Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Hardware, připojení na internet ....
 problemy s online hranim ze site Chello
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

solo
New Member

127 Posts

Posted - 18/12/2007 :  15:45:17  Show Profile Send solo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

Ja nemam od kritickeho listopadoveho tydne zadne problemy - UPC - Extreme, Praha 6, Ruzyne.



Mohl bys prosim zjistit a napsat sem, pres jaky router jedes? Myslim tim pres ktery z tech dvou diskutovanych.. aorta nebo frankfurt. Protoze jsme od sebe skutecne minimalne vzdaleni, pokud bys opravdu jel pres ten frankfurtsky, davalo by to nadeji, ze snad kazdy modem muze (ale nemusi) UPC individualne presmerovat. resenim by tedy bylo, aby si kazdy z nas, co mame tenhle problem, pak individualne na technicke podpore dohodl presmerovani. Pokud pisu nesmysly predem se omlouvam, nejsem v tom moc zbehly.

Edited by - solo on 18/12/2007 15:52:37
Go to Top of Page

tjech
Starting Member

10 Posts

Posted - 18/12/2007 :  17:19:30  Show Profile Send tjech a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

UPC na clanek absolutne nereagovalo, podarilo se mi u nich na strankach proklikat az na mail na tiskoveho mluvciho. Poslal jsem mu velice slusny mail, od rana zadna odezva.
TMN vecer zkusim pres tu VPN.
IT odbornici na nas prdi, zrejme nemaji cas bavit se necim jinym nez praci, tudiz postizene hry zrejme nehraji a netrapi je to.


Jsem rad, ze jeste pokracujes ve sve snaze. Az zkusis tu TMN, dej sem, prosimte, vedet, jestli to de.

tjech - TMN / TMU
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 18/12/2007 :  22:20:17  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Tak TMN pres free jde, ale spis kulha, nespadlo to ale obcas mi to psalo invalid time.
Zaplatil jsem 149.- na mesic ten full a v pohode, 2h v kuse bez nejmensiho problemu.
Zkusim to jeste v praci, jestli prolezu FW, tak uz toho moc neudelam.

Meril jsem i rychost, tohle je pres sifrovanou VPN -



a tohle primo pres UPC



Absolutne nechapu, jak muze mit pripojeni pres sifrovanou VPN 5x nizsi ping. Melo by to byt naopak.


Edited by - Almych on 18/12/2007 22:41:04
Go to Top of Page

tjech
Starting Member

10 Posts

Posted - 18/12/2007 :  22:43:50  Show Profile Send tjech a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych


To ale dopr.. predsi neni reseni


To rozhodne neni reseni. Ale muze to pomoci pri nejhorsim abstaku :)
Jestli se nedockame nejake kloudne odpovedi z UPC, tak neni co resit. Nez takhle ztracet cas, nervy a penize, to radeji zpatky do naruce ADSL.

tjech - TMN / TMU
Go to Top of Page

tjech
Starting Member

10 Posts

Posted - 18/12/2007 :  22:50:32  Show Profile Send tjech a Private Message  Reply with Quote
Mereni u mne ve 22:50 (UPC)
Rychlost připojení k internetu: 1,872 Mbit/s
Rychlost stahování dat: 239,6 kByte/s
Rychlost odezvy (ping):
min 6,607 ms
max 33,558 ms
#216; 18,184 ms

tjech - TMN / TMU
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 19/12/2007 :  10:44:32  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych
IT odbornici na nas prdi, zrejme nemaji cas bavit se necim jinym nez praci, tudiz postizene hry zrejme nehraji a netrapi je to.



řešení už jsem psal, viz. můj příspěvek 13/12/2007 v 11:14:15

navíc problém je celkem rozumně popsán v tvém příspěvku 13/12/2007 13:50:48 , viz vanBommel | 13.12.2007 8:21:02 | vlákno | reagovat
odpověď od UPC .......


quote:
Originally posted by Almych
Absolutne nechapu, jak muze mit pripojeni pres sifrovanou VPN 5x nizsi ping. Melo by to byt naopak.



při měření odezvy záleží hlavně na tom, jakou cestou ti jde to spojení, skrze tu VPN jde jinudy, takže to klidně může být víc nebo míň
Go to Top of Page

Elsinaril
Starting Member

6 Posts

Posted - 19/12/2007 :  22:18:11  Show Profile Send Elsinaril a Private Message  Reply with Quote
Problém úspěšně řeším SSH tunelem, čas od času jedu přímo přes UPC, jen abych se přesvědčil, že to stále laguje a padá.

Použil jsem Wireshark na analýzu TCP paketů, které si vyměňuje EVE klient se serverem. Je tam vidět velké množství duplicitních a ztracených segmentů, které narůstá kdykoliv se děje něco podstatného jako gatejump nebo warp do blobu.

Je jasné, že se ztrácejí nebo zpožďují přímo celé TCP pakety. UPC jim patrně přiřadí nízkou prioritu, protože směřují na port 26000. Při zatížení serverů jsou pak prostě zahozeny.
Go to Top of Page

Hagancz
Starting Member

4 Posts

Posted - 20/12/2007 :  23:40:07  Show Profile Send Hagancz a Private Message  Reply with Quote
Tak ten anonymizer je mozna nouzovka, ale bezi to, rozhodne teda EVE ano i na tech 56kb to vali i s Ventrilem. Kazdopadne jsem jim cvaknul tech 150 na otestovani a frci to pekne, nespadlo to za 4 hodiny a bezelo to stabilne.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 23/12/2007 :  16:10:17  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Tak u me doslo k vyrazne zmene situace, uz mi pada i LOTRO, ktere bylo doted hodne odolne. Krucinal, kdybych mel jeste pevnou linku, tak uz jim tam leti vypoved.
Go to Top of Page

tjech
Starting Member

10 Posts

Posted - 23/12/2007 :  23:37:29  Show Profile Send tjech a Private Message  Reply with Quote
Pánové pěkné Vánoce. TMN - padá to dál, i když tam bylo pár hodin bez problémů. Některé servery držej, bohužel ne ty, které chci. Budu se stěhovat, takže na příští adrese prostě nebude UPC. Hlavně klid a sportu zdar, on-line zvlášť :)

tjech - TMN / TMU
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 24/12/2007 :  11:12:09  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Tak u me doslo k vyrazne zmene situace, uz mi pada i LOTRO, ktere bylo doted hodne odolne. Krucinal, kdybych mel jeste pevnou linku, tak uz jim tam leti vypoved.



Asi problem mezi zidli a klavesnici. Za necelych 10 let co UPC mam jsem nezazil jedinej vyraznejsi problem.
Go to Top of Page

tjech
Starting Member

10 Posts

Posted - 24/12/2007 :  12:24:06  Show Profile Send tjech a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss


Asi problem mezi zidli a klavesnici. Za necelych 10 let co UPC mam jsem nezazil jedinej vyraznejsi problem.



Vážený Octopssi (e?) (y?), na tento milý Vánoční příspěvěk jsme tu všichni čekali. My všichni, kterým připojení přes UPC dělá problémy. Víme, že jsou lokality, kde to funguje. Jste evidentně v jedné z nich a to je jen dobře pro Vás.

tjech - TMN / TMU
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 24/12/2007 :  18:30:11  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Reagoval jsem jen na jednu virtualni existenci, o ktere si myslim, ze je kokot. Tot vse Taky vas vsechny lowiskuju.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 24/12/2007 :  19:02:55  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Reagoval jsem jen na jednu virtualni existenci, o ktere si myslim, ze je kokot. Tot vse Taky vas vsechny lowiskuju.

Tim myslis me? Ja za to nemuzu, ze mas v hlave nasrano a inteligenci haldy blata. Ale co, nebudu se na Stedry den rozcilovat.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 24/12/2007 :  19:48:38  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Mission accomplished
Hlavne ze se oba zname, ze jo
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 25/12/2007 :  08:24:40  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote

Asi problem mezi zidli a klavesnici. Za necelych 10 let co UPC mam jsem nezazil jedinej vyraznejsi problem.
[/quote]
Lol no myslim ze tve emaily nebo cim jsi je to zahlcoval tam maj schovany do dnes nadavat nekomu do tatalnich curaku a zmrdu lze povazovat za vyraznejsi problem
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 25/12/2007 :  12:44:28  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Myslis to JEDNO asi trimesicni obdobi kdy VSICHNI meli ping pres 1000? :) To se nepocita, neb to bylo naprosto globalni.
(apropos posty v diskuzich nerovna se mail :P)
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/12/2007 :  12:53:48  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
ahoj ahoj :)

no nemusíme chodit daleko :)
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 25/12/2007 :  14:11:14  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
LOL to je vážně oldchool Octopuss
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 26/12/2007 :  09:03:14  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
rrrrRoflik, Ano presne tenhle globalni problem jsem mel na mysli
Toto jsou stripky zlateho fondu Doporucuju !!
Go to Top of Page

sedi
Starting Member

39 Posts

Posted - 26/12/2007 :  10:31:45  Show Profile  Send sedi an ICQ Message Send sedi a Private Message  Reply with Quote
Isacu, ty jsi vazne nevyzpytatelny!

Ad topic, pokud se vam pripojeni 'sere', reseni v nedohlednu, vypovezte smlouvu a prejdete k jinemu providerovi.

Czech Heroe
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 26/12/2007 :  11:37:06  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

ahoj ahoj :)

no nemusíme chodit daleko :)




No ty vole :D To je stary jak Metuzalem :D Byl jsem dobrej
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 27/12/2007 :  08:16:24  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Tak to jsem se zase nasmal Isacu
Hele to schovavas na kazdyho neco tolik let ?
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 28/12/2007 :  10:43:55  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Nikdy nevis kdy se co bude hodit. Ja se napriklad skoro zadusil smichy
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 29/12/2007 :  09:41:48  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Asi problem mezi zidli a klavesnici. Za necelych 10 let co UPC mam jsem nezazil jedinej vyraznejsi problem.



to je mozny, ale v praze byvaly s upc problemy dost casto, pokud mluvis o praze pak lzes, napriklad v cervnu ten rok co to zavedli lagovala cela sit naprosto brutalne a vsem, to bylo tusim 2000 takze 7 let co ho poskytuji.

lastfm
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 29/12/2007 :  14:57:22  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Tak to jsem se zase nasmal Isacu
Hele to schovavas na kazdyho neco tolik let ?



to za mě dělá Google :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/12/2007 :  15:13:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
skutecne kvalitni vytazek :) vsechno a vsichni se meni jen octopuss zustava :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 01/01/2008 :  21:38:08  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Asi problem mezi zidli a klavesnici. Za necelych 10 let co UPC mam jsem nezazil jedinej vyraznejsi problem.



to je mozny, ale v praze byvaly s upc problemy dost casto, pokud mluvis o praze pak lzes, napriklad v cervnu ten rok co to zavedli lagovala cela sit naprosto brutalne a vsem, to bylo tusim 2000 takze 7 let co ho poskytuji.



Silna slova slabeho "muze". Presne to o cem mluvis nepocitam, protoze to byl problem uplne vseho a vsech a trvalo to snad tri mesice. Ale to uz se opakuju nejmin podruhy.

edit: Skutecne se domnivam, ze nejsem povinen pamatovat si konkretni cisla a je mi srdecne jedno jestli UPC (ex-dattelkabel/chello) funguje sedm nebo deset let. A krom tohoto vypadku jsem opravdu nezazil nic jinyho, co by stalo za zminku (ze mi ctyri hodiny nejde net, protoze jim nekde neco spadlo, skutecne v podminkach takhle rozsahly site nepovazuju za problem)

Edited by - Octopuss on 01/01/2008 21:42:15
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 03/01/2008 :  10:57:20  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Svete div se, po 14 dnech jsem dostal odpoved od tiskoveho mluvciho pana Maliny

Dobrý den,
Omlouvám se za pozdní odpověď. Vzhledem k tomu, že jste neuvedl žádnou konkrétní cílovou IP adresu, podle které by se dala situace analyzovat, tak odpovídám obecně a přeposílám informaci kolegů, kteří se starají o internet

Problem by mel byt vyresen.
Vyresenym problemem mam na mysli posileni linky mimo uzemi CR a mimo datovou sit UPC CR v Nemecku.
Nejednalo se o problem UPC CR, a.s. ikdyz se „jakoby” na nasi siti projevoval.
Ztrata paketu na nasich routerech v Praze nijak nesouvisi ani nesouvisela s problemy, ktere klient popisuje.
Ztratovost paketu na nasich routerech je naopak zamerna vlastnost a je dana jejich nastavenim, ciste z bezpecnostniho hlediska.

SF,.Malina

Takze nevim jak vam, ale me prijde, ze situace jse stale stejne, ne-li horsi. Nejak mi dochazi sily.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/01/2008 :  11:27:17  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss
jsem nezazil jedinej vyraznejsi problem.



quote:
Originally posted by Octopuss
Presne to o cem mluvis nepocitam



jeste ze mame ve spolecnosti spoustu silnych, pravda trochu tupejsich, muzu

lastfm

Edited by - Rashaverak on 03/01/2008 11:27:56
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 03/01/2008 :  13:14:42  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
bla bla bla
uz pred tema peti lety, nebo kdys sem zacal lizt, jsi blekotal mrdky :P koukam, ze se nic nezmenilo (a kontruj mi jak chces)
Go to Top of Page

tjech
Starting Member

10 Posts

Posted - 04/01/2008 :  09:42:33  Show Profile Send tjech a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych


Takze nevim jak vam, ale me prijde, ze situace jse stale stejne, ne-li horsi. Nejak mi dochazi sily.


TMN mi nadale pada na nekterych (bohuzel zrovna oblibenych) serverech. Nekdy to dokonce spadne jiz behem nahravani trati. Nicmene, pokud hraji po pulnoci, udrzi se to tam kolikrat i treba pul hodiny v kuse. Takze zatim, budu proste hrat takhle pozde a malo. V novem bydlisti, si pak neporidim UPC, ale neco funkcniho. A je to.

tjech - TMN / TMU
Go to Top of Page

burton14
Starting Member

20 Posts

Posted - 25/01/2008 :  22:47:47  Show Profile Send burton14 a Private Message  Reply with Quote
Problemy rovnake mno ale mna to do TR ani nepripoji :) ja kliknem na EU server a vypise mi Sending server request a nic sa nedeje .. obcas ma to logne ale po 5 minutach lagovania ma to z hry zase v****e

Pisal som aj na UPC ale odpoved ziadna....
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 25/01/2008 :  23:17:40  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Hm, zrovna jsem chtel napsat, ze s tim asi neco udelali. Uz cca 4 dny hraju TMN rovnou bez VPN a ani jednou to nespadlo. Bud jsou vischni na horach, nebo to konecne vyladili.
Go to Top of Page

hippygamer
Starting Member

63 Posts

Posted - 27/01/2008 :  01:43:26  Show Profile Send hippygamer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Hm, zrovna jsem chtel napsat, ze s tim asi neco udelali. Uz cca 4 dny hraju TMN rovnou bez VPN a ani jednou to nespadlo. Bud jsou vischni na horach, nebo to konecne vyladili.



mam opacnou zkusenost... porad stejne spatne :o(
Go to Top of Page

tjech
Starting Member

10 Posts

Posted - 28/01/2008 :  13:03:01  Show Profile Send tjech a Private Message  Reply with Quote
Ja uz tyden nehraji a jsem v pohode!!! Jinak pred tydnem to normalne kopalo (i po pulnoci). UPC - Dejvice.

tjech - TMN / TMU
Go to Top of Page

tjech
Starting Member

10 Posts

Posted - 06/02/2008 :  10:55:04  Show Profile Send tjech a Private Message  Reply with Quote
Vyrazne zlepseni. Vcera v pohode. Tak at to uz vydrzi.

tjech - TMN / TMU
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 07/02/2008 :  09:01:48  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
http://www.next-gen.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=8891&Itemid=2

Ze by to melo nejakou spojitost s UPC?
Go to Top of Page

Elsinaril
Starting Member

6 Posts

Posted - 02/09/2008 :  08:51:20  Show Profile Send Elsinaril a Private Message  Reply with Quote
Od včerejška (Po 1.9.2008) několika z nás s připojením UPC Internet ukrutně laguje a vypadává EVE. Po pár měsících bezproblémového provozu je to opět napytel! Diagnostika ukazuje velké množství znovu poslaných a ztracených paketů. Podobně postižení uživatelé UPC ozvěte se, v případě přetrvávání problému zkusíme společnou akci.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 02/09/2008 :  11:39:04  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Bude to tim, ze UPC zacalo v reakci na zrychleni ADSL prekonfigurovavat svoji sit, aby mohli zvednout linky. Nekde v nejakem clanku o tom byla zminka.
Go to Top of Page

Hagancz
Starting Member

4 Posts

Posted - 03/09/2008 :  13:05:02  Show Profile Send Hagancz a Private Message  Reply with Quote
Ten samy problem, dlouhy login - az moc, zamrzavani pri logovani na stanice apod. Resim to ted VPN, ale jeste jsem tomu nedal ostrou zkousku. Patrne ten samy problem jako pred tim - chova se to skoro stejne.
Go to Top of Page

Elsinaril
Starting Member

6 Posts

Posted - 05/09/2008 :  14:13:18  Show Profile Send Elsinaril a Private Message  Reply with Quote
Na mé přípojce naštěstí problémy pominuly, mám zprávy, že u dalších zasažených se připojení také umoudřilo. Tiše doufám, že se jednalo jen o dočasné bolesti. Nebo že by zabraly ty naše rozhořčené emaily ?
Go to Top of Page

Maverick
Starting Member

2 Posts

Posted - 07/09/2008 :  17:28:50  Show Profile Send Maverick a Private Message  Reply with Quote
Zdarec.

Tak co je s tim UPC? Hraju trial TR druhym dnem a sotva jsem vkrocil do prvni instance, uz mam ping kolem 30,000 i mimo ne. Jako na rovinu - UPC je jeden z nejdrazsich tuzemskych provideru a nejsou za pul roku schopni vyresit jeden problem, ktery maji pouze a jenom oni? Vzhledem k tomu, ze vetsina postu je z konce minuleho a zacatku tohoto roku, znamena to se ze to precejenom pro vetsinu uklidnilo?

Diky za vase reakce.

Edit: Prave jsem domluvil s technikem a ten mi rekl, ze pokud je to mimo jejich sit, tak s latenci toho moc nenadelaji a tim padem to neni jejich problem a ja se muzu jit tak akorat bodnout. (poznamka do budoucna: UPC uz nikdy vice)

Edited by - Maverick on 07/09/2008 23:48:29
Go to Top of Page

Hagancz
Starting Member

4 Posts

Posted - 10/09/2008 :  00:45:50  Show Profile Send Hagancz a Private Message  Reply with Quote
klasika, "problem neni na nasem vysilaci".
nevim, zatim jedu z bezpecnostnich duvodu jedu na VPN a pak to casem vyzkousim. Nicmene to zacalo az pred casem - problem byl skutecne na cca pul roku pryc.
Go to Top of Page

Maverick
Starting Member

2 Posts

Posted - 10/09/2008 :  01:24:58  Show Profile Send Maverick a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hagancz

klasika, "problem neni na nasem vysilaci".
nevim, zatim jedu z bezpecnostnich duvodu jedu na VPN a pak to casem vyzkousim. Nicmene to zacalo az pred casem - problem byl skutecne na cca pul roku pryc.



Muzes mi napsat jakej software pouzivas? Ja jsem zkousel VPN Anonymizer, ale tam se nemuzu lognout, protoze jejich stranka s registraci uz neexistuje a na jinou, kterou jsem nasel se taky neda dostat...
Go to Top of Page

Hagancz
Starting Member

4 Posts

Posted - 14/09/2008 :  17:48:25  Show Profile Send Hagancz a Private Message  Reply with Quote
http://www.vpnhosting.cz/index.php/VPNFreeHosting.html
Go to Top of Page

Taniell
Starting Member

20 Posts

Posted - 14/10/2008 :  00:11:09  Show Profile  Send Taniell an ICQ Message Send Taniell a Private Message  Reply with Quote
Tak uz 3. den se diky UPC nemuzu pripojit, protoze u serveru to hlasi Status: unknown. Podobny problem jsem mel asi pred 2 tydny, taky to nekolik dni neslo a pak se to samo spravilo.

Pres PingPlotter mam na 1. hopu 100% packet loss (nevim co to znamena, objevi se to at to zkousim na jakoukoliv adresu, router nemam...), ale pak az k EVE serveru v pohode, i nizkej ping.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 14/10/2008 :  10:06:51  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Taniell

Tak uz 3. den se diky UPC nemuzu pripojit, protoze u serveru to hlasi Status: unknown. Podobny problem jsem mel asi pred 2 tydny, taky to nekolik dni neslo a pak se to samo spravilo.

Pres PingPlotter mam na 1. hopu 100% packet loss (nevim co to znamena, objevi se to at to zkousim na jakoukoliv adresu, router nemam...), ale pak az k EVE serveru v pohode, i nizkej ping.

Rekl bych "Vydrz, Prtka, vydrz". UPC zcela evidente uz cca mesic predelava svoji sit a zrejme prisel na radu router za kterym si. Nic nenadelas, musis holt vydrzet.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 14/10/2008 :  14:44:54  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Taniell


Pres PingPlotter mam na 1. hopu 100% packet loss (nevim co to znamena, objevi se to at to zkousim na jakoukoliv adresu, router nemam...), ale pak az k EVE serveru v pohode, i nizkej ping.



Neznamená to prakticky nic.
Go to Top of Page

SeeD Johny
Starting Member

SeeD Johny

8 Posts

Posted - 24/10/2008 :  03:39:01  Show Profile  Visit SeeD Johny's Homepage  Send SeeD Johny an ICQ Message Send SeeD Johny a Private Message  Reply with Quote
Tak hlasim problemy v Brne - Vinohradech, koplo men to z Final Fantasy XI uz 2x a to prosim po treti hodine ranni.
Nehlede na to, ze jsem si po dloouhe dobe chtel neco sehnat pres DC++ a nemuzu, protoze na to se nepripojim vubec, na torrenty pak s silene malou rychlosti.
UPC jsou vazne zlo.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000