Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Anarchy Online
 AO - Flame
 dekovacky
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

petrpets
Moderator

1941 Posts

Posted - 14/09/2006 :  13:49:10  Show Profile Send petrpets a Private Message  Reply with Quote
Nejak se nam zvrtnul topic o pluginech tak bych to rad presunul sem, dik.

buuu, ja nenacaruju nove nano ® axel999

petrpets
Moderator

1941 Posts

Posted - 14/09/2006 :  13:49:51  Show Profile Send petrpets a Private Message  Reply with Quote
Chi podekovat Orchi ze mi pomaha s tokenama, dekuju <3

buuu, ja nenacaruju nove nano ® axel999
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/09/2006 :  13:50:26  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Já chci poděkovat Fekymu, že ze mne udělal to co jsem <3

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 14/09/2006 :  13:54:19  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Já chci poděkovat Fekymu, že ze mne udělal to co jsem <3


Hmm myslim, ze to byl spis ex-kamos pertha!

Btw: ja dekuju tojemu za podporu pri sefovani


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

petrpets
Moderator

1941 Posts

Posted - 14/09/2006 :  14:00:10  Show Profile Send petrpets a Private Message  Reply with Quote
Jo a chci podekovat Pajovi ze me tenkrat, kdyz jeste nebyl bodovy system, nechal lootnout to 300QL CRko!!!

buuu, ja nenacaruju nove nano ® axel999
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 14/09/2006 :  14:07:17  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
ja chci podekovat hance zagorove za ty krasne pisnicky

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

Chcipak
Junior Member

tl

582 Posts

Posted - 14/09/2006 :  14:20:39  Show Profile  Send Chcipak an ICQ Message Send Chcipak a Private Message  Reply with Quote
Deka Zagor Rulez!

o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o Fixeři neumíraj, utíkaj do gridu nebo do gardenu o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o
AO: Chcipaczek 220/20/66, Manatar 216/17/53 *** EVE Online: Manatar76
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 14/09/2006 :  14:25:32  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
Jeste bych chtel podekovat Petrovi, za pomoc pri testovani!


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/09/2006 :  14:32:43  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
dekuji tojemu ze me naucil zaklady ziskavani itemu


a pajovi ze me naucil farmit

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 14/09/2006 :  14:34:56  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
a já chci poděkovat neznámému koko****, že koupil v autobazaru auto co jsem měl vyhlídlé, takže až ho potkám to auto mu rozflákám páč jsem ho chtěl já

a já mu žádnou zmrzlinu (<3) dávat tedy nebudu, kthxhello

-
Go to Top of Page

petrpets
Moderator

1941 Posts

Posted - 14/09/2006 :  14:46:36  Show Profile Send petrpets a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka

ja chci podekovat hance zagorove za ty krasne pisnicky



toje kdo ta zagorova? inea??

jinak bych chtel jeste podekovat CZA ze vzala clena WTP sebou na TNH!!!

buuu, ja nenacaruju nove nano ® axel999
Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 14/09/2006 :  14:49:40  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
Chtel bych podekovat cloveku, ktery vymyslel prustrelnou anti!

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 14/09/2006 :  15:12:06  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bitch

Chtel bych podekovat cloveku, ktery vymyslel prustrelnou anti!



Kdy konečně pochopíš, že prostě vynechala? :)



Chci poděkovat bohovi(Tojemu), že Stabimu nedal mozek, aby to pochopil

-
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 14/09/2006 :  15:13:19  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petrpets

quote:
Originally posted by Deka

ja chci podekovat hance zagorove za ty krasne pisnicky



toje kdo ta zagorova? inea??

jinak bych chtel jeste podekovat CZA ze vzala clena WTP sebou na TNH!!!


ano, zagorka uz nezpiva, a kdyz stefan margyta neni doma, pari jako ineea popularni mmorpg, kdyz stefan doma je, tak jen spammuje fora popularnich mmorpg :)

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 14/09/2006 :  15:14:11  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bitch

Chtel bych podekovat cloveku, ktery vymyslel prustrelnou anti!



zase mas jistotu, ze to bude silny jedinec a v moderni dobe se neztrati, kdyz se mu tak dobre dari prekonavat prekazky! Mozna i misto v guilde mu rezervuju!


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/09/2006 :  15:43:12  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

quote:
Originally posted by bitch

Chtel bych podekovat cloveku, ktery vymyslel prustrelnou anti!



zase mas jistotu, ze to bude silny jedinec a v moderni dobe se neztrati, kdyz se mu tak dobre dari prekonavat prekazky! Mozna i misto v guilde mu rezervuju!



jenom aby prave nebyl uz od zacatku posramocenej tim obtiznym terenem co musel prekonat

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 14/09/2006 :  15:50:00  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
To není zas tak špatný místo....

-
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 14/09/2006 :  15:54:41  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
Ja bych chtel teda podekovat Ufimu zejmena za to, ze dokaze rict co potrebuje. Pak bych chtel podekovat tojemu, ze kdyz uz ho to vykoplo ze hry, tak sebral odvahu a ten plugin nainstaloval (teda mozna, nezkousel sem to).

Tolik her a tak malo casu... :)

Edited by - axtheb on 14/09/2006 15:55:21
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 14/09/2006 :  19:25:24  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka

quote:
Originally posted by petrpets

quote:
Originally posted by Deka

ja chci podekovat hance zagorove za ty krasne pisnicky



toje kdo ta zagorova? inea??

jinak bych chtel jeste podekovat CZA ze vzala clena WTP sebou na TNH!!!


ano, zagorka uz nezpiva, a kdyz stefan margyta neni doma, pari jako ineea popularni mmorpg, kdyz stefan doma je, tak jen spammuje fora popularnich mmorpg :)


jen pro upresneni, stefan = firian!

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

ErvinoS
New Member

187 Posts

Posted - 15/09/2006 :  06:51:30  Show Profile  Send ErvinoS an ICQ Message Send ErvinoS a Private Message  Reply with Quote
Chci poděkovat Axoidovi za... no však on ví.
Chtěl bych poděkovat Tojemu jak pěkně vedl CZA.
Chci poděkovat Sleglovi, Perthovi za ty pěkné posty u kterých se můžeme zasmát :)
Chci poděkovat tvůrcům AO že vydali hru jen s 1.000 bugů místo 100.000.
Chci poděkovat kabelovce v Přerově, že všechno u ní tak kurefsky laguje (hlavně ping).
Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 15/09/2006 :  10:29:01  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
Děkuji všem že jste mi pomohli se zbavit závislosti na MMO


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 15/09/2006 :  15:01:44  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
Chtel bych ze srdce podekovat tchyni, ze me opet tuto nedeli pozvala na obed a potom taky Petovi, ze me pujcil na cestu do ameriky!

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR
Go to Top of Page

Unforgettible
New Member

Ban

263 Posts

Posted - 16/09/2006 :  20:38:46  Show Profile  Send Unforgettible an ICQ Message Send Unforgettible a Private Message  Reply with Quote
ja děkuju nailovy a krásce za "intensiwní" ingame helfing!!

Koprová omáčka! pay me!

kapitán Musashisan - eva na drátě
Go to Top of Page

ToniTNT
Starting Member

87 Posts

Posted - 17/09/2006 :  01:18:46  Show Profile  Send ToniTNT an ICQ Message Send ToniTNT a Private Message  Reply with Quote
Ja dekuji krasce ze opustila cza a navstivi konecne psychiatra. Dekuju




Edited by - ToniTNT on 17/09/2006 16:34:07
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 18/09/2006 :  16:09:26  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
Tak ja bych chtel podekovat vsem, kteri prisli na sobotni pande ownage a tim bych se i poplacal po ramenou!


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 18/09/2006 :  16:15:06  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

Tak ja bych chtel podekovat vsem, kteri prisli na sobotni pande ownage a tim bych se i poplacal po ramenou!


A proc zrovna na sobotni, kdyz sem tam kua nebyl?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 18/09/2006 :  17:44:49  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by paja2000

Tak ja bych chtel podekovat vsem, kteri prisli na sobotni pande ownage a tim bych se i poplacal po ramenou!


A proc zrovna na sobotni, kdyz sem tam kua nebyl?


prave proto

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 29/09/2006 :  20:05:02  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
chtel bych podekovat petrovi, ze repostoval moje maily z prace na forum, bo mi post na foru nejde


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 29/09/2006 :  20:22:54  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
Chtěl bych poděkovat Tojemu, Pájovi a Petrovi za povznesení CzA do výšin, ve kterých se nachází.

Chtěl bych poděkovat Andymu, že půjčovnü předal Stilgovi už po půl roce a Stilgovi, že se o ni stará.

Chtěl bych poděkovat Sleglovi za to, že mě zbavil komplexu nejošklivějšího hráče AO a sám se ujal vedení

Chtěl bych poděkovat všem CzA členům za to, že se podílejí na dalším vývoji guildy a tvoří super partu.

Ale především bych chtěl poděkovat Mittrovi za to, že je všeobecně skvělej člověk, a mám ho moc rád!

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 29/09/2006 :  20:32:16  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Chci poděkovat Mittrovi, že mi konečně našel někoho koho můžu kopat. Ten člověk koho budu kopat se jmenuje Mittra

-
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 06/10/2006 :  13:42:43  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Toz ja si chci podekovat co sem z vas udelal!
http://forums.anarchy-online.com/showpost.php?p=4367039&postcount=45

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 06/10/2006 :  14:30:26  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
pche, there is only 1 empire!

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

snehulienka
New Member

316 Posts

Posted - 09/10/2006 :  14:58:24  Show Profile  Send snehulienka an ICQ Message Send snehulienka a Private Message  Reply with Quote
ked uz tu vsetci tak pekne dakujete tak sa pridam aj ja. chcem sa podakovat petovy za to ze mi uz nespocetne vela krat pomohol. dakujem peto ,pan boh ti to splati a detoch

To by sa sem nezmestilo
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/10/2006 :  15:27:53  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by snehulienka
pan boh ti to splati a detoch


Tak ted nevim esli ti este nekdy pomuze:-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 09/10/2006 :  15:29:31  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by snehulienka
pan boh ti to splati a detoch


Tak ted nevim esli ti este nekdy pomuze:-)


aby to nebylo rychlejsi nez by peta ocekaval :))
Edit: nedekoval takhle nekdo v posledni dobe Stabajzne?

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma

Edited by - Wilda on 09/10/2006 15:30:03
Go to Top of Page

snehulienka
New Member

316 Posts

Posted - 09/10/2006 :  17:16:29  Show Profile  Send snehulienka an ICQ Message Send snehulienka a Private Message  Reply with Quote
to fakt netusim to ma len tak napadlo "a kazdy chce mat pekne deti nie?"

To by sa sem nezmestilo
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 09/10/2006 :  18:22:16  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by snehulienka

to fakt netusim to ma len tak napadlo "a kazdy chce mat pekne deti nie?"



ano každý chce mít, ale zeptej se mých rodičů jestli v to opravdu ještě věří :)

-
Go to Top of Page

lonillen
Moderator

739 Posts

Posted - 09/10/2006 :  18:25:43  Show Profile  Send lonillen an ICQ Message Send lonillen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

quote:
Originally posted by snehulienka

to fakt netusim to ma len tak napadlo "a kazdy chce mat pekne deti nie?"



ano každý chce mít, ale zeptej se mých rodičů jestli v to opravdu ještě věří :)



cece,sleglo, ty si bol niekedy "pekne dieta"?


EQ2 - Shoirahnya Mucha Fury
AO - retired
LCh - retired
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 09/10/2006 :  18:49:05  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
právě, že ne

tudíž oni tomu opravdu nevěří :)

-
Go to Top of Page

snehulienka
New Member

316 Posts

Posted - 09/10/2006 :  19:41:21  Show Profile  Send snehulienka an ICQ Message Send snehulienka a Private Message  Reply with Quote
ja som bol pekne dieta

To by sa sem nezmestilo
Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 10/10/2006 :  09:24:16  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
Chtěl bych poděkovat ženě za pekne dieta.


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 10/10/2006 :  09:27:33  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Firian

Chtěl bych poděkovat ženě za pekne dieta.



ty seš blondák s modrýma očima a ono je černé? :)

-
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 10/10/2006 :  10:06:36  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Firian

Chtěl bych poděkovat ženě za pekne dieta.


uf, ja se lek, ze prestala varit, ale pak sem si to precetl znova :]

btw dekuji petovi za pomoc hlavne s drakama
dekuji willovi, tojemu, lapimu, kocourovi (za train) :), soemu za pomoc s Viktorem
dekuji willovi a amikovi za tradeskills
dekuji lonimu za vsechno
dekuji janovi, ze me vzdycky pobavi

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 16/10/2006 :  21:41:51  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
dekuji vsem, co se zucastnili dnesniho zalagovaneho Tchu
predevsim bych chtel podekovat spawnin' teamu, kteri si i v nejiste dobe plne zmatku nasli chvilku :) (toje, stilg, vere, hexo, nuzg)
btw se ukazalo, ze zabit kure neni zas takovy problem (mozna, ze kdyby se to delalo casteji, tak to problemem zacne byt diky nude a tak, zname to ;) ), ovsem to nemohu opomenout dalsi ucastniky...nechci jmenovat, protoze zapomenout na nekoho bych si neodpustil.....proste pekna rychla akce (jak jen to slo)
btw nekoho muze napadnout, ze je to tuctovka, ovsem pro mne je to dukaz toho, ze se parta dohromady dat da, pri vhodne konstalaci ;)

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 16/10/2006 :  22:18:15  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Je fakt ze zerg se slezl slusnej. Pak to vymenilo veci a odlog:P

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 16/10/2006 :  23:52:30  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Je fakt ze zerg se slezl slusnej. Pak to vymenilo veci a odlog:P


evidentni motivace -> credz0rs; ale aspon tak :)

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 17/10/2006 :  00:55:35  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka
evidentni motivace -> credz0rs; ale aspon tak :)


No ja nemel na vymenu nic, a byl sem tam :)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 17/10/2006 :  09:36:29  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

quote:
Originally posted by Deka
evidentni motivace -> credz0rs; ale aspon tak :)


No ja nemel na vymenu nic, a byl sem tam :)


diky ti :)

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 17/10/2006 :  10:27:37  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
By Paja:
tak ja bych chtel podekovat petrovi, za to, ze mi vymenil hhaby a botky, apson bude co prodavat!!!!111+++ ale za 50/20 fakt nejdu 55/27 minimalne!
pak bych mu chtel podekovat za to ze je muj prisluhovac! diky dale dekuji tojemu za tvrdou praci sekretare ....ale +++ to kompenzuji

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 17/10/2006 :  17:03:47  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
Chtel bych podekovat vcerejsi kamperske bande (toje,loni,dunb,amik,nanekohosemzapomnel) za pomoc pri questu pro nano. Je fajn, vyzkousel sem ho na 42 :)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 18/10/2006 :  10:18:19  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Cas se zase poplacat po zadech!
Tak ja si dekuji za to co jsem jen ja sam dokazal s vama udelat!

Z diskuze jake jsou velikosti guild:
Small - Insert Name
Medium - Uprising
Large - Redemption
Empire - CzA
Zerg - Storm+CzA coop

:-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000