Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 11/09/2008 :  16:12:34  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Leendrix

hlavne ne kdyz ma na bomba pc kde mu vse pojede :) myslim ze si to mythic uvedomuje a diky toho war zpristupnuje vicero lidem :)



kteri nemaj na pc takze vlastne nemaj ani na hru a budou shanet free shardy :D
nikdo nechce grafiku jako aoc to nutny neni, ale ze to bude hrosi nez classic wow me trosku mrzi


Mno..hej..bolo by to strasne keby to bola pravda :).. z mojho pohladu je ale grafika vo WAR minimalne na urovni Vanguardu (modely su nepoovnatelne lepsie) alebo este ked som skusal LotrO na Dx9 (tesne po vydani tak neviem ci nieco pridavali) tak je to taktisto na minimalne rovnakej urovni.. Ale tak.... ako povies..
Go to Top of Page

Leendrix
Starting Member

33 Posts

Posted - 11/09/2008 :  16:13:10  Show Profile Send Leendrix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Leendrix

hlavne ne kdyz ma na bomba pc kde mu vse pojede :) myslim ze si to mythic uvedomuje a diky toho war zpristupnuje vicero lidem :)



kteri nemaj na pc takze vlastne nemaj ani na hru a budou shanet free shardy :D
nikdo nechce grafiku jako aoc to nutny neni, ale ze to bude hrosi nez classic wow me trosku mrzi



mno asi tak ja mam radeona 1650x 2 giga ramek a AMD 3500+... jako hrat se to da ale zadna slava... hru mam uz predobjednanou a holt ne kazdy ma prioritu vse vrazit do pc :)

PS: ikdyz asi to uz upgrade bude chtit jinak budu mit v velkejch RVR lag sou :)

EU eng. server Karak Eight Peaks (EN Core) - Dwarf Engineer Leendrix, Empire Warrior Priest Weodo

Edited by - Leendrix on 11/09/2008 16:14:38
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 11/09/2008 :  16:19:42  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Leendrix

hlavne ne kdyz ma na bomba pc kde mu vse pojede :) myslim ze si to mythic uvedomuje a diky toho war zpristupnuje vicero lidem :)



kteri nemaj na pc takze vlastne nemaj ani na hru a budou shanet free shardy :D
nikdo nechce grafiku jako aoc to nutny neni, ale ze to bude hrosi nez classic wow me trosku mrzi



horsia ako wow sorry ze to tak musim povedat lebo sa nerad hadam na internete, ale ty si slepy ? alebo iba zaslepeny ?

Edited by - Methodius on 11/09/2008 16:20:22
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/09/2008 :  16:23:58  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius


horsia ako wow sorry ze to tak musim povedat lebo sa nerad hadam na internete, ale ty si slepy ? alebo iba zaslepeny ?


tak graficky citeni mam blizky nule to priznavam takze rozhodne neucenim originalitu modelu na ukor toho, ze kdyz prijdu k pry travnatymu svahu tak jsou tam dve urovne zelene placky, kdyz vlezu do jeskyne tak skala vypada jak kdybych ji nakreslil ja pastelkama podle pravitka atd.
(jo a pres nvidia drivery jsem se pokusil tomu AA +AF vnutit ale teda, ze bych uvidel zazracnej rozdil)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2008 :  16:25:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Počkejme si na ten patch, evidentně tam bylo něco blbě s těma texturama do dálky
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 11/09/2008 :  16:32:18  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Methodius


horsia ako wow sorry ze to tak musim povedat lebo sa nerad hadam na internete, ale ty si slepy ? alebo iba zaslepeny ?


tak graficky citeni mam blizky nule to priznavam takze rozhodne neucenim originalitu modelu na ukor toho, ze kdyz prijdu k pry travnatymu svahu tak jsou tam dve urovne zelene placky, kdyz vlezu do jeskyne tak skala vypada jak kdybych ji nakreslil ja pastelkama podle pravitka atd.
(jo a pres nvidia drivery jsem se pokusil tomu AA +AF vnutit ale teda, ze bych uvidel zazracnej rozdil)



hej skaly su ako z rokov 90tych ale je vidiet ze to nieje finalna verzia, proste nie je mozne aby to takto vyzeralo pri spusteni kedze tam niesu v podstate ziadne textury ale ked sa pozries na postavy , domy a vobec vsetko okrem hornin tak je daleko pred wowkom- ktore bolo zhodou okolnosti asi na rovnakej grafickej urovni oproti hram v roku 2004 ako je war teraz oproti hram dnesnym

Edited by - Methodius on 11/09/2008 16:34:01
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 11/09/2008 :  16:35:17  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

quote:
Originally posted by Marketa
Schvalne urcite jsi v BETE kolik bug reportu v AJ jsi poslal ? Nebo jsi jeden z tech co si mysli ze Beta je na vyzkouseni textur a povolani ? A nebo jeden ze znalcu hry co na 2 lvl presne vi ze hra je nanic a po 20 minutach v Bete tady pise obsahle hodnoceni ?

Před tím rokem, kdy jsem se do bety dostal, jsme jich s jedním zdejším kolegou posílali několik denně.




Ptala jsem se e-mailem na supportu WHO ,ale nic od tebe nedoslo tak nas tady netahej za nos.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 11/09/2008 16:38:54
Go to Top of Page

Turok
Starting Member

25 Posts

Posted - 11/09/2008 :  16:35:39  Show Profile  Send Turok an ICQ Message Send Turok a Private Message  Reply with Quote
ako sa vola ten externak na zapnutie tych efektov? resp. kde to stiahnem? dik
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/09/2008 :  16:50:43  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius
zhodou okolnosti asi na rovnakej grafickej urovni oproti hram v roku 2004 ako je war teraz oproti hram dnesnym



tak s tim rozhodne souhlasim :) kdyz jsem hral EQ2 a vedle toho si zkusil wow tak jsem to nechapal, jen nevim proc mozna to jsou jen high elfove, ktery hraju a jinou zonu jsem ani nezkousel ale me se ten char nelibi detaily zpracovani ani pri char creation
ve wow me zarazily spis az detaily napriklad keru ktery byly hrozne staticky atd

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 11/09/2008 16:51:22
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2008 :  16:51:44  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Some questions I would like to have answered:

Questions
1.When are you planning to open registration for the HS?
2.What will the process be?
3.Is there anything we can be doing now that will help us be better prepared?
4.When are you planning to bring down the beta servers in preparation for launch?
5.Are you going to be applying any of the patches that have been applied to the US servers?

-----

1. We've previously announced that we'd open the registrations for Head Start on the day it opens. In response to this week's events we are working very hard to enable registration before the 14th.
I've yet to see this confirmed, however. I'll get back with an update as soon I can.
2. Will try to find more information on this.
3. Hmm.. stock up with lots of food and drinks and some quality reading?
4. We are planning to bring down the Open Beta servers this Saturday, September 13th.
5. Yes, we will be applying patch 4.1.1 Friday morning. Theoretically, we could patch tonight but we don't want to bring down the servers during European prime time. European testers have already lost enough Open Beta game time.


HS is planned as follows
September 13th - Open Beta servers close
September 14th - Collector's Edition Head Start
September 15th - Standard Edition Head Start

With many tough lessons learned from the Open Beta launch, we have high hopes for the HS start. Also, to be frank, it will be a bit easier on our servers.
55 000 CE copies were sold. Even if every single one of them is ready to join on Sunday, the load on our servers will still not be as heavy as last Sunday.

We know many are worried about the Head Start after this last week, and I understand this completely. Nothing we can say will redeem this worry (although I personally believe things will go a lot smoother). Hopefully, our actions will speak for us on Sunday.

-Magnus

... to zas bude

Edited by - spajdr on 11/09/2008 16:59:07
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2008 :  16:56:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A ještě

otázka č.1.
Can you confirm if CE Headstart will be starting at the same time as the US CE HS (namely 7am EDT, 11am GMT, 12pm BST)?


odpověď č.1
We are cooperating closely with Mythic to enable a simultaneous Head Start launch. I wouldn't be surprised if there were a minor difference but as said, we're really pulling all the strings not to repeat last Sunday.


otázka č.2.
When will we have to download the 3gig language patch talked about a few weeks ago? Is this still needed?

odpověď č.2
English players will not need to download a voice language pack as it is already included in the client as it is.


atd..

1. What about the people (like my girlfriend) who are still not able to get into Open Beta? She has a CE OB code and after numerous attempts, still not able to login!
2. What about the promised BIG announcement?
3. What about the new FULL Account Center?


odpovědi
1. I assume you've tried creating a new account? It is no secret that not everyone who was promised Open Beta access has been able to enter.
We're doing all we can to redeem this. Rest assured, we will offer more than apologies for this.
2. It will come.
3. Sunday at the latest, but we're hoping to get it online before that.


Edited by - spajdr on 11/09/2008 17:01:46
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 11/09/2008 :  16:57:14  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
No aspon uz nemaj velkohuby reci jak bude vsechno super. Ta nejistota ohledne HS pro CE je pak jen k smichu :)
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 11/09/2008 :  16:59:30  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Turok

ako sa vola ten externak na zapnutie tych efektov? resp. kde to stiahnem? dik



Ja pouzivam nHancer

je to jednodcuhe..naistlaujes, spustis, vytovirs si tam profil pre WAR.. ako exectutable tam das warpatch.exe a war.exe, potom nastavis ake chces AA a ake AF a uz len spustis hru.
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 11/09/2008 :  17:05:16  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
hmm to chcu betu zrusit uz v sobotu ? skoda som myslel ze si cez tento predlzeny vikend trocha zahram :/

Edited by - Methodius on 11/09/2008 17:06:12
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 11/09/2008 :  17:08:34  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Obligátní otázka: scroll buttony na myši nešly nabidovat ani v CB předpokládám ?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 11/09/2008 :  17:09:14  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
Od nedele 12.00 ked som sa uspesne zaregistroval cakam na maila :P len neh skusia to ze nebudem na starte...

PS: Marketa ma nieco s Rodierom ?

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 11/09/2008 :  17:14:43  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Obligátní otázka: scroll buttony na myši nešly nabidovat ani v CB předpokládám ?



Mno.. fakt je ten ze nesli..ale druhy fakt je ten ze to par hackmi ide spravit .. musis pozmenit priamo config ktory najdes v adresari hry.. ale radsej aby som asi pockal nato kym to sami povolia :)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 11/09/2008 :  17:18:40  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

hmm to chcu betu zrusit uz v sobotu ? skoda som myslel ze si cez tento predlzeny vikend trocha zahram :/




A co jsi myslel? kdyz v nedeli zacina HS pro CE
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2008 :  17:19:52  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurrk

Od nedele 12.00 ked som sa uspesne zaregistroval cakam na maila :P len neh skusia to ze nebudem na starte...

PS: Marketa ma nieco s Rodierom ?



Marketa je mamka a rodier je její syn, něco jak ve filmu od Hitchocka PSYCHO
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 11/09/2008 :  17:22:34  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Methodius

hmm to chcu betu zrusit uz v sobotu ? skoda som myslel ze si cez tento predlzeny vikend trocha zahram :/




A co jsi myslel? kdyz v nedeli zacina HS pro CE


nic som si nemyslel, proste som si nevsimol ze posunuli HS o 2 dni skor
myslel som ze to ma byt 3 dni pred vydanim.

Edited by - Methodius on 11/09/2008 17:22:53
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 11/09/2008 :  17:29:19  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Methodius

hmm to chcu betu zrusit uz v sobotu ? skoda som myslel ze si cez tento predlzeny vikend trocha zahram :/




A co jsi myslel? kdyz v nedeli zacina HS pro CE


nic som si nemyslel, proste som si nevsimol ze posunuli HS o 2 dni skor
myslel som ze to ma byt 3 dni pred vydanim.


tvoje vypocty jsou zmatene a nebo nevis kolikateho je v nedeli
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 11/09/2008 :  17:32:04  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya



tvoje vypocty jsou zmatene a nebo nevis kolikateho je v nedeli



hehe no k tak 1 den :)

Edited by - Methodius on 11/09/2008 17:32:47
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 11/09/2008 :  17:51:31  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

quote:
Originally posted by Araya



tvoje vypocty jsou zmatene a nebo nevis kolikateho je v nedeli



hehe no k tak 1 den :)


mno kazdopadne nezoufej pres tenhle vikend si nezahrajes, ale od pondelka muzes uz hrat kazdej vikend , mozna (jestli GOA ) dovoli

Edited by - Araya on 11/09/2008 17:51:52
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 11/09/2008 :  18:35:02  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
Ono by to chtělo jebnom aby se tam dalo nastavit vyhklazení a ty detaily v dálce jinak to neni tak hrozný před tejdnem jsem zmrazil account v AoC ten měl super grafiku ale je to o ničem mam tam dvě postavy na high lvl a co dál je to tam už o ničem tak doufám že WHO maj pěkně dopředu vyřešený tu grafiku by mohli trochu poopravit ale at to radši nepadá a je nejmín bugů ve hře než grafika na high detaily u AoC.Jinak betu u AoC jsem nehrál ale někteří lidi mi řikali že ten rozdíl mezi betou a fináolní verzí byl v grafuice taky viditelnej tak uvidíme
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 11/09/2008 :  19:36:38  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

quote:
Originally posted by NoX

quote:
Originally posted by Marketa
Schvalne urcite jsi v BETE kolik bug reportu v AJ jsi poslal ? Nebo jsi jeden z tech co si mysli ze Beta je na vyzkouseni textur a povolani ? A nebo jeden ze znalcu hry co na 2 lvl presne vi ze hra je nanic a po 20 minutach v Bete tady pise obsahle hodnoceni ?

Před tím rokem, kdy jsem se do bety dostal, jsme jich s jedním zdejším kolegou posílali několik denně.




Ptala jsem se e-mailem na supportu WHO ,ale nic od tebe nedoslo tak nas tady netahej za nos.



Tak toto je snad joke.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 11/09/2008 :  20:32:40  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurrk

Od nedele 12.00 ked som sa uspesne zaregistroval cakam na maila :P len neh skusia to ze nebudem na starte...

PS: Marketa ma nieco s Rodierom ?



To jsi me chtel jako nejak strapnit? Rodiera neznam, takze to trosku nechapu ,ale nekteri se tu chovaji jako deti s DT no asi budou to nema cenu komentovat.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 11/09/2008 :  20:33:57  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by Marketa

quote:
Originally posted by NoX

quote:
Originally posted by Marketa
Schvalne urcite jsi v BETE kolik bug reportu v AJ jsi poslal ? Nebo jsi jeden z tech co si mysli ze Beta je na vyzkouseni textur a povolani ? A nebo jeden ze znalcu hry co na 2 lvl presne vi ze hra je nanic a po 20 minutach v Bete tady pise obsahle hodnoceni ?

Před tím rokem, kdy jsem se do bety dostal, jsme jich s jedním zdejším kolegou posílali několik denně.




Ptala jsem se e-mailem na supportu WHO ,ale nic od tebe nedoslo tak nas tady netahej za nos.



Tak toto je snad joke.



Ano je

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/09/2008 :  20:52:17  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
VELIKOST SVETA

Jak velky je ve who svet? to je jen tech par kolecek na mape? Doufam ze ne, nebo to dopadne jako s AoC.. malej svet na prd. poradna MMORPG ma bejt nejen o boji a expeni ale i o prozkoumavani super sveta..

bojim se, aby ve snaze venovat se co nejvic rvr (coz je kratkodoba zalezitost) nepokaleli pve content.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 11/09/2008 :  21:07:16  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

VELIKOST SVETA

Jak velky je ve who svet? to je jen tech par kolecek na mape? Doufam ze ne, nebo to dopadne jako s AoC.. malej svet na prd. poradna MMORPG ma bejt nejen o boji a expeni ale i o prozkoumavani super sveta..

bojim se, aby ve snaze venovat se co nejvic rvr (coz je kratkodoba zalezitost) nepokaleli pve content.



http://warhammer.gamepressure.com/maps.asp
Go to Top of Page

Turok
Starting Member

25 Posts

Posted - 11/09/2008 :  21:11:41  Show Profile  Send Turok an ICQ Message Send Turok a Private Message  Reply with Quote
da sa nejak prepnut na "window mode"?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2008 :  21:27:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Menší rekapitulace o tom co psal o open beta před třemi dny Community Manager IainC z GOA
http://www.warhammeralliance.com/forums/showpost.php?p=1384848&postcount=1

a jak na to dnes zareagoval
David Petit
Head of Community Management GOA
http://www.warhammeralliance.com/forums/showpost.php?p=1444756&postcount=1056

Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 11/09/2008 :  21:34:48  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dengalden

quote:
Originally posted by Rodier

VELIKOST SVETA

Jak velky je ve who svet? to je jen tech par kolecek na mape? Doufam ze ne, nebo to dopadne jako s AoC.. malej svet na prd. poradna MMORPG ma bejt nejen o boji a expeni ale i o prozkoumavani super sveta..

bojim se, aby ve snaze venovat se co nejvic rvr (coz je kratkodoba zalezitost) nepokaleli pve content.



http://warhammer.gamepressure.com/maps.asp


Pro Rodiera je to moc maly, mozna proto je u nej DAoC taky sracka, tam vsechno procestoval na koni behem dne, pridelany krokomer v prdeli mu vypsal, ze svet ma 500 km v obvodu a to se nevleze do jeho specialni normy, ktera existuje uz z pradavnych veku.
A tady svym presnym odhadem za pomoci dvou tuctu beloruskych pristehovalcu, kteri mu pomahali s vypoctem, ktery trval neuveritelnych 28 hodin vypocital podobnou vymeru jaka byla v DAoC.
A tedy WHo byl umisten do Rodieroveho seznamu : "Nepochopitelna blba trapna MMORPG s nizkou rozlohou virtualniho sveta" a specialne ma dodane dva nalepovaci smajliky, jeden smutny a druhy s bublinou rikajici "WTF?".

sorry, ze tu pisu takove hnupiny, ale uz na par tech reci jsem musel odepsat :)

Edited by - Pramen on 11/09/2008 21:38:21
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 11/09/2008 :  21:56:31  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Turok

da sa nejak prepnut na "window mode"?

jo ja to tak hraju, to snad nejde prehlednout, je to u grafickeho nastavovani, to sem uz dyl hledal INVERT MOUSE,
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 11/09/2008 :  21:59:13  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dengalden

quote:
Originally posted by Rodier

VELIKOST SVETA

Jak velky je ve who svet? to je jen tech par kolecek na mape? Doufam ze ne, nebo to dopadne jako s AoC.. malej svet na prd. poradna MMORPG ma bejt nejen o boji a expeni ale i o prozkoumavani super sveta..

bojim se, aby ve snaze venovat se co nejvic rvr (coz je kratkodoba zalezitost) nepokaleli pve content.



http://warhammer.gamepressure.com/maps.asp



Tohle je zajímavé, 31x zone, 23x scenario, 6x fortress a 4x city, dungeonky mapy nemají ??

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 11/09/2008 :  22:03:00  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Dengalden

quote:
Originally posted by Rodier

VELIKOST SVETA

Jak velky je ve who svet? to je jen tech par kolecek na mape? Doufam ze ne, nebo to dopadne jako s AoC.. malej svet na prd. poradna MMORPG ma bejt nejen o boji a expeni ale i o prozkoumavani super sveta..

bojim se, aby ve snaze venovat se co nejvic rvr (coz je kratkodoba zalezitost) nepokaleli pve content.



http://warhammer.gamepressure.com/maps.asp



Tohle je zajímavé, 31x zone, 23x scenario, 6x fortress a 4x city, dungeonky mapy nemají ??


Staci si precist tohle co nejvic rvr (coz je kratkodoba zalezitost)
A uz hned je venku, ze Rodier zase necim pobavil.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 11/09/2008 :  22:15:17  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Zato ty perlíš Pramen, nechceš ty svoje sračky stáčet do lahví ?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 11/09/2008 :  22:24:40  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
tak jsem si dnes vecer zkusil WP...docela fajn bavilo me to...ale zacinam chapat proc dost lidem vadi to, ze empire nema primo tank class...
je to fakt celkem problem... ten 1. public quest neni vubec nastavenej podle toho, ze tam nebude tank :-)... takze dokud neprisel externista tak smolik pacholik... vybili jsme non-elitaky...nabehla groupka champion mobu a tak se to nechalo resetnout...a tak furt dokola...
uvidime jak si s tim poradi hraci v releasu... podotykam, ze prvni pq je v podstate kolem 3.-4. levelu a to teda dost pochybuju ze hraci budou v nejakem vetsim mnozstvi migrovat mezi zonama ras...

druha vec je, ze subjektivne mi prislo ze tam bylo o dost min hracu nez u high elfu...ale to je ciste subjektivni nazor...navic o PQ tam asi neni moc zajem kdyz tank neni...

no mmo
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 11/09/2008 :  22:31:41  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
tak jsou nazvy serveru venku
http://img.war-europe.com/syndic_img/news/Serverlist_EN.html

Edited by - Dengalden on 11/09/2008 22:32:42
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 11/09/2008 :  22:38:51  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tak nám vesele spadnul Open rvr server a nelze lognout na jiný, protože jsem stále lognutý na ten open rvr
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 11/09/2008 :  23:04:58  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
Pls možná noobská otázka ale jakej je hlavní rozdíl mezi Core a RvR severem???
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 11/09/2008 :  23:12:50  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cairbre

Pls možná noobská otázka ale jakej je hlavní rozdíl mezi Core a RvR severem???



asi tahle

http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30653
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 11/09/2008 :  23:26:43  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Teď sem si vzpoměl že bych mohl zkusit lognout na war-eu stránkách account a podívat se do menu ale nic tam není, jen položka product key.

Čekal jsem prostě informace jako mají jiné accounty u her AoC, WoW prostě nějaký přehled, možnost změnit udáje, tak doufám že tohle je nějaký joke. Nebo sem koukal na něco jiného.

BTW. nedošel taky někomu ještě ten email na potvrzení betaklíče? zatím stále nic nepřišlo.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Tchor
Starting Member

14 Posts

Posted - 11/09/2008 :  23:53:20  Show Profile Send Tchor a Private Message  Reply with Quote
tak betu sem spustil vcera klienta sem mel stahleho od brachy ale vsechno ostatni vcetne opatchovani trvalo asi 1-2h tak zatim si nastesti nemam na co stezovat pokud nekdo jedete greenskiny a ste tak kolem 10 lvlu dejte vedet
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/09/2008 :  06:58:15  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dengalden

tak jsou nazvy serveru venku
http://img.war-europe.com/syndic_img/news/Serverlist_EN.html



germani maji skoro stejne serveru jako anglani ? to mi prijde docela zvlastni

lastfm
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 12/09/2008 :  09:26:49  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Pokud nemáte nic k tématu tohoto topicu, přestaňtě prosím moderátorům přidělávat práci s mazáním invektivních postů. Díky.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 12/09/2008 :  09:40:42  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
[/quote]

Chlap ? no pokud bych se nechala preoperovat tak potom budu chlap(pobavil jsi me)

PS: Uz nekomu poslali od EA klice krome bety ?

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 12/09/2008 09:41:39
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 12/09/2008 :  10:00:14  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Chlap ? no pokud bych se nechala preoperovat tak potom budu chlap(pobavil jsi me)

udelej to :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 12/09/2008 :  10:15:31  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Koukam ze US servery maji s poslednim patchem nejake problemy a porad je vypinaj/zapinaj. GoA nechava 4.1.1 patch az tesne pred spusteni headstartu, pry aby jsme si zahrali

Edit: stvoril sem nejakou paravetu tak jsem to preformuloval

Edited by - Lobos on 12/09/2008 10:18:15
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/09/2008 :  10:46:37  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Chlap ? no pokud bych se nechala preoperovat tak potom budu chlap(pobavil jsi me)

PS: Uz nekomu poslali od EA klice krome bety ?



tve prispevky pusobi spise jako od 16-17 leteho kluka nez od divky jakehokoliv veku a pohlavi :) mozna by ta operace nebyla na skodu, nenapadlo te nekdy ze by sses mohla jako kluk citit lepe ?

lastfm
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 12/09/2008 :  10:48:14  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Marketa
Chlap ? no pokud bych se nechala preoperovat tak potom budu chlap(pobavil jsi me)
PS: Uz nekomu poslali od EA klice krome bety ?


tve prispevky pusobi spise jako od 16-17 leteho kluka nez od divky jakehokoliv veku a pohlavi :) mozna by ta operace nebyla na skodu, nenapadlo te nekdy ze by sses mohla jako kluk citit lepe ?



rash se jen tak neda, prosel drsnou skolou ;)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000