Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Figurky, komiksy a vše kolem Star Wars (nejen SWG)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 02/01/2007 :  15:33:46  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak hry už mám, zatím mám na mailu adresy jenom na Zoltanuse a Unionera (chybí mi Enni a Sagger, kteří si hru taky zamluvili).

Jinak k ceně - z účtu mi strhli 5167 Kč (Nevím, jakým kurzem se to převádělo, mělo to být 205 USD), na celnici k tomu přidali DPH 936 Kč, tj. 6103Kč celkem, děleno 5 vyjde 1220 Kč na jednoho. Sice je to víc, než jsem předpokládal, ale míň než na kolik to vyjde v obchodě (nic si na tom nenarážím, nebojte). Takže mi prosím potvrďte, jestli tu hru chcete i za tuhle cenu, pokud jo, pošlu hned zítra a Ennimu a Saggerovi jakmile mi pošlou svoji adresu.

Pokud by si to někdo rozmyslel, mám už další zájemce, takže není problém.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 02/01/2007 :  16:32:23  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Takže jak to vypadá vevnitř v krabičce?
Jde o podobnou krabičku jako má Command and Conquer First Decade (cca 2,5cm tlustá krabička). Vevnitř je kolík na DVD (ve stylu cake), na kterém jsou 3 DVDčka - první - je tam spolu Empire at War a KOTOR 1. Druhé - tam je spolu Republic Commando, Jedi Outcast a Battlefront. Třetí DVD obsahuje instalačku a kód na 14-denní trial SWG (docela fajn dostat instalační DVD celkem zadarmiko a nemuset to instalovat z CDček a tahat všechny možné patche).

Jo a pak už je uvnitř jenom chudá náhražka manuálu (prohlášení o shodě a podobné voloviny), jenom z druhé strany jsou kódy na EAW, BattleFront, Republic Commando a SWG (nevím, KOTOR a Outcast asi game keys nemají). A dva reklamní papírky, první na SWG COA a druhý na datadisk EAW - Forces of Corruption.
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 02/01/2007 :  23:36:29  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Muzes poslat.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/01/2007 :  23:38:03  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
nafot to a muzeme to dat na swg.cz
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 03/01/2007 :  10:08:03  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Sem v Brne, fotak je doma. Takze nejdriv v sobotu. A ne, na mobilu fotak nemam.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 03/01/2007 :  11:07:12  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

nafot to a muzeme to dat na swg.cz

už zas chceš něco setřást a stlačit?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 03/01/2007 :  21:47:12  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Aha takze to si darek nedostal co?
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 04/01/2007 :  01:34:01  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Uz se nemuzu dockat, az to dorazi.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 04/01/2007 :  21:55:04  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Takze krome Unionera to nikdo nechce? Enni, Zoltanus, Sagger? Mam se zacit ptat dal? Krny uz zajem projevil...
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 04/01/2007 :  22:54:57  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Vsichni nemaj cas koukat na forum. Nekdo taky hodne maka a k pc se nejakou tu dobu nedostane. Enni se mel napriklad ptal, jak to s tou hrou bude. Co si takhle zavolat.
Go to Top of Page

Zoltanus
Starting Member

26 Posts

Posted - 04/01/2007 :  22:55:05  Show Profile  Send Zoltanus an ICQ Message Send Zoltanus a Private Message  Reply with Quote
Koukám, že jsem se sem chvíli nepodíval a málem jsem tu krabici propás, samozřejmě posílej.

Zoltanus Hrobnik-Rodian-smuggler-swg
Danargus-orc-shaman-WoW
Hrobnik-TR-sapper
Zoltak-assassin-AoC
Zoltak-pasák squigů-WHO
Sergej Hrobnik -rifleman-Fallen Earth

Edited by - Zoltanus on 04/01/2007 22:55:46
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 04/01/2007 :  23:03:26  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoltanus

Koukám, že jsem se sem chvíli nepodíval a málem jsem tu krabici propás, samozřejmě posílej.



Ok, zitra to hodim na postu.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 04/01/2007 :  23:45:06  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
elor ti pry poslal PM s adresou. Jinak co ten tvuj darek? Uz sis ho vyzvedl? On tam nebude na poste vecne, aby to neposlali zpet.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 05/01/2007 :  08:09:52  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
na Enniho cislo nemam, kdyztak se ho pls zkus zeptat, jestli to za tech 1220 chce a posli mi jeho adresu. Dik.

Aha, to bych musel vedet, jak se cte PM, zadne upozorneni na mailik mi neprislo, tak sem nevedel, ze sem nejake dostal. Zkusim pohledat.

Balicek je doma (posta privezla), ale domu dojedu az dnes vecer, pak si ho taky otevru. Dik, i kdyz zatim nevim co je vevnitr (snad to nebudou cviceni svabi nebo Booobikaaaa)
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 05/01/2007 :  08:15:08  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
tak na mailu nic nemám, ale lorddrizzt je hodne proflaknuty a denne mi tam prijde tak 20 spamu, mozna sem ho omylem smazl (PM z fora mi to hazi primo do spamu, nevim proc). Proto sem predtim psal, at mi tu adresu poslou na lordvader zavinac email.cz, ten zatim zaspamovany neni.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 05/01/2007 :  08:57:54  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
http://www.pretaktovani.cz/text/novorocni.asp

no, SW to vubec neni, nicmene figurky jsou to super, nevite nekdo, kde by se to dalo poridit?
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 05/01/2007 :  10:40:31  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

tak na mailu nic nemám, ale lorddrizzt je hodne proflaknuty a denne mi tam prijde tak 20 spamu, mozna sem ho omylem smazl (PM z fora mi to hazi primo do spamu, nevim proc). Proto sem predtim psal, at mi tu adresu poslou na lordvader zavinac email.cz, ten zatim zaspamovany neni.


Aaaha, znovuposlano na lorda.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 05/01/2007 :  12:13:11  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

tak na mailu nic nemám, ale lorddrizzt je hodne proflaknuty a denne mi tam prijde tak 20 spamu, mozna sem ho omylem smazl (PM z fora mi to hazi primo do spamu, nevim proc). Proto sem predtim psal, at mi tu adresu poslou na lordvader zavinac email.cz, ten zatim zaspamovany neni.


ted uz bude..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 05/01/2007 :  13:08:20  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

http://www.pretaktovani.cz/text/novorocni.asp

no, SW to vubec neni, nicmene figurky jsou to super, nevite nekdo, kde by se to dalo poridit?



Jo, klasické Anime figurky. U nas se daji sehnat pres ruzne zprostredkovatele, co je objednaji ze zahranici, myslim ze jsou v nabidce fate-gate.com a myslim ze jsem je zahlidl i na repliky.info. Sou pekne, otazkou je, jestli se jim daji ty svrsky poposundat

By me zajimalo, kdy tak udelaji Leiu a Padme :o)))) (respektive Winter, Maru Jade, Guri, atd.)

Edited by - Drizzt DoUrden on 05/01/2007 13:09:12
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 05/01/2007 :  15:01:10  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Almych

http://www.pretaktovani.cz/text/novorocni.asp

no, SW to vubec neni, nicmene figurky jsou to super, nevite nekdo, kde by se to dalo poridit?



Jo, klasické Anime figurky. U nas se daji sehnat pres ruzne zprostredkovatele, co je objednaji ze zahranici, myslim ze jsou v nabidce fate-gate.com a myslim ze jsem je zahlidl i na repliky.info. Sou pekne, otazkou je, jestli se jim daji ty svrsky poposundat

By me zajimalo, kdy tak udelaji Leiu a Padme :o)))) (respektive Winter, Maru Jade, Guri, atd.)

člověče už ti někdo řekl, že seš úchyl?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 05/01/2007 :  15:10:40  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Proc uchyl? Ty nekoukas holkam pod sukne? Me napadlo to same. Navic jsou to holky sikmooke, ktere se mi libi tuplem. Mel jsem sousedku, ta mela tatu cecha a mamu z mongolska, je moooooc hezka. Si dovedete predstavit, jak nas v puberte privadela k silenstvi. Ale ridila se hloupym pravidlem "Co je v dome neni pro me", by me zajimalo kterej idiot tohle vymyslel.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 05/01/2007 :  15:38:11  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Proc uchyl? Ty nekoukas holkam pod sukne? Me napadlo to same. Navic jsou to holky sikmooke, ktere se mi libi tuplem. Mel jsem sousedku, ta mela tatu cecha a mamu z mongolska, je moooooc hezka. Si dovedete predstavit, jak nas v puberte privadela k silenstvi. Ale ridila se hloupym pravidlem "Co je v dome neni pro me", by me zajimalo kterej idiot tohle vymyslel.



Sakra.. co mají holky pěkného pod sukní? Něco mi uniklo? Něco jsem prošvihnul? :)))
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 05/01/2007 :  20:15:20  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by Almych

Proc uchyl? Ty nekoukas holkam pod sukne? Me napadlo to same. Navic jsou to holky sikmooke, ktere se mi libi tuplem. Mel jsem sousedku, ta mela tatu cecha a mamu z mongolska, je moooooc hezka. Si dovedete predstavit, jak nas v puberte privadela k silenstvi. Ale ridila se hloupym pravidlem "Co je v dome neni pro me", by me zajimalo kterej idiot tohle vymyslel.



Sakra.. co mají holky pěkného pod sukní? Něco mi uniklo? Něco jsem prošvihnul? :)))



Kalhotky s obrázkem Tie Fighteru
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 06/01/2007 :  11:41:11  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
HELMA JANGO FETTA! klady: je masivni asi 3 mm, pekne barvena, super tvar, nema polstrovani (coz beru jako vyhodu, protoze si to muzu udelat jak budu chtit sam polde tvaru a velikosti hlavy) a ma hezkou krabici jako nevyhodu bych uvedl useklou folii v polovine (hodlam predelat) a antenka, ktera bohuzel nejde utahnout a pri velmi prudkem pohybu dolu se sklopi... to se taky vymaka

a tady sou fotky:

http://www.jainasolo.jediland.net/helma/1.jpg - zepredu (je videt usekla folie)
http://www.jainasolo.jediland.net/helma/2.jpg - se sklopenou antenou (zamerovacem)
http://www.jainasolo.jediland.net/helma/3.jpg - bok
http://www.jainasolo.jediland.net/helma/4.jpg - zadni cast
http://www.jainasolo.jediland.net/helma/5.jpg - vrsek
http://www.jainasolo.jediland.net/helma/6.jpg - v krabici
http://www.jainasolo.jediland.net/helma/7.jpg - realne foto bez blesku

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 06/01/2007 :  11:49:33  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
To je mazec, ale kde se k tomu sezene ten zbytek .

Ktera to z nich je na tech strankach? Kolik stala? Ta folie je celkem blbe, lemry setrej.

Edited by - Jorssk on 06/01/2007 11:52:15
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 06/01/2007 :  11:51:20  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

To je mazec, ale kde se k tomu sezene ten zbytek .



westary a opasek se da jeste koupit, ale zbytek si delam sam :)

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 06/01/2007 :  11:55:56  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
Ona ta folie v realu neni tak hrozna. Ten blesk to strasne prasi...

jinak helma stala 2750 kc (postovne a balne je zdarma)

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/01/2007 :  13:39:37  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Já teď půjdu do FX Lightsaberu. Myslíte že je 320 USD za něj moc? (včetně poštovného 55USD)? Jo a má úpravu Ultra FX s Luxeon LED blade. Navíc má odnímatelnou rukojeť a můžu si vybrat i barvu (Fire Orange, Sunrider Destiny, Guardian Blue, Consular Green, Blazing Red a nebo Adegan Silver, který má 12 čoček s různýma barvama - ale u nich je barva o dost slabší).

Přemýšlím, jakou barvu si dát..
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 06/01/2007 :  15:30:21  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Já teď půjdu do FX Lightsaberu. Myslíte že je 320 USD za něj moc? (včetně poštovného 55USD)? Jo a má úpravu Ultra FX s Luxeon LED blade. Navíc má odnímatelnou rukojeť a můžu si vybrat i barvu (Fire Orange, Sunrider Destiny, Guardian Blue, Consular Green, Blazing Red a nebo Adegan Silver, který má 12 čoček s různýma barvama - ale u nich je barva o dost slabší).

Přemýšlím, jakou barvu si dát..

já bych bral sunrider
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/01/2007 :  18:45:55  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Navic si muzu vybrat na kazdou cepel jinou barvu, ale to by asi uz nevypadalo tak pekne...

Tady sou barvy:

Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/01/2007 :  19:57:59  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
blazing red nebo sunrider IMHO

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 06/01/2007 :  20:42:03  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Odkud ho beres Koudy?
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 06/01/2007 :  20:57:49  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

blazing red nebo sunrider IMHO

juchů my se s carmaxem na něčem shodli
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/01/2007 :  22:20:58  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
U nas ty zpevnene neprodavaji - tyhle jsou urcene primo pro serm, sou o dost odolnejsi nez obyc FXka, navic se tomu da oddelat cepel a vystavit jenom tak. Pudu do Maulova dvoumece (da se pouzivat obouruc nebo se da rozpojit a pouzivat dual wield).

Budu to brat odtud: http://www.ultrasabers.com/products.php?cat=8

A budu brat asi tenhle:
http://www.ultrasabers.com/proddetail.php?prod=UFX-MAUL

Pro inspiraci...
http://www.ultrasabers.com/photopost/data/501/medium/rone_sith1.jpg

Edited by - Drizzt DoUrden on 06/01/2007 22:29:36
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/01/2007 :  22:22:46  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
V prepoctu me to vyjde na sest a pul litru, za to u nas nekoupim ani FX double LS (na repliky.info se prodava jenom pulka Maulova mece, kdyz chces obouruc, tak si musis koupit 2x3900).
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/01/2007 :  22:26:21  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Otazka je jestli jeste chvili nepockat, ted tam maji Luxeon 3, zacinaji zavadet Luxeon 5 (jasnejsi cepel, proste 5W misto 3W)

Btw. pokud ste si uz neprozretelne nejake FXko koupili, tak nabizeji i upgrady na Ultrasabers (http://www.ultrasabers.com/products.php?cat=13)

Asi nemusim podotykat ze tou upravou prijdete o zaruku, co?

Edited by - Drizzt DoUrden on 06/01/2007 22:39:41
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 06/01/2007 :  23:24:24  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
doufam, ze si s nama nekdy pak zajdes zakladelkovat? :DDD

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/01/2007 :  23:54:46  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Bych vam ty vase krehke FXka rozbil Pokud teda nekdo nemate taky to zpevnene.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 07/01/2007 :  00:16:59  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Bych vam ty vase krehke FXka rozbil Pokud teda nekdo nemate taky to zpevnene.

omg křehká a zpevněná kladélka
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 07/01/2007 :  06:59:06  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
A co ty moucho, mas obyc FX sosacek nebo zpevneny??
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 07/01/2007 :  10:12:26  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja bych bral sunrider nebo oranzovej. Ale vypadaj pekne, ze bych taky do nich sel ?

Jak to funguje, koupim si treba mace windua a tomu jde odjimat cepek a muzu si pak k nemu dokoupit jeste jednu nejakou tu barvu?

Edited by - Jorssk on 07/01/2007 10:15:08
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 07/01/2007 :  11:51:09  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

A co ty moucho, mas obyc FX sosacek nebo zpevneny??

titanem vyztužený
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 07/01/2007 :  15:05:29  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Funguje to tak, že oni si nakoupí ve velkém FXka od MR, pekne je rozeberou a namontuji na to svoje soucastky (nove zakonceni rukojeti se sroubem na upevneni cepele, propoji elektroniku) mno a az vsechno funguje, tak ti to poslou. Proste na to primontuji cepel v barve, jakou si reknes. Pokud budes chtit, muzes si objednat upgrade kit (tj. to zakonceni, propojeni a cepel) a zkusit si svuj FX upravit sam (pridavaji i navod) - akorat tim prijdes o zaruku. Mno, pokud budes chtit cepel v jine barve, tak si musis asi objednat ten upgrade kit znovu v jine barve (100USD) - i kdyz myslim ze sem nekde na jejich strankach zahledl i samotne cepele, nevim.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 07/01/2007 :  15:20:44  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Takže oprava - teď jsem si četl ty podrobnosti, vypadá to, že Luxeon Led v dané barvě je montovaná přímo na konci rukojeti a čepel tu barvu jenom dál rozvádí - takže výměnou čepele nezměníš barvu, musel bys měnit tu LEDku a to nepůjde bez napojování drátů a tak. I když conversion kit vyjde na 100 USD a celý lightsaber na 170 USD, to už se vyplatí si koupit druhý LS :o) (ta moje cena 269 USD platí pro maulův dvoučepelák)
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 07/01/2007 :  22:32:56  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Jj, ja to chapu stejne. Vyhoda je, ze kdyz znicis cepel, tak si koupis novou a nemusis celej LS.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 08/01/2007 :  09:38:23  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Takze jaky je nakonec rozdil objednavat od nich? Poslou mi alespon odmontovatelnou cepel? A neslo by to udelat tak ze bych si tam rovnou k te rukojeti objednal nejakou tu spesl jejich?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 08/01/2007 :  10:05:41  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Kdyz si od nich objednas LS, dostanes upravenou rukojet + cepel. Cepele se daji dokoupit, stejne tak veskere ostatni upravy. Takze teoreticky muzes mit kazdej den jiny LS, pokud se ti bude chtit s tim delat.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 09/01/2007 :  11:55:31  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
nechápu proč se všichni v RL snaží napodobit jen jedi a LS... mě by se třeba líbilo kdyby někdo udělal twilečí choboty na hlavu, repliky riflí, blasterů... nebo taková helma RIS-ka v reálu by taky stála za námahu :)

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 09/01/2007 :  12:09:36  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Repliky blasterů jsou - ale stojí strašné peníze, přes 600 USD (byly Jangovy blastery, stormtrooper rifle, Solova bouchačka, Thermal Detonator) - ale ta cena je podobna jako cena neFX lightsaberu - přes 300 USD za kus (pokud seženete levnější, tak bacha, bývají to scaled replica, tzn. repliky LS zmenšené na 49% skutečné velikosti.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 09/01/2007 :  12:12:03  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Hmm, tak LS nebude, v jedné prodejně se mi zželelo opuštěné krabice Lega 6211 a tak už na LS nezbudou penízky....
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000