Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Anarchy Online
 AO - Flame
 Do ktere hry pujdeme?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 10/08/2006 :  22:24:31  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
*.mpp je co? zase su pozadu


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 10/08/2006 :  22:26:06  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

*.mpp je co? zase su pozadu


microsoft project plan

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/08/2006 :  22:57:07  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by paja2000

maji ve WoW downtime? Jestli jo, tak to neni moc dobre, dneska se ukazalo, ze AO downtime nam moc nesvedci po psychicke strance.
Dalsi minus ma to, ze kryptofasisticky diktator nebere pristy do guildy, tak bys nemel co hrat fido


Ale svedci to postcountu!
TO uvidis jak se to vyvrbi, uz mam plan v *.mpp!



ale na thunderhornu berou vsechny co udelaj lvl 10 :) ale musel bych vam sefovat ja :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 10/08/2006 :  23:17:25  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
Myslim, ze si zvykneme. Dava org nejaky veci zadara? Mate bodove system? nemate? nevadi, zavedeme


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/08/2006 :  00:31:42  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

Myslim, ze si zvykneme. Dava org nejaky veci zadara? Mate bodove system? nemate? nevadi, zavedeme



nedava
mame :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

charis
Junior Member

sweety

550 Posts

Posted - 11/08/2006 :  00:47:35  Show Profile  Send charis an ICQ Message Send charis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by paja2000

Myslim, ze si zvykneme. Dava org nejaky veci zadara? Mate bodove system? nemate? nevadi, zavedeme



nedava
mame :)



ty uz bez spat, na takovyhle ponocovani jsi uz starej

Mamma is playin'
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/08/2006 :  00:48:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by charis

ty uz bez spat, na takovyhle ponocovani jsi uz starej



ale prd :) cekam az me spadne cooldown jedny vyroby pak to vyrobim a du , to este zvladnu

btw pajo downtime je dycky ve stredu cca od peti rano do jedenacti takze ted co chodis do hokny idealni cas :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 11/08/2006 :  09:35:47  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
mno tak to je idealni, i kdybych prestal chodit do rachoty, tak vetsinou od 5-11 bych spal.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

mischu
New Member

283 Posts

Posted - 11/08/2006 :  12:41:55  Show Profile Send mischu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

mno tak to je idealni, i kdybych prestal chodit do rachoty, tak vetsinou od 5-11 bych spal.


málo tak do 13-14 + - rád si pospím :-)
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 11/08/2006 :  18:43:50  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by charis

ty uz bez spat, na takovyhle ponocovani jsi uz starej



ale prd :) cekam az me spadne cooldown jedny vyroby pak to vyrobim a du , to este zvladnu

btw pajo downtime je dycky ve stredu cca od peti rano do jedenacti takze ted co chodis do hokny idealni cas :)


tak to je fajn. neni prijemny prijit domu a zjistit, ze je downtime.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 17/08/2006 :  14:19:33  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
Tak jestli pujdete do Wowu stavte se za mnou na návštěvu, vyrobil jsem gildu Fluffy Bunnies na Wildhammeru za Alianci ;-)


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 17/08/2006 :  15:15:19  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Firian

Tak jestli pujdete do Wowu stavte se za mnou na návštěvu, vyrobil jsem gildu Fluffy Bunnies na Wildhammeru za Alianci ;-)


mno muzeme spojit guildy, my s tojem uz ji mame skoro zformovanou. Vybirame potencionalni jedince z wow fora a bereme je pod nase kridla. Zatim Tetehacko, Fatal, Wimr a dalsi.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 17/08/2006 :  15:43:58  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
Tak to je dobrý základ pro gildu EliteCZ


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 17/08/2006 :  21:22:17  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
kde zijes, *CZ*_<CZECH>_[[3L17e]]*|cz/SVK|_¤

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 24/08/2006 :  11:33:14  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
... ukázka jak některé elite cz guildy na wow nabírají lidi (z místního fóra wow). Takže jestli někdo hledá druhý full time job, má šanci

class: Rogue
pozaduje sa : skusenost s MC/BWL/pripadne AQ
-equip z MC/BWL
fr=150+ nr=150+
-vela casu na raidy (kazdy den), hlavne v case cca od 18:00 do 01:00

...

Rogue uz nebereme, na druhou stranu v soucasnosti hledame 1-2 schopne priesty.

Vyzadujeme: 4-5 vecernich raidu v tydnu, epic equip (mc/bwl) s maximalne par blue, Naxx pristup. Na raidy se vyzaduji consumables.

Nabizime: V pripade ze se osvedcite, nabizime pevne misto v nasich raidech. Chodi se 5-6x tydne Naxx, 1x AQ40, BWL ob-tyden. 20clenky se chodi odpoledne. V soucasnosti se nachazime (spolecne s nekolika dalsimi guildami) na 8. pomyslne pricce horde EU raiding guild s 9 mrtvymi bossy v Naxxramasu.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 24/08/2006 :  13:14:48  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
jo, to jsou magori bez rl ;p

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 24/08/2006 :  13:37:01  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ja osobne si nejvic uzil tohle:
"Samozrejme ze je sleduju a prez CP tracker presne vim kazdy den jak jsem si vedl ale spim jen 3-4 hodiny denne , jako oni , a tudis uz vic delat nemuzu , jsem na normal servru a tak kill mimo BG je tekrka nemozny navic hraju za loladina a je tu 3x vic ali nez hordy takze bezna cekacka na BG je okolo hodiny , dokonce uz neprijimam dlouho invite a snazim se kazdy kill udelat opravdu jen solo, proste des"

http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=18706

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Philty
Average Member

Philty

1377 Posts

Posted - 24/08/2006 :  14:12:16  Show Profile  Send Philty an ICQ Message Send Philty a Private Message  Reply with Quote
Hmmm, tak sem si tam kliknul, pročet tu diskusi a vyplynul z toho pro mě ten závěr, že sem kurevsky rád že hraju AO....

Philty - main, engie
Philtyshadow - KIIIIIILLLL! (kdyby v AO nebyl engi, tak bych hrál tohle...) Philtrader - alt, tradergimpy (posedí si na 150 než ho někdo vystřídá)
Necrophilty - Gor-Gor the exterminator 100 alt (jednou, možná 150, dál nee) Philtysaurus - 150 alt, enf mam ho rád celkem
Philtynurse - doc, wannabe 220 mighty healer Philslayeria - 60 alt, agent , no a apak ještě další hejnko low altů sakra..

Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 24/08/2006 :  14:27:59  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
Jako do lvl 60 je to ale zas na pohodu - připojíš se, expíš dle nálady a když chceš tak končíš - expí se solo a tak netrávíš první dvě hodiny herního času jako LFT :)


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 24/08/2006 :  14:30:43  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
kdyz si vyberes spravnou profesi, tak nemusis byt lft! ;)

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Philty
Average Member

Philty

1377 Posts

Posted - 24/08/2006 :  14:52:49  Show Profile  Send Philty an ICQ Message Send Philty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Firian

Jako do lvl 60 je to ale zas na pohodu - připojíš se, expíš dle nálady a když chceš tak končíš - expí se solo a tak netrávíš první dvě hodiny herního času jako LFT :)


No, já jsem dospěl k tomu poznání, že tohle je věc, která člověka hrajícího AO trápí v době kdy jeho první char, resp. main je pod lvl 200 a ještě jen u některých profesí... Pak už toho máš na výběr tolik, že spíš přemýšlíš, co vůbec upřednostníš, popřípadě, když je riziko nudy velký, tak se přesuneš na alty, kde máš zas jiný možnosti...Při množství času, kterej jsem vůbec schopen hraní věnovat, mám myslím o zábavu postaráno.

Philty - main, engie
Philtyshadow - KIIIIIILLLL! (kdyby v AO nebyl engi, tak bych hrál tohle...) Philtrader - alt, tradergimpy (posedí si na 150 než ho někdo vystřídá)
Necrophilty - Gor-Gor the exterminator 100 alt (jednou, možná 150, dál nee) Philtysaurus - 150 alt, enf mam ho rád celkem
Philtynurse - doc, wannabe 220 mighty healer Philslayeria - 60 alt, agent , no a apak ještě další hejnko low altů sakra..

Go to Top of Page

Obojetnik
New Member

205 Posts

Posted - 13/09/2006 :  19:52:17  Show Profile Send Obojetnik a Private Message  Reply with Quote
[necro]
tak jo.. konečně je tady hra, která mě zbaví AOčka
odcházím kthxbye

>>link<<

[/necro]

Kostq
Go to Top of Page

lonillen
Moderator

739 Posts

Posted - 13/09/2006 :  21:07:54  Show Profile  Send lonillen an ICQ Message Send lonillen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obojetnik

[necro]
tak jo.. konečně je tady hra, která mě zbaví AOčka
odcházím kthxbye

>>link<<

[/necro]



Chmatákov Online je vytvářen pouze 2 lidmi

to je skoro ako AO


EQ2 - Shoirahnya Mucha Fury
AO - retired
LCh - retired
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 13/09/2006 :  21:09:07  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lonillen

quote:
Originally posted by Obojetnik

[necro]
tak jo.. konečně je tady hra, která mě zbaví AOčka
odcházím kthxbye

>>link<<

[/necro]



Chmatákov Online je vytvářen pouze 2 lidmi

to je skoro ako AO


jn, jen o jednoho vic :)

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 25/12/2006 :  20:00:31  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
Je to sice trochu OT, ale ve flamu si to dovolím: Pokud byste měl někdo chuť si o svátcích zahrát něco trochu jinýho (a nechat odpočinout oči od kompu) a sešli se alespoň 4 lidi (včetně mě), mám doma komplet DOOM: The Board Game včetně expansion packu, viz http://www.fantasyflightgames.com/doom.html První hra včetně seznámení s pravidly trvá ve 4 lidech tak cca 5 hodin. Čas mám 26-29.12.

AO: NT Mittra - reactivated

Edited by - mittra on 25/12/2006 20:01:15
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 25/12/2006 :  22:10:03  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mittra

Je to sice trochu OT, ale ve flamu si to dovolím: Pokud byste měl někdo chuť si o svátcích zahrát něco trochu jinýho (a nechat odpočinout oči od kompu) a sešli se alespoň 4 lidi (včetně mě), mám doma komplet DOOM: The Board Game včetně expansion packu, viz http://www.fantasyflightgames.com/doom.html První hra včetně seznámení s pravidly trvá ve 4 lidech tak cca 5 hodin. Čas mám 26-29.12.


Woot, cicham dobrou party, jeden ecer bych se pridal, ruma dodam:-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 26/12/2006 :  01:23:53  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by mittra

Je to sice trochu OT, ale ve flamu si to dovolím: Pokud byste měl někdo chuť si o svátcích zahrát něco trochu jinýho (a nechat odpočinout oči od kompu) a sešli se alespoň 4 lidi (včetně mě), mám doma komplet DOOM: The Board Game včetně expansion packu, viz http://www.fantasyflightgames.com/doom.html První hra včetně seznámení s pravidly trvá ve 4 lidech tak cca 5 hodin. Čas mám 26-29.12.


Woot, cicham dobrou party, jeden ecer bych se pridal, ruma dodam:-)



Takže zatím Mittra, Toje, datum nespecifikováno

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 26/12/2006 :  11:09:35  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
obcas me sere, ze nejsu bliz praglu :(

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

nuzgcz
Moderator

172 Posts

Posted - 26/12/2006 :  11:44:00  Show Profile  Send nuzgcz an ICQ Message Send nuzgcz a Private Message  Reply with Quote
yes to jsem ted videl v OStrave.(cena cca 1800credz).Jestlise ta party uskutecni dejte vedet jaka je ta Hra.Taky bychskusil nejakou dekovku z Buffama=(50%vol a vic).
Si to uzijte
Nuzgcz

Nuzgcz 220/23
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 26/12/2006 :  13:27:12  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mittra

Je to sice trochu OT, ale ve flamu si to dovolím: Pokud byste měl někdo chuť si o svátcích zahrát něco trochu jinýho (a nechat odpočinout oči od kompu) a sešli se alespoň 4 lidi (včetně mě), mám doma komplet DOOM: The Board Game včetně expansion packu, viz http://www.fantasyflightgames.com/doom.html První hra včetně seznámení s pravidly trvá ve 4 lidech tak cca 5 hodin. Čas mám 26-29.12.


kdyz 4 lidi, tak die siedler von catan :)

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 26/12/2006 :  13:29:25  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by mittra

Je to sice trochu OT, ale ve flamu si to dovolím: Pokud byste měl někdo chuť si o svátcích zahrát něco trochu jinýho (a nechat odpočinout oči od kompu) a sešli se alespoň 4 lidi (včetně mě), mám doma komplet DOOM: The Board Game včetně expansion packu, viz http://www.fantasyflightgames.com/doom.html První hra včetně seznámení s pravidly trvá ve 4 lidech tak cca 5 hodin. Čas mám 26-29.12.


kdyz 4 lidi, tak die siedler von catan :)



??? Prosím překlad z forumtrollštiny :) Díky.

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 26/12/2006 :  13:42:08  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mittra

quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by mittra

Je to sice trochu OT, ale ve flamu si to dovolím: Pokud byste měl někdo chuť si o svátcích zahrát něco trochu jinýho (a nechat odpočinout oči od kompu) a sešli se alespoň 4 lidi (včetně mě), mám doma komplet DOOM: The Board Game včetně expansion packu, viz http://www.fantasyflightgames.com/doom.html První hra včetně seznámení s pravidly trvá ve 4 lidech tak cca 5 hodin. Čas mám 26-29.12.


kdyz 4 lidi, tak die siedler von catan :)



??? Prosím překlad z forumtrollštiny :) Díky.


http://www.universityofcatan.com/images/game/0568-cvr.jpg

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Unforgettible
New Member

Ban

263 Posts

Posted - 26/12/2006 :  19:27:34  Show Profile  Send Unforgettible an ICQ Message Send Unforgettible a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by mittra

Je to sice trochu OT, ale ve flamu si to dovolím: Pokud byste měl někdo chuť si o svátcích zahrát něco trochu jinýho (a nechat odpočinout oči od kompu) a sešli se alespoň 4 lidi (včetně mě), mám doma komplet DOOM: The Board Game včetně expansion packu, viz http://www.fantasyflightgames.com/doom.html První hra včetně seznámení s pravidly trvá ve 4 lidech tak cca 5 hodin. Čas mám 26-29.12.


kdyz 4 lidi, tak die siedler von catan :)



když 4 lidi, tak magic the garthering

Koprová omáčka! pay me!

kapitán Musashisan - eva na drátě
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 26/12/2006 :  20:07:43  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mittra
kdyz 4 lidi, tak die siedler von catan :)



??? Prosím překlad z forumtrollštiny :) Díky.
[/quote]
http://www.hrajeme.cz/Hrajeme/GameDetail.aspx?id_hry=1

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 26/12/2006 :  20:15:43  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
Aha, Osadníci, o tom jsem slyšel samou chválu.

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 26/12/2006 :  20:16:22  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
Tak Dooma hrajem zítra 27.12. od cca 14-15, poslední flek volnej :)

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page

ToniTNT
Starting Member

87 Posts

Posted - 27/12/2006 :  10:09:41  Show Profile  Send ToniTNT an ICQ Message Send ToniTNT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mittra

Tak Dooma hrajem zítra 27.12. od cca 14-15, poslední flek volnej :)


Kde ho hrajete? Nic neumite a proto vam scu natrhnout prdel



Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 27/12/2006 :  13:16:06  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ToniTNT

quote:
Originally posted by mittra

Tak Dooma hrajem zítra 27.12. od cca 14-15, poslední flek volnej :)


Kde ho hrajete? Nic neumite a proto vam scu natrhnout prdel



Hrajem u mě doma v Dejvicích od 15:00

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page

ToniTNT
Starting Member

87 Posts

Posted - 27/12/2006 :  15:30:50  Show Profile  Send ToniTNT an ICQ Message Send ToniTNT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mittra

quote:
Originally posted by ToniTNT

quote:
Originally posted by mittra

Tak Dooma hrajem zítra 27.12. od cca 14-15, poslední flek volnej :)


Kde ho hrajete? Nic neumite a proto vam scu natrhnout prdel



Hrajem u mě doma v Dejvicích od 15:00


znas program HAMACHI? Pres nej se da parit spousta her!
Naistaluj a uvidis> http://www.hamachi.cz/index.php?lang=cze&page=home



Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 27/12/2006 :  15:38:01  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ToniTNT

quote:
Originally posted by mittra

quote:
Originally posted by ToniTNT

quote:
Originally posted by mittra

Tak Dooma hrajem zítra 27.12. od cca 14-15, poslední flek volnej :)


Kde ho hrajete? Nic neumite a proto vam scu natrhnout prdel



Hrajem u mě doma v Dejvicích od 15:00


znas program HAMACHI? Pres nej se da parit spousta her!
Naistaluj a uvidis> http://www.hamachi.cz/index.php?lang=cze&page=home



deskovka doom

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

ToniTNT
Starting Member

87 Posts

Posted - 27/12/2006 :  16:04:29  Show Profile  Send ToniTNT an ICQ Message Send ToniTNT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by ToniTNT

quote:
Originally posted by mittra

quote:
Originally posted by ToniTNT

quote:
Originally posted by mittra

Tak Dooma hrajem zítra 27.12. od cca 14-15, poslední flek volnej :)


Kde ho hrajete? Nic neumite a proto vam scu natrhnout prdel



Hrajem u mě doma v Dejvicích od 15:00


znas program HAMACHI? Pres nej se da parit spousta her!
Naistaluj a uvidis> http://www.hamachi.cz/index.php?lang=cze&page=home



deskovka doom


omg co to je za sracku? Hrat dooma jako sachy...to budu hrat az v duchodu kdy budu mit reflexy na houby. Zahral by nekdo Dooma2 po webu nebo neco jinyho?Postnite nejakou hru



Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 15/01/2007 :  10:57:50  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
http://www.stahuj.cz/internet_a_site/sdileni_souboru_(p2p)/hamachi/

S timhle muzete zavzpominat na cs 1.5...prijdte zavzpominat na siti dejtrojnet :)
Go to Top of Page

Unforgettible
New Member

Ban

263 Posts

Posted - 15/01/2007 :  18:31:49  Show Profile  Send Unforgettible an ICQ Message Send Unforgettible a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

http://www.stahuj.cz/internet_a_site/sdileni_souboru_(p2p)/hamachi/

S timhle muzete zavzpominat na cs 1.5...prijdte zavzpominat na siti dejtrojnet :)



jo no tohle je jeden z těch lepších prográmků :P... btw scháníme s kámošema někoho na strongholdy po hamachi...

Koprová omáčka! pay me!

kapitán Musashisan - eva na drátě
Go to Top of Page

ToniTNT
Starting Member

87 Posts

Posted - 17/01/2007 :  16:36:34  Show Profile  Send ToniTNT an ICQ Message Send ToniTNT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unforgettible

quote:
Originally posted by AnpetuWi

http://www.stahuj.cz/internet_a_site/sdileni_souboru_(p2p)/hamachi/

S timhle muzete zavzpominat na cs 1.5...prijdte zavzpominat na siti dejtrojnet :)



jo no tohle je jeden z těch lepších prográmků :P... btw scháníme s kámošema někoho na strongholdy po hamachi...


Zahral bych Strongholda ale me to prave nefacha pres hamachi! nj no CDMA modem stoji za ho...



Go to Top of Page

B8M
Junior Member

719 Posts

Posted - 23/01/2007 :  09:15:20  Show Profile  Send B8M an ICQ Message Send B8M a Private Message  Reply with Quote
btw hosi planujete pokracovani CzA mark i ve VG? nebo komplet nove v novem?

88% BugMasta, 1% Killa, 11% Lama
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 23/01/2007 :  09:26:03  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by B8M

btw hosi planujete pokracovani CzA mark i ve VG? nebo komplet nove v novem?


Kdyz nas vezmou do existujici fungujici guildy (MDK) tak tam.
Rozhodne nemam v planu opet neco budovat a lidem nutit, radsi se pridam k lidem, ktery maji podobny pohled na hru.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

ErvinoS
New Member

187 Posts

Posted - 23/01/2007 :  11:18:44  Show Profile  Send ErvinoS an ICQ Message Send ErvinoS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by B8M

btw hosi planujete pokracovani CzA mark i ve VG? nebo komplet nove v novem?


Kdyz nas vezmou do existujici fungujici guildy (MDK) tak tam.
Rozhodne nemam v planu opet neco budovat a lidem nutit, radsi se pridam k lidem, ktery maji podobny pohled na hru.


mchachááááááá
PS: tak jsme se zasmáli a jdem zas pracovat
Go to Top of Page

B8M
Junior Member

719 Posts

Posted - 23/01/2007 :  16:44:44  Show Profile  Send B8M an ICQ Message Send B8M a Private Message  Reply with Quote
Voe to promyslete.. slava CzA muze nakonec prerust v Xserverovou!!!!! mmoCzAorg!!!!!

88% BugMasta, 1% Killa, 11% Lama
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 23/01/2007 :  17:36:23  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by B8M

Voe to promyslete.. slava CzA muze nakonec prerust v Xserverovou!!!!! mmoCzAorg!!!!!


A pak je nutit raidit?:P
Kdybych z AO pretahoval cca vsech 10 lidi, ktery to hraji v prvni rade pro zabavu a zabava je pro ne raidovani, tak by se snad vyplatilo neco zakladat.
Ale pokud tam jdeme tri s preorderem a dalsi treba nekdy, tak neni jedinej duvod hrat si na nejaky mmo klan. Zvlast kdyz CzA jako takova je CZ guilda v AO, nikoliv spolek lidi se spolecnymi zajmy a cily.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 24/01/2007 :  19:31:51  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
Takže jdete do VG, to je dobré vědět.


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,36 seconds. on eygor Snitz Forums 2000