohle ignorovali a dostali se z ověření rovnou do hry. Jednou vypnuli ten server z kterého se dostáváš do hry a všechny kdo se do hry dostali zabanovali :) tuším že to bylo 10 tisíc accountů, ale je to tak 2 roky zpět tak možná to nebude tak přesné jak to tu popisuji.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 27/03/2008 :  16:06:57  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Co to je zase za blábol? Tak se k tomu alespoň jako chlap - botoval si a znal si rizika. "Use of external programs"... s tim ti nikdo nepomůže.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

xjackson
Starting Member

8 Posts

Posted - 27/03/2008 :  16:12:34  Show Profile  Send xjackson an ICQ Message Send xjackson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Co to je zase za blábol? Tak se k tomu alespoň jako chlap - botoval si a znal si rizika. "Use of external programs"... s tim ti nikdo nepomůže.

kdyt ja nerikam ze jsem nevedel do ceho du, nebo snad jo ? proste me to lakalo, a btw ja si myslel ze mi daj jen varovani bo ban na tri hodiny ale hned acc is closed. tak to mi jako varovani nepride.

a ja nemam zapotrebi podvadet hraju to pro zabavu a nehonim si na tom ego jen abych mel lepsi gear nez tamhle ten
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 27/03/2008 :  16:16:31  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

napiš, že jsi si šel jen pro pití a tvůj mladší bratr si hrál na počítači a mačkal klávesy.. Oni nemají páky na to ti prokázat, že jsi na to používal nějaký PiroxBOT.


Jestli za minutu a pul dostal kick ze serveru, tak to by byla kurva nahoda aby to bylo jen ze si ho vsiml nejaky GM ze se "divně hýbe". Plus ty kecy o lvl45 twinkovi v AV 51+, kdo ví, jak to bylo. Tvrde tresty pro takove lidi, permanentni bany ikdyby to melo zrušit pulku populace, hlavně když se zbavime cheateru ratingselleru atp.
Go to Top of Page

xjackson
Starting Member

8 Posts

Posted - 27/03/2008 :  16:20:15  Show Profile  Send xjackson an ICQ Message Send xjackson a Private Message  Reply with Quote
a proc ne? a myslis ze jsem takovej jouda ze bych psal jeste sem ? a GM si te jen tak nevyhlidne si myslis ze stoji u resp v AV a kouka jestli nekdo nenarazi do zdi ? nevim co to muzu bejt, uz jsem tam napsal tak uvidim, a dam vedet a nevite jak dlouho zhruba blizz odepisuje pac to delam poprvy
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 27/03/2008 :  17:01:07  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xjackson

a proc ne? a myslis ze jsem takovej jouda ze bych psal jeste sem ? a GM si te jen tak nevyhlidne si myslis ze stoji u resp v AV a kouka jestli nekdo nenarazi do zdi ? nevim co to muzu bejt, uz jsem tam napsal tak uvidim, a dam vedet a nevite jak dlouho zhruba blizz odepisuje pac to delam poprvy



blizz neodepisuje protoze jsou arogantni dementi kterym je stezujici si evropsky zakaznik u prdele kdyz maji miliony farmicich a mlcicich cinanu

lastfm
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 27/03/2008 :  17:35:22  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by Azkaban

napiš, že jsi si šel jen pro pití a tvůj mladší bratr si hrál na počítači a mačkal klávesy.. Oni nemají páky na to ti prokázat, že jsi na to používal nějaký PiroxBOT.


Jestli za minutu a pul dostal kick ze serveru, tak to by byla kurva nahoda aby to bylo jen ze si ho vsiml nejaky GM ze se "divně hýbe". Plus ty kecy o lvl45 twinkovi v AV 51+, kdo ví, jak to bylo. Tvrde tresty pro takove lidi, permanentni bany ikdyby to melo zrušit pulku populace, hlavně když se zbavime cheateru ratingselleru atp.



Ale prd nahoda ... rika se tomu "Warden", spousti se to automaticky s wowem jen tak mimochodem ti to scanuje bezici procesy na pocitaci a odhaluje takovehle provarene programy. Potom neni problem na zaklade reportu tohohle programu banovat.

Osobne ale vymluvu typu "ja to chtel jen zkusit" neberu. Proc to chtel zkusit, kdyz pise, ze necheatuje? A co by delal, kdyby ten program nahodou fungoval v pohode a nikdo mu na to neprisel? "Jen by ho zkousel" dal a dal?

Ten ban je naprosto zaslouzeny.
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 27/03/2008 :  17:52:26  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
Ano ano ...Warden v tom nejspise prsty ma.
I kdyz ani Warden neni vsemocny ... aneb Rootkity FTL :/(

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 27/03/2008 :  18:44:04  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Já sem jendou dostal ban za trashtalk na generalu... a taky byl zasloužený

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

xjackson
Starting Member

8 Posts

Posted - 27/03/2008 :  18:45:40  Show Profile  Send xjackson an ICQ Message Send xjackson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by Azkaban

napiš, že jsi si šel jen pro pití a tvůj mladší bratr si hrál na počítači a mačkal klávesy.. Oni nemají páky na to ti prokázat, že jsi na to používal nějaký PiroxBOT.


Jestli za minutu a pul dostal kick ze serveru, tak to by byla kurva nahoda aby to bylo jen ze si ho vsiml nejaky GM ze se "divně hýbe". Plus ty kecy o lvl45 twinkovi v AV 51+, kdo ví, jak to bylo. Tvrde tresty pro takove lidi, permanentni bany ikdyby to melo zrušit pulku populace, hlavně když se zbavime cheateru ratingselleru atp.



Ale prd nahoda ... rika se tomu "Warden", spousti se to automaticky s wowem jen tak mimochodem ti to scanuje bezici procesy na pocitaci a odhaluje takovehle provarene programy. Potom neni problem na zaklade reportu tohohle programu banovat.

Osobne ale vymluvu typu "ja to chtel jen zkusit" neberu. Proc to chtel zkusit, kdyz pise, ze necheatuje? A co by delal, kdyby ten program nahodou fungoval v pohode a nikdo mu na to neprisel? "Jen by ho zkousel" dal a dal?

Ten ban je naprosto zaslouzeny.


za to vysvetleni thx, ale s jednou veci stebou nesouhlasim kdyz mi neveris tak to je tvoje vec ale proc myslis ze bych sem psal ? a ten ban nemam zaslouzene proste jsem to chtel zkusit to mas to sami jako ze by si chtel videt tvoji ucitelku na anglictinu polonahou :/
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 27/03/2008 :  18:56:07  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xjackson
za to vysvetleni thx, ale s jednou veci stebou nesouhlasim kdyz mi neveris tak to je tvoje vec ale proc myslis ze bych sem psal ? a ten ban nemam zaslouzene proste jsem to chtel zkusit to mas to sami jako ze by si chtel videt tvoji ucitelku na anglictinu polonahou :/



Ja si jenom chtel vyzkouset jaky to je prejet cloveka, vzdyt se vlastne nic nestalo, to neni jako bych lidi prejizdel denne :)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 27/03/2008 :  19:02:09  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xjackson

za to vysvetleni thx, ale s jednou veci stebou nesouhlasim kdyz mi neveris tak to je tvoje vec ale proc myslis ze bych sem psal ? a ten ban nemam zaslouzene proste jsem to chtel zkusit to mas to sami jako ze by si chtel videt tvoji ucitelku na anglictinu polonahou :/


Viět ji polonahou není zakázané. Botování AV je, přečti si terms of use. To že si to nevedel nikoho nezajímá, neznalost neomlouvá.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 27/03/2008 :  19:13:49  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xjackson


za to vysvetleni thx, ale s jednou veci stebou nesouhlasim kdyz mi neveris tak to je tvoje vec ale proc myslis ze bych sem psal ? a ten ban nemam zaslouzene proste jsem to chtel zkusit to mas to sami jako ze by si chtel videt tvoji ucitelku na anglictinu polonahou :/



Nesouhlasit muzes, ale to je asi tak jedine. Cheatovani pomoci botu je zakazano a muzes za to dostat (perma)ban. Ty jsi cheatoval, takze jsi dostal ten ban opravnene.

Mimochodem, moje otazka zustava - PROC jsi to chtel zkusit? A hlavne, co bys delal, kdyby ti na to neprisli? Cheatoval bys dal, protoze je to jednodussi? Podle me jo, takze si ten ban zaslouzis.
Go to Top of Page

Raad3k
Starting Member

26 Posts

Posted - 27/03/2008 :  21:43:03  Show Profile  Send Raad3k an ICQ Message Send Raad3k a Private Message  Reply with Quote
Ja jen ziram nad logikou tech lidi, jdou zkusit bota, vi moc dobre ze to neni povolene a porusuji tim veskera pravidla. Bum bac prijdou na neho a uz je z neho chudacek, ktery si mysli ze nic neudelal a staci omluvny mail a vse se zas vrati do poradku.
Je mi uplne jasne, ze kdyby na neho neprisli pouziva to vesele dal bez jakehokoliv premysleni ale ted tu bude chlacholit, ze to jen zkousel jak to funguje atd..
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 27/03/2008 :  21:48:11  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
Nahodou, podle me blizzard taky jen zkousi, jestli jim ten permaban funguje :)
Go to Top of Page

tjtm
New Member

113 Posts

Posted - 27/03/2008 :  22:15:51  Show Profile Send tjtm a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

Nahodou, podle me blizzard taky jen zkousi, jestli jim ten permaban funguje :)


Hehe.

Blizzard > xjackson. Ban > bot.

Blizzard /flex

We are the ones we’ve been waiting for.
Go to Top of Page

Zodiac-r
Starting Member

35 Posts

Posted - 28/03/2008 :  09:59:13  Show Profile  Visit Zodiac-r's Homepage  Send Zodiac-r an ICQ Message Send Zodiac-r a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xjackson

quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by Azkaban

napiš, že jsi si šel jen pro pití a tvůj mladší bratr si hrál na počítači a mačkal klávesy.. Oni nemají páky na to ti prokázat, že jsi na to používal nějaký PiroxBOT.


Jestli za minutu a pul dostal kick ze serveru, tak to by byla kurva nahoda aby to bylo jen ze si ho vsiml nejaky GM ze se "divně hýbe". Plus ty kecy o lvl45 twinkovi v AV 51+, kdo ví, jak to bylo. Tvrde tresty pro takove lidi, permanentni bany ikdyby to melo zrušit pulku populace, hlavně když se zbavime cheateru ratingselleru atp.



Ale prd nahoda ... rika se tomu "Warden", spousti se to automaticky s wowem jen tak mimochodem ti to scanuje bezici procesy na pocitaci a odhaluje takovehle provarene programy. Potom neni problem na zaklade reportu tohohle programu banovat.

Osobne ale vymluvu typu "ja to chtel jen zkusit" neberu. Proc to chtel zkusit, kdyz pise, ze necheatuje? A co by delal, kdyby ten program nahodou fungoval v pohode a nikdo mu na to neprisel? "Jen by ho zkousel" dal a dal?

Ten ban je naprosto zaslouzeny.


za to vysvetleni thx, ale s jednou veci stebou nesouhlasim kdyz mi neveris tak to je tvoje vec ale proc myslis ze bych sem psal ? a ten ban nemam zaslouzene proste jsem to chtel zkusit to mas to sami jako ze by si chtel videt tvoji ucitelku na anglictinu polonahou :/




Věděl si že je to trestný , tak si to neměl ani skoušet. Tohle mi připadá jako plačicí audítko.

http://s1.darkpirates.cz/c.php?uid=45190
http://www.hattrick.org
http://imazodiac.sweb.cz/DDD.jpg
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 28/03/2008 :  10:08:26  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jak funguje Warden když máš tu aplikaci přejmenovanou? Proto v Piroxu máš psané ať to přejmenuješ. Navíc pamatuji si, když se botovalo v AA tak se pouzival programek který ti po zpušetní nějak ten soubor anonymizuje, že k němu nemá systém přístup.. byl to sice program na wallhack a aimshot ale aplikace toho programu bude podle mě podobná.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 28/03/2008 :  10:16:17  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Jak funguje Warden když máš tu aplikaci přejmenovanou? Proto v Piroxu máš psané ať to přejmenuješ. Navíc pamatuji si, když se botovalo v AA tak se pouzival programek který ti po zpušetní nějak ten soubor anonymizuje, že k němu nemá systém přístup.. byl to sice program na wallhack a aimshot ale aplikace toho programu bude podle mě podobná.



Odhadoval bych, ze to zjistuje treba z windowclass toho programu (ta se neda zmenit bez rekompilace), velikosti a dalsich faktoru.
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 28/03/2008 :  14:31:39  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
Taky bych tě zabanoval, level 45 nemá v AV co dělat, natož leechovat :D
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 28/03/2008 :  16:51:47  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Jak funguje Warden když máš tu aplikaci přejmenovanou? Proto v Piroxu máš psané ať to přejmenuješ. Navíc pamatuji si, když se botovalo v AA tak se pouzival programek který ti po zpušetní nějak ten soubor anonymizuje, že k němu nemá systém přístup.. byl to sice program na wallhack a aimshot ale aplikace toho programu bude podle mě podobná.



Informaci na tohle tema je na netu pomerne hodne ... uz si to moc nepamatuju, bo ja se o warden zajimal rekneme "profesnich" duvodu, (ono totiz triky, ktere nekere hack appz pozivaji sou dost podobne mnohemu malwaru)... ale pokud si pamatuju dobre, tak warden ma moznost cist pamet jinych procesu.
Hledani znamych a masove pouzivanych aplikaci realizuje i treba prez jmena oken (i ty samozrejme jsou u lepsich hacku, stejne jako navny procesu randomizovany), konkretni texty, jez okno aplikace obsahuje,...

Jak sem rikal, potencialnich moznosti jak se branit wardenu je vice. Vypnout ho neni tak snadne, bo jakmile server nedostane odpoved od wardenu, tak Vas po ~30 odpoji ze serveru. Takze by tu byla teoreticka moznost e(/si)mulace...
Zamezit wardenu aby cetl pamet danyho softu by mozna i slo prostym spustenim dane sracky v rezimu jadra, ... tam se nejspis warden nedostane. (Teda mohl by, ... stejne jako to delaji antivirove pametove skenery ...)
Pak tu mame moznost rootkitu nebo podobne chujoviny, kde uz je obrana dost komplikovana a pochybuju, ze bude kdy warden pouzivat nejakou rozumnou anti-stealth techniku.
No a asi nejlepci zpusob (pro cheatery) je nepouzivat masove rozsirene cheaty... co warden nezna, to nenajde ... nic jako heuristiku afaik nezna.

Bohuzel, cheatovat ve WoWu nenei zdaleka nemozny (ted nemyslim nejake botovani .. ale regulerni cheaty)... jsou sice dal nez byly v dobe WoW 1.0, kdy se daly delat fakt nechutny vlyomeniny, ale porad je tu milion veci ... Uroven kontroly integrity dat klienta me treba zarazi .. jeste nedavno se to nebranilo defakto vubec ..ted se to brani minimalne.

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.

Edited by - Stilgar on 28/03/2008 16:52:42
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/03/2008 :  21:35:38  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Informaci na tohle tema je na netu pomerne hodne ... uz si to moc nepamatuju, bo ja se o warden zajimal rekneme "profesnich" duvodu, (ono totiz triky, ktere nekere hack appz pozivaji sou dost podobne mnohemu malwaru)... ale pokud si pamatuju dobre, tak warden ma moznost cist pamet jinych procesu.
Hledani znamych a masove pouzivanych aplikaci realizuje i treba prez jmena oken (i ty samozrejme jsou u lepsich hacku, stejne jako navny procesu randomizovany), konkretni texty, jez okno aplikace obsahuje,...

Jak sem rikal, potencialnich moznosti jak se branit wardenu je vice. Vypnout ho neni tak snadne, bo jakmile server nedostane odpoved od wardenu, tak Vas po ~30 odpoji ze serveru. Takze by tu byla teoreticka moznost e(/si)mulace...
Zamezit wardenu aby cetl pamet danyho softu by mozna i slo prostym spustenim dane sracky v rezimu jadra, ... tam se nejspis warden nedostane. (Teda mohl by, ... stejne jako to delaji antivirove pametove skenery ...)
Pak tu mame moznost rootkitu nebo podobne chujoviny, kde uz je obrana dost komplikovana a pochybuju, ze bude kdy warden pouzivat nejakou rozumnou anti-stealth techniku.
No a asi nejlepci zpusob (pro cheatery) je nepouzivat masove rozsirene cheaty... co warden nezna, to nenajde ... nic jako heuristiku afaik nezna.

Bohuzel, cheatovat ve WoWu nenei zdaleka nemozny (ted nemyslim nejake botovani .. ale regulerni cheaty)... jsou sice dal nez byly v dobe WoW 1.0, kdy se daly delat fakt nechutny vlyomeniny, ale porad je tu milion veci ... Uroven kontroly integrity dat klienta me treba zarazi .. jeste nedavno se to nebranilo defakto vubec ..ted se to brani minimalne.



to bylo zajimavy, este

lastfm
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 28/03/2008 :  21:54:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Jak to tady tak čtu, tak je vidět, že nejspíš některé prase už nějaké cheaty zkoušelo.
Go to Top of Page

Tuberkul.es
New Member

107 Posts

Posted - 28/03/2008 :  22:02:57  Show Profile Send Tuberkul.es a Private Message  Reply with Quote
tak xjackson urcite a jestli narazis na stilgara tak to pochybuju :). jedna vec je se o to zajima druha spustit exac a pak brecet ze ses zabanovanej.

rogue
shaman
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 28/03/2008 :  22:05:35  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Hlavně by mě když WOW začalo nenapadlo, že WOW někdo bude mít někdo jako druhou práci, kde si bude vydělávat goldy a pak to bude prodávat za reálné peníze
Go to Top of Page

xjackson
Starting Member

8 Posts

Posted - 30/03/2008 :  01:56:15  Show Profile  Send xjackson an ICQ Message Send xjackson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tuberkul.es

tak xjackson urcite a jestli narazis na stilgara tak to pochybuju :). jedna vec je se o to zajima druha spustit exac a pak brecet ze ses zabanovanej.


Tak za prvy odbanovali mi ucet
a za druhy blizz mi zcela veril ze nejsem nejakej podvodnik a rekl ad se to neopakuje takze vsem co si mysleli ze jsem nejakej podvodnik tak vrele Fu.)
Go to Top of Page

zomgz
Starting Member

76 Posts

Posted - 30/03/2008 :  09:07:48  Show Profile Send zomgz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xjackson

quote:
Originally posted by Tuberkul.es

tak xjackson urcite a jestli narazis na stilgara tak to pochybuju :). jedna vec je se o to zajima druha spustit exac a pak brecet ze ses zabanovanej.


Tak za prvy odbanovali mi ucet
a za druhy blizz mi zcela veril ze nejsem nejakej podvodnik a rekl ad se to neopakuje takze vsem co si mysleli ze jsem nejakej podvodnik tak vrele Fu.)



to je mi luto
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/03/2008 :  10:36:14  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xjackson

quote:
Originally posted by Tuberkul.es

tak xjackson urcite a jestli narazis na stilgara tak to pochybuju :). jedna vec je se o to zajima druha spustit exac a pak brecet ze ses zabanovanej.


Tak za prvy odbanovali mi ucet
a za druhy blizz mi zcela veril ze nejsem nejakej podvodnik a rekl ad se to neopakuje takze vsem co si mysleli ze jsem nejakej podvodnik tak vrele Fu.)



Podle mě jsi si jen blbě přeložil mail od nich a bylo tam dočasné a ne permanentní. Jestli chceš být sprostej tak si jdi na jiné forum a nechovej se jako primitiv.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 30/03/2008 :  10:48:26  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xjackson
Tak za prvy odbanovali mi ucet
a za druhy blizz mi zcela veril ze nejsem nejakej podvodnik a rekl ad se to neopakuje takze vsem co si mysleli ze jsem nejakej podvodnik tak vrele Fu.)

co na to rict....

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 30/03/2008 :  13:21:02  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xjackson

quote:
Originally posted by Tuberkul.es

tak xjackson urcite a jestli narazis na stilgara tak to pochybuju :). jedna vec je se o to zajima druha spustit exac a pak brecet ze ses zabanovanej.


Tak za prvy odbanovali mi ucet
a za druhy blizz mi zcela veril ze nejsem nejakej podvodnik a rekl ad se to neopakuje takze vsem co si mysleli ze jsem nejakej podvodnik tak vrele Fu.)



Pouzival jsi bota tak jsi podvodnik. To vrele FU si muzes strcit tam, kam se odvazi podivat jen celnici :p

Darraque [MdK]
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000