Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Drakthul - Alíci vs. Horda
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/02/2008 :  12:47:07  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Včera jsem viděl krásné videjko ze sobotního Raidu na IF. Král padnul jako nic :) Zajímalo by mě jestli něco takého dělá i Alliance. Včera se asi 20 alíků objevilo před OG, ale po chvilce bylo po všem. Jediné na co se zmohli bylo 2 portali do svých měst a /Y KO KO TI.

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 04/02/2008 :  13:04:41  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
Muzes linknout? Uz jsem se par neuspesnych raidu ucastnil a vzdycky jen tak pro zabavu, ale popravde ani nevim, jak je odmena za zabiti bosse. Tusim by to mely byt nake honory, ale zajimalo by me kolik.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 04/02/2008 :  13:57:55  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pompo

Muzes linknout? Uz jsem se par neuspesnych raidu ucastnil a vzdycky jen tak pro zabavu, ale popravde ani nevim, jak je odmena za zabiti bosse. Tusim by to mely byt nake honory, ale zajimalo by me kolik.



Asi jak 5 minut v AV.
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 04/02/2008 :  14:37:15  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
nebyly lagy kdyz ste tam zautocily? si pamatuju tenkrat jak tam jel skoro celej server a spadlo to

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/02/2008 :  14:52:15  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No já to zažil kdysi ve stormwindu asi před 2 měsícema a to spadlo a pak nás alíci pojednom rozsekali jak sme se logovali do hry :)

V IF to bylo celkem v pohodě a lagy nebyly. Večer před OG lagy byly ale těžko říct jestli to bylo počtem lidí co bylo večer připojeno nebo tím, že těch 50 lidí na jednom fleku server nezvládl :)

PS: Video bude pozdeji jsem v práci na pc a nepamatuji si prezdívku co má kámoš na FileFront a není online.
Go to Top of Page

Darthjason
Starting Member

8 Posts

Posted - 04/02/2008 :  16:10:29  Show Profile  Visit Darthjason's Homepage  Send Darthjason an ICQ Message Send Darthjason a Private Message  Reply with Quote
Videjko je zde ... http://files.filefront.com/24+IronforgeDSavi/;9562069;/fileinfo.html

Lagy nebyly a byl to paradni zazitek !!!

Uz chystam dalsi akcicku :)

btw...odmena nebyla zadna,pouze se objevil napis HK LEADER a zadny honor jsme nedostali,ale o ten nam ani neslo :)

Edited by - Darthjason on 04/02/2008 16:12:15
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 04/02/2008 :  16:59:02  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
Tak to je opravdu o nicem. Je mi jasne, ze vam o ten honor neslo, ale priznejme si, ze zabiti bosse nake frakce je kapku horsi nez vyhrat AV, a kdyz uz muzou pve hraci mit takovy loot v tupem npc, tak proc ne v pvp bossovi. Nebo kdyby to aspon pridalo par k honoru-rekneme 4. To uz pak aspon mas duvod k najezdum na mesta krom videjka.

Ale co, nebudu prece na imperiu resit problemy blizzu. Radsi si zajdu hazet hrach na zed.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Darthjason
Starting Member

8 Posts

Posted - 04/02/2008 :  17:05:09  Show Profile  Visit Darthjason's Homepage  Send Darthjason an ICQ Message Send Darthjason a Private Message  Reply with Quote
No bylo v nem tusim 84 g
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 04/02/2008 :  17:32:10  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Samozřejmě Blizzard záhy zjistil že bossové v městech jsou hodně blbej nápad (protože jim při raidech padaj servery, o lagu nemluvě), takže proč by jim dávali nějakej loot nebo odměny, žejo?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/02/2008 :  18:01:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
odmenou budiz zabava. aha vlastne ja zapomnel ze mmorpg hry se nehraou pro zabavu ale pro velikost e-pera, koneckoncu koho by bavilo grindeni cehokoliv samo o sobe a v mmorpg hrach se nic jineho nedela, aspon v tec ackovych typu wow

lastfm
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 04/02/2008 :  18:03:35  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

odmenou budiz zabava. aha vlastne ja zapomnel ze mmorpg hry se nehraou pro zabavu ale pro velikost e-pera, koneckoncu koho by bavilo grindeni cehokoliv samo o sobe a v mmorpg hrach se nic jineho nedela, aspon v tec ackovych typu wow



svatá pravda

EDIT.: muže mi nekdo z moderatoru povedět,proč mi zmizelo mejch 30 krasně naspamovanejch postu? ne že bych si na tom nak zakladal, ale ta hvězdička pod nickem se mi líbila :-/

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way

Edited by - Sho on 04/02/2008 18:05:36
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 04/02/2008 :  18:08:29  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

odmenou budiz zabava. aha vlastne ja zapomnel ze mmorpg hry se nehraou pro zabavu ale pro velikost e-pera, koneckoncu koho by bavilo grindeni cehokoliv samo o sobe a v mmorpg hrach se nic jineho nedela, aspon v tec ackovych typu wow

Pro me je v pvp zabava vyhravat... Neni equip, neni moc caste vitezstvi, neni zabava. Tak je to v kazde mmorpg. Cast se da nahradit skillem, ale equip furt dela velke %.

Btw. co ty druide? Neaktivujes?

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 04/02/2008 :  18:45:54  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pompo

quote:
Originally posted by Rashaverak

odmenou budiz zabava. aha vlastne ja zapomnel ze mmorpg hry se nehraou pro zabavu ale pro velikost e-pera, koneckoncu koho by bavilo grindeni cehokoliv samo o sobe a v mmorpg hrach se nic jineho nedela, aspon v tec ackovych typu wow

Pro me je v pvp zabava vyhravat... Neni equip, neni moc caste vitezstvi, neni zabava. Tak je to v kazde mmorpg. Cast se da nahradit skillem, ale equip furt dela velke %.

Btw. co ty druide? Neaktivujes?



Rash az na WotLK :) Vyzkouset novinky a zase v klidu stornovat acc :p

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 05/02/2008 :  10:08:06  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
+ jeste musi napsat ze cele WotLK je na pichu :)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/02/2008 :  10:08:53  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
bud se potkame ve warhammeru nebo aoc, ve wow uz nikdy, posledni pokus jsem vydrzel 3 dny (5 hodin) a celou dobu jsem nevychazel z udivu proc me to kdysy bavilo.

a ano, wotlkghsdgjd bude na hovno, jak to vis reydene ?

lastfm

Edited by - Rashaverak on 05/02/2008 10:10:41
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 05/02/2008 :  10:13:27  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
...
a ano, wotlkghsdgjd bude na hovno, jak to vis reydene ?


jsem totiz primo neuveritelne chytry :)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 05/02/2008 :  11:40:50  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Ta hra neni naprd Rashi, dá se to hrát ale jen tak 6 hodin týdně, 3h v Ut, 1h ve St a 2 v Ne po obědě. Otázkou je jestli někdo chce dávat 350 Kč měsíčně za 24 hodin "průměrné" zábavy za měsíc.


Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 05/02/2008 :  11:55:49  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

bu celou dobu jsem nevychazel z udivu proc me to kdysy bavilo.


Možna te proste prestal bavit druid, zkus si vylevlil nejakou jinou class a zas te to chytne
Go to Top of Page

Milacekimperia
New Member

194 Posts

Posted - 05/02/2008 :  11:59:22  Show Profile Send Milacekimperia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

bud se potkame ve warhammeru nebo aoc, ve wow uz nikdy, posledni pokus jsem vydrzel 3 dny (5 hodin) a celou dobu jsem nevychazel z udivu proc me to kdysy bavilo.

a ano, wotlkghsdgjd bude na hovno, jak to vis reydene ?



Dle výzkumu vydrží MMORPG v průměru 2 roky a pak přichází stagnace a nuda a odchod do jiné hry.Dle vlastní zkušenosti vím,že pak návrat je marný neboť po pár dnech či týdnech už to prostě nejde.Já s partou co hrajem MMORPG několik let máme tokový plán.Začalo to samozřejmě L2 po dvou letech EQ2 a teď skoro po třech letech WoW.Jsem nadmíru spokojený každá hra mi dala něco.Nepočítám úlety jako GW,Vanguard,FURY atd.No a výhledově WAR (AoC má tak 10%) a možná AION.
Mám štěstí na dobré kámoše a spíše než hra mě baví společný herní progres a někdy jen tak free běháme a kecáme skvělí relax.

GW(20 2x),
L2 EU(50+,Spoil 40+),
EQ2 US(2x80),
VG-uz nikdy
Fury-Beta
AoC-Beta
Back WoW ofik
Twink 19+,29+39+49+59+69+

World of WarCraft, WoW, WoWko. Fenomén jenž ovládl herní branži. S nedávným příchodem datadisku Burning Crusade se počet platících hráčů přehoupl přes 10 miliónů. Jde pořád jen o hru nebo je v tom něco víc?
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 05/02/2008 :  12:09:40  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
Proste de o to, co od hry cekas a co te bavi. Pokud chces instantni zabavu, hraj singlovky, silny pribeh v mmo taky nenajdes. Ale pro me je wow nadherna oddychovka. Lognu, chvilku farmim, chvilku sbiram kyticky, chvilku killim aliky, chvilku levelim...proste delam to, co me momentalne bere. Nerikam, ze to musi bavit kazdyho, ale rikat o wowku ze je sracka jen proto, ze te nebavi...:p Neni to nijak ou-maj-gad-to-je-super hra, ale da se hrat, a da se u ni bavit a hlavne...patri momentalne mezi nej mmo co existuji. A kdyz neni nic lepsiho, tak co chces delat.

Ale to je desnej offtopik a navic toto tema je natolik subjektivni, ze nikdy nemuzeme dojit k zadnemu konsensu :p

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/02/2008 :  13:02:15  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Wait or quit, asi tak

Proste nekdo ceka jinak na AoC nebo WAR, ja zatim ve WoWku.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 05/02/2008 :  15:15:59  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

bud se potkame ve warhammeru nebo aoc, ve wow uz nikdy, posledni pokus jsem vydrzel 3 dny (5 hodin) a celou dobu jsem nevychazel z udivu proc me to kdysy bavilo.

a ano, wotlkghsdgjd bude na hovno, jak to vis reydene ?

Tak se zkus na chvili vratit na DP. Zacnes si wowu vic vazit, ver mi.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/02/2008 :  16:17:26  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
hral jsem nedavno uo na OSI a bavil jsem se mnohem lepe nez u wowka pri poslednim pokusu, myslim ze casy hrani na free serverech mam za sebou

lastfm
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 05/02/2008 :  19:06:08  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Reyden

+ jeste musi napsat ze cele WotLK je na pichu :)



me se na tom libí jen ten příběh podle w3 .... jinak naprostej souhlas.

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 06/02/2008 :  08:27:47  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pompo

quote:
Originally posted by Rashaverak

bud se potkame ve warhammeru nebo aoc, ve wow uz nikdy, posledni pokus jsem vydrzel 3 dny (5 hodin) a celou dobu jsem nevychazel z udivu proc me to kdysy bavilo.

a ano, wotlkghsdgjd bude na hovno, jak to vis reydene ?

Tak se zkus na chvili vratit na DP. Zacnes si wowu vic vazit, ver mi.


Mno ja bych rek ze to vide na stejno.Na dp si aspon muzes rict ze to delaj zadarmo tak nema cenu na ne spitovat.
Bavilo te to protoze to bylo new.Pocatecni nadseni vydrzi dlouho a pak uz cloveku zbejva jen upadat do skepse.Hlavne ze zacatku bylo wow super.Zadny po..... bg, nemusel si tolik hrotit equip, celkem rozumny lidi a zabava.Dnes uz je to stereo.TBC jenom par lokaci navic a reset itemizace jinak nic prevratnyho.Proste varej furt z toho samiho, to je pak jasny ze te to nebavi, kdyz je to furt na jedno brdo.Ale ruku na srdce, co jinyho hrat?Nejak me za posledni dobu nic neoslovilo a z toho vseho je wow nejmensi zlo.Snad je doufam ze Age of Conan bude chvili hratelnej a pak doufam ve wh.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Milacekimperia
New Member

194 Posts

Posted - 06/02/2008 :  09:22:12  Show Profile Send Milacekimperia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

hral jsem nedavno uo na OSI a bavil jsem se mnohem lepe nez u wowka pri poslednim pokusu, myslim ze casy hrani na free serverech mam za sebou



Já doufám,že veškeré free skončí ty lidi si neuvědomují jak tu svojí hru hraním na free poškozují.A to vydírání DONATE to je ostuda.

GW(20 2x),
L2 EU(50+,Spoil 40+),
EQ2 US(2x80),
VG-uz nikdy
Fury-Beta
AoC-Beta
Back WoW ofik
Twink 19+,29+39+49+59+69+

World of WarCraft, WoW, WoWko. Fenomén jenž ovládl herní branži. S nedávným příchodem datadisku Burning Crusade se počet platících hráčů přehoupl přes 10 miliónů. Jde pořád jen o hru nebo je v tom něco víc?
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/02/2008 :  09:59:20  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Na to koukáš moc černobíle. Já jsem hrál půl roku na free Lineage2. Nikdy jse nedonátoval a jednoho dne sme si řekli hurá na ofiko. Od té doby jen ofiko. Jen před rokem jsem zkousel na free UO.

Plno lidí na ofiko přišlo z free. Já to bral jako demo :)
Go to Top of Page

Arduina
Starting Member

63 Posts

Posted - 06/02/2008 :  11:02:44  Show Profile Send Arduina a Private Message  Reply with Quote
Hordani vesmes napadnou mesto kdy je tam minimum hracu.
Treba zabiti krale v exodaru. Ve dve hodiny rano. Exodar proste totalne prazdnej. Ani straze nejak nereagovali.
IF da se take v pohode a bez problemu dojit k bossovy. Byl jsem tam tenkrat na nem s mojim undead lockem a musim potvrdit to co rikaji hraci za alianci. Ze hordanske straze jsou daleko agresivnejsi nez ty jejich. Myslim ze to by mel blizz trosku poresit at je to ferovejsi. Alianci straze kolikrat vubec nereagovali nebo pribihali po jednom. A nemaj vubec zadnou vydrz oproti nasim hordskym strazim. to je pravda. Jinak zazil jsem nekolik pokusu aliance na OG ale on je to problem kdyz je mesto plne hracu. To nemaj sanci. Ja osobne tedy kdyz sem videl ze se pokouseji dostat k bossikovy tak jsem neutocil.Stejne to by bylo trapne. ale byl tam jeden paladin tenkrat nick si uz nepamatuji. Byl prot...ale co ten vydrzel a jak si daval straze. Opravdu hral to velmi dobre.Mozna by to chtelo vice paladinu takhle na utoky do mest. Kdyz ma aliance v reidu prilis moc jen cloth to neni sance.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 06/02/2008 :  11:42:43  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arduina

Hordani vesmes napadnou mesto kdy je tam minimum hracu.
Treba zabiti krale v exodaru. Ve dve hodiny rano. Exodar proste totalne prazdnej. Ani straze nejak nereagovali.

Ne že by byl Exodar v prime timu zrovna central hub of trade...

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/02/2008 :  13:00:55  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mno například tento poslední útok na IF byl veden po obědě v sobotu;) Strategicky kdy mají hráči alliance poviný polední klid po obědě:))
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 06/02/2008 :  14:12:55  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arduina

Hordani vesmes napadnou mesto kdy je tam minimum hracu.
Treba zabiti krale v exodaru. Ve dve hodiny rano. Exodar proste totalne prazdnej. Ani straze nejak nereagovali.
IF da se take v pohode a bez problemu dojit k bossovy. Byl jsem tam tenkrat na nem s mojim undead lockem a musim potvrdit to co rikaji hraci za alianci. Ze hordanske straze jsou daleko agresivnejsi nez ty jejich. Myslim ze to by mel blizz trosku poresit at je to ferovejsi. Alianci straze kolikrat vubec nereagovali nebo pribihali po jednom. A nemaj vubec zadnou vydrz oproti nasim hordskym strazim. to je pravda. Jinak zazil jsem nekolik pokusu aliance na OG ale on je to problem kdyz je mesto plne hracu. To nemaj sanci protože to začne lagovat tak až je to nehratelný a pak padá server každejch 20 minut tak dlouho, než to vzdají buď útočníci nebo obránci. Ja osobne tedy kdyz sem videl ze se pokouseji dostat k bossikovy tak jsem neutocil.Stejne to by bylo trapne. ale byl tam jeden paladin tenkrat nick si uz nepamatuji. Byl prot...ale co ten vydrzel a jak si daval straze. Opravdu hral to velmi dobre.Mozna by to chtelo vice paladinu takhle na utoky do mest. Kdyz ma aliance v reidu prilis moc jen cloth to neni sance.



Fixed.
Go to Top of Page

Darthjason
Starting Member

8 Posts

Posted - 06/02/2008 :  16:57:56  Show Profile  Visit Darthjason's Homepage  Send Darthjason an ICQ Message Send Darthjason a Private Message  Reply with Quote
My jsme to odstartovali v 13:30 , ze by tam bylo malo hracu se rict nedalo,spis se nam podarilo nepozoravane proklouznout az ke kralovi a behem nekolika minut ho kilnout,ke konci uz tam bylo aliku pozehnane (viz video vyse),kdyby to nebyly lemry,tak nas musi rozsekat po chvilce,bylo nas jen 24 ... od aukce to maj asi 15s chuze ...nastesti jsou to jen alici
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/02/2008 :  00:32:20  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mrtvý alík dobrý alík ;) těším na příští videjko :)
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 12/02/2008 :  07:33:48  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
Mě by každopádně zajímala jedna věc. Teď když tak zkouším procházet mapy...
- crossroads ani nevím jestli patří hordě, věčně vymlacovaný alíkama (tím nemyslím jednou za týden, spíš tak každou hodinu)
- hillsbrad klasika, 5-7 70tek z jedné/dvou gild co tam běhaj a hrdinsky zabíjejí ty level 25 šašky co se snaží questit
- gankthemall vale se buď mydlí u nessingway nebo opět stádo z nějaké té gildy nastoupené před branami + průběžné "čištění" všeho červeného

Jak to vypadá za alíky, taky máte nějaká takováhle města zakempená/"notoricky čištěná"?
Go to Top of Page

Wolfblade
Starting Member

4 Posts

Posted - 13/02/2008 :  12:06:00  Show Profile  Send Wolfblade an ICQ Message Send Wolfblade a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

Mě by každopádně zajímala jedna věc. Teď když tak zkouším procházet mapy...
- crossroads ani nevím jestli patří hordě, věčně vymlacovaný alíkama (tím nemyslím jednou za týden, spíš tak každou hodinu)
- hillsbrad klasika, 5-7 70tek z jedné/dvou gild co tam běhaj a hrdinsky zabíjejí ty level 25 šašky co se snaží questit
- gankthemall vale se buď mydlí u nessingway nebo opět stádo z nějaké té gildy nastoupené před branami + průběžné "čištění" všeho červeného

Jak to vypadá za alíky, taky máte nějaká takováhle města zakempená/"notoricky čištěná"?



Muzu Te ujistit ze za alianci je to uplne stejne, akorat se niceji jine mesta, questi v STV je dneska blaznovstvi, to samy se zacina stavat v Hilsdebradu, mno a pak prakticky jakakoliv jina mapa, osobne me prijde ze hordaku potkavam vice nez aliku ale to muze byt i ciste subjektivni.
Go to Top of Page

Milacekimperia
New Member

194 Posts

Posted - 13/02/2008 :  16:57:19  Show Profile Send Milacekimperia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfblade

quote:
Originally posted by Rakhen

Mě by každopádně zajímala jedna věc. Teď když tak zkouším procházet mapy...
- crossroads ani nevím jestli patří hordě, věčně vymlacovaný alíkama (tím nemyslím jednou za týden, spíš tak každou hodinu)
- hillsbrad klasika, 5-7 70tek z jedné/dvou gild co tam běhaj a hrdinsky zabíjejí ty level 25 šašky co se snaží questit
- gankthemall vale se buď mydlí u nessingway nebo opět stádo z nějaké té gildy nastoupené před branami + průběžné "čištění" všeho červeného

Jak to vypadá za alíky, taky máte nějaká takováhle města zakempená/"notoricky čištěná"?



Muzu Te ujistit ze za alianci je to uplne stejne, akorat se niceji jine mesta, questi v STV je dneska blaznovstvi, to samy se zacina stavat v Hilsdebradu, mno a pak prakticky jakakoliv jina mapa, osobne me prijde ze hordaku potkavam vice nez aliku ale to muze byt i ciste subjektivni.



Doufám ze vas jednou uplne vyhladime.Uz je pripraveno konecne reseni Alicke otazky.S datacem si zvednu Engineering a vyrobim vodikovou bombu a pak uz to bude jen otazka pilota a letadla.Vivat HORDA !!!

PS:delam si srandu tebe nechame samozrejme prezit.

GW(20 2x),
L2 EU(50+,Spoil 40+),
EQ2 US(2x80),
VG-uz nikdy
Fury-Beta
AoC-Beta
Back WoW ofik
Twink 19+,29+39+49+59+69+

World of WarCraft, WoW, WoWko. Fenomén jenž ovládl herní branži. S nedávným příchodem datadisku Burning Crusade se počet platících hráčů přehoupl přes 10 miliónů. Jde pořád jen o hru nebo je v tom něco víc?
Go to Top of Page

Strela
Starting Member

78 Posts

Posted - 15/02/2008 :  14:32:30  Show Profile  Send Strela an ICQ Message Send Strela a Private Message  Reply with Quote
fajci kokoty asi tak................. (srandu si ja nerobim)

quote:
Originally posted by Milacekimperia

quote:
Originally posted by Wolfblade

quote:
Originally posted by Rakhen

Mě by každopádně zajímala jedna věc. Teď když tak zkouším procházet mapy...
- crossroads ani nevím jestli patří hordě, věčně vymlacovaný alíkama (tím nemyslím jednou za týden, spíš tak každou hodinu)
- hillsbrad klasika, 5-7 70tek z jedné/dvou gild co tam běhaj a hrdinsky zabíjejí ty level 25 šašky co se snaží questit
- gankthemall vale se buď mydlí u nessingway nebo opět stádo z nějaké té gildy nastoupené před branami + průběžné "čištění" všeho červeného

Jak to vypadá za alíky, taky máte nějaká takováhle města zakempená/"notoricky čištěná"?



Muzu Te ujistit ze za alianci je to uplne stejne, akorat se niceji jine mesta, questi v STV je dneska blaznovstvi, to samy se zacina stavat v Hilsdebradu, mno a pak prakticky jakakoliv jina mapa, osobne me prijde ze hordaku potkavam vice nez aliku ale to muze byt i ciste subjektivni.



Doufám ze vas jednou uplne vyhladime.Uz je pripraveno konecne reseni Alicke otazky.S datacem si zvednu Engineering a vyrobim vodikovou bombu a pak uz to bude jen otazka pilota a letadla.Vivat HORDA !!!

PS:delam si srandu tebe nechame samozrejme prezit.



Edited by - Strela on 15/02/2008 14:33:14
Go to Top of Page

Milacekimperia
New Member

194 Posts

Posted - 15/02/2008 :  15:07:19  Show Profile Send Milacekimperia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Strela

fajci kokoty asi tak................. (srandu si ja nerobim)

quote:
Originally posted by Milacekimperia

quote:
Originally posted by Wolfblade

quote:
Originally posted by Rakhen

Mě by každopádně zajímala jedna věc. Teď když tak zkouším procházet mapy...
- crossroads ani nevím jestli patří hordě, věčně vymlacovaný alíkama (tím nemyslím jednou za týden, spíš tak každou hodinu)
- hillsbrad klasika, 5-7 70tek z jedné/dvou gild co tam běhaj a hrdinsky zabíjejí ty level 25 šašky co se snaží questit
- gankthemall vale se buď mydlí u nessingway nebo opět stádo z nějaké té gildy nastoupené před branami + průběžné "čištění" všeho červeného

Jak to vypadá za alíky, taky máte nějaká takováhle města zakempená/"notoricky čištěná"?



Muzu Te ujistit ze za alianci je to uplne stejne, akorat se niceji jine mesta, questi v STV je dneska blaznovstvi, to samy se zacina stavat v Hilsdebradu, mno a pak prakticky jakakoliv jina mapa, osobne me prijde ze hordaku potkavam vice nez aliku ale to muze byt i ciste subjektivni.



Doufám ze vas jednou uplne vyhladime.Uz je pripraveno konecne reseni Alicke otazky.S datacem si zvednu Engineering a vyrobim vodikovou bombu a pak uz to bude jen otazka pilota a letadla.Vivat HORDA !!!

PS:delam si srandu tebe nechame samozrejme prezit.






Koukam podle toho jak jsi to skopiroval ty uz si stim zacal vid?
PS: ty budes asi chudakcek alik vid klidne dneska vecer prijd pred Ogrimar ja ti ho moji stafkou pekne pofajcim neboj (srandu si tiez nerobim,fajciarou tam vdaka tvojmu postu bude nieurekom)

GW(20 2x),
L2 EU(50+,Spoil 40+),
EQ2 US(2x80),
VG-uz nikdy
Fury-Beta
AoC-Beta
Back WoW ofik
Twink 19+,29+39+49+59+69+

World of WarCraft, WoW, WoWko. Fenomén jenž ovládl herní branži. S nedávným příchodem datadisku Burning Crusade se počet platících hráčů přehoupl přes 10 miliónů. Jde pořád jen o hru nebo je v tom něco víc?

Edited by - Milacekimperia on 15/02/2008 15:10:07
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/02/2008 :  17:49:10  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Co když je to alík hunter nebo lock a vyfajčí on tebe? To by byla hlína :D Tyhle silácke posty miluju :D
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 15/02/2008 :  18:20:58  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Silacke posty si tady muzou dovolit jen loci ... tak bacha!

+1
Go to Top of Page

Milacekimperia
New Member

194 Posts

Posted - 16/02/2008 :  00:05:15  Show Profile Send Milacekimperia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Co když je to alík hunter nebo lock a vyfajčí on tebe? To by byla hlína :D Tyhle silácke posty miluju :D



Když je to Alík Hunter a nebo Lock mame nastesti pojistku a piseme do world chatu Terminatorovicz

GW(20 2x),
L2 EU(50+,Spoil 40+),
EQ2 US(2x80),
VG-uz nikdy
Fury-Beta
AoC-Beta
Back WoW ofik
Twink 19+,29+39+49+59+69+

World of WarCraft, WoW, WoWko. Fenomén jenž ovládl herní branži. S nedávným příchodem datadisku Burning Crusade se počet platících hráčů přehoupl přes 10 miliónů. Jde pořád jen o hru nebo je v tom něco víc?
Go to Top of Page

bluecross
Starting Member

12 Posts

Posted - 04/03/2008 :  10:31:36  Show Profile  Send bluecross an ICQ Message Send bluecross a Private Message  Reply with Quote
Vrátím se k postům o napadání měst...vyjma mého šamana mám rogue, mage a huntik u BE...od otevření ZA se raidy na SilM opakují na Dragonmaw docela často, nevím čím to je, jestli alíkům přijde jednodušší, když nezvládají v ZA jít se vybít aspoň na lowících s omylem zaplým PVP a nebo je v tom i něco jiného, každopádně si myslím, že horda má opravdu vymakanější stráže, ale o to jde...ne? Přeci dobít ORG když tam budou lamy guardi a žádnej pvpčkař by pak bylo pro 5 lidí a ne pro dva raidy, jako když jsme naposledy my táhli na SW.

Love is name, sex is game
Forgot the name and play the game!

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonmaw&n=Bluecross
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 04/03/2008 :  17:00:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Silacke posty si tady muzou dovolit jen loci ... tak bacha!

+1



Mlč ezmode. Amen.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000