Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Aky server si vybrat???
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Maximus
Starting Member

40 Posts

Posted - 31/01/2008 :  09:05:27  Show Profile  Send Maximus an ICQ Message Send Maximus a Private Message  Reply with Quote
Dobry den!!!jak se mate??ja celkem dobre akorat me moje elfka zase podveda s gnomem(prej si jen lehla a on to rozjel)
no nic vratim se k tematu
Mam na serveru Khadgar NE Rogue 70 MALE po tom co me moje elfka podvedla
chci transfernout nekam jinam,ale jelikoz servry jako je DT SHadowmoon chromaggus sou full a tam je ceska populace,no a prave se chci zeptat jakej server by jste mi doporucil kde je ceska guilda a cesti hraci...

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 31/01/2008 :  10:21:58  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Na Dragonmawu je vcelku velka komunita CZ / SK hracu a za hordu je tam vcelku dost guild jak prumernych, tak i se slusnym progresem. Za ally uz je to sice trosku horsi, ale co vim tak je tam jedna pure CZ guilda s typickym nazvem CZ SK United bo jak.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Horin
New Member

179 Posts

Posted - 31/01/2008 :  15:43:51  Show Profile  Send Horin an ICQ Message Send Horin a Private Message  Reply with Quote
zdravim take, pokud muzu doporucit tak server Arathor, kde pusobi ceska guilda http://www.horde.cz/ odmigroval sem tam z DT asi pred tydnem a nemuzu si stezovat. tato guilda opravdu hraje spolu. neni to zadne uskupeni jednotlivcu a prostredi je tu taky mnohem prijemnejsi nez na DT ( jediny problem je ze to neni PvP takze se na aliky muzes maximalne divat)

Jinak tvuj jediny problem je ze hrajes za Alianci. Takze tvoje jedna moznost je zacit od zacatku. Necham tu ten post alespon pro pripadne dalsi zajemce.


Go to Top of Page

Maximus
Starting Member

40 Posts

Posted - 31/01/2008 :  21:48:39  Show Profile  Send Maximus an ICQ Message Send Maximus a Private Message  Reply with Quote
sem zapomel dodat ze dragonmaw a dentarg jsou taky full.Tak jeste nekdo nejake rady?
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 01/02/2008 :  00:53:56  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, ja se mam dobre, dekuji za optani

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/02/2008 :  02:21:56  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
cough

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Maximus
Starting Member

40 Posts

Posted - 01/02/2008 :  17:37:17  Show Profile  Send Maximus an ICQ Message Send Maximus a Private Message  Reply with Quote
krom toho,doporuci mi uz nekdo nakej server?
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 01/02/2008 :  17:51:20  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
co třeba www.seznam.cz ?

-
Go to Top of Page

Maximus
Starting Member

40 Posts

Posted - 01/02/2008 :  21:29:04  Show Profile  Send Maximus an ICQ Message Send Maximus a Private Message  Reply with Quote
to jste tak tupy nebo jinak si to nedokazu vysvetlit
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/02/2008 :  00:49:40  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Maximus

www.jakej-si-mam-kurva-dopice-vybrat-server.sk.cz


REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 02/02/2008 00:50:13
Go to Top of Page

Milacekimperia
New Member

194 Posts

Posted - 02/02/2008 :  11:03:03  Show Profile Send Milacekimperia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

co třeba www.seznam.cz ?




LoL

GW(20 2x),
L2 EU(50+,Spoil 40+),
EQ2 US(2x80),
VG-uz nikdy
Fury-Beta
AoC-Beta
Back WoW ofik
Twink 19+,29+39+49+59+69+

World of WarCraft, WoW, WoWko. Fenomén jenž ovládl herní branži. S nedávným příchodem datadisku Burning Crusade se počet platících hráčů přehoupl přes 10 miliónů. Jde pořád jen o hru nebo je v tom něco víc?
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 02/02/2008 :  12:29:02  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
burning blade

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 02/02/2008 :  23:08:47  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Moje máma, s mojím tátou, měli mě....

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 02/02/2008 :  23:43:19  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
Este stale chces po tejto nazornej ukazke hrat v komunite idiotov ? ;)

Edit: Cest vynimkam ktory pridali zmysluplne odpovede

Edited by - Thundeeer on 02/02/2008 23:44:04
Go to Top of Page

Milacekimperia
New Member

194 Posts

Posted - 02/02/2008 :  23:50:15  Show Profile Send Milacekimperia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thundeeer

Este stale chces po tejto nazornej ukazke hrat v komunite idiotov ? ;)

Edit: Cest vynimkam ktory pridali zmysluplne odpovede



Cest porazenym slava vitezum
Me strasne rozesmal fakt ze nekdo rozmejsli kam jit a pta se tady

Ve Skotsku je údolí,na každé straně údolí stojí hrad.Najednou hrady začnou proti sobě válčit.Z prvního hradu dělo vystřelí kouli,která urazí z druhého hradu kus cimbuří.Z druhého hradu vystřelí a urazí prvnímu hradu věžičku.
Tak to jde nepřetržitě dva dny a najednou je ticho.Hodinu,dvě.Pak se z hradeb jednoho hradu vynoří hlava a zakřičí:
"Proč nestřílíte?"
"Nemůžeme,koule je u vás."

GW(20 2x),
L2 EU(50+,Spoil 40+),
EQ2 US(2x80),
VG-uz nikdy
Fury-Beta
AoC-Beta
Back WoW ofik
Twink 19+,29+39+49+59+69+

World of WarCraft, WoW, WoWko. Fenomén jenž ovládl herní branži. S nedávným příchodem datadisku Burning Crusade se počet platících hráčů přehoupl přes 10 miliónů. Jde pořád jen o hru nebo je v tom něco víc?

Edited by - Milacekimperia on 02/02/2008 23:54:19
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 03/02/2008 :  00:53:11  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Maximus

Dobry den!!!jak se mate??

Ja se mam skvele, protoze hraju jinou MMO.
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 03/02/2008 :  11:35:21  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thundeeer

Este stale chces po tejto nazornej ukazke hrat v komunite idiotov ? ;)


Na hloupou otázku hloupá odpověd.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 03/02/2008 :  13:57:42  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Maximus

Dobry den!!!jak se mate??

Ja se mam skvele, protoze hraju jinou MMO.



S blitkou jako je LOTRO ti to vazne zavidim

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 03/02/2008 :  15:39:54  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren
S blitkou jako je LOTRO ti to vazne zavidim


tak tohle je vhozena rukavice

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Milacekimperia
New Member

194 Posts

Posted - 03/02/2008 :  19:02:45  Show Profile Send Milacekimperia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Shatteren
S blitkou jako je LOTRO ti to vazne zavidim


tak tohle je vhozena rukavice



To zas bude

GW(20 2x),
L2 EU(50+,Spoil 40+),
EQ2 US(2x80),
VG-uz nikdy
Fury-Beta
AoC-Beta
Back WoW ofik
Twink 19+,29+39+49+59+69+

World of WarCraft, WoW, WoWko. Fenomén jenž ovládl herní branži. S nedávným příchodem datadisku Burning Crusade se počet platících hráčů přehoupl přes 10 miliónů. Jde pořád jen o hru nebo je v tom něco víc?
Go to Top of Page

Lom
Starting Member

1 Posts

Posted - 04/02/2008 :  09:32:18  Show Profile Send Lom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Maximus

Dobry den!!!jak se mate??ja celkem dobre akorat me moje elfka zase podveda s gnomem(prej si jen lehla a on to rozjel)
no nic vratim se k tematu
Mam na serveru Khadgar NE Rogue 70 MALE po tom co me moje elfka podvedla
chci transfernout nekam jinam,ale jelikoz servry jako je DT SHadowmoon chromaggus sou full a tam je ceska populace,no a prave se chci zeptat jakej server by jste mi doporucil kde je ceska guilda a cesti hraci...




No, na Darksorrow /EU PVP/ jsou za aliky dve, IGNORE a Czech Renegades a na server je mozny transfer. Za hordu jsou tam dve cz/svk guildy, Immortal furry a Zaibatsu.

Tak kdyz bude zajem....
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 04/02/2008 :  14:54:41  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
Mylim, ze na wildhammeru je na strane aliance velka komunita cechu, nebo aspon pred TBC byla, nevim jestli neodmigrovali.
a shadowmoon je zabitej, neco jak je cz/sk na DT, tak sou rusaci na SM. jen je tam jedna ceska gilda, ktera je slozena z lidi, kteri prosvihli migraci (na strane hordy, za aliky nejspis ani to ne)
Go to Top of Page

Shandor
starting father

138 Posts

Posted - 19/02/2008 :  16:53:42  Show Profile Send Shandor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Maximus

Dobry den!!!jak se mate??ja celkem dobre akorat me moje elfka zase podveda s gnomem(prej si jen lehla a on to rozjel)
no nic vratim se k tematu
Mam na serveru Khadgar NE Rogue 70 MALE po tom co me moje elfka podvedla
chci transfernout nekam jinam,ale jelikoz servry jako je DT SHadowmoon chromaggus sou full a tam je ceska populace,no a prave se chci zeptat jakej server by jste mi doporucil kde je ceska guilda a cesti hraci...



poradim ti nehrat wow .. je to sracka :D

Mr. Gentian
Reservoir Dogs

Go to Top of Page

Urzaurza
Starting Member

10 Posts

Posted - 03/03/2008 :  21:28:23  Show Profile Send Urzaurza a Private Message  Reply with Quote
DT je nej ofc, dobrý na PvP a PvE

edit:
Teda řikáš že je full, tak jestli na něj jde transfernout ;) Jinak si asi hoď mašli :p

Edited by - Urzaurza on 03/03/2008 21:29:48
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 04/03/2008 :  07:42:12  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Urzaurza

DT je nej ofc, dobrý na PvP a PvE

edit:
Teda řikáš že je full, tak jestli na něj jde transfernout ;) Jinak si asi hoď mašli :p




"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Slamacek
New Member

119 Posts

Posted - 08/03/2008 :  11:38:42  Show Profile  Send Slamacek an ICQ Message Send Slamacek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Urzaurza

DT je nej ofc, dobrý na PvP a PvE


Hrajeme na stejnem serveru? Ikdyz mozna u aliku to neni tak hrozne.

druid Lolita
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 31/03/2008 :  02:34:10  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
u horde.cz jsem hral, neverim jsem vlastnim ocim a usim. Asi nejlepsi guilda jakou jsem za tech 10 let co hrajou MMORPG videl. Fakt skvela parta lidi (vsecko 20+), pomahaji nizsim levelum.. vsecko fakt gud.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000