Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Něco pro zasmátí v depresivní atmosféře rebelů....
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 17/04/2007 :  20:05:22  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

No jo, uz stahuju updaty

presne takehoto pristupu som sa obaval...v SOE nemaju uctu k tym, co zostali platit, a iba si hnevaju tych, co im aspon nejake peniaze prinasaju

bohuzial rataju s tym, ze hraci, ktori vydrzali doteraz, prekusnu aj toto...a rataju pravdepodobne spravne

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 17/04/2007 :  20:14:03  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

No jo, uz stahuju updaty

jdu do toho též jen jestli si vzpomenu na login/pw, už je to tak dlouho
jinak marketingově je to možná dobrý tah, pár oldschool hráčů se jim může vrátit, ten obraz pro utečence si ale mohli odpustit
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 17/04/2007 :  20:20:08  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
Jůůů SOE zas vydává koniny..čas se podívat do hry.

Haven and Hearth follower

Edited by - Sidinus on 17/04/2007 20:21:22
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/04/2007 :  20:39:48  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by Carmax

No jo, uz stahuju updaty

presne takehoto pristupu som sa obaval...v SOE nemaju uctu k tym, co zostali platit, a iba si hnevaju tych, co im aspon nejake peniaze prinasaju

bohuzial rataju s tym, ze hraci, ktori vydrzali doteraz, prekusnu aj toto...a rataju pravdepodobne spravne


Tak, ja si myslim, ze jsem jim penez dal uz docela dost, mam puvodni SWG (dokonce jsem mel 2 ucty, jeden jsem prodal), krabicovy JTL (ktery je ted zadarmo), RotW (kterej je ted taky minimalne o 5 dolaru levnejsi, mozna to jeste slevnili) a ToOW, kdyz k tomu pripoctu ty 2 roky, co jsem to platil, tak si myslim, ze v mem pripade si SOE nema VUBEC, co stezovat, a netusim, co se ti nelibi na tom, ze nechaji hrace, co skoncili, si to znovu na par dni bezplatne zkusit, treba se par lidi, co skoncilo, zase vrati, a to je imho fajn

me uz to opravdu pripada, jakoby lidi, co tam zustali platit, byli nasrani, at SOE udela, co udela, tohle neni VUBEC proti nim, akorat tam bude na par dni zase vic lidi, a stejne se najde nekdo, kdo si stezuje..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 17/04/2007 20:44:58
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:00:10  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Carmax

No jo, uz stahuju updaty

jdu do toho též jen jestli si vzpomenu na login/pw, už je to tak dlouho
jinak marketingově je to možná dobrý tah, pár oldschool hráčů se jim může vrátit, ten obraz pro utečence si ale mohli odpustit

juuu, Robe co dat jeden obraz do GH?
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:00:50  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
no jestli to nepude reactivate jenom v pripade, ze si zase mesic zaplatis - kdyz vlezes jenom za tech free 14 dni, tak ti to nedovoli, jenom se podivat, ze sou oznacene k demolici. To by aspon davalo smysl, i kdyz to uz u SOE nepredpokladam.
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:06:43  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by Carmax

No jo, uz stahuju updaty

presne takehoto pristupu som sa obaval...v SOE nemaju uctu k tym, co zostali platit, a iba si hnevaju tych, co im aspon nejake peniaze prinasaju

bohuzial rataju s tym, ze hraci, ktori vydrzali doteraz, prekusnu aj toto...a rataju pravdepodobne spravne


Tak, ja si myslim, ze jsem jim penez dal uz docela dost, mam puvodni SWG (dokonce jsem mel 2 ucty, jeden jsem prodal), krabicovy JTL (ktery je ted zadarmo), RotW (kterej je ted taky minimalne o 5 dolaru levnejsi, mozna to jeste slevnili) a ToOW, kdyz k tomu pripoctu ty 2 roky, co jsem to platil, tak si myslim, ze v mem pripade si SOE nema VUBEC, co stezovat, a netusim, co se ti nelibi na tom, ze nechaji hrace, co skoncili, si to znovu na par dni bezplatne zkusit, treba se par lidi, co skoncilo, zase vrati, a to je imho fajn

me uz to opravdu pripada, jakoby lidi, co tam zustali platit, byli nasrani, at SOE udela, co udela, tohle neni VUBEC proti nim, akorat tam bude na par dni zase vic lidi, a stejne se najde nekdo, kdo si stezuje..

vidim, ze si to nepochopil...nemam vobec nic proti hracom, ktori sa vracaju, a fakticky nemam nic ani proti tomu, ze niekto dostane pri navrate 14 dni zadarmo...moze to len pomoct komunite a poctu hracov

vobec niesom nasraty na kazdu vec, co SOE urobi...som len rad, ze ta hra sa naozaj posuva k coraz lepsej kvalite, a veci, ktore ma za posledny rok nastvali, je mozne spocitat na prstoch jednej ruky...to pre uplnost

mam s tym jedine dva problemy:

1. reaktivacia uctov zadarmo uplne zmari zmysel vycistenia planet pre nove domy a mesta novych hracov na dalsi rok...moj predpoklad je, ze drviva vacsina uctov bude reaktivovana len preto, aby sa ludia zo zvedavosti pozreli znovu do hry, mozno aby si zachranili majetok, ale nakoniec pred skoncenim free obdobia ucet znovu zrusia...a mame tu znovu mesta duchov na dalsi rok

tento problem by bol vyrieseny skratenim obdobia, po ktorom sa domy hracov so zrusenymi uctami budu pakovat, napr. na 2 mesiace

2. obraz ako dar pre ludi, co sa vratili? to je odmena pre kazdeho, co z hry odisiel, pretoze bol nasrany kvoli CU a NGE a nechal ostatnych platit za hru, jej vyvoj, aby sa mohol o dva roky vratit a dostal odmenu...a to len preto, ze mal to stastie a ucet si zrusil v stanovenom obdobi? to je dost velka neucta k hracom, co ostali a co nebudu mat pristup k tomuto urcite rare obrazu (jedine ingame za 100 milionov alebo na e-bayi, ked si kupia niekoho ucet s obrazom)

aj tento problem by sa dal vyriesit napr. tym, ze by bol obraz no-trade, a tym by SOE efektivne zabranilo napr. ich predavaniu na e-bayi alebo za desiatky milionov hracom, ktori bud mali smolu a svoje stare konta reaktivovali napr. pred par tyzdnami (cim pridu o vyhody plynuce z tejto ponuky), alebo proste konta vobec nezrusili a hru platili...vobec by mi neprekazalo, kebyze si taky hrac moze toto ako no-trade item vystavit vo svojom dome, ktory si takto na dalsi rok zachranil

-----------------
argument, ze si SOE platil dva roky a zaplatil si si neviemkolko uctov, mesiacov a expanzii neberem...pretoze si z hry odisiel a nevidim akykolvek dovod na to, ze by ta mal niekto nejako odmenovat za navrat

ja si platim tri ucty v SWG TERAZ (15 mesiacov, 10 mesiacov a 5 mesiacov), zaplatil som si dvakrat Total Experience, dvakrat Obi-Wana a jedenkrat Complete Online Adventure...ale narozdiel od teba som to bol ja a hraci, co zostali a platili, co prispeli na vyplaty developerom, aby si sa ty a ostani vobec mali kde vratit, a aby teba teraz mohli odmenit za to, ze si sa vratil...takze to, ze si ty kedysi nieco platil (aj ked uznavam, ze v urcitom obdobi to bola sracka, za ktoru sa oplatilo platit len preto, ze to bolo SW), je v tomto kontexte uplne irelevantne...ty si platil za hru VTEDY, za to si nieco dostal a platil si aj s vedomim, ze to bola podla teba vtedy hra v srackach, preco si asi aj nakoniec odisiel (mozno sa mylim a odisiel si pre nieco ine)...takze za to co si zaplatil, si uz neico raz dostal a nevidim dovod na to, aby ti z toho vznikali nejake dalsie automaticke prava alebo naroky

naozaj verni hraci od SOE nedostanu nic specialne za svoju vernost, pretoze kazdy navratilec popri rare obraze dostane aj nastackovane veteran rewardy za obdobie, co nehral...

takze ti, co tam zostali, alebo sa vratili skor, sa mozu len nemo pzoerat na ludi, co si hru znovu reaktivovali vylucne na 14 dni a zmarili zmysel celeho cistenia

zaujimalo by ma, ci ty v tej hre zostanes, alebo ak nie, a znovu konto zrusis pred vyprsanim 14 dni, ci aspon spakujes svoje domy a uvolnis tak priestor pre ostatnych hracov

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 17/04/2007 21:08:19
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:15:26  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
lol
tak vam tam 14 dni budu smrdet ... uz instaluju :o)

edit k robi:

"mamiiii ja nemam obraz ... beeee beeee co budu delat beee beeeeee"
a nevim co se ti nelibi na carmaxove argumentu, MY to hrali, NAS to bavilo, JIM se to asi nelibilo, tak to ONI zkurvili a MY odesli a ted nas cou z5

btw, strasne po tobe cist tu zkomolenou cestinu co si nekdo nazval slovenstinou, aby mel obranu

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT

Edited by - Pavel1269 on 17/04/2007 21:23:05
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:21:23  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
pokud vim, mily Robiwanku, ja platil vyplatu vyvojarum jeste driv, nez jsi ty vubec vedel, co to SWG je, takze me tady nedelej prednasku o tom, kdo plati doted a kdo si co zaslouzi. Platil jsem od PreCU az po NGE a pak jsem vzdycky na mesic odesel a na mesic hral. V bohemce jsem mel domy 3 - spakoval jsem 2 a jeden jsem tam nechal, takze PROSIM NESER SE DO VECI O KTEREJCH NIC NEVIS

jooo a jinak, pokud kecas o obrazku, kterej nedostanes, co jsme asi meli rikat mi, kteri si koupili RotW downloadem a pak zjistili, ze TE bude mit BARC speeder kterej dostanem jenom tak, ze to koupime od noobu, kteri si to koupi, protoze to bude mit hezkou krabicku a ani nebdou vedet, co to je, nebo koupime TE?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 17/04/2007 21:27:12
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:25:07  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
ano trafil si klinec po hlavicke...PLATIL SI TO (minuly cas...gramaticka forma, ktora sa pouziva vtedy, ked sa opisuje dej, ktory sa uz skoncil) a aj si za to dostaval hru, ktoru si si platil...ja to platim TERAZ, a prave vdaka tomu, sa mas vobec kde na tych 14 dni vratit...kapisto?

moja znalost o existencii SWG nema vobec nic spolocne s tym, kedy som to zacal hrat...o existencii SWG som vedel od jeho release, a to ze som to nehral, nehra vobec nejaku rolu

zasa si nieco nepochopil...neserem sa do teba (a nie je na tom nic, co sa neda vidiet...je to absolutne priehladne) a si mi dost ukradnuty...cela moja reakcia smerovala k uplne niecomu inemu a nie proti tebe

jo a pokial ti ide o BARC, tak ti, co si kupili digital download dostali pokial viem varactyla, a stale si Total Experience mohli kupit a po zaregistrovani kodu BARC dostali tiez

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 17/04/2007 21:28:53
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:28:40  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
budeme se tu hadat o tom, diky komu muzes hrat ty a diky komu muzu hrat ja? Ja teda ne, tohle je totiz ta nejdebilnejsi diskuze, co jsem tu zazil

ne ja to pochopil dobre, reagoval jsem na tu veticku "zaujimalo by ma, ci ty v tej hre zostanes, alebo ak nie, a znovu konto zrusis pred vyprsanim 14 dni, ci aspon spakujes svoje domy a uvolnis tak priestor pre ostatnych hracov"

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 17/04/2007 21:29:46
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:29:28  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

budeme se tu hadat o tom, diky komu muzes hrat ty a diky komu muzu hrat ja? Ja teda ne, tohle je totiz ta nejdebilnejsi diskuze, co jsem tu zazil

ano je suhlasim...ja sa hadat nechcem ber to len ako mensiu vymenu nazorov, ktora nikomu neuskodi

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:30:23  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
"ja to platim, tys to platil, ty si spatny a rikej si co ces ja mam pravdu"
nevim, jesi muzem podekovat tobe, ze tato hra nezkoncila, .... s tema par hracema a s tema desitkama serveru (nevim jesi uz nejaky nezrusili) se SWG opravdu neuzivi, odesli tisice, tak to ze TY jsi neodesel, tak tomu nepomuzes

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:32:36  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

"ja to platim, tys to platil, ty si spatny a rikej si co ces ja mam pravdu"
nevim, jesi muzem podekovat tobe, ze tato hra nezkoncila, .... s tema par hracema a s tema desitkama serveru (nevim jesi uz nejaky nezrusili) se SWG opravdu neuzivi, odesli tisice, tak to ze TY jsi neodesel, tak tomu nepomuzes

to bola len velmi nadnesena hyperbola pouzita ako protiargument argumentu, ze si niekto v minulosti tiez nieco platil a investoval do hry nemale prostriedky (ktory je v tom svetle rovnako nezmyselny)...ale to si predsa urcite pochopil

je jasne, ze ja sam mam na tom uplne minimalnu zasluhu

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 17/04/2007 21:34:15
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:34:29  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

jo a pokial ti ide o BARC, tak ti, co si kupili digital download dostali pokial viem varactyla, a stale si Total Experience mohli kupit a po zaregistrovani kodu BARC dostali tiez



Budiz tedy, co ITV (to potom byl publish gift, ale hodne lidi si to koupilo jeste predtim, nez to dali free)? Co ATRT? Co free JTL?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:35:14  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by Pavel1269

"ja to platim, tys to platil, ty si spatny a rikej si co ces ja mam pravdu"
nevim, jesi muzem podekovat tobe, ze tato hra nezkoncila, .... s tema par hracema a s tema desitkama serveru (nevim jesi uz nejaky nezrusili) se SWG opravdu neuzivi, odesli tisice, tak to ze TY jsi neodesel, tak tomu nepomuzes

to bola len velmi nadnesena hyperbola pouzita ako protiargument argumentu, ze si niekto v minulosti tiez nieco platil a investoval do hry nemale prostriedky (ktory je v tom svetle rovnako nezmyselny)...ale to si predsa urcite pochopil

je jasne, ze ja sam mam na tom uplne minimalnu zasluhu


tak tomu nerozumim, muze mi to pls nekdo prelozit, bud to neumim rozlustit, nebo sem mimo .. takze druha moznost je spravne :P ... ne, ja tomu fakt nerozumim

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:36:23  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by robiwan

jo a pokial ti ide o BARC, tak ti, co si kupili digital download dostali pokial viem varactyla, a stale si Total Experience mohli kupit a po zaregistrovani kodu BARC dostali tiez



Budiz tedy, co ITV (to potom byl publish gift, ale hodne lidi si to koupilo jeste predtim, nez to dali free)? Co ATRT? Co free JTL?


ale to nikoho nezajima, tys to platil a neplatis (viz robiwan) takze si vubec nedelej nadeje

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:39:01  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by Pavel1269

"ja to platim, tys to platil, ty si spatny a rikej si co ces ja mam pravdu"
nevim, jesi muzem podekovat tobe, ze tato hra nezkoncila, .... s tema par hracema a s tema desitkama serveru (nevim jesi uz nejaky nezrusili) se SWG opravdu neuzivi, odesli tisice, tak to ze TY jsi neodesel, tak tomu nepomuzes

to bola len velmi nadnesena hyperbola pouzita ako protiargument argumentu, ze si niekto v minulosti tiez nieco platil a investoval do hry nemale prostriedky (ktory je v tom svetle rovnako nezmyselny)...ale to si predsa urcite pochopil

je jasne, ze ja sam mam na tom uplne minimalnu zasluhu


tak tomu nerozumim, muze mi to pls nekdo prelozit, bud to neumim rozlustit, nebo sem mimo .. takze druha moznost je spravne :P ... ne, ja tomu fakt nerozumim

ok...pokusim sa

bylo to jenom velice nadnesene zveliceni, ktere jsem pouzil jako protiargument proti argumentu, ze nekdo v minulosti tez neco platil a investoval do hry nemale prostredky (ktery je v tomhle svetle rovnako nezmyselny)...ale to jsi prece urcite pochopil

je jasne, ze ja sam mam na tom uplne minimalni zasluhu

PS: dufam, ze ma gramaticka policia za toto nezatkne

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:41:36  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

bylo to jenom velice nadnesene zveliceni, ktere jsem pouzil jako protiargument proti argumentu, ze nekdo v minulosti tez neco platil a investoval do hry nemale prostredky (ktery je v tomhle svetle rovnako nezmyselny)...ale to jsi prece urcite pochopil

je jasne, ze ja sam mam na tom uplne minimalni zasluhu

PS: dufam, ze ma gramaticka policia za toto nezatkne


jasne ze je to nesmyslny, ale to s placenim jsi tu vytahl ty. Nejvtipnejsi mi na tomhle ale prijde, ze vas to PORAD a PORAD znovu prekvapuje, ikdyz to je u SOE naprosto klasicka situace....

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 17/04/2007 21:43:48
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:43:35  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan
bylo to jenom velice nadnesene zveliceni, ktere jsem pouzil jako protiargument proti argumentu, ze nekdo v minulosti tez neco platil a investoval do hry nemale prostredky (ktery je v tomhle svetle rovnako nezmyselny)...ale to jsi prece urcite pochopil

je jasne, ze ja sam mam na tom uplne minimalni zasluhu

PS: dufam, ze ma gramaticka policia za toto nezatkne



blik
ale ted zas nevim ten proti argument

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:45:34  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
SOE vezme obvykle to, jak to má být, převrátí to úplně naruby a to pak do hry plácne.

To mi přišlo po návratu do EQ2 (sice taky od SOE, ale naštěstí tam jsou jenom provozovatelé serveru). Po dlouhe dobe sem se tam vratil a zkousel stesti pri grindeni s par znamyma (Unioner, Phaelon a spol) - sice tak sly expy nahoru velice rychle, ale byla to nuda - zabit deset priser za minutu a hned se hnat na dalsi, pretlacovat se s dalsima bandama o desitkach hracu.

Pak jsem se par dni poflakoval po Enchanted lands, delal popelare (sbiral ztracene papirky z knih a poklady) a pak jsem teprve zacal HRAT. Ty desitky, stovky questu jenom v teto jedne lokaci, kazdy dal nejake penize, expu a sem tam nejakou odmenu (i kdyz ne lepsi nez equip, take potesila). Za tri dny hry techto questu jsem se pobavil vic, nez za posledni rok v SWG.

Timhle smerem meli jit v SWG - neudelat jeden quest, ktery hrace provede od lvl 1 do lvl 60, ale udelat par desitek pekne (ale ne prehnane jako v Legacy) odmenenych questu, ktere budou hrace nutit seznamovat se s pribehem, neco zkoumat, atd.

Samotne grindeni bych odsunul az na druhou kolej, zabijeni quenkeru, varactylu, nebo cehokoli jineho porad dokola, jenom aby clovek nahnal expu, to nema se zabavou uz co delat.

Problem bude asi v tom, ze vymyslet dobry pribeh a zajimave questy je to, co dela dobrou hru dobrou hrou - ale take je to na vyrobe hry to nejtezsi - LucasArts to umi (Sam a Max, Day of the Tentacle, The Dig, Dark Forces a jejich klony, X-wing Alliance), ale bohuzel, v pripade SWG jsou myslim odsunuti na druhou kolej a jenom dohlizeji na to co dela SOE, ktera to NEUMI. Zamestnejte Lawrence Hollanda a nechtejte mu pripravit nejake questy pro vesmir - to pak bude litat i ten, ktery nechce. Prolozte nektere extra povedene akce peknyma animackama - ne otravne porad dokola pristavani na Mustafaru, ale neco jako v X-Wing Alliance, mozna by stacilo i neco jednodussiho jako v X-Wing, Tie Fighter nebo X-Wing vs. Tie Fighter: Ballance of Power. Nebo na zemi jako bylo v Dark Forces II: Jedi Knight (ne uz v Outcastu a Jedi Academy, tam to bylo delane v enginu, ale pekne tocene/animovane filmecky). Potesilo by na konci boje si nechat prehrat treba smrt Grievouse/(nebo jak se v SWG jmenuje), videt pekny vybuch Avatar station, nebo treba po splneni vsech ukolu pro Jabbu bujare oslavy v jeho palaci.

Pak budou mit hracu dost. Ozelim i moznost vyrobeni vlastniho buildu characteru, klidne se smirim s preddefinovanym, ale proboha at je ta hra zabavna a neni jen o grindu, campeni mobu ze kterych neco pada, pripadne bourani cizich zakladen/domku. Proc ve hre neni neco jako vylepsovani stavajich dovednosti jejich castym pouzivanim, nebo jako v EQ2 pomoci upgradu z knih vypadlych z potvor? Proc shodili cely system vyroby tim, ze dali jako odmeny neprekonatelne veci? Proc dovedli ekonomiku pres hyperinflaci na uroven, kdy neco lepsiho koupite za desitky milionu kreditu a tisicikreditove mise, i kdyz obcas zabavne, jsou spis k smichu a nikdo je nedela?

K otazce robiwana - ano, lidi se tam vrati jenom z vypocitavosti, aby neprisli o to, co si tak pracne nasporili, a pokud hra nebude nadale aspon trochu zajimava, zase odejdou. Myslis ze SOE to dela jenom z lasky k hracum? Jde jim o zisk, vi ze pohrozenim o zbourani domku spoustu hracu pritahne zpatky, ale take vi, ze jenom tak si mesic nezaplati. Tak spolehaji na to, ze par stovek/tisic hracu si nakonec mesic dva zaplati a treba se jim zalibi zmeny co tam udelali (si pis, ze behem tech dvou tydnu vyjde patch, co vrati CH - to par hracu udrzi).
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:48:58  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
koudy - presne tak..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:51:21  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
jop

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:53:13  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Diky za potlesk a gratulace, kvetiny muzete dat na charitu
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:53:13  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by robiwan

bylo to jenom velice nadnesene zveliceni, ktere jsem pouzil jako protiargument proti argumentu, ze nekdo v minulosti tez neco platil a investoval do hry nemale prostredky (ktery je v tomhle svetle rovnako nezmyselny)...ale to jsi prece urcite pochopil

je jasne, ze ja sam mam na tom uplne minimalni zasluhu

PS: dufam, ze ma gramaticka policia za toto nezatkne


jasne ze je to nesmyslny, ale to s placenim jsi tu vytahl ty

ja som ho pouzil len v kontexte neucty SOE k hracom, co si to platia teraz, a nedostanu za to fakticky nic specialne...ty predsa dostanes 14 dni free access (s cim nemam ani najmensi problem a suhlasim s takym riesenim...ta hra to potrebuje)

ano...problemom je pre mna ten obraz, ale nie preto, ze ho nebudem moct mat (herne peniaze su na nic a minul som ich uz viac nez dost, takze by som si ho nakoniec kupil, ak by som po nom tuzil)...vynikajucim prikladom "nespravodlivosti" tejto akcie su napr. veterani, co hru nezrusili tri styri roky, a su teda v horsej pozicii ako napr. ty alebo ja, a za sovju vernost nic neziskaju

v kazdom pripade obraz je len minimom oproti problemu, ktorym je podla mojho nazoru totalne podminovanie zmyslu celeho Housing Purge, ktore sa tak urcite minie ucinkom...ludia zacnu hromadne reaktivovat accounty zrusene pred X rokmi...a stale tu ostanu mesta duchov

to, ze si si spakoval domy, ta len cti

podla mna tento marketingovy tah SOE prinesie do player base viac sporov nez pozitiv (pre akukolvek stranu)

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:56:20  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

K otazce robiwana - ano, lidi se tam vrati jenom z vypocitavosti, aby neprisli o to, co si tak pracne nasporili, a pokud hra nebude nadale aspon trochu zajimava, zase odejdou. Myslis ze SOE to dela jenom z lasky k hracum? Jde jim o zisk, vi ze pohrozenim o zbourani domku spoustu hracu pritahne zpatky, ale take vi, ze jenom tak si mesic nezaplati. Tak spolehaji na to, ze par stovek/tisic hracu si nakonec mesic dva zaplati a treba se jim zalibi zmeny co tam udelali (si pis, ze behem tech dvou tydnu vyjde patch, co vrati CH - to par hracu udrzi).

suhlasim...aj ked mam v realnom zivote radikalne anarchokapitalisticke nazory , tak obcas prejavim trochu idealistickeho rozhorcenia

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:57:40  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
ano ja te chapu a ver ze jsem si to taky zazil ale proste tak to Sony dela a nevim proc jsme vzdycky prekvapeni

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/04/2007 :  21:58:54  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Abych zodpovedel Carmaxuv dotaz - prijdu na 14 dni, ale pravdepodobne nezustanu (pac sem si posledni mesic zaplatil a zaplaceni mi konci 18. 4. nebo 19. 4 - nez se na vikend dostanu domu, tak uz nebudu mit zaplaceno a volnych 14 dni se na me nevztahuje. Lognu aspon mouchu, ta by mela 14 dni dostat. Ale stejne plati, co sem napsal vys. Jak Carmax podotkl, na Mustafaru je celkem dost a obcas dost zajimavych questu - vyborne, ale co treba v kazdem patch ze 5 nebo 10 questu pridat? A na vsechny planety, i ty co se koupi v zakladni verzi hry, nejenom na planety za priplatek. Nebo pridat po 5 dolarech quest packy (jako v EQ2), ktere pridaji treba 50 questu po cele galaxii, nebo special zony (napr. PvP only Hoth, apod.)
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 17/04/2007 :  22:01:13  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
protoze SOE

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/04/2007 :  22:36:29  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Nevim jestli tahle diskuze patri zrovna sem, pac moc smesne to neni. Ale ja osobne jsem nikdy po nge negrindil na zabijeni potvor, pac je to na hlavu. Level komplet do 90 jsem udelal na questech.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 18/04/2007 :  10:12:47  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
mě to příjde jako celkem chytrý tah. SOE určitě vidí, že i přes změny a novinky které do hry zavádí, se očekávaný příliv hráčů nekoná a asi tak brzy konat nebude. Určitě se ptají - Má cenu dál hru "vyvíjet" ? Investovat do ní čas a peníze ? Tím, že na 14 dní otevřou zdarma účty minimálně zjistí, kolik bývalých hráčů dění v SWG stále sleduje ačkoliv už dávno nehrají. To je třeba můj případ a věřím, že i mnoha dalších. SWG už sice nehraju, ale stále jedním okem sleduju co se děje, občas mrknu na ofic fóra atd.. IMO klidně můžou zjistit, že o hru stále jeví zájem mnohonásobně více lidí, než kolik ji v současnosti hraje.
Pak třeba dostanou rozum a dají rollback :)

jůůz d fóós
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 18/04/2007 :  11:41:20  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
cisarove nove saty


I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Eki
Moderator

123 Posts

Posted - 18/04/2007 :  14:11:09  Show Profile  Send Eki an ICQ Message Send Eki a Private Message  Reply with Quote
Me by jen zajimalo co musim stahnout nebo udelat abych si reaktivoval ten 14 denni ucet??? Vysvetli mi prosim nekdo polopate co bych mel udelat?

tak nic, zapomel sem ze sem ucet zrusil az o dost pozdeji, tudiz zadnych 14 dni zdarma, ach jo

EQ2
LOTRO
SWG

Edited by - Eki on 18/04/2007 14:28:12
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 18/04/2007 :  14:26:04  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

zda sa, ze SOE sa rozhodlo uplne minimalizovat efektivitu House Purge tym ze kazdemu hracovi, ktory zrusil ucet pred 17. aprilom 2007, da moznost sa na 14 dni ZADARMO vratit do hry...v dosledku toho si mozu zadarmo zachranit domy a priestor sa vobec neuvolni

zaroven sa SOE v duchu svojej uzasnej marketingovej logiky rozhodlo odmenit kazdeho, ktory si ucet zrusil, zdrhol z hry, obrazom s Obi-Wanom Kenobim...co musi nastvat kazdeho, kto si tu hru platil v case najvacsieho upadku a vydrzal s nou

nechapem zmysel House Purge, ked sa im teraz hraci vratia na 14 dni, a pred skoncenim free access obdobia konto opat zrusia...a samozrejme zachranene domy budu stat o rok dlhsie

to je fakt na smiech cez slzy...stale dufam, ze to je len vtip

http://starwarsgalaxies.station.sony.com/packup/




lol doprdele, a ja to zrovna schodou okolnosti dneska reaktivoval za mesicni sub misto abych mel 14 dni zdarma

Miky: lol, super nick, kde mam pozadat o zmenu ? Tibora ?

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com

Edited by - Sagger on 18/04/2007 14:28:09
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 18/04/2007 :  22:09:16  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
copak, sagger se ti nelibi?

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 19/04/2007 :  00:37:44  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
Kdyz vidim tu snahu novych devu po nge, tak uz je mi jich lito. Mazat se s hrou, kterou budou lidi porad srovnavat s jejim predchudcem a shazovat ji.. Nechapu, ze jeste maji motivaci.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 19/04/2007 :  07:33:26  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
proto asi dali ten 14deni ... ;)

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 19/04/2007 :  07:41:29  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

lol, super nick, kde mam pozadat o zmenu ? Tibora ?

Ja požádal Khostriho.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/04/2007 :  08:20:45  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Jestli jste si nevsimli, tak nekolik hlavnich lidi kolem SWG bud odchazi od SOE nebo preslo na jine projekty - Torres, McIntyre, Thunderheart a jeste jeden. By me fakt zajimalo, co za tim je.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/04/2007 :  08:44:54  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
prodejnost WinVista v Cine

http://www.pctuning.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=8640&Itemid=67
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 19/04/2007 :  09:32:55  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

Kdyz vidim tu snahu novych devu po nge, tak uz je mi jich lito. Mazat se s hrou, kterou budou lidi porad srovnavat s jejim predchudcem a shazovat ji.. Nechapu, ze jeste maji motivaci.



No, jako všichni programátoři profesionálové, prostě dělají, za co je platí. Naštěstí hrát to je nikdo nenutí :((

Nevím, jak moc veliký tým se o SWG stará (myslím opravdu jádro co něco vytváří), ale podle toho co z nich padá to vidím tak na 3 + 1 ...

Mazání se se hrou: jak moc přilákáš staré veterány, když jim po roce zpřístupníš část toho co už měli + několik obrazů a nábytek?

Kde jsou ty epické příběhy, pro které hrajeme znova a znova Kotory? Kde je nějaká náplň, která by přinutila celou partu hráčů vydat ze sebe to nejlepší a získat za to odpovídající odměnu?

No nic. Za půl roku se zase lognu, uvidím na co všechno zase ani nešáhli a zase zruším předplatné. Tak asi jako mnoho dalších...

Jo a sorry za OT...

Edited by - WereHamster on 19/04/2007 09:33:19
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/04/2007 :  05:47:09  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster
No nic. Za půl roku se zase lognu, uvidím na co všechno zase ani nešáhli a zase zruším předplatné. Tak asi jako mnoho dalších...


nastesti nekdo neco rusit, co ani nema, nemuze

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 20/04/2007 :  15:11:21  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote

http://dl.ziza.ru/other/042007/20/pics/07_pics_21853.jpg
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/04/2007 :  20:53:45  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
ja chci takyyy :D

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 20/04/2007 :  21:48:19  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
tak ten hrkovzdušnej balón nemá chybu
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 20/04/2007 :  22:11:34  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
*stahuje updaty*

offline
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/04/2007 :  22:21:33  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cotouch

*stahuje updaty*


???
ktery, wtf

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 21/04/2007 :  00:12:19  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Cotouch

*stahuje updaty*


???
ktery, wtf

že by cotouch v dřevních dobách swg hrál a teď se chtěl na 14 dní vrátit?
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 21/04/2007 :  10:55:15  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Cotouch

*stahuje updaty*


???
ktery, wtf

že by cotouch v dřevních dobách swg hrál a teď se chtěl na 14 dní vrátit?



V tom případě ať se obrní trpělivostí a kromě updatů si připraví velkou láhev něčeho opravdu ostrého...
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 21/04/2007 :  18:26:03  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Cotouch

*stahuje updaty*


???
ktery, wtf

že by cotouch v dřevních dobách swg hrál a teď se chtěl na 14 dní vrátit?



V tom případě ať se obrní trpělivostí a kromě updatů si připraví velkou láhev něčeho opravdu ostrého...



Problem u SOE je ze jim vsechno trva hrozne dlouho pridat neco noveho do hry.



Edited by - WanargiMort on 21/04/2007 18:38:30
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000