Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Problemy s platbou
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 17/03/2005 :  14:03:23  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Takze... platba neprijmuta. Invalid details. Znovu jsem to vyplnil, ale vypada to, ze o novouz platbu se Blizzard pokusi az zitra, takze do ty doby mam smulu.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/03/2005 :  14:04:32  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Takze... platba neprijmuta. Invalid details. Znovu jsem to vyplnil, ale vypada to, ze o novouz platbu se Blizzard pokusi az zitra, takze do ty doby mam smulu.



No a nedostaneš se i tak do hry? jako kolega a brutus?
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 17/03/2005 :  14:05:32  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
cetl jsem na guildforu, ze to zjistis za par minut....

ja to zkusim vecer hned jak budu doma, dam vedet
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 17/03/2005 :  14:06:18  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Nevim... jsem v praci a tady WoW nemam :) ale na forum se nedostanu.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 17/03/2005 :  14:18:15  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
invalid details me taky postihly, ovsem do hry sem se dostal

asi rada do budoucna: jmeno a prijmeni zadavejte s diakritikou
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 17/03/2005 :  15:14:47  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

invalid details me taky postihly, ovsem do hry sem se dostal

asi rada do budoucna: jmeno a prijmeni zadavejte s diakritikou



to sem prave umyslne neudelal aby nedoslo k problemu... mno jestli to je kvuli tomu tak me asi odvezou :o)
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 17/03/2005 :  15:21:49  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by MegaDeath

invalid details me taky postihly, ovsem do hry sem se dostal

asi rada do budoucna: jmeno a prijmeni zadavejte s diakritikou



to sem prave umyslne neudelal aby nedoslo k problemu... mno jestli to je kvuli tomu tak me asi odvezou :o)



Ja tam naopak predtim diakritiku mel a ted sem ji odstranil :)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 17/03/2005 :  15:24:13  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
zalezi na tom, co mas napsany na karte, jestli tam je Řehoř Novák nebo Rehor Novak
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 17/03/2005 :  15:24:38  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

zalezi na tom, co mas napsany na karte, jestli tam je Řehoř Novák nebo Rehor Novak



Kua ja tam nemam napsany Novak ... to budu mit asi problem co?

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/03/2005 :  15:27:11  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy


Ja tam naopak predtim diakritiku mel a ted sem ji odstranil :)



budu si muset s rodičema vážně promluvit na téma
"moje křestní jméno a diakritika"
Go to Top of Page

Spider
Starting Member

40 Posts

Posted - 17/03/2005 :  15:32:03  Show Profile  Visit Spider's Homepage Send Spider a Private Message  Reply with Quote
No, me meli odecist dneska ve 13:27 ale porad nic, platba je "pending" a ja hraju dal :D. Budu se muset kouknout na ucet. Jinak se mi nezda, ze by overovali jmeno v accountu se jmenem na karte. Ja mel taky invalid details a bylo to overovacim cislem na druhy strane karty...

Eltaran <Czech Alliance> Night Elf Druid
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 17/03/2005 :  15:34:45  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spider

No, me meli odecist dneska ve 13:27 ale porad nic, platba je "pending" a ja hraju dal :D. Budu se muset kouknout na ucet. Jinak se mi nezda, ze by overovali jmeno v accountu se jmenem na karte. Ja mel taky invalid details a bylo to overovacim cislem na druhy strane karty...

ne, ale overujou jmeno na karte se jmenem na karte
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 17/03/2005 :  15:35:02  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Spider: Ne neoveruji jmeno accountu, ale jmeno, ktere zadas u kreditky :)

Jinak ja mam v zaloze jeste tu VISU electron, kdyby nahodou neco. Ale nemuzu se zbavit dojmu, ze jak ma Blizzard skvelej tym, kterej ma na svedomi genialne naprogramovanu hru, tak ma jeste tym naprostejch amateru, kterej se stara " o to okolo"

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"

Edited by - Tragedy on 17/03/2005 15:35:34
Go to Top of Page

Kenny
Starting Member

62 Posts

Posted - 17/03/2005 :  16:35:13  Show Profile  Send Kenny an ICQ Message Send Kenny a Private Message  Reply with Quote
invalid details u kreditky jsme mel taky :o) ale pak jsem napsal presne to co mam v papirech od Ebanky a uz to tam nemam

World of Warcraft - Drak'thul : Ratamahatta
Ultima Online - DF : Kenny
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 17/03/2005 :  16:47:19  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kenny

invalid details u kreditky jsme mel taky :o) ale pak jsem napsal presne to co mam v papirech od Ebanky a uz to tam nemam



No ja to tam taky nemam, ale mam stale "pending", takze se to tam muze zase objevit :) A co mas za kartu? A platba ti probehla?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 17/03/2005 :  20:02:01  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Me to taky nejde ... ach jo :/

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Anomaly
New Member

132 Posts

Posted - 17/03/2005 :  22:01:27  Show Profile  Send Anomaly an ICQ Message Send Anomaly a Private Message  Reply with Quote
hm.. taky taky .. ;-(
Go to Top of Page

Bal
Starting Member

47 Posts

Posted - 18/03/2005 :  03:19:37  Show Profile Send Bal a Private Message  Reply with Quote
Mam stejny problem,do hry se sice dostanu ale u manager accountu mam "Invalid details..."
Platite nekdo E-Card od komercni banky a probehla vam platba bez problemu?
Go to Top of Page

Kenny
Starting Member

62 Posts

Posted - 18/03/2005 :  06:58:26  Show Profile  Send Kenny an ICQ Message Send Kenny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

quote:
Originally posted by Kenny

invalid details u kreditky jsme mel taky :o) ale pak jsem napsal presne to co mam v papirech od Ebanky a uz to tam nemam



No ja to tam taky nemam, ale mam stale "pending", takze se to tam muze zase objevit :) A co mas za kartu? A platba ti probehla?




jo takhle... mno tak to ja tam mam taky stale pending, ale to bude asi tim, ze mam jeste 2 dny free, takze platba jeste neprobehla jinak mam MasterCard InternetCard od eBanky, zatim s tim nemam zkusenosti, zrizoval jsem si to kvuli WOW

World of Warcraft - Drak'thul : Ratamahatta
Ultima Online - DF : Kenny
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 18/03/2005 :  08:13:54  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

zalezi na tom, co mas napsany na karte, jestli tam je Řehoř Novák nebo Rehor Novak


Hmm zatim nemam problem ale jestli bude tak asi je to tim ze nemam ani jednu z tehle moznosti ani Řehoř Novák a ani Rehor Novak to sem pak v prdeli asi
Go to Top of Page

PetriK
Starting Member

5 Posts

Posted - 18/03/2005 :  08:18:18  Show Profile  Visit PetriK's Homepage  Send PetriK an ICQ Message Send PetriK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kenny

quote:
Originally posted by Tragedy

quote:
Originally posted by Kenny

invalid details u kreditky jsme mel taky :o) ale pak jsem napsal presne to co mam v papirech od Ebanky a uz to tam nemam



No ja to tam taky nemam, ale mam stale "pending", takze se to tam muze zase objevit :) A co mas za kartu? A platba ti probehla?




jo takhle... mno tak to ja tam mam taky stale pending, ale to bude asi tim, ze mam jeste 2 dny free, takze platba jeste neprobehla jinak mam MasterCard InternetCard od eBanky, zatim s tim nemam zkusenosti, zrizoval jsem si to kvuli WOW


MasterCard InternetCard od eBanky bez problemu funguje, dnes rano 1:06 si strhli 12.99€
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 18/03/2005 :  08:20:05  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
Stejny problem, moji MasterCard, kterou platim vsude a i jsem s ni platil za jine MMORPG, to proste nebere. Chyba neni urcite na moji strane, zkusil jsem jmeno bez i s diakritikou, porad Invalid Details or Payment Refused. Dovolat se na Blizz neni kam, protoze pro nas neni telefonicky support a na muj dotaz pres www formular za pet dni nebyli schopni odpovedet. Zatim mi tedy jde hrat, ale pocitam hodiny do zakonzervovani meho accountu :) Smula, Blizzard asi nestoji o nase penize ...

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/03/2005 :  08:28:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
mě to píše invalid card number, což je novinka oproti včerejšku
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/03/2005 :  08:37:28  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Hm takze dneska rano se tam zase divam - porad sviti Payment refused or invalid details a platba je pending ....

Tak se naseru a opet preedituju Payment Details - tim samym - nic nemenim a pouzivam diakritiku tak jako minule).

Cervena znacka zmizela (tak jako minule ;) a navic se platba co mne z 16.3 vislea jako pending zmenila na Active subscription od 18.3 a naskocila dalsi platba pending - na 18.4 - coz vypada ok.

Maj to proste rozesrany - je to banda francouzkejch buzen.

Zvlastni je, ze jsem mohl porad hrat - podle mne maj jebly to www rozhrani a nekde v systemu ta platba probehnout musela - jinak by mne odrizli asi... (v bance overim kulovy, protoze KB strhava prachy z uctu klidne 1-2 tejdny potom co kartou zaplatim)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 18/03/2005 :  08:40:11  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PetriK

MasterCard InternetCard od eBanky bez problemu funguje, dnes rano 1:06 si strhli 12.99€



jj me to uz taky funguje, platba probehla vcera v 17:06 :) a nemusel sem nic menit a to sem sve jmeno napsal bez diakritiky
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/03/2005 :  08:40:47  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
18/03/05 35.97€ Dreimonatiges Abonnement

Bože co to je za maras, nejhorší je že mi nikdo neodpoví.
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 18/03/2005 :  08:42:10  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
Kdyby udelali centrum podpory a datacentrum u nas, tak by na tom byli lip. Paterni spoje na to mame a rozhodne by se tu nasli nadsenci, co by jim za mrzkejch 1.500,- euro mesicne udelali pro hru poradnou podporu a starani o komunitu. Dat to do komoussky Francie (u nas se to snad po volbach zmeni), ac Vivendi je Francie, kde se porad jen stavkuje, lidi jsou liny a nejradsi by pracovali 25 hodin tydne, to byl blbej napad ...

Jak rikam, asi nepotrebuji nase penize, ja uz ale udelal vsechno, co slo ... treba se za mesic uraci odpoved na muj dotaz :)

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 18/03/2005 :  08:45:41  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

18/03/05 35.97€ Dreimonatiges Abonnement

Bože co to je za maras, nejhorší je že mi nikdo neodpoví.



:)))

No to je Nemecky trimesicni predplatne :))
Obcas se jim tam pomichaji jazyky, me to ted treba ukazuje, ze jsem z Tschechische Republik ;)

Taky nechapu post na blizzardim foru, kde zadaji, at si kazdy prekontroluje svuj account a opravi si jmeni, adresu atd. Muzu vedet, kde si v account managementu opravim jmeno, kdyz to pole menit nejde ??? Chtel bych treba zkusit ho zmenit na bez diakritiky, co kdyz to s tim souvisi.

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

PetriK
Starting Member

5 Posts

Posted - 18/03/2005 :  08:45:46  Show Profile  Visit PetriK's Homepage  Send PetriK an ICQ Message Send PetriK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Hm takze dneska rano se tam zase divam - porad sviti Payment refused or invalid details a platba je pending ....

Tak se naseru a opet preedituju Payment Details - tim samym - nic nemenim a pouzivam diakritiku tak jako minule).

Cervena znacka zmizela (tak jako minule ;) a navic se platba co mne z 16.3 vislea jako pending zmenila na Active subscription od 18.3 a naskocila dalsi platba pending - na 18.4 - coz vypada ok.

Maj to proste rozesrany - je to banda francouzkejch buzen.

Zvlastni je, ze jsem mohl porad hrat - podle mne maj jebly to www rozhrani a nekde v systemu ta platba probehnout musela - jinak by mne odrizli asi... (v bance overim kulovy, protoze KB strhava prachy z uctu klidne 1-2 tejdny potom co kartou zaplatim)


To sice ano, ale castku mas blokovanou uz v momente kdy si ji inkasuje Blizzard, takze je to celkem jedno kdy ty prachy z uctu odejdou, stejne s nimi nemuzes nakladat :-)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/03/2005 :  08:47:55  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PetriK

quote:
Originally posted by brutus

Hm takze dneska rano se tam zase divam - porad sviti Payment refused or invalid details a platba je pending ....

Tak se naseru a opet preedituju Payment Details - tim samym - nic nemenim a pouzivam diakritiku tak jako minule).

Cervena znacka zmizela (tak jako minule ;) a navic se platba co mne z 16.3 vislea jako pending zmenila na Active subscription od 18.3 a naskocila dalsi platba pending - na 18.4 - coz vypada ok.

Maj to proste rozesrany - je to banda francouzkejch buzen.

Zvlastni je, ze jsem mohl porad hrat - podle mne maj jebly to www rozhrani a nekde v systemu ta platba probehnout musela - jinak by mne odrizli asi... (v bance overim kulovy, protoze KB strhava prachy z uctu klidne 1-2 tejdny potom co kartou zaplatim)


To sice ano, ale castku mas blokovanou uz v momente kdy si ji inkasuje Blizzard, takze je to celkem jedno kdy ty prachy z uctu odejdou, stejne s nimi nemuzes nakladat :-)



Mne slo o to, ze si neoverim ze se neco deje, protoze KB mne to ukaze na "online" vypisu za tejden....

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 18/03/2005 :  08:49:44  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
Kdyz si napriklad zmenim adresu s diakritikou, tak jim to blbne a nasledujici pismeno zmeni na velke, otazka, jestli to muze hrat nejakou roli, asi ne ...

Jinak platba porad nic, zkusil jsem vse znovu zadat, opet cerveno ...

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:22:43  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
tak u me platba probehla, musel sem napsat svoje jmeno S diakritikou, jinak to nefachalo
Go to Top of Page

PetriK
Starting Member

5 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:25:40  Show Profile  Visit PetriK's Homepage  Send PetriK an ICQ Message Send PetriK a Private Message  Reply with Quote
quote:

Mne slo o to, ze si neoverim ze se neco deje, protoze KB mne to ukaze na "online" vypisu za tejden....


V ebance vidis blokaci castky okamzite :-)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:28:00  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
tak ty tři měsíce jsou fuč. Prostě se to ztratilo a je tam zase jenom na jeden měsíc ve stavu pending.
Go to Top of Page

CabA
New Member

111 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:33:02  Show Profile  Send CabA an ICQ Message Send CabA a Private Message  Reply with Quote
quote:

MasterCard InternetCard od eBanky bez problemu funguje, dnes rano 1:06 si strhli 12.99€



Mam tu samou kartu, ten verifikacni kod jak pisou ze to sou posledni 3 nebo 4 cisla z cisla karty je ok ? nebo se tam dava (u me trojmistnej) CVV2 kod ?

Torrek ::: tauren shaman ::: officer of Black division ::: Drak'thul
Runningwild ::: night elf druid ::: Supreme ::: Frostmane
Runningfree ::: dwarf paladin ::: Supreme ::: Frostmane
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:33:42  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
Me to nejde, ani s ani bez diakritiky, zkusil jsem uz vsechno, taky mam Pending, ale zatim jeste account active, otazka, na jak dlouho :)

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

PetriK
Starting Member

5 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:41:10  Show Profile  Visit PetriK's Homepage  Send PetriK an ICQ Message Send PetriK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CabA

quote:

MasterCard InternetCard od eBanky bez problemu funguje, dnes rano 1:06 si strhli 12.99€



Mam tu samou kartu, ten verifikacni kod jak pisou ze to sou posledni 3 nebo 4 cisla z cisla karty je ok ? nebo se tam dava (u me trojmistnej) CVV2 kod ?


Pokud mas MasterCard InternetCard od ebanky, tak na tom papirku mas preci napsano:
Cislo karty:
****************************
EX(MMRR): 0703-0705
CVC2/CVV2: ***

Proste tam zadej to co mas natistene jako CVC2/CVV2
Go to Top of Page

CabA
New Member

111 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:43:51  Show Profile  Send CabA an ICQ Message Send CabA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PetriK

quote:
Originally posted by CabA

quote:

MasterCard InternetCard od eBanky bez problemu funguje, dnes rano 1:06 si strhli 12.99€



Mam tu samou kartu, ten verifikacni kod jak pisou ze to sou posledni 3 nebo 4 cisla z cisla karty je ok ? nebo se tam dava (u me trojmistnej) CVV2 kod ?


Pokud mas MasterCard InternetCard od ebanky, tak na tom papirku mas preci napsano:
Cislo karty:
****************************
EX(MMRR): 0703-0705
CVC2/CVV2: ***

Proste tam zadej to co mas natistene jako CVC2/CVV2



no to sem udelal :
zadal cislo karty a jako verifikacni kod ten *** CVC2/CVV2
zmatlo me ze oni uvadej ze to sou posledni 3 nebo 4 cisla z cisla karty, platbu mam dnes v 17:07 tak uvidim :)

Torrek ::: tauren shaman ::: officer of Black division ::: Drak'thul
Runningwild ::: night elf druid ::: Supreme ::: Frostmane
Runningfree ::: dwarf paladin ::: Supreme ::: Frostmane
Go to Top of Page

CabA
New Member

111 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:46:47  Show Profile  Send CabA an ICQ Message Send CabA a Private Message  Reply with Quote
jo a jeste by me zajimalo jakej kurz maj na euro ?

Torrek ::: tauren shaman ::: officer of Black division ::: Drak'thul
Runningwild ::: night elf druid ::: Supreme ::: Frostmane
Runningfree ::: dwarf paladin ::: Supreme ::: Frostmane
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:47:47  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to zaplatil přes petrika, jeho mastercard kreditkou z EBanky a hned je to aktivní.
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:49:12  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CabA

no to sem udelal :
zadal cislo karty a jako verifikacni kod ten *** CVC2/CVV2
zmatlo me ze oni uvadej ze to sou posledni 3 nebo 4 cisla z cisla karty, platbu mam dnes v 17:07 tak uvidim :)



jo ale tisteneho cisla z druhe strany karty pod tim elektronicky cernym pruhem a ne cisla karty jako takove cili uctu...
Go to Top of Page

PetriK
Starting Member

5 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:49:46  Show Profile  Visit PetriK's Homepage  Send PetriK an ICQ Message Send PetriK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CabA

jo a jeste by me zajimalo jakej kurz maj na euro ?


Jaky je kurz nevim, ale uvedu priklad (eBanka):
18.03.2005 01:09 BLIZZARD ENTERTAINMENT VELIZY VILL - FR Platba kartou 12,99 EUR 393,64 Kč
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:52:52  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
18.03.2005 01:09 BLIZZARD ENTERTAINMENT VELIZY VILL - FR Platba kartou 35,97 EUR 1 090,00
------
3 mesice za 1090,-

Go to Top of Page

CabA
New Member

111 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:55:41  Show Profile  Send CabA an ICQ Message Send CabA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by CabA

no to sem udelal :
zadal cislo karty a jako verifikacni kod ten *** CVC2/CVV2
zmatlo me ze oni uvadej ze to sou posledni 3 nebo 4 cisla z cisla karty, platbu mam dnes v 17:07 tak uvidim :)



jo ale tisteneho cisla z druhe strany karty pod tim elektronicky cernym pruhem a ne cisla karty jako takove cili uctu...



to sory tak blbej nejsem abych zadaval cislo uctu :)

Torrek ::: tauren shaman ::: officer of Black division ::: Drak'thul
Runningwild ::: night elf druid ::: Supreme ::: Frostmane
Runningfree ::: dwarf paladin ::: Supreme ::: Frostmane
Go to Top of Page

CabA
New Member

111 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:56:30  Show Profile  Send CabA an ICQ Message Send CabA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

18.03.2005 01:09 BLIZZARD ENTERTAINMENT VELIZY VILL - FR Platba kartou 35,97 EUR 1 090,00
------
3 mesice za 1090,-




jo parada taky mam na 3 mesice a na ucte pri tom jak to pocitaj nastesti dost :)

Torrek ::: tauren shaman ::: officer of Black division ::: Drak'thul
Runningwild ::: night elf druid ::: Supreme ::: Frostmane
Runningfree ::: dwarf paladin ::: Supreme ::: Frostmane
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 18/03/2005 :  10:10:40  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Takze u me platba probehla take OK a to DNES. Takze sem mel 3 dny zadara a pak jeste 2 dny navic diky tomu jejich podivnmu systemu.

Jmeno jsem zadaval BEZ diakritiky. Mam MC-Inet eBanka.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 18/03/2005 :  10:14:38  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
Tak já hlásím také úspěch. Tři dny jsem stále kvůli té hlášce s nadějí přepisoval kreditku a dnes to konečně vzali. Takže já jsem tím dostal 3 dny zdarma, ale chyba jednoznačně opět u Blizzu. Měli by ty frantíky prohnat aspoň 10x na Effelovku a dolů
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 18/03/2005 :  10:36:25  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
Tak ted mi opravdu tecou s Blizzardem nervy ...

Nedalo mi to a zavolal na kartovy centrum my banky a svete div se, je to dost zajimave.

V accountu mam porad jednu platbu pending na 6 mesicu, ale operatorka mi rekla, ze me Blizzard zkasiroval 10x behem tohoto tydne a ted uz platit nejde z duvodu prekroceni limitu. Takze milej Blizzard mi vycucnul 650 euro z uctu a v account managementu mam porad pending, nevim, co na to rict, ale toto je amaterismus nejhrubsiho zrna. Na muj dodaz na support se ani neobtezujou odpovedet uz od pondelka.

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 18/03/2005 :  10:38:41  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
hehe, to se stalo uz nekolika lidem v evrope, chyba mezi bankou a blizzardem
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 18/03/2005 :  10:45:06  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

hehe, to se stalo uz nekolika lidem v evrope, chyba mezi bankou a blizzardem



No by me zajimalo, zda bys delal hehe, kdyby si byl v my kuzi :) takze jsem zaplatil 650 euro, nemam sanci jim ani zavolat, pac telefonni support pro CR neni, na urgence z formulare nereaguji x dni, nemuzu ani lognout do fora, abych neco napsal a frozen account mam na krku ...

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 18/03/2005 :  10:45:42  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
co mas za banku?
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000