Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Czech Alliance <CzA>
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 12/07/2004 :  09:59:14  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Czech Alliance <CzA>

Guildleader: Genagen
Politik: Atriane
City: Ankh (+3664 +5748 poblíž POI „Jedi Temple Ruins“, lvl 4 – city, cca 70 citizenů)
Fakce: Neutral/Rebel
Počet aktivních účtů v guildě: 26
Počet aktivních hráčů v guildě: 20
Guildovní heslo: Volnost, rovnost, bratrství, rebelie.

http://cza.ingame.cz/?tabindex=0&tabid=30 – Guildovní homepage. Pro neregistrované členy guildy tu zatím žádný obsah není. Členové guildy tu najdou především guildovní fóra.

http://cza.ingame.cz/?tabindex=2&tabid=48 – Poměrně pečlivě aktualizovaný seznam členů guildy. Obsahuje toliko členy s aktuálně zaplaceným účtem. Mrtvé duše tu nejsou uvedeny (až na jednu čestnou výjimku ).

Guilda je vedena v přátelském duchu bez nějakých složitých pravidel a struktur v dobré víře, že se vždycky dokážeme slušně domluvit. Tento utopistický a naivní přístup zatím, díky současným členů guildy, výtečně funguje.
Naším cílem je hlavně se navzájem potkávat a sdílet potěšení ze hry ve skupině stejně smýšlejících lidí.

CzA nabízí novým členům velice slušnou materiální i informační pomoc, přístup na guildovní fóra, občas fungující dedikovaný TS server a především velmi pohodový a přátelský kolektiv.

Pokud byste se chtěli stát členy guildy stačí zkontaktovat ve hře kteréhokoliv člena guildy (nejlépe Almyr, Arnalix, Atriane, Genagen), případně napište do public fóra na naší homepage.

CzA nevyžaduje žádné specifické podmínky pro přijetí. Neděláme žádné problémy ani s příchodem do guildy ani s odchodem z ni.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin

Giross
Starting Member

30 Posts

Posted - 01/09/2004 :  20:31:22  Show Profile  Send Giross an ICQ Message Send Giross a Private Message  Reply with Quote
Čus lidi, včera jsem poprvé zapnul SWG a vypadá to úžasně. Chtěl jsem se za váma podívat, ale na Naboo poblíž města Theedu nikdo nebyl, jenom prázné domky. Jste tam ještě? Nebo mám zkusit Ankh? Kdybych mohl, tak bych se k vám rád přidal . . .
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/09/2004 :  05:51:50  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
CzA bydli v Ankhu, tam je celkem rusny provoz
Go to Top of Page

Giross
Starting Member

30 Posts

Posted - 03/09/2004 :  18:03:15  Show Profile  Send Giross an ICQ Message Send Giross a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

CzA bydli v Ankhu, tam je celkem rusny provoz



tak jsem včera večer dorazil do Ankhu . . .
utratil jsem všechny peníze a zjistil jsem, že pro začátečníka, který to hraje dva dny je ta planeta snad nepoužitelná . . .
nějaké těžké mise . . .
tak jsem zase na Tatooine . . .
snad se tam dostanu, až budu něco umět :-(((
jinak to tam vypadalo suprově
Go to Top of Page

Popbob
New Member

100 Posts

Posted - 14/09/2004 :  20:23:29  Show Profile  Send Popbob an ICQ Message Send Popbob a Private Message  Reply with Quote
ach ano Ankh je kraaaaasny

EQ2 Popbob guardian/alchemyst
SWG Popbob Aifi commando
WoW Littlemage warlock/alchemyst
Vanguard Popbob Necromancer
LOTRO Poprandir champion
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/09/2004 :  12:56:51  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jeste jednou vsem pripominam DW raid v Patek kolem 8-9 hodiny. Prijdte kdo muzete, aby jsme to zmaknuli. BTW Je tu nekdo kdo to ma nastudovana nebo to umi? :)
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 18/09/2004 :  16:03:41  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giross

quote:
Originally posted by Jorssk

CzA bydli v Ankhu, tam je celkem rusny provoz



tak jsem včera večer dorazil do Ankhu . . .
utratil jsem všechny peníze a zjistil jsem, že pro začátečníka, který to hraje dva dny je ta planeta snad nepoužitelná . . .
nějaké těžké mise . . .
tak jsem zase na Tatooine . . .
snad se tam dostanu, až budu něco umět :-(((
jinak to tam vypadalo suprově



Mě se to stejný stalo na loku v bohemii, ale naštěstí jsem narazil na krypla, kterej mě zaučil a finančně podpořil.

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 18/09/2004 :  16:32:52  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azeroth
Mě se to stejný stalo na loku v bohemii, ale naštěstí jsem narazil na krypla, kterej mě zaučil a finančně podpořil.


Zaučíme, dáme peníze do začátku, není problém.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 18/09/2004 :  21:23:53  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azeroth

quote:
Originally posted by Giross

quote:
Originally posted by Jorssk

CzA bydli v Ankhu, tam je celkem rusny provoz



tak jsem včera večer dorazil do Ankhu . . .
utratil jsem všechny peníze a zjistil jsem, že pro začátečníka, který to hraje dva dny je ta planeta snad nepoužitelná . . .
nějaké těžké mise . . .
tak jsem zase na Tatooine . . .
snad se tam dostanu, až budu něco umět :-(((
jinak to tam vypadalo suprově



Mě se to stejný stalo na loku v bohemii, ale naštěstí jsem narazil na krypla, kterej mě zaučil a finančně podpořil.



No, jo, to jsem cely ja

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 24/01/2005 :  14:34:06  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Mam pocit, ze mame k reseni jednu zasadni vec a to stehovani do Bohemia city. Nekteri z nas se uz prestehovali, ale nevim jak se k tomu stavi zbytek. Chtelo by to nejak definitivne rozlousknout.

Hlavne je potreba poresit prestehovani guild hall. Idealni by bylo postavit ji na account nekoho, kdo uz nehraje a muze obetovat 6 lotu.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 25/01/2005 :  11:25:53  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Mam pocit, ze mame k reseni jednu zasadni vec a to stehovani do Bohemia city. Nekteri z nas se uz prestehovali, ale nevim jak se k tomu stavi zbytek. Chtelo by to nejak definitivne rozlousknout.

Hlavne je potreba poresit prestehovani guild hall. Idealni by bylo postavit ji na account nekoho, kdo uz nehraje a muze obetovat 6 lotu.



nekoho, kdo nehraje a nasledne vam pak guild hall spadne, az mu to smazne postavu ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 25/01/2005 :  14:49:04  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Aha, sakra, to me nenapadlo.
Go to Top of Page

Abadoncz
Starting Member

giger_satan_I

44 Posts

Posted - 31/01/2005 :  15:25:17  Show Profile  Send Abadoncz an ICQ Message Send Abadoncz a Private Message  Reply with Quote
!!!! Toto je informace kterou by si měl přečíst KAŽDÝ NÁŠ ČLEN !!!!
Zdravím všechny naše členy harjící i už nehrající

Včera bylo naší guildě navrhnuto Ennim z BoH spojení BoH s CzA a tim vlastně zánik CzA.
Jelikož hrajících hráčů naší guildy je velice, velice malo tak se BoH rozhodlo že nám navrhne spojení naší guildy s jejich i když jsou u nás rebelové tak podle informaci mě podaných můžou též přejít k BoH ale pod podminkou že budou dodržovat určitá pravidla. Ty pravidla bohužel neznám na ty se budete muset zeptat ve hře Enniho.
Během dneška a dalších dní opusti naší guildu par posledních hrajících hráčů a tím pádem už nás myslim hrájících hráčů v guildě nezůstane. A proto by všichni naši členové měli uvažovat nad tím jestli guidlu má cenu ještě zachovat když budou v guildě pouze tři hrající hráči.Můj osobní názor zatim na tohle téma nemám ale bude se odvíjet od toho jak se k tomu všemu vyjadří všichni jestě hrající členové naší guildy.
A proto vás prosím aby jste se všichni vyjádřily k tomu jestli se ma CzA zachovat nebo ji zrušit.

Všem současným hrajícím i nehrajícím hráčům naší guildy CzA a i těm kteří od nás odcházejí přeji hodně uspěchu ve hře a prosim napište svůj názor co nejdříve

Abadoncz

LOTRO / Laurelin - Abadonorin (Champion) lvl 33 =Anarúth Order=
SWG / Eclipse - Abadoncz =IHC= - (Bounty Hunter), Belialcz =CzA= - (Jedi), Astaroth =CzA= - (Structures trader),Abadoxcz - (Engineering trader)
EQ2 / Runnyeye - Abadoncz =Shadow Wind= Shadow Knight lvl 67
WoW / Thunderhorn - Abadoncz (Warrior), Astarothcz - (Shaman)
AO - Abadoncz , Astarothcz

Edited by - Abadoncz on 27/04/2005 20:57:34
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 31/01/2005 :  20:59:21  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
No v principu se mi do imperialni guildy moc nechce, ale uznavam, ze guilda, ktera ma par clenu, prilis funkcni neni. Hodne bude zalezet na tech podminkach.
Osobne bych byl pro zachovani guildy, pokud to bude jen trochu mozne. Aspon do revampu, par lidi se myslim vrati zkusit zmeny. Opravdu rad bych si precetl nazor nekoho, kdo guildu zakladal.
Ono v cem je problem? V guild hall? Musi to byt ten velkej barak, nebo muze byt guild terminal i v necem jinem? Ja jsem ochoten se na udrzbe budovy financne podilet. Ostatn, pokud si pamatuji, tak uz jsme to letmo probirali.
Takze jsem pro zachovani, pokud guilda umre, asi zustanu bezprizorni.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 31/01/2005 :  21:52:12  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Jde o to jestli se dá BoH brát jako Imperiální gilda... buď se k nim můžeme přidat a vytvořit českou gildu, nebo zůstat bezprizorní.

Oboje má svoje výhody i nevýhody.

Pokud se spojíme s BoH, získáme jak jsem již řekl dobrou a relativně velkou českou gildu.

Na druhou stranu, pochybuji že by pro kohokoliv z náš byl problém se uchytit v nějaké zahraniční gildě. Aspoň já jsem si zvykl spoléhat hlavně na sebe a na serveru existuje relativně dost rebelských silných gild.

Co se mě týče, nejspíše bych byl pro druhou možnost - hledání angažmá v zahraniční gildě. Ale jak říkám - pokud BoH bude spíše česká nežli imperiální gilda, je mi to v zásadě jedno.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 31/01/2005 :  23:02:06  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
BoH byla je a bude imperialni guilda na tom se doufam nic nezmeni.

Co se tyce prijimani lidi z CzA noproblem ale pouze imperialu. Vyjimku muzou tvorit nebojove postavy ale i ty musi byt minimalne neutral. Nejlepe kdyz prijmou od nejakeho clena BoH prevod 200 fp a udelaji ze sebe covert imperiala. Pro rebely kteri se chteji polepsit nabizime take vynulovani rebel fp na +200imp pokud budou chtit.

Black
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 31/01/2005 :  23:51:25  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
co se tyce derzee, tak ta muze zustat klidne bez guildy.. stejne je to takovy externi clen BOH.. hlavni pro me je, ze bydli v bohemce.. a guild chat zase az tak nutne nepotrebuje..

takze nevim jak presne funguje guilda a co nutne potrebuje k zivotu, ale jedna z moznosti, je aby tech par poslednch rebelu z cza (almych, janek a derzee) pockali se zrusenim, dokud se (pokud se) vrati nekterri co ted nehrajou

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Abadoncz
Starting Member

giger_satan_I

44 Posts

Posted - 01/02/2005 :  00:39:35  Show Profile  Send Abadoncz an ICQ Message Send Abadoncz a Private Message  Reply with Quote
Ok dobra tak jestli ji budete chtit zachovat, zachova se:) Minimalne do doby jestli se nkdo ze zakladajicich clenu do guildy nevrati teda do combat revampu,
Ale ted se jedna o to jestli teda Janku tu guild halu prestehujeme nebo ji nechame v Ankhu i kdyz tam nebude pristup pres shuttle a pokud mate nekdo na nase ostani cleny kontakt teda zakladajici tak se jich zeptejte co oni na to ze bysme zrusily guildu :)

LOTRO / Laurelin - Abadonorin (Champion) lvl 33 =Anarúth Order=
SWG / Eclipse - Abadoncz =IHC= - (Bounty Hunter), Belialcz =CzA= - (Jedi), Astaroth =CzA= - (Structures trader),Abadoxcz - (Engineering trader)
EQ2 / Runnyeye - Abadoncz =Shadow Wind= Shadow Knight lvl 67
WoW / Thunderhorn - Abadoncz (Warrior), Astarothcz - (Shaman)
AO - Abadoncz , Astarothcz

Edited by - Abadoncz on 27/04/2005 20:58:18
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 02/02/2005 :  19:26:53  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
češi by měli držet pospolu, at uz jsou reb nebo imp. zase tolik cechu nehraje a myslim ze by meli drzet pospolu a vytvorit jednu velkou a silnou guildu.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 02/02/2005 :  19:29:54  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
jo a ohledne tech zakladatelu, nevim proc dnes kdyz uz nehraji by meli do neceho mluvit a o necem rozhodovat... snad se mnou budou i souhlasit, ze by si to meli urcit spise active hraci. to je muj nazor.taky se ve hre porad neco meni a nehrajici hraci taky uz muzou mit v novych vecech pekny gulas...

jůůz d fóós
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/02/2005 :  21:57:47  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

češi by měli držet pospolu, at uz jsou reb nebo imp. zase tolik cechu nehraje a myslim ze by meli drzet pospolu a vytvorit jednu velkou a silnou guildu.



no ot by se mi taky libilo, ale bohuzel, proste neni dobre, kdyz nekdo, kdo ma za jmenem BOH, zabiji rebely a druhy, co ma za jmenem taky BOH, zabiji impiky..
tohle jsem uz pochopil i ja
neco jineho je mesto.. to jsem rad, ze muzou vsichni bydlet v Bohemii..

edit: moje predstava:
v BOH jsou jen impove,
v Bohemii bydli vsichni, na akce typu corvetta, melichar, ruzne questy atd. chodi vsichni..

takhle to funguje dosud a doufam, ze to tak zustane i nadale..

takze at uz zustane janek, almych a derzee v cza, nebo budou bez guildy, beru je jako "takove externi cleny" boh..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 02/02/2005 22:03:25
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 03/02/2005 :  18:02:32  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Abadoncz

Ok dobra tak jestli ji budete chtit zachovat, zachova se:) Minimalne do doby jestli se nkdo ze zakladajicich clenu do guildy nevrati teda do combat revampu,
Ale ted se jedna o to jestli teda Janku tu guild halu prestehujeme nebo ji nechame v Ankhu i kdyz tam nebude pristup pres shuttle a pokud mate nekdo na nase ostani cleny kontakt teda zakladajici tak se jich zeptejte co oni na to ze bysme zrusily guildu :)



Ozvu se na ICQ.

quote:
Originally posted by JerzeeG
takze at uz zustane janek, almych a derzee v cza, nebo budou bez guildy, beru je jako "takove externi cleny" boh..



Kdybys tohle řekl před rokem, budu těžce uražen. Teď už je mi to fuk.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 04/02/2005 :  13:01:41  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight


quote:
Originally posted by JerzeeG
takze at uz zustane janek, almych a derzee v cza, nebo budou bez guildy, beru je jako "takove externi cleny" boh..



Kdybys tohle řekl před rokem, budu těžce uražen. Teď už je mi to fuk.



nejaky haklivy ne ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Abadoncz
Starting Member

giger_satan_I

44 Posts

Posted - 13/02/2005 :  11:42:52  Show Profile  Send Abadoncz an ICQ Message Send Abadoncz a Private Message  Reply with Quote
Ohledně toho jak tady napsal/a Kravka: "jo a ohledne tech zakladatelu, nevim proc dnes kdyz uz nehraji by meli do neceho mluvit a o necem rozhodovat" Já to beru takhle. Oni jsou zakladatelé i když už nehrají možná se jednou vrátí to nikdo neví a myslim si že to nevi ani oni samy . A proto jsem se chtěl zeptat na jejich názor a to z důvodů že si jich vážím a i když jsem původně začínal jako rebel a tedka jsem uz imp pořád si jich vážím, že dokazaly vybudovat město které se sice už rozpadá protože samotní čtyři hrající hráči bychom ho stejně neudržely a jsem rád že to přestěhování do Bohemie dopadlo dobře.A že dokázaly vybudovat allianci které fungovala si myslim dobře bohužel já to nemůžu posoudit jelikož jsem v té době ještě nehrál. A proto je pro mne jejich názor ohledně alliance rozhodující
A to je také jeden z důvodů proč ještě v CzA zůstávám

LOTRO / Laurelin - Abadonorin (Champion) lvl 33 =Anarúth Order=
SWG / Eclipse - Abadoncz =IHC= - (Bounty Hunter), Belialcz =CzA= - (Jedi), Astaroth =CzA= - (Structures trader),Abadoxcz - (Engineering trader)
EQ2 / Runnyeye - Abadoncz =Shadow Wind= Shadow Knight lvl 67
WoW / Thunderhorn - Abadoncz (Warrior), Astarothcz - (Shaman)
AO - Abadoncz , Astarothcz

Edited by - Abadoncz on 27/04/2005 20:58:53
Go to Top of Page

Popbob
New Member

100 Posts

Posted - 19/02/2005 :  15:39:53  Show Profile  Send Popbob an ICQ Message Send Popbob a Private Message  Reply with Quote
Ak sa mozem vyjadrit ako nehrajuci clen guildy tak by som vas poprosil aby ste guildu udrzali v cinnosti aspon do combat revampu.Vacsina veteranov z CzA teraz hrajeme EQ2 v guilde Shadow Wind a je dost mozne ze ak revamp dopadne dobre tak znova obnovime accounty...

EQ2 Popbob guardian/alchemyst
SWG Popbob Aifi commando
WoW Littlemage warlock/alchemyst
Vanguard Popbob Necromancer
LOTRO Poprandir champion
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/02/2005 :  19:24:14  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
guilda bude, akorat aktualne hrajici lidi se vystehovali z Ankhu a protoze jedinej barak na ktery mame admin rights je GH, tak ostatni nejspis popada
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 20/02/2005 :  16:17:05  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
A kdy prestehujete guild hall do bohemky?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/02/2005 :  17:54:43  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
asi pockame az do CR, at o tom rozhodnou ti, co ji postavili
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 23/02/2005 :  09:37:31  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
No jeden duvod proc byy do toho zakladatele meli mluvit me napada - ze jsme platili cely provoz mesta a pokud se nepletu, tak nadotovane stavby byly minimlane do konce ledne nebo unora tohoto roku. To jen tak pro presnost :-)

Jinak ja mam stale aktivni Rusalku. Ma na sobe kantynu a domek. Pokud nebude kantyna potreba muze se ji dat GH. Jinak Rusalka v CzA zustane treba sama :-)

Jinak ukazme si na viniky rozpadu CzA. Je to SOE, ktery SWG nedokazalo za rok a pul dat hru do richtiku a zase SOE, ktery udelalo EQ2 .

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 23/02/2005 :  11:54:00  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Ja nevim me na ty hre neprijde nic spatnyho. Respektive nic co by me omezovalo v hrani nebo nedej boze nicilo guildy :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 23/02/2005 :  11:55:23  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
GH je zaplacena, s Abadonem jsme tam nejaky prachy prihodili. Ale treba terminaly uz popadali.
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 21/03/2005 :  11:09:51  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
Ja ted bol v EX abkhu a je tam par domu a inac zviratka spawnuju v tom co sa volalo nekdy ANKH , tusim to uz ani na mape neni je to skoda.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 22/03/2005 :  14:32:23  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Infik

Ja ted bol v EX abkhu a je tam par domu a inac zviratka spawnuju v tom co sa volalo nekdy ANKH , tusim to uz ani na mape neni je to skoda.




a takto veskera mesta, ktera se proti vuli naseho pana zrodi, toliko v dzungli ruiny pohlcene skonci..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 17/04/2005 :  23:24:34  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Infik

Ja ted bol v EX abkhu a je tam par domu a inac zviratka spawnuju v tom co sa volalo nekdy ANKH , tusim to uz ani na mape neni je to skoda.




a takto veskera mesta, ktera se proti vuli naseho pana zrodi, toliko v dzungli ruiny pohlcene skonci..



Tak pravil...

Nu, přišla moje chvíle. Gildu nechám stát, resp. nechám ji stát, pokud budu mít peníze na zaplacení GH. Do BoH přestupovat nebudu a čas na plně hrající zahraniční gildu taky nemám. Tudíž to všechno je teď na mě... jen je problém že jsme jaksi propásli příležitost změnit leadera a tim je furt Gen.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 18/04/2005 :  01:25:14  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
bleeeeeeeeeee, jsem pod vlivem, vudce muzem zmenit, staci vstoupit do voleb a zmenime guild leadera

nicmene je otazka, jestli guildu drzet ve stavu, kdy jedini aktivni cleni jsem ja a Janek
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 18/04/2005 :  10:53:03  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
jj rozpustte guildu, prisahejte vernost cisari a muzete vstoupit k nam

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 18/04/2005 :  11:54:48  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

bleeeeeeeeeee, jsem pod vlivem, vudce muzem zmenit, staci vstoupit do voleb a zmenime guild leadera

nicmene je otazka, jestli guildu drzet ve stavu, kdy jedini aktivni cleni jsem ja a Janek


Já tam zůstanu. K impům nechci a na hraní v plně fční zahraniční gildě nemám čas.

Ale jak jsem psal, nechápu proč si tam zůstal ty.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 25/04/2005 :  13:01:36  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
jen je problém že jsme jaksi propásli příležitost změnit leadera a tim je furt Gen.

No ja pred odchodem vsechno prevedl na Filce, ktery se dusoval, ze se SWG hned tak nesekne :-)

Jinak Rusalka je stale akrtivni, ale pri svy idiocii si nejsem jist, zda-li ne GL. Ale bohuzel spis ne... Jinak Rusalak jeste par creditu ma, takz e se na GH muzem slozit :-)

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 25/04/2005 :  13:47:30  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

jen je problém že jsme jaksi propásli příležitost změnit leadera a tim je furt Gen.

No ja pred odchodem vsechno prevedl na Filce, ktery se dusoval, ze se SWG hned tak nesekne :-)

Jinak Rusalka je stale akrtivni, ale pri svy idiocii si nejsem jist, zda-li ne GL. Ale bohuzel spis ne... Jinak Rusalak jeste par creditu ma, takz e se na GH muzem slozit :-)


A nechcete to v CZA zabalit? Začíná mi to totiž připomínat případ Terri Schiavové ;-)

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 25/04/2005 :  15:18:29  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

jj rozpustte guildu, prisahejte vernost cisari a muzete vstoupit k nam



cisary nikdy
jedine ze mi vlastnorucne bude kulmovat chlpy a robut manukuru na pazuroch na nohach
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 25/04/2005 :  15:19:38  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
okrem toho cisar ma aj tak ma rad som mu pomahal setrit na vyplatach
zabijanim imperialnych vojakoch
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 02/05/2005 :  12:07:59  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hm, koukam zadny hromadny navrat veteranu z CzA se nekonal, toz pudu do Shade
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 02/05/2005 :  14:05:02  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

hm, koukam zadny hromadny navrat veteranu z CzA se nekonal, toz pudu do Shade


LoL

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/05/2005 :  14:48:06  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
A co takhle ke kolegum cechum do BoH kde vladne mir a poradek .
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 02/05/2005 :  14:53:06  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
tam vladne tyranie a sikana, to rebelove maji svobodu v srdcich
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/05/2005 :  16:38:48  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Lol nene zadna tyranie a sikana, rikam ze tam vladne poradek. To rebelska svoboda v srdcich meni vsechno na bordel .
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 03/05/2005 :  11:29:59  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
no aspon mas do ceho pichnut jorssku :)
Go to Top of Page

filcon
New Member

104 Posts

Posted - 03/05/2005 :  22:38:27  Show Profile  Send filcon an ICQ Message Send filcon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

hm, koukam zadny hromadny navrat veteranu z CzA se nekonal, toz pudu do Shade



Ja a sielon hrajem WoW, gen, almyr a arnalix hrajou EQ2. Premyslim, ze si na mesic obnovim ucet SWG a zkusim jaka ta hra je tedka. Cetl jsem, ze maji pridavat i nake vychytavky do vesmiru, to by me asi bavilo.


Auction Stats - Warhammer Online Addon

Lotro Czech Fansite - Executive Editor GuildWars CzSk - Executive Editor

Edited by - filcon on 03/05/2005 22:40:47
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 04/05/2005 :  00:29:37  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by filcon
Ja a sielon hrajem WoW, gen, almyr a arnalix hrajou EQ2. Premyslim, ze si na mesic obnovim ucet SWG a zkusim jaka ta hra je tedka. Cetl jsem, ze maji pridavat i nake vychytavky do vesmiru, to by me asi bavilo.



huraaa filca se vrati huraaa

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 04/05/2005 :  05:45:18  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Filc - Jo v datadisku nove lode a bude se moct tezit na asteroidech. Btw. potrebovali by jsme tvoji pomoc ve vesmiru. Gabinka dela neutrala a ta jedna mise je celkem hard .
Go to Top of Page

Magrider
Starting Member

5 Posts

Posted - 12/05/2005 :  12:33:52  Show Profile Send Magrider a Private Message  Reply with Quote
Lidi! Já Vás nechápat! Proč rebelové z CzA nenapadnou BoH, nepobijou je, neoberou a neudrří CzA alianci? Vždyť je to tak jednoduché!
Ď.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000