Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Vesmirne mise - zadosti o pomoc
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 18/07/2005 :  12:44:47  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
Tenhle topic jsem specialne zalozil kdyz jsem videl kolik lidi dela vesmirne mise a obcas se zbytecne placa tam, kde skupinka 3-4 (nebo jeden Ace kolega) projde jak nuz maslem. Takze - sem muzete hazet vsechny zadosti o pomoc (se specifikaci jaka mise, jaky tier, kdo je cilem) pripadne nabidky pomoci

Nejlepe bude, kdyz mi sve zadosti/ruseni zadosti budete posilat mailem na pstafa@tiscali.cz a ja tu budu udrzovat seznam zadosti (mozna i seznam helperu). A kdyby se toto povedlo jako Sticky ...

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)

Edited by - baron432 on 18/07/2005 12:50:08

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 18/07/2005 :  12:48:37  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
Zadatele o pomoc s korvetou:

Pavel
Ocogak
Toppan (nezavisly, RSF)
Wanargi
Baghera
Treya
Erdysk

jsme/budeme 4444 a budem potrebovat pomoc dvou a vice es (pripadne dalsich dobrych pilotu) na posledni Master misi = korvetu.
- zatim prislibil ucast a podporu Heru', ale chtelo by to tak 2 dalsi esa, nejlepe se zkusenostmi v teto misi (navod mam, ale vlastni zkusenost je vzdy daleko lepsi)

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)

Edited by - baron432 on 08/08/2005 13:24:20
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 18/07/2005 :  12:54:05  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
A hned nabidka pomoci:

Pave'l vanStaff, imp lvl 4444, vsem na ne-imperialni cile (ty proste ne a nezasahnu )

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 01/08/2005 :  15:03:43  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Ahoj

dostal jsem se konecne k belzebubovi diky vasi pomoci Jorsska, Pavla a Koudyho.

Pokud se nepletu okolo 3333 je Erdysk, a myslim i Baghera.

Ja s Treyou jsme ted uz 4333

Erdysku & Baghero: jestli vam chybi jeste nejaka mise, tak ja se budu snazit pomoct! Pac vcera jsem zkousel prvni misi od Admirala na Endoru a dva tri nova couriery a hafo rebel scum stihacu sam nedam, tak by bylo fajn aby nas na ne bylo co nejvic.

Kyarc a Sioux jsou zacinajici piloti, vcera jsem lital chvilku s kyarcem .

Pokud nekdo bude mit chvilku tak jim prosim taky pomozte. Vetsina z nas slouzi u Storm Squadron

"Here is Lumik X, shut down your engines."
"Scanning your cargohold. You will comply!"

Wanargi Mort
Unit ID: ISS-A311


PS: Rad bych abychom ,az vsichni budeme ACE piloti, si udelali tematicky vylet k nejakemu ISD


Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 02/08/2005 :  11:45:38  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Mam Jedi Star Fighter

Je z nej lepsi vyhled jak z belzebuba, jinak mi pripada stejny.

Dostal jsem ukol od Lorda Vadera, nad Kashyykem prudi WEBELove, a mam za ukol je znicit.

Chci se zeptat, je ta mise tezka? V pripade, ze ano, nemel by nekdo naladu mi s ni pomoct? Rad bych taky poprosil nekoho z ACE pilotu o pomoc s misi od Admirala na Endoru, kdy mam proletet par waypointu a behem teto patroly me napadnou NOVA Couriery, nemuzu je sam dat. Tak kdyby mel nekdo dnes vecer cas, okolo 7-8 tak bych byl moc happy kdyby mi pomohl Dekuji


Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 02/08/2005 :  13:08:48  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Mam Jedi Star Fighter

Je z nej lepsi vyhled jak z belzebuba, jinak mi pripada stejny.

Dostal jsem ukol od Lorda Vadera, nad Kashyykem prudi WEBELove, a mam za ukol je znicit.

Chci se zeptat, je ta mise tezka? V pripade, ze ano, nemel by nekdo naladu mi s ni pomoct? Rad bych taky poprosil nekoho z ACE pilotu o pomoc s misi od Admirala na Endoru, kdy mam proletet par waypointu a behem teto patroly me napadnou NOVA Couriery, nemuzu je sam dat. Tak kdyby mel nekdo dnes vecer cas, okolo 7-8 tak bych byl moc happy kdyby mi pomohl Dekuji


jedi starfighter by mel bejt uplne stejnej jako belzebub co se vlastnosti tyce
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 08/08/2005 :  11:16:18  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Tak se mi vcera konecne podarilo dostat se za pomoci Baghery do Kesselu. Splnil jsem si tam uvodni misi, sejmout 30 WEBELU, no a u velkoadmirala jsem se nasledne dozvedel, ze me ceka corvette. Myslim, ze ukolem je ji znicit.

Chtel bych pozadat nekoho , kdo uz tuto misi ma za sebou a mel by cas a naladu mi pomoct. Ted pres tyden budu hrat vetsinou az vecer po 20:00.

Kdyby si nekdo nasel casek byl bych vdecnej

.... ja toho decimatora opravdu moc chci


Go to Top of Page

Baghera
Starting Member

31 Posts

Posted - 16/08/2005 :  10:05:09  Show Profile  Send Baghera an ICQ Message Send Baghera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort


.... ja toho decimatora opravdu moc chci



Hehe, tak decimatora mame, ale co s tou pleckou delat ? Kdyz sme v tom litali tak sme toho sundali min nez kdybych letel s obyc tie :-))).
Podle me decimator je bez doprovodnejch stihacek v pytli, to je muj nazor. Taky padnul na nasem gildovnim setkani pilotu nazor, ze Y-8 je mnohem lepsi fight ship nez vt-49... Y-8 este nemam, takze neposoudim.
Ale co po tech test letech s decimatorem si fakt myslim ze jeho hlavni sila sou rakety - tzn nalitavat s tim na velky cile jenom a ty dva guny co ma sou jen slaba obrana proti stihacum - proste je to neco jako byl B-29 za 2.svetovy valky - tzn. velkej, tezkej, mene obratnej, relativne silne pancerovanej bombarder ...
Co se tyce posadky - 4 lidi minimum plus idealne dva dalsi co pobihaj po lodi a opravujou ...

*may there always be a road!*
Go to Top of Page

Baghera
Starting Member

31 Posts

Posted - 16/08/2005 :  10:07:29  Show Profile  Send Baghera an ICQ Message Send Baghera a Private Message  Reply with Quote
jinak co se tyce litani, tak nejaky ty zkusenosti sem nasbiral a rad nabidnu pomoc komukoli s cimkoli ve vesmiru (korvety davam uz jak na bezicim pasu) :-)

*may there always be a road!*
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 16/08/2005 :  10:40:23  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Baghera

jinak co se tyce litani, tak nejaky ty zkusenosti sem nasbiral a rad nabidnu pomoc komukoli s cimkoli ve vesmiru (korvety davam uz jak na bezicim pasu) :-)


Tak to bych pozadal o pomoc.

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

LordChick
Starting Member

1 Posts

Posted - 16/08/2005 :  15:19:54  Show Profile  Send LordChick an ICQ Message Send LordChick a Private Message  Reply with Quote
Kolik je tu uz imp ace pilotu co muzou jit do PvP zony?
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 28/08/2005 :  21:39:31  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
Jnak Toppan už pomoc s korvetkou nepotřebuje, naopak, pomoc nabízí :o)

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 29/08/2005 :  11:46:17  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toppan

Jnak Toppan už pomoc s korvetkou nepotřebuje, naopak, pomoc nabízí :o)



no kde ses flakal topane, jsem te nevidel ve hre uz snad dva tydny

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 29/08/2005 :  21:02:10  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

no kde ses flakal topane, jsem te nevidel ve hre uz snad dva tydny



Flákám se flákám, skončil mi zaplacenej měsíc a nějak jsem se nedostal do banky :o) Někdy tenhle tejden zas pudu lovit :o) A neviděls mě max tejden, druhej začíná až teď :o)))


SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/08/2005 :  09:42:37  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Co jsem slysel tak paja potrebuju pichnout se space misema.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 30/08/2005 :  20:25:11  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Co jsem slysel tak paja potrebuju pichnout se space misema.



paju jsem nevidel uz aspon mesic..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 31/08/2005 :  04:54:58  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Od pondelka hraje :)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 31/08/2005 :  11:18:07  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Od pondelka hraje :)



jj uz jsem mu vcera delal brneni

edit: jo koukam, ze to tady zaneradujeme offtopicem, takze pokud by toho jeste pribylo, tak to muzu promazat..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 31/08/2005 11:19:23
Go to Top of Page

Baghera
Starting Member

31 Posts

Posted - 10/09/2005 :  13:53:32  Show Profile  Send Baghera an ICQ Message Send Baghera a Private Message  Reply with Quote
takze: vetsinu casu travim ve vesmiru litanim momentalne, nekdo tu psal ze by potreboval pomoci se space misema - neni problem, hraju celkem dost, staci poslat tell ve hre - ign je "Baghera" :)
jinak zajimam se o revers engineering celkem, takze zase dotazy rad zodpovim pokud nekdo neco potrebuje vedet :)

stejne tak je to i se slicovanim - sem smuggler, takze me kontaktujte, rad vam slicnu zbroj ci zbran - hlavne bounty hunterum - jediu je moc potrebuje to zredukovat - vid jerzee ? :))

*may there always be a road!*
Go to Top of Page

Baghera
Starting Member

31 Posts

Posted - 10/09/2005 :  14:04:46  Show Profile  Send Baghera an ICQ Message Send Baghera a Private Message  Reply with Quote
jeste pro zajimavost nekdo se tu ptal na ace pilot - takze to sem a Deep Space tam sem porad (pvp zona).

pro zajimavost - do pvp litam na belbullabovi nebo JSF (je to to samy) ale jsf se mi libi vic vizualne ...
pro zajimavost jako informace, nebo inspirace konfigurace mojeho jsf pro pvp :
engine: reversnutej cert. 10, PYR 81/80/81/ spd. 96, mass 40k
reactor - kraftenej - 3k mass 13.6 k output energy
shield - kraftenej - 16k mass 2k/2k front/back hitpoints
weapon: 2x cert 5 reversnuty guny oba malo pres 5k mass dmg 1,2-1,8dmg, refire 0.320, dmg vs sh/armor 0.640/0.640 (plus minus)
+ ostatni veci aby se mi to veslo do zbytku mass (armor atd)...

pro pve:
jenom prohodim zbrane a motor
engine : cert 8 72/73/74 spd 83
weapons: cert 7, reversed, dmg 2k-3k, refire 0.320 mass 14k obe

uz pracuju na lepsim cert 8 motoru, chci to jeste trochu vytahnout - do pvp to de, ale neni to best, ale da se s tim i v pvp leccos ustat...

*may there always be a road!*
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 10/09/2005 :  14:31:59  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Baghero to bysm i moh pomoct s korvetou ale si Imperial v IHC to asi nebudes strilet do vlastnich co.
Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 10/09/2005 :  21:09:30  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
[Edited]

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot

Edited by - Shamirr on 12/09/2005 22:29:48
Go to Top of Page

Baghera
Starting Member

31 Posts

Posted - 12/09/2005 :  10:36:18  Show Profile  Send Baghera an ICQ Message Send Baghera a Private Message  Reply with Quote

akoh:
jako imperial nemuzu strilet do imp. kovety :))

shamirr:
kliden mi napis ve hre jestli to jeste nemas hotovy ign je "baghera" :)

*may there always be a road!*
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/09/2005 :  14:01:02  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Baghera

stejne tak je to i se slicovanim - sem smuggler, takze me kontaktujte, rad vam slicnu zbroj ci zbran - hlavne bounty hunterum - jediu je moc potrebuje to zredukovat - vid jerzee ? :))



naprosto souhlasim, kocicaku.. az zustane poslednich par, tak zrusim i svojeho..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/09/2005 :  17:30:16  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja a ostatni potrebujou pomoct s nejtezsi misi ve vesmiru, velka bitva nad kashyyykiem s trandoshanskou flotilou je posledni casti questu pro Black Scale compound...
Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 12/09/2005 :  22:33:39  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja a ostatni potrebujou pomoct s nejtezsi misi ve vesmiru, velka bitva nad kashyyykiem s trandoshanskou flotilou je posledni casti questu pro Black Scale compound...


Pre velky uspech minule, je tu opakovanie ?
Ked budes zhruba tusit termin, daj vediet, pridam sa.

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 26/09/2005 :  16:32:52  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Tak mam zadost o pomoct s Imperial Corvettoun nad Kesellem, kdo s impu pujde? Potrebujeme co nejvice lidi a bude to sranda!
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 27/09/2005 :  16:50:46  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Tak mam zadost o pomoct s Imperial Corvettoun nad Kesellem, kdo s impu pujde? Potrebujeme co nejvice lidi a bude to sranda!

yohoooooooo

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 28/09/2005 :  08:42:18  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
tak vcera sme ji znicili, tak jeste dnes 2x , ovsem pokud ji najdeme

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Kozomrd
Starting Member

68 Posts

Posted - 03/10/2005 :  10:46:30  Show Profile Send Kozomrd a Private Message  Reply with Quote
Potřeboval bych pomoct s eskortováním imperiálních inženýrů nad Endorem. Je to bohužel docela zdlouhavá a ne úplně zábavná mise, kterou prostě sám nezvládnu. Zkoušeli jsme to ve dvou s Morphinem, ale nad Endorem se to ještě ke všemu hemží tier4 bastardama, který zaútočej zrovna, když máte plný ruce vlastní práce. Ve víc lidech by to mohla být brnkačka. Tak co, věrní služebníci Impéria?

SWG: Semir Ferhis (Eclipse)
Ich möchte Knedel mit Kaugummi.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 04/10/2005 :  04:09:32  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Klidne pomuzu kdyz budu mit cas.
Go to Top of Page

Kozomrd
Starting Member

68 Posts

Posted - 04/10/2005 :  10:23:07  Show Profile Send Kozomrd a Private Message  Reply with Quote
Tak ja te zkusim najit, az se na to budu chystat.

SWG: Semir Ferhis (Eclipse)
Ich möchte Knedel mit Kaugummi.
Go to Top of Page

Richie
Starting Member

Trooper

49 Posts

Posted - 04/10/2005 :  12:09:26  Show Profile  Send Richie an ICQ Message Send Richie a Private Message  Reply with Quote
Kdyz budu ve hre, tak dej vedet. Nejakeho kaspara taky rad sundam :o)

SGT Kyarc Kirych
1st Lokian Platoon, IHC
Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 04/10/2005 :  21:25:13  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kozomrd

Potřeboval bych pomoct s eskortováním imperiálních inženýrů nad Endorem...


Ja sa tiez kludne pridam.

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

bradycom
Starting Member

12 Posts

Posted - 06/10/2005 :  09:52:55  Show Profile  Send bradycom an ICQ Message Send bradycom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kozomrd

Potřeboval bych pomoct s eskortováním imperiálních inženýrů nad Endorem. Je to bohužel docela zdlouhavá a ne úplně zábavná mise, kterou prostě sám nezvládnu. Zkoušeli jsme to ve dvou s Morphinem, ale nad Endorem se to ještě ke všemu hemží tier4 bastardama, který zaútočej zrovna, když máte plný ruce vlastní práce. Ve víc lidech by to mohla být brnkačka. Tak co, věrní služebníci Impéria?


no ja se klidne pridam taky :)

a zaroven bych rad kdyby me nekdo pomohl s misema na 4433

Kor Tah - Guild Wars - Guards Of Czech officier
Uwah Ihnema - sniper, bounty hunter, imperial ace - Eclipse - retired
BradycomCZ EVE Loď zničena i s celou posádkou
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 08/10/2005 :  21:07:30  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Zitra mam v planu dodelat rebel ace pilota takze potrebuju pomoct od nakyho rebel pilota nebo neutrala kdo muze a chce tak me dejte vedet ve hre dik moc
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 08/10/2005 :  22:09:46  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
ja bych ti pomoh pac chci bejt rebel ace pilot ale online budu asi az ve ctvrtek.....

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 08/10/2005 :  22:37:15  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
pokud budu online urcite pomuzu
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 02/01/2006 :  20:06:38  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
zadam o pomoc s Kesselskou korvetou a pak jeste tezsi svinskou misi nad kaslikem ..... sejmout Lord Cryss v te obrovske lodi ... ta sama lita nad dathomorem a jmenuje se Darth Eclipse, ale tam nema ochranku .... tady ma 2 IMPERIALNI gunboaty, 2 ARCi 170 a 2 dalsi stihacky .... zustal sem u stanice a pockal sem az doleti ... behem 2s sem byl bez stitu a armoru a strileni bylo jako z kulometu
help me

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 03/01/2006 :  10:27:19  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

zadam o pomoc s Kesselskou korvetou a pak jeste tezsi svinskou misi nad kaslikem ..... sejmout Lord Cryss v te obrovske lodi ... ta sama lita nad dathomorem a jmenuje se Darth Eclipse, ale tam nema ochranku .... tady ma 2 IMPERIALNI gunboaty, 2 ARCi 170 a 2 dalsi stihacky .... zustal sem u stanice a pockal sem az doleti ... behem 2s sem byl bez stitu a armoru a strileni bylo jako z kulometu
help me



Tipping Blackscale - ceho jsem si vsimnul

1) je potreba skupina 5 az 6 zkusenych pilotu

2) ten co ma misi by mel skakat po Kashyyk Hyperpointech (kazdopadne by se mel vyhnout ale Kashyyk Space Station pokud jsou u ni nepratelske lode) a ostatni by se meli snazit vazat pozornost lodi na sebe a vyhnout se mistu, kde je dotycny s aktualni misi.

3) vsimnul jsem si ze je dobre poslat na Csyyskovu capital ship okamzite bomber strike 3 - Csyyska to jednak zabavi, zadruhe to udela mensi bordel v jejich skupine a tim se dost roztristi palebna sila celeho svazku

4) jeden clobrda by mel fungovat jako bait a vytahnout Csyyskovu lod k imperialni zakladne pac tam je dost TIE stihacek, ktere pomuzou

5) dulezite je cely nepratelsky svaz lodi rozdelit v lepsim pripade na tri skupiny :

a) stihace
b) gunboaty
c) Csyyska a Thraaga

Csyyskovu capital ship vetsinou sledoval Gunboat nebo lod Captain Thraaga

6) Missiles, Missiles, Missiles ....

7) ten kdo ma splnit tuto misi by mel ostatnim podavat hlaseni o svoji poloze a o poloze Csyyskovych lodi .... tedy pokud mu na zadech nevisi Tier5 Belbullab s ARC 170 ....

PS: Vsimnul jsem si, ze mise muze po urcitem case, kdy neznicite vsechny lode sama od sebe failnout. Delal jsem tu s misi s Jorsskem, Delabasem, Slag a jeste s nekym a nezadarilo se. Chybelo znicit jednu jedinou Gunboat :-)



Edited by - WanargiMort on 03/01/2006 10:36:49
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 03/01/2006 :  22:09:16  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Ja zadam o pomoc kohokoliv kdo je pilot aspon 3333 aby prezil:)Jde o misi Stollen the Corvette nad kashyykem a je to quest civilian protection guild jako neutral pilot chci vaksai starfighter a musim znicit bohuzel aliancni korvetu
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/01/2006 :  22:26:31  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
Stollen the Corvette? To je nejaky nesmysl ne?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 04/01/2006 :  13:01:57  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

Stollen the Corvette? To je nejaky nesmysl ne?



Snad sem to obslehl dobre kazdopadne uz nepotrebuju pomoc vcera me pomoh baghera a musim rict ze je to fakt letecky eso nez sem se rozkoukal mel to hotovy:)
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 05/01/2006 :  12:16:42  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Ted sem udal nakej quest v ryatt trials zachranil sem nakyho rroota z kempu blackscale a zadavajici kymayrr nebo jak se nadava me rek at du za gurnasem a udal sem space misi nad tatoo znicit asi 5 tier 3 blaznu.Dalsi cast je nad kashyykem a jde o bitvu u avataru je jsou tam asi 4 tier 5 a jeden decimator to by ani tolik nevadilo ale pali po me i obrana avataru a nestiham to tak zadam o pomoc treba dnes nekdy po ressu dik moc.
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 05/01/2006 :  12:38:40  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Ted sem udal nakej quest v ryatt trials zachranil sem nakyho rroota z kempu blackscale a zadavajici kymayrr nebo jak se nadava me rek at du za gurnasem a udal sem space misi nad tatoo znicit asi 5 tier 3 blaznu.Dalsi cast je nad kashyykem a jde o bitvu u avataru je jsou tam asi 4 tier 5 a jeden decimator to by ani tolik nevadilo ale pali po me i obrana avataru a nestiham to tak zadam o pomoc treba dnes nekdy po ressu dik moc.



Jop pomuzu ti vecer....

Delal jsem to uz nekolikrat, staci na Deciho Weapon 1 poslat Bomber Strike 3. Priblizit se k nemu a vypalit po nem Spacebombs.
Pak se snazit sestrelit co nejrychleji attack ships, TIE Bombery by meli mezitim znicit Weapon 1 na Decim. Osvedcilo se mi utocit na decimator zezadu rychly prulet s vypustenim spacebomb a krouzeni na "point blank range" okolo avataru ....

Jestli existuje lepsi taktika necht me Mastah Baghera opravi



Edited by - WanargiMort on 05/01/2006 12:39:29
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 05/01/2006 :  13:27:20  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Akoh Adi

Ted sem udal nakej quest v ryatt trials zachranil sem nakyho rroota z kempu blackscale a zadavajici kymayrr nebo jak se nadava me rek at du za gurnasem a udal sem space misi nad tatoo znicit asi 5 tier 3 blaznu.Dalsi cast je nad kashyykem a jde o bitvu u avataru je jsou tam asi 4 tier 5 a jeden decimator to by ani tolik nevadilo ale pali po me i obrana avataru a nestiham to tak zadam o pomoc treba dnes nekdy po ressu dik moc.



Jop pomuzu ti vecer....

Delal jsem to uz nekolikrat, staci na Deciho Weapon 1 poslat Bomber Strike 3. Priblizit se k nemu a vypalit po nem Spacebombs.
Pak se snazit sestrelit co nejrychleji attack ships, TIE Bombery by meli mezitim znicit Weapon 1 na Decim. Osvedcilo se mi utocit na decimator zezadu rychly prulet s vypustenim spacebomb a krouzeni na "point blank range" okolo avataru ....

Jestli existuje lepsi taktika necht me Mastah Baghera opravi



Budu jen rad za kazkou pomoc pac decimatora a dve ze 4 doprovodnych lodi sem dal ale jak rikam obrana avataru me nema rada:)
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 03/03/2006 :  12:09:46  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Zdravim,

Karlik Quicepu vcera dokoncil vybavu VT-49 Decimator "HATE" a probehla prvni uspesna zkouska palebne sily teto kocabky v Deep Space

za ucasti:
Wanargi - Pilot
Mef - Operator
Kellina - Strelec
Kimar - Strelec

V Deep Space byla znicena Corellian Corvette a Kelli tak uspesne dokoncil IMP Ace misi.

Pokud bude nekdo potrebovat pomoct v budoucnu s misi na Corellian Corvette tak VT-49 Decimator "HATE" je k dispozici!

Minimalni pocet osob: 4

Rad bych v blizke dobe podniknul vypravu na zniceni Rebel Space Base v Deep Space.

Idealni pocet by byl 3 lode:

1 Decimator
2 jakekoliv stihace

Rebel Space base je o neco tezsi nez korveta ale da se znicit.

Takze pokud by se chtel nekdo podivat do Deep Space na Imperial Star Destroyer a hlavne znicit Rebel Space Base tak dejte vedet.
Zabava to bude velika

Karlik Quicepu prave pracuje na vybave pro Y-8 "ANGER", takze pokud mate space loot tak Karlik odkoupi s jakymkoliv levelem


Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 05/03/2006 :  04:22:34  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Hele to je opravdu decimator takhle silnej? :) Ja ho nikdy nemel plne vybaveny ani plny pocet lidi takze fakt nevim co od toho cekat. Jinak rebel space station rad pomuzu znicit pokud budete mit rozumny plan jak .
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 05/03/2006 :  14:14:42  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Jdu do toho take, muzu nabidnout agressora k sluzbam, nebo muzu povolat 8.flotilu z IHC
Take bych ted potreboval asi 800k expu abych mel pristup k zaverecnym misim na Ace

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com

Edited by - Sagger on 05/03/2006 14:15:11
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 05/03/2006 :  21:19:10  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
potreboval bych pomoct s Vettou je to alliancni vetta ale misi zadavaji v rebel outpostu je to civilian protection guide mame ji ukrazt a eskortovat nepratele = min. 3 gunbouaty a nejaky ty neutral fightery. Impove do toho muzou pac Chewbie uz mi pomahal a normalne nepratele sestreloval diky moc. Nejradsi bych tam letel s groupou v Decimatoru

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 05/03/2006 :  21:41:22  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kwebs

potreboval bych pomoct s Vettou je to alliancni vetta ale misi zadavaji v rebel outpostu je to civilian protection guide mame ji ukrazt a eskortovat nepratele = min. 3 gunbouaty a nejaky ty neutral fightery. Impove do toho muzou pac Chewbie uz mi pomahal a normalne nepratele sestreloval diky moc. Nejradsi bych tam letel s groupou v Decimatoru


nevím jestli ten bug ještě stále ve hře je, ale stačí ji jen zneschopnit (snadné - je slabá) a až bude v tvé moci tak odletět dost daleko ... útočníci nejsou schopni ji zastavit a sama doletí až ke stanici
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000