Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Rank 14
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

krevetak
Starting Member

10 Posts

Posted - 22/06/2006 :  19:14:06  Show Profile Send krevetak a Private Message  Reply with Quote
mam dotazek , pokud jsem se srazil na zhruba stejne pozici s dalsima dvema lidma , ja 92% oni 96% a 86% a kazdy tyden si menime pozice 1-3 jak to ted dopadne , budeme vsichni 14ky?nebo muze byt jen jedna za tyden?protoze pokud budu 1nebo 3 ka stejne procenty dosahnu nakonec((

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 22/06/2006 :  19:38:06  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
klidne muzete byt vsichni najednou ale je to krajne nepravdepodobny :) jde o to kolik honoru bude mit prvni kdyz se mu hodne priblizis tak pujdete spolu

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 23/06/2006 15:13:32
Go to Top of Page

krevetak
Starting Member

10 Posts

Posted - 22/06/2006 :  20:41:11  Show Profile Send krevetak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

klidne muzete byt vsichni najednou ale je to krajne nepravdfepodobny :) jde o to kolik honoru bude mit prvni kdyz se mu hodne priblizis tak pujdete spolu


Dobre , diky za odpoved , budu se snazit tu jednicku udelat tak ci tak ale alespon mam sansi ze to snad dodelam i tak , minule mi utekla o 800honoru(
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 23/06/2006 :  08:32:54  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
3x 14 rank v jednom tydnu byt nemuze, jen dva lidi za kazdou frakci muzou byt 14 v jednom tydnu
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 23/06/2006 :  08:41:16  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss

3x 14 rank v jednom tydnu byt nemuze, jen dva lidi za kazdou frakci muzou byt 14 v jednom tydnu


Saamozřejmě může, za předpokladu že množství pvperů na realmu je takové, že honor breakdown ranku 13 je mezi st3-st4. Pokud ano (nebo pokud je mezi st4-5 a víc což ale předpokládá už značné množství lidí), pak všici lidi nad tímhle breakdownem budou mít víc než 12k a přesné množství bodů jež získají je lineárně rozložené na přímce honor standingu 1 a honor breakdownu kde st1 získá 13k a honor breakdown by získal 12k.

Přesný množství ti říct nedokážu, záleží čistě na mnžství lidí, nicméně ten s 86% to se standingem 1 dá 100% a ti další dva to získají pokud bude platit výše uvedené (na DT horde side to vycházelo většinou tak, že st2 míval kolem 12650 a st3 12550 bodů). Což by na 3x r14 stačilo.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 23/06/2006 :  09:12:33  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss

3x 14 rank v jednom tydnu byt nemuze, jen dva lidi za kazdou frakci muzou byt 14 v jednom tydnu


kam na tyhle povery lidi porad chodej...
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/06/2006 :  09:17:11  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
nezalezi vubec na poctu lidi :) zalezi jen na tom kolik honoru udela ten prvni ... kdyz se vsichni domluvi (treba cela horda a nikdo neudela pres 1000 honoru tak vsichni budou mit maximalni narust progresu a je jedno kolik jich je a je i jedno kolik honoru dela protistrana proste se staci domluvit a ne delat nejakych 600k honoru tydne ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

krevetak
Starting Member

10 Posts

Posted - 23/06/2006 :  10:56:51  Show Profile Send krevetak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by plussminuss

3x 14 rank v jednom tydnu byt nemuze, jen dva lidi za kazdou frakci muzou byt 14 v jednom tydnu


Saamozřejmě může, za předpokladu že množství pvperů na realmu je takové, že honor breakdown ranku 13 je mezi st3-st4. Pokud ano (nebo pokud je mezi st4-5 a víc což ale předpokládá už značné množství lidí), pak všici lidi nad tímhle breakdownem budou mít víc než 12k a přesné množství bodů jež získají je lineárně rozložené na přímce honor standingu 1 a honor breakdownu kde st1 získá 13k a honor breakdown by získal 12k.

Přesný množství ti říct nedokážu, záleží čistě na mnžství lidí, nicméně ten s 86% to se standingem 1 dá 100% a ti další dva to získají pokud bude platit výše uvedené (na DT horde side to vycházelo většinou tak, že st2 míval kolem 12650 a st3 12550 bodů). Což by na 3x r14 stačilo.



No kazdopadne vam vsem dekuju za informace a ve stredu sem hodim jak to dopadlo , ted po prvnich dvou dnes se drzim na 1ce a budu se pro jistotu snazit to za kazdou cenu udrzet
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/06/2006 :  11:11:10  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by krevetak

quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by plussminuss

3x 14 rank v jednom tydnu byt nemuze, jen dva lidi za kazdou frakci muzou byt 14 v jednom tydnu


Saamozřejmě může, za předpokladu že množství pvperů na realmu je takové, že honor breakdown ranku 13 je mezi st3-st4. Pokud ano (nebo pokud je mezi st4-5 a víc což ale předpokládá už značné množství lidí), pak všici lidi nad tímhle breakdownem budou mít víc než 12k a přesné množství bodů jež získají je lineárně rozložené na přímce honor standingu 1 a honor breakdownu kde st1 získá 13k a honor breakdown by získal 12k.

Přesný množství ti říct nedokážu, záleží čistě na mnžství lidí, nicméně ten s 86% to se standingem 1 dá 100% a ti další dva to získají pokud bude platit výše uvedené (na DT horde side to vycházelo většinou tak, že st2 míval kolem 12650 a st3 12550 bodů). Což by na 3x r14 stačilo.



No kazdopadne vam vsem dekuju za informace a ve stredu sem hodim jak to dopadlo , ted po prvnich dvou dnes se drzim na 1ce a budu se pro jistotu snazit to za kazdou cenu udrzet

to ses jako rank 13 a nevis jak to funguje? :) taky dobrej pristup :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 23/06/2006 :  11:16:06  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by plussminuss

3x 14 rank v jednom tydnu byt nemuze, jen dva lidi za kazdou frakci muzou byt 14 v jednom tydnu


kam na tyhle povery lidi porad chodej...



mno, na eu foru to aspon takhle psali ze, driv mohl byt v tydnu jen jeden clovek r14, potom zvedli kapacity vsech ranku a r14 muzou mit dva lide soucasne v jednom tydnu.
Go to Top of Page

krevetak
Starting Member

10 Posts

Posted - 23/06/2006 :  12:33:01  Show Profile Send krevetak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by krevetak

quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by plussminuss

3x 14 rank v jednom tydnu byt nemuze, jen dva lidi za kazdou frakci muzou byt 14 v jednom tydnu


Saamozřejmě může, za předpokladu že množství pvperů na realmu je takové, že honor breakdown ranku 13 je mezi st3-st4. Pokud ano (nebo pokud je mezi st4-5 a víc což ale předpokládá už značné množství lidí), pak všici lidi nad tímhle breakdownem budou mít víc než 12k a přesné množství bodů jež získají je lineárně rozložené na přímce honor standingu 1 a honor breakdownu kde st1 získá 13k a honor breakdown by získal 12k.

Přesný množství ti říct nedokážu, záleží čistě na mnžství lidí, nicméně ten s 86% to se standingem 1 dá 100% a ti další dva to získají pokud bude platit výše uvedené (na DT horde side to vycházelo většinou tak, že st2 míval kolem 12650 a st3 12550 bodů). Což by na 3x r14 stačilo.



No kazdopadne vam vsem dekuju za informace a ve stredu sem hodim jak to dopadlo , ted po prvnich dvou dnes se drzim na 1ce a budu se pro jistotu snazit to za kazdou cenu udrzet

to ses jako rank 13 a nevis jak to funguje? :) taky dobrej pristup :)



Lool , pochop ze pravdepodobnost ze se tohle stane je docela mala pouho pouhy 3 lidi na 13ce na celym servru a jsme ted v patovem stavu , vsichni sme takrka na jedne urovni a kazdy uz chce mit od tohodle prokleti pokoj , proto jsem chtel znat nazor a odhady jinych .Ale pokud te to rozrusilo tak se ti omlouvam)))))
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 23/06/2006 :  13:15:58  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Bud rad, ze ho to nevzrusilo.Jinak r14 muze bejt kolik chces, problem je opravdu stim zarazenim a je velice nepravdepodobne, ze jse to povede vic jak dvoum lidem.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 23/06/2006 13:16:51
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/06/2006 :  13:18:43  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by krevetak

quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by krevetak

quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by plussminuss

3x 14 rank v jednom tydnu byt nemuze, jen dva lidi za kazdou frakci muzou byt 14 v jednom tydnu


Saamozřejmě může, za předpokladu že množství pvperů na realmu je takové, že honor breakdown ranku 13 je mezi st3-st4. Pokud ano (nebo pokud je mezi st4-5 a víc což ale předpokládá už značné množství lidí), pak všici lidi nad tímhle breakdownem budou mít víc než 12k a přesné množství bodů jež získají je lineárně rozložené na přímce honor standingu 1 a honor breakdownu kde st1 získá 13k a honor breakdown by získal 12k.

Přesný množství ti říct nedokážu, záleží čistě na mnžství lidí, nicméně ten s 86% to se standingem 1 dá 100% a ti další dva to získají pokud bude platit výše uvedené (na DT horde side to vycházelo většinou tak, že st2 míval kolem 12650 a st3 12550 bodů). Což by na 3x r14 stačilo.



No kazdopadne vam vsem dekuju za informace a ve stredu sem hodim jak to dopadlo , ted po prvnich dvou dnes se drzim na 1ce a budu se pro jistotu snazit to za kazdou cenu udrzet

to ses jako rank 13 a nevis jak to funguje? :) taky dobrej pristup :)



Lool , pochop ze pravdepodobnost ze se tohle stane je docela mala pouho pouhy 3 lidi na 13ce na celym servru a jsme ted v patovem stavu , vsichni sme takrka na jedne urovni a kazdy uz chce mit od tohodle prokleti pokoj , proto jsem chtel znat nazor a odhady jinych .Ale pokud te to rozrusilo tak se ti omlouvam)))))

nerozrusilo ale prekvapilo :) ja sem s honorem snoncil na levelu 58 kde sem dosahl rank 10 ... (to sem vzdy presne vedel kolik honoru potrebuju mit abych postoupil) ... takze me prekvauje ze to nekdoe na r13 nevi ...
ale dam ti radu ze ses to ty ... sleduj ty dalsi 2 hrace kolik maji honoru - normalne pres inspect a udelej si vic ... kdlidne jen o jeden bdik to je fuk nebo pokud je to nad tvoje sily tak se jim snaz co nejvic priblizit ... zadna jina rada ti asi nepomuze ... proste hon honor jak silenej a das to :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/06/2006 :  13:20:02  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

Bud rad, ze ho to nevzrusilo.Jinak r14 muze bejt kolik chces, problem je opravdu stim zarazenim a je velice nepravdepodobne, ze jse to povede vic jak dvoum lidem.

museli by mit stejne honoru ... ono potom kdyz maji min tak maji veliky postih a honor jde dolu ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 23/06/2006 :  13:22:56  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by krevetak
Lool , pochop ze pravdepodobnost ze se tohle stane je docela mala pouho pouhy 3 lidi na 13ce na celym servru a jsme ted v patovem stavu , vsichni sme takrka na jedne urovni a kazdy uz chce mit od tohodle prokleti pokoj , proto jsem chtel znat nazor a odhady jinych .Ale pokud te to rozrusilo tak se ti omlouvam)))))



Já jsem na tom ještě líp. Mám rank14 a nemám prachy na zbraně :D koupil jsem 2h sekeru (jen abych zjistil že s ní dělám +- stejný damage jako se spinalem byť má o 41 víc stamky což je mazec), dal na ni crusadera (super, nějak jsem zapomněl že sem chtěl prachy na vlez do naxxu :D), jeden mečík s 1.8 spd, 2 sekerky 2.9 spd (1h, samozřejmě), HW štít, respecnul na fury za 50g a mám 14g :D A teď ze zoufalství běhám hunterem těžit veiny abych moh koupit zbytek (to ani nemluvím o tom že to není kam dávat, už jsem musel všecky kytky poslat altovi) :D Takže moje naděje že dodělám 14ku a už jen vegetíček se změnily na respec na china farmera :D

Sem si myslel že ty zbraně stojí tak 12-15g, nevím proč... a pic, 1h kolem 23g a 2h kolem 27g a ouvej. Takže za týden musím nafarmit tak 400g (což je na druhou stranu jen nějakých 20 hodin což je pořád míň než co času "stála" honorfarma.

Edited by - Rakhen on 23/06/2006 13:25:54
Go to Top of Page

krevetak
Starting Member

10 Posts

Posted - 23/06/2006 :  13:26:19  Show Profile Send krevetak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by krevetak

quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by krevetak

quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by plussminuss

3x 14 rank v jednom tydnu byt nemuze, jen dva lidi za kazdou frakci muzou byt 14 v jednom tydnu


Saamozřejmě může, za předpokladu že množství pvperů na realmu je takové, že honor breakdown ranku 13 je mezi st3-st4. Pokud ano (nebo pokud je mezi st4-5 a víc což ale předpokládá už značné množství lidí), pak všici lidi nad tímhle breakdownem budou mít víc než 12k a přesné množství bodů jež získají je lineárně rozložené na přímce honor standingu 1 a honor breakdownu kde st1 získá 13k a honor breakdown by získal 12k.

Přesný množství ti říct nedokážu, záleží čistě na mnžství lidí, nicméně ten s 86% to se standingem 1 dá 100% a ti další dva to získají pokud bude platit výše uvedené (na DT horde side to vycházelo většinou tak, že st2 míval kolem 12650 a st3 12550 bodů). Což by na 3x r14 stačilo.



No kazdopadne vam vsem dekuju za informace a ve stredu sem hodim jak to dopadlo , ted po prvnich dvou dnes se drzim na 1ce a budu se pro jistotu snazit to za kazdou cenu udrzet

to ses jako rank 13 a nevis jak to funguje? :) taky dobrej pristup :)



Lool , pochop ze pravdepodobnost ze se tohle stane je docela mala pouho pouhy 3 lidi na 13ce na celym servru a jsme ted v patovem stavu , vsichni sme takrka na jedne urovni a kazdy uz chce mit od tohodle prokleti pokoj , proto jsem chtel znat nazor a odhady jinych .Ale pokud te to rozrusilo tak se ti omlouvam)))))

nerozrusilo ale prekvapilo :) ja sem s honorem snoncil na levelu 58 kde sem dosahl rank 10 ... (to sem vzdy presne vedel kolik honoru potrebuju mit abych postoupil) ... takze me prekvauje ze to nekdoe na r13 nevi ...
ale dam ti radu ze ses to ty ... sleduj ty dalsi 2 hrace kolik maji honoru - normalne pres inspect a udelej si vic ... kdlidne jen o jeden bdik to je fuk nebo pokud je to nad tvoje sily tak se jim snaz co nejvic priblizit ... zadna jina rada ti asi nepomuze ... proste hon honor jak silenej a das to :)


Samozrejme ze je sleduju a prez CP tracker presne vim kazdy den jak jsem si vedl ale spim jen 3-4 hodiny denne , jako oni , a tudis uz vic delat nemuzu , jsem na normal servru a tak kill mimo BG je tekrka nemozny navic hraju za loladina a je tu 3x vic ali nez hordy takze bezna cekacka na BG je okolo hodiny , dokonce uz neprijimam dlouho invite a snazim se kazdy kill udelat opravdu jen solo, proste des
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 23/06/2006 :  13:29:22  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

nezalezi vubec na poctu lidi :) zalezi jen na tom kolik honoru udela ten prvni ... kdyz se vsichni domluvi (treba cela horda a nikdo neudela pres 1000 honoru tak vsichni budou mit maximalni narust progresu a je jedno kolik jich je a je i jedno kolik honoru dela protistrana proste se staci domluvit a ne delat nejakych 600k honoru tydne ...


moc tomu nerozumis, je to totiz tak, jak psal rakhen..
jak by jinak bylo mozne, abych s pokazde stejnym odstupem od standingu 1 udelal pokazde ruzny progress ?

to rakhen: jsem rad, ze jsi to tu popsal, zvlast proto, ze kdyz jsem o tomhle pred asi dvema mesici mluvil, ze jsem to vycetl na wiki, tak jsi me s tim odbyl..

taky plati, ze kdyz neudelas 25 killu, tak mas standing 0 a des dolu o presne 50% ranku, zatimco, kdyz udelas napr. aspon nejaky honor, tak klesnes treba jen o 46% a nikdy ne o vice nez 50%..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 23/06/2006 :  13:42:22  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
Krevetak: joinovat single do BG je kravina protože ve frontě je vždy preference premade. Pokud se libovolný premade přihlásí třeba hodinu po tobě, stejně tam půjde zas dřív než ty (pokud někdo neleftne hru)
Go to Top of Page

Cuk0r
New Member

198 Posts

Posted - 23/06/2006 :  13:59:33  Show Profile  Send Cuk0r an ICQ Message Send Cuk0r a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by krevetak
Lool , pochop ze pravdepodobnost ze se tohle stane je docela mala pouho pouhy 3 lidi na 13ce na celym servru a jsme ted v patovem stavu , vsichni sme takrka na jedne urovni a kazdy uz chce mit od tohodle prokleti pokoj , proto jsem chtel znat nazor a odhady jinych .Ale pokud te to rozrusilo tak se ti omlouvam)))))



Já jsem na tom ještě líp. Mám rank14 a nemám prachy na zbraně :D koupil jsem 2h sekeru (jen abych zjistil že s ní dělám +- stejný damage jako se spinalem byť má o 41 víc stamky což je mazec), dal na ni crusadera (super, nějak jsem zapomněl že sem chtěl prachy na vlez do naxxu :D), jeden mečík s 1.8 spd, 2 sekerky 2.9 spd (1h, samozřejmě), HW štít, respecnul na fury za 50g a mám 14g :D A teď ze zoufalství běhám hunterem těžit veiny abych moh koupit zbytek (to ani nemluvím o tom že to není kam dávat, už jsem musel všecky kytky poslat altovi) :D Takže moje naděje že dodělám 14ku a už jen vegetíček se změnily na respec na china farmera :D

Sem si myslel že ty zbraně stojí tak 12-15g, nevím proč... a pic, 1h kolem 23g a 2h kolem 27g a ouvej. Takže za týden musím nafarmit tak 400g (což je na druhou stranu jen nějakých 20 hodin což je pořád míň než co času "stála" honorfarma.


voe mi nevrav ze ti v guilde nikdo gold nepozicia

Podpisy su pre magorov.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/06/2006 :  14:18:33  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
tohle je spatne tak se tim neridte

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Eagle

nezalezi vubec na poctu lidi :) zalezi jen na tom kolik honoru udela ten prvni ... kdyz se vsichni domluvi (treba cela horda a nikdo neudela pres 1000 honoru tak vsichni budou mit maximalni narust progresu a je jedno kolik jich je a je i jedno kolik honoru dela protistrana proste se staci domluvit a ne delat nejakych 600k honoru tydne ...


moc tomu nerozumis, je to totiz tak, jak psal rakhen..
jak by jinak bylo mozne, abych s pokazde stejnym odstupem od standingu 1 udelal pokazde ruzny progress ?

to rakhen: jsem rad, ze jsi to tu popsal, zvlast proto, ze kdyz jsem o tomhle pred asi dvema mesici mluvil, ze jsem to vycetl na wiki, tak jsi me s tim odbyl..

taky plati, ze kdyz neudelas 25 killu, tak mas standing 0 a des dolu o presne 50% ranku, zatimco, kdyz udelas napr. aspon nejaky honor, tak klesnes treba jen o 46% a nikdy ne o vice nez 50%..

no je to tak ze ten prvni dostane urcity pocet rating bodu .. muslim ze je to 13k ale nejsem si jistej ... no a pak se mu odecte rating za za rating ktery ma ... na ranku 13 je to asi 11k ... takze zbydou 2k o ktere postoupi prvni nahoru ... kdyz je nekdo pod nim tak dostane pomernou cast z tech 13k a odecte se mu jeho hodnota ratingu podle jeho ratingu ... takze kdyz prvni udela treba 500k honoru tak popoleze o 2000 ratingu nahoru ... kdyz druhy udela 400k honoru tak je to jen 80% a tedy klesne tedy o 600 ratingu dolu
takze druhy musi aby neklesnul udelat minimalne 85% toho co ma prvni a kdyz udela 100% toho co ma prvni (treba o bod min) tak popoleze o stejnych 2000 ratingu nagoru (teoreticky pokud byl nize tak popoleze o vic - beru ze maji oba rank 13 a stejnou hodnotu ratingu)

tyhle cisla nejsou presny ... jsou jen hruby nastin toho jak to vypada aby se toho nekdo nechytal ale zhruba takhle to funguje ...

tohle funguje kdyz maji cerstvy rnak 13 ... kdyz maji 99% tak je ten postih vetsi a musi mit mensi rozdil aby ten slabsi neklesnul

proto je dulezity sledovat ty nejlepsi a podle nich si honor nastavit

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 23/06/2006 15:15:09
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 23/06/2006 :  14:32:13  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Eagle

nezalezi vubec na poctu lidi :) zalezi jen na tom kolik honoru udela ten prvni ... kdyz se vsichni domluvi (treba cela horda a nikdo neudela pres 1000 honoru tak vsichni budou mit maximalni narust progresu a je jedno kolik jich je a je i jedno kolik honoru dela protistrana proste se staci domluvit a ne delat nejakych 600k honoru tydne ...


moc tomu nerozumis, je to totiz tak, jak psal rakhen..
jak by jinak bylo mozne, abych s pokazde stejnym odstupem od standingu 1 udelal pokazde ruzny progress ?

to rakhen: jsem rad, ze jsi to tu popsal, zvlast proto, ze kdyz jsem o tomhle pred asi dvema mesici mluvil, ze jsem to vycetl na wiki, tak jsi me s tim odbyl..

taky plati, ze kdyz neudelas 25 killu, tak mas standing 0 a des dolu o presne 50% ranku, zatimco, kdyz udelas napr. aspon nejaky honor, tak klesnes treba jen o 46% a nikdy ne o vice nez 50%..

no je to tak ze ten prvni dostane urcity pocet rating bodu .. muslim ze je to 13k ale nejsem si jistej ... no a pak se mu odecte rating za za rating ktery ma ... na ranku 13 je to asi 11k ... takze zbydou 2k o ktere postoupi prvni nahoru ... kdyz je nekdo pod nim tak dostane pomernou cast z tech 13k a odecte se mu jeho hodnota ratingu podle jeho ratingu ... takze kdyz prvni udela treba 500k honoru tak popoleze o 2000 ratingu nahoru ... kdyz druhy udela 400k honoru tak je to jen 80% a tedy klesne tedy o 600 ratingu dolu
takze druhy musi aby neklesnul udelat minimalne 85% toho co ma prvni a kdyz udela 100% toho co ma prvni (treba o bod min) tak popoleze o stejnych 2000 ratingu nagoru (teoreticky pokud byl nize tak popoleze o vic - beru ze maji oba rank 13 a stejnou hodnotu ratingu)

tyhle cisla nejsou presny ... jsou jen hruby nastin toho jak to vypada aby se toho nekdo nechytal ale zhruba takhle to funguje ...

tohle funguje kdyz maji cerstvy rnak 13 ... kdyz maji 99% tak je ten postih vetsi a musi mit mensi rozdil aby ten slabsi neklesnul

proto je dulezity sledovat ty nejlepsi a podle nich si honor nastavit


Ne.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/06/2006 :  14:40:05  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
tohle je spatne tak se tim neridte

quote:
Originally posted by Rakhen


Ne.

co ne?

podle tohole se prideluje rating ...
na poctu hracu zalezi jen to kolik lidi muze mit dany rank ... pri tom kdyz honoruje 2000 lidi tak muzou mit r14 klidne 4 lidi najednou (jako ze jich vetsinou honoruje vic)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 23/06/2006 15:15:50
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 23/06/2006 :  14:49:58  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Rakhen


Ne.

co jako ne ? nelibi se ti to? :) takhle to funguje nebo tak aspon do dneska fungovalo :)


Ne, tak to nefunguje a nefungovalo ;) Zkus to znova. Zítra to sem napíšu komplet.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/06/2006 :  14:51:12  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Rakhen


Ne.

co jako ne ? nelibi se ti to? :) takhle to funguje nebo tak aspon do dneska fungovalo :)


Ne, tak to nefunguje a nefungovalo ;) Zkus to znova. Zítra to sem napíšu komplet.

komplet je to tady .. neni potreba to prepisovat :)
http://www.wowwiki.com/Formulas:Honor_System

ja sem ten honor delal do ranku 10 a to potom to omezeni na pocet rankeru vlastne ani neni videt

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 23/06/2006 15:17:47
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 23/06/2006 :  14:57:33  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle
fungovalo a funguje :) uz sem tam dal edit :)


No klidně si edit udělej, je to od základu blbě. Pokud má st1 500k honoru a st2 400k honoru, a za předpokladu že hraje alespoň určité normální množství lidí (25 hk na normálním serveru udělá určitě přes 1k lidí), tak st2 bude mít pořád víc než 12k rating bodů. On by ho totiž měl i kdyby měl jen 100k honoru (tedy za předpokladu že těch 25 HK týdně udělá přes 500 lidí).

edit> Rofl ty si mě dostal. Napíšeš tu blud a podložíš ho odkazem na honor systém který je ve skutečnosti skoro přesný (ne úplně, honor breakdown tam určují špatně) - ale hlavně to popisuje úplně jinak než tvrdíš ty . Četl jsi to vůbec?

Edited by - Rakhen on 23/06/2006 15:00:34
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/06/2006 :  15:09:02  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
tohle je spatne tak se tim neridte

quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by Eagle
fungovalo a funguje :) uz sem tam dal edit :)


No klidně si edit udělej, je to od základu blbě. Pokud má st1 500k honoru a st2 400k honoru, a za předpokladu že hraje alespoň určité normální množství lidí (25 hk na normálním serveru udělá určitě přes 1k lidí), tak st2 bude mít pořád víc než 12k rating bodů. On by ho totiž měl i kdyby měl jen 100k honoru (tedy za předpokladu že těch 25 HK týdně udělá přes 500 lidí).

edit> Rofl ty si mě dostal. Napíšeš tu blud a podložíš ho odkazem na honor systém který je ve skutečnosti skoro přesný (ne úplně, honor breakdown tam určují špatně) - ale hlavně to popisuje úplně jinak než tvrdíš ty . Četl jsi to vůbec?

vubec sem to necet :)
mozna ze ty procenta nejsou podle honoru ale podle poctu hracu coz je docela zasadni detail no :) zas tak dobre uz si to nepamatuju (a ted sem to opravdu znova necet) ale vim ze jsem to podle toho delal a vychazelo to uplne presne (takze sem ten system asi zapomel) ale kazdopadne vim ze 3 r14 se tam v pohode vejdou a staci jen mit proste hodne honoru a co nejvic se priblizit tomu prvnimu (lidi je tolik tam moc velky mezery nejsou

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 23/06/2006 15:16:44
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 23/06/2006 :  15:46:51  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Eagle je sice pekny ze snazis huntit posty jak to jen jde, ale mohl bys psat o vecech o kterejch alespon neco vis. kkthxbye

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/06/2006 :  16:44:33  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

Eagle je sice pekny ze snazis huntit posty jak to jen jde, ale mohl bys psat o vecech o kterejch alespon neco vis. kkthxbye

no ja vim kde to najit ... vim jak to funguje no spis sem to asi vedel :) tak sem tam dopasal tu tuckou poznamku na zacatek ... :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 23/06/2006 16:48:52
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000