Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Priest - nejaky tipy jak ...
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

bluuN
Starting Member

53 Posts

Posted - 27/03/2005 :  23:29:07  Show Profile  Send bluuN an ICQ Message Send bluuN a Private Message  Reply with Quote
Cus ,

Chtel bych se zeptat tech co hraji nebo hrali za Priesty co je dobry povysovat do ceho davat body a ruzne strategie na ruzne charaktery myslim tim (warrior,mage.....) protoze hraju za Priesta poprve a bavi me to a nechtel bych si ho zkazit tak jestli byste mohli napsat jestli jet healera nebo neco jineho atd... Diky moc . a kdyby tady tenhle topic uz nekde byl tak se nezlobte diky

a jeste jakou zbran pouzivat atd... abych vedel vic diky mooooc

For The HORDE !!

Edited by - bluuN on 27/03/2005 23:42:09

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 27/03/2005 :  23:55:26  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Většinu láká jet shadowpriesta, což je ale imho blbost(alespoň na lvling). Co se týče talentů, zvolil bych buď kombinaci holy/concentration, popřípadě ještě přidat shadow ale pouze po mind-flay(super kouzlo co se týče poměru dmg/mana). Grupa rozhodně uvítá heal-spec priesta, než shadow-speclého.
Myslím, že přesnýma talent speckama si nemusíš zatěžovat hlavu, přijdeš na ně sám.
Ohledně pvp se nemá cenu vyjadřovat, strašně moc záleží na okolnostech(na duely já osobně nehraju).
Zbraň asi podle toho, co se ti líbí :) super tyčka padá v Deadmines a potom ve Scarlet Monastery, co se týče 1H tak na ten jsem přesedlal až ve scarlet, kde mi tam droplo docela fajn 1H kladívko(a vzal jsem si dobrý orb za reward z questu ve SM).
Edit: priesta jsem zabalil na lvl 50, bo mě přestal bavit(snad jen nachvíli), snad nepotká podobný osud tebe.
A doporučil bych jet nightelfa(za Ali) nebo Undead(za Hordu) kvůli racial kouzlům. Priest totiž dostane 2 kouzla podle toho, jakou má rasu.

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 27/03/2005 23:57:12
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 28/03/2005 :  00:51:29  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
jen bych doporucil super build http://wowvault.ign.com/View.php?view=Talents.View Ja osobne jedu (zatim) holy priesta kazdopadne ma to neco do sebe stejne jako shadow spec. je to na tobe pokud budes prevazne solovat neni co resit = shadow / pokud spis instance grupy a na 60 grp pvp spis holy spec. co se tyce zbrani zalezi o5 na tobe hlavni sou staty, protoze dmg moc nenadelas. Ja treba chci na 60 do pvp jet dagger kvuli interuptu...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Kuzelka
Starting Member

duch lesa

43 Posts

Posted - 28/03/2005 :  03:53:10  Show Profile  Send Kuzelka an ICQ Message Send Kuzelka a Private Message  Reply with Quote
BTW. kdyz opomenes to, ze budes mit krasnou "kocicku" na 40lvl misto kone, tak bych dal prednost lidskemu priestovi. ELF sice ma Starshards, ale oproti lidskemu, ktery ma jednou z apul hodiny (nebo jak) isntant heal ej jedno utocne kouzlo navic onicem..... dle meho nazoru.o)

WoW/DAoC/RO/EVE/WHO

Priest/Bard/Priest/CASUAL/Priest)
Dorticek

-Shadowmoon (Drakthul)
-Mordred
-Czechro.net
-Tranquility
-Eltharion

Thou shalt heal thy neighbour - Dorticek´s priests school (WoW 2005 A.D.)
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 28/03/2005 :  06:33:07  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Kouzla jednou za pul hodiny jsou naprd, zasadne to odpalim omylem zrovna kdyz to nejmin potrebuju :)

Kazdopadne jestli chcete davat damage tak nehrajte priesta. Priest ma smysl pouze jako support, a to do te miry, ze ses plne zavisly na grupe ze te nenecha umrit (stejna jako grupa na tobe).

Druha vec je pvp, tam ma priest par celkem zajimavych moznosti jak se nenechat rovnou zmlatit a zneprijemnovat zivot protivnikovi pokud mozno tak dlouho, nez ho to prestane bavit a dobrovolne umre ;-)
Tak jako tak nema imho smysl specovat na shadow pokud nechces travit cas primarne duelema, v group pvp je priest porad support, pripadne muzes na dalku hazet kouzla/strilet z wandy pri zergu.

BTW s disc/holy priestem se da solovat uplne v pohode, zabiju v podstate cokoliv co trefim (tj co nema o moc levlu vic nez ja), je to jen otazka casu.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 28/03/2005 :  06:45:23  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Jinak s itemama mas v zasade dve rozumne moznosti:
stamina/intellect, nebo
stamina/spirit

To prvni znamena hodne many, to druhy rychla regenerace many. Je jen treba brat na vedomi, ze kdyz kouzlis, tak neregenerujes (a neregenerujes ani dalsich 5 sekund po tom co si dokouzlil, takze instantcast kouzla to neporesej). Se spirit priestem se pak hraje jinak, kouzlis v "davkach", hodne instanty (hazet pws a hot i na cleny party ktere aktualne nikdo nemlati, ale vis, ze do par sekund preberou nejake aggro) a snazis se v boji delat velke pauzy kdy nekouzlis vubec (muzes u toho treba strilet wandou kdyz se nudis). Takhle se da vetsinou vydrzet s manou mnohem dele, nez by to dokazal intellect priest, ale kdyz se to po*** tak ti dojde mana o dost driv (ale to vetsinou stejne umres driv nez vyplacas manu ;)).

Nemam zkusenosti s top levlem, tam to muze byt trochu jinak treba kvuli itemum, kdo vi.

Kazdopadne nejvetsi chyba je tyle dva pristupy kombinovat, hrat na regen ma vyznam jen kdyz mas regen opravdu vysokej.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 28/03/2005 :  10:51:51  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Jen bych dodal že co se zbraní týče není úplně k zahození kombinace wand / dagger, protože se dá střílet hůlkou a dýka mezi dvěma výstřely (je tam krátká pauza jako u kouzel) ještě stihne jednou píchnout.

Jinak proti charům s manou jednoznačně mana burn, pak jen nahodit DoTy a healovat. Pokud budeš Holy/Disc priest, tak nikoho moc neusmažíš, ale zase protože se můžeš léčit máš jaksi fakt hodně životů :)

Ještě drobnost - SPI a regenerace je možný přístup, v DISC talentech jsou talenty které Ti umožňují zachovat část regenerace i při kouzlení, plus SPI buff, ale bohužel jsem došel k závěru že i tak to nemá cenu a jedu na INT plus hodně many.

O shadow priestech toho moc nevím, možná se tam zkusím časem přespecnout, uvidíme :)
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 28/03/2005 :  13:41:57  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
no musím přihodit pár svejch postřehu, jsem na lvl.52 a jedu Holy na lečení, zbytek do Disciple né vždy tomu tak bylo na 48 lvl. sem se předělal z Disciple do Holy kde sem jel talenty na kritiky a max dmg s kouzlem Smite se kterým bojuju i teď.Po tomto předělání sem se bál že už nebudu mít takový dmg abych soloval ale není tomu tak a jak tu někdo řek nademnou zabiješ skoro všechno co ma stejnej level nebo +2 up.

Předělal jsem se z duvodu pomoci grupám v instancích je to dobrá věc protože grupa tě expí a to dost a přibejvaj ti i prachy dost dobrá taktika nemusíš vlastně slolovat a plnit questy ale jen stat před instancema a brát zakázky.záleží samozřejmě na složení grupy a zkušenostech jejích čelnu to je jasný bo špatná grupa tě tak nasere že už nemáš chuť někomu pomáhat.

Co se týče zbrání nejedu žadnou mam je jen na staty, trochu jedu hůlky a na pár předmětech mam AGI.U kouzel sem se zaměřil na Flash heal a vylepšení Renewu a Prayer of Healing.Proč tyhle a ne Great heal? protože Renew je instant a Flesh se lepe časuje než GH taky je u Flashe a PrayHeal šance na Inspiration což je dobra věc u GH je taky ale jak sem řek 4s sou 4s a to je dlouha doba v boji.Posledi věc je Spirit of Redemption taky užitečná vecička.Pokud chceš jet lečitele určitě si sežen předměty jako je "Cassandra Grace".

A posledni věc je že me tenhle lečící preist kteryho jsem popsal přestáva bavit pocituju jeho slabost v PvP ktery sem nevyhral ani jednou Rough tě rozseka jako malinu o Shamanovi ani nemluvě, jedu ho jen proto že chci vyrobit Mooncloth robu na kterou sem teď levně koupil recept.Chystám se na Gnoma mága nebo Dwarf/Gnom warr asi mi řeknete že se na warra Gnom nehodí páč má špatny staty na to ale co zase nějaka vyjímka budu

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 28/03/2005 :  15:32:52  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Jestli Tě nebaví v PVP, tak ho přespecni na Shadow a budeš mít de facto mága.. ;)
Go to Top of Page

Kuzelka
Starting Member

duch lesa

43 Posts

Posted - 28/03/2005 :  15:50:00  Show Profile  Send Kuzelka an ICQ Message Send Kuzelka a Private Message  Reply with Quote
Jaffa: diky za typ, juknu co je to zac (Cassandra Grace".)

WoW/DAoC/RO/EVE/WHO

Priest/Bard/Priest/CASUAL/Priest)
Dorticek

-Shadowmoon (Drakthul)
-Mordred
-Czechro.net
-Tranquility
-Eltharion

Thou shalt heal thy neighbour - Dorticek´s priests school (WoW 2005 A.D.)
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 28/03/2005 :  17:21:45  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Jestli Tě nebaví v PVP, tak ho přespecni na Shadow a budeš mít de facto mága.. ;)



Imho shadowpriset má větší dmg output než mage. (btw, jem ožralý jak cip, takže se dost mosžná plertu :o)) wtfpwnd Nikdo nemá tak rychlé vykástěné (velkodmgové kouzlo) jako priest-Mindblast>na moby na pitchu, bo to dělá mega agro.!

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 28/03/2005 :  17:26:12  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
ja sem se shadow priestem moc a moc spokojenej
(nemuzu sem napsat, ze je to total mega-super class, to by pak vsude byli jen sami priesti :d

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 28/03/2005 :  17:35:48  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
1. Ludom je jedno, aky mate spec, hlavne je, aby ste ich udrzali nazive. Je pravda, ze Disc/Holy vydrzi liecit dlhsie ako Shadowpriest, ale to neznamena, ze ked ste Disc/Holy, tak ste Boh Healerov osobne.
2. Priest ma najvacsi potencial v PvP zo vsetkych postav, jediny problem mi robi Shaman, ale s tym som sa uz nejak zmieril. Shadowpriest patri medzi najlepsie PvP povolania (pokial nestretne ineho priesta, tak je viacmenej neporazitelny)
3.
Cassandra's Grace
Binds when equipped
Head Cloth
55 Armor
+7 Stamina
+9 Spirit
Requires Level 42
Equip: Increases healing done by spells and effects by up to 40.

Aby som vysvetlil podstatu tohto predmetu a tvoj omyl.
+Healing predmety su bugged od pushu 3 v us closed bete a funguju vtedy ak je prijemca kuzla zaroven aj nositelom predmetu (tzn. IBA na priesta).
Navyse up to 40 znamena asi tolko, ze lieciace kuzlo moze mat svoj efekt zvyseny az o 40. Limitujuce faktory:
a) level kuzla
b) casting time
Cize v tvojom pripade ked sa specializujes na Flash Heal, tak tento predmet velky efekt na tvoje kuzla nema.

Odporucal by som radsej (easy to get):
Whitemane's Chapeau
Binds when picked up
Head Cloth
52 Armor
+9 Stamina
+14 Intellect
+14 Spirit
Requires Level 39

alebo uz trosku tazsie zohnatelne:
Eye of Theradras
Binds when picked up
Head Cloth
63 Armor
+13 Stamina
+20 Intellect
+11 Spirit


"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

bluuN
Starting Member

53 Posts

Posted - 28/03/2005 :  19:31:45  Show Profile  Send bluuN an ICQ Message Send bluuN a Private Message  Reply with Quote
diky za tipy... takze tedka pouzivam Wand/dagger a asi budu ty body davat do HOLY / DISC a do Shadow asi nic ... Mam davat hodne bodu do toho aby se mi snizilo thret nebo thread ( nebo jak se to pise) ....

jo a kdybyste mohli vysvetlit nejaky vyrazy co pouzivate.. diky

For The HORDE !!

Edited by - bluuN on 28/03/2005 19:33:27
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 28/03/2005 :  19:51:10  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bluuN

diky za tipy... takze tedka pouzivam Wand/dagger a asi budu ty body davat do HOLY / DISC a do Shadow asi nic ... Mam davat hodne bodu do toho aby se mi snizilo thret nebo thread ( nebo jak se to pise) ....

jo a kdybyste mohli vysvetlit nejaky vyrazy co pouzivate.. diky


Rozhodne daj aspon 11 bodov do shadow (po mind flay), predsa len nie si stale v parte.
Ake vyrazy napr.?

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 28/03/2005 :  19:57:44  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
ress plz

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 28/03/2005 :  21:02:08  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
priest = sux

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 28/03/2005 :  21:03:27  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

priest = sux



ale do oci jim to nereknes ...

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 28/03/2005 :  21:12:50  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by MA3X

priest = sux



ale do oci jim to nereknes ...



klidne :p

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 28/03/2005 :  21:48:48  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
http://wow.whispre.com/files/priest_guide_v1.0.htm

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 28/03/2005 :  23:10:04  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by MA3X

priest = sux



ale do oci jim to nereknes ...



klidne :p



Tak to potom přeji příjemné instance bez priestů

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 29/03/2005 :  00:13:57  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Proč bez priestů?

My s ním pudem, ale ten kritický život zachraňující heal jaksi záhadně neprojde
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 29/03/2005 :  00:22:10  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
no rad bych videl priesta, co dokaze porazit shamana
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 29/03/2005 :  07:26:20  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Proč bez priestů?

My s ním pudem, ale ten kritický život zachraňující heal jaksi záhadně neprojde



Přečetl sis vůbec, na co jsem reagoval? Jestli ne, tak si to přečti a potom ti to možná docvakne ^^

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 29/03/2005 :  10:27:31  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka
Imho shadowpriset má větší dmg output než mage. (btw, jem ožralý jak cip, takže se dost mosžná plertu :o)) wtfpwnd Nikdo nemá tak rychlé vykástěné (velkodmgové kouzlo) jako priest-Mindblast>na moby na pitchu, bo to dělá mega agro.!


mindblast ma 1,5sec cast time, fireblast je insta a dela v podstate stejnou dmg
btw nemyslim si ze priest ma vetsi dmg output nez mage (pak by nebyl duvod hrat maga), co dela priesta nebezpecnym je kombinace abilit kterejma disponuje (fear, silence, PW:S, doty, heal, snare atd)


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 29/03/2005 :  10:46:51  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
korka je ozralej to je jasny..

na leveling jednoznacne shadow specka 50+ respecnout na holy/disc do grupy


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 29/03/2005 :  12:16:59  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
No s pohledu warriora je priest v pvp neporazitelnej ... me to alespon tak prislo :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 29/03/2005 :  13:12:09  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

No s pohledu warriora je priest v pvp neporazitelnej ... me to alespon tak prislo :)


Vies ze mas schopnosti, kde ta robia imunnym voci fearu a ze mozes prerusovat kuzla?
Dobry warrior vie zavarit :/ aj shaman. Zvysok nooo... vacsinou vyhram :P

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 29/03/2005 :  13:49:43  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
hele jak se presne menuje ten trinket co ti nahodi imunitu na fear?
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 29/03/2005 :  14:12:42  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by Colldor

No s pohledu warriora je priest v pvp neporazitelnej ... me to alespon tak prislo :)


Vies ze mas schopnosti, kde ta robia imunnym voci fearu a ze mozes prerusovat kuzla?
Dobry warrior vie zavarit :/ aj shaman. Zvysok nooo... vacsinou vyhram :P



To samozrejme vim a pouzivam, jenze az na heal/smithe ( ktery stejne priest casty kdyz si fearnutej takze ... ) ty mam prerusovat co ? To nechci rikat ze do lvl 38 ty to kouzlo prerusim stitem takze dalsi strata casu pri prepinani zbrani ... i kdyz Sutech rikal ze jeden ze shoutu taky funguje jako interupt :) Ale stejne na hadraky jdu se stitem a rychlou zbrani ... je to zatim lepsi.
Imunitu vuci fear jeste nemam, a ani vo tom nevim ... ale nejaka urcite je, coz zas tak moc nepridava sanse ze to preziju. Par priestu sem zabil ( duel/aliance ) ale byli to fakt lamy ... jakmile sem bojoval protiv cloveku co vi co dela, mam min. sanse :/

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)

Edited by - Colldor on 29/03/2005 14:13:45
Go to Top of Page

bluuN
Starting Member

53 Posts

Posted - 29/03/2005 :  14:17:08  Show Profile  Send bluuN an ICQ Message Send bluuN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by MA3X

priest = sux



ale do oci jim to nereknes ...



klidne :p


tak prijed a uvidime jestli ti to strach dovoli....... cya Napp :p

For The HORDE !!
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 29/03/2005 :  14:53:47  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aragorn

quote:
Originally posted by Kořka
Imho shadowpriset má větší dmg output než mage. (btw, jem ožralý jak cip, takže se dost mosžná plertu :o)) wtfpwnd Nikdo nemá tak rychlé vykástěné (velkodmgové kouzlo) jako priest-Mindblast>na moby na pitchu, bo to dělá mega agro.!


mindblast ma 1,5sec cast time, fireblast je insta a dela v podstate stejnou dmg
btw nemyslim si ze priest ma vetsi dmg output nez mage (pak by nebyl duvod hrat maga), co dela priesta nebezpecnym je kombinace abilit kterejma disponuje (fear, silence, PW:S, doty, heal, snare atd)

To jsi jeste nevidel dmg output shadow priesta v shadow forme.Ja s mojim druidem zabijim stejneho moba 2-3x dele.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 29/03/2005 :  15:13:10  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

No s pohledu warriora je priest v pvp neporazitelnej ... me to alespon tak prislo :)


ja si naopak myslim, ze warrior ma proti priestovi mnohem lepsi sance nez ostatni povolani
ale samozrejme tady zalezi moc a moc na hraci a vybaveni

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 29/03/2005 :  15:45:40  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

quote:
Originally posted by Aragorn

quote:
Originally posted by Kořka
Imho shadowpriset má větší dmg output než mage. (btw, jem ožralý jak cip, takže se dost mosžná plertu :o)) wtfpwnd Nikdo nemá tak rychlé vykástěné (velkodmgové kouzlo) jako priest-Mindblast>na moby na pitchu, bo to dělá mega agro.!


mindblast ma 1,5sec cast time, fireblast je insta a dela v podstate stejnou dmg
btw nemyslim si ze priest ma vetsi dmg output nez mage (pak by nebyl duvod hrat maga), co dela priesta nebezpecnym je kombinace abilit kterejma disponuje (fear, silence, PW:S, doty, heal, snare atd)

To jsi jeste nevidel dmg output shadow priesta v shadow forme.Ja s mojim druidem zabijim stejneho moba 2-3x dele.


nejak nechapu proc do toho tahas druida kdyz ja mluvim o magovi
priesta v shadow forme sem videl (/wave DD), a na dps maga imo nema


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

bluuN
Starting Member

53 Posts

Posted - 29/03/2005 :  20:01:21  Show Profile  Send bluuN an ICQ Message Send bluuN a Private Message  Reply with Quote
Ani nevite jak bych se s vami rad bavil ale rozumim tomu tak velky hovno :D . co je jako tohle ?? output shadow priesta v shadow forme ?? a to AGRRO je co za zkratku . A odkud vsechny tyto informace znate to jste neco precetli o tom nebo proste jen z hrani ???

For The HORDE !!
Go to Top of Page

bluuN
Starting Member

53 Posts

Posted - 29/03/2005 :  20:10:55  Show Profile  Send bluuN an ICQ Message Send bluuN a Private Message  Reply with Quote
Tkaze kdyz budu chtit hrat Shadow priesta tak mi prosím napiste kolik bodu mam dat do jedntolivych talentu

a kdybych chtel heleara tak taky prosim

A kdyby nekdo znal nejakou podrobnou stranku (muze byt i cesky :D ) o priestech a jejich vlastnostech a atd . at mi hodi zde link dekuji

For The HORDE !!
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 29/03/2005 :  20:39:09  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
bluune muj rogue si te povodi :p

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

bluuN
Starting Member

53 Posts

Posted - 29/03/2005 :  20:42:17  Show Profile  Send bluuN an ICQ Message Send bluuN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

bluune muj rogue si te povodi :p



jj kdyz budu prvni lvl tak mozna jo :D radsi skilluj a nemel :p

For The HORDE !!
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 29/03/2005 :  21:00:58  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
No, popřemýšlel sem o tom (teď už za střízlíva, zas*ané velikonoce :p) a na mága asi opravdu nemá. I když mě prostě přijde, že jsem ten svůj target (ať už v PvE nebo pvp) sundával rychleji. Ale to bylo před lvl 40, takže je dost možné, že potom je to jinak(a teda bavím se o single targetu, když mág nahodí AE tak je dmg samozřejmě nesrovnatelně větší.) Shadowtalenty jsem respecl ještě před shadowform(což poté, co si cíl debufneš o 12% na shadow dmg, přidáš tomu 10% dmg z talentů(přesná čísla teda nzenám), potom dalších 10% z shadowform tak třeba mága v dmg outputu nepřekonáš, ale dostaneš se mu velmi blízko(jenže v group PvE nepoužitelné, bo MB=taunt). Druhou otázkou je, jak je na tom potom poměr dmg/mana. Navíc priest má 10% šanci, že si shadowspelem cíl stunne(není nic lehčího, pokud cíl utíká dávat mu lvl1 dotku a čekat, až ho to stunne :))

2bluuN: Možná si prví WoW zahrej, na 10 lvlu se podiv na talenty a potom se ptej na přesné specky :P
dmg output: velikost demidže(to snad víš, co je) kterou udělá za určitou časovou jednotku(čím větší , tím lepší :P)
Shadowform: poslední talent v shadow lajně, který ti zvýší dmg všech shadow kouzel(plus nějaké další srandy)
Agro: není to zkratka ale pojem, který se používá pro označení toho, kdo má na sobě zrovna monstrum
A přepokládám, že tady většina čerpá ze své vlastní zkušenosti, protože když u hry trávíš 4+hodin denně, tak něco pochytíš oO

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 29/03/2005 :  21:05:35  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer

korka je ozralej to je jasny..

na leveling jednoznacne shadow specka 50+ respecnout na holy/disc do grupy



Na solo lvling jo, do grupy je to na pitchu :p, pokud nemáš teda secondary healz0r s sebou (hlavně v instancích) Dobré je zvolit nějakou střídmou tri-spec. Dobré na solo i do grupy a v pvp taky nestojíž za hofno...

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 29/03/2005 21:06:08
Go to Top of Page

bluuN
Starting Member

53 Posts

Posted - 29/03/2005 :  21:20:18  Show Profile  Send bluuN an ICQ Message Send bluuN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

No, popřemýšlel sem o tom (teď už za střízlíva, zas*ané velikonoce :p) a na mága asi opravdu nemá. I když mě prostě přijde, že jsem ten svůj target (ať už v PvE nebo pvp) sundával rychleji. Ale to bylo před lvl 40, takže je dost možné, že potom je to jinak(a teda bavím se o single targetu, když mág nahodí AE tak je dmg samozřejmě nesrovnatelně větší.) Shadowtalenty jsem respecl ještě před shadowform(což poté, co si cíl debufneš o 12% na shadow dmg, přidáš tomu 10% dmg z talentů(přesná čísla teda nzenám), potom dalších 10% z shadowform tak třeba mága v dmg outputu nepřekonáš, ale dostaneš se mu velmi blízko(jenže v group PvE nepoužitelné, bo MB=taunt). Druhou otázkou je, jak je na tom potom poměr dmg/mana. Navíc priest má 10% šanci, že si shadowspelem cíl stunne(není nic lehčího, pokud cíl utíká dávat mu lvl1 dotku a čekat, až ho to stunne :))

2bluuN: Možná si prví WoW zahrej, na 10 lvlu se podiv na talenty a potom se ptej na přesné specky :P
dmg output: velikost demidže(to snad víš, co je) kterou udělá za určitou časovou jednotku(čím větší , tím lepší :P)
Shadowform: poslední talent v shadow lajně, který ti zvýší dmg všech shadow kouzel(plus nějaké další srandy)
Agro: není to zkratka ale pojem, který se používá pro označení toho, kdo má na sobě zrovna monstrum
A přepokládám, že tady většina čerpá ze své vlastní zkušenosti, protože když u hry trávíš 4+hodin denně, tak něco pochytíš oO



1) ja uz to hraju a jsem lvl 18 skoro 19 :p
2) hraju to jak kdy vic nez jen 4+ :) a obcas ani to mi nepomuze ale uz se zacinam pomalu chytat
3)bych te chtel pozdravit :D

For The HORDE !!
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 29/03/2005 :  23:38:55  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Bod 3) jsem nepochopil :)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 30/03/2005 :  10:23:00  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Ten Talent na damage pridava 10%,ten stack(za kazdy dmage kouzlo) je +15% stejne jako shadowform.Dela to docela dost damage,crity mam ted okolo 900 na 56ce(nemam + shadow damage itemy).Na 58ce je jeste lepci Mb takze crity pres 1K nebudou problem.

Buildy si postavi kazdej jak mu imho vyhovuje.Caasem poznas,prvni reset talentu je za 1g takze to de.

Jo a obecvne,myslim ze se priestovi vyplati do 60ky jet shadow talenty a na 60ce respecnout na heal.Teda pokud jedete exp za questy a solo a ne jen instance.

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 30/03/2005 :  10:41:36  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
aggro (hovorove) = angry = hnev = kdo ma nejvetsi aggro, na toho utoci potovra(y)
prebrat agro (ukol tanka) = strhnout na sebe pozornost monster
tank = hrac s velkym armorem a hodne hitpointama, ktery se snazi nabirat maximum agra (aby tak chranil zbytek party), dava v teto pozici minimum dmg

pro tebe jako priesta je docela dulezita tato informace: kdyz healujes tanka, delej to mensima healama pokud je to mozne, protoze healovanim generujes hodne agra a muze se stat, ze great healem vygenerujes tolik agra, ze se prisera zacne "venovat" tobe (teda nekteri priesti mi rikali, ze se jim to takhle zda lepsi) a kdyz ma tank zrovna vyplacane vsechny tauntovaci ability, muze chvili trvat, nez ho z tebe zase sunda...

Taunt = okamzite prebrani aggra na sebe
Detaunt = opak tauntu

Edited by - Warlord on 30/03/2005 10:49:31
Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 30/03/2005 :  11:32:29  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
aggro spíš vzniklo z aggravate než z angry


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 30/03/2005 :  13:04:47  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

aggro (hovorove) = angry = hnev = kdo ma nejvetsi aggro, na toho utoci potovra(y)
prebrat agro (ukol tanka) = strhnout na sebe pozornost monster
tank = hrac s velkym armorem a hodne hitpointama, ktery se snazi nabirat maximum agra (aby tak chranil zbytek party), dava v teto pozici minimum dmg

pro tebe jako priesta je docela dulezita tato informace: kdyz healujes tanka, delej to mensima healama pokud je to mozne, protoze healovanim generujes hodne agra a muze se stat, ze great healem vygenerujes tolik agra, ze se prisera zacne "venovat" tobe (teda nekteri priesti mi rikali, ze se jim to takhle zda lepsi) a kdyz ma tank zrovna vyplacane vsechny tauntovaci ability, muze chvili trvat, nez ho z tebe zase sunda...

Taunt = okamzite prebrani aggra na sebe
Detaunt = opak tauntu



Dovolim si nesuhlasit, pretoze vela malych healov = jeden velky heal. Jediny rozdiel je v tom, ze ked das velky heal, tak mas aggro okamzite a s malymi healmi postupne. Avsak male healy su dost mana inefficient.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Dotik
Starting Member

89 Posts

Posted - 30/03/2005 :  18:50:12  Show Profile  Visit Dotik's Homepage  Send Dotik an ICQ Message Send Dotik a Private Message  Reply with Quote
Co takhle velký heal + fade? To taky funguje celkem slusne...rek bych...z pozice 36lv priesta...i kdyz ja pouzivam vetsinou renew a flash heal, je rychlej...a kdyz je nejhur tak asi shield na postavu + velkej heal + fade...shield na sebe...je to pakarna na manu...ale co nadelam obcas je to nutny :)

DarkFall - Mrs Alexis (ReD)
UO Drachenfels - Alexis (CzH)
EQ - Thorg
WoW - Trpaslo
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 30/03/2005 :  22:54:21  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
PW:S je defakto insta heal se silou X HP, ktere absorbuje
pouzivam ho v situacich kdy vim, ze GH nestihne dopadnout a FH situaci neresi
Hodim PW:S a pak hned max GH, pokud nema renew, tak hned potom renew, a mozna i fade kdyz preberu aggro
Jinak primarne lecim Renew a FH

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 09/05/2005 :  16:09:29  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Otazka na PW:S. Cet sem, ze kdyz to pouzijete jeste pred bojem tak no negeneruje agro. A ze i kdyz uz to nejaky agro produkuje tak jen pulku zachranenych HP. Obecne jsem to zkousel a neco na tom bude.
Tim se to jevi skoro lepsi nez healy...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 09/05/2005 :  16:15:37  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Otazka na PW:S. Cet sem, ze kdyz to pouzijete jeste pred bojem tak no negeneruje agro. A ze i kdyz uz to nejaky agro produkuje tak jen pulku zachranenych HP. Obecne jsem to zkousel a neco na tom bude.
Tim se to jevi skoro lepsi nez healy...


diky weakened soul to bohuzel nejde pouzivat porad - to je duvod proc to lidi pouzivaj az na zachrany situace
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/05/2005 :  16:58:24  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Priest UI :)

http://img212.echo.cx/my.php?image=priest27rb.jpg
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,55 seconds. on eygor Snitz Forums 2000