Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Hardware, připojení na internet ....
 Lcd monitor s tv tunerem
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 17/10/2008 :  09:48:43  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
Ma nekdo zkusenosti s temhla monitorama? nejde me ani tak o monitor ten predpokladam ze by mel byt ok spis o tu moznost zapojeni kable jak do tv a sledovani televize, tzn obraz atp

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/10/2008 :  10:44:35  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Představ si na monitoru 720×576 televizi v PAL tak asi takhle :o)

Jinak je to naprosto stejné jako když máš tv tuner v počítači. Nepoznáš rozdíl. Mám to v práci i doma a nějak mě to nepřijde. Záleží hodně na monitoru jaké má pozorovací uhly, odezvu na sport atd. Proto bych se právě spíše snažil vybírat podle parametrů monitoru a popřípadě za 1500 koupil tuner.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 17/10/2008 :  12:03:08  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no tv karta tj porod, ladeni je silenej ale silenej opruz a kvalita ve finale nic moc.


EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 17/10/2008 :  12:47:21  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Ja mam 22" od LG s analogem, protoze jsem na UPC. Popravde, obraz nic moc. Nema to v sobe zadnou elektroniku na upscale, navic mi to celkem rusi okolni zarizeni (coz by asi zpravil poradne stinenej koax) takze obraz neni zadna slava. Koukam na to z cca 1m, protoze to mam zaroven jako druhej monitor a kdyz jsem to zapnul poprve, tak jsem to chtel jit reklamovat, ze je rozbitej. Takze od toho asi necekej zadne zazraky.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/10/2008 :  14:26:39  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Strašně si omezíš výběr toho monitoru. Používat blbej monitor kvůli tomu, že si na něm občas pustíš televizi, no nic moc :)


Každopádně nečekej od toho nějakej zázrak, kvalita vysílání v Čechách je taková jaká je. I na dobrý televizi to vypadá hnusně, natož z půl metru na monitoru s dobrym rozlišenim.

Edited by - Isac on 17/10/2008 14:30:26
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 17/10/2008 :  14:36:13  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
mel sem v planu toto: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051K007X0281R4I0R

ale kdyz to tak posloucham mozna si to jeste promyslim :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/10/2008 :  14:41:52  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Neomezoval bych se tím tunerem, ale koupil monitor podle toho co na něm chceš dělat.

DVB-T tuner do USB stoji cca 1000 a obraz z toho bude stejnej.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 17/10/2008 :  16:19:25  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
jediny co doma delam na monitorech tak ze tam permanentne bezi nejaka hra :D

predstava ze bych ten monitor zapojil jako druhej kde bych mel bud zaplou TV pri dlouhych vecernich operacich v EVE nebo bych na tom monitoru mel zaplej druhej acc v EVE :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/10/2008 :  17:55:18  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Analog = Epic Fail.

Ja mam starej LCD 19" od LG, tak jsem si koupil TVkartu se vsim vsudy asi za 800 a digitalni obraz je super.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 18/10/2008 :  19:39:46  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, zrovna taky řeším koupení nového monitoru, ale vůbec se nevyznám :)

Co na tom budu dělat? Hrát hry a dívat se na filmy v lepším rozlišení (nějaké ty 720p nebo co... :) )

Moje n00b paramtery jsou: 22ka, pěkný obraz a pokud možno HDMI(ale tohle spíš jako bonus, protože to bych musel asi vysolit víc peněz); cena kolem 7k bez dph

Pokud by mi někdo něco doporučil, byl bych velice rád!

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 18/10/2008 22:08:48
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000