Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 SM down?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 21/10/2005 :  15:38:30  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
Nemuzu se pripojit na Shadow Moon (ani na jine servery) , sem jedinej nebo se zase vyskytl nejakej globalni problem?

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 21/10/2005 :  18:03:13  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
asi jsi jedinej

offline
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 23/10/2005 :  00:53:46  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cotouch

asi jsi jedinej


v 18:03 uz mi to jelo taky ;-)
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 23/10/2005 :  09:43:11  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
mě to jelo celej den

offline
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 23/10/2005 :  10:33:15  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno ja mel taky misty problemy s pripojenim na server pripadne s nactenim postav.Nekdy to trvalo 2-3 minuty i kdyz hra byla uplne bez lagu.Asi to maj nejake popsute.Doporucuju to 10x cancelnout a znovu pripojit,na 15ty pokus se to mozna podari

(btw:blizzardi se uci u mrkvosoftu)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 23/11/2005 :  15:20:57  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
SM down

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

l0bos
New Member

133 Posts

Posted - 23/11/2005 :  15:27:22  Show Profile  Send l0bos an ICQ Message Send l0bos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

SM down



aano

Drak'Thul <Cursed Corpses>
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 23/11/2005 :  15:30:00  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by l0bos

quote:
Originally posted by MA3X

SM down



aano



A nielen SM.
Kua clovek po 2 mesiacoch otvori account a po hodine hrania *ebnu servery. To je toto kvalita

Edit: Aspon ze servery z noveho datacentra funguju.


WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),

Edited by - Thundeeer on 23/11/2005 15:41:02
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 23/11/2005 :  15:39:32  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thundeeer

quote:
Originally posted by l0bos

quote:
Originally posted by MA3X

SM down



aano



A nielen SM.
Kua clovek po 2 mesiacoch otvori account a po hodine hrania *ebnu servery. To je toto kvalita



omajgaddd lootuju potvoru mam tam zrovna schouldry twinlight a padne wow vazne super

Edit: porad me to nejde (chci tejden zdarma...sen)

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum

Edited by - MA3X on 23/11/2005 16:57:35
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 23/11/2005 :  18:29:01  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
me to obcas taky pada (pripojeni), obcas to hodi lag... ale davam to za vinu asi spis mymu pripojeni...

i kdyz na druhou stranu zkusil sem hrat i na jinym serveru a tam se mi nactou postavy ihned po prihlaseni/pripojeni na SM mi nacita postavy 30-120 sekund.

WoW: Axgri
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 27/11/2005 :  18:06:47  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
Ide vam SM ? Ja som chytil LD a uz nejde naspat pripojit (ine servery idu).


WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 27/11/2005 :  18:17:23  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thundeeer

Ide vam SM ? Ja som chytil LD a uz nejde naspat pripojit (ine servery idu).



me sm bezi v poho

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 28/11/2005 :  00:00:12  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Hledejte chybu spíše u sebe, protože SM dneska většině jel celej den.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 14/12/2005 :  23:05:15  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
hm tak tu mame opet maly vypadecek dekujeme pane blizzard

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/12/2005 :  23:24:34  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Terenas, Shadow Moon and Stormreaver are being restarted to resolve an issue with these realms. They are expected to return 23.45 CET (Paris Time).

We apologize for the inconvenience.
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 15/12/2005 :  08:21:14  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
takova zprava potesi kdyz se clovek uci na zkousku
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 15/12/2005 :  09:29:28  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Ja se poslednich 5 dni nemoh dostat prez retreving char. list na sm ... jini servery sli vpohode :p

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 15/12/2005 :  13:28:09  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Ja se poslednich 5 dni nemoh dostat prez retreving char. list na sm ... jiny servery sli vpohode :p



fixed it for ya

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 15/12/2005 :  13:51:18  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Colldor

Ja se poslednich 5 dni nemoh dostat prez retreving char. list na sm ... jiny servery sli vpohode :p



fixed it for ya



Kdybych opravoval vsechny Colldasovy posty tak sem posthunt king :)
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 15/12/2005 :  14:05:07  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Colldor

Ja se poslednich 5 dni nemoh dostat prez retreving char. list na sm ... jiny servery sli vpohode :p



fixed it for ya



jeste si mu mel vysvetlit proc, aby to pochopil :)

jiny servery, jini muzi atp. jinak gramaticky spravne to ma byt jine servery
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/12/2005 :  14:15:59  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Colldor

Ja se poslednich 5 dni nemoh dostat prez retreving char. list na sm ... jiny servery sli vpohode :p



fixed it for ya



jeste si mu mel vysvetlit proc, aby to pochopil :)

jiny servery, jini muzi atp. jinak gramaticky spravne to ma byt jine servery


kdyz uz jsem u toho tak jine servery sly

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 15/12/2005 :  15:19:49  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
kdyz uz jsme u toho, tak: "patch 1.9 bude za 3 dni, nebo dny ?"

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/12/2005 :  15:25:23  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Colldor

Ja se poslednich 5 dni nemoh dostat prez retreving char. list na sm ... jiny servery sli vpohode :p



fixed it for ya



Kdybych opravoval vsechny Colldasovy posty tak sem posthunt king :)



jj a kdybych k tomu pridal stilgarovy tak jsem kralovna :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/12/2005 :  15:31:13  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

kdyz uz jsme u toho, tak: "patch 1.9 bude za 3 dni, nebo dny ?"

no jak se to vezme ... dalo by se napsat ze bude za 3 dny ale byla by to blbost ... bude pozdeji :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/12/2005 :  15:32:18  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Colldor

Ja se poslednich 5 dni nemoh dostat prez retreving char. list na sm ... jiny servery sli vpohode :p



fixed it for ya



Kdybych opravoval vsechny Colldasovy posty tak sem posthunt king :)



jj a kdybych k tomu pridal stilgarovy tak jsem kralovna :D

a zili splu stastne az do smrti ...

ja budu leda tak quote king

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 20/12/2005 :  15:55:22  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
napisu to sem

kamos si strasne stezuje na lagy na SM, pri prodeji, kraftingu, v aukci, pri lootovani

mne ale neprijde ze by to bylo tak hrozne.. ani jinemu kamosovi.. takze to vypada na problem 1st kamose - jenze tomu to jinde nedela.. existuje nejake reseni?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 20/12/2005 :  16:37:05  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

napisu to sem

kamos si strasne stezuje na lagy na SM, pri prodeji, kraftingu, v aukci, pri lootovani

mne ale neprijde ze by to bylo tak hrozne.. ani jinemu kamosovi.. takze to vypada na problem 1st kamose - jenze tomu to jinde nedela.. existuje nejake reseni?



ja mam pri tomhle obcas taky brutus lagy .... a co vim, nejsem sam...

WoW: Axgri
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:22:32  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

napisu to sem

kamos si strasne stezuje na lagy na SM, pri prodeji, kraftingu, v aukci, pri lootovani

mne ale neprijde ze by to bylo tak hrozne.. ani jinemu kamosovi.. takze to vypada na problem 1st kamose - jenze tomu to jinde nedela.. existuje nejake reseni?

mozna ma malo pameti 512 je nouzovka ... 1024 se jaks taks da ... vic je bez problemu

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:39:08  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
paměť na to nemá vliv, já mám taky lagy při craftění a aukci, sem tam, kdo nemá? když se do orgrimmar nasere přes 100 lidí, tak se to nějak musí projevit. Uvidíme až přejdu na ADSL bluetone, přece jenom cdma není ideáloš :)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 20/12/2005 :  17:44:27  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

paměť na to nemá vliv, já mám taky lagy při craftění a aukci, sem tam, kdo nemá? když se do orgrimmar nasere přes 100 lidí, tak se to nějak musí projevit. Uvidíme až přejdu na ADSL bluetone, přece jenom cdma není ideáloš :)

pamet na to ma sakra velkej vliv :) ono kdyz byste sledovali kolik pameti to vyuziva pri jaky cinnosti tak byste to vedeli ... ale kdyz to nesledujete tak ne no :) kdyz vlezes do mesta tak hra sezere klidne 1.5G pameti ... spickove ... standartne je to 1-1.2G ... a kdyz mate 512M tak to musi swapovat na disk ... takze se to desne spomali ... ja mel 512 ... ve mestech sem mel "lagy" desny ale chvili sem to sledoval ... pridal dalsich 512 a "lagy" zmizeli ... muzu v pohode duelit v hloucku 100 i vic lidi :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/12/2005 :  23:22:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by spajdr

paměť na to nemá vliv, já mám taky lagy při craftění a aukci, sem tam, kdo nemá? když se do orgrimmar nasere přes 100 lidí, tak se to nějak musí projevit. Uvidíme až přejdu na ADSL bluetone, přece jenom cdma není ideáloš :)

pamet na to ma sakra velkej vliv :) ono kdyz byste sledovali kolik pameti to vyuziva pri jaky cinnosti tak byste to vedeli ... ale kdyz to nesledujete tak ne no :) kdyz vlezes do mesta tak hra sezere klidne 1.5G pameti ... spickove ... standartne je to 1-1.2G ... a kdyz mate 512M tak to musi swapovat na disk ... takze se to desne spomali ... ja mel 512 ... ve mestech sem mel "lagy" desny ale chvili sem to sledoval ... pridal dalsich 512 a "lagy" zmizeli ... muzu v pohode duelit v hloucku 100 i vic lidi :)



1.5GB jsem nikdy neviděl, že by to sežralo a to jsem lítal všude možně 10 hodin, maximum bylo těch 1.2GB RAM. A mě to laguje stejně ať mám 1G B RAM nebo 1.5GB RAM. Prostě je to připojením (a to mám ještě RAID 0). To mluvím o sobě, mít ADSL tak je asi vše v pohodě, jenom je zvláštní že chatování je pořád rychlé, ale lagování při prodeji (už jenom v blbém booty bay se dnes protáhlo na dobrou minutu, přitom vše okolo lítalo normálně).
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 21/12/2005 :  08:32:19  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
spajdre, nebud naivni, rychlejsi linka ti nepomuze... chyba je na druhe strane dratu... ja mam Athlona 3200+, 1,5GB RAM, GF FX5900Ultra 256MB @ Karneval 2mbps a ty vendor a podobne lagy mam taky a to skoro porad v prime time....
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/12/2005 :  08:41:14  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jo vendori proste lagujou nekdy hur nekdy trosku min :) vetsinou nejmin dopoledne

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

cuiviemen
Starting Member

46 Posts

Posted - 21/12/2005 :  09:42:38  Show Profile Send cuiviemen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by spajdr

paměť na to nemá vliv, já mám taky lagy při craftění a aukci, sem tam, kdo nemá? když se do orgrimmar nasere přes 100 lidí, tak se to nějak musí projevit. Uvidíme až přejdu na ADSL bluetone, přece jenom cdma není ideáloš :)

pamet na to ma sakra velkej vliv :) ono kdyz byste sledovali kolik pameti to vyuziva pri jaky cinnosti tak byste to vedeli ... ale kdyz to nesledujete tak ne no :) kdyz vlezes do mesta tak hra sezere klidne 1.5G pameti ... spickove ... standartne je to 1-1.2G ... a kdyz mate 512M tak to musi swapovat na disk ... takze se to desne spomali ... ja mel 512 ... ve mestech sem mel "lagy" desny ale chvili sem to sledoval ... pridal dalsich 512 a "lagy" zmizeli ... muzu v pohode duelit v hloucku 100 i vic lidi :)



1.5GB jsem nikdy neviděl, že by to sežralo a to jsem lítal všude možně 10 hodin, maximum bylo těch 1.2GB RAM. A mě to laguje stejně ať mám 1G B RAM nebo 1.5GB RAM. Prostě je to připojením (a to mám ještě RAID 0). To mluvím o sobě, mít ADSL tak je asi vše v pohodě, jenom je zvláštní že chatování je pořád rychlé, ale lagování při prodeji (už jenom v blbém booty bay se dnes protáhlo na dobrou minutu, přitom vše okolo lítalo normálně).


Mam 2GB a lagy taky, ne neco jineho je mit chvilkove zpozdeni kdyz os swappuje nebo nahrava pri velkem poctu zobrazenych hracu (coz u me nastava opravdu jen chvilicku) nebo kdyz neco craftite/prodavate/nakupujete/ctete postu a z$#^%#@!e cekate nez se predmet presune do/z inventare/posty/aukce/vendora...
Navic tyto lagy pozoruji obvykle v hodinach okolo 20:00 kdy se pozdeji zase vse vrati do normalu, ne nemyslim si ze na moji situaci by melo vliv moje zelezo (AMD Athlon 64 3700+, Corsair TWINX2048-3200C2, Asus Extreme N7800GTX/2DHTV, 2xWestern Digital Raptor 74 GB RAID0) a moje pripojeni (pingy u .cz,.com ne ingame latency v inkriminovanou dobu mivam kolem 50ms).
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 21/12/2005 :  09:56:28  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no tyhle lagy budou nejspis zpusobeny nacitanim veci z nejaky databaze ... do ty leze 1000 lidi najednou tak to chvilku trva no :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/12/2005 :  21:37:57  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jj sou to lagy jen pri interakci s predmetama..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 22/12/2005 :  21:49:19  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

jj sou to lagy jen pri interakci s predmetama..



Sounds like Dark Paradise

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 22/12/2005 21:49:36
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 23/12/2005 :  11:02:26  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
DP nemalo chybu, na DP si hubu neotvaraj chlapce ...
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/12/2005 :  11:16:15  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

DP nemalo chybu, na DP si hubu neotvaraj chlapce ...

DP chybu nemelo ... DP ji ma porad :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000